PAUK uit onze veelheid. METSELAAR GVVV - Zuidvogels VEENENDAAt GORTSTR.39 TELEF. 2321 GVVV heeft kleine kans op winst tegen Zuidvogels Burgerlijke stand 1,75 KERKDIENSTEN Uw man sou schrikken Pako Rhenen Gevonden en verloren SPORTPROGRAMMA Bel even of kom het beleven. MARKTBERICHTEN Officiële bekendmaking DINSDAGKOOPJES Plastic emmer Aluminium pannen 2,75 3,75 4,75 5,75 6,75 Tafelmessen DRIETAL STREEKKAPPERS IN LANDELIJKE FINALE Doktoren- en Apothekersdiensten Ingekomen en vertrokken Kom vroeg in het seizoen even het allermooiste uitzoeken. Onze kollektie is kompleet, uitzonderlijk goed, en variatievol. Daaruit Uw mantelkostuum, mantel, japon of deux-pièces en U bent goed uit! Hoofdstraat 81-89 - Veenendaal MANUFACTUREN BEDDEN&LEDIKANTEM Er is de leste weken nogal wat treur muziek geblazen over het verscheiden van het Vreemdelingenverkeer in onze, overigens o zo nijver bekend staande, ge- meenschup. Let wel: het vreemdelingen verkeer op zich zal wel een bietje deur gaan, mar er is geen apparaat meer dat de vreemdeling opvangt en hem met de be schikbare middelen van dienst kan zijn. Nou ja, een apparaat. Laten we zeggen, een apparaatjie. Een organisatietje. We hebben immers altijd maar op zeer bescheijen schaal an het Vreemdelingen verkeer gedaan. Niet, dat de vreemde in den Veense lande ons gestolen kon wor den. Nee, dat was de leste jaren beslist niet het geval. Vroeger heeft die opvat ting hier misschien wel rondgewaard, maar een zo strikte geslotenheid van ons Veense volk zijn we toch al een heel poos je te boven. Nee, we hebben ok wel brood gezien in hetgeen niet van eigen bojem was. Hebben we d'r zelfs niet een bietjie teveul brood ingezien? Heeft men hier niet een tikkie te vlug de resultaten in de kassa's willen zien? Ik kan me nog wel herinneren, dat ik dit onderwerp 'es samen met de met mij bevrinde neringdoende, Job-den Droprol, bij de kop heb gehad. Job zag niet zoveul in al die fratsen van bordjes in de ge meente, een inlichtingenbureau, een pen- sionlijst en wat dies meer zij. Allemaal goed veur de buren, was het oordeel van Job. Wij hebben niks an kijkers, kopers motten we hebben. Ik heb alle respect veur de paar nota belen, die belangeloos en met gratis be schikbaarstelling van d'r lui vrije tijd geprobeerd hebben het waterhoofie van het VVV-kindjie nog boven water te hou wen, maar verder zijn ze ok eigenlijk nooit gekommen. D'r wier een VVV-tje in stand gehouwen en daar was het dan ok mee gebeurd. Daarom geloof ik dat we ons niet an nieuwe probeersels, om het op dezelfde manier nog eens over te doen, motten wagen, Het is weggegooide tijd en geld om een nieuwe mislukking op te richten. Goed, er zou misschien iets an het mar cheren te krijgen zijn. Er zijn misschien nog best een paar belanghebbenden veur de goeie zaak te strikken. Het samen stellen van een bestuurtjie met de beken de levensbeschouwingen er in lijkt me een zaak die nog wel te overkommen is. Maar wat hebben we dan weer? Juust, eenzelfde VVV-tje, draaiende gehouwen op een hap van de gemeente en een snap van het zakenleven. Als we er dan toch als complete ge- meenschup van Veenendaal belang bij hebben waarom gaat dan het apparaat, dat die gemeenschup vertegenwoordigd en in de goeie banen houdt, er niet ach ter staan? Ja, hoor ik al zeggen, je kunt tegenwoordig alles wel op het dak van de overheid schuiven. Het particuliere initiatief, dat is pas je ware. Mar als dat in gebreke blijft zal toch de overheid de taak over motten nemen, dacht ik. En dan zal blijken, dat die taak over het eigenlijke vreemdelingenverkeer heen- reikt. Het is in feite niet meer of minder dan veurlichting als men er om vraagt. An inboorling en vreemdeling. Verder kun je de minsen vandaag den dag beter vrijlaten. Goeie veurlichting is het enige nodige. De tijd dat we de vakantiegangers an den Egelenmeer op een nummertjie blaasmuziek of zang meenden motten te tracteren is veurbij.. Wout Blauwkous. GEVRAAGD BIJ voo.r onderhoudswerk enz. Moet goede vakman zijn Bijzonder prettig werk. Zeer hoog loon. Verg. reiskosten. Winstaandeel. Vrije werkkleding. Indiensttreding met spoed. Aanm. schr. of dagelijks aan de fabriek Utrechtsestraatweg 149, tel. 08376-2024. VEENENDAAL Gevonden: groen linker want; ring met 4 sleutels; rood-wit-blauwe wollen sjaal; heren armbandhorloge met beige nylon bandje; bankbiljet; zwarte linker dames glacé; lichtblauw met witte rechterkin- derwant; 3 sleuteltjes, no. 1035, 1022 en E 2344; paar zwarte kinderhandschoenen; gouden ring met inscriptie „Dick"; ring- sleutel; bedelarmband met 4 bedeltjes; rechter kinderpantoffeltje, rood met noor- se motieven; bril met donker montuur; zilveren bedelketting met 9 bedeltjes; groene glacé; bruine linker herenglacé; bruin-zwart hondje; bruin sleuteletui met 1 sleutel; Judobroek; bruin-blauw-grijs gestreepte herensjaal; metalen ballpoint; linker herenglacé; rijwielsleuteltje met sleutelring; wit kinderschoentje; witte portemonnee met inh.; wit zakmes; grijze herenpantalon; paar blauwe kinderwant jes met gekleurde figuurtjes. Verlox-en: kentekenbewijs R.R. 72-34; pakje inh. ondergoed, zeep en baddoek; gouden ring met blauwe steen; ver chroomde wieldop van „Fiat 600"; bruine herenportemonnee met inh.; Schotse Col ly; zwarte portemonnee met inh.; doublé damespolshorloge met zwart rekbandje; beige das; bankbiljet van f 100,—; paar rolschaatsen; rood driewielig kinderfiets- Nog een luttel aantal weken en de competitie '64-'65 behoort weer tot het ver leden. De posities tekenen zich scherp af. Een groot deel van onze streekclubs verkeert in demiddenmoot en heeft dus geen enkel belang meer by de uit slagen al wil natuurlijk iedere vereniging zo hoog mogelijk eindigen. In ern stig degradatiegevaar bevindt zich de 2e klasser GVVV. Daarentegen hebben enkele afdelingsclubs als b.v. Scherpenzeel en Renswoude goede kampioens kansen. Voor GWV wordt het hoog tijd nog een aantal punten te verzamelen. Of dit zaterdagmiddag al gebeurt kan niet direct positief worden beantwoord. Zuidvogels uit Huizen maakt een goed seizoen door en zal zijn huid dus wel duur verkopen. Daar staat tegenover A.S. ZATERDAG SPORTPARK PANHUIS AANVANG 4.15 UUR dat. de Huizenaren geen kans op de ti tel hebben en dus geen doel meer. GWV zal dus wel moeite hebben met de Vogels, maar de blauwen zijn niet volslagen kansloos. Hopelijk werkt GVW zich eindelijk wat hogerop, waardoor het supporterslegioen ruimer kan ademhalen. Veenendaal. dat nu is uitgeschakeld, ontvangt het Culemborgse Vrienden schaar. De geel-blauwen kunnen dus rustig spelen. Bij een overwinning blijft Veenendaal haar plaats behou den. Zouden de blauw-zwarten zege vieren dan klimt men over Veenen daal heen. DOVO gaat naar Zwijndrecht, waar Pelikaan de gastheer is. Speelt DOVO hetzelfde constructieve voetbal als af gelopen week dan vrezen we het erg ste voor de Pelikanen, die overigens in eigen huis heel wat mans zijn. VRC speelt weer een uitwedstrijd en gaat op bezoek bij het hoger geplaatste DVS '33 in Ermelo. We vrezen dat het enthousiasme van VRC wat is uitge blust en dat men het op de Veluwe kwaad te verduren krijgt. Het Amerongse DVSA komt tegen woordig met een verjongd elftal in het veld en boekte daarmee zondag een succesje. Of dat ook zal lukken in de uitwedstrijd tegen het forse Fortitudo Bel even naar Van der Zee als U speciale modewensen heeft om te weten of wij U kunnen helpen. De kollektie die weer gereed is kunt U ook vrijblijvend komen zien. Dan kunt U be leven hoe waar het is dat wij zeggen prachtig en zeldzaam. Veenendaal Goed van Van der Zee gaat langer mee. in Culemborg staat te bezien. In ieder geval zullen de jongens van DVSA zich helemaal inzetten, dat staat wel vast. In de afdeling Utrecht bereidt Scher penzeel zich voor op het behalen van het kampioenschap. Of dat a.s. zondag al gebeuren zal hangt van een aantal factoren af. Zelf gaan de Scherpen- zelers op bezoek bij Maluka Muda en hier zal winst behaald moeten worden. R.K. Unitas gaat naar Bilthoven om FAK partij te geven. De FAK ploeg heeft nog een miniem kansje op de ti tel en zal het vuur na aan de schenen leggen bij de Unitassers. We vrezen een kleine nederlaag voor Corjanus en z'n mannen. Oranje Wit verslaat zonder moeite het onderaan staande Austerlitz, waar door de Elstenaren hun goede plaats behouden. SCHERPENZEEL Eiermarkt Aanvoer 1.002.000. Prijzen f 14,tot f 14,75. Henneeieren f 12,50 tot f 13,75. Allen per 100 stuks. Handel vlug. Biggenmarkt Aanvoer 170. Prijzen f 65,tot f 73,— per stuk. Handel matig. Eiermarkt VEENENDAAL Aanvoer 153.000 stuks. Prijzen vanaf f 13,tot f 14,en van f 10,— tot f 12,50 per 100 stuks. Handel vlug. Biggenmarkt Aanvoer 26 stuks. Prijzen van f 64,tot f 75,per stuk. Handel redelijk. je; sleutelbos, met 4 sleutels; verpleeg- sterskruis; beige portemonnee met inh.; kentekenbewijs PN 34-32 t.n.v. J. v. Stempvoort, alsmede 60 dagen belastings- kaart; blauwe pyamabroek; rode auto- step; bruine agaatkanarie; 2 bankbiljet ten; wollen wantje; groen gestreept pya- mapak; doublé damespolshorloge met zwart bandje; gouden ring met groene steen; sleutelring met 7 sleutels; wit ge blokte rode autostep; doublé damespols horloge met lederen bandje. RHENEN Gevonden: combinatietang in leren etui; steeksleutel 14-15; lichtblauw geborduurd kinderwantje; blokfluit. Verloren: paar rubberlaarzen; blauw met wit geborduurde kinderwant; gele gebreide muts; rode gebreide want, ge borduurd met geel en groen; bomentang; zwart suède damesschoen; contactsleutel Volkswagen; grijs-groen gebreide wollen handschoen; pitrieten poppen wagentje met beer en dekentjes; smalle groene hon- denriem. RENSWOUDE Geboren:: Dientje d.v. C. Smit en E. den Hartog; Janna d.v. E. Blaauwendraat en C. V. A. J. Veldstra; Martha d.v. C. G. Vink en C. D. van Essen. In de zaterdagafdeling is er de be langrijke wedstrijd tussen Panter en Musketiers. Een van de twee valt af voor de kans op de titel. Een gelijk spel is overigens ook niet uitgesloten. NS VS schoot zaterdag bijzonder uit haar slof en moet in staat zijn om EDO uit Utrecht met lege handen naar huis te sturen. Sportcl. Rhenen kan een klein suc cesje behalen in de wedstrijd tegen Valleivogels in Scherpenzeel. De zaterdagclub Scherpenzeel ver overt twee punten op PVD mits de schotvaardigheid terugkeert. Renswoude is bijna kampioen en zal zich waarschijnlijk door Rubo niet la ten verrassen. Kulan heeft nog een heel klein kans je overgehouden en dat zal na zater dag ook zo zijn want Beverweerdse Boys zal in Werkhoven niet in staat zijn om Kulan te stuiten. RHENEN Spreekuur Burgemeester De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat hij vrijdag 2 april 1965 verhinderd is spreekuur te houden. De burgemeester voornoemd, L. Bosch v. Rosenthal. RHENEN Onteigening in kernplan Eist Het hoofd van het gemeentebestuur van Rhenen maakt bekend, dat ter gemeente secretarie, afdeling financiën van 24 maart tot en met 22 april 1965 voor een ieder ter inzage ligt het bij raadsbesluit van 23 februari 1965, nr. 9 voorlopig goedge keurde plan tot onteigening van een per ceel grond in het uitbreidingsplan, rege lende de bestemming in onderdelen van de gronden, gelegen nabij het dorp Eist, met grondtekening en uitvoerige kaart en lijst, bevattende de kadastrale gegevens van het te onteigenen perceel. Belanghebbenden kunnen uiterlijk veer tien dagen na verloop van bovengenoemde termijn, derhalve uiterlijk tot en met 6 mei 1965 schriftelijk hun bezwaren aan het gemeentebestuur opgeven. Rhenen, 17 maart 1965 Het hoofd van het gemeente bestuur voornoemd: L. Bosch v. Rosenthal. RHENEN Aanmelding van nieuwe leerlingen voor de Openbare Scholen Burgemeester en wethouders van Rhe nen brengen ter kennis van belanghebben den, dat op dinsdag, 23 maart 1965 van 19.00 tot 20.00 uur in de betreffende open bare scholen gelegenheid zal worden ge geven tot aanmelding van nieuwe leer lingen voor het schooljaar 1965-1966. Prof. Kohnstammschool voor lager eco nomisch- en administratief onderwijs (v.g.l.o.), Groeneweg 2 te Rhenen, tel. 2944 (hoofd de heer D. van Zuilekom, Le- vendaalseweg 17 te Rhenen, tel. 2831). Opgeleid wordt o.m. voor het midden standsdiploma en verschillende adminis tratieve- en andere beroepen, b.v. ver- koopkunde en kantoorkennis. Er bestaat gelegenheid les te ontvangen in machine- schrijven. Toelating tot een hoger leerjaar is in bepaalde gevallen mogelijk. De nieuwe cursus vangt aan op 31 augustus a.s. Wilhelminaschool (u.l.o.), Wilhelmina- straat 27 te Rhenen, tel. 2871 (hoofd de heer J. J. Altena, Nieuwe Veenendaalse- weg 74 te Rhenen, tel. 2596). Opgeleid wordt voor het m.u.l.o.-diplo- ma A en B, het middenstandsdiploma en het diploma machineschrijven. Toegelaten kunnen worden leerlingen, die met gunstig gevolg de zesde klas van een lagere school doorlopen hebben. Bij de toelating moet hiervan een verklaring bij het hoofd der school worden ingele verd. De nieuwe cursus vangt aan op 31 augustus a.s. De leerlingen, die reeds via het hoofd van een lagere school aange meld zijn, behoeven niet opnieuw opgege ven te worden. Bij de aangifte moet het trouwboekje worden meegebracht. VEENENDAAL Burgemeester en wethouders van Veenen daal maken bekend: dat de spreekuren van de wethouders Ant. de Ruiter, C. N. van Kuijk en R. Koppen berg met ingang van 22 maart a.s. niet meer zullen worden gehouden in de ge bouwen Hoofdstraat 34 en 42-44, maar in het gebouw Kerkewijk 16 („Linquenda"). De tijden van de spreekuren blijven on gewijzigd, namelijk: 1. wethouder De Ruiter: iedere maan dagavond van 6.30 tot 7.30 uur; 2. wethouder Van Kuijk: iedere maan dagavond van 6.30 tot 7.30 uur; 3. wethouder Koppenberg: spreekuur na afspraak. Veenendaal, 17 maart 1965. Burgemeester en wethouders voornoemd: de burgemeester, J. Hazenberg; de secretaris, W. van Offeren, l.s. Gemeente Ede Herinenting tegen diphterie, kinkhoest, tetanus en poliomyelitis Voor kinderen, geboren in 1960 en 1961, wordt gelegenheid gegeven tot herinenting met DKTP-vaccin volgens onderstaand schema. Aan deze kinderen zal, in verband met tijd en plaats, een persoonlijke oproep worden toegezonden. Men dient bij de inenting over te leg gen: 1. Het oranje inentingsboekje. Zonder dit boekje kan niet worden ingeënt. 2. de ontvangen oproepingskaart. Lunteren: dinsdag 23 maart 1965 van 15.30 tot 17.00 uur in het Groene Kruisge- bouw, Wilbrinkstraat. Ede: donderdag 25 maart 1965 van 15.00 tot 17.00 uur in het GGD-gebouw, Brou werstraat 3. Ede: Vrijdag 26 maart 1965 van 15.00 tot 17.00 uur in het GGD-gebouw, Brou werstraat 3. Ede: woensdag 31 maart 1965 van 15.00 tot 17.00 uur in het GGD-gebouw, Brou werstraat 3. Ederveen: woensdag 7 april 1965 van 16.00 tot 17.00 uur in het Groene Kruisge- bouw aan de T. C. Hootsenstraat. 1. VEENENDAAL Geboi"en: Gisela d.v. H. Ditewig en H. van Egdom; Hendrikje Teuna d.v. J. Wil- lemsen en H. M. Bouw; Jan Willem z.v. H. van Woerdekom en A. J. Diepeveen; Rijk Cornelis z.v. A. van Dijk en A. A. Achterberg; Stevelina d.v. S. J. van Ma nen en H. van de Kleut; Geertje d.v. C. Grijs en J. A. Diepeveen; Peter André z.v. J. Reede en P. van Remmerden; Willem z.v. W. van Soest en A. Gaasbeek; Astrid Jolanda Teuntje d.v. J. van Ojik en T. van der Sluis; Maria Theresia Bernadette d.v. J. T. G. Ballast en J. M. Smit; Petronella Hendrika d.v. G. J. G. Spies en J. J. Groe- nestijn (geb. te Rhenen); Berdina d.v. J. de Kievid en J. A. van Manen (geb. te Utrecht); Richard James z.v. H. A. Schultz en G. Birkenholz (geb. te Rhenen); Javier z.v. J. M. Liria Costa en M. Gallardo Martos (geb. te Rhenen); Aart z.v. A. Hoogenhout en G. Veldhuizen( geb. te Zeist). Ondertrouwd: J. Doppenberg en J. van Hoeflaken; G. van Wijk en G. van Enge lenburg; B. Jansen en H. C. van Burken; H. P. J. Vaessen en P. J. Weber; C. A. Wijnberger en W. van Engelenburg. Gehuwd: F. M. Velthuizen en L. M. Beijk; D. Harteman en D. Rebergen; C. van de Haar en A. van de Kraats. Overleden: Grietje Roor, 60 jaar, echtg- van A. van Dijk (overleden te Rhenen). AMERONGEN Geboren: Jan Willem (geboren te Nij megen) z.v. J. G. Vogel en C. E. M. Vro lijks; Jolanda Ans Sonja d.v. S. Fokker en A. Eikelenstam; Hendrika d.v. M. v. Appeldoorn en J. van Soest; Johan z.v. L. van Mourik en M. H. Soesbergen. EDERVEEN Geboren: Apolonia d.v. J. W. Diepe veen en L. van Vaardegem. Gehuwd: D. J. van Hunnik en G. H. Hardeman. RHENEN Geboren: Jeannette d.v. G. Mulder en M. E. Lamme; Gerrit z.v. J. van Ingen en D. N, van Gulik; Johanna Hendrika d.v. H. van de Glind en G. J. van der Meijden; Paulus z.v. P. Wolve en A. Jansen; Javier z.v. J. Liria Acosta en M. G. Martos; Ma ria d.v. H. Overeem en C. Versteeg; Jan- nigje Maartje d.v. J. v. Veldhuizen en C. Huibers; Gijsbert z.v. J. W. Henzen en J. van den Oosterkamp; Maria Catharina d.v. D. Looijen en B. M. Spielman; Dirk z.v. J. van Kesteren en M. Th. Baardman. Ondertrouwd: J. M. van de Bovenkamp en J. M. van Dam; J. F. van Eldik en R. van Dijk; C. van Verseveld en N. van Dolderen. Gehuwd: A. Takken en G. H. M. J. P. Hovestad; B. Weigraven en T. Wisgerhof. Overleden: Jacoba Hugas, 65 jaar, on geil.; Gerritje Muller, 85 jaar, geh. gew. met G. Schoonderbeek. SCHERPENZEEL Geboren: Gerrit F. z.v. F. Osnabrugge en G. van Reenen; Hendrika d.v. H. van Westerhuis en M. de Mul; Jacob C. z.v. C. D. Mandersloot en J. P. van Hoeflaken; Everdina d.v. G. H. Hooijer en G. van Roekei; Martha d.v. J. Bieshaar en G. Lagemaat; Gerritje W. d. v. J. v. d. Fliert en M. Doornekamp; Janine d.v. T. P. Kooij en A. A. Meier. Gehuwd: C. van Reenen en W. Y. M. M. van Wessel; G. v. d. Weert en E. Renes. Overleden: Elisabeth van Schaik, wed. van T. Valkenburg, oud 70 jaar. enorme grote emmer 12 L. inhoud, zware uitvoering. U koopt nu een betere emmer voor een leuke prijs. Speciaal koopje nog eenmaal kunnen wij voor de oude prijs een set prima al. pannen leveren, zeer geschikt voor aardgas. 16 cm 18 cm 20 cm 22 cm 24 cm Deze aanbieding is beslist de laatste voor de prijs verhoging. prima mes, kunststof hand vat, voorzien van golfsnede. U koopt er 2 stuks voor rv rvQ slechts U,Vo Alleen dinsdag 23 maart Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal NAAR BELGIE? Een surveillerend politieagent hield woensdagmiddag een tweetal knapen aan in de leeftijd van 13 en 14 jaar, die zich wat vreemd gedroegen. De jongens ver telden op weg naar België te zijn. De waarheid was echter dat ze ontsnapt wa ren uit de inrichting Valkenheide. Zij werden daarheen op transport gesteld. JAARVERGADERING C.P.M. EN C.J.B.T.B. IN BENNEKOM De Ring Z.W. Veluwe van de Chr. Plat telandsmeisjes en Chr. Jonge Boeren en Tuindersbond houdt op zaterdag 20 maart haar jaarvergadering in het Ver. Gebouw te Bennekom. Na de opening door de voorzitter, de heer E. Jochemsen, zal het toneelstuk „De zon tegemoet" in drie bedrijven worden opgevoerd. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door „Les amis de l'accordion". Bij het programmaonder deel „jaarschets" wordt de naam van de vereniging veranderd. De nieuwe naam is: C. P. J. Streekverband „De Vallei". Ook zal het nieuwe Bondslied worden ingewijd en voorgezongen door mej. J. v. Grootheest en de heer v. 't Voort. Op de maandag te Amsterdam gehou den kapperswedstrijden met als inzet het landskampioenschap, bereikten een drie tal kappers, allen lid van de Technische Club Veenendaal, de finale die op 26 april a.s. in „Musis Sacrum" te Arnhem wordt gehouden. De heren G. van Dole- waard (Amerongen), C. Egas (Rhenen) en K. Visser Jr. (Veenendaal) wisten in dit sterke front van deskundige coiffeurs een bres te slaan en door fraai kapperswerk door te dringen tot de grote finale in Arnhem. Hopelijk bereikt een dezer streekkap- pers het kampioenschap van Nederland, wat een wel zeer bijzondere prestatie zou zijn. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur dr. C. Graafland. Julianakerk: 9.30 uur ds. M. J. G. van der Velden van Renkum; 5 uur ds. J. C. de Bie van Ederveen. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. A. Vroegindeweij; 5 uur ds. D. van den Berg. Sionskerk: 9.30 uur dr. C. Graafland; 5 uur ds. H. Zethof van Kockengen. Bejaardencentrum: 9.30 uur dhr. J. M. Meijer. Veeneind: 3 uur dhr. J. van Beusekom. Woensdag 24 maart 7.30 uur ds. Cats- burg van Opheusden. Dijkstraat: 2.45 uur ds. A. Vroeginde weij. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Overduin; 5 uur ds. Van den Brink van Renkum. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. Van den Brink van Renkum; 5 uur ds. Over duin. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Chr. Geref. Kerk, Hoofdstraat: 9.30 uur leesdienst; 5 uur ds. Keuning. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur lees dienst. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. Wielenga. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Bos; 5.30 uur ds. Tigchelaar. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Van de Vange van Winterswijk. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 7 uur Lof. R.K. Willibordkerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 7.30 uur Verlossings samenkomst. Volle Evang. Gem., geb. O.C.B.: 8 uur broeder De Groot van Amersfoort. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. A. Westra (bed. H.D.); 5 uur ds. N. Kooreman. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. Bolmeijer van Arnhem. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 en 5 uur dhr. Van Hoeven van Benthuizen. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur mej. ds. E. Voetelink van Velp. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst. Oud Geref. Gem.: 10 en 5.30 uur lees dienst; dinsdag 23 maart 10 en 7 uur ds. Mieras (Biddag voor het gewas). Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5 uur leesdienst; donderdag 25 maart 2.30 en 7.30 uur dr. C. Steenblok van Gouda (Biddag voor het gewas). R.K. Ged. Kerk: 9 uur Mis; 10.15 uur Hoogmis; 5 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Over- gauw; 6 uur dhr. Jansen. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 63.0 uur lees dienst. Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur lees dienst. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur dhr. G. Mouw van Apeldoorn. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur ds. Toes van Kinderdijk. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 6 uur ds. G. Kaastra. Lievendael: 10 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur mej. dra. J. Ph. Feikema van Driebergen. R.K. Kerk: 8 en 10 uur H. Mis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6 uur ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gem.: 10 en 7 uur lees dienst; donderdag 25 maart 10 en 7 uur ds. v. d. Poel (Biddag voor het gewas). EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 3 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 6.45 uur lees dienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur lees dienst; donderdag 25 maart 7.30 uur ds. v. Prooijn van Grafhorst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. B. Slingenberg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur prof. dr. H. Bergema van Baarn. Vrijz. Herv.: 10.15 uur De Schans mej. ds. C. E. Jolles van Soest. Vrije Evang. Gem.: 3 uur ds. J. G. Nieuwöhner van Apeldoorn. VEENENDAAL: Dr. E. A. C. Reydon, Kerkewijk 40, tel. 2134. Zr. T. E. An- beek, Parallelweg 27, Veenendaal, tel. 2655. Zuiderapotheek, Dr. Slot. de Bruïneplein 7, tel. 3714. RHENEN: Dr. Stegeman, Herenstraat 69, tel. 2315. Apotheek Deijs alleen voor spoedgevallen. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Dr. Ossendorp te Amerongen, tel. 03434- 1678. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOU DE: Dr. Heij te De Klomp, tel. 200. SCHERPENZEEL: Dr. W. van Vulpen, Dorpsstraat, tel. 03497-1220. AMERONGEN Ingekomen: J. Esmeijer van Driebergen; E. Talen met gezin van Den Haag; D. van Brenk van Rhenen; N. M. Hempenius van Middelharnis; G. Veldhuizen van Scherpenzeel; A. Navarro van Velp; S. Rebergen van Zeist; J. M. R. Barja Vega van Ede; M. Paz Fernandez van Spanje. Vertrokken: P. Kroon met gezin naar Almelo; K. Schwenk naar Zeist; H. J. P. j Camps naar Den Helder; A. J. de Lil naar Den Haag; M. Arends naar Rhenen; M. Hoonhorst met gezin naar Ooster- wolde; J. van den Brink met gezin naar Wijdewormer. RIIENEN Ingekomen: J. Scheffer van Blaricum; S. Stam van Koog aan de Zaan; H. van Deuveren van Hoevelaken; L. J. Becker- man van Veenendaal; W. Heijzelaar van Veenendaal. Vertrokken: J. J. van Luijk naar Erme lo; T. van de Pol naar Naarden; P. E. L. van Houweninge naar Vreeland; H. Heet- veld naar Veenendaal; B. I. de Roode naar Naarden. Origineel Zwitsers fabrieksmerk MARKT TELEFOON 2272 als u zoudt zeggen: „Nee, ik heb heus geen japonnetje no dig!" Miss,chien zou hij meteen de dokter opbellen, maar Hij zou u óók naar Jac. van Schuppen kunnen sturen Als u ziet wat daar voor moois ligtdan hebt u op slag wel tien japonnetjes no dig! Maar zonder gekheid, ga eens één zo'n mooi onbegrij pelijk voordelig lapje uitzoe ken, u hebt dan iets heel aparts endat wilt u toch zo graag? Er is een keurcollectie voor- jaarsstoffen bij

De Vallei | 1965 | | pagina 2