SUPER SLAGERIJ BON: 69 ct DIT KAN DEZE WEEK DUSPROFITEER HIERVAN Saks. leverworst 68 cent 1 gulden 98 ct. HAM 98 cent Agenda Drieklassige chr. kleuterschool „De Zonnehoek" officieel geopend Sportraad bedankte voor de eer Heer Kroesbeken 80 jaar schoenmaker Wat komt er op stuk grond, aangekocht door Veenendaalse industrie in Overberg? V.S.W. krijgt bedrijfsruimte in fabriek Hollandia Wol RENSWOUDE ZATERDAGSMIDDAGS TOT 5 UUR GEOPEND Telefoon 3017 - Veenendaal Pracht Runderrollade doorregen maar niet vet Mals doorregen vlees, heerlijk bij stamppot Jong mals braadstuk met klein beentje Haché vlees Stootlappen, om te sudderen Hamlappen Varkenskarbonade Jong vet rookspek Erwtensoep „kant en klaar" per liter LUNCHPAKKET 1 heel kg 4,28 1 heel kg 3,98 1 heel kg 3,38 1 heel kg 3,18 1 heel kg 3,58 1 heel kg 5,40 1 heel kg 4,48 1 heel kg 1,25 BIJ INLEVERING VAN DEZE BON 150 gram Sappig pekelvlees Spaar uw kassabonnen GRATIS VLEES 1 s •2 M '2 c '2 2 73 HOUTEN NOODGEBOUW IN WEST FRAAI INGERICHT Door het wegtrekken van een gordijn met het woord „Welkom" onthulde burgemeester Hazenberg maandagmiddag de naam van de eerste kleuterschool in Veenendaal-west. Het drieklas sige houten noodgebouw zal de naam „De Zonnehoek'' dragen. GENODIGDEN Een groot aantal genodigden woonden de officiële openingsplechtigheid bij. De presidente mevrouw J. G. Jol-Mander- sloot heette hen hartelijk welkom. Wij merkten o.m. op Burgemeester Ha zenberg, de wethouders de Ruiter en Kop penberg, de gem. secretaris de heer van Manen. De heer Taks wnd. inspecteur van het kleuteronderwijs, de predikanten Ds. D. van Enk, Ds. C. Langbroek en Ds. A. Wisgerhof. Mej. van Setten, directrice van de opleidingsschool voor kleuterleid sters te Arnhem en tal van plaatselijke kleuterleidsters. Zorgen Mevrouw Jol dankte in haar openings woord het gemeentebestuur voor de ge toonde belangstelling voor het onderwijs. „U hebt veel moeite gedaan om onze zor gen lichter te maken". Want de oude school aan de Hoofdstraat baarde veel zorgen, aldus mevrouw Jol. Er was geen speelplaats, geen zandbak, kortom er was bijna geen basis meer om het kleuter onderwijs goed tot zijn recht te doen komen in deze bouwvallige ruimte. De presidente dook hierna even in de historie van de kleuterschool a.d. Hoofdstraat. De statuten waren al in 1884 opgesteld. Er werden zeer veel collecten georgani seerd, vooral toen men nog geen ge meentelijke subsidie kreeg. In de oorlog was er helemaal geen kleuteronderwijs mogelijk omdat het gebouw in beslag ge nomen was. Heel vroeger was er ook een naaischool voor fabrieksmeisjes in ge vestigd. In 1940 kwamen er 92 sollicitanten voor de functie van kleuteronderwijzeres, maar er werden er maar drie uitgezocht. Al met al een rijke geschiedenis en we zijn trots op ons archief, maar nog trotser nu wij dit gebouw in gebruik mogen nemen, zo besloot de presidente. „Gewandeld" Burgemeester Hazenberg verontschul digde de absentie van wethouder van Kuyk, die naar de berichten luidden een „minder prettige rit moest maken, waar bij veel papieren te pas kwamen". De Burgemeester feliciteerde het be stuur omdat „men vanuit het oude dorp naar hier gewandeld is". Stemt dit tot vreugde of droefheid? zo vroeg de burge meester zich af. Hij veklaarde het bijzon der fijn te vinden dat de kleuters nu goed onderdak gebracht worden. Het was aan de Hoofdstraat een versle ten boel en deze verhuizing betekent een verbetering, zowel voor het bestuur als voor de kinderen. Er is een categorie mensen die overal „Kan niet" voor plaatst, maar het bestuur van de Chr. Kleuterschool alhier zei: „Het kan niet langer" en toog aan het werk. De kleuter school is thans in tweeën geknipt, maat de zonzijde moet ook worden gezien. Tot en met de laatste straal kan het zonlicht op het plein en in de klassen worden op gevangen, aldus burgemeester Hazen berg, die daarna door het wegtrekken van een gordijn de naam „De Zonnehoek" onthulde. Mej. Wessclo hoofd Hierna betrad mej. Wesselo het podium. Zij is al 23 jaar bij het kleuteronderwijs werkzaam en heeft haar sporen op dit gebied ruimschoots verdiend. Met blijd schap, maar ook met verdriet nam mej. Wesselo deze mooie school in ontvangst. Blijdschap om de mooie behuizing, ver driet ook omdat er aan de Hoofdstraat zeer vele herinneringen liggen. Ruim 23 jaar stond mej. Wesselo op hetzelfde plek je en dat is een stuk van je leven, zo ver klaarde de bekende kleuterleidster. Toen ik pas begon, 23 jaar geleden, werd mij beloofd dat ik spoedig in een nieuwe kleuterschool zou staan en nu is dan de dag aangebroken. Sommige mensen vinden het kleuteron derwijs wat simpel en feitelijk een geringe arbeid, maar mej. Wesselo vond het abso luut geen ijdel werk alleen al om het feit dat men de kinderen kan wijzen op de Grote Kindervriend. Dit is een nieuw begin en ik ben er erg blij om, zo besloot mej. Wesselo haar met aandacht gevolgde toespraak. De 2e voorzitter van het schoolbestuur, de heer B. B. van Leeuwen besloot de officiële plechtigheid met dank gebed. De sportraad van de gemeente Vee- nendaal is ontbonden. Gisterenavond werd de laatste vergadering, o.l.v. wet houder C. N. v. Kuyk, gehouden. In deze vergadering viel het besluit om de huidige sportraad op te heffen. De leden meenden, dat na de instel ling van de sportstichting, voor de sportraad niet veel taken overgebleven waren. De sportraad in de huidige samen stelling werd drie jaar geleden door de gemeenteraad ingesteld. Hij werd sa mengesteld uit een pegental vertegen woordigers van plaatselijke takken van sport. Als belangrijkste taak werd ge zien het uitbrengen van adviezen op het gebied van de sport. NIEUWE PRESIDENTE BESTUUR KLEUTER ONDERWIJS Mevrouw A. A. Bakker-Maatjes heeft bedankt als presidente van het bestuur van de Vereniging voor Chr. Nat. Kleuteronderwijs te Veenendaal. Als haar opvolgster werd gekozen me vrouw G. Jol-Mandersloot, voorheen se cretaresse. Tot secretaresse is benoemd mevrouw v. d. Griendt. De nieuwe pre sidente mevrouw Jol heeft inmiddels haar eerste representatieve functie reeds ver vuld tijdens de officiële opening van de kleuterschool aan de Zonnebloemstraat op maandagmiddag j.l. Geval van Joy-riding Door de Rijkspolitie te Driebergen wer den zondag twee knapen aangehouden, die in een bestelauto van de Veenendaalse fa. B. een tochtje aan het maken waren. De auto werd in Zeist achtergelaten. Het be treft hierblijkbaar een geval van joy riding. Door het wegtrekken van een gordijn onthulde burgemeester Hazenberg de naam van de nieuwe kleuterschool „Be Zonnehoek", waardoor de school voor geopend werd verklaard. Op de voorgrond de heer B. B. v. Leeuwen 2e voorzitter van het schoolbestuur. De heer Taks, wnd. inspecteur van het onderwijs sprak een gemoedelijke felicita tie uih en verklaarde meermalen te hebben gedacht bij het betreden van de oude school „Wie hier binnentreedt laat alle hoop varen". Maar nu kon hij de leid sters en het bestuur van harte proficiat wensen met deze mooie nieuwe behuizing. Mej. van Setten, directrice van de op leidingsschool te Arnhem, wenste mej. Wesselo, met wie zij zeer veel contacten had onderhouden, veel geluk toe met de nieuwe aanwinst. Zoals de sfeer aan de Hoofdstraat was, zo zal het ook hier wel zijn, zo besloot de directrice haar toe spraak. Mej. Nijhof sprekend namens de leid sters van de kleuterscholen Blokkendoos. Trefpunt en Springplank bood de beste wensen van de collega's aan en overhan digde mej. Wesselo een cadeau. Namens het bestuur ontvingen mej. Wesselo en mej. Voskuilen een Bijbel. De houten noodschool is overgeplaatst van het Slot. de Bruïneplein naar deze nieuwbouwwijk in Veenendaal-west. Het gebouw bevat drie frisse lokalen en er is een speelterrein op het zuiden, zodat de naam „Zonnehoek" niet ten onrechte gegeven werd. De klasjes zijn praktisch ingericht, zelfs met een miniatuur was ruimte en w.c.-tjes. Er kunnen in totaal 80 kinderen gehuis vest worden. Maar naar wij vernamen staan er nog 64 op de wachtlijst, waar onder verschillende kinderen die woon achtig zijn in Veenendaal-west. Zoals reeds gemeld zullen nog enkele klassen van de oude kleuterschool aan de Hoofd straat verhuizen naar de Jul. van Stol- bergschool. Op 4 februari a.s. viert de heer W. Kroesbergen in de Zandstraat zijn 89ste ver jaardag. Een unieke bijzon derheid, daarbij is dat de heer Kroesbergen Sr., die nog een uitstekende gezondheid geniet, gedurende 80 jaar het schoenmakersvak uitoefent. Op 9-jarige leeftijd nam de heer Kroesbergen de pik draad op en ook thans nog zij het niet meer zo inten sief repareert de oude baas het schoeisel van Vee- nendaals ingezetenen. Een dergelijk jubileum behoort ongetwijfeld tot de grootste uitzondering. Mogelijk een hotel Onlangs werd een vrye inschrijving gehouden ter verkoop van een strook grond langs de Eindseweg tussen de Haarwcg en de boerdery van de heer T. van Ginkel. Hiervoor bleek veel belangstelling te bestaan van de zyde van diverse bedryven uil Veenendaal. Zandstraat 55 VOOR DE BOTERHAM: 200 gram 100 gr. Pekelvlees 100 gr. Boterhamworst 100 gr. Zult 200 gram Zoals bekend kampt het bedrijf van de Kon. V.S.W. met een gebrek aan op slagruimte. Plannen tot uitbreiding heeft de directie al geruime tijd terug ter kennis van de overheidsinstanties gebracht. Ook Hollantor N.V. bezint zich op uitbreiding. Dit nog jonge bedrijf, (vierde onlangs haar eerste lustrum) gaat een nog grotere expansie tegemoet. Teneinde het ruimtegebrek wat terug te dringen, huurde Hollantor N.V. enige tijd geleden een ruimte op een verdieping van het naastgelegen bedrijf van Hollan dia Wol, dat zoals bekend geassocieerd is met Frisia en geëxploiteerd wordt door Clos en Leembruggen N.V. Begin vorige week had een bespreking plaats tussen de Directies van VSW, Hol lantor en Hollandia, waarbij van de zijde van VSW en Hollantor het verzoek werd gedaan nog ryeer opslagruimte van Hol landia te tao^n huren. Naar wij vernamen heeft de verhuur van deze bedrijfsruimte geen nadere con sequenties, ook niet voor het personeel van Hollandia Wol, dat via de Onder nemingsraad werd ingelicht omtrent de gang van zaken. Uiteindelijk is dit stuk grond gekocht voor plin. f 60.000,door de Hollandia Tricotfabriek aan de Kerkewijk. De Di recteur, de heer W. van Leeuwen, ver klaarde desgevraagd dat het vanzelfspre kend niet in de bedoeling lag hier een onderdeel van zijn bedrijf te vestigen, maar dat de aankoop meer uit speculatief oogpunt was gedaan. Hij zag er vooral mettertijd veel kansen in. Niet direct als ruilobject maar wel als recreatiepunt. MUTATIES IN SCHOOLBESTUUR Het bestuur van de Ver. tot be vordering van Chr. Schoolonder wijs te Veenendaal (dat medio 1964 veelvuldig in het nieuws kwam i.v.m. de controverse met een schoolhoofd) is gewijzigd. De heren Drs. H. Hiensch en J. Turke steen hebben voor hun bestuursfunctie bedankt. De secretaris, de heer J. P. v. d. Bosch heeft deze functie neergelegd maar blijft wel bestuurslid. Als nieuwe secretaris van het schoolbestuur zal thans fungeren de heer S. P. J. Maas. Personeelsavond van Aug. Stenman N.V. MET MEDEWERKING VAN O.A. RIA VALK Op vrijdag 22 jan. a.s. wordt de jaar lijkse personeelsavond van Aug. Sten man N.V. gehouden, ook ditmaal weer in gebouw Eltheto. Gezien de altijd ge zellige feestavonden in voorgaande ja ren zal het ook ditmaal een zeer amu sante avond worden. Trouwens het programma vermeldt „Voor elk wat wils" en verschillende prominenten uit de zang, muziek en cabaretwereld zul len hun beste beentje voorzetten. Wij noemen slechts Ria Valk als zangeres, Gerry en Ferry, De Stefani's met de nieuwste goocheltrucs en vele ande ren. Het personeel van Aug. Stenman gaat een avond van vrolijkheid en spanning tegemoet. KINDEREN VAN „UNITAS" LEDEN GENOTEN VAN FILMMIDDAG Ruim 1000 kinderen van ,,Unitas"-leden hebben zaterdagmiddag genoten van een filmmiddag in het gebouw Eltheto. Er werden twee voorstellingen gegeven, een voor de kinderen in de leeftijd van 6 tot 9 jaar en een voor die van 10 tot 14 jaar. De grote kinderen genoten van de film „De trouwe kameraad" een Tarzanfilm. Na afloop ontvingen de kinderen een ver snapering. Het was een reuze gezellige middag voor de jeugd, niet alleen de Veenendaalse jeugd, maar uit de wijde omgeving. Uit Ederveen was een bus met k.nderen naar de Fluitersstraat gekomen. Studenten tijdens de rondgang door het bedrijf van Ritmeester Sigarenfabrie ken, waar zij vol bewondering waren voor de fabricage. OPLOSSING „GEHEUGEN-TEST" (zie ook pag. 4) Fr. Dicpeveen Hein van Schappen Hootsen E. A. v. d. Broek Rein Veenendaal Jac. van Schuppen Jac. van Schuppen Horlogerie Van Manen Turkesteen - Warenhuis Unie Ant. de Ruiter GeHa van Leeuwen Beekhof Fa. Henzen Zn. Fa. Huibers Rebergen Drog. R. Kok Fa. Huibers Hoekstra's Bakkerijen Fa. van Engelenburg Fa. S. J. van Wijk Fa. J. van Wijk Anne van Manen Eikendal' Optiek Fa. L. Heij Damesmodezaak La Mode Melis' Optiek Drog. J. F. Tak Hein van Schuppen Fa. Donkelaar Fa. Diepeveen Fa. Alberti-Ravenhorst Fa. W. J. Veldhuizen Muziekh. B. van Hees Fa. L. C. Geluk Fa. G. J. Hiensch Wollana Het Rotanhuis Fa. F. de Wit Ten Have Supermarkt Washette Kapsalon Michel Drog. Den Braber N.V. Mariton Motorenh. W. Waayenberg Dameshoedenz. Jeanette Fa. Van der Zee Schoenhandel Vroon Fa. W. van Schuppen Zn. Fa. C. Diepeveen Horlogerie S. Bos Fa. Harry Zimmerman Sporthuis „Cocky" Vebotex Muzieh. v. d. Weerd Fa. H. Jonker Fa. Ant. Achterberg Fa. D. Slok Zn. Banketb. Van Soest De Houtspecialist Huize Chic Slijterij W. Meijer Banketb. Middelhoven Banketb. Draayer Fa. P. van de Bovenkamp Fa. Speciaal Rebergen Hoofdstraat 29 Hoofdstraat 81 Hoofdstraat 77 Hoofdstraat 52 Gortstraat 1 Gortstraat 54 Gortstraat 37 Hoogstraat 28 Hoogstraat 26 Hoogstraat 16 Hoogstraat 12 Hoogstraat 7 KI. Katerstraat 5-10 Talmastraat 3 Zandstraat 60 Zandstraat 57 Gelderland 3 Bergweg 15 Nic. Beetsstraat 2 Pr. Bernhardlaan 103 Pr. Bernhardlaan 110 Pr. Bernhardlaan 22 Pr. Bernhardlaan 17 Pr. Bernhardlaan 4 Hoofdstraat 43-45 Hoofdstraat 108 Hoofdstraat 51 Hoofdstraat 106 Hoofdstraat 89 Hoofdstraat 36 Hoofdstraat 23 Hoofdstraat 13 Wilhelminastraat 53 Markt 3 Markt 19 Markt 17 Markt 7 Nieuweweg 79 Nieuweweg 97 Schrijverspark 63-69 Schrijverspark 71 Schrijverspark 73 Schrijverspark 75 Schrijverspark 77 Dr. Slot. de Bruïnestraat 3 Hoofdstraat 47 Hoofdstraat 75 Hoofdstraat 105 Hoofdstraat 100-102 Hoofdstraat 61-65 Hoofdstraat 91 Kerkewijk 19 Kerkewijk 35 Kerkewijk 37 Beatrixstraat 60 Adr. van Ostadelaan 31 Dl-. Slot. de Bruïneplein 29 Rijksstraatweg 107, Eist (Utr.) Patrimoniumlaan 74 Patrimoniumlaan 55 Patrimoniumlaan 13 Patrimoniumlaan 20 Patrimoniumlaan 54 Patrimoniumlaan 7 Patrimoniumlaan 23 Patrimoniumlaan 40 Patrimoniumlaan 65 Kamerlid Harmsen sprak in Renswoude voor B.V.L. (Vervolg van pag. 1) Arbeidsmarkt Er is nog steeds een overspannen ar beidsmarkt, zo ging de heer Harmsen verder. De lonen stijgen, maar de pro- duktie niet. De arbeiders zijn onmis baar en ze beseffen dat, waardoor ze naar de macht grijpen, de goeden niet te na gesproken. De lonen stegen met 15% en de prijzen navenant. De werk nemer is niet gebaat bij de loonstijgin gen en de boer en middenstander wor den er de dupe van, zo concludeerde het Tweede Kamerlid. Zij komen tussen het aambeeld van industrie en consument terecht en de regering stimuleert dat. Er blijft jaar lijks 70 a 80 miljoen aan het ambte narenapparaat hangen, aldus de heer Harmsen en men verzorgt de bevolking van de wieg tot het graf. De Overheid speelt Sinterklaas van het belastinggeld. Men maakt de bevolking afhankelijk, waardoor ze onmondig worden, zo stelde ssxe- ker. De Boerenpartij wordt steeds meer in een verkeerd daglicht ge steld, volgens de heer Harmsen. Politiek en godsdienst vallen dan weg, want de N.C.R.V. schroomde niet om tijdens een t.v. uitzending vanuit Barneveld een socialist aan te trekken (de journalist Vrijling van het Parool) om gezamenlijk tegen de boer op te treden. Het socialisme in de prot. chr. groe pen en het liberalisme vond spreker ge vaar-lij ker dan de echte socialistische partij. Pasgeleden werd de Boerenpar tij nog in een verkeerd daglicht gesteld in de rubriek „Brandpunt" van de KRO. Iedere partij of groep keert zich tegen ons, waarbij men niet schroomt met onwaarheden aan te komen, aldus spreker. In zijn felle betoog keerde de heer Harmsen zich tegen de regeringsmaat regelen, ook in verband met de EEG, waarvan spreker weinig heil verwacht te. De ruilverkavelingen ook in deze omgeving (Heiligerbergerbeek) konden de goedkeuring van de spreker niet wegdragen. Men laat iedereen stem men. ook de niet-agrariërs waardoor het beeld wordt scheef getrokken. Hoewel de boeren dus maar 16 al7% van de bevolking uitmaken, brengen zij wel 35% van de. deviezen in en hou den 12 miljoen mensen in 't leven, zo riep de heer Harmsen uit. Na zijn met grote aandacht gevolgde rede was er gelegenheid tot vragen stellen, waar van zeer druk gebruik werd gemaakt. Een hotel of iets dergelijks behoorde ze ker niet tot de onmogelijkheden. Voorlo pig was de grond verpacht aan de heer A. v. d. Dikkenberg aan de Eindseweg. Op langere termijn gezien komt Veenen daal steeds dichte* naar Overberg toe. In dien de plannen van de heer van Leeuwen t.z.t. zullen worden verwezenlijkt zou hier mee in niet onbelangrijke mate weer een steentje zijn bijgedragen voor Overbergs binding met de omliggende plaatsen. Jaarlijkse uitvoering Scheepjeswolharmonie De jaarlijkse uitvoering van de Kon. Scheepjeswolharmonie zal worden ge houden op dinsdag 2 febr. a.s. Zoals ook vorig jaar, toen Anneke Grönloh en de Blue Diamonds medewerkten zullen ook thans weer verschillende prominente sterren uit het amusement aanwezig zijn. Vooral het optreden van de welbekende Mounties zal aan de uitvoering een bepaald cachet geven. Ook de Three Jacksons en de pianist Cor van Veen zijn genoegzaam bekend om een vrolijke avond te waarborgen. BOUWVOLUMEN VERDELING (Vervolg van pag. 1) Hiermede is in beginsel een verklaring gegeven voor de vragen die kunnen rij zen bij beschouwing van de woningver deling voor 1965. Op korte termijn is nau welijks ehig verband te ontdekken tussen de zoeven genoemde factoren, de woning nood en de aantallen der toegewezen wo ningen. Intussen is deze gang van zaken voor de provincie Utrecht niet geheel nieuw. Uit de getallen van vorige jaren bleek menigmaal, dat sommige gemeenten 10k toen reeds het haar toekomende bouw volumen „opspaarden", of voorschotten opnamen waarvoor zij later werden ge kort. De praktijd had toen al aangetoond, dat het efficiënter is te komen tot grotere bouw- en aanbestedingseenheden. Anderzijds streven gedeputeerde staten er uiteraard naar, op lange termijn recht te doen aan het principe van de verde lende rechtvaardigheid, zodat dus, indien men de toewijzingen over meerdere jaren beschouwt, geen gemeente zal kunnen beweren dat zij, tengevolge van de instel ling van de „bouwstromen", in haar toe wijzingen in betekenende mate is be voordeeld of benadeeld. PROVINCIE UTRECHT Woningverdeling 1965 gemeente e O c 1 CD _C M M 0J M 'N C C •2 G w G ai 8 C O O •s a O O Abcoude 37 37 Amerongen 6 8 4 18 Amersfoort 197 206 21 424 Baarn 35 14 49 Benschop 13 1 2 16 De Bilt 38 11 49 B reukelen 33 6 39 Bunnik 24 40 28 92 Bunschoten 25 5 30 Cothen Doorn 17 40 11 68 Driebergen-Rijsenb. 123 35 36 194 Eemnes 6 6 12 Harmeien Hoenlcoop Hoogland 15 17 36 68 Houten 18 2 3 23 Jutphaas 19 19 Kamerik 12 11 6 29 Kockengen 8 10 1 19 Langbroek 9 3 2 14 Leei-sum Leusden 22 10 34 66 Linschoten 11 1 13 25 Loenen 26 3 7 36 Loosdrecht 30 20 13 63 Lopik 15 20 4 39 Maarn Maarssen 32 77 22 131 Maartensdijk 6 22 5 33 Montfoort Mijdrecht 12 59 22 93 Nigtevecht Polsbroek Renswoude Rhenen 58 3 53 114 Snelrewaard Soest 215 75 290 Stoutenburg 10 2 12 Utrecht 775 253 217 1245 Veenendaal 55 7 3 65 Vinkev. en Waverv. 22 11 15 48 Vleuten-De Meern 13 22 36 71 Vreeswijk 4 48 33 85 Willeskop Wilnis 12 10 9 31 Woudenberg 13 9 22 Wijk bij Duurstede 66 1 6 73 IJsselstein Zegveld 6 9 1 16 Zeist 113 29 40 182 VEENENDAAL Woensdag 20 jan. 2.30 uur Be jaardenmiddag in OCB gebouw. Spreker: Ds. Willemsen. Donderdag 21 jan. Forumavond in Hotel De Korenbeurs. Vrijdag 22 jan. Personeelsavond Aug. Stenman N.V. in geb. El theto, m.m.v. o.a. Ria Valk. Aanvang 8 uur. AMERONGEN Dinsdag 19 jan. Raadsvergade ring. ELST Woensdag 20 jan. n.m. 8 uur in Hotel Stuivenberg. Dokter van Ommeren spreekt voor Cult. Hist. Ver. over zijn verzame ling voorwerpen uit vroeger eeuwen. SCHERPENZEEL Woensdag: Boszicht. Jaarvergade ring van de Onderlinge varkens- fokverzekering. Aanvang 7.30 uur. Woensdag: Marktzicht. Jaarverga dering Ned. Bond van Platte landsvrouwen. Aanvang 7.45 uur. Vrijdag: Boszicht. Schut- en Kla- verjasconcours ten bate van de uitgaanskas bejaarden.

De Vallei | 1965 | | pagina 2