Paasveetentoonstelling op Koningshof te Rhenen Kwekerij A. Loef EEN PRACHT VAN EEN SPORT- RIJWIEL REIN VEENENDAAL WAAROM RHENEN Jaarwedden wethouders Toch geen verbetering in bewegwijzering op de hoek Veenendaalsestraatweg- Rijksstraatweg te Eist VIERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 26 MAART 1965 Nr. 24 Rhenens raad bijeen DUS TOCH LENTE Halschool houdt bloemententoonstelling Ontslag en benoeming onderwijzer VRAAG EN AANBOD Te koop Gevraagd Aangeboden Te huur Woningruil Weer of geen weer Tuinweer is 't wel! Diversen Constructie-bankwerkers Lassers Leerling lassers Aankomend schilder Machine-bankwerkers Bekwame monteurs aluminium-winkelpuien Hendriks - Veenendaal N.V. De Stichting „de Marktcommissie" te Rhenen organiseerde donderdagochtend op het Koningshof weer de wijd en zijd bekende jaarlijkse Paasveetentoonstelling. Dit evenement staat alom bekend als een Paasveetentoonstelling waar vee van prima kwaliteit wordt aangevoerd en wat er dit jaar te zien was, was weer excellent van kwaliteit. Naar we van insiders vernamen was de kwaliteit van de inzendingen zeker zo goed, en waarschijnlijk zelfs beter dan vorig jaar. En dat niet alleen, maar ook het aantal in zendingen was belangrijk meer dan in 1964. De jury voor het rundvee bestond uit de heren: H. Bakker te Amster dam, P. P. Clemens te Voorburg, P. den Hartog te Amsterdam, J. Knoop Jr .te Nieuw Vennep, R. A. de Kroes te Rijswijk (Z.H.) en A. Nijhof te De venter. Voor de kalveren bestond de jury uit de heren O. Dijkhuizen te Nij- kerk, K. Jongert te Haarlem en E. Ver hoeven te Nijmegen. Keuringsveearts was de heer C. Favejee te Rhenen. De jury had door de vele inzendin gen, die elkaar in kwaliteit over het algemeen niet veel ontliepen, een zeer moeilijke en zware taak. De prijsuit reiking vond kort na de middag plaats in hotel „De Koning van Denemarken". Met een toepasselijk woord reikte wet houder H. Griffioen, als vertegenwoor diger van het gemeentebestuur, de prijzen aan de winnaars uit. De prij zen werden als volgt gewonnen: Klasse 1 (Vaarzen zonder brede tan den, niet gewisseld) 1 E. Overeem, Ud- del (vleesschaal R. Volmer); 2 E. Over eem, Uddel (kaasschaaf Miltenburg). Klasse 2 (Vaarzen met niet meer dan 2 brede tanden) 1 G. Roos, Abbenes (wisselbeker burgemeester); 2 P. Roos, Ter Aar (standpenning wethouder Grif fioen). Klasse 3 (Vaarzen met ten hoogste 4 brede tanden (dus 4 kleine tanden) 1 K. v. d. Spek, Abbenes (Wisselbe- ber v. d. Born); 2 A. W. v. Scheppin gen, Enst (Vleesschaal Niemandsver driet). Klasse 4 (Vaarzen met 6 of meer bre de tanden) 1 Gebr. Spronk, Zoeter- meer (Beker Slagerspatroonsver.)2 A. W. v. Scheppingen, Ens (Groentenschaal Hoboken). Klasse 5 (Koeien, niet afgewisseld) 1 M. Vink, Emmeloord (Wisselbeker VW); 2 P. Roos, Ter Aar (Bloemvaas W. de Jong). Klasse 6 (Afgewisselde koeien) 1 M. Vink, Emmeloord (Wisselprijs U.T. Del- fia); 2 P. Roos, Ter Aar (plaquette G. Haagsman). Klasse 7 (Dikbillen, met ten hoogste 4 brede tanden) 1 A. W. van Schep pingen, Ens (bloemvaas Raifeissen- bank). Klasse 8 (Dikbillen, met meer dan 4 brede tanden) J. Oskam en C. Hoger- waard, Capelle a/d IJssel (plaquette Gerritsen v. Kempen). Klasse 9 (Vette ossen, met ten hoog ste 4 brede tanden) 1 T. v. d. Broek, Zwanenburg (bloemvaas D. v. Baaren); 2 Gebr. Dijkhuizen, Ermelo (asbak Fa. v. d. Born). Klasse 10 (Vette ossen, met meer dan 4 brede tanden) 1 Gebr. Dijkhuizen, Ermelo (vleesvorkjes J. Lammerts). Klasse 11 (Collectie jran minstens 4 stuks behorende aan "inzender van een der vorige klassen) 1 A. W. v. Schep- De raad van de gemeente Rhenen komt op dinsdag 30 maart n.m. 8 uur ten ge meentehuize in openbare vergadering bij een. Op de agenda staan de volgende punten van behandeling: 1 Notulen; 2 Ingekomen stukken en me dedelingen; 3 Vaststelling bebouwde kom ingevolge de Boswet; 4 Vaststelling reke ning 1963 voormalig „Gast- en Weeshuis"; 5 Wijziging legesverordening; 6 Grond ruil met de Steenkolen-handels-vereni ging N.V.; 7 ontslag onderwijzer; 8 Jaar wedden wethouders; 9 Aankoop woonhuis met erf van S. Drost; 10 Vaststelling ver ordening regelende de samenstelling en de werkwijze van de woningadviescommissie; 11 Vestiging zakelijk recht Provinciale Utrechtse Electriciteits Maatschappij N.V.; 12 Voorziening vakature commissie tot we ring van schoolverzuim; 13 Benoeming lid commissie art. 75 algemene bijstandswet; 14 Benoeming onderwijzer; 15 Wijziging gemeentebegroting, begroting gemeente werken en begroting grondbedrijf dienst jaar 1965. Specificatie stukken punt 2. a. uitvoering algemene bijstandswet; b. schrijven sportcommisie inzake sportaan- gelegenheden; c. verslag spraakonderwijs over het 4e kwartaal 1964. Haarlem: De Haarlemse bloemenmeis jes voor 1965 hebben zich maandag voorgesteld. Het is dus toch lente De kleding van de meisjes is dit jaar ontworpen door Doede van DuyI. pingen, Ens (wisselbeker Ouwehand); 2 E. Overeem, Uddel (elektr. klok Coöp. Landb. Belang); 3 M. Vink, Em meloord (medaille standaard wethouder G. v. Gesink). Klasse 12 (Vette stieren, met ten hoogste 2 brede tanden) 1 F. Kam- bach, Niftrik (medaille burgemeester). Klasse 15 (Jong vee, bestemd voor de mesterij, ten hoogste 2 brede tan den) 1 A. W. v. Scheppingen, Ens (be ker Wessaner); 2 Gebr. Spronk, Zoe- termeer (beker C. Waiboer). Klasse 13 (Vette kalveren, geen dik billen) 1 G. Roelofsen, Otterlo (baro meter Alpuro); 2 R. koetsier, Elspeet (beker Navobi); 3 P. de Boer, Wijn gaarden (beker Navobi); 4 J. J. van Ginkel, Bennekom (groenteschaal Ga zenbeek); 5 G. Roelofsen, Otterlo (groentenschaal Pieters); 6 Van Gelder, Wezep (Maggi fleshouder); 7 G. Roelof sen, Otterlo (asbak Marktcommissie); 8 R. Koetsier, Elspeet (asbak Markt commissie). Klasse 14 (Vette kalveren, dikbillen) 1 Gebr. Lokhorst, Staverden (asbak Marktcommissie). Kampioen kalveren, roodbont G. Roelofsen. Otterlo; kampioen kalveren, zwartbont P. de Boer, Wijngaarden; reserve kampioen kalveren, roodbont R. Koetsier, Elspeet; reserve kampioen kalveren, zwartbont J. J. van Ginkel, Bennekom; Kampioen dikbillen A. W. van Scheppingen, Ens; kampioen os sen Gebr. Dijkhuizen, Ermelo; kampi oen stieren F. Kambach, Niftrik; kam pioen klasse 1-6 G. Roos, Abbenes; re serve kampioen klasse 1-6 K. v. d. Spek, Abbenes; algeheel kampioen G. Roos, Abbenes; beste dier uit Rhenen G. v. Veenendaal, Rhenen. Gezellige drukte en veel inzendingen op de Paasveetentoonstelling in Rhenen B(j besluit van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 23 september 1964 werden de jaarwedden van de wethouders dezer gemeente overeenkomstig het raadsvoorstel be paald op f 5.250,zijnde het aanvaardbare maximum voor een gemeente met een inwonertal tussen 12.000 en 14.000. Het voorstel om de jaarwedden op dit maximum te bepalen-werd gebaseerd op de overweging, dat het bereiken van een inwonertal van 14.000 niet direct een ver hoging van de wethoudersalarissen tot gevolg behoeft te hbeben. Bij schrijven van 22 februari 1965 heb ben gedeputeerde staten opnieuw een staat doen toekomen, aangevende de be dragen, welke zij per gemeenteklasse in minimum en in maximum aanvaardbaar achten, zulks in verband met verkregen richtlijnen van de minister van binnen landse zaken inzake de honorering van de wethouders per 1 januari 1965. Het voor onze gemeente geldende maximum is daarin verhoogd tot f 6.000, VOORZIENING IN VAKATURE Zoals het college de raad reeds eerder mededeelde, moet nog worden voorzien in de vakature in de commissie tot we ring van schoolverzuim, ontstaan door het vertrek van de heer H. W. F. Scholte. Op verzoek van het college heeft de commissie het volgende dubbeltal aanbe volen: 1. de heer H. van der Spoel; 2. mevrouw J. Cijs-Nicolaas. Het college stelt de raad voor nummer 1 van dit dubbeltal te benoemen voor een tijdvak, eindigende op 31 december 1965. De openbare halschool houdt in de laatste week voor de grote vakantie weer een bloemententoonstelling, waar bij de kinderen aardige prijsjes kun nen winnen. Dit doet men mede om de kinderen liefde voor de natuur bij te brengen en tevens de zorg voor bloemen en planten te leren, want om straks mee te kunnen doen konden diverse plant jes worden besteld, als begonia's, pelar gonium. fuchsia's en bladbegonia's. Als de plantjes binnen zijn zullen de scho lieren ongetwijfeld hun uiterste best doen om ze te laten opgroeien tot mooie gezonde planten, zodat ze bij de ten toonstelling een goed figuur slaan. Gelet op het vorenstaande komt het de burgemeester redelijk voor aan gedepu teerde staten voor te stellen genoemde wedden voor deze gemeente met ingang van 1 januari 1965 op te trekken tot het nieuwe normbedrag van f 6.000, RUITJES STUKGEGOOID Kwajongens hebben dezer dagen een aantal ruitjes stuk gegooid van de kerk van de Gereformeerde gemeente in het Kon. Elisabethplantsoen. AUTORUIT KAPOT Door kwajongens is maandag op de Anjerlaan de voorruit van een per sonenauto stuk gegooid. De dader bleek het zoontje van de familie E. te zijn. Verzekering dekt de schade. KIND GEVONDEN Bij de militaire begraafplaats op de Grebbeberg liep dinsdagnamiddag on geveer vijf uur een kind van omstreeks vier jaar dat men niet thuis kon bren gen. Voorbijgangers waarschuwden de politie en deze ging eens poolshoogte nemen. Het kind werd nog daar aange troffen. Later bleek dat het kind af komstig was van Heimerstein, waar men reeds aan het zoeken was geweest. Het was wel een geluk dat het kind nog voor donker terecht was, anders zou het zoeken niet zo meegevallen zijn. BROMMERS WORDEN VERNIETIGD De Rijkspolitie te Rhenen heeft een tweetal bromfietsen, die aan het ver keer waren onttrokken, overgebracht naar Arnhem, waar deze voertuigen zullen worden vernietigd. BEDANKT VOOR BEROEP De Hervormde predikant te Achter berg, ds. P. M. Breugem, heeft bedankt voor het op hem uitgebrachte beroep door de gemeente Zuilichem-Nieuwaal (Bommelerwaard). BRAND IN BRIEVENBUS Door de directeur van het postkan toor te Rhenen werd aan de Rijkspoli tie melding gedaan, dat in de PTT- brievenbus voor het hulppostkantoor aan de Valleiweg vuurtje is gestookt door baldadige jongens. De politie zal er streng op toezien, dat dergelijke misselijke dingen niet weer gebeuren. ULO-LEERLINGEN VOOR RADIO Een aantal leerlingen van de Berg- school voor Chr. ULO te Rhenen zal op woensdag 31 maart a.s. te gast zijn in de NCRV studio's. In het program ma „Jeugdland" zal het ""Bergschool- team het in een wedstrijd moeten op nemen tegen een ploeg van de Her vormde ULO-school uit Baarn. BENOEMING LID COMMISSIE ALG. BIJSTANDSWET Op 22 maart 1965 is een schrijven ingekomen van mej. C. Terweij te Eist, waarbij zij bedankt voor het lidmaat schap van bovengenoemde commissie. Het college stelt voor in haar plaats tot lid der commissie te benoemen de heer E. P. van Dijk. Van de heer E. N. van Doorn, onder wijzer aan de openbare lagere Ban- tuinschool voor gewoon lager onder wijs, is op 23 februari j.l. ingekomen een verzoek om hem als zodanig ontslag te verlenen in verband met een be noeming elders. Het college stelt de raad voor hem het gevraagde ontslag eervol te ver lenen. Ter voorziening in de vacature, die zal ontstaan door het aan de heer Van Doorn te verlenen ontslag hebben b. en w. een groot aantal sollicitaties ontvangen. Door het hoofd der school en de wet houder van onderwijs werden vijf sol licitanten in hun school bezocht, ter wijl het hoofd alleen nog een zesde sollicitant bezocht. Vervolgens werden vijf sollicitanten voor het geven van een proefles uitgenodigd. Eén van de opgeroepenen liet daarbij verstek gaan. Tenslotte konden b. en w. de vol gende voordracht opmaken: 1 H. van Esveld te Leeuwarden; 2 H. H. Boon stra te Haarlem en 3 J. Planje te Eethen. Het college stelt de raad voor nr. 1 van deze voordracht, die direct beschikbaar is, met ingang van 1 mei aanstaande te benoemen tot onderwij zer aan de openbare Bantuinschool. Nog niet zo vreselijk lang geleden konden wij berichten dat de ANWB op het kruispunt Rijksstraatweg - Veenendaalsestraatweg te Eist nieuwe borden ge plaatst had met daarop de rijrichting vermeld om de verschillende plaatsen te bereiken. De oude grote handwijzer werd toen vervangen door verschillende kleinere borden die laag bij de grond geplaatst zijn en dat is op zich een ver betering, maar of het in dit incidentele geval ook een verbetering is valt ten zeerste te betwijfelen. Voor het verkeer dat uit de richting Rhenen komt is de situatie wel ver duidelijkt, maar voor het verkeer dat uit de richting Amerongen komt is de situatie zoniet verslechterd, dan toch niet veibeterd. Gebeurde het vroeger dat heel veel automobilisten en wiel rijders uit de richting Amerongen te laat tot de ontdekking kwamen dat zij linksaf moesten, dit gebeurt nu nog. Wel worden de weggebruikers er en kele honderden meters voor de krui sing op gewezen dat zij linksaf moeten, maar de Veenendaalsestraatweg gaat zo verscholen achter enkele huizen dat men hem gemakkelijk voorbij rijdt. Ook een bord dat de weggebruikers moet attenderen op de rijrichting Vee nendaal gaat achter deze huizen schuil en wordt pas zichtbaar op enkele tien tallen meters van de hoek. Keer op keer gebeurt het dan ook dat wegge bruikers verkeerd rijden. Plotselinge remreakties, vreemde draaimanoeuvres zijn hiervan het gevolg en dergelijke situaties zijn geenszins bevorderlijk voor de verkeersveiligheid. Vooral nu het toeristenseizoen weer gaat aanbreken en daardoor het aantal mensen toeneemt dat niet met de ver keerssituaties op de hoogte is lijkt het ons nuttig dat de mensen die voor de „bewegwijzering" verantwoordelijk zijn nog eens aan het piekeren gaan om een goede oplossing te vinden. f 1.5# p lm 10 per advertentie woorden elk woord meer 10 cent. Te koop gecomb. boor- slijp machine. Event, cirkelzaag met krachtstroommotor, t.e. a.b. Meubelfabriek Fa. M. Boot, Radboudweg 9, Rhenen. Tel. (08376) 2924. Te koop Opel 1700 1951, met roldak, i.z.g.st. Westersingel 41, Veenendaal. Te koop aangeboden kom pleet huiskamerameublement -I- dressoir, tevens gladde deuren en schuifdeuren met glas in lood. De Sav. Loh- manstraat 72, Veenendaal. Te koop eethoek, tafel 4 stoelen, teakhout, 3 rotan- stoelen met dekjes, ver chroomde kapstok, plafonniè re, staande schemerlamp (smeedijzeren poot). Schrij verspark 20, Veenendaal. Te koop scooter, Heinkel, wegens aanschaf auto. Te bevr. 's avonds na 6 uur. Dahliastraat 65, Veenendaal. Te koop meisjesfiets, 6-10 jaar. Valleistraat 98, Veenen daal. Te koop Opel Rekord '57 i.g. st. Schrijverspark 16 III, Vee nendaal. Te koop solex, i.pr.st. Loopt zeer goed f 125,De Sav. Lohmanstraat 153, Veenen daal. Te koop 3 [beste pinken. Klomperstraat 2, De Klomp. Te koop enkele gebruikte auto's w.o. Opel Rekords '58 en '63; Taunus 12 M '63; Sim- co 1000 '64, 20.000 km gelo pen; Fiat 500 '63. Garage van Walraven, Opheusden. Tel. 223, b.g.g. 408. Te koop aangeboden TV-toe- stellen met 20 a 25®/o korting waaronder alle bekende mer ken met voll. garantie. In lichtingen Postbus 1, Eder- veen. Te koop commode, ledikant- je en babybadje. KI. Kater- straat 34, Veenendaal. Te koop Opel Rekord '59-'60 i.z.g.st. Patrimoniumlaan 106, Veenendaal. Te koop aangeboden i.z.g.st.z. bromfiets Rap sport, 3 versn. verz. tot maart '66. Te bevr. Utrechtseweg 28, Renswou- de. Te koop kinderwagen, auto zitje voor kind en een nylon reiszak. Govert Flinckstraat 3, Veenendaal. Te koop prima slachthanen. Pr. Bernhardlaan 88, Veenen daal. Te koop prima slachthanen. Pr. Bernhardlaan 88, Veenen daal. Te koop DAF, nieuwe ban den, nieuwe motor, vakkun dig onderzoek toegestaan. De Sav. Lohmanstraat 128, Vee nendaal. Te koop slachthanen vanaf f 2,en zware kippen. Schot, Veenendaalseweg 8, Fazan- terie De Klomp. Te koop sportwagen Austin Healy type 100 met overdri ve. Pirelli racebanden, mist lampen en nieuwe kap. Kleur wit. Top 200 km per uur. Prijs f 3300,Genegen te ruilen. Tel. (08377) 201, Woud weg 13, Eist (U.). Te koop luxe wascombina- ties. Demonstratie met gele genheidskorting tot f 335, Te bezichtigen dagelijks aan de fabriek. Industrieweg-zuid 24, Amerongen. Tel. (03434) 1944. Te koop scooter Jawa z.g.a.n. Km stand 2000. Panhuis 44, Veenendaal. Te koop witte trouwjapon maat 40 roze cocktailjapon maat 40. Br. onder nr. 3820 a. h. bur. v. d. blad. Te koop jongensfiets, 8-12 jaar en rolschaatsen. Boslaan 35, Veenendaal. Te koop eenruiters (broei- glas) kleine en grote kassen v.a. 15 m2. Regen en water- leidingpijpen, ijzeren en hou ten heiningpalen, lichte en zware balken om schuur te bouwen. IJzeren goten enz. Wederverkopers gevraagd. K. van Leijen, Smachtkamp 50, Opheusden. Tel. (08387) 357. Te koop zeer snelle Norton nominator, 600 cc Twin, met, nieuwe motor en verz. Rem- brandtpark 56III, Veenen daal. Plant nu bloembollen, dah lia's, gladiolen, fresia's, lelies enz. enz. Te koop bij A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 74-80, Veenendaal. Tel. 2965. Te koop huishoudkachel. Te bevr. Gortstraat 115, Veenen daal. Te koop kinderwagen, kin derstoel en windscherm. C. Heij, Govert Flinckstraat 10, Veenendaal. Te koop een kinderwagen, box en lange leren damesjas, maat 44, kleur groen. G. van Laar, Oude Grintweg 19, Achterberg. Te koop Gazelle bromfiets, z.g.a.n. Honda bromfiets en Solex. Nieuweweg 159, Vee nendaal. Te koop VW bj. 1955-'5G i.z.g. st. W. Slok, Jan Steenlaan 29, tel. 2622, Veenendaal. Batavus bromfiets. Ter over name keurig onderhouden moderne Batavus bromfiets, met voor en achterwielve ring, budy-seat, versnellin gen, kofferrek, geheel luxe chroomuitvoeri gn.voor f 325. Wil zo nodig Solex bij inrui len. Nieuweweg 81, Veenen daal. Te koop Fiat-1100 D met ra dio en div. acessoires, bj. 1963, prijs f 3900,—. Tel. 3887, Klaas Katerstraat 139, Vee nendaal. Te koop mooie Agfa diapro jector, ook ruilen voor 8 mm projector, defect geen be zwaar. Rembrandtpark 56 III, Veenendaal. Te koop nog als nieuwe Mer cedes 190 Diesel, bj. '64, van le eigenaar. Nieuweweg 12, Ederveen. Tel. (08387) 490. Te koop van part. wegens vertrek naar buitenland i.g. st. z. Morris Minor Cabrio let bj. 1956-'57. Met 10 mnd. belasting. Goudenregenplant soen 3. Tel. (08376) 2174, Rhe nen. Te koop Sparta bromfiets, i.z.g.st. Jan van Goyenstraat 40, Veenendaal. Te koop VW-1200 1958, nieuw gespoten. Parallelweg 30, Veenendaal. Tel. (08385) 3850. Te koop zware slachthanen. Dijkstraat 104, Veenendaal. Te koop i.pr.st.z. trapnaai- machine, naait nog goed, t.e.a.b. W. C. Beeremanstraat 16, Veenendaal. Te koop solex-oto, en mooie kinderwagen. Rembrandtpark 56 III, Veenendaal. Te koop aangeboden Fiat-500 i.z.g.st. Dr. Colijnstraat 231, Veenendaal. Te koop nieuw kozijn 100 x 80, compl. met ramen, slui ting enz. Koz\jn met raam 55 x 75, 2 ramen 70 x 104. Closetpot deksel. Veilig heidsgasslang. Alles in prima staat. Julianastraat 4, Vee nendaal. Te kooj 2 CV '60. Km stand 78200. G. J. H. Smit, Heren straat 41, Rhenen. Tel. (08376) 2310. Te koop Fiat-600, i.pr.s.t Jan v. Leeuwen, Davidsstraat 3, Veenendaal. Te koop beste biggen. Eng- weg 18, Eist (U.). Te koop houten wasmachine, wasfornuis, koperen ketel, linnenkast, Old Finish thee meubel. kroonlamp, salon ta fel. Te bevr. J. P. C. Lein- weberstraat 49, Veenendaal. Te koop Renault Dauphine '59. Pracht wagen. Jan van Leeuwen, Davidstraat 3, Vee nendaal. Te koop gezonde hennen, 1500 R 8 weken, 1500 Zw 8 weken, 500 W L 13 weken. M. Broere, Driftweg 12a, Eist (U.). Tel. (08377) 381. Te koop alle soorten schoe nen in aantrekkelijke prij zen en prima kwaliteit. Doe uw voordeel bij H. Klijsen, Gortstraat 53, Veenendaal. Te koop koe-, kippen en var- kensmest. Wordt thuisbe zorgd. H. v. Doorn, Nieuwe weg 302, Veenendaal. Tel. 3750. Te koop speciale aanbieding in jongensschoenen va. f 10,95 p.p. H. Klijsen, Gortstraat 53, Veenendaal. Te koop broeken, Terlenka met wol. Alleen bij van Beek f 27,50. Pr. Bernhardlaan 14, Veenendaal. Gevraagd kapster en schoon heidsspecialiste voor halve dagen. Maison Brunekreef, Markt 12, Veenendaal. Tel. 2778. Gevraagd een flinke hulp voor een halve dag per week. Middellaan 61, Veenendaal. In onze boekbinderij kunnen wij nog plaatsen enkele han dige meisjes. Prettig schoon werk in een nieuw gebouw. Boek- en Offsetdrukkerij H. Veenman Zn., L. J. Kos- terweg 43, Wageningen. Te koop gevraagd of ruilen zilverfazanthennen. Verder alle fazanten, krielkipjes, duiven. Schot, Fazanterie De Klomp. Gevraagd meisje voor halve dagen. Middellaan 20, Vee nendaal. Te koop gevraagd jongens fiets, leeft. 8-10 jaar. Tel. (08385) 3210. Mevr. v. d. Meene, „Sols- brüggen", Stationsweg 11, De Klomp, vraagt flinke hulp voor één of twee morgens per week. Goed tehuis gezocht voor 3 hondjes. Tevens kinderwa gen te koop. Van Wamelen- weg 11, Ederveen. Gevraagd bijwerk voor de zaterdag en avonduren. Br. onder nr. 3821 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd flinke werkster voor 1 morgen per week. Mevrouw Versteeg, Schim- melpenninckstraat 4, Veenen daal. Te koop gevraagd Imperial voor kleine auto. Jan van Leeuwen, Davidstraat 3, Vee nendaal. Nete werkster gevraagd voor twee halve dagen per week. Talmaplein 19, Veenendaal. Flink meisje gevraagd voor halve dagen in klein gezin, moderne woning. Mevrouw Koekoek jr., Nieuwe Vee nendaalseweg 218, Rhenen. Tel. (08376) 2125. Ter overname aangebodenl Citroën Ideal, bj. 1958-'59, voorzien van schuifdak, ra dio, slaapbanken, mistlampen enz. Te bevr. Overstraat 11, Amerongen. Tel. (03434) 1365. UW VOORDEEL. Aangebo den lichtbeschadigde centri fuges, wasmachines en was- combinaties. Te bez. dage lijks aan de fabriek. Zater dags van 10 tot 12 uur, Indus trieweg-zuid 24, Amerongen. Tel. (03434) 1944. Te huur aangeboden 2 gem. kamers, met pension (liefst verpleegster of onderwijze ressen) in Veenendaal. Br. onder nr. 3822 a.h. bur. v. d. blad. Voor het huren van doop jurken. stola's en lange handschoenen: La Mode, Hoofdstraat 108, Veenendaal. Te huur caravans, nieuwste WEVO Alpen - kreuzer, PAF, Kip, 3-8 pers.; bagagewagens. Spijk, Rhenen. Tel. (08376) 2300, (03434) 2090. Aangeboden te Leidschendam zonnige 4-kamerflat met in gebouwde wasmachine en fietsenbox, huur f 16,50 p. w. Gevraagd huis in Veenendaal of omg. Br. aan A. v. d. Schans, Delflandstraat 74, Leidschendam. Te koop of te ruil Sparta bromfiets, i.z.g.st. Groeneweg 19, Rhenen. Te koop DKW F 11, z.g.a.n. 1964 met leren bekleding en trekhaak. 16000 km. Pr. Bern- hardlaan 133, Veenendaal. Te koop bankstel en orgel kloostertafel. Mr. Heems kerkstraat 53, Veenendaal. Te koop Renault Dauphine i.g.st. type '60. Ambachtstraat 32, Veenendaal. Te koop Opel Rekord 1957 goed onderhouden. Gerard de Lairessestraat 3, Veenendaal. Te koop Mutsaerts wandel wagen en 50 hennen, 8 weken oud, WL, t.e.a.b. Pelikaan straat 20, Veenendaal. Te koop nylonkousen f 1,95. Speldje cadeau. De Haas, Textielhandel, Nieuweweg 96, Veenendaal. Te koop div. inruilwasmachi- nes, vanaf f 50,Centrifuges vanaf f 65,—; z.g.a.n. lang- zaamwascombinatie met ver warming van f 750,nu f 375,AEG wascombinaties met verw. en spoelcentrifu- ge van f 995,— nu f 425, Wascombinaties met verw. nu f 250,z.g.a.n Miele cen trifuge van f 275,nu f 175. W. J. Veldhuizen, Showroom Kerkewijk 9. Verkoop: Wil- helminastraat 53, tel. (08385) 2573, Veenendaal. Daarom staan we zaterdag, onder aan de Markt. Tel. 2672. Leverancier van alle mogelüke tuinplanten. Rozen, coniferen, heesters, vaste planten, bloem bollen, gazongraszaden enz. Te koop 1000 WL hennen „Dekalb" 8 weken oud, ge- lewiekt. J. v. Donkelaar, Broederij. „Hoenderlust", Ederveen. Tel. 223. Te koop prima eetaardappe- lcn, noordelingen. M. v. Ge sink, Cuneraweg 210, Achter berg. Te koop klassieke trouw japon, maat 40 met toebeho ren tasje met zilveren beugel. Tel. (08385) 3318. Te koop Morris 1000, bj. '59, i.z.g.st. Dr. Colijnstraat 171, Veenendaal. Damesrjjwicl ter overname, in prima staat, met verlich ting voor f 85,Herenrjj- wiel, eerste klas merk en keurig onderhouden, geheel compleet met verlichting enz. voor f 85,Nieuweweg 81, Veenendaal. Te koop 11 prima biggen. H. v. Dodewaard, Oude Waard, Kesteren. Tel. (8886) 334. Te koop jonge hennen, R en R x W 12 weken oud. J. v. Dijk, Maanderbroekweg 9, Ede. Tel. (08385) 2673. Te koop handappels per kist f 3,85. Middelbuurtseweg 16, Veenendaal. Heren of dames-model in kleur groen en crème spat borden met lamp en slot. remnaaf model f 124,50 idem met knüpremmen f 136,50 idem met kngpjrem en 3 versnell. f 149,50 U kunt tevens nog uit 200 andere modellen rij wielen kiezen. Dealer BATAVUS-rijwielen en bromfietsen. Gortstraat 1, Tel. 2456, Veenendaal BETALING IN OVERLEG Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg 3, tel. 2463. Alles prima ma teriaal en gratis thuisbe zorgd. Voor uw dakbedekking, windscherm of deurluifel hebben wij een extra voorde lige aanbieding plastic golf platen, nu f 10,— per m2. De Houtspecialist, Patrimonium laan 55, tel. 3520, Veenendaal. Maak na de schoonmaak uw kamer gezellig. U vindt bij ons een groot sortiment. Tuincentrum Fa. A. P. v. Ginkel, Nieuweweg 13, Vee nendaal. Voor graszaad, bloemzaad, dahlia's, gladiolen, tuinfre- sia's, kunstmest, compost enz. naar Tuincentrum Fa. A. P. v. Ginkel, Nieuweweg 13, Veenendaal. „Inca" lakken voor eerste klas werk, voor binnen en buiten, in 40 kleuren f 6,45 per kg netto gewicht. „Su- pralux" lakverf, een popu laire verf van prima kwali teit, voor binnen f 4,10 per hele bus van ong. 1 kg. Zim merman en Zn., Sandbrink straat 1, Veenendaal. Voor al de reparaties aan uw paraplu: La Mode, Hoofd straat 108, Veenendaal. Verfspuitbusjes, in alle kleu ren, voor Volkswagen, Fiat, Renault en Opel f 6,75. Spuit busjes grondverf en pla muur f 3,95. Fa. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Speldjes bij aankoop van pakje kattenbrood a f 0,45, 2 pakken potgrond f 0,60. Hondenvlees in blik f 0,66, f 1,19 of f 2,Bij deze artike len speldjes gratis. A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 74-80, Veenendaal. Hardboard deurplaten voor het vlak maken van uw deu ren f 4,per stuk. Vebotex, Kerkewijk 37, Veenendaal. Voor zelftuinders, coniferen, vaste planten, heesters, laan vrucht- en sierbomen. H. Verwoert, Boomkwekerij Molenweg 16, Achterberg. Voor slechts f 2,85 zet u zelf uw permanent. Droogkappen verhuren wij voor f 1, Alleen bij Huize Chic, Pa trimoniumlaan 13, tel. 3891, Veenendaal. Salontafels vanaf f 38,50 per stuk. Ruime keuze. Vebotex, Kerkewijk 37, Veenendaal. Tel. 2730. I ichtdrukken en fotocopIS- ren Artifoto. Hoofdstraat 84, Veenendaal Spiegels en geslepen glaspla ten in elke gewenste dikte en uitvoering worden snel, goed en goedkoop binnen enkele dagen vervaardigd door de glasslijperij der Fa. Zimmerman en Zn., Sand brinkstraat 1, Veenendaal. Voor hout, board, triplex, Hornitex plastic golfplaten, schoorsteenplaten, enz enz. naar Joh. Bos en Zn., Middel laan 89 Tel. 3196, Veenen d-al Plant nu Clematus, vuurdo- rens, klimrozen. U vindt ze bij Tuincentrum Fa. A. P. v. Ginkel, Nieuweweg 13, Veenendaal. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37 te Veenen daal. Tel. 2361. Wist u dat wij gespecialiseerd zijn in frezen slijpen? Slij perij Hado. Batterijen en hoortoestellen. Melis Optiek. Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Wist u dat wij ook grasma chines slijpen? Slijperij Hado. Voor plaatwerk en uitdeu ken. Gebr. Ploeg, Overberg. Tel. 03431-251. Wist u dat wij alles slijpen? o.a. cylinderkoppen, spruit- stukken, messen, bijlen enz. Slijperij Hado, Dijkstraat 178, Veenendaal. Tel. 4006. Voor Uw centrale verwar ming Esso H.B. O.I. van R. v. Mourik. Tel. (08377) 301, Eist (U.). Restanten verf en muurverf, Drog. Rein Kok, Gelderland 1-3, hoek Hoogstraat, Vee nendaal. Tel. 2656. Een flinke voorraad meube len, waarvan véél als nieuw vindt u steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis. Hoogstraat 30, Tel. 2209. Doe het zelf! Wij leveren alle houtsoorten, meubelplaat, hard- en zachtboord, deur- platen, schoorsteenplaten, te gelboard. Verder diverse lijm- en verfsoorten, buiten- beits, schuimplastic, gereed schappen en emmertjes witte muurverf. De Houtspecialist, Patrimoniumlaan 55 te Vee nendaal. Met Ellen tochtlat in hout of aluminium maakt U Uw huis tochtvrij. Geha van Leeuwen Veenendaal. Hoogstraat 7, tel. 3246. Voor kantoormachines en kantoormeubelen kunt u nog altijd het beste terecht bij kantoormachinehandel J. v. d. Pol en Zn., Hoofdstraat 98. Tel. 2763, Veenendaal. Bezoekt de Volle Evangelie Samenkomst elke woensdag avond 8 uur in het O.C.B.- gebouw. Plant nu heesters en vaste planten. Wij hebben een gro te sortering. Tuincentrum Fa. A. P. van Ginkel, Nieuweweg 13, Veenendaal. Grote sortering kinderhoed jes, La Mode, Hoofdstraat 108, Veenendaal. Sneeuwwitte Latex muur verf, op terpentine basis, bus sen van 2'/s kg f 7,30; 1 kg f 3,35. Wasbaar met borstel en zeep. Fa. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Vee nendaal. Circulaires, convocaties, ver* enigingsbladen, bestekken, enz. stencillen wij voor u in de kortst mogelijke tijd in onze moderne copiëerinrich- ting. Kantoormachinehandel J. v. d. Pol en Zn., Hoofd straat 98. Tel. 2763, Veenen daal. Plastic folie voor broeiramen enz. breed 120 cm, vanaf f 1,10 per meter. Vebotex, Ker kewijk 37, Veenendaal. Bezoekt onze showroom voor oliehaarden en kachels. Ook voor bijverwarming met gas, petroleum of elektriciteit. Geha van Leeuwen, Veenen daal, Hoogstraat 7, tel. 3246. Neemt geen risico. Voor Tur- kenburg's tuinzaden naar A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 74-80, Veenendaal. Tel. 2965. Wij vragen vakmensen voor: AFD. CONSTRUCTIEWERK AFD. MACHINEFABRIEK AFD. ALUMINIUM voor het vervaardigen en monteren van Gegadigden hiervoor zullen veel montage werk moeten verrichten in de buitendienst. Verlaat 5-7, Vijgendam 23. Tel. 08385-4151 Na 6 uur 08385-2211 en 3393.

De Vallei | 1965 | | pagina 7