R.K. „Unitas na strafschoppen winnaar van het door hun georganiseerde tournooi. CHEVROlfT Op de KE(E)PER^ beschouwd •ik' Paulus de Boskabouter met zijn vrinden bij U thuis! T SNEL asco o POEDERKOFFIE:, 188 i e DOVO DOOR HUIZEN UIT BEKERSTRIJD GEWIPT IL BUNGALOWPARK „VEENESTEIN" AAN DE BERGWEG Rayondag tot nader order uitgesteld SCHERPENZEEL EDERVEEN REINIGING ills' DERDE BLAD „DE VALLEI" DINSDAG 14 JULI 1964 Nr. 56 V. A. B. KIRPESTEIN CITY-MOTORS-EDE ONDANKS GOED SPEL VERLOREN ROODWITTEN 3-0 Regen Offensief A.S. ZATERDAG JAARLIJKSE GEITENKEURING Iedere maand 'n nieuwdrie-dimentionaal wandfiguur voor slechts 55 ct. Uit het welbekende verhaal van Paulus de Boskabouter. In 4 kleuren. Sprookjesachtig. Voor jong en oudl Uitsluitend verkrijgbaar bij een opdracht Deze maand: Paulus de Boskabouter. Zie dat U de serie kompleet krijgt! GOEDKOOP en tóch zo goedl Ook voor verven, suède-reiniging, stoppage, triploneren en het reinigen van tapijten, gordijnen enz. Veenendaal Davldsplein 8 Tel. 2407 $1 Bij slechte weersomstandigheden werd zondagmiddag op het Unitas-terrein een non-stop toernooi verspeeld, waaruit Unitas tenslotte als winnaar te voorschijn kwam. Bij het nemen van strafschoppen weerde Unitas-kee- per, de 17-jarige Brekelmans zich uitstekend door de eerste strafschop met een fantastische safe te stoppen en hiermede toonde in kritieke momenten het hoofd koel te kunnen houden. Als eerste traden op deze middag Velox uit Oosterbeek aan tegen de gast heren. Unitas won verdiend. Zij waren praktisch de gehele wedstrijd sterker en al vlug na 't begin namen ze de leiding door v. d. Haar 1-0. Met deze stand kwam de rust. 10 Minuten na de her vatting stelden zjj de zege veilig. H. Drost gaf een prachtige voorzet en Dario Martina bracht de stand op 2-0. Even gingen zij het rustiger aan doen, maar kwamen op regelmatige wijze, mede omdat Velox in de nederlaag be rustte op de eindstand. Van Kessel nam een vrije trap keihard, de Velox-keeper kon de bal niet klemvast krijgen en de terugspringende bal werd door Dario Martina ingeschoten. 3-0. Hierna trad Sportclub Domstad aan tegen Oranje- Wit, dit werd een spannende strijd die aan het eind nog steeds onbeslist 1-1 was. Na 13 minuten nam de Sportclub de leiding omdat keeper Rotterdam de bal weer het veld in liet springen, die door de Sportclub middenvoor in een doelpunt werd omgezet. Maar Oranje-Wit dat gedurende deze wedstrijd iets sterker was, kwam terug. 6 minuten voor rust werd het geiyk. Op rechts kwamen een Oranje-Witter en een Sportclub verdediger tegelijk bij de bal, die uit deze attack naar het mid den sprong waar linksbuiten Bos net door kon tikken naar de vrijstaande KI. v. Burken, die meteen doorging en de keeper van Sportclub beheerst passeer de met een strak schot 1-1. Na de rust een zelfde spelbeeld met de betere kan sen voor de Elstenaren, al waren enkele verre schoten van de Sportclub ook niet van gevaar ontbloot, omdat keeper Rot terdam deze verkeerd beoordeelde. De stand bleef echter 1-1 en strafschoppen moesten de beslissing brengen. Oranje- Wit verloor en moest direct daarna de strijd aanbinden met de verliezer van wedstrijd 1, Velox uit Oosterbeek. Velox won verdiend van een te lauw spelend Oranje-Wit, die de tegenvaller van de vorige wedstrijd nog niet te boven waren. Met de rust was de stand nog gelijk. De doelpunten werden gescoord door v. Beer voor Velox en voor de Oranje- Witters door rechtsbuiten H. Slok, die De rayondag die afgelopen zaterdag door verschillende gymnastiekvereni gingen uit Veenendaal en omgeving verzorgd zou worden is tot nader order uitgesteld vanwege het slechte weer. WEDVLUCHT De E.V.P.V. De Luchtreizigers organi seerde een wedvlucht voor hun jonge dui ven vanaf Bergen op Zoom. 105 km land. De duiven werden losgelaten om 9.45 uur met zuid-westen wind. De eerste meldde de heer K. v. d. Heuvel. De verdere uitslag is: K. v. d. Heuvel 1, 2, 4, 32, 37; B. H. C. Schuurman 3, 5, 9, 31; A. v. d. Bovenkamp 6, 8, 16, 28, 41, 51; C. Heikamp 7, 11, 24, 60; H. v. Ra- venswaay 10, 57; H. de Vos 12, 42; W. Wolfsen 13, 52; W. J. v. Dam 14, 19, 21, 22; R. Sukkel 15; F. Spies 17; G. Fasse 18, 36; M. Heikamp 20, 23, 54; A. Slot boom 25, 34, 50; A. v. Barneveld 26, 49; H. Kooten 27, 29, 35, 58; G. Muller 30, 56; H. Drost 33, 55; O. Neheman 38, 46, 47; H. Bergh 39, 40; W. Slotboom 43, 48; R. J. v. Kooten 59; J. v. d. Sluis 45, 61, 62. VEENENDAAL HEROPENING KRUIDENIERSZAAK Donderdagmorgen heeft de heer B. v. Deelen aan de Munnikenweg zijn kruidenierszaak na een grote verbou wing heropend. De heer v. Deelen die aangesloten is bij het Kroon levens- middelenbedrijf kan nu zijn klanten bedienen in een ruime en moderne zaak, die tijdens de opening een groot aantal bloemen bevatte. Voor de heer van Deelen en voor de bewoners van de Munnikenweg en omgeving een mooie aanwinst. TENTOONSTELLING TECHN. SCHOOL MAARSBERGEN Evenals andere jaren zal er ook dit jaar weer een tentoonstelling gehouden worden van werkstukken vervaardigd door de leerlingen van de Technische School Maarsbergen. Ook het crea tieve element van het technisch on derwijs zal te bezichtigen zijn op de tentoonstelling donderdag 16 juli a.s. met een prachtige schuiver de Velox- doelman het nakijken gaf. Na rust viel de beslissing in het voordeel van Velox die in de 17e minuut wederom door van Beers, de leiding namen en deze niet meer afstonden. Velox werd hiermede 3de en de Elstenaren 4de. In de finale tussen Sportclub Dom stad en Unitas speelden de zenuwen een zo voorname rol, dat van mooi voetbal geen sprake was. Unitas, dat meteen goed van leer trok, kreeg het initiatief en zag dit in de 10e minuut beloond door een doelpunt van ter Haarl-O.Hoezen miste alleen voor keeper v. Beek de kans op 20, maar de Sportclub dacht er anders over en drukte even door wat de Veenendalers op een corner kwam te staan. Uit deze corner zou de gelijkmaker volgen. W. Pin kopte in de uiterste hoek waar Drost en keeper Brekelmans tevergeefs pogingen in het werk stelden. 11. Even later was het rust. Na de hervatting streden beide par tijen tevergeefs om het beslissende doel punt. 12 minuten waren er gespeeld toen Unitas dacht op fluweel te zitten. Uit een onoverzichtelijke aanval werd 21 gescoord. Maar de voortreffelijk leidende scheids rechter M. A. v. Rooyen keurde op ad vies van de grensrechter dit volkomen goede doelpunt af. Enkele minuten daarna kopte Dario Martina een corner net naast. Ook doel man v. Beek, die het deze 2 wedstrijden voortreffelijk deed, stond een Unitas-suc- ces in de weg. 7 minuten voor het einde leek Dario Mar tina zijn club aan de overwinning te helpen. Zijn solo strandde echter op kee per v. Beek. Zo kwam met een gelijke stand 11 het einde en de beslissing moest met de strafschoppen vallen. Uni tas ging ze eerst nemen en de Veenen dalers deden het goed. Achteréénvolgens scoorden, Dario Martina, v. Kesteren en C. Drost. Het lot van het Unitas-team werd ten dele gedragen door hun keeper Brekelmans, die het aan talent zeker niet ontbreekt, en de produktiviteit van de Sportclub Domstad-schutters. Keeper Brekelmansdie goed werd ge coacht door zijn trainer, maakte aan alle onzekerheid een einde, door op briljante wijze de eerste strafschop te stoppen. Unitas had verdiend gewonnen. De arbitrale leiding was in goede handen bij de heren H. Rebergen en M. A. v. Rooyen. De prijzen werden hierna bij afwezigheid van de voorzitter uitge reikt door penningmeester Ebbens. Eindelijk heeft Huizen met de traditie gebroken om steeds van DOVO te ver liezen. Door een 3-0 overwinning van de thuisclub drongen de Huizenaren door tot de kwartfinale van de wedstrijden om de K.N.V.B.-beker en werd DOVO dus uitgeschakeld. De uitslag vertelt wel dat de zege van Huizen verdiend was. Niettemin heeft DOVO zich voor honderd procent ingezet en gaven de rood- witten vooral voor de ,rust een knap partijtje voetbal ten beste. Helaas werden de knap opgebouwde aanvallen niet doeltreffend afgerond. De gehele wedstrijd werd gespeeld in een naargeestige motregen, die na rust ontaardde in een constante plens bui. In de eerste helft was Huizen meer in de aanval dan DOVO, maar de schaarse aanvallen van de Veenenda lers waren niet van gevaar ontbloot. De Huizer-binnenspelers Visser en Kriek bouwden een gehele serie aan vallen op, maar de backs van Beek en Van Manen (vrijdag in het huwelijk getreden) speelden een goede verdedi gende partij zodat Huizen vooralsnog niet tot doelpunten kwam. Werkelijk gevaarlijke momenten waren, althans voor rust, op de vingers van een hand te tellen. DOVO was wel dicht bij een doel punt toen een prachtige aanval werd opgezet waartegen spil Ho ning c.s. machteloos waren. Van back Van Beek ging de bal naar de wat flegmatieke Van Bruxvoort, die op zijn beurt doorgaf naar Roel Schoeman. De aanval golfde via Diepeveen naar Jan van Manen, die gelijk inknalde. Niet het net trilde, maar wel had van Manen het houtwerk geraakt, juist bij de kruising van paal en lat. Toch bleef Huizen het meest in de aanval en DOVO had beslist geluk toen midvoor Baars in schietpositie kwam, maar te lang aarzelde. Aan de andere kant rukte van Hal spelenderwijs op en was het doelman Horst, die op het nippertje redding bracht. De rust brak aan met blanke stand, 0-0. Na rust een overdonderend offensief van de Huizenaren. Men zette alles op alles en vooral het binnentrio van de groengelen rukte kwiek op naar voren. Zo kwiek dat linkshalf Kriek een pass van zijn spil in een doelpunt omzette, 1-0. Dat was in de zesde minuut. Nau welijks een minuut later was het al weer raak. Uit een onoverzichtelijke situatie plaatste linksbuiten Van Vreeswijk de bal achter doelman Har- develd, 2-0. Dank zij het voortreffelijk spel van linksback van Manen en links buiten van Hal werd DOVO toch weer gevaarlijk. Een ren van Van Manen werd be sloten met een vliegend schot dat door de Huizer doelman tot hoekschop werd verwerkt. Een gladde voorzet van K. v. Hal belandde op het hoofd van Schoeman, die rakelings over de lat kopte. Na 17 minuten kwam de thuis club op 3-0 toen midvoor Baars een droomkans prompt benutte. DOVO gaf de moed nog niet op en kwam met een slotoffensief. Doelpunten bleven echter tot het laatste moment uit. Het bleef 3-0, in een sportieve, aardige wedstrijd verdiend door Huizen gewonnen en prima geleid door arbiter Stulen. SCHEDELBASISFRACTUUR DOOR VAL IN KEUKEN. Toen de heer E. Hoefakker, wonende in de Lijsterbeslaan iets wilde pakken van een in de keuken aangebrachte plank en hierb|j op een stoel klom, sloeg hij plotseling met stoel en al achterover en kwam hierbij zo ongelukkig met zijn hoofd tegen de deurpost aan dat hij een schedelbasisfractuur opliep en in zorg wekkende toestand naar het ziekenhuis „De lichtenberg" is overgebracht, van waar hij later is vervoerd naar het Stads- en Academisch ziekenhuis in Utrecht. VREEMDE EEND IN DE BIJT Eigenlijk geen „vreemde eend in de bijt" maar een vreemde vogel in de lucht" zou de heer J. Welles vorige week verzucht kunnen heben, toen hij 's morgens naar zijn werk reed. De heer Welles kwam namelijk op de Buurtlaan-Oost een witte boerenzwa luw tegen, iets wat niet iedereen over komt. Hij vertelde ons, dat hij wel eens vogels gezien heeft die hier en daar een witte veer hebben, maar deze hele grote speling der natuur had de heer Welles nog nooit gezien. Wie langs de Bergweg r|jdt, zal zeker dat mooie huis opgevallen z|jn op nr. 18. Opz|j daarvan, grenzende aan de weg, ligt een weide met daarop elf leuk ge- gebouwde en in frisse kleuren geschilderde zomerhuisjes. Zo op het oog niet bijzon ders voor Overberg. Maar omdat we er toch iets meer van wilden weten hebben we een bezoek gebracht aan de heer G. Henken en Mevr. Henken-Dorgelo, eige naars en beheerders van dit Bungalowpark. We werden vriendelijk ontvangen door een charmante gastvrouw. Op ons verzoek gaven de heer en mevr. Henken de volgende beschrijving over het ontstaan en beheer van „Veenestein". Mevrouw Henken, geboren te Kampen, werd dit plaatsje te eng en vertrok op 17-jarige leeft|jd naar Veenendaal, waar z|J na 2 jaar haar man leerde kennen. De heer G. Henken, wiens wieg in Wijk bij Duurstede stond, kwam reeds op 3-jarige leeftijd in Overberg wonen, waar hij zijn verdere jeugd heeft door gebracht. Toen hij zijn vrijgezellenleven vaarwel zegde, kocht h|j het huis op nr. 18. Er stonden toen nog geen zomer huisjes. Hij bleef voorlopig bij z|jn vader werken. Samen begonnen ze met pluim vee en later met varkens. Gezien de zware financiële zorgen was de bron van inkomsten onvoldoende. Er moest dus uitbreiding van de veestapel komen. De opbrengst van het pluimvee was in die tijd zeer gering. Maar aan durf en vaste wil om te slagen ontbrak het hem en z|jn vrouw niet. In de tien jaren, dat ze nu samen lief en leed delen, hebben ze ook ONDER AUSPICIËN VAN FOKVER. WEST-VELUWE Op zaterdag 18 juli a.s. vindt op het terrein van de heer van Hunen aan de Schras de jaarlijkse geiten keuring plaats, uitgaande van de geitenfokvereniging West-Veluwe. Bij ongunstig weer zullen de keuringen in het Marktgebouw worden gehouden. Deze jaarlijkse keuring vindt ditmaal op een vroeger tijdstip plaats in ver bond met de provinciale keuring in augustus. De keuringen geschieden in de vol gende categorieën: Bokken, stamboek en registergeiten. 2 1-jarige geiten; 3 niet geregistreer de geiten van 1 jaar en ouder^4 gere gistreerde lammeren; 5 niet-geregis- treerde lammeren; 6 Beste 1-jarige melkgeit met bekende produktie; 7 Beste 2-jarige melkgeit met bekende produktie; 8 Kampioenskeuring; 9 Eventuele eigenaarsgroepen. Bij deze keuringen wordt tevens de verenigingsgroep vastgesteld voor de a.s. te houden prov. keuring. Het bestuur doet een beroep op de leden zoveel mogelijk lammeren aan te voeren om de afstammelingen van de verschillende bokken met elkaar te kunnen vergelijken. De keuringen beginnen 's middags om 2 uur. Om het vervoer tot ieders tevredenheid te doen verlopen is het gewenst aan secretaris C. van Silfhout, Bosweg 15, Bennekom op te geven hoeveel geiten en/of lammeren opge haald moeten worden. Deze opgave liefst te doen voor 15 juli. De vervoer dienst begint 's morgens om 10 uur. Er zullen vermoedelijk een 50 geiten en een viertal bokken worden aange voerd. Waarschijnlijk bestaat de mogelijk heid een of meerdere dieren te kopen. deze zomerhuisjes zo successievelijk ge bouwd en ingericht. De heer Henken maakt zelf de tekeningen naar eigen ontwerp en bouwt ze. Enige opleiding heeft hij hier niet voor genoten, het is dus zuiver ervaring geworden. Mevrouw Henken, van alle markten thuis, laat dit niet op zich zitten en verft, schildert en zorgt zelf voor het interieur. Onder het hele huis is een grote ruime kelder, welke helemaal is ingericht als recreatie- Recreatiekelder van de camping „Veerestein" te Overberg. zaal annex kantine en winkel voor de gasten. Het op de foto goed zichtbare meubilair is daar zelf vervaardigd en bestaat uit eikenplanken van eigen bomen in natuurlijke vorm gehouden en mooi gelakt. De huisjes worden in het algemeen bezet van mei tot oktober en z|jn ingericht voor gezinnen van 4, 6 of 8 personen. Alle huisjes hebben een in gebouwd keukentje, welke met een hand omdraai omgetoverd kunnen worden tot een gezellige bar. Men heeft geregel vrijwel dezelfde gasten, voornamelijk uit Rotterdam. Wel een bewijs dat men tevreden is. Er wordt dan ook van alles gedaan om het de gasten naar de zin te maken. Vaak speelt het gevoel bij dit echtpaar een grotere rol dan commerciële overwegin gen. Ze hebben dan ook vele prettige herinneringen aan hun gasten. Allerlei slag mensen hebben zij bediend, zo o.a. 80 jongens van Verolme's scheepswer ven en van de bedrijfsschool van Philips. Door een ongelukkige samenloop van omstandigheden troffen ze eens pl.m. 100 dode hanen in hun hok aan. Spon taan bijgestaan door de gasten heeft men de hele avond aan de lopende band staan plukken en schoonmaken. Door ze onmiddellijk naar de diepvrieskluis te brengen, is men er in geslaagd ze nog te verkopen. Voor de gasten worden er nachtwan delingen, gezellige avonden georgani seerd en met Pinksteren pannekoeken of oliebollen gebakken bij een kampvuur. Dit alles onder leiding van de heer P. v. Zoest, die in het seizoen een van de huisjes betrekt. Na afloop van dit onderhoud z|jn we wel tot de overtuiging gekomen, dat het prettig vertoeven moet z|jn op „Veene stein"! D.O.V.O. kan 't beter Al u zich op weg begeeft van Veenen daal naar Rhenen en u bevindt zich ter hoogte van Koningin Juliana ziekenhuis en u laat dan ook nog eens uw blik naar links dwalen, dan valt u onmiddellijk iets op. Twee naast elkaar opgestelde salonwagens trekken dan uw aandacht. Twee witte vlekken op een groen zo mers landschap. In één van die salon wagens (officieel adres Middellaan 82) troffen wij de goalie van DOVO, de 26- jarige Teus van Hardeveld. Een ietwat gespannen figuur en doel-enthousiast. In de gezellig ingerichte salonwagen kwa men we al gauw tot een gemoedelijk ge sprek, gedurende welke tijd de onder vrager een heerlijk koud flesje pils en de ondervraagde een koud glas „prik" dronk vanwege de zomerse temperatu ren. UITSTAPJE PLATTELANDSVROUWEN Het ligt in de bedoeling van het be stuur van de afd. Ederveen van de Chr. Plattelandsvrouwen en Meisjes- bond om op 2 september a.s. een be zoek te brengen aan de DAF-fabrieken te Eindhoven. Dames, die de reis willen meemaken gelieven zich bij het bestuur aan te melden. Teus van Hardeveld keept al vele ja ren bij DOVO en is derhalve een bekend figuur in voetballend Veenendaal. Na wat over koetjes en kalfjes te hebben gesproken stak Teus, druk bladerend in plakboeken en rommelend in diverse foto's, van wal: Vroeg begonnen. „Ik ben reeds twaalf jaar bij DOVO, dus was ik toen 14 jaar. Altijd heb ik onder de lat gestaan en lk heb dat altijd met buitengewoon veel enthousiasme en plezier gedaan. Ik moet er onmiddellijk bijzeggen, dat het niet altijd een dankbare plaats in een elftal is. Ook ik heb mijn vette en magere ja ren gehad. Of beter gezegd: mijn goede en slechte wedstrijden. Maar over het al gemeen mag ik absoluut niet klagen en al ben ik nu „al" 26 jaar, ik hoop nog jaren onder de lat te kunnen staan. Beheersen. De taak van een keeper ligt niet al leen onder de lat, zoals dat heet, maar zeker moet hij min of meer het gehele „16 meter gebied" beheersen. Als het goed is moet je elke aanval van de te genpartij kunnen doorzien en je daar naar opstellen. Tevens vind ik het be langrijk ook je eigen mensen, vooral de achterhoede dus, goed in het oog te hou den, want ook zij kunnen zich vergissen en dan moet een keeper er als de kippen bij zijn om erger te voorkomen. Omge keerd is dat natuurlijk ook het geval. Een achterhoede moet een goed inge speeld en sluitend geheel zijn anders ben je nergens met je hele elftal. Hoogtepunten. Om maar eens direct met de deur in huis te vallen herinner ik mij de uit wedstrijd van DOVO tegen DOSK uit Kampen nog het best. Dat is nu alweer enkele jaartjes geleden. We verloren wel iswaar die wedstrijd met 20 maar die dag lukte mij werkelijk alles. Alles wat binnen mijn bereik kwam werd gestopt of weg gesanseld. Ik bofte dat bij die wedstrijd wat keuzeheren aanwezig wa ren, want vanaf die tijd werd ik gere geld uitgenodigd uit te komen voor het districtselftal. Later werd het eenmaal reserve van het Nederlands Bondselftal (zaterdag) en diverse malen keeper van het ooste lijk elftal. Dit alles vind ik echt een hele eer, niet alleen voor mijzelf, maar zeker ook voor DOVO. Tenslotte zijn dat van die dingen, waarnaar veel sportmensen verlangen nl. gekozen worden in een ver tegenwoordigend team, in welke vorm dan ook. Kritiek. Er is wel eens kritiek op mij geweest. Dat merk je zo wel eens of het word je ongezouten op je boterham gesmeerd. Daar zal geen enkele keeper van ver schoond blijven, dacht ik zo. Over het algemeen heb ik me van dergelijke kri tiek weinig aangetrokken. Tenslotte sta je alleen in dat hok en je moet het dus veelal alleen opknappen ook. Goede clubgeest. Er heerst een goede clubgeest in de gelederen en dat is niet zo mals van DOVO en de sfeer onderling in het eerste elftal is over het algemeen goed. Dat moet ook wel, want een goede sfeer doet zeer veel. Ik geloof, dat de minder goede resultaten van de laatste tijd min of meer te wijten zijn aan enkele inter ne strubbelingen in het eerste elftal. Maar dat is thans helemaal van de baan en de zaak draait weer prima. Ook dat is duidelijk gebleken. Als ik nog terug denk aan de tijd, dat ik als adspirant speelde en dus alles spelenderwijs werd opgelost, wisten we vaak doordat we al len vrienden waren, elk jaar weer kam pioen te worden. Opleiding. De keeperstralning heb ik destijds hoofdzakelijk gehad van de oud „Vee nendaal" keeper Ab Dillen, die toen DOVO trainde gedurende een jaar of zes. Van hem heb ik bijzonder veel ge leerd en nu nog pluk in de vruchten daarvan. Blunders. Natuurlijk heb ik blunders gemaakt. Welke keeper doet dat niet. De beroerd ste blunder die ik volgens mij heb ge maakt is die in de uitwedstrijd tegen Heerjansdam. Vlak voor het einde stond het nog X1 gelijk. Opy dat moment „presteerde" ik het om over een niet al te harde schuiver heen te duiken en de bal verdween over de witte lijn in het net. We verloren toen dus eigenlijk dank zij mij nog onverwachts met 12. Zo iets vind ik verschrikkelijk. Voor een keeper is dat het ergste wat hem kan overkomen. Over het algemeen herstel ik me snel na een dergelijk geval. Dat is dan ook nodig want wie weet wat je over enkele ogenblikken weer boven je hoofd hangt. Goedé leiding. De leiding van DOVO is goed. Zij is vooruitstrevend en doet veel om de goe de sfeer in de vereniging te handhaven. De toekomst ziet er bepaald rooskleurig uit, want DOVO beschikt over een groot arsenal van jonge talentvolle spelers. Hopenlijk komt het er uit ook, want ge durende je adspirantjaren voetbal je nu eenmaal anders dan later. Dubbel. Het jaar 1960 is voor mij en natuur lijk voor heel DOVO een fantastisch jaar geweest. In dat seizoen werden we niet alleen kampioen van de afdeling Oost, maar wonnen we tevens de KNVB-be- ker. Zo'n seizoen doet een vereniging zeer goed. Publick. DOVO trekt over het algemeen veel publiek naar het Panhuis. Zij heeft dan ook de beschikking over een groot aan tal supporters en naarmate de prestaties van ons team stijgen, stijgt ook het aan tal toeschouwers. Een normaal ver schijnsel overigens, maar bij DOVO heeft men een grote vaste kern van toe schouwers. Wens. Mijn grootste wens is momenteel wel om het nog mee te mogen maken met DOVO kampioen van de afdeling te wor den. Het huidige team moet het volgens mij kunnen opbrengen en ik persoonlijk geloof er dan ook stellig in. We zullen er in ieder geval hard voor trainen". SALOMO GREGORIUS OEHOEBOEROE WAWWA PAULUS >c>tïtï tftfr m Bij aankoop van een pot Simon de Wit- 2.HALVE PRIJS JII4 sfsfsj si5*5!*». sissslsl- s!sis!s!si sisisisisis SeSfsfsfsIs

De Vallei | 1964 | | pagina 5