Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Vcencndaalsc Raad verleende krediet voor ontwerp definitief plan bouw sporthal/annex zwembad r GROOTSE INTOCHT ST. NIC0LAAS AGENDA Principes kwamen even om 't hoekje kijken Jeugd neemt enthousiast deel aan verkeerslessen Verzorging warme maaltijden Honderden kanaries en exotische vogels op tentoonstelling „De Gelderse Vallei" „De schatkluis van de Sint" staat in Veenendaal-zuid Uilsave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel Stemming over aanschaf toga en achteraf verhoogde transactiesom met f 380 - WIST U /WEKKERS VA. HED BAZAR AMERONGEN RENSWOUDE Kleuter dronk petroleum OVERBERG 38e JAARGANG VRIJDAG 20 NOVEMBER 1964 Nr. 92 Redaktle en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lUnen) - Giro 563427 Re dak tie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bfy de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschoning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktpryzen op aanvraag Minimum per advertentie 5,— Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent De raad van Veenendaal was donderdag niet in St. Nicolaasstemming. Het gevraagde krediet van 44 mille voor het definitie ve bouwplan van de Sporthal/annex Zwembad ontmoette lichte tegenstand, de ambtenaren van de burgerlijke stand werden niet dan na vrij lang beraad een toga gegund, de waaggelden mochten niet het dubbele tarief opbrengen en een inwoner van de ge meente, die na een gemaakte afspraak bij een transactie nu opeens f 380,meer wilde hebben kreeg ook pas na vrij langdurige discussies zijn zin. Neen, bijzonder scheutig was de Raad niet als het op de financiën aankwam. Bij het debat over het beschik baar stellen van het krediet voor de Sporthal/Zwembad kwamen de principes over de zondagssluiting weer even om de hoek kijken. .4 VERZOEK VAN KERKEN Bij de ingekomen stukken waren van de kerkeraden van de Geref. Kerk (Ds. Wie- lenga) en die van de Geref. Gemeente ver zoeken binnen gekomen om in de rege ling omtrent het gebruik van de gemeen telijke sportterreinen alsnog een bepaling op te nemen waardoor deze terreinen op zondag gesloten zouden zijn. B en W stel den de Raad voor deze verzoeken voor kennisgeving aan te nemen. De heer van Ojik (CHU) wilde verklaren dat hij ge heel achter deze kerkelijke verzoeken stond. De heer van Deelen (SGP) betreur de het dat leden van rechtse fracties voor openstelling stemden en verklaarde even eens geheel achter deze verzoeken te staan. Overigens werden de brieven voor kennisgeving aangenomen. In de commissie tot het nazien van de jaarstukken van het grondbedrijf over 1961 werden benoemd de heren Bast- meyer, van Manen en van Remmerden. Geen dubbel weegrecht Bij het voorstel tot opnieuw vaststellen van de weegrechten voor het gebruik van de gemeentewaag vroeg de heer van Dee len (SGP) het woord. B en W stelden voor het weeggeld op maandagen te stellen op 60 cent. Op andere dagen en uren zou het dubbele tarief moeten gelden, echter al leen indien sprake was van een aanslui tende reeks wegingen t.b.v. dezelfde per soon zou voor de 3e en volgende wegingen het enkele tarief weer gelden. De heer van Deelen kon het er niet mee eens zijn. Van het begin af heb ik mij verzet tegen de hogere tarieven, aldus de SGP woordvoer- rder. De omliggende plaatsen heffen 40 of 50 cent en nu zouden wij in sommige gevallen zelfs f 1,20 gaan vragen. De heer Ester (AR) kon met de heer van Deelen instemmen en vroeg de redaktie te wijzi gen in die zin dat over alle dagen het enkel tarief zou gelden. Wethouder van Kuyk vond het niet verantwoord de waagmees- ter op elk uur voor incidenteel wegen maar op te roepen. Overigens gaf de waag in 1964 een ge heel ander beeld dan in 1963, aldus de wethouder. Het aantal wegingen verdub belde. In 1963 werden 1717 wegingen ver richt, waarvan 10% buiten de normale uren. In 1964 werd het dubbele aantal verricht, maar nu slechts 3% buiten de geijkte uren. Er zit wel wat in het voorstel van de heer "Van Deelen vond wethou der Van Kuyk, want uit de cijfers kon wel eens de conclusie worden getrokken dat men afgeschrikt door het hogere tarief naar een andere waag is gegaan. Mevrouw Buddingh vreesde dat de waagmeester het na wijziging van het voorstel de hele week druk zou hebben. De heer van Hardeveld (ex PvdA) zei naar het gevoel te oordelen de heer van Deelen gelijk te moeten geven, maar zijn verstand zei van nee. Op aandringen van de heer van Deelen werd de waag hier ingesteld, omdat er zoveel landbouwers naar De Klomp zouden gaan. De raad ging er destijds mee akkoord en wat bleek? Velen gaan nog naar De Klomp. En vorig jaar nog gingen er stem men op om de waag maar op te heffen. Het resultaat hebben wij niet in de hand, maar de handelaars, vond de heer v. Har develd. De heer van Deelen repliceerde met de opmerking dat men niet zo'n drukte hoeft te maken over de voorge- dat het maar een haar had gescheeld of u was vandaag de Olympisch judokampioen tegengekomen? dat men heeft geprobeerd Anton Geesink vandaag naar Veenendaal te halen? dat deze invitatie uitging van de eigenaar van een nieuw te openen sportzaak? dat Geesink op het laatste moment verhinderd bleek? dat we dus rustig de Kerkewijk kunnen passeren? dat we niet door een knellende houdgreep worden belaagd? ijcföetzcruMÏxile TlJ'90 voor betere uurwerken H00F05TR 91 VEENENDAAL schiedenis, maar laten we doorgaan nu het goed gaat. De heer van Genderen (CHU) sprekend namens de commissie van financiën wilde het amendement van Deelen overnemen en met een proeftijd van 1 jaar op alle dagen het enkele tarief laten gelden. Al dus werd besloten. Bruggenbouw Bij het voorstel tot de bouw van twee bruggen over het Omleidingskanaal, vroeg de heer van Genderen, waarom de Brou- wersbrug 9 meter breed zou worden en de Tinnebrug maar 8 meter. Wethouder de Ruiter antwoordde dat de Tinnebrug aansluit op de G. van Schoonbeekstraat die ook 8 meter breed is en de brug dus is aangepast aan het wegenplan. Onaangenaam Langdurig werd gediscuseerd over de aankoop van enkele stukken grond aan de Vijgendam van de heer N. v. d. Dikken- berg over welke grond de gemeente moet beschikken t.b.v. de voorgenomen recon structie van die straat. Daarbij was o.m. de bepaling opgenomen dat verkoper de in het pand Verlaat 3 aan de zijde van de Vijgendam aanwezige openslaande deuren voor 1 januari a.s. zou vervangen door een schuifdeur en de gemeente hem daarvoor f 620,zou betalen. Achteraf wenste de verkoper zich niet aan de gemaakte afspraak te houden en was hij niet gene gen tot de eigendomsoverdracht van de grond mee te werken als het bedrag voor de schuifdeur niet van f 620,op f 1000, zou worden gebracht. Het college van B en W kenschetste deze handelwijze als onaangenaam, maar vroeg de raad deson danks deze aanvullende voorwaarde te accepteren i.v.m. de eigendomsverwer ving. De heer Bastmeyer (CHU) vroeg: Kan dit maar zo? De jeugdverkeersschool op het Slot. de Bruïneplein, het gesprek van de dag voor de Veenendaalse schooljeugd. Prestaties zeer redelijk Al meer dan een week wordt het grote Slot. de Bruïneplein in beslag genomen door de Veenendaalse schooljeugd, die op een geïmproviseerd verkeerscircuit rondtoert en praktische verkeersles ontvangt van de deskundige heren Keyzer en Stremming van het Verbond van Veilig Verkeer. Brigadier Visser van de verkeerspolitie Veenendaal geeft hierbij de nodige aanwijzingen aan de jeugd. De grote verkeerswagen van de Shell staat naast het circuit opgesteld. Hierin worden de attributen geborgen. In 5 kleine trapautootjes en zes fiets jes moeten de kinderen het circuit rondrijden. In totaal nemen 538 leer lingen van lagere scholen deel. Ieder kind moet de route tweemaal rijden. Men was woensdag al met het eerste deel klaar en als het weer wil mee werken worden de lessen a.s. woens dagavond afgesloten. Naar de heer Keyzer ons meedeelde waren de prestaties van de schooljeugd zeer redelijk te noemen. Als ze voor de tweede maal opkomen blijken ze al veel van de eerste les te hebben opgesto ken. Overigens konden de verkeersles sen op school wel wat intensiever zijn, meende de heer Keyzer. Op 23 november begint het rondbrengen van de warme maal tijden, 3 x per week op maandag, woensdag en vrijdag. De lande lijke U.V.V. verstrekte bijzonder mooie etensdragers voor de start. Het comité bestaat uit de da mes: M. de Vries-den Haan, Den- nenlaan 6. presidente; M. G. 1 Paagman-v. d. Weijden, Bergweg 92, le secretaresse; J. A. v. Schup- pen-Wouda, Bergweg 82, 2e secre taresse; J. v. d. Wolff-Huissingh, Acacialaan 25, penningmeesteres- se; leden: M. A. Graafland-Boel, Kerkewijk 195; A. T. v. d. Veen- de Vries, Kerkewijk 142; A. H. v. d. Wal-Kuitse, Bergweg 55. Nu het verkeersonderricht met in gang van augustus j.l. verplicht als leervak werd gesteld zal hierin wel ver betering komen. Overigens kan men hierin niet generaliseren, bepaalde scholen waren zeer ver gevorderd met het geven van verkeersles, anderen to nen tekortkomingen. Per dag doorlopen zo'n 125 tot 130 kinderen het circuit, dat zo nu en dan gewijzigd wordt om het niet al te ge makkelijk te maken. De praktische les sen, die hier gegeven worden, zijn zeer nuttig en zullen hopelijk hun resultaat wel afwerpen. Op dit moment staan de vier andere instructiewagens van de Shel behalve in Veenendaal ook te Weert, Bemmel, Heemskerk en Bergh. UITSLAG VERLOTING „V.K.V." 1355, 4085, 2680, 750, 1321, 2531, 2941, 2910, 2462, 1868, 2352, 546, 3982, 2996, 3081, 2943, 2018, 3163, 3121, 2396, 119, 852, 3973, 3808, 4090, 1648, 1020, 1019, 2696, 3357. De prijzen kunnen worden afgehaald tot 5 dec. a.s. bij E. v. Manen, Dahlia straat 57 I, Veenendaal. NS VS kon het tegen Musketiers in de tweede helft niet bolwerken 14 Zaterdag speelde NSVS tegen Muske tiers uit Eist. Deze wedstryd we.rd ge speeld by een gestaag neervallende re gen. Tot de rust kon NSVS de Eiste- naren volgen, maar in de tweede helft namen de over het geheel betere El- stersee ploeg ruim afstand. De actie ve en gevaarlyke R. v. d. Klift had een groot aandeel in het scoreverloop. Slechte eerste helft In een slechte eerste helft gaven de De voorzitter merkte op dat er schijn baar kortsluiting is gemaakt tijdens de onderhandelingen. De heer Bast meyer: Een overeenkomst is een over eenkomst en dan kan men later geen hoger bedrag gaan vragen. De heer Diepeveen (AR) vond dat een raadsbesluit (van 25 juni red.) niet een zijdig genegeerd kan worden. Als we zo doorgaan wordt onze onderhandelings positie ondermijnd. Zie verder pag. 4 RHENEN JEUGDDIENST Helaas is in het bericht over de jeugddienst in de Cunerakerk te Rhenen op a.s. zondag een fout geslopen. De aanvangstijd moet niet zijn: half zeven, maar- vijf uur. Drie aanrijdingen, alleen materiële schade Dinsdagmiddag om kwart over vijf vond op de Kerkewijk ter hoogte van garage de Haas een botsing plaats. De automobi list S. uit Utrecht reed tegen een stil staande bestelauto van de heer M. uit Rhenen op. De Utrechtse auto werd licht beschadigd. Woensdagmiddag om half vijf had in het Schrijverspark een aanrijding plaats. De vrachtautobestuurder H. uit Veenendaal botste tegen een bestelauto van zijn plaatsgenoot R. Daar deze botsing op particulier terrein plaatsvond wordt het een civiele kwestie. Beide wagens wer den beschadigd. Donderdagmiddag gaf de bromfietser E. v. d. S. uit Renswoude op de hoek Groeneveldselaan-Industrielaan geen voor rang aan de van rechts komende auto van M. J. D. uit Wageningen. De brom fietser kwam ten val maar liep geen noemenswaardig letsel op. Beide voer tuigen liepen schade op. Morgen, zaterdag 21 november, is het dan de grote dag. Sint Nicolaas arriveert in Veenendaal. Om half drie zal de Sint, die vergezeld is van een groep ruiters te paard, aan de grens van de gemeente by de Bergweg aankomen. Hier wordt de Sint verwelkomd door het bestuur van de Veenendaalse Winkeliersvereniging. Voorafgegaan door de Harmonie „Caecilia" volgt dan een feestelijke intocht langs de volgende route: Bergweg, Klaas Katerstraat, Patrimoniumlaan, Kerkewyk, hoofd straat tot aan het gemeentehuis, waar Sint Nicolaas door het gemeentebestuur wordt opgewacht en door Burgemeester Hazenberg zal worden verwelkomd. Na de toespraken op het bordes van het gemeentehuis volgt een tocht door Veenen- daal-noord. Hier zal de Harmonie van de Koninklyke Scheepjeswolfabrieken de Sint begeleiden. De route van de tocht is: Hoofdstraat, Hoogstraat, Zwaaiplein, Prins Bernhardlaan, Mulderslaan, Koninginnelaan, Emmalaan, Nieuweweg, Holleweg, Gort straat, Zandstraat, Hoofdstraat tot aan de Markt, waar Sint Nicolaas tot 5 december zijn intrek neemt in hotel „De Korenbeurs'.' De jaarlijkse club-tentoonstelling van de kanarie- en exotenvereniging „De Gel derse Vallei", die wordt gehouden in het N.V.V. gebouw aan de Tuinstraat is geopend en laat de vogelliefhebber een pracht aan kanaries en exotische vogels zien. Een jury bestaande uit de heren J. Blankestijn uit Veenendaal, D. v. Gin- kel uit Amersfoort, G. Koop uit Zut- phen en J. J. Herikhuizen uit Ede, heeft gisteren druk werk gehad met het beoordelen van 396 kanaries en 70 exoten. Kampioen kleurkanaries werd een mozaik Izabel van de heer J. W. Schuurman, 2e kampioen kleurkanaries werd een rood agaat Int van de heer G. Muller van wie ook de mozaik Gep In het winkelcentrum Veenendaal-Zuid wordt een grootscheepse St. Nicolaas- actie gevoerd door de gezamenlijke winkeliers. In de zaak van fa. Van Hofwegen op het Slot. de Bruïneplein wordt de schatkluis van St. Nicolaas opgesteld, waarin zeer waardevolle en leuke, artikelen zijn geborgen. Iedere klant krijgt bij aankoop van f 1,een zegel. Bij inlevering van 25 zegels ontvangt men een sleutel waarmee de schatkist kan worden geopend. Er zijn zeer veel mooie prijzen uit de schatkist op te diepen. We noemen slechts: een kinderfietsje, elektrische kachel, autoped, skeltertjes, allerlei speelgoed en snoep. Men heeft altijd prijs. De zegelactie begint op maandag 3 Onovember. De opening van de kluis gebeurt in de periode van 3 tot 5 december. Vol verwachting kloppen de harten voor wat de kluis zal opleveren. Ingezonden Het gonst van de aktivitei- ten rond de Ned. Herv. Kerk. De beide meisjesverenigingen „Dorcas" en „Het mosterd zaadje" hopen D.V. zaterdag 21 november a.s. een bazar te organiseren in Pniël. Aan vang half drie. Dit is reeds de 3e maal dat zij dit doen. In alle stilte hebben zij in het afgelopen jaar deze bazar weer voorbereid en nu hopen zij op een zeer grote opkomst. U kunt er sjoelen, touwtrek ken, door de meisjes zelf ver vaardigde goederen kopen enz. De opbrengst van deze bazar is bestemd voor de ver dere inrichting van Pniël. De Kerkvoogdij hoopt voor de meisjes, dat het een groot succes worai. De secr. kerkvoogdij G. E. Vereist partijen elkaar weinig toe. Musketiers was als team echter hechter en goal- getter H. v. Kesteren werd volkomen bedwongen door linksachter Veer. De regen had niet alleen een slechte in druk op de activiteiten maar ook het terrein stelde steeds meer eisen aan de spelers. Het spel bleef z'n op en neer gaand karakter behouden tot aan de rust. 00. Na 3 minuten reeds knalde midvoor A. Kranenburg een voorzet ineens in 01. Een kwartier later nam R. v. d. Klift een corner. Feilloos verdween de bal in het NSVS-doel 0—2. NSVS kwam hierna even terug en bracht met een v. Kesteren-goal een eventueel ge lijkspel binnen bereik 12. R. v. d. Klift in de 27ste min. we derom met een corner te scoren, maar dit ging niet op. Toch werd de stand even later 13. Midvoor A. Kranen burg plaatste met een zacht tikje tij dens een schermutseling NSVS goalie voor een onopgelost probleem. NSVS geloofde niet meer in een beter resul- aa en zo konden de Elsenaren 12 min. voor het einde de score opvoeren. Di- teweg zette goed voor en R. v. d. Klift kopte fraai naar de uiteindelijke uitslag. ST. NICOLAAS AKTIE Zoals bekend start de Amerongse win keliersvereniging met haar Sint Nicolaas- aktie op 25 november a.s. De aktie duurt tot en met 5 december a.s. De inwoners worden erop gewezen, dat de deelnemende winkeliers herkenbaar zijn aan de raambiljetten. Slechts bij deze winkeliers ontvangt men bij aankoop van goederen voor elke bestede gulden een bon. Het ligt in de bedoeling zo snel mogelijk na afloop van de aktie tot de trekking van de prijsbe- palende nummers over te gaan. Als hoofdprijs zijn beschikbaar gesteld een wandmeubel of televisietoestel, een bandrecorder, een casette en vele anderen. Tevens wordt door elke deelnemende winkelier nog een extra prijs beschikbaar gesteld. Zaterdagmiddag a.s. om twee uur zal Sint Nicolaas per „stoomboot" bij het gemeentehuis arriveren. Na een kort op onthoud wordt dan door de Goed Heilig- man de reis door het dorp vervolgd langs de volgende route: gemeentehuis, O ver straat, Galak, Burg. Jhr. H. v. d. Bosch straat, Holleweg, Tabakslaan, Pr. Irene- laan, Pr. Bernhardlaan, Pr. Christinalaan, Molenstraat, Rijnstraat, van Reede Gin- ckellaan, Gasthuisstraat, Nederstraat en De Dijk bij de vuilnisbelt te Rhenen is de gemeentelijke vuilniswagen nood lottig getf+rden. Vlak bij de belt is de wagen van de dijk afgereden en kwam op zijn kant in de naastgelegen sloot terecht. De bestuurder en mede inzittenden kwamen er met verwon dingen af. stamkampioen en 2 vogels kleurkam- pioen werden. De inzending tropische van de heer KL Neijenbrink werd kampioen als mede zijn zending parkieten, terwijl zijn inzending volières beloond werd met een eerste prijs. De tentoonstelling zal geopend zijn vandaag van 7 tot 10 uur 's avonds en morgen van 10 uur 's morgens tot 10 uur 's avonds, terwijl de trekking van een daar gehouden verloting zal plaats hebben om 10 uur n.m. langs de Burg. Jhr. H. v. d. Boschstraat weer terug. Verwacht wordt, dat er veel mensen, in het bijzonder de jongeren, op de been zullen zijn. OPBRENGST COLLECTE Niettegenstaande het slechte weer was het resultaat van de Klaprooscollecte niet slecht. De opbrengst was f 256,47. Gevers en collectanten hartelijk bedankt. In een onbewaakt ogenblik pakte de V/s jaar oude Adri Pater zondagmorgen een flesje petroleum van tafel, waarmee de kachel zou worden aangemaakt, en dronk daarvan de inhoud op. Onmiddellijk werd de kleine naar het ziekenhuis getransporteerd, waar zijn maag werd leeggepompt. Na enkele dagen in observatie te zijn gebleven kon Adri dinsdagmiddag weer naar huis terugkeren. In glas gevallen De 12-jarige Gerrit Valkenburg viel dinsdagavond langs het te Renswoude ge legen voetbalveld in een hoop glasscher ven. Na door Dr. ter Velde provisorisch ver bonden te zijn bleek het hechten van een flinke wond in de rechterhand in het ziekenhuis noodzakelijk. Hij kon hierna naar huis terug, maar zal zijn hand enige tijd niet kunnen gebruiken. Op 27 november 1964 des avonds om 8 uur zal de Raad der Gemeen te Renswoude weer in vergadering bijeenkomen. Het agenda vermeldt de volgende punten: 1. Opening; 2. Notulen; 3. Ingekomen stukken; 4. Onderzoek geloofsbrief van het be noemde lid, de heer J. Groeneveld; 5. Aanbieding begrotingen 1965, te weten: a. de begroting van het Grondbedrijf; b. de begroting van het Woningbe drijf; c. de gemeente-begroting; Enkele leerlingen van de Streekmuziek- school te Kesteren traden op tijdens de ouderavond van de o.l. Rijnschool Eist. 6. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediet voor de riolering van de Dorpsstraat met gelijktijdige vaststel ling van de 10e wijziging van de be groting 1964; 7. Voorstel tot wijziging van de heffing van een rioolbelasting; 8. Voorstel tot wijziging van de ver ordening inzake de heffing van een straatbelasting; 9. Vaststelling crediet in rekening-cou rant met de N.V. Bank voor Neder- landsche Gemeenten; 10. Voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan de heer Th. C. Romijn als ambtenaar van de burgerlijke stand; 11. Aanvulling Algemene Politieverorde ning. De voornaamste bepaling verbiedt het verblijf van woonwagen ow woon schepen binnen de gemeente, behalve op daartoe aangegeven plaatsen. Dit verbod geldt niet voor woonwagens of woonschepen, welke behoren bij kermisinrichtingen, tentoonstellingen, ciscussen of in uitvoering zijnde wer ken. Een andere belangrijke bepaling is het verbod om afval of resten van levensmiddelen, papier, blikken, fles sen of ander verpakkingsmateriaal te werpen, neer te leggen of achter te laten op of aan de weg dan wel op of nabij een plaats die voor het pu bliek toegankelijk is; 12. Rondvraag; 13. Sluiting. C.P.B. BIJEENKOMST Op dinsdagavond 24 november houdt de C.P.B. Overberg een bijeenkomst. Er zal o.m. een demonstratie en film worden gegeven door een bekende Ned. fabriek. VEENENDAAL Vrijdag 20 nov., 7-10 uur: Kana rietentoonstelling in N.V.V. ge bouw aan de Tuinstraat. Zaterdag 21 nov., 2.30 uur. Aan komst St. Nicolaas aan de Bergweg. Glorieuze tocht door Veenendaal. Officiële ontvangst voor gemeentehuis. Zaterdag 21 nov., 10 uur v.m. - 10 uur n.m.: Kanarietentoon stelling in N.V.V. gebouw. Zaterdag 21 nov., Chr. Geref. Kerk (Hoofdstraat)Kamper Mannenkoor o.l.v. Klaas J. Mulder. Organist Feike Asma. Arie van Enk, bas. Wordt uit gezonden naar het Juliana zie kenhuis. Zaterdag 21 nov., 7.30 uur gebouw Eltheto: Uitvoering kinderope rette „De pruik van de Koning" gegeven door het Veenendaals Kinderkoor. Zondag 22 nov., 5 uur: Televisie- dienst in Geref. Petrakerk. Pre dikatie: ds. J. Overduin. Orga nist: J. Pasveer. Kerkkoor: „Soli Deo Gloria". Zondag 22 nov., 8 uur: Jeugd- appel in Petrakerk. RHENEN Zaterdag 21 nov., 4.30 uur: Re ceptie Werkcomité 40-jarig ju bileum Vrijwillige Brandweer in restaurant De Koningstafel. Zaterdag 21 nov.: Openbare uit voering door leerlingen Streek - muziekschool in gebouw Irene. Aanvang 7.30 uur. ELST Zaterdag 21 nov.: Bazar van Herv. meisjes verenigingen in Pniël. RENSWOUDE Zaterdag 21 nov., 7.30 uur: To neelgezelschap T.I.P. presen teert „De Tante van Charley" in Rehoboth. OVERBERG Dinsdag 24 nov., 7.30 uur: Bij eenkomst C.P.B., demonstratie en film. 1930 Makelaars- en Assurantiekantoor BROUWER Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef. 08385-2918, na 6 uur 3325 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties

De Vallei | 1964 | | pagina 1