SCHERPENZEEL KAMPIOEN Veenendaal in laatste minuten verslagen 3-1 na een zwaar bevochten 1-1 gelijk spel tegen F.A.K in Bilthoven g asverwannninQj GREEP UIT HISTORIE VAN KAMPIOENSCLUB „SCHERPENZEEL" DOVO won in goede oefenpartij van oostelijke leider Excelsior DVSA - Brederodes eindigde 0-0 gelijk ARAM ARAM Standen in 2e klasse zaterdagvoetbal Kulan slaat Advendo met grote cijfers 7-1 (daar zit 36 Jaar „gas^ervaring" achter) Het spookslot aan de Tiber TWEEDE BLAD „DE VALLEI" DINSDAG 30 MAART 1965 Nr. 25 Juichend sprongen elf zwaar vermoeide Scherpenzeel spelers omhoog toen het laatste signaal van de uitstekend leidende arbiter Sluiter het einde van de wedstrijd tegen FAK aankondigde, ze hadden het gehaald, ze waren kampioen. Juichend stroomden ook de talrijke supporters het veld op om hun kampioenen te bejubelen en te huldigen, vergeten waren op slag alle spanningen van de laatste drie kwartier zenuwslopend voetbal waarin het er naar uit had gezien dat ze het niet zouden halen omdat een steeds maar aanvallend FAK de blauwwitte veste voortdurend onder zware druk had gezet en de verdediging dwong om alles te geven wat er maar te geven was. Maar ze hielden het, ze wisten de Bilthovense furie te bedwingen en de stand gelijk te houden, het kampioenschap dat al weken in zicht was was behaald. Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat de blauwwitten het in Bilthoven zo zwaar zouden krijgen, ze waren fris van start gegaan en bij enige aanvallen bleek al gauw dat de defensie der gastheren niet onneembaar was. In de 10e minuut namen de blauwitten zelfs de leiding en deze voorsprong was op dat moment zeker verdiend. Bij een snelle aanval over rechts kwam midden voor Rebergen plotseling in goede positie vrij, hij haalde uit voor een schot maar de bal rolde hem net voor de voet weg, doordat geen der verdedigers ingreep koni Rebergen de bal opnieuw bemachtigen en nu schoot hij hard en onhoudbaar in, 0-1. De gastheren voelden dat er aangepakt moest worden om tot succes te komen en zij zetten een serie aanvallen in welke de Scherpenzeelse verdediging echter niet voor al te grote problemen plaatste. Ook de blauwwitten zaten niet stil maar de verdediging der gastheren wenste zich niet weer te laten verrassen en hield de zaak nu goed gesloten. Geleidelijk aan kwamen de gastheren tot een licht overwicht en dwongen zij een aantal hoekschoppen af, bij. een hiervan werd de bal door de meegekomen links half prachtig ingekopt en juichte heel FAK al voor een doelpunt maar keeper Vlastuin dook het leer met een fantas tische reactie buiten het houtwerk. Nog eenmaal voor de rust waren de gastheren weer dicht by een treffer maar ook nu voorkwam een fantas tisch safe van Vlastuin onheil. Na de rust zijn de gastheren voort durend in het offensief geweest en zetten zij de blauwwitte verdediging onder zwa re druk. In de twaalfde minuut kwamen zij, zij het niet onfortuinlijk, maar zeker verdiend, gelijk. Bij een der vele aanval len kon de verdediging de bal niet vol doende wegwerken waardoor linksbuiten van Doorn plotseling een vrije schietkans kreeg welke hij prompt benutte, onhoud baar voor de wanhopig duikende Vlas tuin verdween de bal in het doel en was de stand gelijk, 1-1. De gastheren beseften dat er meer in zat en aanval op aanval golfde op het blauwwitte doel dat deze middag echter fantastisch door keeper Vlastuin werd verdedigd. Vallend, springend en stom pend hield hij alles buiten het houtwerk hierbij kundig geassisteerd door de naar een grote hoogte, groeiende spil Veldhui zen en half Dijkhorst. Het was voor de Bilthovenaren om moedeloos van te wor den. In de laatste 10 minuten zakte de aanvalsdrift van de gastheren wat af en kon Scherpenzeel zowaar nog enige tegenstoten uitvoeren waarbij zij één maal nog dicht bij een treffer kwamen toen keeper Westbroek bijna werd verrast door een schot van linksbuiten Wagensveld. Het kampioenselftal van Scherpenzeel na het behalen van de titel. Geknield, v.l.n.r.: G. v. d. Broek, H. Schipper, H. Veldhuizen (aanvoerder), F. Reebergen, J. Vlastuin en W. Vonk. Staande: H. Wagensveld, J. Renes, G. Tint, C. Vonk en H. Dijkhorst. Wat er gebeurde na het eindsignaal van arbiter Sluiter hebben wij u al ver teld, rest ons te vermelden dat deze wed strijd zeer sportief werd gespeeld en dat de gastheren na afloop hun tegenstan ders gelukwensten met het behaalde kam pioenschap en aanvoerder Veldhuizen een boeket bloemen aanboden. DOVO reserves kampioen Door zaterdag haar laatste competitie wedstrijd in een 4-1 overwinning om te zetten (tegen het Utrechtse Desto-II) be haalde DOVO-II het kampioenschap van de reserve 3e klasse KNVB. VRC en SSVU hielden score dubbelblank 00 VRC speelde zaterdag tegen de Spoor- wegploeg SSVU geen beste wedstryd. De Racingspelers waren voortdurend in de aanval, maar aan de afwerking ontbrak veel, zo niet alles. Ook de gasten hadden hun schutters in de Domstad achter gelaten, zodat beide defensies de baas konden blijven over de simpel uitgevoerde aanvallen. Voor rust had VRC al minstens driemaal een goede kans om de bal in de Utrechtse touwen te schieten, maar de aanvallers lieten het afweten. Na rust was VRC weer sterk in de meerderheid. Toch kregen de Utrech ters in de 18e minuut een unieke kans om de overwinning veilig te stellen toen men een penalty mocht nemen. Back van Koo- ten had de Utrechtse rechtsbuiten onder uit gehaald. De linkshalf van SSVU schoot niet zuiver in en keeper van Wakeren greep de bal. Kort voor het einde zou VRC nog met de winst zijn gaan strijken. Nu was het de SSVU-keeper, die zich in volle lengte op het goede schot van mid- voor Gerard Hasselaar stortte. Keeper van Wakeren had het deze middag niet druk. Van de SSVU-voorhoede ging totaal niets uit. VRC had deze wedstrijd gemakkelijk in winst kunnen omzetten. Het bleef nu bij een feitelijk onbevredigend 0-0 ge lijk spel. Panter verloor met oneven goal van Scherpenzeel Sportvereniging Panter en Scherpen zeel hebben zaterdag een faire wedstryd gespeeld, die tot kort voor het einde ge- lyk opging. Panter telde enkele invallers in de voorhoede, want Bolderman en Spies waren absent. De beide doelverdedigers blonken uit door zeker schijnende doelpunten te voor komen. Het tempo was zeer redelijk en ook de sfeer op het terrein aan de Berg was prima. Terwijl de wedstrijd rustig voortebde onstond alleen maar de vraag, wie zou het enige en winnende doelpunt scoren. Welnu, Scherpenzeel was het ge lukkigst. Vier minuten voor het einde wist linksbuiten Westeneng met een fraai schot zijn club de winst te bezorgen. Voor Panter was het toen te laat om nog ver andering in de stand te brengen. Hoewel er voor beide ploegen niets meer op het spel stond werd er zodanig gestreden, in sportief opzicht overigens, alsof er een kampioenschap te behalen was. Dat kam pioenschap is nu nog een aangelegen heid tussen Hulshorst en Musketiers, die zaterdag beiden gelijk speelden en nu in een zeer spannende eindrace zijn gewik keld. Musketiers staat twee punten op de Veluwse leiders achter. Scherpenzeel, een der oudste clubs uit de afdeling Utrecht, de voormalige U.P.V.B., werd 47 jaar geleden opgericht. Op 17 april van het jaar 1918 kwa men enkele voetbalenthousiasten in het cafeetje van de familie ter Burg, de Vink, bijeen en zij besloten om het voetbalspel in georganiseerd verband te gaan beoefenen. Dat ging in die tijd niet zo gemakkelijk want in die tijd was voetballen verschrikkelijk en op zondag spelen helemaal. Er waren ook in die tijd mensen welke er anders over dachten, de fam. Rooijaards van Scher penzeel zag wel wat in sportbeoefening en zij zorgden dat de jonge vereni ging een terrein kreeg, dat was in de begintijd een heideveld, later het bekende en ook wel beruchte zand op Wittenburg. Op dit terrein, waarop nu door eigen krachten een prachtige grasmat is aangelegd, spelen de blauwwitten nu al bijna 47 jaar en zij hebben hier vele successen behaald. Een bijzonderheid is dat de op zondag spelende club nog nooit in Scherpen zeel heeft kunnen spelen, Wittenberg ligt n.l. in de gemeente Woudenberg en alle wedstrijden worden dan ook eigenlijk buiten het dorp gespeeld. In de begintijd ging het er nog wel eens feestelijk aan toe en werd er voor en na een wedstrijd stevig aan Bacchus geofferd, het kon in die tijd gebeuren dat er geld voor een bal werd geschonken en dat dit geld in de vreugde oirl het ontvangen ervan meteen werd opgesoupeerd, de bal kwam er later toch wel maar dan moest er eerst worden gelapt. In die begintijd ging het reizen ook niet zo vlot als tegenwoordig, men ging per rijtuig naar de uitwedstrijden en moest dus al vroeg weg, op de terugweg gebeurde het dan nog wel eens dat er werd aangelegd zodat men soms vroeg in de morgen weer thuis aankwam. Al voor de oorlog speelde de club in de eerste klasse en kwam toen uit tegen clubs als Veenendaal, Zeist, Brederodes en talrijke andere clubs welke nu in de tweede of lagere klassen van de K.N.V.B. spelen. Kort voor de oorlog degradeerde men naar de tweede klasse maar in het seizoen 1941-1942 werd men kampioen en promoveerde weer naar de eerste klasse. In het seizoen 1948-1949 verdween de club weer uit de eerste klasse en speelde tot nu toe in de tweede klasse. In de periode na 1949 werd vier maal het kampioenschap behaald maar men struikelde steeds over de promotie-wedstrijden. Tijdens de promotiewedstrij den in 1959 bracht men het tot een beslissingswedstrijd tegen het Soester B.D.C. Deze wedstrijd werd in Doorn gespeeld en door Scherpenzeel wel zeer onfortuinlijk met 4-3 verloren. Rond 1948-1949 werd ook een zaterdagafdeling opgericht welke met wisse lend succes in de tweede klasse van de afdeling speelt. In het huidige seizoen nemen 6 senioren elftallen en 4 jeugdelftallen aan de afdelings-competitie deel, hetgeen wel bewijst dat Scherpenzeel een ge zonde vereniging is welke een grote plaats in de dorpsgemeenschap inneemt. Het nu behaalde kampioenschap brengt de club weer thuis in de afdeling waar zij toch eigenlijk behoort te spelen en gezien de jeugdige leeftijd van de spelers van dit elftal moet het mogelijk zijn om ook in deze afdeling tot successen te komen. Het behaalde kampioenschap is zondagavond al in besloten kring gevierd. Naar wy echter vernomen hebben zyn er plannen dit ook naar buiten uit te doen. Indien dit te verwezenlijken is, wordt de thuiswedstrijd tegen Rivier- wykers niet op zondag maar op zaterdag gespeeld, daarna worden de spelers op versierde wagens, met de muziek voorop, door het dorp rondgereden. In een aardige en vlot gespeelde wedstrijd heeft V eenendaal een 3-1 nederlaag geleden tegen het Utrechtse Holland. De overwinning van de gastheren kwam pas drie minuten voor het einde tot stand. Scheidsrechter Litz kende aan Holland een strafschop toe, waardoor de stand op 2-1 werd gebracht en in de allerlaatste minuut scoorde Holland uit een aanvechtbare buitenspelpositie nog een derde doelpunt. HOUTWERK Veenendaal had het elftal enigszins gewijzigd. Piet Muller bezette de links buitenplaats waar hij tien jaar geleden ook al eens speelde en Konings was weer present in de halflinie. Er waren nauwelijks drie minuten gespeeld toen P. Muller zijn visitekaartje al afgaf. Bij een goede Veenendaal aanval op links kreeg de veteraanspeler de bal te pakken, kogelde in de richting van het Holland doel. De bal vloog tegen de deklat en sprong het veld weer in. Nog even ging het Veenendaal offensiefje door, maar de Holland achterhoede wist het wel te klaren. Het duurde een kwartier voor de machine van de Thorbeckelaanbewo- ners pas goed ging draaien. De Vee- nendaalse defensie moest herhaaldelijk ingrijpen bij vlotte acties van Riet veld c.s. Toch duurde het tot de 32e minuut voor de bal achter keeper Ja cobs lag. Holland kreeg op rechts een vrije trap te nemen. Rechtsbuiten v. d. Plaats zette de bal voor doel. Veenen daal vergat rechtsbinnen van 't Kloos ter af te dekken en ongehinderd kon de Holland speler de bal in het doel deponeren, 1-0. Holland bleef voor rust een tikje sterker, maar verder dan die ene treffer kwamen de oranje hemden toch niet. Gelijk Na rust begon Veenendaal zich weer te roeren. Midvoor Sukkel knalde kei hard tegen de paal en Piet Muller deed hetzelfde. Er ontstonden enkele goede kansen voor de geel-blauwen. Na een kwartier sprong de stand naar 1-1 toen J. Sukkel zich meester maakte van een door het midden gespeelde bal. Spil H. Mooy trapte over de bal heen en de Veenendaalse midvoor kon de bal in het doel lepelen. De strijd om de winnende goal was ingeluid. Holland speelde technisch iets beter, maar in de Veenendaal ach terhoede gaf men voorlopig geen krimp. Pas drie minuten voor het einde werd de overwinning van de Utrechtenaren een feit. Holland nam op rechts een vrije trap, v. d. Plaats zette hoog voor en ongelukkigerwijs kreeg B. Konings de bal tegen zijn arm. Scheidsrechter Litz zag er een strafschop in. Stopper Henny Mooy kwam naar voren, schoot de penalty hard in, maar keeper Ja cobs wist het schot te stoppen. De ar biter liet de strafschop evenwel over nemen omdat Jacobs zich te vroeg be wogen zou hebben. In tweede instantie raakte spil Mooy het doelnet, 2-1. Veenendaal was hierdoor een ge slagen ploeg. Dat Van Klooster in de allerlaatste minuut nog een derde tref fer scoorde, waaraan een lelijk buiten spelluchtje zat, was alleen maar van belang voor de statistici van de KNVB. Een wel zeer onfortuinlijke slotfase, die Veenendaal de das omdeed. Maar zowel Holland als Veenendaal hebben zich op deze zonnige zondagmiddag uitstekend geweerd en een aardige par tij voetbal gespeeld, hoewel er voor beide partijen niet veel meer op het spel stond. De stand in de 3e klasse D: Hercules 19-26 Zeist 19-24 SEC 19-23 Holland 19-23 CDN 20-21 Victoria 20-20 Veenendaal 19-19 Saestum 19-19 Vriendenschaar 19-17 LW 19-15 WY 19-15 JSV 19-8 JSV degradeert. Het Rijssense Excelsior '31 (koploper en ernstig titelkandidaat in de 2e klasse Oostheeft zaterdag in Veenendaal ondervonden dat het Westelijk 2e klasse voetbal toch nog iets anders is dan in het Oosten. Vooral toen DOVO in de tweede helft met een 1-0 voorsprong het tempo ging verhogen konden de in het rood-wit gestoken oostelijken het moeilijk meer bijbenen. In het eerste kwar tier was Excelsior sterker. Op een uitstekend bespeelbaar terrein en prachtig voorjaarsweer ontving DVSA j.l. zondag op De Burgwal de hekkesluiter Brederodes uit Vianen. In Vianen had DVSA de eerste wedstryd gewonnen met 0-1 en dus leek een Amerongse zege wel waarschijnlijk. De kansen zijn er inderdaad voortdurend geweest, doch het einde kwam zoals de wedstryd was begonnen. DVSA trapte af en had in de eerste helft een recht over het veld staande wind tegen. Al spoedig bleek dat beide elftallen elkaar niet veel toegaven. Beide elftallen speelden een veel te laag tempo en er werd voortdurend slordig geplaatst. Mogelyk was het mooie voorjaarsweer hieraan wel schuldig. Het gevolg was in ieder geval een saaie en lauwe vertoning. DVSA was wel het minst slecht en verkreeg geleidelijk toch een overwicht. Het duurde allemaal echter veel te lang en steeds werd er zo doorzich- fensie ook voor haar taak berekend bleek. Zo draaide de tijd voorbij en kwam de rust met een nog dubbel blanke stand. Na de hervatting had DVSA het voor deel van de wind en was nu veel ster- Er lag een zekere matheid over het spel van DOVO. Bepaald boeiend wa ren overigens de duels tussen de blon de rechtsbuiten Leusink en keeper v. Hardeveld. De DOVO goalie wist een paar maal achtereen zich op de schoen van de Twentenaar te werpen en hier door een doelpunt te voorkomen. Aan de andere kant kreeg keeper Leyen- dekker een open doekje toen hij een keihard schot van J. v. Manen tot hoekschop verwerkte. Na 20 minuten (61) „Laat die draden maar vallen, Merlin", zegt Aram luid, „het poppenspel is uit!" De tovenaar, die de punt van Arams zwaard in zijn rug voelt prikken, laat de beide stokjes, waaraan de draden zitten los en onder hen stort de spookpop langs de muur omlaag Dan, plotseling, hoort Aram ach- i kopte R. Schoeman onhoudbaar in uit een voorzet van de overigens zwak spelende Visser, 1-0. Dankzij het goede werk van doel man Hardeveld bleef de nul aan de kant van DOVO voor de rust gehand haafd. Rechtsbuiten Diepeveen, zeer goed in het passeren van een tegen speler, maar niet zo sterk in de af werking, zorgde met een harde schui ver voor 2-0. Midvoor Wold, die later uitviel, zorgde na een goede aanval, geleid door Leusink voor het verdiende tegenpunt, 2-1. Excelsior kwam terug, maar Van Beek, Slotboom, Van Manen en de uit stekende keeper Hardeveld zorgden er voor dat de gasten niet rtieer tot sco ren kwamen. DOVO deed dat wel. Het derde doelpunt was wel het mooiste van de wedstrijd. Back A. van Manen kop te het leer naar linksbuiten Van Hall, die op zijn beurt doorkopte naar Schoe man. De DOVO midvoor tikte de bal beheerst over stopper Nijland heen en liep een paar passen door. Genadeloos plaatste hij het leer langs de uitgelo pen keeper Leyendekker, 3-1. ter zich een licht gerucht, een zacht gerinkel, als van een zwaard, dat uit de schede getrokken wordt. In een instinctief gebaar uit zelfbehoud, duikt hij ineen en fluitend scheert het staal over zijn hoofd! Bliksemsnel werpt hij zich, nog geknield, om en stort zich op zijn belager. Onmiddellijk heeft hij de man herkend als degene, die tijdens hun duel in het dorp plotseling ineengezakt was, zogenaamd getroffen door Merlins toverkracht Beiden storten tegen de grond, terwijl Peer, de tovenaars knecht, met gebalde vuisten naderbij stormt (wordt vervolgd) Het doel van Hulshorst in gevaar tij dens de wedstrijd Sportclub Rhenen - Hulshorst. De aspirant-kampioenen lie ten een kostbaar puntje op Kandia achter. Spelmoment uit de za terdag gespeelde wed strijd VRC - SSVU. De bal is ver buiten bereik. tig gespeeld, dat de Brederodes-verdedi- ging alle gelegenheid kreeg tijdig in te grijpen. Toch kreeg DVSA werkelijk niet te missen kansen, doch alleen voor de keeper gekomen zag men toch nog geen kans de bal in het doel te werken. Na 20 minuten kon het echter niet meer mis gaan. Na een goede aanval brak midden voor van Mourik alleen door de verdedi ging en ook de uitlopende keeper werd omspeeld. Op het laatste moment werd van Mourik echter door een toeschieten de achterspeler van Brederodes onderuit gehaald. Onbegrijpelijk gaf de scheids rechter hiervoor een indirecte vrije schop in het strafschopgebied. De hieruit inge schoten bal werd door een Vianense ver dediger echter met de hand weggeslagen en nu kende de scheidsrechter toch een strafschop toe. Aanvoerder Breeschoten kwam naar voren om het vonnis te voltrekken. Kei hard vloog de bal tegen de lat en was ook deze kans verloren. DVSA zakte hierna bepaald terug en kreeg Brederodes kan sen. Ook hier opereerde een schotloze voorhoede, terwijl tenslotte de DVSA-de- lcer. Keer op keer werd het Brederodes- doel belaagd, doch het juiste schot kwam niet. Brederodes kon zich geleidelijk onder de druk uit werken en tegenaanvallen opbouwen. Ook deze bleken niet het min ste gevaar in te houden. Na een half uur spelen ging DVSA het initiatief vol komen in handen nemen. Het gehele elftal drong sterk op en werd het doel der gas ten onder zware druk gezet. De afwerking der Amerongse aanvallen was evenwel bij herhaling bijzonder slecht. Vele kansen deden zich voor, doch door voortdurend treuzelen en zeer slecht plaatsen kwamen er geen doelpunten. Het moet wel gezegd worden, dat DVSA niet het minste geluk had in deze wedstrijd. Steeds weer was er nog weer een Brederodes-been of lichaam, waar de bal op afketste. Vele hoekschop pen kreeg DVSA te nemen en voortdurend hing een Amerongs doelpunt in de lucht. Het kwam er evenwel niet uit en een wedstrijd, die met groot verschil gewon nen had moeten worden, eindigde ten slotte in een onbevredigend 0-0 gelijk spel. Positie GVVV iets beter De Veenendaalse clubs DOVO en GVVV hadden afgelopen zaterdag vrijaf, al thans wat competitievoetbal betrof. GVVV stond om half twaalf gereed om naar Den Helder te reizen. Een groot aantal supporters zou de reis meemaken, maar op het allerlaatste moment kwam het bericht dat het terrein van HCSC was afgekeurd. De positie van GVVV verbeterde een tikje doordat SSC in Amster dam een kleine nederlaag leed. De stand in 2A werd nu: Zwart Wit '28 21-35 Spakenburg 20-30 Kozakken Boys 20-28 Zuidvogels 21-35 Noordwijk 20-23 Rijnsburgse Boys 21-23 NDSM 20-19 CSCA 21-19 ZCFC 21-18 Zwaluwen 18-17 Hoogvliet 20-15 GWV 20-11 SSC '55 21-11 HCSC 20-10 Stand in 2B: IJsselmeervogels 20-32 Quick Boys 20-31 's Gravenz. S.V20-26 DOVO 20-25 DOSK 20-25 Apeldoorn 21-22 Genemuiden 20-20 SHO 21-20 Huizen 19-19 WOG 21-18 Pelikaan 20-16 SSS 19-13 Ter Leede 20- 8 SDCP 21-8 Het jubilerende Kulan moest zaterdag aantreden tegen Advendo uit Ederveen. Werd de uitwedstrijd destijds een moeizame bevochten 3-2 overwinning, thans kende Kulan geen pardon en won maar liefst met 7-1. Indien de Kulanvoorhoede alle doelrijpe kansen had benut zouden de dubbele cijfers zeker gehaald zyn. Na 12 minuten namen de gasten de leiding na een ongevaarlijke aanval. Spil v. d. Haar kopte de bal weg en Blankestjjn sloeg het leer onnodig met de hand uit het doelgebied. De toegestane strafschop zette Kulan op een 0-1 achterstand. Maar Kulan zag het gevaar en zette alles op de aanval. Na talrijke kansen, die op niets uitliepen, scoorde Faber in de 25ste mniuut op be heerste wijze de gelijkmaker. Even later weer een goede kans voor Faber, maar nu schoot hij naast. Advendo probeerde met lange trappen aan te vallen, maar spil v. d. Haar kopte alles weg. Ook de backs van Leeuwen en Vlaanderen gaven geen meter grond cadeau. Na 35 minuten probeerde van Hall het leer met de hand in het doel te drukken, maar scheidsrech ter Nelissen keurde het doelpunt terecht af. Vijf minuten voor rust kopte Hensen na een hoekschop in en zo leidde Kulan met 2-1. Na de thee was Kulan heer en meester. De Ederveense rechtsback knalde in uiter ste nood in eigen doel, 3-1. Advendo werd geheel op eigen helft teruggedrongen. Na een kwartier spelen maakte van Hall zich goed vrij en schoot van de rand van het strafschopgebied raak, 4-1. Hensen kopte een voorzet van Jongboom in de touwen en het was 5-1. Met nog 20 minuten te spelen werd van Beek, wegens het aannemen van een drei gende houding uit het veld gestuurd en van Wakeren, die aanmerkingen maakte tegen de scheidsrechter vertrok even eens vroegtijdig naar de kleedkamer. Met nog tien minuten te spelen viel het zesde doelpunt. Weer was Hensen de maker toen hij een voorzet inkopte. Kort voor het einde werd het zelfs 7-1. Door deze overwinning heeft Kulan haar kansje op het kampioenschap behouden.

De Vallei | 1965 | | pagina 5