Tenten bij van 1 i ANT. ACHTERBERG T E L AUTORIJLES?? C. BOLDERMAN T E L Nette flinke jongeman Jongedame VACANTIEWERKERS Vrl. administratieve kracht Sporthuis KARSSEN ALLES TEGEN DRASTISCH VERLAAGDE PRIJZEN! I i 1 9 3 7 0 5 3 7 O 5 3 paar voor 2,90 Herenanklets en sokken GEEN DANK VRAAG EN AANBOD Alle soorten pumps en flatjes v.,. 5 90 Wacht niet te lang, ze zijn zo weg! Diverse prima herenschoenen v.a. Zorg dat U er tijdig bij bent! Kinderschoentjes Nergens kunt U voordeliger slagen! DERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 17 JULI 1964 Nr. 57 ZONDAGONTHEILIGING Vernieuwde uitgave „Onze Kerkbode" Amerongen uit het kerkblad: St. Andrieskerk Openstelling Evangelisatie door jongerenteams Veenendaal Amerongen Nog meer geld Te koop Gevraagd Te huur Woningruil Aangeboden Diversen C. BERGER enkele jongelui „HET TREFPUNT" enkele plaatsen beschikbaar voor 4-jarige kleuters Aug. Stenman Holland N.V. 2 persoons d.d. f 69,50 3 persoons d.d. f 120, 4 persoons d.d. f 169,50 5 persoons d.d. f 185, Bungalowtenten v.a. f240, Campingmatrassen f 9,90 Si VOOR DE DAMES VOOR DE HEREN Si Si Si si Cv VOOR DE KINDEREN KOUSEN EN SOKKEN Ie KEUS Dames-nylons v.a. 0,99 kinderkousjes v.a. 0,48 Naast deze aanbiedingen tevens verkoop van diverse modellen (alle maten!!) tegen ongekend lage prijzen! PROFITEER HIERVAN Afgelopen zondag is vanaf de kan sel nogal eens gesproken over het raadsbesluit om de sportvelden „Panhuis" zondags na 1 uur open te stellen. De Centrale Kerkeraad wil nu in samenwerking met even tuele andere kerken een herderlijk schrijven uitvaardigen om te waar schuwen tegen de zondagontheili ging in het algemeen en het ge bruik van de sportvelden in het bij zonder. Omdat verschillende men sen momenteel met vakantie zijn of gaan is het niet mogelijk dit herder lijk schrijven nu uit te vaardigen en zal men dit schrijven niet eerder dan september kunnen verwachten. Dezer dagen is de eerste editie van het „Kerkblad" bestemd voor de her vormde gemeente van Achterberg, Amerongen, Overberg, Eist en Leer- sum van de drukpers gerold. Dit „Kerkblad" is een vernieuwde uit gave van „Onze Kerkbode", het blad dat reeds verscheidene jaren in bo vengenoemde gemeenten verspreid is. Deze vernieuwing was nodig, om dat de gemeente de laatste jaren sterk gegroeid zijn, waardoor er be hoefte ontstond aan een blad van groter formaat, waarin naast de ge meente berichten ook belangrijke berichten uit de kerkelijke pers op genomen kunnen worden. De avonddienst in de Hervormde Kerk zondag 19 juni draagt een bij zonder karakter. Dan worden n.l. 3 Papoea-kinderen en 1 kind van een Indisch-Nederlander in deze ge meente gedoopt. De dienst wordt geleid door ds. van der Linde, pre dikant voor de gerepatrieerden en zal in het Nederlands worden ge houden. Het lezen van het doopfor mulier, de bediening en de doop- toespraak zullen echter in de Ma- leise taal afgehandeld worden. Doordat ook dit jaar weer een aantal dames en heren zich beschik baar stellen is het mogelijk de St. Andrieskerk ook dit jaar weer voor bezichtiging open te stellen. De openstelling zal zijn van 6 juli tot 11 september iedere week van maandag tot en met vrijdag van 10-12 en van 2-5 uur. Teams van jonge vrijwilligers werken deze zomer in een groot aantal grootvakantieplaatsen, zo meldt een centraal weekblad voor de gereformeerde kerken in Neder land. Deze jongelui leiden clubs van kinderen, organiseren wedstrijden en instuifavonden. Verder zorgen zij voor gezellige avonden als het weer eens niet meewerkt. Dit bij zondere zomerwerk, is de laatste jaren in opgang gekomen door het Evangelisatiecentrum in Baarn. Dit werk wordt 4oor de mensen erg op prijs gesteld, zelfs door mensen, die in eigen woonplaats niets aan de kerk „doen". dsè^r In de wijken van de Ned. Herv. Kerk te Veenendaal is de laatste tijd door de commissieleden hard ge werkt om de jaarlijkse bijdrage bij een te garen. In de „middenwijk" was een be drag van f 2331,10 gulden toege zegd. Ontvangen werd f 2248,In de „Noordwijk" was een bedrag toe gezegd van f 2518,10, ontvangen werd daar een bedrag van f 2315,95. De inkomsten van de Geref. Kerk te Amerongen zijn ook bekend ge maakt. 16 Kerkcollecten brachten f 5088,35 op. De collecten op feestda gen en avondmaal brachten f 1669,19 op. Het bedrag van de vrijwillige bijdragen overtrof de begroting. Dit bedrag bedroeg n.l. f 7319, Vorige week vermeldden wij dat de penningmeester van Sola Fide een bedrag van f 325,ontvangen had van de Julianaschool. Dit was niet helemaal volledig, want de Ju liana van Stolbergschool verzamel de in totaal f 1300,— waarvan de Oude Kerk op de Markt, de Ned. Herv. Gemeente Sola Fide, de Chr. Geref. Kerk, en de Geref Kerk elk f 325,in ontvangst mocht nemen. Kort geleden stond er in een streekblad, dat ook in Nieder Weisel huis aan huis bezorgd wordt, een merkwaardige advertentie. De heer en mevrouw Hüuser be dankten voor al de belangstelling bij het heengaan van hun lieve zoon Horst Hauser: voor <Je brieven, de kransen en de bloemen. Zij bedank ten de dokter en de zuster het mu ziekgezelschap en het mannenkoor die zo mooi speelden en zongen aan het graf, de vele sprekers en allen, die de laatste eer aan de overledene bewezen. Heel onderaan stond de medede ling: „Voor zijn toespraak zonder troost heeft dominee Weber uit Ost- heim geen dank verdiend." Nieder Weisel is een klein Duits dorp met één straat met een raad huis, een kerk en vier kroegen. Vlak voor het raadhuis stapte op 1 ja nuari 's middags een jonge man uit een taxi. Hij had oud en nieuw ge vierd in een stad in de buurt door er verschillende publieke vermake lijkheden te bezoeken en veel te drinken. Hij liep te waggelen op zijn benen, toen hij uit de taxi stapte en de enige straat van Nieder Weisel overstak om naar huis te gaan. Juist kwam er een Volkswagen aanrijden. Hij liep er met zijn dronken kop pardoes tegen op. Zes dagen lag hij bewusteloos in het ziekenhuis. Toen stierf hij. j$ Zijn ouders plaatsten een adver-1 tentie in het streekblad: „Door een] tragisch ongeval werd plotseling en^ voor ons allen onbegrijpelijk onze lieve zoon Horst Hauser in hetj Godsrijk opgenomen." De ouders citeerden nog twee t versregels: Kein Arzt, kein Heilung gab's für mich bis Jesus sprach: Ich heile Dich! Een week tevoren stond er in het streekblad een kort berichtje: „Dronken voetganger aangereden". Een week later het bedankje van de ouders. Maar waarom verdiende dominee Weber geen dank? Het antwoord gaf, het Duitse spot blad „Pardon": „De acht verenigingen van Nieder Weisel maakten zich op voor de laatste tocht. Het zou de plechtigste begrafenis worden die Nieder Weisel in jaren gezien had. Moeilijkheden had men alleen met het zoeken naar een dominee. De plaatselijke predi kant was ziek. Natuurlijk viel er niet aan te denken, hoe vaak men ook de kerk blauw-blauw liet, het zonder een dominee te doen. Zo werd bij wijze van noodhulp domi nee Weber uit het naburige Ostheim aangezocht. Toen ds. Weber in de kerkhofka pel begon te spreken, verwachtte ieder de traditioneel in mineur ge houden grafrede van ongeveer een half uur, die sinds jaar en dag in Nieder Weisel aan <le teraardebestel ling van deszelfs inwoners vooraf gaat. Maar toen moesten de treurenden ervaren, dat het ook nog anders kan. Niet alleen had de geleende zielszorger maar twintig minuten nodig en liet hij het tot de liturgie van Nieder Weisel behorende „Woh- lauf, wohlauf zum letzten Gang" weg (wat bijzonder kwalijk geno men werd), hij schokte de aanwezi gen door te verkondigen, dat het be paald niet Gods wil geweest was, deze jonge man op te roepen tot Zijn Rijk, maar dat grenzeloze licht zinnigheid en misbruik van alcohol de eigenlijke oorzaken waren. Niet de Goede God was verantwoordelijk, maar de wil des overledenen om de eerste dag van het nieuwe jaar met bier te beginnen. Zo'n grafrede had tevoren nog nie mand in Nieder Weisel gehoord. Misschien had de strijdbare Gods man uit Ostheim zich geërgerd aan de kwezelachtige advertentie, mis schien dacht hij verbitterd aan de vijftien mensen, die hij zondags in Ostheim in de kerk zag, terwijl er nu driehonderd mensen, plus de ge hele dorpsjeugd bijeen warenen hij ging met allen in het gericht! h Dominee Weber zei, dat hij wel f degelijke troostwoorden gesproken had, maar de mensen hebben er niet ^naar willen luisteren. Zij willen lof horen. Dat verstaan zij onder troost. Een grafrede, zegt men in Oberhes- sen, is een leugenrede. En de domi- nee is de pot-met-de-palm ter ver- l siering bij dopen, trouwen en be graven. En zo had dominee dan ge sproken naar aanleiding van Psalm 139 en wel over de woorden: zie of bij mij een schadelijke weg is, en leid mij op de eeuwige weg! De christenen uit Nieder Weisel namen wraak. Zij plaatsten een pracht van een advertentie. En zij maakten ieder duidelijk dat dominee Weber zich maar niet meer in Nieder Weisel vertonen moest, want dan zou men hem wel mores leren. Op het graf van Horst Hauser, Metzger, lag nog een berg kransen en bloemen, toen de plaatselijke fanfare, ditmaal zonder hem, met papieren mutsen op, de Carnavals- mars door het dorp deed schallen." Geen commentaar! Alleen deze opmerking: het ware te wensen, dat wij dominees bij be- gravenissen zo spraken, zo eerlijk en zo bijbels, dat wij niet altijd door de nabestaanden voor onze troostrijke woorden bedankt wer den. De heer en mevrouw Hauser heb ben de toespraak van dominee We ber in elk geval goed begrepen. (Dr. J. P. Buskes in „De Open Deur"). 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden, elk <1 woord meer 1# «ent. Te koop Cortina z.g.a.n.; Cor tina '63., Fiat 500, 70.000 km gelopen i.z.g.st. en Fiat 600 35.000 km gelopen. Fa. H. D. Walraven Zn., Dorpsstraat 6, Opheusden. Tel. 223 b.g.g. 408. Te koop nieuwe aardappelen, zware mesthanen. Tevens goed lopende Solex. Schot, Veenendaalseweg 8, Fazante- rie, De Klomp. Nog af te geven 5 gloednieu we huishoudkoelkasten tegen de ongekend lage prijs van f 425,—. Inh. 250 ltr. Garan tie 5 jaar. Betaling contant. Hoofdstraat 18, Veenendaal. (tot 11 uur 's avonds) tel. 2324., Veenendaal. Te koop VW de luxe. Km stand 49.000. Te bevr. Kon. Wilhelminaweg 39, Ameron gen. Te koop Solex en twee snel- brommers. Rijksstraatweg 229, Eist (U.). Te koop z.g.a.n. damessport- flets. Parallelweg 83, Vee nendaal. Te koop voor de liefhebber Volkswagen 57-58 met rechts stuur. Standaard uitvoering, in prima conditie. Schrijvers park 174, Veenendaal. S.v.p. na 19.00 uur tel. 4024. Te koop boerenkoolplanten „De Rimboe" Achterberg. Te koop prima Solex. Schrij verspark 87 II, Veenendaal. Te koop VW prijs f 650, Lijsterberg 26, Rhenen. Te koop haver en rogge. W. v. Burken. Oude Grindweg 55, Rhenen. Te koop meisjesfiets 8-12 jaar. Westersingel 47 II, Vee nendaal. Te koop bromfiets Sparta bj. 1961. Fluiterstraat 58, Vee nendaal. Boerenkoolplanten te koop. R. Evers, Valleiweg 1, Rhe nen. Te koop elektrische treinen, Marklin met bijbehoren. He renstraat 6, Rhenen. Te koop VW Ufi&tel '57. Te bevr. Cunerawég 118, Achter berg. Te koop prima tweewielige aanhangwagen. Ook geschikt voor veevervoer. Cunei-aweg 215, Achterberg. Te koop bij inschrijving 2 ha naweide in 2 perc. om te beWeiden. Briefjes inleveren maandag 20 juli tot 8 uur n.m. P. Rijksen, Hogesteeg 27, Achterberg. Te koop Jawa i.g.st. of ruilen voor bromfiets. Middellaan 69, Veenendaal. Te koop Sparta bromfiets i. pr. st. met versnelling. Groe- neveldselaan 118, Veenendaal. Te koop 100 witte jonge hen nen. 15 weken oud. Munni- keweg 38, Veenendaal. Te koop Sparta bromfiets '61 en een damessportfiets. Taets van Amerongenweg 64, Rens- woude. Te koop jonge hennen. Roo- de, WL en R x WL van 2-4 mnd. oud. J. v. Dijk, Maan- derbroekweg 9, Ede. Te koop van particulier NSU- Fiat type Jagst, model 1961. Zeer goede staat. Ziet er uit als nieuw. Prijs f 1850,Br. onder nr. 3418 a.h. bur. v. d. blad. Te koop prima herenrijwiel. Panhuis 35, Veenendaal. Te koop absoluut wegens plaatsgebrek in prima staat zijnde 3-pits kookkachel (Pel grim) met rest kolen een aan- maakhout. Tevens een klop- rek op betonvoet. Ferd. Bol straat 3, Veenendaal. Te koop luchtbedden, slaap zakken, regenkleding, leren en rubberlaarzen, werkschoe nen, heren-, jongens- en meisjesschoenen, leren da mes- en herenjassen en ves ten. U.S.A. legerkleding. Scherp concurrerende prij zen. Vos, bij de boterfabriek, Renswoude. Tel. (08387) 307. Te koop herensandalen met gesloten neus en hiel, ideaal voor het werk f 18,50 p.p. met leren binnenzool. Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop de laatste paren sandalen en slippers voor dames, heren en kinderen. Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop herenwerkschoenen met ijzersterke zolen f 16,50 extra sterk v.a. f 8,50 per paar. Valkenburg, Gortstr. 25, Veenendaal. Te koop broeken, 45#/« wol, 55V» terlenka 29,75. Alleen bij v. Beek, Pr. Bernhard- laan 14, Veenendaal. Te koop Austin A 30 1955. Benz. 1 16. Dorpsstraat 6, Ingen. Te koop prima elektr. was machine. Houten kuip met elektr. wringer. Mulderslaan 31, Veenendaal. Te koop Peugeot 404, 1963 49.000 km gelopen i.st.v. nieuw. DAF de luxe 750 cc 1963, 20.0000 km gelopen. DAF 600 '61 i.pr.st. Financiering mogelijk. B. de Kroon, Burg. v. d. Boschstraat 18c, Ame rongen. Tel. (03434) 1514. Te koop RAP bromfiets mo del 1963. Prijs slechts f 350, Ambachtstraat 18, V'daal. Te koop Schotse collie met stamboom, teef. Molenstraat 34, Veenendaal. Te koop wegens aanschaf auto, Averos de luxe brom mer. 8.800 km gelopen. Klaas Katerstraat 65, Veenendaal. Te koop vakantie- repara tieset voor Ford Zephyr '56- '60 inh. o.a. waterslangen, lampen, bougie, vent., riem, benz. pompset enz. f 20,—. Westersingel 131. Tel. 2428, Veenendaal. Te koop Fiat 1100 '55, olievrij. Zandstraat 70, Veenendaal. Te koop enige goede Sparta brommers van 1959 t/m 1963. W. Veldhuizen, Off. Sparta Dealer. Kruisbeekweg 24, Lunteren. Te koop 100 hennen WL, Spoorlaan 73a. Tel. 3864, Vee nendaal. Te koop VVV bestel i.pr.st. Kruisbeekweg 24, Lunteren. Te koop 420 roe rogge en 420 roe haver. Te bevr. bij Fa. J. Knoppers en Zn., te Ameron gen. Burg. Jhr. v. d. Bosch straat 11, tel. (03434) 1460. Te koop VW Cabriolet. Ide ale vakantiewagen, open kap, sportief, prijs f 600,—. Klaas Katerstraat 77, Veenendaal. Te koop de nieuwste zig-zag naaimachines. Wereldbe roemde merken, compleet met ingebouwde verlichting en apparatendoos. Elektr. in koffer voor maar f 298, Drie jaar garantie en gratis les. G. v. d. Garde, Gelder land 9, Veenendaal. Tel. (08385) 2332. Te koop Opel Rekord bj. '62. Km stand 44.000. Opel Re kord bj. '57, Talmastraat 17, Veenendaal. Wie koopt mijn Peugeot 203 i.pr.st. Moet weg wegens plaatsgebrek. O. Norder, Pru nuslaan 8, Rhenen. Tel. (08376) 2669. Te koop wegens overcom pleet, onder volle garantie t.e.a.b. Heinkel scooter met assessoires. Te bevr. Dr. Abr. Kuyperstraat 33, Lunteren. Wilt u werken voor een sociaal doel tegen een flin ke vergoeding? Schrijf dan onder letter R. Statenweg 89a, Rotterdam. Gevraagd nette werkster voor 1 of 2 morgens per week, Wed. Huibers, Mul derslaan 31, Veenendaal. Gevraagd jongeman tot 21 jaar met rijbewijs. Br. on der nr. 3419 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd tuinman die in zijn vrije tijd onze tuin kan verzorgen. Bergweg 76, Veenendaal. Dames en Heren. Kunt U verkopen? Dan hebben wij een zeer goede bron van inkomsten voor U door de verkoop aan particulieren van onze goed verkoopbare artikelen. U kunt dit doen als bijverdienste maar ook als dagtaak. Een bedrag van min. f 50,per week is zeer gemakkelijk te be halen. Dagverkopers be halen gem. f 175,— p. week of meer. U behoeft geen koffer met monsters te dragen. Schrijft U aan verkoopkantoor H.W., Sta tenweg 89a, Rotterdam. Imperials te huur f 1,— p. d. J. v. Wijk, v. Deventerstraat 7, Rhenen. Luxe 3-persoons caravan nog vrij te Obernhof (Duitsland) na 1 augustus. 6 Persoons caravan nog vrij na 29 aug. in Duitsland of Luxemburg. G. Willemsen, Herenstraat 22, Rhenen. Tel. 2380. Mechelen (Z.L.) Zomerhuisje te huur voor 6 personen. 2 SI. kamers en een woonkeu ken, mooi gelegeh. Str. water, busverbinding door geheel Z. Limburg. Nog vrij vanaf 15 augustus a.s. J. v. Houtem, Hoofdstraat 51, Mechelen. Tel. (04455) 587. Speciale dames- en heren bromfietsen te huur. Geheel automatisch, tevens enkele z.g.a.n. sport- en gewone rij wielen te koop bij D. W. Kulik, Hoofdweg 10, Eder- veen. Tel. (08387) 260. Eengezinswoning in de Gort straat ruilen voor een flat in het Franse Gat. Br. onder nr. 3420 a.h. bur. v. d. blad. Nymegen-Veenendaal. Aan geboden woning te Nijmegen (geen flat). Inl. aanb. Paral lelweg 10, Veenendaal. Tel. 2022 of na 6 uur Bergweg 56, tel. 3924. Wie kan a.s. echtpaar aan zit- en slaapkamer met kook gelegenheid helpen? Aanbie dingen Parallelweg 10, Vee nendaal. Tel. (08385) 2022 (na 6 uur 3924). Mechelen (Z.L.) Pension „Hoeve de Plei" biedt een prettige vakantie a f 8,50 p. p.p.d. Voll. pension. Str. wa ter, prima keuken. Tel. (04455) 294. Nog vrij vanaf 15 aug. a.s. Voor een pijp naar v. Wal- sum. Achterkerkstraat 26, Veenendaal. Heeft U al lang op een lood gieter gewacht? Ja, bel dan even Reiff's Loodgietersbe- drijf. Tel. (03440) 2477 of kom even langs Cuneralaan 9, Rhenen. Ons devies is: Help snel en Goed. Volkswagen kleuren in han dige spuitbusjes van f 6,50. Thans .ook spuitbusjes voor Opel, Fiat en Renault. Fa. Zimmerman en Zn., Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Het kopen van een bruids japon maken wij tot een feest. Het is een groot ge noegen onze exclusieve bruidsjaponnen te zien in onze speciale afdeling. Na tuurlijk bij Hein van Schup- pen. Hoofdstraat, Veenen daal. Waarom lang wachten? Bel toch even Reiff's loodgieters- bedrijf. Wij laten U niet wachten, maar helpen snel. Ons telefoonnummer is voor lopig (03440) 2477. Alleen de vakman weet wat goed voor Uw haar is. Pedicure alg. voetverzorging, steunzolen, elastieken kousen naar maat. Tevens corsetten en beha's, ook maatwerk. Mej. W. v. Raaij, Dorpsstraat 42, Renswoude. Tel. 435 b.g.g. 307. Afspr. kunnen ook ge maakt worden te Veenendaal, Verlaat 29. Tel. 2403, Patri moniumlaan 34. Tel. 2488. Opruiming! Alle open dames schoenen f 5,Verder op alle schoenen buiten de op ruiming 10% korting. Mach. Schoenmakerij H. Klijsen. Gortstraat 53, Veenendaal. Fa. Marathon, Postbus 60, Veenendaal. Financiering binnen 24 uur. Tel. (08385) 3838, (08380) 2289. Bijverdienste. Per 1 augus tus nette bezorger ge vraagd voor diverse tijd- tschriften. Echt iets voor een jongen vanaf 16 jaar. Arbeidstijd 5 uur per week. N.V. Boekhandel en Drukkerij Jac. v. Harde- veld, Hoofdstraat 60, Vee nendaal. In levensmiddelen-bedrijf gevraagd Voor plaatwerk en uitdeu ken Gebr. Ploeg, Overberg, Tel. 03431-251. Loopt u te trappelen van de pijn. Blankesteijn rekt uw schoenen groot en klein. Blankesteijn, Elektr. Schoen makerij. Helling 14, Veenen daal. H. A. Sol. Orthopaedie - bandages - steunzolen - breukbanden - korsetten - enz. Iedere donderdag van 2 tot fl uur, zitting in Apo theek, Zuidersma, Hoofdstr De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. Zoekt U een goede papagaai? Kom dan eens kijken, wij hebben een grote sortering. Ook schildpadden en goud vissen. Tevens in- en ver koop van alle soorten vogels, vogelzaden, vogelartikelen, ontsmettings- en geneesmid delen. Vogelkooien en stan daards. Ook voor honden- en duivenliefhebbers zijn wij ruim gesorteerd. Speciaal zaak Hannisse, Achterkerk straat 24. Tel. (08385) 3183 (net boven aan de Markt), Veenendaal. Er wordt gratis thuisbezorgd. Een flinke voorraad meube len, waarvan veel als nieuw vindt u steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis. Hoogstraat 30, Tel. 2209. Lichtdrukken en fotoco- piëren. Artifoto, Hoofdstraat 84. Veenendaal Voor uw autobekleding is het juiste adres Autobeklederij D. v. d. Broek, Emmalaan 15, Veenendaal. Tel. 3285. Batterijen en hoortoestellen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Wist U dat U Balastore zon gordijnen, Balamur-wandbe- kleding, verfwaren, behang en ijzerwaren kunt verkrij gen bij Houthandel Joh. Bos en Zn., Middellaan 89, tel. 3196. Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J Kool, Holleweg 3, TeL 08385 2463, Veenendaal. Ongelooflijk de uitverkoop bij Partij Hollandia KINDER CRêPE SLIPS 75 ct. en 98 ct. Donkere BADDOEKEN normaal 4,95 nu voor f2,95 Hollandia NYLON-VELOURS NACHTJAPONNEN, grote maten, in rose en bleu, normaal f 23,95 nu voor f9,95 Partij LOVABLE B.H.'s in perion met kant, normaal f 9,75 nu voor f 1,49 Satijnen HERENPYAMA'S normaal f 15,95 nu voor f 10,95 Buiten de opruiming 10% korting uitgezonderd enke le merkartikelen. AMACHTCRBIRG Dp. Slohde Bruïnepl. 29 Tel. 2091 DAN NAAR DE ERKENDE F.N.O.P. AUTO- EN SCOOTERRIJSCHOOL Jan Steenlaan 65 Tel. 3705 Gediplomeerd V.A.M.O.R. en F.N.O.P. instructeur Les met de nieuwe OPEL REKORD (stuurversnelling) en OPEL KADETT (pookversnelling) en voor uw vrachtwagen en autobusrybewtys met nieuwe OPEL BLITZ vrachtwagen. Opleiding voor examens in Arnhem-Utrecht en Amersfoort. voor wijk- en winkel werk i.bez.v. rijbewijs B.E. Tevens is er plaats voor een om opgeleid te worden voor winkeljuffrouw. Levensmiddelcnbedrüf Heerdlaan 41 - BENNEKOM - Tel. 08379-2390 Bij de Kalkzandsteenfabriek „VOGELENZANG" C.V. te Rhenen is nog plaats voor van tenminste 16 jaar oud voor het doen van gezonde lichamelijke arbeid. Aanmelding dagelijks van 7 tot 17 uur aan het bedrijf. Op de Kleuterschool Dennenlaan 5 te Veenendaal zijn nog Opgaven aan de hoofdleidster mej. H. E. Vink Da Costastraat 5 te Veenendaal v/h Veenendaalsche IJzerindustrie Veenendaal Op onze afdeling boekhouding kan worden geplaatst: Mulo-opleiding gewenst, doch is niet vereist. Sollicitaties zowel mondeling als schriftelijk kunt U richten aan Afd. Personeelszaken Schoolstraat 9, Veenendaal. VERKOOP - INRUIL - VERHUUR - SERVICE Maandereind 47 EDE Tel. (08380)-8284 Haren nes m b »V« W Iv, .Vê ♦v Cv Cv Cv Cv Cv Cv Cv w Cv cc* m •V. Cv m e 0 1 4 4 0 Cv 5*> Cv Cv Cv Cv Cv BC« Cv Cv i VI* 290 FILIALEN DOOR HET GEHELE LAND, WAARONDER: Veenendaal: Hoofdstraat 71-73; Ede: Grotestraat 17; Arnhem: Roggestraat 1.

De Vallei | 1964 | | pagina 5