EEN CHAUFFEUR AFWEZIG DANSEN „SECUUR" Het moderne goede HORLOGE MAGAZIJNBEDIENDEN MANNEN MEISJES JONGENS ENKELE BREIERS Quint Geschenkenhuis V ét A-tje ADVERTEREN DOET VERKOPEN Autotochten voor ouden van dagen, invaliden en minder-validen 1964 WAT NU WEER Zomertentoonstelling te Amerongen Enthousiaste Oranje-Witters versloegen de technisch superieure militaire ploeg uit Harskamp 2-0 Hendrika van de Pol-van Ginkel Herbert Everett F. ALMEKINDERS Arts autorijles M. VAN BEEK Telefoon 3726 Plaats een „Riverside Combo" autorijlessen in de populaire prijsklasse Schokvrij en onbreekbare veer. ALS GROTE VERRASSING THANS: een nieuwe kollektie v.a. f 34,50. Met datum f 51,Stalen kast f 51,100% water dicht f 62,Automatic met datum nu reeds v.a. f 73, Volle garantie en verzekering. KRAAN VAN KUIJK N.V. De Frisia Wolspinnerij N.V. N.V. Holland ia Wol- en Kousenfabrieken H0LLANDIA Hollandia Tricotagefabriek N.V. DEZE WEEK EEN SPECIALE AANBIEDING Zware plastic wasmand 6 kop en schotels TE KOOP? AANGEBODEN WONINGRU1L Nieuwsblad „DE VALLEI" Kinderen op vakantie met de stichting Bio-vakantie-oord Nog meer Vierdaagselopers Leerzaam en boeiend MARKTBERICHTEN SCHERPENZEEL FAMILIEBERICHTEN Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid geheel plotseling van onze zijde weg, in de Ho pe des Eeuwige levens, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder in de ouderdom van bijna 74 jaar. C. van de Pol kinderen, behuwd-, klein en achterklein kinderen. Ederveen, 5 augustus 1964 Hoofdweg 18 De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. za terdag 8 augustus 1964 te 12 uur op de Alge mene Begraafplaats te Ederveen. DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan buren, vrienden en bekenden voor bewijzen van deel neming bij het overlijden van mijn lieve man en zorg zame vader, behuwd- en grootvader NELIS DROST en in 't bijzonder aan Dr. v. Ommeren, Zr. Terweij en Ds. van Breugem voor de goede diensten aan de over ledene bewezen. Uit aller naam fam. N. Drost Eist (Utr.) Rijksstraatweg U.-A. 45 DANKBETUIGING Voor de vele bewijzen van belangstelling en warm me deleven bij het heengaan van onze geliefde zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom, WILLEM VELDHUIZEN, willen wij hiermede onze hartelijke dank betuigen. Uit aller naam: M. G. Veldhuizen-van der Vliet Rhenen, augustus 1964 Herenstraat 24 DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan alle vrienden, bekenden en collega's, voor het mede leven betoond bij het overlijden van onze geliefde man, vader, behuwdvader en grootvader J. D. VAN INGEN Mevr. Wed. J. van Ingen-de Bruin en familie Veenendaal, 7 augustus 1964. Coöp. Aan- en Verkoopvereniging „LANDBOUWBELANG" te Rhenen vraagt Hoog loon. 5-daagse werkweek. Aanmelden kantoor Vogelenzangweg 15, Tel. 08376-2062. Met dank aan God geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Everett van Baren Koos van Baren- van Ruis wijk 1112 Hill Crest Drive Xenia - Ohio - U.S.A. 14 juli 1964 van 8 t.e.m. 29 aug. Waarneming door plaatse lijke collega's Een vertrouwd adres voor Jan Steenlaan 611 Veenendaal VAMOR-diploma Sinds jaren erkend Talrijke geslaagden Kost slechts 1,59 t/m 1* woorden, elk woord meer 19 cent Zaterdag 8 aug. „TORENZICHT" LIENDEN Dansmuziek o.l.v. Berry van Buren Aanvang 8 uur. VOOR is uw aangewezen adres AUTORIJSCHOOL Jan van Goyenstraat 27, Veenendaal - Tel. 3700 Wij lessen in Renault R8, Opel Rekord en vracht wagen Bedford, alles nieuw materiaal. tieluk MARKT - TELEFOON 2272 Groothandel in levensmiddelen Veenendaal vraagt enige nette leeftijd min. 21 jaar. 5 daagse werkweek goed loon gratis bedrijfskleding prettige werkkring Aanmelden tijdens kantooruren: Leinweberstraat 4-6, Veenendaal Kerkewijk 8 - Veenendaal Verlaat 18 - Veenendaal vragen voor hun verschillende produktie-afdelingen: voor de voorspinnerij, spinnerij en twijnerij. voor de kousenafwerkerij, wolopmakerij en conerij. voor de haspelarij, spoelerij en diverse andere werkzaam heden. Ook voor hen die nu de school verlaten, hebben wij prettig en licht werk, waarmede zij direct een hoog loon kunnen verdienen, eventuele reiskosten worden vergoed. Komt U eens praten voor Uzelf of voor Uw kind bij de afdeling Per soneelszaken. Kerkewijk 57 Veenendaal In onze afdeling RONDBREIERIJ hebben wij nog mogelijkheid tot plaatsing van Kandidaten dienen 23-35 jaar oud te zijn. We bieden een zeer zelfstandige werkkring met goede ontplooiings mogelijkheden. Sollicitaties dagelijks aan bovenstaand adres. van f 5,95 NU voor f 4,95 pastel tinten in hoog en laag model normale prijs 6 stuks f 5,88 NU 6 stuks f 4,88 Komt U eens kijken en zoekt uw voordeel b(j Jan Steenlaan 67 Tel. 4136. Veenendaal Plaats een vraag en aanbod-advertentie 1-10 woorder 1.00 elk woord meer 10 cent Parallelweg 10 Telefoon 2022 Zoals bekend is thans de datum vastgesteld van de jaarlijks door het Comité Autotocht Ouden van Dagen van de Vereniging „Oranjedag" te organiseren bejaar- dentocht. Deze autotocht zal dit jaar worden gehouden op woensdag 26 augustus 1964. Gezien het grote aantal deelnemers aan deze tocht is het ieder jaar opnieuw bijzonder moeilijk een keus te doen uit het zeer beperkte aantal gelegenheden, waar een derge lijk groot gezelschap (ook bij regen droog) kan worden ondergebracht. De keuze is dit jaar gevallen op Apeldoorn en omgeving. De terugtocht zal plaatsvinden via Rhenen (Ouwehands Dierenpark). De theepauze wordt gehouden in de „Julianatoren" te Apeldoorn, terwijl de gezamenlijke broodmaaltijd genuttigd wordt in Ouwehands Dierenpark te Rhenen. Vorige jaren vertrokken de deelnemende auto's als één stoet. Bij de huidige ver- keersfrequentie is dit vrijwel niet meer doenlij'r. In tegenstelling lot vorige jaren zullen de a .no i dan ook ditmaal niet op volgnummer vertrekken. Teneinde het verkeer zoveel mogelijk le ontlasten, zul len thans de gereedstaande auto's per groepen van 25, met een kwartier tussen ruimte, starten. De tocht voert dit jaar via Ede, Weke- rom, Harskamp, Kootwijk en Nieuw-Mil- lingen naar Apeldoorn. Zoals reeds op gemerkt is de „Julianatoren" aldaar de eerste halteplaats. De terugtocht gaat via Ugchelen, Beekbergen, Lierder Bos, Hoenderlo, Deelen, Wolfheze, Heelsum, Renkum en Wageningen naar Ouwehands Dierenpark te Rhenen. Over de Cuneraweg vindt tenslotte de terugtocht plaats. Muziekkorpsen zullen ook thans weer op de Kerkewijk en de Markt de stoet met muziek verwelkomen. De ontbinding van de stoet geschiedt op het kruispunt Hoofdstraat-Hoogstraat- Zandstraat. Zij, die aan de tocht wensen deel te nemen dienen zich zo spoedig moge lijk, doch uiterlijk 15 augustus a.s. op te geven. Voor de aanmelding moet gebruik worden gemaakt van het in dit nummer voorkomende aanmel dingsformulier, dat kan worden inge leverd op de volgende adressen: Fa. T. M. van Beek, Gortstraat 5; Fa. R. Kelderman en Zn., Valleistraat 105; Sigarenmagazijn en postagentschap „Zuid", W. van Walsem, Dr. Slotema- ker de Bruïneplein 31; Gemeente-se cretarie, Hoofdstraat 92. Aan de bij de Vereniging „Oranjedag" bekende autobezitters(sters) is inmid dels een schrijven toegezonden, met het verzoek om zich met auto voor deze tocht beschikbaar te willen stellen. Automobi listen, die wegens onbekendheid bij deze Vereniging geen schrijven ontvingen, wor den uiteraard gaarne verzocht zich te wil len opgeven ter gemeente-secretarie, Hoofdstraat 92. Naast de tocht voor bejaarden, orga niseert de Vereniging „Oranjedag" sinds enkele jaren een afzonderlijke tocht voor invaliden en mlnder-inva- liden. Deze tocht zal dit jaar worden gehou den op zaterdag 5 september 1964. De tocht voor invaliden en minder-validen is in tegenstelling tot de tocht voor ouden van dagen een dagtocht. Gere den wordt echter wel dezelfde route als voor de bejaarden. Gegadigden voor de tocht voor invaliden en minder-invaliden moeten zich eveneens uiterlijk 15 augus tus a.s. opgeven, met gebruikmaking van het in dit nummer opgenomen aparte aanmeldingsformulier. Hiernaar wordt nader verwezen. De aanmeldingsformulie ren kunnen worden ingeleverd op de hier boven reeds genoemde adressen, alsmede op de Streekwerkplaats, Zuivelstraat 11. Het blijkt nog steeds voor te komen, dat aanmeldingen worden ontvangen voor beide tochten. Het spreekt vanzelf, dat dit niet is toegestaan. Er wordt tenslotte dan ook nog eens met de meeste nadruk op gewezen, dat men zich slechts voor één van beide tochten kan opgeven. Om aan de tocht voor bejaarden te kunnen deelnemen moet betrokkene zelf, dan wel één van beide echtgenoten indien het oen echtpaar betreft, de 65-jarige leef tijd hebben bereikt. Voor de tocht voor invaliden en minder-validen is geen leef tijdsgrens gesteld. Een groepje schaatsenrijders traint hier onder het alziend oog van coach De Jong op de Grebbeberg. (Voor een reportage hierover verwijzen wij naar het 2e blad). Gisteren zijn uit Veenendaal drie kin deren vertrokken naar het Bio-vakan- tieoord „Russenduin" te Bergen aan Zee. Voor de opname in het Bio-va- kantieoord komen uitsluitend kinderen in aanmerking in de leeftijd van 6-12 jaar, waarvoor de schoolarts de uitzen ding nodig acht. De gelden die voor dit werk nodig zijn, worden bijeengegaard met verschillende collecten tijdens bioscoop voorstellingen. Gisteren zijn dus drie kinderen uit Veenendaal naar dit vakantie-oord af gereisd naar Bergen, onder leiding van de maatschappelijk werkster mej. Wiegman. We zullen hopen dat de kin deren geheel hersteld en voorzien van een nieuwe dosis levenskracht zullen terug keren. KNAAP BRAK SLEUTELBEEN BIJ AANRIJDING Donderdagmorgen stak de 10-jarige jon gen Willem Pater met zijn rijwiel on verhoeds de Nieuweweg over. De auto mobilist Van D. uit Rhenen was al te dicht genaderd zodat hij een aanrijding niet kon voorkomen. De jongen werd tegen het wegdek gesmakt en brak een sleutelbeen. Zowel de auto als de fiets werden be schadigd. GEEN VOORRANG AAN CARAVAN Donderdagmiddag reed K. uit Ede als bestuurder van een auto met caravan op de Nieuweweg richting Veenendaal. Ter hoogte van het kruispunt Nieuweweg-Hol- leweg-Buurtlaan gekomen kwam plotseling de automobilist J. uit Valkenswaard van links de Ityeuweweg oprijden. Een botsing was het gevolg van de voorrangsfout. Er ontstond lichte materiële schade. Vermeldden wy dinsdag j.I. dat in to taal vier Veenendalers de Vierdaagse in Nijmegen met succes uitliepen, thans blijkt dat er nog meer plaatsgenoten het Vierdaagsekruis verdienden. De 16-jarige H. van Alfen van La- rikslaan 27 heeft voor de eerste maal de 4 x 40 km. gelopen en kwam wel gemoed aan de finish aan. Ook vernamen wij dat nog twee po litiemannen n.l. de heren Krouwel en Hendriks de tocht hebben volbracht. INSTUIFLEDEN MET VAKANTIE Nauwelijks zit de jeugdvierdaagse er op of de leden van de Instuif gaan met vakantie. Morgenvroeg vertrekt om acht uur een groep jongelui bestaande uit jongens en meisjes naar het kampeer terrein de Heihaas in Putten om daar een week te kamperen. Dit gebeurt in aansluiting van een kamp wat kort geleden eveneens op de Heihaas in Putten is gehouden. Inderdaad, deze vraag wordt de laatste tijd vaak gesteld. Wat zal de grote onbekende vrijdagavond en zaterdag weer ge ven aan de kopers in de winkels, aangesloten bij de winkeliersver- Handel en Nijverheid. Ja, wat zal het zijn? Dames let op, het is nu voor U. Vrijdagavond 7 en zaterdag 8 augustus worden er tientallen leuke doosjes Bonbons uitgegeven. Het snoepje voor de zondag. Koopt dus vrijdagavond en zater dag in de zaken als bovengenoemd. Veenendaalse Winkeliersver. N.B. De Jub. zegels blijven steeds geldig. U kunt ze bij Uw aankopen a 10 ets kopen. 500 spaar Jub. zegels geven recht op contant f 57,50 of 24 cheques f 2,50. Tentoonstellingen van beeldende kunst maken het de aandachtige beschouwer telkens meer duidelijk, dat het in de kunst NIET gaat om een naturalistische afbeelding van de werkelijkheid, „net echt", maar om andere dingen: de har monie der kleuren, het spel van lijnen en vormen, de vlakverdeling, de toon aarden, de wijze waarop lijnen, kleuren en vormen in het materiaal zijn uitge werkt en tenslotte hoe dit alles verenigd is in een eigen ritme, de compositie. Niet alleen in onze tijd van non-figuratieve en abstracte kunst, maar te allen tijde hebben kunstenaars de verrassende mogelijkheden van alléén maar lijn en kleur en vorm, zonder voorstelling, ontdekt. Juist als er geen afbeelding van iets te herkennen valt, wordt de beschouwer geboeid door het wonder van kleuren, lijnen, vormen en de materiaalbehandeling daarbij toegepast. De Duitse theoreticus en kunstenaar Paul Klee heeft het eens heel kort sa mengevat: Kunst geeft niet het zicht bare weer, maar maakt zichtbaar", waarmee hij bedoelde: de belevenis van de maker, zijn gevoel, droom, visie, zijn ervaringen en aandoeningen van geest, ziel, gemoed en zinnen. Het is wellicht het intrappen van een open deur dit nog eens vast te stellen. Maar toen wij - door vakantie nu eerst - de raadzaal van het waardige gemeen- huis te Amerongen, gelegen aan de sfeerrijke Hof binnentraden - welk een verademing na het rumoer van ver keer en transistors biedt dit begijnhof stille plein in de schaduw van de fraaie hooggelegen St. Andrieskerk en -toren! - bedachten wij, dat de opgewekte va kantieganger, die misschien weinig beeldende kunst ziet. teleurgesteld zal heengaan na het zien van de non- figuratieve werken. Daarom leek het ons nuttig het meest elementaire van alle beeldende kunst heel summier sa men te vatten. Non-figuratief is terstond al de Ita liaan Luigi de Lerma, gehuwd met een Nederlandse en sjjnds 1936 in ons land woonachtig. Zijn olieverfschilderij zomer is niets dan een veld van rechthoeken en vierkanten in een gamma van prach tige gloedvolle rode kleuren met hier en daar wat licht- en donkergroen en wit, een verbeelding van de gloed, het ziedende licht, de weelderige tril lende warmte van de zomer. Voor zijn Maanlicht in olieverf maak te hij een voorstudie in pastel, welke laatste wij om het rulle levendige ka rakter van het gebruikte materiaal meer waarderen dan het voltooide schilderij in de strakke gladde verf, hoewel deze de kleuren intensiever, pe netranter maakt. Maanlicht is mooi van bouw, weloverwogen van compositie en gaaf van kleur, mysterieus van opvat ting. Ook de voorstudie Loosdrecht in pastel wint het naar onze smaak van de olieverf, die wat hard aandoet. Heel fraai zijn de arabesken en kleuren in Zomerdag in Umbria en Gevecht van mens en dier, het laatste in monotype, een afdruk, die maar .één keer gemaakt kan worden, onherhaalbaar, door de voorstelling in spiegelbeeld, op een glasplaat in inkt of verf aangebracht, af te drukken, wat een verrassend ef fect geeft. Gevecht van mens en dier toont dit, een fantasmagorie in fraai lij nenspel en zachte kleuren. Aqua rium is een soort collage: gelijmde stukjes weefsel en draden, aange vuld met pen en penseel. Van de in 1957 overleden Otto van Rees zijn werken uit 1905 tot 1952 op gehangen. De keus is wel goed, maar toch missen wij stukken als De Kachel. En waarom geen enkel religieus werk? Wij zagen ze op de grote tentoonstel ling in april 1956 te Utrecht. Toch ge ven de vijftien doeken een goede in druk van Van Rees' kunnen. Uit zijn vóór-kubistische tijd zijn enige por tretten. De kubistische werken, ritmi sche composities van lijnen en vlakken in matte aardekleuren, die direkt her inneren aan Braque, dateren van 1912 tot 1930. Zij zijn aangenaam om te zien door hun zuivere vlakverdeling en bo venal door hun beschaafde kleur, teer en innig. Omstreeks 1930 keerde Van Rees meer tot de herkenbare werke lijkheid terug, bijvoorbeeld in de Rode boom met trap, Stilleven met petro leumstel en Kermis in Losone (Tessin). Heel mooi is La statuette. Al Van Rees, werken kenmerken zich door evenwich tigheid van compositie, een zachtaardig, dromerig, bijna weekhartig beschouwen van de dingen, altijd maatvol door zijn zuidelijk levensgevoel. Prachtig is zijn zielvol Zelfportret. Alleen Van Rees reeds is een bezoek aan de tentoon stelling waard. De nestor van de exposanten Willem van Leusden, thans 78 jaar, toont etsen waarbij de Franse kathedralen niet ont breken. Van nature is hij een architec tuurtekenaar, maar zijn verbeeldingen hebben iets fascinerends, iets haluci- nairs, bijvoorbeeld de ingang van de kathedraal van Reims (no. 20), de gi gantische kathedraal van Beauvais (no. 25) en de kolos van de toren te Zierik- zee (no. 26). In zijn Oerwoud weet hij een suggestie van gevaar en giftigheid te wekken! De vierde exposant is de beeldhou wer Willem van Kuilenburg, een be scheiden werker, die aandachtig, lief devol en teder mensen en dieren gade slaat. Zijn fraaiste werken zijn onge twijfeld het Paardje in albast en het fijne kopje van Edward in marmer, waarbij de donkere steenaders het ef fect nog verhogen. Wie het toeven in de fraaie natuur rondom Amerongen wil afwisselen met iets anders, hij bezoeke deze zomerex- positie en confrontere zich met de wer ken der vier exposanten (tot 15 augus tus). D. Philips waaiuij ue rxaii&t: Kctiueuiaieu mei um- Woensdagavond speelde Oranje-Wit op het terrein achter de sparren een oefen wedstrijd tegen een militair team van Harskamp, waarin enkele spelers van naam zoals de zoon van ex-internationaal Roozen, op 't ogenblik speler van jeugdselectie Haarlem, v. Zwieten jeugdselectie N.A.C., spil Spruit van Feyen- oord II en v. d. Sanden van Fortuna '54, aangevuld met amateurs. Technisch was er dan ook wel een surplus maar de produktiviteit ontbrak en daarentegen waren de aanvallen van de geestdriftige Elstenaren ook niet van gevaar ontbloot. Bij ideale weersomstandigheden bracht middenvoor Kolmsberg om kwart over zeven, een half uur te laat, de bal aan 't rollen. Twee totaal ver schillende spelbeelden gingen de degens kruisen. De militairen met een goed veldspel, Oranje-Wit verdedigend met als aanval de toch altijd gevaarlijke dieptepass. Mede door het goede spel van de driehoek Roozen, Spruit en Juf fermans kreeg de O.W.-aanval geen kans de verdediging der Elstenaren wat lucht te verschaffen. Maar na 18 min. spelen viel rechts buiten T. Drost de militaire back Nuile aan, deze plaatste de bal tegen de Oranje Witter, vanwaar de bal over deze back sprong. Drost ging meteen door en maakte alleen voor keeper Borgart geen fout, 1-0. Dit doelpunt zette de Harskampers tot een offensief aan dat verder de gehele eerste helft aanhield. Vlak voor rust nog een doelworsteling, waarbij de Elstenaren als overwinnaars te voor schijn kwamen. Na de hervatting een zelfde spelbeeld. Keeper Rotterdam moest enkele malen handelend optreden, maar dat is hem wel toevertrouwd. In de 10e min. een aanval door 't midden, weer zo'n diep tepass, de Elster midvoor Doornspeek sprintte door, miste eerst maar wist eveneens door een blunder van keeper Borgart toch nog te scoren, 2-0. Spil Spruit ging zelfs naar voren en probeerde samen met de actieve v. Zwieten de bakens te verzetten. Het baatte niet, even leek men de eer te redden, maar de over doelman Rotter dam gespeelde bal werd door rechts back v. d. Scheur met een trekbal uit SCHERPENZEEL Op de eiermarkt te Scherpenzeel werden aangevoerd 1.010.000 stuks. De handel was goed en de prijzen variëerden van f 10,25 tot f 11,25 de honderd stuks. De hennen- eieren van f 5,50 tot f 10,— de honderd stuks. Op de biggenmarkt werden aangevoerd 168 stuks. De handel was traag en de prijzen varieerden van f 62,50 tot f 75, per stuk. het bedreigde doel getrapt. Ook linksbuiten Takken kreeg nog een mooie kans maar zijn kopbal ging naast. In de laatste fase had de Elster verdediging nog handen vol werk maar zij hielden het hoofd koel. Een bijzon der prettige en sportieve wedstrijd met goede leiding van arbiter v. Rooyen uit Driebergen. SCHIETUITSLAGEN De leden van de Scherpenzeelse schiet vereniging schoten deze week de volgen de resultaten: Geweer: M. Berendsen 48; J. Overeem 45; J. Koudijs 45; P. Engelenburg 45; A. Wittenveen 45; C. Valkenburg jr. 45; A. C. van Dusschoten 44; H. Methorst 44; E. van de Werk 44; G. van Eist 44; A. van Eist 43; H. Berendsen 43; R. van de Burgt 42; J. ten Broek 41. Petite carabine: E. van de Werk 49; C. Valkenburg jr. 48; R. van de Burgt 47; R. van Eist 45; J. Koudijs 44; M. Be- rendse 44; P. Engelenburg 44; J. ten Broek 44; G. van Eist 44; H. Berendsen 43; A. C. van Dusschoten 41; H. Pater 41; A. van Eist 40; A. Wittenberg 40; E. van Setten 40; H. Methorst 38; A. ter Burg 33; H van Droffelaar 29; OEFENWEDSTRIJDEN VASTGESTELD Ter voorbereiding van de komende voet balcompetitie heeft de voetbalvereniging een aantal oefenwedstrijden voor haar elftal vastgesteld. Voor de zaterdag afdeling is een neder laag toernooi georganiseerd waarvan de wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 8, 15, 22 en 29 augustus. Aan deze wedstrijden worden deelge nomen door DVS '33, Ermelo met twee elftallen, VRC uit Veenendaal met 1 en 2, Sportclub Rhenen 1 en 2 en NSC met 1 en 2 uit Nijkerk. De zondag speelt op 16 augustus in Hil versum tegen de boys van die naam. Op 23 augustus neemt men deel aan het toernooi om de Everwijn-Lange wissel beker georganiseerd door SVMM te Maarn. Twee elftallen uit reserves en jeugdspelers nemen deel aan de serie wedstrijden van de voetbalvereniging Renswoude.

De Vallei | 1964 | | pagina 10