Cleopatra-bed ot Auping-matras GRATIS gezellig (kiezen bij) bouwkundig medewerker fantastisch sortering VAN SCHUPPEN RIJNVAART IN DE NACHT JONGEMAN Scherpenzeelse raad besloot tot onteigening van grond KRUISWOORDPUZZEL AUpiNG met iedere dag kans op zegt zoon en wat een l zegt moeder „De Vallei" Uw blad VIERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 11 SEPTEMBER 1964 Nr. 72 Komt werken bij Geheniau en doet uw best, wij zorgen voor u dan voor de rest. (Zie advertenties elders in dit nummer). Uitvoering van „Die Jahreszeiten" JEUGDWEEK GEREF KERK VOLLEYBAL V.C.V. kiest andere naam „PANTERS" Opgave no. 59 KINDERKLEDING o.a. DrSlot.de Bruïnepl. 29 Tel.2091 OCCASIONS Service Station „Renswoude" BETER-SLAPEN SWEEPSTAKE 1964 HENK DE RUITER HEIN ARCHITECTENBUREAU H. NIEUWENHUIJS B.N.A. TE VEENENDAAL die belast zal worden met het toezicht houden bij heiwerk zaamheden, duur 5 maanden. passende werkkring 't Was nacht Overal duisternis en dreiging Op m'n eentje ging ik in het donker het dek op. Vanuit de verte hoorde ik het gebrom van een vliegmachine. Toch wel een beetje ang stig, vond ik. Als het nu eens een Duits toestel is en ze ontdekken ons hier op de Rijn Een helder rood licht omscheen mij plotseling! Een grote rode bol werd zichtbaar. Ik wist niet wat ik zag. Ik had nog nooit een lichtkogel gezien Het geluid van het vliegtuig kwam dichterbijLichten uit", brulden de scheepslieden. We hadden 'n' paar gebrekkige storm lantaarns in de ruimte hangen, welke de totale verlichting uitmaakten. Snel werden ze uitgedaan. Daar zaten we in het pikke donker Enkele kin deren en sommige meisjes begonnen te huilen. Het zware gebrom was nu vlak bij Overal werd gefluisterd. Iedereen was bang dat elk ogenblik de bommen zouden vallen. De spanning verdween pas toen het gebrom wegstierf, waarna gelijk de lantaarns weer werden opge stoken om hun sober licht in het ruim te verspreidden. Sommigen probeerden wat te slapen maar het lukte niet best. Steeds kwa men weer vliegtuigen over en werd er weer verduisterd. Tegen half vier werd opgehouden met varen. Het was te don ker en de lichten mochten niet op. Met een paar man gingen we het dek maar weer eens op. Bezijden ons lag Wijk bij Duurstede. Talloze zoeklichten tastten de lucht af. En in de verte, naar het zuid-oosten was de lucht één en al vuurgloed Daar lag Veenendaal Het was een zeer bijzonder tafereel! We renden naar beneden en schreeuwden: „Héla, kom eens kijken, 't Veen staat in brand Toen stommelden een groepje mensen het krakende trapje op. Ieder tuurde naar het zuid-oosten. Wat een aanblik De meesten staken een rokertje op en er werd druk gepraat. De één wist nog al meer dan de ander, maar in feite wist niemand iets. Eindelijk, na een lange, lange nacht, brak de nieuwe dag aan. Zaterdag11 mei 1940. Bij de nieuwe dag brak ook weer nieuwe hoop en enige ontspanning aan. Toch werd dit een dag om nooit te ver geten. Zeer traag en met algemene lus teloosheid werd hij ondergaan. Er werd sober ontbeten. Aanvanke lijk was er weinig voedsel beschikbaar. En de drinkwatervoorziening was hele maal pet. Als er wat vers water kwam werd er door velen uit één fles en uit één kopje gedronken. Niemand was vies van de ander Toen we weer een poos hadden ge varen, naderden wij Rotterdam. Onze bestemming was Scherpenisse. Doch vanuit Rotterdam stegen grote rook wolken en ontzettende vuurvlammen op. Een grote oliefabriek was door de Duitsers in brand geschoten. De vlam men gingen zo onvoorstelbaar hoog, dat zij de wolken raakten. Een bizar schouwspel. Het was overduidelijk dat we onze tocht niet konden voortzetten. Er werd maar zo'n beetje heen en weer gevaren. Lusteloos hingen de meesten aan dek, geen uitkomst ziende. Vóór ons de vijand, achter ons de vijand en boven ons de vijand. Ja, zelfs ook nog opzij. We zouden juist aan wal gaan, toen het bericht kwam, dat er parachutisten in de buurt waren afgeworpen. Ieder die van de boot afging deed dat voor eigen risico. Sommigen die de boten reeds hadden Eigenlijk konden wij nog van geluk spreken dat wij deze boot getroffen hadden. Hoe ongezellig het ook was, velen moesten met minder tevreden zijn. Onze boot was een normale vrachtboot. Andere boten waren in ge bruik voor het transport van steenkool en kalk. Hoewel het aan tijd niet ontbroken had, bleek aan de voorbereiding van deze boottocht niets te zijn gedaan. De boten waren zelfs niet eens schoongemaakt. Dr. J. G. Thoomes schrijft in zijn boek „Vier Eeuwen Veenendaal" het volgende: „Voor letterlijk niets was gezorgd. Er was geen stro, geen water, geen voedsel, geen verlichting, niet ook maar een primitief toilet De eva cuatie, hoe vreselijk al op zichzelf, werd door deze bijkomende omstan digheden een ontzetting. Velen moesten in Eist onder de blote hemel overnachten. In Veenendaal laaiden langs de Kerkewijk, de Kanaalweg, de Kastanjestraat en de Nieuweweg, de vlammen hoog op. De nachtelijke hemel boven het verlaten Veenendaal was rood gekleurd door de gloed van de grote branden. Het was oorlog en Veenendaal zat er van de aanvang af middenin De tocht met de aken over de Rijn, terwijl de vijandelijke vliegtuigen boven hen vlogen, bracht voor de Veenendalers nameloze ellende." Gezien dus de velen die aan de Rijnkade moesten overnachten, waren wij nog „gelukkig". verlaten, keerden in arrenmoede weer terug. Na de sobere middagmaaltijd, werd de stemming iets beter. Ik herinner me ook nog een „grappig" voorval. We hadden namelijk in ons ruim ook een „toiletgelegenheid". Een houten beschot, waarachter onder een paar planken, een emmer stond Enfin, wat er niet in viel, kwam er wel buiten of naast te liggen en te stro men, wat uiteraard weldra een lieflijke geur verspreidde Aan de waterkant van de boot was een ijzeren gedeelte waarop men zitten en lopen kon. Daar zaten ook een tien tal Veenendaalse jongens. Ze probeer den onder elkaar nog een beetje schik te maken. Een andere jongen werd op- proberen onderdak te vinden, aan land. Diverse families verlieten de boot om een kansje te wagen. Hoe eerder van die boten af, hoe liever het een ieder was! Maar het viel niet mee. We waren daar vreemd en dan in de avond, met vijandelijke vliegtuigen boven je Al gauw kwamen de meesten weer te rug, maar enkelen hadden geluk en bleven weg. Wij hadden nog in zover geluk dat we een grote baal stro konden bemach tigen, welke we met vereende krachten over het wiebelende trapje het ruim in sjouwden. Het was een welkome afleiding en het verhoogde de gezellig heid een stuk, toen het stro uitgespreid Brandend Veenendaal (10 mei 1940). gedragen de w.c.-emmer in de Lek te ledigen. Hij liep naar het afgeschoten hoekje en kwam weldra terug met de volle emmer aan zijn sterke knuisten. Ieder maakte ruim baan voor hem Hij liep het trapje op en zag daar het tiental jongens zitten. „Pas op, jon gens!" riep hij. Gelijktijdig deponeerde hij de inhoud in de Lek. Het spetterde overal heen De jongens vlogen overeind en klau terden naar boven. Eén der jongens kreeg een volwaardige „dinges" in zijn gezicht en sprong van walging wel een halve meter hoog, verwensingen brul lend aan het adres van de gulle smeer poets, die luid lachend wegliep. Eigen lijk nog een wonder dat niet één van de jongens in de Lek was terecht ge komen Tegen de avond werd er weer ge meerd. We mochten voor het eerst van de boot af. Een smal plankje diende voor loopplank. Verschillende mensen gingen het nabijgelegen dorpje (Am- merstol) een bezoek brengen om wat inkopen te doen. Voornamelijk rookar tikelen. Spoedig was er dan flpk in heel Ammerstol geen sigaar meer te krijgen. Juist toen de meesten weer naar de boten gingen klonk er plotseling een geweldig gebrom. Een grote vliegma chine raasde over ons heen. „Naar bin nen, de boten in werd er ge roepen. Nog een vliegtuig komt er aan duiken. Salvo's mitrailleurvuur klinken luid door de avond. Duidelijk zien wjj hoe op een boot, een paar honderd meter bij ons vandaan, alles hals over kop naar beneden vlucht. Even later horen wij dat er zes men sen gewond zijn geraakt. Ons werd aan geraden toch vooral in de boten te blij ven. De schrik zat er danig in Toch kwam er even later de bood schap dat men voor eigen risico mocht lag. Deze nacht werd er tenminste ge slapen! Zondagmorgen, 12 mei 1940. Op de eerste Pinksterdag dus, werd ik om zeven uur wakker, een stuk op geknapt door een gezonde slaap. Van uit mijn plekje zag ik een groepje men sen aldoor maar één kant uitkijken en wijzen „Daar moet ik bij zijn", dacht ik en rende naar boven. Toen zag ik iets ver schrikkelijks! Zes vliegtuigen waren grimmig bezig, een stadje dicht aan de Lek, te bombarderen. Bij beurten gin gen er steeds twee tegelijk in een duik vlucht naar beneden en lieten hun dood en verderf zaaiende projectielen vallen, waarna bijna onmiddellijk dich te rookwolken opstegen. Rot om daar zo machteloos naar staan te kijken Aan wal was gelegenheid o© zich te wassen, waar dankbaar gebruik van ge maakt werd. Er werd bekend gemaakt dat om tien uur een kerkdienst zou ge houden worden in de hervormde kerk van Ammerstol voor de gëevacueerden. Met een heel groepje gingen we op stap en waren om tien uur bij de kerk. Toen bleek dat de dienst reeds om half tien was begonnen. Toch gingen we met het hele groepje naar binnen. De kerk was stampvol. Velen moesten met een staanplaats ge noegen nemen en wij dus ook. Op de kansel stond de Veenendaalse predikant ds. R. Kok, die een gloedvolle toespraak tot de aanwezigen richtte. Ne de preek vroeg de dominee aan de predikant van deze gemeente, ds. Hugenholz, of hij vanavond weer gebruik mocht maken van het kerkgebouw. „Dolgraag, zelfs!" was de spontane reactie van deze pastor. Toen maakte ds. Kok bekend dat hij deze avond om vijf uur weer voor de geëvacueerden hoopte te spreken Maar hier zou wat tussen komen (wordt vervolgd) De raad van Scherpenzeel heeft dinsdag avond onder voorzitterschap van burge meester Mr. C. P. Hoytema van Konijnen burg besloten tot definitieve onteigening van een aantal gronden, die de gemeente nodig heeft in verband met de plannen ten aanzien van de volkshuisvesting en realisering van uitbreidingsplannen. Reeds op 23 juni van dit jaar hechtte de raad zijn voorlopige goedkeuring aan de onteigening van de grond bij de In dustrielaan. Het ging hier over een ter rein van 11.920 vierkante meter, eigen dom van de heer J. J. Brammeier te Voorschoten. Van de gelegenheid binnen de gestelde termijn bezwaren in te dienen is geen gelegenheid gemaakt. Om de gang van zaken niet te stagneren gaf de raad zonder hoofdelijke stemming zijn fiat. Eveneens ging de raad accoord met de voorgestelde definitieve onteigening van 306 vierkante meter van de heer G. H. Hooyer aan het Oosteinde te Scherpen zeel. De gemeente heeft deze grond nodig voor de geprojecteerde weg vanaf het Oosteinde naar de Vogelenbuurt. In de commissie voor de bezwaarschrif ten ingevolge art. 38 van de Algemene Bijstandswet werden benoemd de heren A. van Bruggen, G. van Rootselaar en G. van Kampen. In de Nieuwstraat is voor het Hole- voetkwartier evenals voor de Oranje- wijk een speeltuinvereniging opgericht, waarvan de heer I. Stuivenberg voorzit ter is. De speeltuin wordt gebouwd in de Nieuwstraat bij de heer W. Berkhof. Aan de speeltuinvereniging Oranje wijk heeft de raad destijds een éénmalige bijdrage van f 1800,alsmede een jaarlijkse sub sidie van f 200,verstrekt. Met het voor stel aan de speeltuinvereniging bij de Holevoet f 1500,te verstrekken als bij drage in de oprichtingskosten, alsmede een jaarlijkse subsidie van f 200,kon de raad zich na enig discussiëren ver enigen. De raad verkocht voorts vier percelen grond, elk van plm. 315 vierkante meter, gelegen aan de Druivenkamp voor parti culiere woningbouw. Aan de heer W. H. Kok, onderwijzer aan de openbare lagere school werd eervol ontslag verleend, wegens zijn benoeming in Amersfoort. In zijn plaats werd be noemd de heer K. v. d. Wal te Munneke- buren (Fr.). De leden van de woningcommissie wer den allen herbenoemd. Zonder op- of aanmerking trok de raad een krediet van f 82.500,uit voor de aanleg van een geprojecteerde weg bij de Vlieterweg. Voorts besloot de raad tot definitieve onteigening van 64 vierkante meter grond aan de Druivenkamp, eigendom van de heer Van Eist te Scherpenzeel. Bijna dertien mille noteerde de raad voor verbetering en verharding van de Voskuilerweg. Ter financiering van de twee kapitaals- werken, t.w. de reconstructie van de Glashorst (f 275.000,en de aankoop van grond voor de bouw van de ULO-school (f 75.000,—) ging de raad een geldlening aan met de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten, van f 350.000,tegen een rente van 6 pet 's jaars. Bij de bespreking van het voorstel tot benoeming van een tweetal gemeente arbeiders trok de raad zich in besloten zitting terug. Na heropening werden be noemd de heren E. den Hartog en W. Achterberg, beiden uit Scherpenzeel, resp. in de vacatures F. Vlastuin en R. Wes- terneng. Aan de N.V. Overeen verkocht de raad 1800 vierkante meter a f 6,— per vier kante meter. Deze N.V. kan hierdoor de bestaande fabriek uitbreiden. Voorzitter Hoytema deelde mee, dat de N.V. Over- eem wellicht in de toekomst de fabriek nog verder wil uitbreiden in zuidelijke richting. Aan het einde van de zitting deelde de voorzitter mee, dat de urgentieverklaring voor de uitbreiding van de kleuterschool is afgekomen. Het wachten is nu op de rijksgoedkeuring, aldus de voorzitter. Tij dens de rondvraag bracht de heer Veld huizen (CHU) het parkeerprobleem bij de pakloodsen achter de eierhal ter sprake. Hij vroeg om een oplossing. De voor zitter was van mening dat in de straten achter de eierhal nog genoeg gelegenheid is auto's te parkeren. De Christelijke Oratoriumvereniging Veenendaal opent het winterseizoen op dinsdag 13 okt. a.s. met een uitvoering van „Die Jahreszeiten" van Joseph Haydn. Medewerking wordt verleend door de volgende solisten: Anette de la Bye, sopraan; Arjan Blanken, tenor en Da vid Hollestelle, bas. Het Uti^Chts Ste delijk Orkest verzorgt de begeleiding. Het geheel wordt gedirigeerd door de heer Gijsbert van Zanten. De ervaring in vorige jaren heeft ge leerd dat een uitvoering van de Chr. Oratoriumvereniging voldoende waar borgen biedt voor een avond van hoog staand cultureel genot, zodat ongetwij feld een groot aantal plaats- en streek genoten dit evenement willen zien en horen. De datum 10 okt. wordt daarbij alvast in hun agenda genoteerd. Met het houden van een Jeugdves- per in de Petrakerk wordt de jeugd- week 1964 geopend. In dit jeugdvesper, dat a.s. zaterdagavond wordt gehouden gaat voor ds. A. A. Bos, Ned. Herv. predikant van Veenendaal. Liturg is ds. J. Overduin. Verder ver lenen medewerking: de soliste Koosje Zomer uit Wageningen en de organist Gijsbert van Zanten. Op de jeugdzondag daarop volgend, wordt 's morgens eveneens in de Petra- kerk een speciale dienst voor de jeugd gehouden. Ds. J. Overduin hoopt hier in voor te gaan-, terwijl de heer L. Boon de liturgie verzorgt. De heer J. M. Bud- dingh bespeelt het orgel. ,s Avonds is er in dit zelfde kerkge bouw Jeugd-Appèl. Ds. M. Hiensch van Nieuwkoop hoopt hier te spreken over: Is „Schaap"-zijn een niet ietwat onno zele indicatie voor de Christen? Het plaatselijk keykkoor o.l.v. Henny Pomp verleent haar medewerking. Op woensdag 16 september wordt er voor alle jeugdleiders en -leidsters een ka deravond gehouden. De dag daarop vindt er een grote voetbalmatch plaats op het Panterveld. De kerkeraad en de jeugd zullen hier ten strijde trekken. Na afloop van de match is er een dropping voor de ou dere jeugd. Al met al hoopt het Jeugd verband op de medewerking van de hele jeugd in het bijzonder. De volleybalvereniging V.C. „Vee nendaal" heeft onlangs een andere naam gekozen. Wij vernamen dat deze Veenendaalse vereniging de a.s. com petitie inzal gaan als „Panters". Gevraagd naar de reden van deze naamswisseling deelde men ons mee, dat in het nabije verleden het dikwijls de bedoeling is geweest om middels een begrip in plaats van een afkorting, zoals zo velen, de volleybalbond in te gaan. Daar een bepaalde naam het over het algemeen veel beter „doet" heeft men tot deze stap doen besluiten. Afkortin gen van bepaalde woordcombinaties zijn bij alle bonden schering en inslag, doch bij de volleybalbond in het bij zonder poogt men veelal over te gaan op begrippen, slaande op snelheid, sou plesse etc. etc. WISSELING IN SECRETARIAAT VOLKSUNIVERSITEIT V'DAAL Tot haar grote spijt heeft mevr. J. W. v. d. Kuinder, die gedurende een reeks van jaren als secretaresse optrad van het Cultureel Convent en van de Volks universiteit, voor deze functies moeten bedanken. Dit besluit moest worden ge nomen om gezondheidsredenen. In haar plaats zal de heer G. Meyer, Bergweg 8, voorlopig als waarnemend secretaris optreden. OPLOSSING PUZZEL OPGAVE 69 HORIZONTAAL: 1 hark, 5 Assen, 9 boer, 13 Fien, 15 lor, 16 rede, 18 is, 20 beo, 21 ant, 22 are, 23 Aa, 24 elf, 26 Norg, 28 slak, 30 arm, 31 roes, 33 r.o., 35 ik, 36 grap, 37 telg, 39 snaak, 42 taak, 44 aak, 46 ark, 47 fra, 49 roek, 52 ra, 54 si, 55 room, 58 ere, 59 ter mieten, 60 nop, 61 eend, 63 em, 64 at, 65 Vere, 66 oot, 68 aga, 70 sla, 72 lans, 74 grens, 76 aard, 79 haas, 80 ha, 81 ik, 83 loon, 85 adi, 86 vete, 88 apis, 90 kro, 91 re, 92 por, 93 lor, 95 eek, 97 an, 98 port, 99 Son, 100 riem, 102 none, 103 strop, 104 niet. VERTIKAAL: 2 af, 3 rib, 4 keen, 6 slag, 7 Son, 8 erts, 9 berk, 10 ode, 11 ee, 12 vier, 14 Noor, 16 raak, 17 kamp, 19 slot, 23 arak, 25 fee, 27 ros, 29 lik, 30 ara, 32 slak, 34 Harlingen, 36 gaar, 38 ga, 40 na, 41 a.k., 42 tr, 43 preek, 45 kreet, 47 fiets, 48 amper, 50 ore, 51 een, 53 arm, 54 sta, 56 one, 57 oor, 62 dons, 65 vaal, 67 os, 68 ar, 69 an, 71 la, 72 lade, 73 aai, 74 gat, 75 sip, 77 rok, 78 dora, 79 hart, 80 hert, 82 kier, 84 nona, 86 vore, 87 Eist, 88 Arno, 89 sein, 92 pon, 94 oor, 96 kei, 98 po, 101 me. HORIZONTAAL: 1 gunstig gezind, 5 lelieachtig tuinbouwgewas, 10 opstootje, 12 houten vat, 13 meisjesnaam, 14 plaats in Zeeland, 16 vlaktemaat, 18 gem. in N. Brab., 21 duinvallei, 23 part, 25 dolmakende gifplant, 26 lekkernij, 27 elk, 29 telwoord, 30 jongensnaam, 31 algemeen ruilmiddel, 33 stap, 35 de laatste letter van het Griekse alfabet, 36 lichaamsdelen, 38 aantal aaneengeregen voorwerpen, 40 verbond, 42 leger (Fr.), 45 dorpje onder de Dr. gem. Vries, 47 hemelgeest, 50 niet een, 51 rivier in Rusland, 53 meisjesnaam, 54 biersoort, 55 liggende, 57 vlug, 58 teug, 60 nauwe opening, 62 vreemde munt, 63 plaats in Gelderl., 64 fel pla gend, 65 sleur (ZN). VERTIKAAL: 1 goedertieren, 2 eer, 3 gindsè, 4 herkauwend dier v. h. geslacht der hertachtigen, 6 punthoed, 7 geld (bargoens), 8 eind, 9 binnenkort, 11 zuil met grafschrift, 13 verdriet, 15 bijnaam van Ezau, 17 buitenhaven, 19 tegenstelling van kwaad, 20 geweven band, 22 ik (Lat.), 24 ergens kamperen, 26 onbep. voor- naamw., 28 spelleiding, 30 lichte, gekeperde wollen stof, 32 tussenzetsel, 34 be kend gebouw in Amsterdam, 37 soort van duif, 39 gem. in Gelderl., 40 niet ge vuld, 41 zeker kantoorboek, 43 opstootje, 44 vogel, 46 landweg of laan, 48 gepelde gerst, 49 tijdrekening, 51 merk, 52 grote forse man, 55 vuile, 56 plaats in Gelderl., 59 plomp, 61 telwoord. (IN ONZE UITGEBREIDE CONFECTIEHOEK BIEDEN WIJ U EEN RUIME SORTERING IN Terlenka rokjes, overgooiers en jurkjes Nylon jacks en jasjes. Helanca broekjes maat 50 vanaf f 5,95 Lange wollen broekjes maat 50 vanaf f 5,75 Weer alle maten nylon velours truitjes ALS RECLAME EEN PARTIJ A-keus Bix-wol-mousse kindermaillots in grijsblauw en groen vanaf f 3,95 Draion kindermaillots in wit en blauw v. f 3,95 Kinder rib-crêpe-maillots vanaf f 3,95 A-keus vanaf f 2,75 Damesmaillots ook in beige f 4,95 Crêpe kniebroeken normaal f 5,95 voor f 3,95 Volop Twist kniekousjes vanaf f2,35 in zwart, blauw en groen 1 Opel Rekord type 1500 1962 1 Opel Rekord type 1500 1958 1 VW de luxe met schuifdak 1960 1 VW de luxe 1960 1 VW de luxe 1958 1 VW de luxe met schuifdak 1958 1 Taunus 12 M 1960 1 VW Karmann Ghia, met schuifdak 2 kleurig 1957 1 VW Karmann Ghia, le eigenaar 1956 Alle wagens worden onder garantie verkocht, financiering mogelijk. Dorpsstraat 112, Renswoude, tel. 08387- 254. Van 5 september tot 14 november 1964 Vraag inlichtingen bij: TL—- Complete woninginrichting Hoofdstraat 20 - tel. 2830 - Veenendaal ®Fijn buiten spelen, al wordt het frisjes» 'n Warm pakje aan met een stevige pantalon. Grappig: die pied de poule stof van de broek zien we terug in de voering van het jasje en de (vaste) capuchon en in de garnering van steekzakken en kraag. Die kan ertegen. 4 jaar. 49 Alles wat u wilt en wat uw zoon wil: warm jasje, hooggesloten, behaaglijke lange broek die een stoctje kan velen. Dus net wat u graag hebt: lekker warm nu 't frisser wordt, leuk om te zien en reuzesterk. 6 jaar. Helanca pantalon 14.50 jasje 44 a- Grote mode, waar elke kleine man groot mee is: de Clip Jop- per. De regen deert hem niet, met die royale capuchon, de kou schrikt hem niet af, want deze jopper I - in beige of grijs - is helemaal ge- voerd met een wollen - rzf\ ruit. 4 jaar. 4?ObOU HOOFDSTRAAT 81 89 VKFNtNDAAL voor een groot woningbouwproject zoeken wij voor dlrekt: Candidaten (ook bouwkundig gepensioneerden) worden verzocht per telefoon contact op te ne men met ons kantoor Verlaat 33 bis te Vee nendaal, telefoon 08385-2161. 23 jaar met dipl. middenstand, handelsavondschool en typen en enige kantoorer varing zoekt in Veenendaal. Br. onder nr. 3490 a. h. bur. v. d. blad.

De Vallei | 1964 | | pagina 7