PAUK G.V.V.V.-N.D.S.M. Voor Veenendaal staat veel op het spel tegen Holland de pullover bovenop Cadeau-tip van: JOHAN LEPPERS Burgerlijke stand KERKDIENSTEN een shawl in zijn HAND-schoen Cadeau-tip van: Geschenken die gewaardeerd worden Dokforen- en Apothekersdiensten Marktberichten Gevonden en verloren Officiële bekendmaki ng HOEDEN - PARAPLU'S - PETTEN Komt een keuze maken uit onze enorme sortering Prettige en vakkundige bediening Deelnemer Sint Nicolaas actie HOOFDSTRAAT 13 - VEENENDAAL - TELEFOON 2037-3637 We bereiden ons al weer voor op de blijde intocht van ene Nicolaas uit Spanje. De emeritus-bisschop schijnt het eeuwige leven te hebben, zogezeid, want hij slaat gien jaar over. Zodra zijn verjaardag begint te naken komt ie met zijn bedrijfsleiding uit het zon nige zuiden naar kouwere oorden zak ken. Hij legt z'n contacten bij alle groepen, dwars door alle schotjes en schotten heen. Sinterklaas kan met zijn peerd alle richtingen op, er is gien partij die hem tegenhoudt. Goed er zijn er nogwel die hem niet van harte of helemaal niet binnenlaten, mar die krijgen toch een pakje van 'em. Mar zonder afzender erop vanzelf. We buiten 'em allemaal op z'n tijd uit. Een eigen bestaan heeft ie in feite niet meer. Het is een soort Anton Geesink zonder houdgrepen en een se rie banden van allerlei kleuren. Iemand die z'n eigen opgewerkt heeft tot een bepaalde hoogte en die dan ingenomen wurdt door de minsheid. Alleen mit dit verschil, dat de krasse weldoender het al zo lang heeft vol- gehouwen. Sinterklaas is gien eendags vlieg. De winkeliers doen ieder jaar mar weer op 'em deur. Zelfs in de oorlogs jaren. Toen d'r in ons land nagenog niks te halen was. (Dat Sinterklaas al les uit Spanje an zou voeren dat mot nou mar 'es de wereld uit). Ok in de ellende kwam ie, al was het mit een bescheijen wippie hier en daar op een dak. We zijn d'r zo an gewoon geraakt, dat we niet zouwen kunnen geloven, dat de Sint er een keer mee ophoudt. Van mij zou dat best mogen, na zoveul trouwe jaren, mar van de meesten mag tie niet. Ik noemde de winkeliers al. Ze reke nen mar weer ongevraagd op 'em. Ze kunnen 'em ok niet missen bij de ne ring. En de akties. We gaan, heb ik maggen lezen, dit keer allemaal voor Sinterklaas speu- len. De winkeliers en wij samen. We willen iets in de schoorsteen van de blindenbibeleteek laten vallen. Een me- sjien die daar hoognodig is. Heel prachtig. Laat de poppen mar achterwege zou ik willen veurstellen. Los gezien van dat liefdadige doel kun nen de poppen wel een jaar mit rust gelaten wurden. Sommige minsen heb ben die van veurig jaar nog gien eens op. Driek en Mijntjie hebben nog een partijtjie overjarige vrijers in veur- raad. En toch zal de keus veur dat vrouw volk nog moeilijk zijn. Driek begon d'r tenminste al over. Poppen hoeven we niet in te slaan, zei ze, die kommen vanzelf wel weer. Op de winkeliers bonnen. Mins, moest ik tegen Driek zeggen, heb ie dan niet gelezen dat je je bon nen beter kwijt kunt. Ja, dat wel. Ze had het wel geleze, het was ok wel een goed doel, mar wat je veur niks kon krijgen moch ie volgens Driek toch ok mar niet zo laten schieten. Ik hoop, dat de keus de meeste min sen niet zo zwaar zal vallen. Het staat eigenlijk al vast. En misschien zouwen de winkeliers nog een handj ie kunnen helpen deur op iedere pop te zetten: geef mijn purtie mar an de blinden. Meer is er geloof ik niet veur nodig. Geweldig kan ik de aktie niet noe men, zei buur Bram. Je bedoelt, vroeg SPORTPROGRAMMA Herhaalt GWV winstpartij van vorige week De voetballiefhebbers zullen met vreugde hebben gezien en gehoord hoe DWS tot de kwartfinale van de Europa Cup is doorgedrongen. Misschien putten de spelers hieruit het a.s. weekend voldoende inspiratie om ook hun wedstrijden in winst om te zetten. Voor Veenendaal staat weer veel op het spel in de thuis wedstrijd tegen het Utrechtse Holland, terwijl GWV voor lijfsbehoud moet strijden in de ontmoeting met NDSM. Veenendaal had zondag door de zwa re regenval een vrije dag, maar zal zondag a.s. wel in 't strijdperk treden. Tegenstander aan de Bergweg is het Utrechtse Holland, evenals Veenendaal hoog geklasseerd. Dit is altijd een pret tige tegenstander, die sportief en fair spel levert, waarom dan ook een aardige wedstrijd kan worden verwacht. De geel-blauwen mogen wel bedenken dat bij een onverhoopt verlies de kansen aanmerkelijk zullen dalen, omdat een groot aantal clubs op de loer liggen. Wij geloven dat Gerritsen c.s. zich tot het uiterste zullen geven om ook Holland aan de zegekar te binden, hoewel nog maals gezegd dit een ploeg met inhoud is. GWV heeft de eerste winst binnen. Zaterdag is er weer een thuiswedstrijd, nu tegen het Amsterdamse NDSM. De blauw-witten krijgen meer tegenstand A.s. zaterdag 2.45 uur Sportpark Panhuis van deze dokwerkers dan van Hoog vliet zodat hier geen peil op te trekken is. In ieder geval geeft het een morele steun dat men ook in staat bleek te winnen. We hopen dat GWV het goe de pad zal blijven bewandelen en ook de (want zijn pakjes-avond kan niet béter beginnen) Houdt hij van een zuiver wol len of een mooie multicolor? U ziet ze, keuze uit 5 tinten, met 2 zakjes van voren, V-hals, v.a. 19.75. Wil hij Shetland? U kiest maar uit: grijs, beige, antracieteen V-hals, mooie raglan mouw, v.a. 27.50 Veenendaal - Wageningen - ;|i: j Renkum p!ill?liiip|!!ijiii!a»Ha%i^niiiiiiiiiiiiiiniii ik Bram, dat ie niet as een bom inge slagen zal zijn. Gien pakker om zo te zeggen mit auto's televisie's en ijskas ten te winnen. Mar een geweldig doel is het toch wel. Daar was Bram het mee eens. Ik hoop dat iedereen er echt an zal mee doen. En de winkeliers het echt menen en niet alleen hun eigen zaak over de rug van de liefdadigheid willen dienen. As het allemaal echt gemeend is zal het apparaat er kommen. Wout Blauwkous. Amsterdammers met lege handen zal wegsturen. DOVO behaalde een monsterzege in Putten, maar kan daar niet op afgaan als men zaterdagmiddag in 's-Graven- zande in het veld staat. Dit een goede tegenstander, even hoog geklasseerd als DOVO. Met aanvalspelers als Vos c.s. kunnen de Westlanders soms heel wat mans zijn. DOVO mag dan ook wel alles geven om de gastheren te kunnen weer staan. Een gelijk spel lijkt ons het meest aannemelijk. VRC bevindt zich in de kopgroep en kan het veel lager geklasseerde Ned. Lloyd kloppen. Vooral nu de wedstrijd aan de Brinksteeg wordt gespeeld. Winst voor VRC is onze prognose. DVSA uit Amerongen zal het onder leiding van de Veenendaalse scheids rechter Blankenspoor in Vianen tegen Brederodes opnemen. Dit betekent geen peuleschil voor DVSA omdat de gast heren flink van leer kunnen trekken. Rhenus gaat ook op reis om in Wilnis de Stormvogels te ontmoeten. Op het slechte veld zal Rhenus moeilijk uit de voeten kunnen komen. Toch wagen we het om minstens een draw te voorspel len. Oranje-Wit tegen R.K. Unitas is een echte streekderby en betekent al het begin van de tweede competitiehelft. In de eerste wedstrijd trok Oranje-Wit aan 't langste eind met forse cijfers. Waarschijnlijk nu een kleinere zege voor de Elstenaren. Scherpenzeel, de leider gaat UVVO in Utrecht twee punten afhandig ma ken en blijft op de 1ste plaats tronen. In het zaterdagvoetbal moet Merino's ook al een 1ste plaats verdedigen te gen het Hilversumse Hoogerheide. Op passen is de boodschap, maar winst zit er in. Dat geldt niet direct voor Panter dat leider Hulshorst in eigen huis gaat opzoeken. We zien een kleine nederlaag voor SVP in het verschiet. NSVS kan zich via een overwinning te Doorn op DEV boven de plaatsgeno ten van SVP plaatsen en de Neveda- mannen zullen de kans weten te grijpen. Musketiers zal weinig moeite hebben met het Utrechtse PVD en twee punten in Eist houden. S.C. Rhenen tegen Scherpenzeel is echt een wedstrijd waar weinig peil op te trekken is. Misschien een gelijk spel. Tenslotte gaat Kulan bij het zwakke Langbroek twee winstpunten wegha len, waardoor de SKF'ers waarschijn lijk een plaatsje stijgen. VEENENDAAL: Dr. E. A. C. Reijdon, Kerkewijk 40, tel. 2134. Apotheek Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123. Zusters Groene Kruis: Zr. M. Post, Schrijverspark 4 II, tel. 2573. RHENEN: Dr. P. Rienstra, Herenstraat 63, tel. 2577. Apotheek Deijs in het weekeinde al leen spoedgevallen. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Praktijken Dr. Bakker, v. d. Burg, Kars, Ossendorp en van Ommeren: Dr. Kars te Amerongen, tel. (03434) 1273. EDERVEEN, DE KLOMP. RENSWOU- DE: Dr. Rademaker te Ederveen, tel. 201. SCHERPENZEEL: Dr. W. v. Vulpen, Dorpsstraat, tel. (03497) 1220. DINSDAGKOOPJES Levensgrote pop Enorme pop, 60 cm groot, van onbreekbaar plastic, bekend Ned. fabr., ongekleed doch kan echte baby kleertjes aan. Dit is de wensdroom van uw kleine meid. q nr Speciale aanbieding O. D Pedaalemmer Een praktisch geschenk voor iedere huisvrouw, keurig uitgevoerd van wit gemoffeld plaatijzer, met emaille binnenemmer, ideaal in uw keuken en badkamer. Nu extra voordelig Q.V,) Gebakstel Stootvast plastic in fraaie pastel kleuren, moderne vierkante vorm, flink gebakbord met 6 schotel tjes. Wij brengen dit voor de exclusieve prijs van slechts I .4J Alleen dinsdag 24 nov. Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal VEENENDAAL Eiermarkt: Aanvoer 102.000 stuks. Prij zen van f 14,tot f 14,50 voor de grote eieren en van f 11,50 tot f 13,50 voor de kleine exemplaren. Alles per 100 stuks. Handel vlug. Biggcnmarkt: Aanvoer 30 stuks. Prij zen van f 55,— tot f 70,per stuk. Handel traag. SCHERPENZEEL Eiermarkt: Aanvoer 1.010.000. Prijzen f 14,50 tot f 15,Henneeieren f 10,tot f 14,Allen per 100 stuks. Handel zeer vlug. Biggenmarkt. Aanvoer 300 stuks. Prijzen f 50,— tot f 75,per stuk. Handel matig. VEENENDAAL Gevonden: achterklep van auto; 11 raamsluitingen; een paar groene dames handschoenen; blauwe jopper; geweer patroon; herenpolshorloge; militaire baret; herenpolshorloge; grijze handschoen; paar bruine heren glacé's; sierstuk van uitlaat van een auto; paar dames glacé's; para- pluie; rood wantje; bruine heren glacé; grijze handschoen! een paar bruine dames glacé's; rood kniderwantje; zwarte dames handschoen. Verloren: bruine heren glacé; blauwe want; groen-gele regenjas; zwarte porte monnee inh. jeugdkaart en ruim 5 gul den; Lipssleutel; zwart-grijze vulpen; rode Marokkaanse lerij portemonnee inh. 10 gulden; wit gestreepte muts; fietstas inh. slachthaantjes en gereedschap; kontakt- sleutel van Opel; bruine portefeuille inh. foto's enz.; paar zwarte leren dames handschoenen; beugel van kunstgebit; pa- rapluie; bruine portemonnee inh. ruim 60 gulden; fietsscherm; herenhorloge; bruine heren glacé; broche; damesshawl; blauw jongens jack. RHENEN Gevonden: een regenbroek; bruine lin ker dameshandschoen; paar kinderwan ten; bankbiljet van f 100,en twee bank biljetten van f 25,rose kinderporte monnee; beige damesportemonnee, inhoud ruim f 14,en rijwielsleuteltje; sleutel tje aan blauw plastic hangertje. Verloren: lichtbruine schooltas met in houd; Pelikan vulpen, bruin met nikkelen dop, inschript J. Jansen. ELST Verloren: glacé handschoen; lakschoen tje en een blauw-witte Noorse hand schoen. Gevonden: gebreide kinderhandschoen en aktetas. Aangelopen: een hond. Iedereen die maar iets van de sport afweet, is zich er van bewust dat 'n goed getraind lichaam de basis is waarop een prestatie kan worden gebouwd. De lichamelijke opvoeding in Nederland wordt tegenwoordig reeds vroeg ter hand genomen. Op de Lagere School begint het al: gym nastiek door de meester of de juf frouw. Maar nog staat op dit gebied Nederland ver ten achter bij veel andere ontwikkelde landen. Hier over zou een apart hoofdstuk te schrijven zijn. Een wat ouder licha melijke sportman of sportvrouw plukt zonder meer de vruchten van de lichamelijke opvoeding, die hij of zij in jongere jaren heeft geno ten. In het middelpunt van deze op voeding staat de gymnastiek. Een dezer dagen hadden we een ge sprekje met een jonge man, die reeds vele jaren intensief aan gym nastiek doet en er thans les in geeft. Het is de 23-jarige Johan Leppers, nog ongehuwd en wonende bij zijn ouders in de Larikslaan nr. 54 te Veenendaal. Hoe Johan hiertoe allemaal is ge komen, laten we hem naar gewoon te zelf vertellen. Al vroeg actief „Op m'n zesde jaar werd ik al lid van de plaatselijke gymnastiekver eniging Sparta. Als kleuter had ik al het grootste plezier om met een groep gymnasten van leer te trek ken. Ook later in mijn juniorentijd en seniorentijd bleef ik het een bij zonder fijne sport vinden en dat vind ik thans natuurlijk nog. In mijn jongste jaren was ik er bijzonder zot op om over te springtafel te sprin gen. Hiervan kon ik maar niet ge noeg krijgen. Als je wat ouder wordt krijg je wat meer angst om van die grote sprongen te maken en beperk je het tot een minimum. Maar dan zijn er nog de diverse andere toe stellen waar je je op uit kunt leven. Het is vast geen gemakkelijke tak van sport. Om het te blijven doen meet je er echt van houdenen dat dce ik dan blijkbaar. Les geven Tegenwoordig geef ik dan les aan de gehele herenafdeling in Veenen- daal-zuid. Tevens heb ik nog een vereniging in Amerongen, waar ik wekelijks heen ga om les te geven. woord io aan: Gymnastiek, de basis aller sporten Dit geeft mij de grootst mogelijke voldoening. De kleintjes moet je goed onder de duim houden, want dat zijn net los gelaten veulens als ze de sportzaal binnen komen. Wat ze niet met hun ledematen kunnen probe ren ze met hun mond te compen seren. Dus een flinke aanpak is de beste methode. Later op de avond komen de ouderen opdagen. Dit gaat er natuurlijk heel anders naar toe. Een bijzonder prettige groep en we hebben altijd de grootste schik. Deze mannen doen het dan uitsluitend voor hun plezier. Presta ties worden niet gevraagd, maar dat is dan ook niet de bedoeling. Het gaat hier zuiver om de conditie van de mensen. De een doet het om zijn buikje wat dunner zien te krijgen, de ander om de spieren los te houden. Deze groep traint op Vrijdagavond, en is nog voor uitbreiding vatbaar. Geen prestaties meer Iedereen in Veenendaal zal het de laatste jaren zijn opgevallen dat er geen keurturners of keurturnsters naar voren komen. Hiervoor zijn ver schillende redenen op te noemen. Het klinkt misschien wat afgezaagd, maar „de jeugd van tegenwoordig" voelt er verdraaid weinig voor om zich helemaal, maar dan ook hele maal voor de sport in te zetten. Men wil nog wel naar de oefenavond ko men, maar er moet dan ook niets an ders bijzonders te doen zijn. Maar naast deze oefenavond in de week wordt er zelfs niet meer gedacht aan extra training om een eventuele prestatie te leveren. De TV en de veelheid aan andere recreatie zijn belemmerende factoren. Maar 't be langrijkste is, en dat zal elke vereni gingsleider wel met me eens zijn, de jongelui spannen zich niet erg graag meer in om vrijwillig een sport prestatie te leveren. Bij gymnastiek geldt dat wel in het bijzonder. En dat is heel jammer, want iedereen weet het, gymnastiek is de sport bij uitstek om op zeer jonge leeftijd al te beginnen en bewust of onbe wust een goede basis te leggen voor een latere sportcarrière op welk ge bied dan ook. Want zonder een pri ma lichamelijke conditie, een goede ontwikkeling van alle spieren, kort om de beheersing van het hele lichaam, kom je in geen enkele sport ver. Opvallend Iedereen ook, die bijv. een lange tijd aan gymnastiek heeft gedaan, kan, indien hij eens naar een voet balwedstrijd gaat kijken, op een af stand al zien of een bepaalde speler vroeger aan gymnastiek heeft ge daan. Men ziet het aan de hele hou ding en aan de „houterigheid" soms waarmee een speler over het veld draaft. Daarom is het een goede zaak de jeugd zeer vroeg naar de gym nastiek te sturen. Later heeft men daar ongetwijfeld veel plezier van. Sparta Ik ben dus nu zo'n slordige 17 jaar lid van Sparta. Een hoogtepunt ge durende deze tijd vond ik wel de kampioenschappen van de Stichtse Turn Kring te Utrecht in 1957. Op het nummer tafelspringen werden we toen tweede achter Kracht en Vlugheid uit Utrecht, die met een miniem verschil dit onderdeel won. Ook de bekende Gymnastrada des tijds in Arnhem is voor elke deel nemer onvergetelijk. Minder pretti ge herinneringen heb ik overgehou den aan een zeer warme Hemel vaartsdag enkele jaren geleden, toen ik 's avonds verbrand thuis kwam. En ik was niet de enige. Sparta heeft naar mijn mening thans zo'n 800 leden. Dat is heel wat om les te geven. Wij doen dat thans met vijf leiders en we hebben de handen er goed vol aan. Er wordt tegenwoordig niet meer zoveel op wedstrijden gewerkt, dus geen pres taties meer. Je krijgt de jongelui, zoals gezegd, er niet voor. Helaas, zijn die doorzetters van vroeger thans met een lampje te zoeken. Voor leden van 12 tot 16 jaar is de gelegenheid opgesteld om in de va kantie naar een vakantiekamp te gaan in Beekbergen. Ook daar wordt maar met mondjesmaat gebruik van gemaakt. Ook dat is jammer, want wat is er voor een jonge knaap of meisje nog mooier om met een stel kornuiten er op uit te trekken, de bossen in. Niet duur In vergelijking met veel andere sporten is deze sport niet duur. Vooral de zaalhuur is een grote „bottle neck" voor onze vereniging, maar gelukkig is de gemeente mid dels een subsidie tegemoet gekomen. De samenwerking met het bestuur is bijzonder prettig, hoewel er vaak onder niet ideale omstandigheden moet worden geregeld en gewerkt. Ondanks Ondanks de mindere inspiraties die de jongelui koesteren voor wat inspanning om tot resultaten te ko men zal de gymnastiek toch altijd de moeder aller sporten blijven, om dat middels deze sport de poorten worden geopend naar een mooie sportcarrière. Het is dan ook te wen sen, dat vooral ook de ouders de TV de TV laten en hun kinderen naar „de gym" sturen. We houden het maar op: jong geleerd, oud gedaan". Gemeente Rhenen CONTROLE BEVOLKINGSREGISTER AANGIFTE HONDENBELASTING De burgemeester van Rhenen, brengt ter openbare kennis van belanghebbenden, dat eind 1964 een schriftelijke controle op het bevolkingsregister gecombineerd met een aangifte hondenbelasting zal worden gehouden. Ieder gezinshoofd ontvangt binnenkort een op naam gestelde kaart, welke hij/zij dient te controleren, aan beide zijden aan te vullen zoals daarop is verlangd en binnen acht dagen weer terug te zenden aan het gemeentebestuur (afdeling bevol king) alhier. Mocht de gezinssamenstelling, inwonen- den inbegrepen, zoals reeds op de kaart is vermeld niet in overeenstemming zijn met de feitelijke toestand b.v. door vesti ging, vertrek of verhuizing binnen de ge meente, dan dienen de wijzigingen op de betreffende kaart te worden aangebracht. Terugzending kan zonder enveloppe en portvrij geschieden. Rhenen, 17 november 1964. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. VEENENDAAL Geboren: Cornelis z.v. D. Meijer en C. Hendriksen; Jansje Jacoba Everdina d.v. A Blankenspoor en C. H. A. van de Craats; Aart z.v. H. van de Weerdhof en M. E. van Donkelaar; Willem z.v. G. Diepeveen en M. C. van Cleef; Cornelia Johanna d.v. P. D. Spies en J. Looijen; Hendrik z.v. W. A. Hasselaar en A. Ooms; Willemina d.v. C. H. van Manen en H. Noordam; Gerard z.v. M. H. van de Weerd en J. Veenhof; Francina Elisabeth d.v. E. W. Brouwer en E. van Doorn; Cornelis z.v. J. Straks en J. Hoegee; Aartje Jannetje d.v. J. H. van Ginkel en A. W. van Roe kei; Pieternella Johanna d.v. C. B. van Wendel de Joode en G. Zielhuis (geb. te Rhenen); Jan z.v. J. van den Brink en A. W. Wolswinkel (geb. te Rhenen). Ondertrouwd: M. van Dam en G. P. Hoogendoorn; H. Pomp en M. P. van de Kraats. Gehuwd: G. van de Scheur en M. van Beek; J. Budding en C. Kleijer; G. J. S. Stam en H. Vermeer; E. P. van Ginkel en T. A. Assen. Overleden: Gerrit Henken, 71 jaar, echtgenoot van J. van Engelenburg; Jaan- tje Kok, 90 jaar, wed van M. Pater; Maria Jacoba van de Scheur, 7 maanden, dochter van J. van de Scheur en P. Kam- pert (overl. te Rhenen). RHENEN Geboren: Marinus Cornelis z.v. H. Mey er en G. H. van Sloten; Cornelis z.v. N. van Viegen en W. H. Aarden; Pieter nella Johanna d.v. C. B. van Wendel de Joode en G. Zielhuis; Johanna Mathilda d.v. L. Mandenmaker en A. Nouris; Wil lemina Alida d.v. W. van Appeldoorn en J. M. A. ter Maten; Egbert Jan z.v. J. van der Burg en R. Deijs. Ondertrouwd: P. J. Baars en A. J. van Merkestijn. Gehuwd: W. M. van Oort en D. J. de Jong; M. A. Lammers en E. G. ten Braak; J. G. Seijnaeve en J. W. van de Brug. Overleden: Maatje Versteeg, 72 jaar, geh. gew. met B. ter Maten. Elders overleden: te Wageningen Teu- nis Klomp, 88 jaar, echtgen. van E. Baars. AMERONGEN Geboren: Alida Rolanda, d.v. T. Henken en A. Blaauwendraat; Jan Marinus z.v. L. Veenbrink en G. Pluygers; Everdina Jacoba d.v. D. S. Versteeg en E. Ploeg; Antonius Christiaan z.v. H. A. F. Her mans en R. van Dee; Hendrik Gijsbert z.v. J. van Zomeren en A. W. van den Brink. Ondertrouwd: M. G. Kuyer en R. La ponder. Overleden: Jakob Rotgans, 71 jaar; Cor nelis Jan van den Berg, 75 jaar. RENSWOUDE Geboren: te Ede: José d.v. H. van den Broek en M. G. van der Veer. Overleden: Gerrit je Overeem, 88 jaar. EDERVEEN Geboren: Iris D. d.v. G. C. Bolderman en L. H. T. Wolven; Hendrik z.v. E. Mouw en G. Mouw. Overleden: Adriaan C. Schilperoort, 60 jaar. VEENENDAAL Oude Kerk: 9.30 uur ds. K. van de Pol van Lunteren; 5 uur ds. A. Vroegin- deweij. Julianakerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur ds. A. Wisgerhof. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. A. Wis gerhof; 5 uur dr. C. Graafland. Sionskerk: 9.30 uur ds. W. Rijnsburgen van Amersfoort; 5 uur ds. D. van den Berg. Bejaardencentrum: 9.30 uur ds. A. Vroegindeweij. Dijkstraat: 2.45 uur cand. Vermaas. Veeneind: 3 uur ds. Van Breugem van Achterberg; woensdag 25 november 7.30 uur ds. Middelkoop van Zwolle. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Overduin; 5 uur ds. Bos van Zaan dam. Geref. Kerk, Petrakerk: 9.30 uur ds. Bos van Zaandam; 5 uur ds. Over duin. Chr. Geref. Kerk, Beatrixstraat: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Chr. Geref. Kerk, Hoofdstraat: 9.30 en 5 uur ds. Keuning. Geref. Gem. Syn., geb. Eltheto: 9.30 en 5 uur leesdienst. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Geref. Kerk, geb. O.C.B. 9.30 en 3 uur ds. Wielenga. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Vijzelaar; 5.30 uur ds. Bos. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Dufour van Wageningen. R.K. Willibrordkerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof. R.K. Salvatorkerk: 8 en 9.30 uur H. Mis; 7 uur Lof. Geref. Gem. Syn. geb. Eltheto: donder dag 26 november 7.30 uur ds. Schip- aanboord van Apeldoorn. Volle Evang. Gem.: woensdag 25 no vember: 8 uur Evang. W. v. Beek uit Breda. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. N. Koore man; 5 uur ds. A. Westra. Jeugdkerk: 10 uur Hal Chr. ULO. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. Bolmeyer uit Arnhem. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5 uur leesdienst; Donderdag 26 november 7.30 uur Dr. C. Steenblok uit Gouda. Oud. Geref. Gem.: 10 en 6 uur ds. Wil- tink van Doetinchem. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. de Jong van Veenendaal; 5 uur ds. v. d. Velden van Renkum. Ned. Prot. Bond: 7 uur ds. C. Beukman van Bennekom. R.K. Ged. Kerk: 8 en 10.15 uur Hoog mis, 7 uur Lof. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur dr. Graaf land uit Veenendaal; 6 uur ds. Rijns burger uit Amersfoort. Geref. Gem.: 9.30 en 6 uur leesdienst; Voor de originele sinterklaas: geef hem een nieuwe shawl, die u nu eens niet in zijn schoen stopt... maar in de nieuwe nappa handschoenen die u uit 6 verschillende kleu ren en uit 4 modellen kiest v.a. 10.90. Sportieve mohair shawls v.a. 4.90, warme wollen shawls v.a. 5.90 en zijden shawls v.a. 7.90. Veenendaal - Wageningen - Renkum Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6 uur Lees dienst. Vrijdag 27 november 7 uur ds. Toes van Kinderdijk. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. M. Breugem. Oud. Geref. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst; woensdag 25 november ds. Slager van Stavenisse. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. G. Kaastra. Lievendael: 10 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk, Imminkstraat: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. P. D. Tjalsma uit Den Haag, Rem.; koffie- bijeenkomst. R.K. Kerk, Gasthuisstraat: 8.15 en 10.15 uur H. Mis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 3 iqjr ds. J. C. de Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 2.30 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. B. Slin- genberg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. P. Zijlstra. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. W. van der Veen. Vrijz. Herv.: 10.15 uur „De Schans" mej. Dra. J. Th. Feikema van Drieber gen. Vrije Evang. Gem.: 3 uur ds. J. A. Ha mers van Amsterdam. Suède jassen Suède vesten Pullovers Overhemden Zelfbinders Sokken Sjaals Kamerjassen Pyama's Vesten Weekenders Manchetknopen Zakdoeken Handschoenen Fa. Amerii-Rauenhorst

De Vallei | 1964 | | pagina 2