WolS,3LuM« PAUK DE UROUUf iUOOR HET i VOETLICHT ENORME AEG AEG Fa. UI. HUIBERS OCCASIONS Ned. Politie-elftal tegen D0V0 PRIJSVERLAGING trommel wasmachine TURMA f 845- trommel- wascombinatie TURNAMAT f 1095 - Automobielbedrijf R. Vonk N.V. i.o. Jubileumwedstrijd DOVO-Ned. Politie Elftal ter ere van viering tweede lustrum Kulan 1,69 0,89 Burgerlijke stand KERKDIENSTEN SPORTPROGRAMMA GVVV kan zich zaterdag praktisch veilig stellen VOLLEYBAL PANTERS-heren spelen laatste wedstrijden DINSDAGKOOPJES schoonmaakkoop j es Tuingereedschap Keukentrap Stoffer MARKTBERICHTEN Apothekersdiensten Doktoren- en Mevr. Zachte (Eist) lid van vrouwenadvies- commissie: „Vooroorlogse woning was solider" Succes Al jong Lezen Verslaggeefster Massaal Raadslid? Officiële bekendmaking Gevonden en verloren Ingekomen en vertrokken PROFITEERT U NU VAN EEN van f 995,- nu voor van f 1298,- nu voor Vraagt nu eens demonstratie aan Bergweg 15, Veenendaal. Telefoon 2623 STEEDS VOORRADIG ZEER GOEDE o.a. Citroën ID en DS 19 vanaf f 2000,- Citroën 2 CV - Luxe en Bestel vanaf f 1.250, Citroën BREAK 1960 Panhard PL17 Fiat 1800, met schuifdak en radio pracht wagen 2 Renault's Dauphine 1963, waarvan één als nieuw Simca Aronde 1961 VEENENDAAL De fluit van de Woudenbergse fabriek- is begonnen de kraaiemars te blazen. Het is gebeurd met de Frisia, die bij ons, inboorlingen, altijd nog het beste be kend is onder de naam „Woudenbergse fabriek". Bij leven en welzijn zal de Ko ninklijke VSW eind 1967 heer en meester zijn op de terreinen en in de hallen van de Woudenbergse. Dan is er veur de tweede keer een naam van dit bekende erf de geschiedenis ingewerkt. Eerst de Woudenbergse, toen de Frisia. Och, eigen lijk waren ze allebei al historie. Het was al Leiden, dat op dat terrein de baas speulde. We hebben dat motten gedogen en niet op het enige punt in onze gemeente. Lei den heeft in de loop van de jaren hier een knappe vinger in de pap gestoken. Niet dat ik me daardeur bedreigd zou voelen. Helemaal niet. Mar het geeft me an de andere kant toch wel een ple zierig gevoel, dat het stukkie straks door troepen van eigen bojem wordt bezet. Door de Grote Fabriek, welk alias wij de Koninklijke VSW in het grijze ver- lejen al hebben meegegeven. De Grote Fabriek is nog bezig om z'n naam waar te maken ok. Misschien komt het nog zover, dat z'n fluit, die veur ons als jon gens het sein was dat het tijd werd om an moeders pappot te schuiven, half Vee- nendaal an het werk roept. Het is veur onze plaats vast niet on gunstig dat de Koninklijke Veenendaalse de gelegenheid krijgt om z'n vleugels binnen onze grenspalen uit te slaan. We hebben het de leste jaren kunnen zien. As een fabriek hier armslag te kurt komt dan verdwijnt men zonder pardon mit een sectie naar elders. En het is al gepasseerd, dat op die ma nier een heel bedrijf van lieverlee naar den vreemde vertrekt. Daarom mag van mij, dat grote Veenendaalse bedrijf ge rust hier blijven. We kunnen nou een maal niet zonder die industrie en ik heb al meer gezegd, dat je bij het beoordelen van ons plaatselijk schoon in de eerste plaats in acht dient te nemen dat wij een industrieplaats vertegenwoordigen. Je moet de toestand hier bezien in z'n kwa liteit van industriegemeente. Dat is nou eenmaal niet anders. Logisch, dat men probeert om die in dustrie, als de gelegenheid zich veur- doet, verder van het centrum af te dou wen. Mar dat is dan deze keer niet ge lukt en het zit er misschien de eerste vol gende eeuw niet meer in ok. Het zal niet meugelijk zijn om de streep tussen de Vaart en het Achterkerk, die toch zo kalmpies an wel 'es an modernisering toe is, helemaal open te gooien. Men moet straks al beginnen mit een obstakel, de ouwe Frisia. Da's jammer genoeg een veer die we veur ons broodjie motten laten. Het anzien van onze statige Kerkewijk was er bepaald op veuruitgegaan als dit antieke fabriekscomplex de geest had motten geven. Het heeft niet zo mogen zijn. En ok de Zandstraat mot een fraaie veer laten. Geen nieuw kantoorgebouw, mar een par- Het sportprogramma is deze week vrij omvangrijk. De belangstelling gaat zaterdag voornamelijk uit naar de viering van het 10-jarig bestaan van de voetbalvereniging Kulan. Het bestuur van deze SKF-vereniging zal recipiëren in hotel „De Korenbeurs" van 6.G0-7.30 uur n.m. Op het Kulanterrein wordt om half drie de Erc-wedstrijd ge speeld tussen de plaatselijke 2e kiasser D.O.V.O. cn het Ned. Politie-clftal. De aftrap zal worden verricht door de heer J. C. Jonker, een der directeuren van S.K.F. VRC komt in Haarlem tegen het laag geplaatste Kennermerland in het veld. Alleen voor de thuisclub staan er belan gen op het spel, zodat het nog te bezien staat of VRC zegevierend uit de Spaarne- stad zal terugkeren. Voor Merino's staat een spannende periode voor de deur. Twee clubs zullen naar de KNVB overgaan en zoals de za ken nu staan heeft Merino's als goede tweede een uitstekende kans voor het eerst in haar bestaan de grote bond bin nen te stappen. Maar de wedstrijd van zaterdag tegen Montfoort zit nog wel vol voetangels. Oppassen is de boodschap, maar de DS-ploeg speelt dit seizoen zo constant dat ook deze hindernis kan wor den overwonnen. In de zondagcompetitie is de spanning geweken nu Scherpenzeel kampioen werd. De kampioenen zelf zullen het in Auster- litz wel rustig aan doen en daarom is het niet zeker dat ze ook met winst de pyra- mide zullen afdalen. R.K. Unitas kan ook vrijuit spelen tegen het Utrechtse UVVO, want er staat niets meer op het spel. Winst voor Unitas is het meest waarschijnlijk. Oranje Wit, dat naar Soesterberg moet, staat er al net zo voor. Geen belangen meer, maar wel een aardige wedstrijd. Sportvereniging Panter zal zich door het Utrechtse VVOO wel niet laten ver rassen en komt met een kleine zege uit de bus. NSVS zal weinig moeilijkheden onder vinden van PVD dat achter de Nevedafa- briek een bezoek afsteekt. Sportclub Rhenen zal het arme DEV in Doorn nog meer in de misère brengen en het lot van de gastheren definitief be slissen. Valleivogels krijgt het iets moeilijker tegen het bezoekende EDO, maar ziet misschien wel kans een gelijk spel te be reiken. Pienswoude moet, gezien de achtervol gers, tot het laatste moment attent blij ven, maar winst op het zwakke Langbroek is toch te verwachten. Advendo is sterk afgezakt, maar zal het in Bunnik toch moeten klaren, anders is het toch wel zeer teleurstellend. De zaterdagvereniging van DVSA zal in Werkhoven twee punten veroveren, want Beverweerdse Boys kan dat onmo gelijk verhinderen. De opstellingen van beide elftallen luiden: Ned. Politie-elftal Doel: Van der Zouwen Achter v. d. Heuvel en van Amsterdam Midden: Putman, Lit en v. d. Meulen. Voor: Lagendijk, van Mares, Raske, Don- derwinkel en v. Riel. D.O.V.O. Doel: T. v. Hardeveld Achter: A. v. Manen, J. Rebergen, B. v. d. Pol en G. v. Beek Midden: J. v. Manen en G. Slotboom Voor: K. van Hal, R. Schoeman, B. Visser en N. Diepeveen. Scheidsrechter is de heer J. C. v. Mou- rik uit Beusichem. Grensrechters A. Blankcspoor (Veenendaal) en W. J. v. Dijk (Bunnik). Voor GVVV wordt het zaterdag even eens een belangrijke dag. De blauwwitten kunnen weer wat hoop koesteren omdat de medegegadigde SSC relatief slechter kwam te stdan. Nu treft het geval dat GVVV de club uit Sprang-Capelle in eigen huis gaat opzoeken. Een overwinning van GVVV zou hen praktisch in veilige haven brengen, omdat SSC er dan wel heel be nauwd voor komt te staan. Geladen met energie zullen de GVVV'ers de Braban ders tegemoet treden en wie weet komen ze zaterdagavond met de zo kostbare winstpunten in Veenendaal terug. Veenendaal, dat de competitie zo fantas tisch begon moet nu nog wat oppassen. Er zullen namelijk twee clubs degraderen en Veenendaal is met nog drie wedstrij den te spelen nog niet geheel veilig. Zon dag gaan de geel-blauwen naar Laren waar men moet aantreden tegen LVV, dat hevig in degradatiegevaar verkeert. De Gooise club zal zich dan ook stellig roe ren en we kunnen rustig aannemen dat Veenendaal voor zware problemen komt te staan. Met een eventueel gelijk spel zouden de geel-blauwen zich praktisch in veiligheid spelen, zodat we het daar maar op houden. plicht moeten doen en sterk voor de dag komen. Voor beide tegenstanders hangt er te veel van af en voor de Panters is dit een gelegenheid om zich in de middenmoot te scharen, hetgeen geen gek resultaat zal zijn want de eerste helft van de competitie werd door hen afgesloten met slechts twee winstpunten. In de tweede helft mar cheerden de zaken wal beter, waardoor thans aansluiting is verkregen met de middengroep. Al met al een zware avond voor deze Panters formatie. Het team van Panters 3 (dames) speelt a.s. donderdagavond om negen uur in eigen huis de laatste wedstrijd van het competitieseizoen tegen BOS 1. Een overwinning ligt in de lijn der ver wachtingen, waardoor dit team zich kan verzekeren van de tweede plaats op de ranglijst. A.S. ZATERDAG VOETBALWEDSTRIJD KULAN-TERREIN. Aanvang 14.30 u. Entree f 1, keerplaats en vanaf de straat rechtstreeks Ik heb al gezegd, dat het naar mijn be- scheijen mening wel nodig zal zijn. We kunnen van het stedeschoon niet eten. Veenendaal is een oord mit een werkpak an. Een gemeente mit een overal an. Akkoord, industrie, daar kan ik vree mee hebben. Mar het is toch niet teveul gevraagd als we graag een schone overal om onze le den willen hebben hangen. Een besmeurde staat zo onverzorgd. Dat doet de indus trie ok geen goed. Misschien willen de fabrieken dat wel effe in het oog houwen. Als 't kan ok de Koninklijke „Grote". Wout Blauwkous Het eerste herenteam van de Pan ters speelt hedenavond twee wedstrij den te Zeist. Het zijn de twee uitge stelde wedstrijden tegen respectievelijk Olympia 1 en Cito 3. Beide laatsge- noemde ploegen staan onderaan in de eerste klasse van de hond en het laat zich aanzien dat het voor de Panters een moeilijke zaak wordt punten bin nen te halen. Doch gezien de plaats op de rang lijst moet er wat uit te slepen zijn. Vooral Cito 3 zal alles op alles zetten om twee kostbare punten binnen te ha len, daar zij zich dan op gelijke hoogte kunnen spelen met een andere ploeg. De Panters zullen dus hun sportieve voor de schoonmaak van uw tuin, solide 3 delige set metalen gereedschap bestaande uit, schepje, harkje en krabber verpakt in solide plastic zak, schoonmaakkoopje betrouwbare keukentrap 4 treden waarvan 1 platform, compleet met ophangbeugel voor emmer enz., zeer solide uitvoering voor jaren lang gebruik in ar schoonmaakkoopje Iö^yO keurig gelakte stoffer prima nylon vulling, handig formaat schoonmaakkoopje Alleen dinsdag 6 april Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal SCHERPENZEEL Eiermarkt Aanvoer 1.002.000. Prijzen f 14,25 tot f 15,Henneeieren f 13,tot f 14, Allen per 100 stuks. Handel redelijk. Biggenmarkt Aanvoer 200. Prijzen f 65,— tot f 78, per stuk. Handel redelijk. VEENENDAAL Eiermarkt Aanvoer 150.000 stuks. Prijzen van f 14,25 tot f 15,en van f 13,— tot f 14, per 100 stuks. Handel vlug. Biggenmarkt Aanvoer 30 stuks. Prijzen van f 65, tot f 72,per stuk. Handel matig. VEENENDAAL: Dr. Annot, Kerkewijk 56, tel. 3198. Zuiderapotheek, Dr. Slot. de Bruïneplein 7, tel. 3714. RHENEN: Dr. Wijchers, Achterbergse- straatweg, tel. 2328. Apotheek Deijs alleen voor spoedrecepten. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Dr. Kars, tel. 03434-1273. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOU- DE: Dr. Rademaker te Ederveen, tel. 201. SCHERPENZEEL: Dr. W. van Vulpen, Dorpsstraat, tel. 03497-1220. Mevrouw Zachte, wonende aan de Bcatrixstraat in Eist en moeder van drie kin deren, houdt zich bezig met het algemeen belang. Als lid van de Vrouwenadvies commissie in de gemeente Rhenen geeft ze samen met haar plaatsgenote mevrouw Eimers haar visie op de kwaliteit van de gebouwde woningen en doet praktische suggesties als de huizen nog slechts op papier zijn getekend. En wie zou de al of niet geslaagde indeling van een nieuwbouwwoning beter kunnen beoordelen dan de huisvrouw, die er haar leven in woont en werkt? Mevrouw Zachte is wel een beetje trots op een recent succesje. In Eist worden 32 nieuwe woningen gebouwd en bij het bezien van de tekeningen, kwam de vrouwenadviescommissie met het idee de inrichting te wijzigen. Wij bogen ons over het ontwerp en ontdekten dat de indeling van de voorzijde niet praktisch was, zegt mevrouw Zachte. In volgorde waren achter elkaar gepland de w.c., de kel derkast en de trap. Na ampele bespre kingen stelden wij voor om de kelder kast achter de trap te bouwen, dus het dichtst bij de keuken. Tot mijn grote vreugde zag ik onlangs dat onze suggestie was opgevolgd. Met deze dingen houdt de adviescommissie zich intensief bezig. Mevrouw Zachte heeft veel interes sen. Zij is geboren Friezin exacter ge zegd, geboren in het stadje Franeker, waar ze volop meedeed met de poli tieke jongerenorganisaties. Had een bestuursfunctie in de jongerenvereni ging „De Nieuwe Koers" van de P.v.d. A. Haar dagelijks werk vond mevrouw Zachte op het kantoor van een aan nemersmaatschappij. Vandaar die be langstelling voor een effectieve wo ningbouw? Misschien wel, lacht me vrouw Zachte. Hoe het zij, haar be langstelling gaat uit naar de vele vraagstukken van deze tijd, ook de politieke. Hoe dat te rijmen is met het ver vullen van mijn huishoudelijke plich ten? Wel, ik ben van mening dat iedere vrouw ernaar moet streven haar huis netjes te houden, maar dat impliceert niet dat ze dan maar een huissloof moet worden. Het huis is er voor de mensen en niet de mensen voor het huis, volgens mevr. Zachte. Mevrouw Zachte is ervan overtuigd, dat de gemiddelde huisvrouw veel te weinig leest. Ja, de gewone dames bladen misschien wel, maar over iets diepere problemen zijn de vrouwen niet ingelicht. Hoewel, ik moet zeggen dat er verandering in komt. De vrou wen worden bij het winkelen prijsbe wuster en kwaliteitsbewuster. Maar daarover moet voorlichting gegeven worden. De huisvrouw in de grote steden ligt een neuslengte voor, omdat men meer met de maatschappelijke dingen geconfronteerd wordt. Lezen is uiterst belangrijk, ik wil dat nog eens onderstrepen, zegt mevrouw Zach te, het is veel belangrijker dan tele visie kijken al kan ik niet ontkennen dat van dit medium ook veel te leren valt, waar vroeger nooit iemand van wist of hoorde. Opeens komen we tot de ontdekking dat mevrouw Zachte het pad der jour nalistiek, zij het wat aarzelend, ook al eens betrad. Ze maakte voor haar huwelijk de raadsverslagen uit Fra neker voor het „Vrije Volk" en mop pert nu nog dat de stukken zo werden ingekort, waardoor de vergoeding per regel maar magertjes was. Als het over de woningbouw ging dan was ik pas in m'n element en benadrukte dit aspect automatisch in mijn ver slag, wat misschien niet altijd objec tief was, maar ik kon er niets aan doen vertelt mevrouw Zachte. Wat de adviescommissie betreft, dat is een levendig orgaan. We spuien ideeën over bredere vensterbanken, doorgeef luiken in de kamer naar de keuken, grotere slaapkamers enz. Alles wordt niet altijd ingewilligd, maar we laten toch onze (huisvrouwen)stem horen. De hedendaagse bouw vindt mevr. Zachte teveel op massawerk lijken. Het moet allemaal te vlug, het is goedkoop, 'k Moet zeggen dat de voor oorlogse woningen veel solider wa ren, maar ja dat is een landelijk pro bleem, dat we in de gemeente Rhenen niet maar eventjes een twee drie kun nen opheffen. Mevrouw Zachte vindt het jammer dat het verenigingsleven niet meer bloeit. De televisie neemt alles in be slag. Eist is groot genoeg om een aantal verenigingen te bezitten, ook politieke, maar de belangstelling is miniem. Eveneens belangrijk 'voor een huisvrouw vindt ze het lezen van de consumentengids. Als je vlees koopt of brood moet je toch weten van wel ke kwaliteit het i^? Zelf winkelt mevrouw Zachte wel in Utrecht,, waar haar man vandaan komt. Maar ook een enkele keer in Veenendaal of Wageningen. Men zegt wel eens dat het leven op het platte land goedkoper is, maar dat is niet juist, vindt mevrouw Zachte. Veel dingen zijn in de stad veel goedkoper. Wanneer een der leden van de P.v.d.A. in de Raad van Rhenen zou bedanken of verhuizen komt mevrouw Zachte als opvolgster op de lijst in aanmerking voor het raadslidmaat schap waarbij ze dan de eerste vrouw zou zijn die in Rhenens raad haar in trede doet. Of ze een eventuele be noeming zou accepteren? Dat zie ik wel als de tijd daar zou zijn, merkt mevrouw op. Ik wil u wel zeggen dat ik het griezelig vindt dat de vrouwen niets van politiek afweten, terwijl ze wel eens in de vier jaar moeten stem men. Ze doen haar man maar na, denk ik. Ik bemoei me niet met poli tiek zegt men dan, maar men vergeet dat de politiek zich wel met hen be moeit. Men weet ook te weinig over de aktuele dingen die gebeuren. Neem nou de kabinetskrisis. Ik sprak een seksegenoot die zei: Minister Schmel- zer heeft het niet gered. De fractie leider van de K.V.P. werd daar ineens maar tot excellentie gepromoveerd. Men klaagt wel als de margarine één cent omhoog gaat, maar de grote lijn verliest men totaal uit het oog. Mevrouw Zachte vindt het overigens in Eist prettig wonen. Haar man is onderwijzer en werkt dichtbij. Haar kinderen gaan naar een pas opgerichte muziekclub. Ik ben best tevreden, want ook dit dorp past zich geleide lijk aan de moderne tijd aan. Er staan grote plannen op stapel, ook wat de woningbouw betreft. Als ik de tijd zal blijven vinden zal ik me er intens mee blijven bezighouden, zo besluit mevrouw Zachte. Want, hoe ik me ook voor allerlei dingen interesseer als het erop aankomt, gaan man en kinderen voor.... VEENENDAAL Afkondiging strafverordening kapverordening Burgemeester en wethouders van Vee nendaal maken bekend: dat gedurende drie maanden ter gemeen tesecretarie (2e afdeling), Hoofdstraat 92, voor een ieder ter lezing zijn neerge legd en tegen betaling der kosten alge meen verkrijgbaar zijn gesteld: a. de op heden afgekondigde Kapveror dening; b. het door gedeputeerde staten van Utrecht goedgekeurde raadsbesluit tot aanwijzing van de bebouwde kom, be doeld in artikel 1, lid 5, van de Boswet. De onder a. genoemde Kapverordening treedt in werking met ingang van 1 april 1965. Veenendaal, 31 maart 1965 Burgemeester en wethouders voornoemd: De burgemeester, J. Hazenberg; de secretaris, Van Manen. VEENENDAAL Gevonden: oranje plastic bal; bruine grijze herenhandschoen; kinderbril met herenportemonnee met inh.; sleuteltje; blauw montuur; paar bruine kinderglacé's; gasaansteker; rode autoped; herenhorloge met doublé rekbandje herenhorloge met zwart lederen bandje; bruin lederen por temonnee met flink bedrag aan geld; bruine herenportemonnee met inh.; bank biljet; boxerhond; bruine linkerglacé; vierkant herenhorloge wit linker kinder schoentje; zwarte linker dameshand schoen, lang model; 2 bankbiljetten. Verloren: doublé herenpolshorloge; zil veren bedelarmband met 4 bedeltjes; he renpolshorloge met lederen bandje; dub bel snoer donkerrode met rose kralen; bruine portemonnee; kleine rode dames portemonnee met zwarte band en in houd; houten autoped; geel-bruin konijn; blank gelakte houten autoped met drie wielen; bruine 'dubbele rijwieltas; oranje gele kanarie; sleutels aan ring met riem pje; herenpolshorloge met zwart bandje; bedelketting met 7 bedeltjes. RHENEN Gevonden: schooletui inhoudende pen nen, potloden e.d. bruin grijze kleur; blau we step met zilvergrijze spatborden; zwar te dameshandschoen; rode step; rechter, bruine handschoen; herenrijwiel merk „Kent", zwart gelakt; zwarte damesknip- portemonnee inh. f 0,54 en lipssleutel; zwarte knipportemonnee inhoud ca. f 22, Aan komen lopen: jonge herder, zwart bruin van kleur. Verloren: grijze herenhandschoen; grijze jongensjas, merk Sturka; zwart lederen portemonnee; gevoerd bruine want; rood blauw nylon windjack voor kind; bank biljet van f 25,bruin lederen porte feuille, inhoud saneringskaart en militair paspoort; grijze bromfietstas; weekend tas rood-blauw geruit, inhoudende 2 hand tassen, parapluie, handschoenen en kle ding; grijze kunstlederen herenhand schoen. VEENENDAAL Geboren: Antonie z.v. A. Haring en C. Blaauw; Piet z.v. K. van den Bos en D. Boers; Willem Gijsbertus z.v. W. G. den Hartog en E. van de Munt; Melina Mari anne d.v. J. Methorst en P. H. Jansen; Hendrik Willem z.v. B. Stomphorst en M. Bos; Hendrik Johannes z.v. J. Heikamp en H. Wijnbei-ger; Dirkje Stevelina d.v. H. van Dijk en J. Roseboom; Arend z.v. M. A. J. Diepeveen en J. N. C. van Ma nen; Gerard z.v. G. Veldhuizen en G. Meijering; Anton Robert z.v. S. Diepeveen en J. M. de Kievid; Janna d.v. G. W. van Engelenburg en G. Heijink. Ondertrouwd: G. G. Schrijver en P. van de Kraats; H. van Beek en W. van de Scheur; J. L. H. Wallet en A. Slotboom; E. van Beek en A. Drost; A. J. van Er ven en J. A. Schuit; C. van Schoneveld en C. G. Swagers; J. van der Steen en M. Achterberg. Gehuwd: B. Jansen en H. C. van Bur- ken; G. van Wijk en G. van Engelenburg; D. A. van der Horst en N. Vink; H. P. J. Vaessen en P. J. Weber; J. Doppenberg en J. van Hoeflaken; C. A. Wijnberger en W. van Engelenburg. Overleden: Geertruida van Omme, 69 jaar, wed van R. van den Brink; Maria Theresia Bernadette Ballast, 12 dagen (overl. te Rhenen); Dirk Jansen, 86 jaar, weduwn. van J. Stip; Willem van Voorst, 50 jaar, echtg. van G. van Holland. AMERONGEN Geboren: Erica Paula Maria d.v. J. Bos en M. C. Onderstal; Hendrik Jan z.v. C. Overeem en J. G. Kluvers; Gerritje d.v. J. van Ree en E. van der Horst. Ondertrouwd: C. J. M. van der Werff en A. H. de Haas; J. J. Duitscher en R. C. Keiman. Overleden: Jan Gijsbertus Bouman, 35 jaar; Jannetje Jansen-Iunow, 80 jaar. RHENEN Geboren: Wilhelmina Jolanda Mathilda d.v. W. M. van Oort en D. J. de Jong; Adrianus z.v. A. Veenhof en G. van Soest; Hendrikus Gerhardus Frederik z.v. A. H. van Mierlo en J. A. Verwoert; Evertje Maria d.v. E. Gerritse en E. Diepeveen; Jacob z.v. W. van Eden en H. Alberti; Matty d.v. W. Bovenschen en Z. H. Bel- mer; Maria Petronella Theodora d.v. W. A. Sanders en M. T. Hofstede. Ondertrouwd: A. Koops en G. G. G. Beekman; J; Kroesbergen en A. M. M. Griffioen. Gehuwd: C. P. van Garderen en A. de Jong; J. M. van de Bovenkamp en M. van Dam; J. F. van Eldik en R. van Dijk; F. Hoefsloot en J. M. van Middelkoop. Overleden: Lammerdina Wilhelmina van den Brink, 80 jaar, echtgen. van R. vai\ Laar; Gerrit van Druuten, 71 jaar, echt- gen. van L. W. van den Berg; Martha Rebecca Fickweiler, 86 jaar, geh. gew. met P. van den Berg; Johanna Catarina Riemsdijk, 61 jaar, echtgen. van P. J. Kosters; Maria Theresia Bernadette Bal last, 11 dagen. Elders overleden: te Wageningen: Gijs- bert Bartus Rothuis, 73 jaar, echtgen. van C. Aalmers. SCHERPENZEEL Geboren: Albertus z.v. T. H. de Koning en J. van Bruggen; Alida N. d.v. E. Huis man en B. G. ten Wolde. Ondertrouwd: M. H. J. van Raaij en E. G. Veenvliet. AMERONGEN Ingekomen: W. F. M. Berend van Drie bergen; E. Talen van Den Haag; D. van Laar van Leersum. Vertrokken: B. Ravenhorst naar Italië; J. J. Runtuwene-van Mierlo naar Den Haag. VEENENDAAL Oude Kerk: 9.30 uur dr. Graafland (bev. lidmaten); 5 uur ds. Van den Berg. Julianakerk: 9.30 uur ds. De Jong; 5 uur ds. Langerak. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. Wisger- hof; 5 uur ds. Vroegindeweij. Sionskerk: 9.30 uur ds. Van den Berg; 5 uur ds. Terlouw. Bejaardencentrum: 9.30 uur ds. Van Drenth van Ede. Veeneind: donderdag 8 april 7.30 uur ds. Vosman van Rijssen. Dijkstraat: 2.45 uur ds. Vroegindeweij. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Van Enk (bev. lidmaten); 5 uur ds. Bos van Zaandam. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. Bos van Zaandam; 5 uur ds. Slingenberg van Renswoude. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek (bed. H.A.). Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 en 5 uur ds. Keuning (bed. H.A.). Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5uru lees- diens; woensdag 7 april 7.30 uur ds. Wisse van Elspeet. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur prof. H. J. Schilder van Kampen. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Bos (bev. lidmaten wijk B.); 5.30 uur ds. Vijzelaar (bed. H.D.). Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. B. van Ginkel van Amsterdam. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 7 uur Lof. R.K. Willibordkerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 7.30 uur Verlossings samenkomst. Volle Evang. Gem., geb. O.C.B.: woens dag 7 april 8 uur Opwekkingssamen komst. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Westra (bev. lidmaten); 5 uur dhr. Bouwman (jeugddienst). Geref. Kerk: 10 en 5.30 uur ds. Volten. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. J. J. Timmer van Woerden; 4.30 uur ds. P. Bouw van Ede. Ned. Prot. Bond: geen dienst. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur ds. J. v. Haaren van Amersfoort. Oud Geref. Gem.: 10 en 5.30 uur lees- dienst. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5 uur leesdienst. R.K. Ged. Kerk: 9 uur H. Mis; 10.15 uur Hoogmis; 5 uur Lof. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. M. Breugem. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur lees dienst. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur dhr. Storm- broek van Lunteren; 6 uur dr. C. Graafland van Veenendaal. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst; maandag 5 april 2.30 en 7 uur ds. Mieras van Krimpen aan de IJs- sel (biddag voor het gewas). AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: 10 uur Jeugdkapel. Ned. Prot. Bond: 10.30_uur prof. dr. P. Smits van Den Haag. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. R.K. Kerk, Gasthuisstraat: 8.15 en 10.15 uur H. Mis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6 uur ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gem.: 10 en 7 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 3 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 2.45 uur lees dienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. B. Slingenberg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. P. Zijlstra. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. W. v. d. Veen (voorber. H.A.). Vrijz. Herv.: 10.15 uur De Schans ds. W. F. Monné. Vrije Evang. Gem.: 3 uur evang. J. W. Delwig. Verkoop onder garantie - Financieren - Inruil mogelijk. Zie onze showroom Industrielaan 8 - Ook zaterdags geopend van 9 tot 17 uu,r. AGENT: CITROEN - PANHARD Parallelweg 3-4-5, telefoon 08385-2545.

De Vallei | 1965 | | pagina 2