DE MOOISTE BRUIDSJAPONNEN mode deé^H arrets draqe urkesteert- Speciale St. Nicolaas aanbiedingen PASDAME Voor practische St. Nicolaas geschenken MAG. „HET ANKER" in grote voorraad vindt U bij wij verhuren géén bruidsjaponnen Uitnodiging Met ingang van 1 jan. worden bijzondere wijkgemeenten gecreëerd VRAAG EN AANBOD ,J)E VALLEI" UW BLAD Voorlopige begroting Legaat Veenendaal geen kwade konkurrent Vernieuwing liturgie noodzakelijk Radiodienst Adventsbijeenkomst De zondag en het sportpark Kerstnachtdienst De eenwording op hervormd erf Beroep INTEGRATIE MOGELIJKHEDEN Te koop Gevraagd Woningruii Aangeboden Diversen Semi-bungalow Bungalow DEN HARTOG Prachtige nylon gewatt. DUSTERS slechtsf 21,70 Zwarte MAILLOTS naadloos f 4,95 Donkere week-end SHIRTS alle maten f 8,75 Donkere tricot-enkalon w.e. SHIRTS f 10,50 Veel keus in nylon spreien. Text iel handel Een baan waar leven in zit indien U voldoet aan de volgende eisen: maat 40 - bovenwijdte 92 - lengte 1.76 m. kunt u zicht bij ons aanmelden als Afwisselend werk. Confectie industrie Van Schuppen Vijgendam 13 Veenendaal LA MODE SJAALS - HANDSCHOENEN - TASSEN - PARAPLU S N.V. v.h. fa. Wed. A. W. de Haas heeft aan te bieden: INTERNATIONAL VRACHTAUTO INTERNATIONAL VRACHTAUTO VOLKSWAGENS PERSONENAUTO'S VOLKSWAGEN KLEINBUS VOLKSWAGENS VOLKSWAGEN Veenendaal De allermooiste wintermantels nu reeds uitzoeken f 69,95 een LEERLINGMONTEUR een HULPMONTEUR Garage De Klomp De "bergschoen" waarmee alle stoere jongens in de wolken zijn! Woonhuis DEN HARTOG Hoofdstraat 108 - Tel 3324 Veenendaal Voor het eerst in de geschiedenis is de begroting van de Herv. Kerk te Rhenen de 80.000 gulden gepas seerd. De kerkvoogdij heeft een voorlopige begroting voor 1965 aan de openbaarheid prijsgegeven met een tekort van bijna 5000 gulden. De uitgaven zijn 10 procent hoger geraamd dan bij de vorige begro ting. Inkomstposten zijn o.a. koliek ten: 9900 gulden (10 procent hoger geraamd dan voor 1964) en vrijwil lige bijdragen: 45000 gulden (12V« procent hoger). Toch hoopt de kerkvoogdij de verhoogde vrijwillige bijdrage bin nen te krijgen zonder schaalverho- ging. Men wil die handhaven tussen 1,4 voor de laagste en 3 procent voor de hoogste inkomensgroep. Dit zal vanaf een netto-weekloon van 138 gulden een vrijwillige bijdrage van 138 gulden per jaar betekenen. De Gereformeerde Kerk van Ame- rongen ontving een legaat, groot 2000 gulden. Er is, zo lezen we in .Kerknieuws', een broederlijke vermaning uitge gaan van de Gereformeerde kerke- raad van 's-Gravenhage-Oost naar die van hetzelfde kerkgenootschap van Groningen-Noord. De oorzaak hiervan is, dat Groningen een be roep uitbracht op drs. J. van der Zanden te Zwolle, nadat deze al was beroepen door Den Haag. Dit had Groningen volgens Den Haag, gelet op uitspraken van de Generale Synode op dit punt, niet mogen doen. Er is besloten „om el kaar geen vliegen af te vangen", al dus - vrij vertaald - de reactie van de Hagenaars, en een dergelijk be sluit behoort door alle kerken te worden nageleefd. De kerkeraad van 's-Gravenhage-Oost betreurt het, dat Groningen-Noord in dit op zicht niet juist is opgetreden. De Gereformeerde Kerk van Vee nendaal werd kennelijk niet op de vingers getikt door Den Haag, hoe wel deze kerk tegelijk met Gronin gen een beroep op drs. Van der Zan den uitbracht. Waarschijnlijk wordt dit achteraf Veenendaal minder zwaar aangerekend, omdat men ook hier deelde in de teleurstellingen van een bedankbrief. Op uitnodiging van de R.K.-Vrou- wenvereniging te Rhenen sprak de Hervormde ds. A. Westra aldaar over „De plaats van de liturgie in de Kerk". Ds. Westra zei tijdens deze bij eenkomst een aantal behartenswaar- dige dingen o.a. dat de vernieuwing in de kerk het meest doorwerkt in de liturgie. In de liturgie komt de gemeente met schulderkentenis en ontvangt zij de vergeving van God, zingt Zijn lof. De R. K. Kerk moet, volgens ds. Westra, niet doorgaan met verach ting van de leer en de Protestantse kerken moet de schatten van de kerk - in de liturgie - opnieuw ont dekken. Vernieuwing van de liturgie noem de ds. Westra een terugkeer tot oude vormen. De Gereformeerde Petrakerk Vee nendaal is zowel bij Bussum als Hilversum in trek. Na een televisie- dienst komt deze kerk thans in aan merking voor uitzending van een dienst via de radio. De N.C.R.V. zal de ochtenddienst van zondag 25 de cember a.s. uitzenden. Voorganger is weer ds. J. Overduin. Zaterdag 12 december a.s. wordt in de R.K. Gedachteniskerk te Rhe nen een adventsbijeenkomst van een half uur gehouden. Deze bijeenkomst is in het bijzonder bestemd voor de leden van de Ned. Christenvrouwen bond, de Hervormde Vrouwengroep, de zusterkring van de Ned. Pro testantenbond en de R.K. Vrouwen vereniging. Er zullen gezamenlijk kerstliederen worden gezongen. Ook de centrale kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Veenendaal heeft zich per brief gericht tot de ge meenteraad. inzake de openstelling op zondagen van het gemeentelijke sportpark. De kerkeraad dringt er bij de raad op aan deze zaak opnieuw en met inachtneming van de inhoud van de brief onder ogen te zien en de re geling zo te wijzigen dat het sport park op zondag gesloten zal zijn. Voor de volledige inhoud van de brief wordt men verwezen naar het - Hervormde - Veens Kerkblad van vandaag. De kerstnachtdienst van de Her vormden en Gereformeerden te Rhenen zal - op 24 december - aan vangen om half elf en worden ge houden in de Cunerakerk. Medewerking verlenen: ds. H. Volten (Geref.), liturg; ds. A. Westra (Herv.), prediking en het Chr. ge mengd koor Eben Haëzer, begeleid door orgel en trompet. De Herv. ds. A. Vroegindeweij te Veenendaal tipt in het Veens Kerk blad van heden even de jongste be sluiten van de Generale Synode der Hervormde Kerk met betrekking tot de vorming van buitengewone wijkgemeenten aan. De schrijver noemt het richtings- vraagstuk een zeer moeilijk pro bleem, dat niet van de menselijke kant te benaderen is. Besluiten kun nen er alleen genomen worden in het licht van Gods Woord. Er zijn geen menselijke waarheden in het geding. Vele confessionelen, aldus ds. Vroegindeweij, zijn met de Herv.- gereformeerden eens, dat de dag waarop deze voorstellen door de Synode zijn aanvaard geen goede dag is geweest voor het^herstel van de kerk in bovengenoemde zin. De 15 stemmers tegen het besluit van de Synode moeten dan ook zowel in de Hervormd-gereformeerde als -confessionele hoek worden gezocht. Over de gevolgen van de Synode besluiten wilde de predikant, in af wachting van de beslissing van de centrale kerkeraad, zich nog niet uitlaten. Na op tweetal te hebben gestaan ontving ds. J. Keuning, Chr. Geref. predikant (Hoofdstraat) te Veenen daal een beroep van de Chr. Geref. Kerk te Enschede-Oost. Zoals hekend zullen op voorstel van de Hervormde Synode met ingang van 1 januari a.s. bijzondere wijkgemeenten worden gevormd, in die plaatsen waar thans door een of andere modaliteit een evangelisatie in stand wordt gehouden. Dit is dus ook in Veenendaal aan de orde, waar de Herv. evan gelisatie Sola Fide bestaat naast de grotere Herv. Kerk, die de modaliteit van de Geref. Bond voorstaat. Aan predikanten van beide groepen vroegen wij of naar aanleiding van het Synode besluit ter plaatse al vorderingen zijn gemaakt. Ds. Vroegindeweij. voorzitter van de centrale Herv. kerkeraad merkte in dit verband op dat de bedoeling van de Synode duidelijk is: Een al gehele integratie en samenvloeiing van de verschillende modaliteiten. Vanuit de wereld zit hier wel wat in, want het zou een samenbundeling betekenen van vele Hervormden, een machtsconcentratie dus. Maar gezien vanuit het standpunt van de belijdenis kan men alle verschillen niet overboord gooien. De kerk wil zich aanpassen aan de wensen van velen. Maar dit is toch te gek, vindt ds. Vroegindeweij. Ds. A. Vroegindeweij: Reorganisatie niet primair, wel reformatie. Wij hebben ons aan te passen aan de H. Schrift en aan de Belijdenis. Daarbij gaat het mij niet om de Ge reformeerde Bond, maar om het Woord. Hier plaatselijk is het ge sprek nog niet op gang. De pasto rale wijken zijn hier ingesteld naar hun geografische ligging, maar zul len in de nieuwe opzet naar modali teit worden ingedeeld. Het is een doorbreking van de huidige toestand vindt ds. Vroegindeweij. Overigens zijn al deze kerkelijke reorganisaties niet primair, wel een reformatie. De tot nu toe ingevoer de reorganisaties hebben veelal ge leid tot de reformaties. Ds. Vroeg indeweij is van mening dat al deze reorganisaties niet wenselijk zijn en citeerde in dit verband een uit spraak van de bekende dr. K. H. E. Gravemeyer, onlangs te Driebergen gedaan. Ds. G. sprekende over het ware herstel van de kerk zei o.m.: „Ik wil wel zeggen dat ik het als een zware zonde begaan zie, die mij op het hart drukt op mijn oude dag, dat ik ten opzichte van de reorgani satie van de Herv. Kerk zelf heb meegewerkt aan deze prolesis, dit vooruitgrijpen." De mens wil altijd vooruitgrijpen en zelf initiatieven nemen. Of dit in overeenstemming is met wat God van ons wil, daar wordt niet naar ge vraagd, aldus ds. Vroegindeweij. die geen concrete gegevens kon ver strekken over de te verwachten gang van zaken in Veenendaal. Ds. A. A. Bos, Ned. Herv. predi kant van Sola Fide verklaarde dat er twee mogelijkheden zijn: a. de invoeging van Sola Fide als bijzondere wijkgemeente; b. de zaak zo formuleren dat een wijkgemeente in wording wordt gesticht. Overigens zullen als gevolg van het Synodebesluit binnen de kring van Sola Fide enkele dingen veran deren. Men zal per 1 jan. een eigen kerkeraad hebben en bovendien toe gelaten worden op de classicale ver gaderingen. Wij wachten met span ning af, maar kunnen nog weinig reëels meedelen. De Synode bedoelde geen verder gaande splitsing, maar een invoe ging van de evangelisaties in het raam van de kerkelijke ordening. Ik heb op de classis gezegd dat ons „hulpgebouwtje" niet blijvend is, maar dat wij opgenomen willen wor den. De beslissing hiervan hangt af van de centrale kerkeraad. De zorg van de Synode is dat de evangelisaties niet verder van de kerk afgroeien. In de nieuwe situa tie kunnen wij afvaardigingen stu ren naar de vergaderingen van de centrale kerkeraad, die zich op haar beurt kan bemoeien met zaken bin nen onze kring. Behalve uiteraard precaire dingen als het beroepen van een predikant. Het gaat feitelijk alleen om de vraag of men een statisch of een dynamisch Christendom wenst. Ook zullen in dit tijdsbestek de vragen van cultuur en wetenschap aan de orde moeten komen. Je wordt er gewoonweg mee geconfronteerd en het is niet weg te denken. Voor de gemeenteleden verandert er weinig. Wel zouden er bij een eventuele va- kature ringpredikbeurten gehouden kunnen worden, waarbij het geval zich zou kunnen voordoen dat een plaatselijk predikant uit de Geref. Bond of uit de Ring op onze kansel zou staan. Dit zou ik helemaal niet erg vin den, net zomin als nu b.v. al met de Industriepredikant gebeurt. Het is een kwestie van stijl en liturgie want de belijdenis onderschrijven wij geheel en wij bewegen ons op artikel 10 van de Kerkorde, normaal zoals andere modaliteiten. De Synode bedoelt erkenning van de evangelisaties. Of de nieuwe richtlijnen hier in Veenendaal al di rect zullen worden opgevolgd, kan ik niet met zekerheid zeggen. Wij hebben niets te beslissen, ik zei het al dat doet de centrale kerkeraad. Ds. Bos is het volledig eens met de opzet, en de achtergronden van het Synodebesluit. Ds. A. A. Bos: Per 1 januari heeft Sola Fide eigen kerkeraad. 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden elk woord meer 10 cent. Te koop kinderprojector f 20,i.pr.st. Jan van Nas- saulaan 24II, Veenendaal. Te koop zwarte leren dames- jas f 75,als nieuw. Maat 42-44. Dwarsweg 29, Over- berg. Te koop z.g.a.n. Miele was_ machine met wringer. Groe- nelaan 59, Veenendaal. Te koop Simca Aronde, best. met ruiten, i.z.g.st. bj. '59. Ook te ruilen voor Dafje, Vendelseweg 38, Veenendaal. Te koop VW standaard, met belast., olievrije motor, bj. nov. '53. Zaterdag na 1 uur, Buurtlaan-O. 66, V'daal. Te koop z.g.a.n. schaatsen, Noren merk Nooitgedacht, lang model, met vaste schoe nen, maat 44. Middelbuurtse- weg 43, Veenendaal. Te koop microphone en/of standaard. Schimmelpen- ninckstraat 18, Veenendaal. Tel. 2927. Te koop herenrondryders met schoenen, maat 40, z.g.a. n. Te bevr. zaterdags 9-12 uur v.m. Buurtlaan-W. 52, Veenendaal. Te koop Puch bromfiets, 3 versn. 1962 compl. met wind scherm, helm en leren jas. Adr. v. Ostadelaan 36, Vee nendaal. Jerrycans te koop, 20 liter, f 3,— per stuk. Metaalhandel van Dijk, Dijkstraat 85, Vee nendaal. Te koop lange leren jas, f 35 en Simca Aronde '56 i.pr.st. met ruilmotor f 425,Mid- delbuurtsweg 16, Veenen daal.. Te koop Opel Rekord 1957 i.pr.st. vaste prijs f 1250, G. Willemsen, Herenstraat 72, Tel. (08376) 2380, Rhenen. Te koop Etna elektr. fornuis met drie kookplaten en oven. I.pr.st. Prijs f 75,Cunera- weg 339, Rhenen. Te koop praktisch nieuwe Puch scooter, 1000 km ge lopen. Te bevr. Fa. Rein Vee nendaal. Gortstraat 1, Vee nendaal. Tel. 2456. Te koop zware slachthanen. Dijkstraat 104, Veenendaal. Tel. 3385. Te koop broeken, terlenka met wol. Alleen bij van Beek f 29,75. Pr. Bernhardlaan 14, Veenendaal. Te koop kinderschoenen (Flex) zwart lak, bruin en beige. Maten 22 t/m 31 v.a. f 6,75. Meisjesschoenen vanaf f 10,95. Damessportschoenen vanaf f 11,95. Jongensschool schoenen vanaf f 10,95. Diver se herenschoenen f 14,75 tot f 24,75. Damesbontlaarsjes al vanaf f 10,95. Solexlaarzen, rubberlaarzen, antoffels, enz. enz. Doe uw voordeel bij schoenmakerij H. Klijsen, Gortstraat 53, Veenendaal. Te koop gevraagd rashond jes, o.a. pinchertjes, poedels, boxers, cockers, collies, her ders, teckels, pekinezen, enz. en van 8-12 weken oud. Blan- kesteijn, Dahliastraat 39, Veenendaal. Tel. 2367. Te koop 2>/2 pits butagasstel en boekenmolen met 30 boe ken. Patrimoniumlaan 88, Veenendaal. Grammofoonplaten te koop. Zandheuvelstraat 15, Rhenen. Opvouwbare wandelwagen te koop met kap en dekje. Bis schop Davidweg 6, Rhenen. Te koop aangeboden gebruik te radio toestellen, i.pr.st. vanaf f 20,R. v. Laar, Cu- neraweg 8, Rhenen. Te koop televisie-radio zeer billijke prijs. Middellaan 89, tel. 3196, Veenendaal. Te koop 200 hennen, WL Burgwal, aan en tegen de leg. Da Costaplein 8, Vee_ nendaal. Te koop Spaanse gitaar met hoes, z.g.a.n. Pr. Bernhard laan 136, Veenendaal. Te koop scooter, NSU, i.pr.st. f 125,Kaptein Mobilet bj. '63, als nieuw f 175,2 mo- torwielen met banden f 12,50. Patrimoniumlaan 124, Vee nendaal. Te koop slachthanen, slacht- kippen, pauwen, fazanten, krielkipjes, ganzen, eenden, duiven. Schot, Fazanterie De Klomp. Te koop z.g.a.n. Hoover Ma- tic snelwascombinatie, Siwa langzaamwassercombinatie, en diverse snelwassers vanaf f 50,Wilhelminastraat 53, Veenendaal. Tel. (08385) 3573. Te koop houten noodwoning en garage. Beide in schotten. Ook geschikt voor kippen hok. Meikade 20. Tel. (08387) 448. Te koop een antieke hal- stoel, compl. visuitrusting, steelstofzuiger, 2 fauteuils (groen). Jacob Catsflat 381, Schrijverspark, Veenendaal. Te koop met 2 speldjes gratis voor de Sint, luxe moccasins met bontrand. Weer volop nylon pantoffels, oersterk f 5,90 p.p. Lederen heren- en kameelharen pantoffels, 3 soorten v.a. f 4,50. Luxe meisjes., jongens- en kin derpantoffels. Valkenburg, Schoenmakerij. Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop 2 toonbanken, met veel eikenhout, zeer geschikt voor D.H.Z. Gelug, Markt. Tel. 2272, Veenendaal. Te koop met gratis 2 speldjes bromfietslaarzen met echte schapenvacht gevoerd. Luxe dameslaarsjes f 21,50 p.p., kinderlaarsjes v.a. f 6,50 rood en wit, werkschoenen hoog en laag, kwaliteit f 16,50 p.p. Moderne luxe herenschoenen f 19,50 p.p., kinderschoenen (veter) f 6,50 en f 7,50 p.p. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25, Veenendaal. Te koop slachthaantjes. Sta tionsstraat 48, Veenendaal. Brandkast ter overname ge vraagd. Br. onder nr. 3537 a.h. bur. v. d. blad. Meisje, 19 jaar, vraagt kost huis in net milieu in Vee nendaal. Br. onder nr. 3623 a.h. bur. v. d. blad. Jongeman, 20 jaar i.bez.v. rijbewijs B-E, zoekt werk voor de avonduren en zater dags. Br. onder nr. 3624 a.h. bur. v. d. blad. Slachtkonynen te koop ge vraagd. De Opslag 2, Eist (U). Gevraagd tweehands gram mofoon. Br. onder nr. 3625 a.h. bur. v. d. blad. Gevraagd hulp in de huis houding. Mevr. W. Budding- de Koning, p/a fa. F. v. d. Bosch, Hoofdstraat 12, Vee nendaal. Tel. 3078. Gevraagd butagastel, Schot, Veenendaalseweg 8, Fanzan- terie De Klomp. In verband met ziekte ge vraagd aan het Chr. Lyceum: een werkster, voor 3 of 4 middagen in de week voor onbepaalde tijd. Aanm. vrij dagavond 6.30-7.30 uur, Ker- kewijk 206 of zaterdagmor gen van 9.15 tot 10 uur Tuin straat 4, Veenendaal. Aangeboden eengezinswoning te Rotterdam-Hoogvliet, best. uit 4 kamers, voor- en ach tertuin en douche. Huur f 19,40 (alles inbegrepen), voor woning te Veenendaal. Br. onder nr. 3626 a.h. bur. v. d. blad. Te koop aangeboden woning te Veenendaal. Gevraagd huurwoning, flat geen be zwaar. Gortstraat 99, Vee nendaal. Wij bieden aan: 2 Mercedes Diesel L 319 D gesloten 1960; 2 Mercedes Diesel L 319 D koelwagens 1959; 1 Mercedes Diesel L 211 koelwagen, 2 Mercedes Diesel L 319 D pick_up 1960. Paardekop 5, Eist (U.). Tel. 379 of 226. Gratis puin aangeboden. Te bevr. Markt 6, Veenendaal. Behalve zaterdags. Tot de laatste dag voor St. Nicolaas vindt u bij ons een grote collectie in al onze aparte artikelen. Huize Chic, Patrimoniumlaan 13, Veenen daal. Tel. 3891. Gas-, tafel- en zakaanstekers, benzine aanstekers, Sigaren magazijn G. Achterberg. Jan Steenlaan 71, Veenendaal. Voor aanhangwagentjes en boottrailers naar Ditewig Jr. Tel. (08387) 296, Renswoude. Geslepen glas als legplaten op tafels, dressoirs en ven sterbanken, alsmede glazen schuifruiten in elke gewen ste maat, dikte en soort glas, worden in eigen glasslijperij vervaardigd door de fa. Zim merman en Zn., Sandbrink- straat 1, Veenendaal. Tel. 2261. Voor Uw oliehaard Esso-pe- troleum van R. v. Mourik. Tel. (08377) 301 te Eist (U.). Ook voor Veenendaal en om geving is Rijff's Loodgieters- bedrijf het juiste adres. Tel. (08376) 2082. Het kopen van een bruidsja pon maken wij tot een feest. Het is een groot genoegen onze exclusieve japonnen te zien in onze speciale afde ling. Natuurlijk bij Hein van Schuppen. Hoofdstraat 89, Veenendaal. Rokersbenodigdheden, o.a. Silver.Match en Poppel gas- aanstekers, in diverse matea en prijzen. Sigarenmagazijn A. v. Walsem, Achterkerk straat 26, Veenendaal. Voor alle soorten vloerbe dekking naar J. W. van Raaij. Renswoude. Bel (08387) 306 en wij komen bij u aan huis. Ga geregeld naar de kapper. Asbest golfplaten en asbest raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 3, Tel. 08385- Batterijen en hoortoestellen Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Rijff's Loodgietersbedrijf ook voor U. Cuneralaan 9a, Rhe nen. Tel. 08376-2082. ANTIVRIES f 3,— per liter. Voorkomt bevriezen van de radiateur van uw auto. Tast geen metalen aan en is bo vendien roestwerend. Zim merman en Zn., Sandbrink- straat 1, Veenendaal. Voor hout, board, triplex, Hornitex, plastic golfplaten schoorsteenplaten, enz. enz. naar Joh. Bos en Zn., Middel laan 89. Tel. 3196, VeeneD daal. Lichtdrukken en fotocopië- ren. Artifoto, Hoofdstraat 84, Veenendaal. Voor kantoormachines en kantoormeubelen kunt u nog altijd het beste terecht bij kantoormachinehandel J. v. d. Pol en Zn., Hoofdstraat 98. Tel. 2763, Veenendaal. Circulaires, convocaties, ver enigingsbladen, bestekken, enz. stencillen wij voor u in de kortst mogelijke tijd in onze moderne copiëerinrich- ting. Kantoormachinehandel J. v. d. Pol en Zn., Hoofd straat 98. Tel. 2763, Veenen daal. Daklekkage. Reylirubber, koudgekwast, dicht afdoend zink, mastiek, dakleer, golf platen. Proefbus 5 kg voor 10 m2 f 12,50. Dejobo. Sloten (N.H.). Tel. 020-128427. Met Ellen tochtlat in hout of aluminium maakt U Uw huis tochtvrij. Geha van Leeuwen Veenendaal. Hoogstraat 7, tel. 3246. Voor plaatwerk en uitdeu ken. Gebr. Ploeg, Overberg. Tel. 03431-251. Bezoekt onze showroom voor oliehaarden en kachels. Ook voor bijverwarming met gas, petroleum of elektriciteit. Geha van Leeuwen, Veenen daal, Hoogstraat 7, tel. 3246. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. Voor Uw centrale verwar ming Esso H.B. O.I. van R. v. Mourik. Tel. (08377) 301, Eist (U.). Een flinke voorraad meube len, waarvan véél als nieuw vindt u steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis. Hoogstraat 30, Tel. 2209. AMERONGEN: met garage en mooie tuin C.V.-olie, 4 kamers, dou che, keuken, 2 w.c.'s. In overleg te aanvaarden. LEERSUM: Landhuis met garage en ong. 800 m2 tuin, C.V.-olie, 5 kamers, keuken, badkamer, 2 w.c.'s. LEERSUM: met garage, kas, tuin, vij vertje, 1000 m2, bene den 3 kamers en badkamer, boven 2 sl. kamers. Deze beide panden zijn terstond leeg te aanvaar den. MAKELAAR AMERONGEN Tel. 03434-1307 VEENENDAAL - TEL. 2686 HOOGSTRAAT 26 EEN VERTROUWD ADRES VOOR BEDDEN EN DEKENS is uw ADRES De naam van onze eer ste pop was Ageet. Raadt u mee naar de naam van de Bruids- pop? G. J. Bouman Hoofdstraat 108 Tel. 3324 TE VEENENDAAL open laadbak bouwjaar 1957 met gasinstallatie gesloten laadbak bouwjaar 1957 met gasinstallatie bouwjaar 1954, 55, 58, 61 en 1962 bouwjaar 1962 in prima staat gesloten bestelwagen 1959 en 1960 gesloten bestelwagen 1961 met dubb. deuren in de laadruimte Showroom geopend alle werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur voor tel. afspr. tel. nr. 08385-2845. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe gebouw van de Christelijke Techni sche „Talmaschool", Industrielaan 16 Vee nendaal, stelt het bestuur op woensdagavond 9 december a.s. vanaf 7 uur een ieder die be langstelling heeft in de gelegenheid de school te bezichtigen. HET BESTUUR Voor ons bedrijf vragen wij: en om te worden opgeleid tot DAF- monteur. DE KLOMP, tel. 08387-250-550 b.g.g. 381. VEENENQRRl •W0F05T* 105 JEl 1170 A.s. maandag 7 dec. zy'n wy gesloten tot 13.30 uur 's middags. VEENENDAAL: Vrijstaand woonhuis met schuur en tuin, 386 m2, aan de Beatrixstraat, 4 ka mers, keuken. ELST: met garage en tuin aan de Woudweg, 4 kamers, dou che, keuken, zolder. Bj. '62- '63. Deze huizen zijn direct leeg te aanvaarden en te bevragen bij: MAKELAAR AMERONGEN Tel. 03434-1307

De Vallei | 1964 | | pagina 6