Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Vcenendaalse leugd Roode Kruis bereidt St. Nicolaasactie voor melis Onder mottoi Door de jeugd - Voor de jeugd optiek Groot aantal jubilarissen gehuldigd bij Frisia en Hollandia BRANDWEEROEFENING Op 17 december Volkskerstzang Wat nu weer...? 38e JAARGANG DINSDAG 3 NOVEMBER 1964 Nr. 87 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude S cherpenzeel Vorige week hebben de leiders (sters) van het Jeugd Rode Kruis Veenendaal een circulaire doen uitgaan aan alle plaatselijke scholen met het verzoek medewerking te verlenen aan de St Ni colaasactie 1964, waarbij de gezonde jeugd zorgt voor de gehandicapte kinderen teneinde ook hen een goed Sinterklaasfeest te garanderen. Tevens wil de leiding de hulp inroepen van de plaatselijke artsen, predikanten en allen die adressen van chronisch zieke of invalide kinderen kunnen verstrekken. Men verwacht dat dit jaar het aantal van 70 zal worden bereikt. Al deze kinderen zullen met St. Nicolaas een passend geschenk ontvangen. MOTTO Lustrum Middelbare scholen Nieuws uit de omgeving Opzet Bij Hollandia Veenendaals bruidje door H. M. de Koningin gefeliciteerd Ontsteltenis bij het overlijdensbericht van de heer C. Diepeveen Noodlottig ongeval Zeer bekend Veenendaals zakenman door auto-ongeluk om het leven gekomen GROOT AANTAL KOKEN MELDDE ZICH ELST AMERONGEN MISSELIJKE GRAP RENSWOUDE OPTREDEN „ONS GENOEGEN" GESLAAGD MULDER Bedaküe en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Bedaktte: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bfl de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum per. advertentie 5, Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent De actie zal starten onder het motto: Door de Jeugd - Voor de Jeugd. Het startsein werd dus vorige week gege ven via de circulaire. De heer B. van Benthem en mej. A. Parlevliet zullen de actie weer leiden. Vorig jaar werden ruim 60 zieke en gehandicapten geluk kig gemaakt. De reacties waren zowel dankbaar als ontroerend. De blijheid straalde van de gezichten af. De keuze van de geschenken gaat zeer bewust. Het Jeugd Rode Kruis Veenendaal heeft overigens al enkele jaren ervaring op dit punt, zodat dit aspect wel in goede handen is. Al vijf jaar verzorgt de heer Van Benthem met z'n assistenten deze in middels bij het Veenendaalse publiek ingeslagen actie. De jeugd deed intens mee en zo maakt men zich op om ook het St. Nicolaasfeest 1964 te doen sla gen. net zoals de in het voorjaar ge houden postzegelactie slaagde. In 12 dagen werden 100.000 postzegels door de schooljeugd bijeengebracht. De opbrengst was bestemd voor de uitzen ding van kinderen naar het Henry Du- nanthuis in Zeist. Op verschillende an dere manieren hebben de jongens en meisjes van het Jeugd Rode Kruis zich verdienstelijk gemaakt, o.a. door het verzamelen van melkblikjes voor Alge rije destijds. De leiding doet een beroep op de leerlingen van de middelbare scholen POSTDUIVENTENTOONSTELLING De E.V.P.V. „De Luchtreiziger" be sloot op haar ledenvergadering om op 12 december 1964 in hun verenigings gebouw aan de Klaas Katerstraat een verenigingstentoonstelling te organise ren. Nu de duivenvluchten achter de rug zijn, en de duiven weer hun oude veren pakje hebben verwisseld voor een nieuw zullen de leden van De Luchtreiziger elkaar eens op een ander terrein gaan bekampen. De leden gaven reeds hun aantal duiven op waarmee zij elkaar zullen bekampen. Dit aantal overtreft de ver wachtingen. Gelegenheid wordt gebo den om hun duiven in verschillende klassen in te schrijven. Ook wordt er serie spel gehouden. Na wij vernemen zijn er al heel wat ereprijzen. De uitslagen, die met belangstelling worden tegemoet gezien zullen t.z.t. worden bekendgemaakt. WAGENINGEN: Ook Wageningen heeft een Olympische medaille winnaar ge huldigd. Samen met de twee andere ploeggenoten is vorige week de student Jan Jurien Bos gehuldigd, die in Tokio deel uitmaakte van de roeiploeg twee met stuurman. Deze ploeg won brons en dit was voor het gemeentebestuur van Wageningen reden genoeg om de stuurman en zijn ploeggenoten Hart suiker en Rouwe waarderend toe te spreken. DOORN: Van 8 t/m 14 november vinden in Tokio de Olympische Spelen voor gehandicapten plaats, de z.g.n. Paralym pics. Onder de Nederlandse deelnemers zijn verschillende bekenden van de herstellingsoorden Aardenburg en de Hoogstraat. Aan deze Paralympics ne men 25 landen deel met in totaal 750 deelnemers. ZEIST: De burgemeester van Zeist kan zich sinds kort weer met gepaste trots in het openbaar bewegen. Zoals bekend is onlangs de ambtsketen van de burge meester ontvreemd. De keten werd wel terug gevonden, maar was totaal on bruikbaar geworden. Geruime tijd heeft de bifrgemeester het zonder of met een geleende ambtsketen moeten doen. Mo menteel is er weer een nieuwe keten zodat de glorie van de burgervader weer geheel hersteld is. naast de Apotheek Tel. 31841 Hoofdstr. 51 Veenendaal en ook van de technische school om mee te doen. Vorig jaar ontving men grote steun, vooral van de laatsten, die uit dankbaarheid mee mochten om de pakjes uit te delen. Vorig jaar kregen de Veenendaalse kinderen, die ver pleegd worden in inrichtingen even eens een geschenk, dat aan de ouders werd overhandigd, die daarna hun kin deren konden verrassen. De hele opzet van het Jeugd Rode Kruis en E.H.B.O. is de jongeren ver trouwd te maken met de begrippen ge meenschapsvorming en gezondheids zorg. De St. Nicolaasactie 1964 zal onge twijfeld weer slagen. De gehandicapte jeugd kijkt al verlangend uit naar de vijfde december. Zij zullen ook nu niet teleurgesteld worden. Behalve een fraai cadeau zullen zij ook een fraaie kalen der ontvangen. Leerlingen van het Chr. Lyceum zijn reeds bezig met de ver vaardiging. Al met al zal in de komende weken blijken dat de negatieve uitspraken, die wel eens over onze jeugdigen wor den uitgestort, geen betrekking hebben op de Veenendaalse jongeren, die zich eendrachtig inzetten voor gehandicapte of zieke jongens en meisjes onder het bovengenoemde motto. laatste jaren zeer bewogen en ondanks dit bleef u het bedrijf trouw. Dat kan als een grote verdienste worden aan gemerkt, aldus de directeur. Na een speciaal woord tot de dames te hebben gericht ging mr. Leembrugge over tot de uitreiking van de envelop pen met inhoud. Namens het personeel voerde hier nog de heer A. Blanke- spoor het woord. Hij wees op de ver beterde arbeidsomstandigheden in de laatste decennia en vroeg zich af of de Arnhemmers onder de jubilarissen al in Veenendaal waren ingeburgerd. Hij geloofde van wel. Ook namens het personeel werden cadeau's aangedragen. Voor de mannen sigaren, voor de dames bonbons. Hierna werd op de resp. afdelingen in het be drijf nog een klein feestje gevierd. Meisjes van de Chr. Huishoudschool met St. Nicolaas 1963 druk in de weer met het samenstellen van de pakjes. Eenzelfde beeld zal ook over enkele weken weer te zien zijn. Vrijdagmiddag werden een groot aantal jubilarissen (essen) gehuldigd, zowel bij de Frisiafdbrieken als bij Hollandia Wol. De directeur, mr. Leembrugge, richtte zowel bij Frisia als bij Hollandia het woord tot de jubïlerenden, die bij beide bedrijven feestelijk in de kantine bijeen waren. De huldiging in beide be drijven werd bijgewoond door de Industriepredikant ds. A. Terlouw, terwijl bij Frisia ook vertegenwoordigers van de vakorganisaties acte de presence gaven. Voor de A.B.T.K. „De Eendracht" was het hoofdbestuurslid, de heer Fahner overgekomen, voor „Unitas" sprak districtsbestuurder de heer L. R. Ester. Om 2.15 uur werden de jubilarissen bij Frisia in het jubileumzonnetje ge zet. Het waren er een tiental, die allen 25 jaar in dienst van het bedrijf waren n.l. mej. H. v. Barneveld en de heren D. Vermeer, J. G. v. Ojik, G. v. d. Pest, A. Admiraal, A. v. Manen, M. Vink, J. W. v. Dorland, P. de Bruin en E. de Kruiff. Tevens werd de heer A. v. d. Weerdhof een der afdelingschefs toegesproken omdat hij het bedrijf na 52-jarige dienst met pensioen zal ver laten. Directeur mr. Leembrugge memoreer de de moeilijke begintijd van de thans jubilerenden. Precies bij het begin van de mobilisatie traden zij in dienst. Dat waren moeilijke dagen voor ons allen. Daarna waren er nog wel eens interne moeilijkheden, de geschiedenis van Fri sia was geenszins onbewogen, maar desondanks bleef u allen de onderne ming trouw, waarvoor de directie zeer dankbaar is. Mede dank zij uw werk kon de continuïteit van de onderneming in stand blijven, aldus mr. Leembrug ge, die hierna de gebruikelijke enve loppe met inhoud aan de jubilarissen overhandigde. Hun echtgenotes werden in de bloemetjes gezet. Namens de ondernemingsraad en het personeel bood de heer Fr. van Barne veld nogmaals een enveloppe aan en aan de enige vrouwelijke jubilaresse een fraai getint haardbankje. De heer Fahner, hoofdbestuurslid van de „Eendracht" haakte in op de uitspraak van de directeur en was eveneens van mening dat trouw aan het bedrijf in relatie staat met de con tinuïteit. Overigens wees de vakbonds bestuurder op het door de organisaties bereikte in al die 25 jaar. Namens de „Eendracht" werd aan de leden van die organisatie een boekwerk uitge reikt, getiteld „De plaats van de ar beid" door dr. F. de Jong. Hierna voerde de heer L. R. Ester namens „Unitas" het woord. Spreker was verheugd te zien dat enkele van de jubilarissen het gouden insigne we gens 25-jarig lidmaatschap van de vak organisatie droegen, een bewijs dat ze direct na indiensttreding zich bij de vakbond hadden aangesloten. Namens „Unitas" werd aan de leden een kist sigaren overhandigd. Tenslotte werd de heer v. d. Weerd hof hartelijk toegesproken nu hij op het punt stond het bedrijf van Frisia te verlaten. Meer dan 52 jaar gaf de heer v. d. Weerdhof zijn krachten aan Frisia, waarbij 35 jaar als baas van verschillende afdelingen. De directeur gewaagde van de ijver en plichtsbe trachtingen van dit scheidende perso neelslid. Namens collega's afdelingschefs werd de heer v. d. Weerdhof toegesproken door de bedrijfsleider, de heer J. Drost, die wees op de goede verstandhouding en een cadeau aanbood. De heer v. d. Weerdhof dankte in hartelijke bewoor dingen voor de hulde, die men hem meende te moeten brengen. Om half vier was men in de kantine van Hollandia Wol aan het Verlaat feestelijk bijeen. Hier waren het mej. G. de Gooyer en de heer T. H. Laurent- zen, die 40 jaar in dit bedrijf werkten en mej. G. Arends met de heren P. Lotens en J. Range, die 25 jaar lang hun krachten aan Hollandia gaven. Ook hier richtte mr. Leembrugge zich tot de jubilarissen(essen) die zich aan de feestdis hadden verzameld. Mr. Leembrugge wees op het grote belang van deze dag, waarin zovelen toonden trouw aan hun bedrijf te zijn geweest. De geschiedenis van Hollandia was de Maandagmorgen ontving mej. Beatrix, Irene, Juliana, Bernarda, Wilhelmina Spies, wonende Nieuweweg 43 in Veenen daal een felicitatieschrijven van de particuliere secretaris van H. M. de Koningin, Mr. J. van der Hoeven, die haar namens H.M. van harte felici teerde met haar voorgenomen huwelijk met de heer D. v. Manen, dat op 11 nov. a.s. zal worden voltrokken. Mej. Spies, in 1941 geboren werd door haar ouders vernoemd naar alle personen van ons Koninklijk Huis. In die donkere oorlogsjaren een symbool van aanhanke lijkheid aan het Vorstenhuis. Mej. Spies, die donderdag in onder trouw ging, zond een kennisgeving aan de Koningin, waarop dan per kerende post de gelukwensen v n onze vorstin op de Nieuweweg arriveerden. Het bericht van het plotselinge over lijden van de heer Diepeveen werd vrij dagavond in Veenendaal met grote ont steltenis ontvangen. De heer Diepe veen bewoog zich behalve op zakelijk gebied ook op maatschappelijk terrein van het leven. Hij was o.m. bestuurslid van het Julianaziekenhuis, van de Chr. Huishoudschool en van de Rotary Club. In het nabijgelegen Eist heeft de heer De heer C. J. Diepeveen (f) Diepeveen zich bijzonder beijverd voor de ouden van dagen in die plaats. Ieder jaar was hij aanwezig bij de jaarlijkse autotocht en wanneer Elster bejaarden een gouden bruiloft vierden zorgde hij voor een bloemenmand. Ook in dat dorp was men vrijdag verbijsterd bij het vernemen van de jobstijding. De teraardebestelling zal plaats heb ben op woensdag 4 nov. 's middags om 1 uur op de alg. begraafplaats te Vee nendaal. Tevoren vindt om 12 uur een rouwdienst plaats in het gebouw van „Sola Fide" aan de Eikenlaan. ELST Vrijwilligers hebben afgelopen zaterdag oliebollen gebakken en verkocht t.b.v. het restauratiefonds van de Ned. Herv. Kerk. Op de foto ziet u enkele mensen bezig met het bakken van de bollen. In totaal werden 6500 bollen aan de man gebracht en men was dan ook van de zijde van het restauratiefonds zeer te spreken over de verkoop en natuurlijk nog meer over de opbrengst. Een ernstig en noodlottig auto-onge val heeft vrijdagmiddag het leven ge kost aan de 52-jarige zakenman C. J. Diepeveen uit Veenendaal. De heer D. wilde met zijn personenauto, komende van de secundaire weg Tiel-Eck en Wiel de provinciale voorrangsweg Kes- teren-Culemborg oversteken, ter hoog te van de buurtschap het Zwarte Paard nabij Eek en Wiel. Op deze weg bevond zich een des- tructiewagen van het bedrijf Gerco uit Overschie die de kleine wagen van de heer Diepeveen frontaal raakte. De heer D. werd uit de wagen geslingerd en bleef zeer ernstig gewond op het wegdek liggen. Enkele ogenblikken na de botsing overleed de heer Diepeveen. De personenauto was aan de voorzijde geheel ingedeukt. De destructie-auto kantelde, waardoor de tevoren ingela den kadavers op de weg terecht kwa men. De chauffeur werd licht gewond aan een van z'n benen. De te Amerongen gehouden brandweeroefening met korpsen uit Amerongen, Leer- sum, Langbroek en Eist heeft aangetoond dat de mogelijkheden van samenwerking in zgn. aanjaagverband veel groter zijn als werd verwacht. Tegen half twee in de middag stonden brandweerauto's uit Amerongen, Leersum, Eist en Langbroek in de Laan opgesteld om gezamenlijk aan een oefening in aanjaagverband te gaan deelne men. Deze oefening werd georganiseerd door de BB. De opdracht luidde als volgt: er is brand uitgebroken in de omgeving van het kasteel. De waterleiding is uitgevallen en de brandputten staan droog. Gevolg hiervan was dat het water gehaald moest! worden uit de Rijn. Precies om half twee vertrokken de blussers van de Laan en 17 minuten later kwam het water met krachtige stralen bij het kasteel te voorschijn^ De sterke motorpomp van de brandweer te Leersum pompte het water op uit de rivier, 400 meter verder werd dit overge nomen door Langbroek, nog eens 400 me ter verder door de 2e ploeg uit Leersum, na 300 meter kwam de brandweer van Eist die het water doorpompte naar de Amerongse ploeg bij het kasteel. In totaal moest een afstand worden overbrugd van ruim 1300 meter. Met gemak konden aan het eindpunt 5 tot 6 zeer krachtige stra len op de vermeende brandhaard worden gericht. Er was daar een druk van tussen de 6 en 8 atmosfeer. Op een gegeven ogen blik werden 2 pompen in de rij uitgescha keld. Hoewel de druk eerst iets terugliep kwam deze later weer op peil, toen de Leersummers hun pomp iets harder lieten werken. Dit gemeenschappelijk optreden is zeer bevordelijk geweest voor de onderlinge verstandhouding en een goede test voor het materiaal. Na afloop van de oefening sprak de burgemeester van Amerongen, Jhr. Mr. O. R. van den Bosch dankwoorden. Hij hoopte dat dergelijke gezamenlijke akti- viteiten in de toekomst herhaald zullen worden. Over de resultaten was hij. bij zonder tevreden. De oefening werd bijgewoond door de burgemeesters van Amerongen, Leersum en Langbroek, alsmede het districtshoofd van de bescherming bevolking, de heer Wilmink en de hoofden zelfbescherming te Amerongen en Leersum. Na beëindiging der oefening kwamen de 50 deelnemers samen in hotel Buitenlust, De brandweerkorpsen van Amerongen, Lang broek en Eist aangetre den voo.r hun materieel, met in hun midden de burgemeester van Amerongen en enkele BB-functionarissen. De Leersumse ploeg was nog druk bezig met het bergen van het gebruikte materiaal. Een groot aantal plaatselijke zangkoren meldde zich reeds aan voor deelname aan de grote Volkskerstzang in Garage De Haas op donderdag 17 december a.s. Hier onder z\jn o.m. het Ritmeester Mannen koor, het mannenkoor De Veenzangers, het Veenendaals Dameskoor, enkele kin derkoren, het herv. evang. koor „Con Amore" e.a. Enkele aangezochte koren zonden nog geen mededeling naar het secretariaat v. Hogendorpstraat 18. Hun antwoord wordt ten spoedigste verwacht. De Volkskerst zang zal onder leiding staan van de plaat selijke dirigent de heer C. Buddingh. Aan de Veenendaalse industriepredikant Ds. A. Terlouw zal worden verzocht aan de li turgie mede te werken, terwijl de burge meester van Veenendaal Mr. Dr. Hazen berg het Kerstevangelie zal lezen. Het comité Volkskerstzang deelt nog mede dat het nadelige saldo van 1964 nog steeds open staat. Dat bedraagt f 150,Hierdoor ziet het comité zich ge noodzaakt het dit jaar iets soberder te houden. Plannen om ook het Wagenings ziekenhuis op de garage aan te sluiten moesten i.v.m. de financiële consequen ties worden geschrapt. Mochten er onder onze lezers nog zijn, die dit bedrag van f 150,— wensen aan te vullen dan staat het gironummer 350546 t.n.v. de heer Th. A. Slijderink, van Ho gendorpstraat 18, Veenendaal open voor storting van de gaven. KLAPBAND OP RIJKSWEG 12 Zondag om half een kreeg de automo bilist L. S. uit Rotterdam, toen hij op Rijksweg 12 reed met zijn wagen een klapband ter hoogte van het benzinesta tion. De auto sloeg over de kop en de dame die ook in de wagen zat werd ge wond. Nadat zij eerst naar het Juliana ziekenhuis overgebracht was, werd zij later in de loop van de dag overgebracht naar het ziekenhuis Dijkzicht in Rotter dam met een heupfractuur. E.H.B.O. AFD. ELST VERKOCHT OLIEBOLLEN Om de kas wat te spekken hebben de leden van de E.H.B.O. afd. Eist zater dag 24 oktober oliebollen verkocht. Al vroeg in de morgen kon men de lucht van dit oud Hollandse gebak opsnuiven. Al die moeite was niet voor niets, want de Elstenaren kochten deze dag heel wat bruine bollen. Er werden er onge veer duizend meer verkocht dan vorig jaar. Zondagnacht werd Amerongen plotse ling gealarmeerd door de brandweersire ne die langdurig zijn lugubere tonen over het stille dorp uitstootte. Toen de leden van de vrijwillige brandweer ter plaatse arriveerden bleek er geen spoor te zijn van een brandmelder. Het bleek een misselijke grap te zijn, van een of andere jongen. De dader kan er echter van ver zekerd zijn, dat dit muisje voor hem nog wel een staartje zal hebben. STROPER GEPAKT Donderdag is een inwoner van Rens woude door boswachter Van der Kaa en wachtmeester Van Ooyen betrapt toen hij met een vuurbuks vanuit zijn auto op wild schoot. In de wagen van de stroper werd een dood konijn aan getroffen. De auto, buks en het dode konijn werden in beslag genomen. Met de ploegen die aan deze oefening deelnamen kan dus met gemak tot ver in het dorp water gegeven worden. Dat deze oefening zo goed verliep des te meer opmerkelijk, nu de deelne mende corpsen nog nooit gezamenlijk zijn opgetreden. waar nog geruime tijd in een gezellige en geanimeerde bijeenkomst vele banden voqr de toekomst werden gesmeed. De brandweren kunnen terugzien op een alleszins geslaagde dag. Aan de vele be langstellenden hebben zij kunnen tonen waartoe zij in staat zijn. Zaterdagavond hebben het muziek korps Ons Genoegen en de toneelver eniging van deze vereniging voor de eerste maal in dit seizoen een uitvoering gegeven, welke uitstekend geslaagd is. De avond werd geopend door de voor zitter van de vereniging, de heer Zweers die in het bijzonder de burgemeester en de familie Taets van Amerongen wel kom heette. Het optreden van de muziekvereni ging begon zeer spectaculair. Op de maat van „Tambours 16 maten eerste dienstmars" marcheerden de tambours de zaal door naar het podium waar ze leben. Het eerste gedeelte van de avond werd besloten met My Fair Lady en de Fraternité-mars. Na afloop hiervan maakte de heer Zweers de jeugd een compliment voor haar goede gedrag. Het tweede deel van de avond werd gevuld door de toneelvereniging van Ons Genoegen, met het toneelstuk „In de vergulde Os". De Vergulde Os is een herberg, waar nogal wat verkwikkelingen plaatsvin den. De eigenaar van het etablisement staat voor een bankroet, maar dan krijgt een van de bedienden plotseling een flinke erfenis en de toestand verandert daarmee grondig. Tijdens het stuk spe len zich nog een paar liefdes-verwik kelingen af, terwijl er ook wat speur- derswerk aan te pas komt. Zonder uit zondering voldeden alle spelers en samen met het korps de „Limburgse Jagers", „mars voor tambours" en „Froburgmars" ten beste gaven. Het korps ging daarna alleen verder met een fantasie uit de opera Der Frei- schutz. Hierna volgde Wiener Prater- Geleerden hebben ontdekt dat binnen de corona van de zon een „koelgebied" aanwezig is. Normaal heerst binnen deze corona een temperatuur van 1.650.000 graden Celsius, maar men zou nu ook een gebied ontdekt hebben dat aanmerkelijk koeler is. Daar heerst een temperatuur van „maar" 11.000 graden Celsius. In Spanje wordt jaarlijks een grote stieren-fiesta gehouden. Tijdens dit feest kan men twee weken lang de beroemdste Spaanse stierenvechters aan het werk zien. Honderd stieren gaan dan de arena levend in en kunnen er niet meer op eigen kracht uit: zij offe ren zich op voor het feest. Een jonge Parijzenaar was tijdens een treinreis in slaap gevallen. Op enig gerucht werd hij wakker, slaperig stak hij zijn hand uit, maar plotseling viel de deur van de treincoupé dicht, wat de reiziger zijn duim kostte. De rechter heeft nu de spoorwegmaatschappij ver oordeeld tot het betalen van 5.000. Elisabeth Schwartzkopf heeft eens ge zegd: „De lekkerste koffie die ik ooit op mijn tournees heb gedronken is die van de concierge van de Opera te Pa rijs". Trotse leden van de muziekvereniging „Ons Genoegen" uit Renswoude opge steld, om de bezoekers enkele staaltjes van hun kunnen te tonen. speelsters aan de taak om een geloof waardige opvoering te geven. Aan het einde van de avond sprak de heer Taets van Amerongen een dankwoord tot de muzikanten die onder leiding van hun dirigent de heer Reijn- houU tot een goede prestatie kwamen. Ook de toneelspelers werden in het dankwoord betrokken, voor hun goede spel. Tot slot van dit alles werd de uitslag van de verloting bekend ge maakt. 1922-1962 Assurantiekantoor Elg. R. R. MULDER Makelaar in AssurantUn Kerkewijk 167 - Veenendaal verZEKERen is ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Telefoon 08385-3000

De Vallei | 1964 | | pagina 1