Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Grote bouwactiviteiten in „De Runt" bij Schrijverspark Agenda In juni start van Eurowoningen in Engelenburg OPENING RITMEESTER FILIAAL TE HAPERT Echtpaar Holierook uit Eist 25 jaar vader en moeder van jeugdherbergen Wat nu weer...? 39e JAARGANG WOENSDAG 21 APRIL 1965 Nr. 31 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Amerongen Eist Rhenen Achterberg Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt Ederveen Renswoude Scherpenzeel SYSTEEMBOUW Snel Heiwerk Nieuws uit de omgeving MULDER Op 5 mei braderie op de Markt Voor grote actie Philadelphia -k Paaswijdingsavond voor bejaarden Jaarvergadering Roode Kruis RHENEN Auto in brand PRIJS VOOR SCHOLIER IN LANDELIJKE TEKENWEDSTRIJD Paasvuur laaide hoog op Paasdrukte viel wel mee Contactavond ELST Tweede Sportlustwandeltocht op zaterdag a.s. AMERONGEN IDEALIST Druk Redaktto en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 lflnen) - Giro 563427 Bedaküe: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven bQ de agentschappen van „De Vallei" In plaatsen van verschoning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale kontraktprjjzcn op aanvraag Minimum per advertentie 5, Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Net voor Pasen kon het bouwcomplex ,,'t Hoorntje" aan de westkant van Veenendaal worden opge leverd. De laatste woning kwam gereed. Om de bouwstroom gaande te houden begon de N.V. Bouw maatschappij van Eist al tevoren met de voorbereidingen voor de bouw van 179 galerijwoningen in De Punt, oostelijk van het Schrijverspark- De eerste woningen van dit complex zullen hoogstwaarschijnlijk begin oktober van dit jaar gereed zijn. Daar tussendoor zal in juni een begin worden gemaakt met de heiwerkzaamheden aan de andere kant van het Omleidingskanaal, waarna dan in het komende najaar de fundamenten van de honderden Eurowoningen kunnen worden gelegd. Al deze woningen zullen worden ge bouwd volgens het moderne, tijd- en arbeidbesparende systeem. In De Punt zullen volgens een bijgehouden sche ma vijf woningen per week klaarko men. De opbouw- en afwerkingploegen leveren ook vijf woningen per week af, zodat een eenvoudig rekensommetje leert dat binnen 36 weken het gehele complex woonklaar moet zijn. Het werkschema kan zeer nauwkeu rig worden opgesteld omdat aan deze bouw bijna geen metselwerk te pas komt. Grote blokken beton worden kant en klaar op de bouwplaats afgeleverd en behoeven slechts te worden inge past. De woningen in De Punt zullen een ruime woonkamer en drie slaap kamers bevatten. De afmetingen van de woonkamer zijn 8,45 x 10,85 meter. Onder de woonlagen wordt een ruim souterrain gebouwd met bergruimte. In de naaste toekomst zal in een versneld tempo worden gebouwd vol gens de directie van de bouwmaat schappij. De moderne bouwstroom is alreeds toegespitst op een produktie van tweè woningen per dag. En zo zal het ook in Veenendaal gebeuren. Voor al de eerste twee jaar zijn in dit op zicht zeer belangrijk, volgens de di- rektie. In 1967 hoopt men zover te zijn dat men aan het bouwcontingent van '68 of '69 bezig is. Voor de woning zoekenden hoopvolle perspectieven. De bouw van de Eurowoningen in De Engelenburg zal veel voorbereidend DAMESKOOR ZINGT VOOR BEJAARDEN Vanmiddag om half drie zal het dames koor o.l.v. de heer Gijsbert van Zanten een uitvoering geven voor de Veenen- daalse bejaarden in het OCB-gebouw. Daarnaast zal mevrouw van Schuppen een verhaal voorlezen. VERGADERNG C.P.B. Op donderdag 22 april hoopt de afd. Veenendaal van de CPB een ledenverga dering te houden in hotel „De Koren beurs". Mevrouw J. Dencher-Joseph van de stichting ter bevordering van hygiëni sche gewoonten zal het onderwerp „Hy giëne en kleding in net gezin, vroeger en nu" inleiden. Na de pauze zal het onder werp worden besproken. LUNTERENIn Lunteren waren wat moeilijkheden gerezen omtrent de vie ring van Koninginnedag omdat het be stuur van de Oranjevereniging aftrad, wegens gebrek aan medewerking. Thans is gebleken dat dankzij het onderwij zend personeel van de lagere- en kleu terscholen in elk geval de schoolkin deren een gezellige dag zullen hebben. Het bestuur werd dankzij deze geste weer hoopvol gestemd en stelt pogingen in het werk alsnog een programma in elkaar te timmeren. Ook de muziek vereniging „Kunst na arbeid" wil een gedeelte van het programma vullen. Ondanks de gerezen problemen toch een ouderwetse Koninginnedag in Lunteren. BENNEKOM: De Staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen heeft aan mevrouw Henriette L. H. de Beaufort, douariëre Jhr. Mr. H. Laman Trip wo nende te Bennekom opdracht verleend tot het schrijven van een biografie van Koningin Wilhelmina. Mevrouw de Beaufort, die sinds enkele jaren in Ben nekom woont, heeft al meer biografieën op haar naam staan. Zij schreef o.m. over het leven van Willem de Zwijger, G. K. van Hogendorp, Nansen en Corne lls van Vollenhoven. WAGENINGEN: In Wageningen wordt in de Prinses Beatrixschool een tentoon stelling ingericht, waarin de oorlogsja ren 1940-1945 worden uitgebeeld. De tentoonstelling van oorlogsdocumenten enz. wordt gehouden onder het motto: „Opdat zij het weten." Het comité heeft daarbij het oog op de jeugd die al deze dingen onbekend is. 1922-1962 Assurantiekantoor Elg. R. R. MULDER Makelaar In Assurantiën Kerkewijk 167 - Veenendaal verZEKERen is ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e en 2e) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Telefoon 08385-3000 werk vergen, gezien de gesteldheid van de grond. Honderden heipalen zullen in de grond worden geslagen. Dit hei werk, dat staat te gebeuren aan de zuidzijde van de in aanbouw zijnde Tinnebrug zal wel drie maanden in be slag nemen, maar dan heeft men ook een stevige ondergrond en kan met de bouw worden gestart. De flatwoningen zullen zes verdie pingen hoog worden en voorzien zijn van liften en centrale verwarming. Medio 1966 zullen de eerste flatwonin gen in Veenendaals grootste uitbrei dingsplan gereed zijn. De strijd tegen de woningnood neemt ongetwijfeld een aanvang en het lijkt niet te optimistisch om te voorspellen dat in 1970, als de ruim 1100 wonin gen in De Engelenburg gerealiseerd zijn. een laagterecord van woningzoe kenden sinds 1945 zal zijn bereikt. Zou minister Bogaers dan toch gelijk krij gen? Op Bevrijdingsdag, woensdag 5 mei, wordt op de Markt in Veenendaal een grote braderie gehouden, waarvan ieder kan meeprofiteren. Deze braderie wordt ge organiseerd in het kader van de grote aktie „Laat ons niet alleen staan". Er is van alle kanten reeds medewer king toegezegd. Zo zullen een aantal pad vinders - in samenwerking met leerlingen vari de Huishoudschool voor oliebollen zorgen. De Indische gerechten zullen door Indische mensen worden bereid, zodat het deskundig gebeuren zal. Men heeft be sloten deze braderie'op bevrijdingsdag te houden teneinde de hu smoeders in de ge legenheid te stellen een keer vrijaf te heb ben en het bereiden van de warme maal tijd eens aan een ander over te laten. Het wordt een complete maaltijd, waarbij men kiezen kan uit de Indische gerechten, nassi-goreng of bami-goreng. Verder kan ook koffie en thee genuttigd worden. De consumpties worden tegen de normale verkoopprijzen verkocht en kunnen op 5 mei worden afgehaald van 10.30 uur v.m. tot 19 uur n.m. Vanaf heden kunnen reeds bestellingen worden opgegeven *7aan onderstaande adressen: Mevr. v. d. Wolff, Acacialaan 25, tel. 2146 en mevrouw Buys, Acacialaan 23, tel. 2325. Ruim 300 C.J.V.-jonge ren bijeen op de provin ciale toogdag, die op Tweede Paasdag in Rhe nen werd gehouden. Op de foto: De jeugd bezig met een leuk gezel schapsspel, waaraan de hele zaal kon meedoen. 2ÜÜmm Donderdagavond werd in gebouw El- theto een Paaswijdingsavond gehouden uitgaande van de stichting OCB. Het Ge- ref. Kerkkoor „Soli Deo Gloria" o.l.v. haar dirigent de heer Henny Pomp ver leende haar medewerking en bracht op kundige en gevoelvolle wyze enkele be kende Paasliederen ten gehore. De meditatie werd verzorgd door de eerwaarde heer J. M. Meyer, die erop wees dat ons met Pasen een gevoel van machteloosheid en beklemming overvalt omdat woorden tekort schieten in het vertolken van het grote Paaswonder dat Christus is gekruisigd en opgestaan. Nie mand kan dan ook het Kruiswoord: Het is volbracht, ten volle uitdiepen, zelfs Char lotte Kohier niet. De heer Meyer zei dat van kunst, techniek of wetenschap een maal niets zal overblijven, maar dat het gebeuren van Golgotha de wereld over spant. Onze verdiensten, onze prestaties vallen, in het licht van Pasen in het niet, zelfs al zouden we misschien met een medaille worden geëerd. De heer Meyer drong aan op het beoefenen van een per soonlijk geloof. De Paaswijdingsdienst werd met samenzang besloten. MINISTERRAAD BIJEEN De ministerraad in nieuwe samenstelling byeen in de Treveszaal. Zittend v.l.n.r.: Prof. Dr. I. Samkalden, Mr. J. M. A. H. Luns, Dr. Ir. A. Vondeling, Mr. J. M. L. Th. Cals, Mr. B. W. Biesheuvel, J. Smal- lenbroek en P. J. S. de Jong. Staande v.l.n.r. Dr. J. F. E. Einaar (Suriname), Drs. J. M. den XJyl, Mr. Th. H. Bot, Drs. P. C. W. M. Bogaers, Dr. G. M. J. Veldkamp, Prof. Dr. I .A. Diepenhorst, Mr. P. L. de Haseth (Antillen), J. G. Suurhof, Mr. M. Vrolijk en Drs. J. Middelburg (secretaris). Wanneer alles volgens de plannen verloopt zal de opening van het nieuwe Ritmeesterfiliaal in Hapert op maan dag 17 mei a.s. plaats hebben. Op een terrein van 10.000 m2 is een fabrieks hal van 600 m2 geplaatst. De houten De afdeling Veenendaal van het Ned. Roode Kruis houdt op dinsdag 27 april a.s. haar jaarvergadering in het Roode Kruisgebouw aan de Tuinstraat. De agenda vermeldt naast de gebruike lijke jaarverslagen van penningmeester en secretaresse ook bestuursverkiezing. Af tredend is de heer J. Rutten, maar hij stelde zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor in zijn plaats te benoemen de heer J. van Hardeveld. In de plaats van dokter H. C. Bisschop, die naar Amster dam vertrok, wordt voorgesteld te be noemen dokter D. J. A. Lastdrager. De aktiviteiten van de plaatselijke afdeling zullen worden besproken evenals een te houden inzamelingsaktie en ledenwerf- aktie. DROEVE TIJDING UIT CANADA De familie Kloot van de Nieuweweg ontving dezer dagen het droevige bericht dat twee zoontjes van hun geëmigreerde zoon Fr. Kloot in Canada een ernstig ver keersongeval was overkomen. Een 9 jarige kleinzoon bleek al te zijn overleden, zijn 7-jarig broertje is zeer ernstig gewond in een ziekenhuis opgenomen. Beide jon gens staken met de fiets de weg over juist toen een auto naderde. De groot ouders zijn direct per vliegtuig naar Ca nada vertrokken, terwijl op Paasmaandag nog meerdere familieleden volgden. werkhal zal plaats bieden aan onge veer 50 werknemers. VEENENDAALSE P.v.d.A. NAAR LANDELIJKE 1 MEI VIERING IN UTRECHT Dit jaar zal de afd. Veenendaal van de PvdA de viering van 1 mei niet in eigen plaats houden, maar per speciale bussen naar Utrecht vertrekken om daar de grote landelijke 1 mei-bijeenkomst in de Prins Bernhardhal te bezoeken. Wel zal in de morgenuren op de Alg. Begraafplaats een krans worden gelegd op het graf van een overleden partijlid. Aan hen, die het hele jaar in touw waren om contributie op te halen, zal een aandenken worden overhandigd, 's Middags vertrekt men dan naar Utrecht, waar vooraanstaande partijmensen een inleiding houden en een keur van bekende artiesten zal optreden. Zij, die aan de bijeenkomst willen deelne men worden verzocht zich op te geven bij het bestuur van de afdeling, waar ook de kaarten verkrijgbaar zijn. Maandagavond om 10 over 9 werd er brandalarm gegeven, daar er in het woon wagenkamp een auto in brand stond. Al spoedig rukte de branweer uit, maar de brandweer uit Veenendaal was juist bezig het vuur te blussen, toen de Rhe- nense arriveerden. Ook de Achterbergse brandweer kwam nog even op het toneel van de brand kijken. Het is een onderlinge afspraak dat de korpsen van de omliggende gemeenten elkaar helpen wanneer er brand is bij de grens van de gemeente. Het Nederlands Comité voor Kinder postzegels heeft in 1964 een tekenwed strijd georganiseerd onder het motto: „Te ken eens wat". Alle scholen werden uitgenodigd mee te doen en er kwamen niet minder dan 65.000 inzendingen binnen. Thans pas kwam de jury klaar met de omvangrijke taak en konden de prijzen worden bekend gemaakt. Uit onze omgeving was Jasper Brinkman, Achterbergsestraatweg 23 en leerling van de School met de Bijbel te Rhenen de gelukkige. Hij won de tweede prijs in de groep 12-13 jarigen. De prijs bestaat uit teken- en schildermateriaal ter waarde van f 25,—. Jasper zal via zijn school bericht ontvangen, maar door de Paasvakantie is een en andere nogal ver traagd. Hoog laaide maandagavond by de Kas- tanjclaan langs het „spoorgat" het Paas vuur op. En er was ook een buitengewoon grote belangstelling voor. Reeds omstreeks half aeht stonden er al een groot aantal jongelui en ouderen te wachten op het ontsteken van het vuur, maar toen was het nog niet donker ge noeg. Eerst tegen half negen was het zover dat het werd aangestoken en toen was het al ras een „fikkie" dat de moeite waard was. Een „gematigde" drukte was het met Pasen in de Grebbestad, zo zou men het kunnen stellen. Door het minder aangename weer is het minder druk geweest dan wanneer we een stralende Pasen hadden gehad. Toch was er doorlopend verkeer. De politie kon de verkeersdrukte aan. Ouwehands Dierenpark trok vooral Tweede Paasdag nog wel een behoorlijk aantal bezoekers en we kregen de indruk dat ook de hotels goed bezet waren. De Vereniging Eigen Gebouw organi seert op donderdag 22 april in de foyer van het Eigen Gebouw een contactavond voor de leden. Mej. van Eek toont dia's van Rhenen en omgeving. In de pauze speelt Lico Henzen accor deon. Op zaterdag 24 april organiseert de wandelsportvereniging „De Rynkanters" uit Eist de tweede Sportlusttocht, dit on der auspiciën van de NCWB. Start en finish van deze wandeltocht bij café „Sportlust" aan de Veenendaalse- straatweg. Deelnemers kunnen inschrijven voor de afstanden 5, 12 en 20 km. Elke deelnemer krijgt na volbrenging van de tocht een herinneringsmedaille en voor de groepen zijn er groepsprijzen te winnen. Het is reeds mogelijk thans al voor de tocht in te schrijven, maar ongetwijfeld zullen velen eerst nog even het weer af wachten, want dat is bij een wandeltocht toch wel een zeer voorname factor. Zij nog vermeld dat er tussen 2 uur en half drie 's middags gestart kan worden. POSTDUIVENNIEUWS P.V. de Postduif uit Amerongen hield eerste paasdag haar traditionele paas- eierenvlucht vanuit Keizersveer. Deze vlucht was in tegenstelling tot andere jaren zo geregeld dat niet meer dan 1 duif er aan deel kon nemen en deze werd nog door een niet duivenkenner aangewezen, op deze manier kon iedere deelnemer met eieren naar huis gaan. De uitslag was als volgt: I H. Zuurbrink; 2 J. Visee; 3 M. Blan- kenstein; 4 B. Lutjes; 5 H. J. Buis; 6 J. Hendriks; 7 J. Veenhof; 8 B. Re- bergen; 9 Vievoye: 10 L. Cornelisse; II C. Maters; 12 M. Overeem; 13 J. Rebergen; 14 G. de Vries; 15 C. Blan- kenstein; 16 H. v. Barneveld. AANTAL OVERNACHTINGEN VAN BUITENLANDSE GASTEN IN NEDERLANDSE HOTELS, 1964 Het Centraal Bureau voor de Statistiek deelt mede, dat het aantal geregistreerde overnachtingen van buitenlandse gasten in hotels in 1964, vergeleken met het voor gaande jaar, met 9°/o is toegenomen. Het totale aantal geregistreerde overnachtin gen bedroeg 4.460.000, hetgeen een toene ming met 370.000 overnachtingen betekent. Relatief was de stijging van het aantal overnachtingen van gasten uit Frankrijk het grootste (24%>), hierna volgen o.m. Zweden met 17%, de Verenigde Staten van Amerika met 13°/o, Engeland en Schot land met 8°/o en Denemarken met 7°/o. Duitsland neemt met 1.490.000 overnach ting (33% van het totale aantal) de eerste plaats in; hierna volgen Engeland en Schotland met 630.000 overnachtingen (14%) de Verenigde Staten van Amerika met 610.000 (14%). en Frankrijk met 290.000 (6%). Beziel men de ontwikkeling van het be zoek van buitenlanders aan Nederlandse hotels over de periode 1961-1964 dan blijkt dat het aantal geregistreerde over nachtingen van gasten uit Frankrijk en de Verenigde Staten in 3 jaren met resp. 36% en 33% is toegenomen. In totaal steeg het aantal overnachtingen van bui tenlandse gasten in deze periode met 22%. Alleen het bezoek uit België en Luxem burg liep iets terug. Het echtpaar Holierook op 1 mei 25 jaar in jeugdherberg werk. Links en rechts de twee trouwe viervoeters waarop het echtpaar met recht trots is. Op 1 mei zal het feest zyn in de jeugdherberg De Eikelkamp in Eist. De heer en mevrouw Holierook, jeugdherbergouders herdenken dan hun zilveren jubileum. Het grootste deel van de afgelopen kwarteeuw heeft het sympathieke echtpaa,r in Eist doorgebracht, ruim 17 jaar. Het zal op de jubileumdag wel een hele drukte worden, want 's middags is er een receptie en 's avonds komen vele oud- trekkers uit alle delen van het land het echtpaar Holierook gelukwensen. Mis schien dat er ook vanuit de Elster bevolking wat op touw gezet zal worden, maar hierover is nog niets concreets bekend. Om dit werk te kunnen doen en het 25 jaar te kunnen volhouden moet je wel een grote dosis idealisme in je body hebben, vindt de heer Holierook. Je hebt - en dan speciaal in het drukke zomerseizoen - te maken met de jeugd, die zich nu eenmaal op eigen wijze uit en wel eens bijzonder levendig kan zijn. De heer en mevr. Holierook hebben een aparte „feeling" voor dit werk en weten precies hoe men de jeugd moet amuseren en bezighouden. Het echtpaar specialiseert zich voornamelijk in het organiseren van allerlei gezel lige evenementen, zoals volksdansen, klassieke muziekavonden, maar ook de veel gevraagde teenermuziek wordt wel gespeeld. Men organiseert nu al 15 jaar de grote trekkersronde. Zes a zeven honderd jongelui doen er aan mee. De grootste drukte komt met het in orde maken van de zalen en barakken voor het komende seizoen en die pe riode is thans aangebroken. Schilders, metselaars, dakdekkers en meer van dergelijke vakmensen zijn druk in de weer om „De Eikelkamp" zodanig op te knappen dat men in een fleurige omgeving de nieuwe gasten van 1965 kan ontvangen. Mevr. Holierook stond al die jaren haar man bij. Zo zelfs dat op haar (smalle) schouders wel eens het leeu wenaandeel van de werkzaamheden rustte. Ze moet, bijgestaan door enkele tijdelijke hulpen, toch maar zorgen dat iedere dag de warme pot op tafel staat. En dat voor (soms) honderden monden. Maar mevr. Holierook heeft al die tijd met genoegen gewerkt, ook als het in een snel tempo moest gebeuren. Ze was in meerdere opzichten de rechter hand van haar man. Het echtpaar Holierook, geboortig uit Rotterdam, heeft het in deze streek bést naar hun zin. Maar het is wel geweldig pionieren geweest in de beginperiode, 't Was een gro te chaos toen ze hier in 1948 neer streken. Oude ledikanten van het leger lagen her en der door het kamp verspreid en het duurde maanden voor men een klein beetje orde geschapen had. De eerste 14 dagen zat men zelfs zonder stroom. De heer Holierook had aan vankelijk verschillende plannen. Hij wilde naar boven uitbouwen, maar was er niet van op de hoogte dat de bossen rond de Eikelkamp particulier bezit waren. Daar kwam hij echter spoedig achter en was toen genoüjlzaakt zich op eigen terrein te beperken. Van de zijde van het gemeentebe stuur van Rhenen en speciaal van de burgemeester, jhr. Bosch Ridder van Rosenthal, heeft het echtpaar de grootst mogelijk medewerking gekregen voor al in die moeilijke beginperiode. De Eikelkamp is thans een begrip gewor den in de N.J.H.C. Het is een dei- grootste in de lande. Men heeft jonge lui van verschillende landsaard geher bergd, artiesten van naam traden in de grote recreatiezaal op, kortom dank zij het stuwende werk van de heer en mevr. Holierook werd hier uit niets iets groots gebouwd. Met Pasen zullen weer 50 man van een Haags Muziekensemble in De Ei kelkamp gastvrijheid genieten. En het jubilerende echtpaar heeft'er recht op zelf ook eens in het zonnetje gezet te worden. Dat zal dan gebeuren op de eerste mei. 's Morgens gaan de heer en mevr. Holierook een collega-echt paar in Apeldoorn feliciteren, die juist op deze dag ook hun zilveren jubileum vieren. En wie op zondag 25 april a.s. naar het VARA programma „Weer of geen weer" luistert kan veel bij zonderheden vernemen over het ju bilerende echtpaar en over De Ei kelkamp. De regisseur van het pro gramma, Bert Garthoff, was al op bezoek. Maar voorlopig is het nog niet zover. Beiden moeten zich nog even volledig inzetten om de Paasdrukte op te van gen. Och, ik zit al van m'n 14de jaar af in jeugdherbergen en je bent nooit los van je werk, dat is nu eenmaal zo in dit vak, voegt de heer Holierook ons nog toe. i 'i» De Franse minister van K. en W. heeft de dames die schoenen met naaldhakken dragen verboden de musea te bezoeken. De naaldhakken bleken de ondergang te zijn van de parketvloer van een kasteel te Versailles. Vanaf 1 april j.l. zijn naaldhakken taboe in openbare ge bouwen. Generaal de Gaulle leest elke dag zes kranten, drie Franse, een Duitse, een Engelse en een Amerikaanse. Het aan tal van zes schijnt de generaal in geen enkel opzicht te willen overschrijden. Uit onderzoekingen is gebleken dat de Vikingen destijds al aan reumatiek le den. Het Deense Instituut voor anthro pologic kwam dat aan de weet nadat men skeletten van 1000 jaar oud had onderzocht. VEENENDAAL Woensdag 21 april: Bejaarden middag in O.C.B. gebouw, 2.30 uur. Woensdag 21 april: Receptie Ve- miez ter gelegenheid 25-jarig bestaan in hotel La Montagne, van 3-5 uur. Woensdag 21 april: Jaarvergade ring Groene Kruis in gebouw Gezondheidszorg aan de Eiken laan. Aanvang 8 uur. Woensdag 21 april: Voorlichtings avond Kon. Wilhelminafonds in Eltheto.. Aanvang 8 uur. Donderdag 22 april: Circus en poppenkast voor alle jongens en meisjes van Veenendaal o.l.v. De Instuif, v.m 9.30 uur in Trefpunt, n.m. 2.30 uur in Eltheto. Donderdag 22 april: Vergadering C.P.B. in hotel De Korenbeurs. ELST Zaterdag 24 april: Tweede Sport lust Wandeltocht, georganiseerd door De Rijnkanters onder auspiciën van NCWB. Start 2 uur bij café Sportlust. n naast de Apotheek Tel. 3184 Hoofdstr. 511 Veenendaal melis OJLtlC.k

De Vallei | 1965 | | pagina 1