Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Oranjeverenigingen werken aan feestprogramma Agenda Veenendaal houd op bevrijdingsdag grote optocht in de morgenuren Oranjevereniging Amerongen Grote athletiek- weclstrijden op Hemelvaartsdag Jeugdige pianiste Mariëtte van Wijk soliste bij USO-concert VERWACHTING: OVER EEN JAAR VERKEER LANGS BEBOUWDE KOM VAN VEENENDAAL RHENEN ELST De Instuif ontmoetingscentrum voor GEHELE Veenendaalse jeugd RENSWOUDE Bezichtiging Dorpshuis EDERVEEN Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel BROUWER 4 $feetv*tU 39e JAARGANG VRIJDAG 19 FEBRUARI 1965 Nr. 14 Bedaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 UJnen) - Giro 563427 Bedaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven bQ de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum per advertentie 5,— Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent De ver. „Oranjedag" is in deze en de komende weken druk in de weer met het samenstellen van het dubbele feestprogramma voor 30 april en 5 mei (Nationale Herdenkingsdag van de Bevrijding). Voor Koninginnedag heeft „Oranjedag" zich weer op de gebaande weg begeven en zullen de gebruikelijk activiteiten plaats hebben. Geheel anders staat het met de viering van de 20ste herdenking van onze bevrijding. Overal in het land worden actiecomité's gevormd om een aantrekkelijk feestprogramma op te stellen. Zo ook in Veenendaal. Er werd een speciale „Optochtcommissie" in het leven geroepen, die zal trachten in de morgenuren een grootse optocht te organiseren. In de optocht zal worden uitgebeeld wat Veenendaal, nu 20 jaren na de Tweede Wereldoorlog, op industrieël en zakelijk gebied binnen haar muren heeft. De optocht zal van grote allure zijn zonder dat het een stoet van louter praalwagens moet worden. Het is dus de bedoeling dat alle industrieën en de vele zaken die Veenendaal kent zich zullen presenteren. De optocht wordt gehouden onder het motto „Veenendaal "65". Bovendien is de financiële zijde niet De ouderen onder onze lezers zullen MANIFESTATIE Er werden reeds circulaires verzon den naar de daarvoor in aanmerking komende bedrijven, waarin het doel van de manifestatie werd uiteengezet. Getracht zal worden de stoet per bedrijfstak in te delen. De gemeente Veenendaal zal zelf ook acte de pre sence geven zodat de bevolking het ge meentelijk apparaat en dan speciaal het brandweerwezen en gemeentewerken ziet gepresenteerd. Voor net publiek is er ook een attrac tie in petto want er is aan de optocht een prijsvraag verbonden, waarbij men vragen kan invullen de optocht be treffend. Nadere gegevens zullen in de pers bekend gemaakt worden. Nog op de avond van de feestdag zullen de prijzen worden uitgereikt. Sport In de middaguren van 5 mei zullen een aantal sportevenementen plaats hebben. Hiervoor is een speciale sport- commissie benoemd, die de zaak zal organiseren. Er zullen o.a. de finales van het schoolvoetbaltoernooi gespeeld worden. Voorts heeft de voetbalver. GVVV een wedstrijd georganiseerd tussen een vertegenwoordigend Veenendaals elftal, gerecruteerd uit alle plaatselijke ver enigingen en een veteranenelftal van BW uit Den Bosch. 's Avonds wordt op de Markt een muziekprogramma gegeven, waar na al de festiviteiten afgesloten worden met een groot schitterend vuurwerk in „De Engelenburg^en waarbij ieder vrije toegang heeft. De feestelijkheden op 5 mei zullen 's morgens op de Markt beginnen met het hijsen van de Nederlandse drie kleur, het spelen van het Wilhelmus en daarna wordt de nieuwe Canadese vlag gehesen en het Canadese volkslied ge speeld ter ere van de bevrijders. Tussen het feestprogramma op 30 april en 5 mei loopt een actie van de vereniging „Philadelphia", waarover later nadere mededelingen zullen vol gen. Op 4 mei wordt uiteraard de do denherdenking gehouden, gevolgd door een kerkdienst. Koninginnedag Voor Koninginnedag, 30 april, staat 's morgens de traditionele kinderzang weer op het programma. De kinderen krijgen na afloop van de aubade een traktatie op de resp. scholen. Ter ge legenheid van de herdenking van de Bevrijding zullen de kinderen een aan denken ontvangen. Voor 10 jaar terug was dat een lepel en een vork. Men wil thans iets anders geven, maar het blijkt moeilijk iets van blijvende waarde te bedenken. Oranjedag hoopt in dit opzicht een beroep te kunnen doen op de gemeente voor een fi nanciële bijdrage. In de middaguren van Koninginne dag zijn er weer kinderspelen in de verschillende woonwijken en start men met het schoolvoetbaltoernooi. 's- Avonds vindt dan het feestconcert op de Markt plaats en is er een teener avond in garage Schoonhoven, die on der auspiciën van het Jeugdwerk „De Instuif" wordt georganiseerd. Dit is het schema waarvolgens Oran jedag en de vele commissieleden we.rken. Er zullen nog wel enkele problemen rüzen, maar de jaren lange ervaring van de vereniging Oranjedag staat borg voor een ge degen opzet al erkent men dat het steeds moeilijker wordt een geva rieerd programma op te stellen, waarbü aan „elck wat wils" wordt geboden. 1930 Makelaars- en Assurantiekantoor! Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef. 08385-2918, na 6 uur 3325 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties gemakkelijk, want het verwezenlijken van een dergelijk drukbezet program ma als bovenstaand is beslist geen sine cure. Toch zal ook Veenendaal niet achter blijven bij de feestelijkheden die alom in het land zullen oplaaien op 5 mei 1965, twintig jaar na de bevrijding van ons land, een bevrijding van een mee dogenloos juk en ook een bevrijding waarnaar zo gehunkerd werd en waar bij de feestvreugde dagenlang duurde. onze zich deze meidagen van 1945 nog le vendig herinneren. Het definitief programma, waarbij de tijden kunnen worden genoemd, zal t.z.t. bekend worden gemaakt. De ver. Oranjedag zal er in de komende weken nog een hele kluif aan hebben. Om de optocht zo goed mogelijk te doen sla gen is het noodzakelijk dat ieder, die hiervoor is aangeschreven, zich zo spoedig mogelijk opgeeft, dat bespoe digt het gereed maken van de defini tieve opzet. In de algemene ledenvergadering van de Oranjevereniging in Buitenlust werd het programma voor Koninginnedag vastgesteld. Dit programma ziet er als volgt uit: Aubade voor het gemeentehuis door de schoolkinderen; Toespraak burge meester; Rondgang door het dorp met de muziekvereniging Ons Genoegen; Tractatie van de schoolkinderen. In de middag wordt er in het Dorps huis voor de schoolkinderen een Kin dercabaret gegeven. Er zijn twee voor stellingen. In de avonduren geeft het cabaretgezelschap Pim Canté uit Maars- sen een voorstelling voor de ouderen. Daarna is er een Oranjebal tot 2 uur. De avondvoorstelling is voor leden met een introducee gratis toegankelijk. Ook bejaarden hebben 's avonds gratis toe gang. Voor niet-leden is de toegangs prijs. f 2, Het programma van 5 mei is nog niet bekend. Dit is niet een taak voor de Oranjevereniging maar voor een com missie die nog samengesteld moet wor den. In de vacature T. Eyffius werd ge- De Veenendaalse Athletiekver. organiseert in samenwerking met de K.N.A.U. een groot athletiek- toernooi op Hemelvaartsdag. De wedstrijden worden gehouden op het Sportpark Panhuis. Er wordt een afwisselend pro gramma geboden, dat ongeveer vier uren duurt en waaraan pro minente Nederlandse athleten, zo wel dames als heren zullen deel nemen. Er zullen verschillende ath- letieknummers worden gehouden zoals de 100 meter, 500 en 1000 meter en zelfs de 3 km hardlopen, kogelstoten, verspringen, horden lopen, discuswerpen, hinkstap- sprong enz. Een zeer interessant athletiekprogramma staat dus op stapel. kozen de heer J. J. Eyffius. Mevr. Ro- landus Hagedoorn en de heer M. G. Harinck werden herkozen. De voor zitter, de heer W. van Eist .dankte de heer T. Eyffius voor het vele werk dat deze voor de Oranjevereniging heeft De ruimte voor de „randweg" om de kom van Veenendaal is op onderstaande foto van de Westersingel te zien. Men heeft de belanting reeds weggehaald. gedaan. Hij was verheugd dat er thans weer een Eyffius in het bestuur zitting neemt. De heer Eyffius Sr. memoreerde dat de Oranjevereniging dit jaar 20 jaar bestaat. Er zijn nog maar drie mensen uit die tijd over n.l. de heren Harinck, De Kroon en hijzelf. De kascommissie was tevreden over het financiële beleid van de penning meester. De tractatie van de schoolkinderen kost tegenwoordig belangrijk meer dan het subsidie dat hiervoor van de ge meente wordt verkregen. Aan het ge meentebestuur zal verhoging van sub sidie gevraagd worden. De vereniging telt thans 91 leden. Dit is veel te weinig. Besloten werd mede in verband met de feestelijkhe den van 30 april een ledenwerfactie te houden. Het bestuur doet in dit ver band een dringend beroep op de in woners om lid te worden. Het lidmaat- schapsbewijs geeft gratis toegang tot georganiseerde avonden, zoals de caba retavond op 30 april a.s., met een in troducee. Met betrekking tot de contributie werd besloten ingaande dit jaar een minimumcontributie in te voeren van f 2,50. Veel leden betalen reeds f 2,50 of meer, er zijn echter ook leden die minder betalen. Soliste bij het USO-concert dat maandagavond a.s. in het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan wordt gegeven is de pianiste Mariëtte van Wijk De prestaties van deze pianiste zijngezien haar leeftijd - ze is nog zeer jong - opmerkelijk. Mariëtte van Wijk studeert in Parijs, werd eerste tijdens een internationaal solistenconcours en trad reeds enkele malen voor de Nederlandse televisie op, o.a. in Willem Duys' „Voor de vuist weg" en als soliste bij het Noord-hol lands Philharmonisch Orkest o.l.v. Henry Arends tijdens de Hartewens- concerten. Het Utrechts Stedelijk Orkest staat onder leiding van Paul Hupperts. Uit gevoerd zullen worden de derde sym fonie van Guillaume Landré, het eerste concert in Es gr. t. voor piano en or kest van Franz List en de Symfonie nr. 94 van Joseph Haydn. AANLEG GROOT DEEL WESTELIJKE RANDWEG Aan de Westersingel worden op het ogenblik werkzaamheden verricht, die er op wijzen, dat verdere aan leg van de westelijke randweg niet lang op zich zal laten wachten. De uitslag van de vorig jaar gehouden verkeerstelling en het daarop gebaseerde rapport van de gemeentelijke verkeerscommissie zal daaraan niet vreemd zijn. Hieruit kan namelijk worden geconcludeerd, dat er op korte termijn iets moet worden gedaan aan de steeds toenemende verkeersstroom dwars door het centrum van Veenendaal. Kerkewijk, Hoofdstraat en Nieuweweg vormen gedrieën nog steeds de enige redelijke weg, die het verkeer van zuid naar noord en omgekeerd moet verwerken. Een hoofdverkeersweg met de nodige obstakels als verkeers lichten, zebra's en een groot aantal zijwegen. i Voorlopig nog geen aansluiting op hoofdwegen Als al deze fasen zijn afgewerkt heeft VOORLOPIG ééN BAAN De tekenen van verlichting voor de enige hoofdverkeersader beginnen zich thans af te tekenen. Langs het noorde lijke gedeelte van de Westersingel het stuk van de Dijkstraat tot het Rem- brandtpark is de beplanting reeds verdwenen of men gaat er zeer binnen kort mee beginnen. Dit is het voorspel tot de aanleg van weer een stukje wes telijke randweg, althans één baan van die verkeersader. De randweg vertoont in projectie na melijk twee gescheiden banen. Eén van negen breed en één van ongeveer zeven meter breed, met daartussen een groenstrook van zeven meter. Men zal echter voorlopig uitsluitend de binnenbaan ter breedte van negen meter aanleggen. Dit is dus de rijbaan die het dichtst tegen de bebouwde kom van Vee nendaal aanligt. Voor het gedeelte Rembrandtpark tot aan het Panhuis nadert deze baan zrjn voltooiing. Er wordt van het stuk tot aan het sportpark reeds druk gebruik gemaakt. Voetgangers kunnen zelfs al droog over het omleidingskanaal het Panhuis bereiken. De brug is al zover klaar, dat men er lopend overheen kan. Met voorbereidende werk bezig Welke fase van de westelijke randweg nu aan de beurt is kan niet met zeker- men uiteraard nog' niet een complete heid worden gezegd, al wijst het voor- andweg. Kop en staart van het project bereidende werk erop, dat dit het gedeei- ''££en noS 'n bet verschiet. Voorlopig te langs de noordelijke Westcrsingel zal za' men niet verder kunnen gaan dan Zijn. van de Bergweg tot aan de Munniken- Indien men inderdaad in deze volgorde w®f>* tewerk zal gaan resten nog twee ge- deelten, n.l. het stuk van de Dijkstraat tot aan de Bergweg en het gedeelte PanhuisMunnikenweg. Het eerstgenoemde gedeelte zal de ge- meentelijke overheid wel de meeste zor- en Munnikenweg veel doorgaand verkeer gen aanbrengen. Hiervoor moeten drie van de weg gebruik zal maken. Daarbij woonhuizen aan de Dijkstraat en de komt nog, dat men op verschillende an- boerderij „De Kleine Geer" het loodje dere punten van uit de bebouwde kom leggen. op de weg kan komen. Van het Panhuis gaat de randweg in Dat er van verschillende fasen is ge- ,,'t Hoorntje" tot aan de Munnikenweg. sproken betekent niet, dat het werk bij ,,'t Hoorntje" tot aan de Minnikenweg. stukjes en beetjes zal worden aanbe- Bij de aanleg van dit gedeelte staat men steed. Het gehele werk zal door één we- niet voor obstakels als men op 't zuide- genbouwer als één object worden uitge- lyke stuk aantreft. 1 voerd. Rechtstreekse aansluitingen op de pro vinciale wegen naar Rhenen en naar Eist en op de Rijksweg 12 zullen nog wel even op zich laten wachten. Toch verwacht men dat via Bergweg Ook Oranjedag Rhenen maakt zich op om programma te ontwerpen Dit jaar staat de vereniging Oranje dag Rhenen voor de omvangrijke taak twee feestdagen te organiseren, de Koninginnedag en de Bevrijdingsdag. Door de Bevrijdingsdag welke dit jaar allerwege gevierd wordt mag de Ko ninginnedag niet wegvallen, aldus het bestuur. Er zijn. naar wjj vernemen, reeds vele voorbereidingen getroffen. Op maandag 22 febr. zal in hotel Het Wapen van Rhenen een algemene le denvergadering worden gehouden waar men zal trachten een voorlopig pro gramma voor beide dagen op te stellen. Alle leden worden uitgenodigd hierbij tegenwoordig te zijn. Gemeente wil grond bij Schoolweg onteigenen De gemeente Rhenen wil het uitbrei dingsplan Eist op korte termijn realiseren en heeft daartoe nodig een stuk grond van 3000 ml aan de Schoolweg, eigen dom van een grondeigenaar uit Veenen daal. Reeds herahalde malen trad het gem. bestuur in onderhandeling met de betrok ken eigenaar, zonder tot het gewenste resultata te komen. Hierdoor ziet de ge meente zich thans genoodzaakt tot ont eigening over te gaan, een procedure die men niet dan na lang overwegen pleegt te voeren. Er zullen in totaal 150 woningen in het Elster kernplan worden gebouwd en B. en W. achten het niet verantwoord om de zaak nog langer op te houden. Voor de doorstrekking van de Schoolweg en de Beatrixstraat is het van het grootste belang dat de gemeente eigenaresse wordt van genoemd stuk grond zodat men, aan gezien de onderhandelingen op niets uit liepen, thans de weg van onteigening kiezen moest. VERBETERING TOEGANG BEGRAAFPLAATS B. en W. stellen de raad voor om f 1000,- beschikbaar te stellen ter verbetering van circa 200 m2 terrein bij de alg. begraaf plaats te Eist. Dit om een betere parkeer plaats te krijgen tijdens de begrafenissen en bovendien het wachten bij de bushalte te veraangenamen, waar het bij slecht weer nog wel eens bijzonder modderig was. Grote plannen voor komende zomer Volgende week jaarlijkse collecte Het werk van de Stichting De Instuif is in Veenendaal een begrip geworden, niet meer weg te denken uit de samenleving. Dat dit geen holle frase is, maar nuchtere werkelijkheid zouden verschillende feiten kunnen bewijzen. Honderden jongelui be zoeken regelmatig het jeugdgebouw aan de Industrielaan en is er in Veenendaal eens wat te organiseren Van, Voor of Door de jeugd altijd weer wordt de Instuif ingescha keld en spannen de mensen van de stichting zich voor de jeugd in. En niet voor een gerichte jeugd. Men wil er de nadruk op leggen dat iedere jongen of meisje welkom is in De Instuif. De gehele Veenendaalse jeugd opvangen, dat is de opzet van deze jeugdorganisatie. EVENEMENTEN Welke evenementen er ook gehouden worden De Instuif zet zich in. We noe men slechts: Het kindervakantiewerk, voor het eerst ook in de Kerstvakantie gehouden. Men heeft thans alweer plan nen voor de Paasvakantie (want de In stuif kijkt altijd vooruit) en men loopt rond met grote plannen voor de komende zomer. Aan het komende programma voor Ko ninginnedag zal ook de Instuif met ande re instanties meewerken om een aantrek kelijk programma voor de jeugd samen te stellen. De Jeugd vierdaagse, elk jaar midden in de grote vakantie gehouden, zou eenvou dig niet zonder de activiteiten van de Instuif kunnen. Tenslotte organiseert de Instuif op Lampegietersavond, waar velen met rimpels in het voorhoofd aan denken - aanvaardbare ontspanning voor de oudere jeugd, waar het altijd gezellig is en waar de zaak niet uit de hand loopt. Bij welk jeugdwerk zou de Instuif niet betrokken zijn? Wij zouden het niet we ten. De drie vaste medewerkers, zijn dan ook dagelijks bezig met plannen ma ken en uitvoeren. Wekelijks bezoeken meer dan 600 jongelui het jeugdgebouw, dat bij sommige gelegenheden veel te klein is om die grote schare jongens en meisjes te kunnen opvangen. Er wordt wel eens geklaagd: Er is zo weinig te doen in Veenendaal een ver zuchting die waarschijnlijk terecht is, maar dan kan dit toch verbeterd worden. Negativiteit is hier uit den boze. De In- ACHTERBERG Bazar G.V. Excelsior SPONTANE MEDEWERKING GEKREGEN Vrijdag 26 en zaterdag 27 fe bruari organiseert de gymnastiek vereniging „Excelsior" ter gele genheid van haar 15-jarig bestaan een grote bazar in het buurt schapshuis. Er zijn vele attrakties met waardevol le prijzen, beschikbaar gesteld door win keliers, grossiers en fabrikanten uit Rhe nen, Veenendaal en omstreken. Vrijdagavond 26 febr. om 7 uur vindt de officiële opening plaats. De opbrengst van deze bazar is bestemd voor aankoop van materiaal voor deze vereniging. Het bestuur rekent op aller belang stelling voor dit mooie doel. Ledenvergadering Fok- en Controlevereniging Op maandag 22 februari 1965 hoopt de Fok- en Controlevereniging „Renswoude en Omstreken" haar ledenvergadering te houden. Deze vergadering, die om kwart voor acht des avonds in Hotel de Hof een aanvang zal nemen, zal zich bezig hou den met een financieel verslag, het jaar verslag van de controleur G. Moesbergen en een bespreking over de Rundveehou derij door ir. Van Ooijen. Op veler verzoek heeft het bestuur van de stichting Verenigingsgebouw besloten het nieuwe Dorpshuis ter bezichtiging open te stellen op zaterdagmiddag 19 februari a.s. van 2 tot 5 uur. Belangstellenden zijn dan tevens in de gelegenheid de in het Dorpshuis geexposeerde werken van de kunstschilder Hans Sieg- mund te bekijken. Voor de zeer velen die hun finan ciële steentje hebben bijgedragen een mooie gelegenheid met eigen ogen te aanschouwen wat er mede door deze bijdragen tot stand is kunnen komen. Brandweerwagen krijgt mobilofoon De brandweerwagen van Ederveen werd woensdag uit de garage op de Nieuweweg gehaald om er in de cen trale werkplaats te Ede een mobilofoon in te laten aanbrengen. Dit karwei zal enkele dagen in beslag nemen, zodat we maar zullen hopen dat er geen bran den in Ederveen zullen uitbreken. Naar wij vernemen zullen alle brand weerauto's in de gemeente Ede met een mobilofoon worden toegerust, zulks om beter en sneller assistentie te kun nen inroepen. DE GOUDEN R.A.I. GEOPEND De minister van Verkeer en Waterstaat, mr. J. van Aartsen, heeft donderdag ochtend de vijftigste „gouden"R.A.I. tentoonstelling officieel geopend. Op de foto zien we de bewindsman in een oude Studebaker uit het jaar 1910. stuif wil er in ieder geval de schouders onder zetten. Op een aanvaardbare wij ze de jeugdontspanning bevorderen. Het kan niet anders of de gehele Veenendaalse bevolking moet dit streven ondersteunen. Uw zoon, Uw dochter kan ook met de vraag zitten: Hoe breng ik mijn vrije tijd door? De Instuif staat al klaar om op die vraag een antwoord te geven. Eén en vijftig weken van het jaar wil de Stichting De Instuif de zorg voor de Veenendaalse jeugd op zich nemen. Eén week en dat is van 22 t.e.m. 27 febr. vraagt De Instuif wat van de bevolking. Dan wordt n.l. de jaarlijkse huis-aan-huis collec te gehouden. Deze collecte is nodig. Al de bovengenoemde evenementen kosten uiteraard geld en hierom vraagt De Instuif de medewerking en de steun van de inwoners van Veenendaal. Het Be stuur is er zich van bewust dat er vele giften gevraagd worden voor andere meest charitatieve doeleinden. Deze collecte is voor onze eigen jeugd. Die men toch moet begeleiden, moet helpen in deze moderne, jachtige wereld. De Vee nendaalse bevolking, bekend om haar vrij gevigheid, (als men tenminste beseft dat het doel nuttig en noodzakelijk is) zal haar eigen jeugd willen steunen en met gulle hand in de beurs tasten. Zodat vol gende week gezegd kan worden: Veenendaal Voelt Veel Voor Verantwoor de Vrijetijdsbesteding en dus: voor het Jeugdwerk van De Instuif. VEENENDAAL Vrijdag 19 februari 8 uur Hotel La Montagne ledenvergadering van Veenendaalse Zwemclub. (Niet-le den ook welkom). Vrijdag 19 februari Hotel De Ko renbeurs jaarvergadering van afd. Veenendaal van Ned. Ver. tot be vordering van de bij eenteelt. Zaterdag 20 februari 8 uur dansen in het N.V.V. gebouw m.m.v. The Valley Stars. Maandag 22 febr. concert Utrechts Stedelijk Orkest o.l.v. Paul Hup perts in Ver. Gebouw aan de Ei kenlaan. Aanvang 8 uur. 12 t.e.m. 27 februari collectie t.b.v. het Jeugdwerk van „De Instuif". Dinsdag 23 februari 2.30 uur geb. O.C.B. ontspanningsmiddag voor bejaarde dames. ELST Zaterdag 20 februari in „De Eikel kamp" jaarfeest Chr. Besturen bond m.m.v. de Elster Reciteer- vereniging en de Valley Sisters, toespraak van de heer Gordeau. RENSWOUDE Maandag 22 febr. 8.15 café-rest. „De Hof" ledenvergadering van de Fok- en Controlevereniging Rens- woude. AMERONGEN Zaterdag 19 febr. 2-5 uur gelegen heid tot bezichtiging v. Dorpshuis. [ijFTBO9&t voor betere uurwerken H00FDSTR 91 VEENENDAAL wr!*j

De Vallei | 1965 | | pagina 1