Overweldigende belangstelling bij jubileumreceptie Vemiez Kijk.... te bouwen premie B-woningen te Renswoude a i 16. Publiek in dikke rijen voor bestuurstafel I? CHiVBOlET TE KOOP: Van Doom's bouwbedrijf Mooie tuinplanten Kwekerij A. Loef LEGER DES HEILS aktieve agent MAG. „HET ANKER" DE VALLEI W BLAD volslagen loodgieters halfwas loodgieters TIMMERLUI METSELAARS aank. winkelbediende VRAAG EN AANBOD RHENEN V. A. B. KIRPESTEIN Te koop CITY-MOTORS-EDE Gevraagd Aangeboden Wonlngrull Te huur Diversen VOOR ejrJc RAAM dat ontbrak er nog aan! MANUFACTUREN BEDDENaLEDIKANTEH Te bevragen: Buurtlaan-O. 7 - Veenendaal - Tel. 3229 b.g.g. 2903 meisje werkster Zoekt u een bijverdienste? N.V. Dagblad Trouw Veenendaal Een enorme partij corduroy beatle jongensjasjes kleuren zwart en groen maten van 3 tot 17 jaar W. A. van Engelenburg Aannemersbedrijf Overeem GEHA VAN LEEUWEN DERDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 23 APRIL 1965 Nr. 32 De drukte tijdens de woensdagmiddag in hotel „La Montagne" gehouden receptie ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de Veenendaalse melkinrichting en zuivelfabriek Vemiez, was enorm. Hon derden leveranciers, melkhandelaren, vertegenwoordigers uit de landelijke zuivelwereld, familieleden, consumenten en zakenrelaties gaven acte de presence. Ook het voltallig gemeentebestuur van Veenen- daal was vertegenwoordigd. De directeur de heer Smit en de bestuursleden van Vemiez kwamen handen tekort om al de felicitaties in ontvangst te nemen. Aan de overzijde van de Kerkewijk in de richting Prat- tenburg was een enorm aantal auto's geparkeerd. TOESPRAKEN Nadat de voorzitter, de heer D. van Kampen, de grote groei van Vemiez in de afgelopen kwarteeuw had be licht en de wens te kennen had gege ven dat het bedrijf ook in de toekomst tot nog grotere expansie zou komen, arriveerde tegen vier uur het college van b. en w. van Veenendaal. Burgemeester Hazenberg en zijn drie medebestuurders van de gemeente schaarden zich in de meters lange rij, waarna zij in de gelegenheid waren hun felicitaties over te brengen. Bur gemeester Hazenberg nam kort daarna achter het spreekgestoelte plaats en nam gaarne de gelegenheid te baat om de directeur en het bestuur met dit heugelijke jubileum te complimenteren. Vooral de directeur, de heer Smit, die tegelijk mee jubileert en 25 jaar lang zijn beste krachten aan het be drijf had gegeven werd door burge meester Hazenberg van harte geluk gewenst. Het gemeentebestuur sloeg de ontwikkeling in dit bedrijf met genoe gen gade, aldus de burgemeester, en zag duidelijk dat bij Vemiez wat ge presteerd werd. „Een zaak groeit niet vanzelf", daar is de inzet van alle krachten voor nodig. Vooral in dit bedrijf waar een ge richte samenwerking tussen producent en consument tot goede resultaten kan leiden, werd dit aspect op de juiste wijze onderkend, zoals wij nog deze week konden meemaken (de burge meester doelde op het aanbrengen van de melkkastjes in de flats). Het is bekend dat uw bedrijf een uit stekende service wist te geven en de naam van Vemiez wordt in de plaat selijke gemeenschap en in de verre om geving met ere genoemd, aldus de bur gemeester, en wij zijn er ons van be wust dat dit bedrijf haar onmisbare taak in de, samenleving op de goede manier heeft vervuld. Tot slot wees de burgemeester op de verdiensten van mevr. Smit, die én voor haar man én voor het bedrijf een morele steun is ge weest. Zuivelorganisaties Van de zijde van de landelijke zuivel organisaties kwamen vertegenwoordi gers van het Produktschap voor Zuivel, van de WZM, de AVM en de CMO hun gelukwensen aanbieden. Sprekend namens de Centrale Melkhandelaren Organisatie zei de heer Aafjes, dat el ders in het land met jaloerse blikken naar Veenendaal werd gekeken, want de melkhandel was hier bijzonder wak ker en nam grote initiatieven. Gezien de structuur van dit jubilerende be drijf voelt de CMO een grote verwant schap met Vemiez. Bij rondleidingen door het bedrijf was de voorlichting van de directeur deskundig en diepgaand, aldus de heer Aafjes, en hiervoor zijn we de heer Smit bijzonder dankbaar. Spreker hoopte dat men kans zou zien ook in de toekomst een grotere bloei tot stand te brengen en sprak de wens uit, dat op het 40-jarig jubileum het bedrijf zodanig zou zijn uitgegroeid, dat het de verwachtingen van directie en be stuur nog zou overtreffen. Historie De heer Kuipers, procuratiehouder van Vemiez, gaf hierna een kort his torisch overzicht. Op 18 april 1940 werd Vemiez opgericht. De oprichting werd middels een notariële acte bekrachtigd. In jan. 1942 verwierf de melkhandel de eerste aandelen en van een geringe marge zag men kans iets opzij te leg gen. Het bedrijf groeide uit van 5 man in 1940 tot 50 werknemers thans. woorden aan de grote expansie die Vemiez gedurende deze 25 jaar heeft beleefd, waarbij hij zei veel dank te zijn verschuldigd aan de directeur, de heer Smit, maar ook aan de veehou ders en afnemers, die het bedrijf zo lang trouw bleven. Ook kon Vemiez bogen op een bijzondere groep perso neelsleden, die zich bijzonder hebben ingespannen de groei en bloei van het bedrijf mogelijk te maken, reden waar om de voorzitter ook het personeel in zijn dankwoord betrok. „Een beter per soneel was er volgens spreker niet in heel Nederland. Namens het personeel en de melk rijders wenste de heer Kuipers het be stuur en de directie_van harte geluk, waarbij hij deze wensen van enkele tastbare bewijzen van erkentelijkheid vergezeld deed gaan. Hij bood als eer ste aankleding voor de toekomstige vergaderruimte een foto van de be stuurstafel aan en schonk aan het be stuur een voorzittershamer met inscrip tie. De directeur, de heer Smit, werd dank gebracht voor zijn stimulerend werk gedurende al die jaren. Hem werd een leunstoel aangeboden en een foto-album met de belangrijkste beel den uit het Vemiez archief. Ook mevr. Smit werd in de huldiging betrokken. Zij was een steun en toeverlaat voor haar man en een goede gastvrouw, die altijd klaar stond met goede gaven. Zij ontving uit handen van de heer Kui pers namens personeel en melkrijders eveneens een fraaie draaibare stoel. De voorzitter, de heer D. van Kam pen, dankte allen voor de overweldi gende belangstelling en maakte zijn ex cuus dat door de enorme drukte de twee uren durende receptie wat uit de hand was gelopen (want tegen 5 uur stonden nog tientallen gereed om hun felicitaties over te brengen - red.). De voorzitter wijdde nog enkele Het bestuur van de jubilerende Vee nendaalse Melkinrichting en Zuivelfa briek kwam handen tekort om alle ge lukwensen in ontvangst te nemen. Burg. Hazenberg feliciteert de heer en mevr. Smit met het zilveren jubileum. V.l.n.r.: Burg. Hazenbergde procura tiehouder der N.V., de heer J. Kuipers, de heer Smit Jr., de heer Smit direc teur en mevr. Smit. „Weerklank" gaf uitvoeringen in ziekenhuizen Paasmaandag is voor vele bejaarden in de afdeling voor chronische zieken van het ziekenhuis „De Lichtenberg" in Amersfoort en een groot aantal patiënten van het ziekenhuis „Salem" te Ermelo een onvergetelijke dag geworden. De Chr. Muziekclub „Weerklank" trok er n.l. tweede Paasdag met een bus op uit om deze dag ook voor anderen tot een feest te maken. In tegenstelling tot veel andere zie kenhuizen, waar regelmatig koren e.d. optreden, kregen de bejaarden in „De Lichtenberg" vrijwel nooit bezoek. Het op treden van „Weerklank" was voor hen dan ook een complete verrassing. De ontvangst was hier dan ook bijzon der hartelijk. Woensdag kreeg de club van de adjunct directrice van „De Lichtenberg" een extra bedankje. Ze schreef o.m.: „Mede namens patiënten en personeel dank ik u nog maals hartelijk voor de gezellige middag die u met uw mensen bij ons hebt ver zorgd. Ik ben blij, dat onze chronische- zieken niet vergeten worden en zien u met uw club gaarne eens terug in ons tehuis". 's Avonds bracht „Weerklank" een beetje zonneschijn in het ziekenhuis „Sa lem". Door hier op beide etages een uit voering te geven kon men alle patiënten bereiken. Ook hier was de ontvangst bij zonder hartelijk. Dameskoor zong voor bejaarden Woensdagmiddag zong tijdens de ont spanningsmiddag voor bejaarden in het O.C.B. gebouw aan de Sandbrinkstraat het Dameskoor o.l.v. de heer Gijsbert van Zanten. Ernstige en vrolijke liede ren stonden op het programma en het gebrachte viel zeer in de smaak bij de aanwezige bejaarden. Na de zang las mevr. Van Schuppen een verhaal voor over Dr. Ida, een thans 80-jarige dame, die lange tijd in India als arts werk zaam was. Volgende week dinsdag is er een middag alleen voor bejaarde da mes, ook weer in het O.C.B. gebouw aan de Sandbrinkstraat. Tot slot hoopte de heer Van Kam pen dat het gemeentebestuur en allen die trots zijn op dit stukje Veenen daalse industrie ook in de toekomst hun zeer gewaardeerde medewerking zullen willen verlenen. Tegen half zes werd de receptie, zoals wij in deze streek nog weinig meemaakten, gezien de enorme belangstelling, beëindigd. Gebleken is wel dat honderden dit bedrijf een goed hart toedragen, want de aangeboden gelukwensen van alle kanten waren hartelijk en welgemeend. Dinsdagavond a.s. zal nog een gezel lige feestavond worden gegeven voor het personeel, leveranciers en melk handelaren. VEENENDAAL 1,50 per advertentie t.m. 10 woorden. Elk woord meer 10 cent. Te koop 4 dubbele drooglijn- palen, wasteil en 25 weck- potten. P. H. v. Rijnstraat 46, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. Lambretta scooter en BMW Isetta, Dijk- srtaat 5, Veenendaal (na 6 uur). Te koop VW de luxe bj. '60. Vraagprijs f 2100,i.pr.st. Kamperfoelielaan 38, Ede. Plant nu bloembollen, dah lia's, gladiolen, fresia's, lelies enz. enz. Te koop bij A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 74-80, Veenendaal. Tel. 2965. Verkoping gras om te bewei den. Seizoen 1965. In de wei de Maatsteeg van Diaconie N.H.-Kerk voor Hervormd Achterberg. Briefjes inleve ren 24 april 's avonds 7 uur in de consistorie. Bromfiets te koop, merk Ey- sink, i.g.st. De Sav. Lohman- straat 98, Veenendaal. Te koop Opel Rekord bj. '60. kleur wit, i.pr.st. Vraagprijs f 2100,Madoeralaan 40, Ede. Te koop aangeboden Solex- oto, TV-toestel, kinderwagen. Alles i.z.g.st. Schrijverspark 124 II, Veenendaal. Te koop Sparta bj. 1963, i.pr. st. Kastanjelaan 12, Veenen daal. Te koop Philips TV 43 cm, pracht beeld, f 150,—. Dr. Co- lijnstraat 39 bis, V'daal. Te koop dubbele stamprin- cessen, f 3,per pond, 1,75 per half pond. Woudweg 49, Eist (U.). Van part. te koop Ford Ang- lia '60 met schuifdak, i.g.st. 63.000 km gelopen. Te bevr. J. v. Schuppen, Kerkewijk 138, Veenendaal. Tel. 2956. Te koop Berini Pluvier met 2 versnellingen, bj. '63 f 375,Sparta met saxonette bj. 1965, f 350,—. Parallelweg 43, Veenendaal. Te koop kinderwagen, Rem- brandtpark 80 I, V'daal. Bruidsjapon te koop, lang, m. 40, geheel compleet. Te bevr. v. Wamelenweg 17, Ederveen. Te koop consumptie aardap pelen. E. v.Ginkel, Biesbos- serweg 25, Renswoude. Te koop BMW-700 CS, z.g.a. n. Bj. 1964. Tel. te bevr. (08376) 2120, Grebbeweg 62, Rhenen. Te koop antiek eikenhouten kabinet, Achterkerkstraat 7, Veenendaal. Te koop Goggo Sport Coupé, bj. 1958. Reumersweg 7, Rhe- Te koop Matchless 500 cc, Schrijverspark 119II, Vee nendaal. Te koop WL hennen, aan en tegen de leg, tevens 4 ko loniehokjes en onderdelen van Opel Olympia 1953, w.o. een prima motor. Schinkel, I Spoorlaan 73, Veenendaal. Te koop Koelstra kinderwa- j gen als nieuw. Te koop ge vraagd wandelwagen. G. A. Blankestijn, Schrijverspark 98II, Tesselschadeflat, Vee nendaal. Guanaco rook de vrijheid Dat een guanaco hard kan lopen heeft men in Ouwehands Dierenpark ervaren. Eén van de jongere exempla ren had onderdak gekregen bij de ren dieren om hem wat meer bewegings vrijheid te bezorgen. Het dier maakte misbruik van de omstandigheden, zag een klein gaatje in de omheining en was in een oogwenk verdwenen in de velden die aan de Grebbeberg grenzen. Alles wat oppasser heet werd inge schakeld bij de jacht op de guanaco, die zó hard bleek te kunnen lopen, dat men de vluchteling eerst op grote af stand van het park terug vond. Het dier was echter zo moe, dat men hem zonder meer onder de arm kon nemen en in de wagen kon dragen. Hij loopt nu weer rustig tussen zijn soortgeno ten. Uitbreiding in reptielenhuis Het reptielenhuis in Ouwehands Die renpark heeft verschillende nieuwe be woners gekregen. Nadat de verschil lende verblijven grondig waren opge knapt heeft de directie de levende have aangevuld met jonge krokodillen, le guanen, talrijke schildpadsoorten, en kele slangen zoals de python en de ana conda en nog wat kleinere soorten rep tielen. Bouwaktiviteiten in Schryverspark. ,De Punt" by het Te koop weckketel met 2 houders en 50 flessen. De Sav. Lohmanstraat 159, Vee nendaal. Te koop 500 jonge hennen, witte leghorn, CPI met vleu- gelmerk. Broederij Verwijs, Ederveen. Z.g.a.n. kinderwagen te koop. Nwe. Veenendaalseweg 149, Rhenen. Te koop VW '64 z.g.a.n. VW '61 type 1200, Opel Rekord '62, Fiat-500 '63. Tel. (08887) 223, b.g.g. (08887) 408. Te koop aangeboden Opel Rekord 1957. 's Avonds na 6 uur. Cuneraweg 352, Kam peerboerderij, Rhenen. Te koop wandelwagentje, bromfiets en leren jas. Em- malaan 30, Veenendaal. Te koop Heinkel scooter, bj. 1959. Dahliastraat 65, Veenen daal. 's Avonds na 6 uur of zaterdagmiddags. Te koop VW bj. 1962. Kleur mooi rood, niet van nieuw te onderscheiden, niet gespoten. Prijs billijk. K. Pater, Dorps straat 33, Renswoude. Te koop nog prima eetaard- appelen, noordelingen f 5, per Vi mud. H. v. Raven horst, Oude Holleweg 40, Renswoude. Tel. 469. Koopje. Zeldzaam mooie Philips transistor radio, pracht geluid, alle stations, gekost f 140,— voor f 85,—. Dr. Schokkingstraat 21, Vee nendaal. Te koop aquarium inh. 60 1 en 25 vissen. Verwarming en thermostaat. Schoolstraat 53, Eist (U.). Te koop Eng. kinderwagen, „Pedigree". Zandstraat 189, Veenendaal. Tel. 3007. Te koop rode vaars, 28 april telling. Brinkersteeg 32, Vee nendaal. Tel. 3319. Te koop Heinkel Toerist, bj. 1961. Boslaan 29, V'daal. Te koop liters weckflessen, f 0,25 per stuk, grote z.g.a.n. wasketel. Grote hondenmand. Emmalaan 97, V'daal. Herenrijwiel. Ter overname keurig onderhouden en sterk herenrijwiel, geheel compleet met verl. en voor f 85, Nieuweweg 81, Veenendaal. Te koop grote pollen dui zendschonen, dubbele made liefjes, violen, ivergeetmy- nietjes en siererwten-plant- jes. Hoofdweg 10, Ederveen. Te koop zware slachthanen. Dijkstraat 104, Veenendaal. Te koop broeken, Terlenka met wol. Alleen bij van Beek f 27,50. Pr. Bernhardlaan 14, Veenendaal. Te koop herenschoenen, mo derne modellen f 19,50 p.p. Bison jongens schoenen f 15,50 p.p. en half jaar ga rantie. Kinderschoenen, pan toffels en laarzen. Schoen makerij Valkenburg. Gort straat 25, Veenendaal. Te koop pracht sortering sandalen en zomerschoenen, ook voor kinderen. Komt u eens kijken. Het verplicht u tot niets. Gratis speldje. Schoenhandel en reparatie inrichting H. Klijsen, Gortstr. 53. Veenendaal. Hulp in de huishouding ge vraagd in klein gezin. Voor flink meisje hoog loon. Me vr. Hissink, Herenstraat 98, Rhenen. Nette jongeman, 27 jaar, ge huwd, in bez. van Mulo-op leiding, middenstandsdiplo ma, rijbewijs B-E wenst van betrekking te veranderen. Br. onder nr. 3864 a.h. bur. v. d. blad. Bijverdienste gevraagd in de avonduren (transportbedrijf). Br. onder nr. 3863 a. h. bur. v. d. blad. Werkster gevraagd voor 2 morgens per week. Mevrouw de Kleuver, Kerkewijk 119, Veenendaal. Mevr. Rodenburg, Kerkewijk 143, Veenendaal vraagt meis je voor halve of hele dagen. Gevraagd huishoudster, goed kunnende koken. Intern in klein gezin, dagmeisje gehele week aanwezig. Eigen zit kamer en slaapkamer en bad kamer, radio. Eventueel ook echtpaar (man chauffeur/ tuinman). Datum indiensttre ding in overleg. Mevr. Spliet- hoff-Keijzer, Bovenhaarweg 1, Overberg, bij Leersum. Tel. (03431) 286. Voor al uw reklame voor de 5 mei optocht, Reclameschil- i der (letterzetter) J. Hollan- j der, Westersingel 109 II. Tel. i 4179, Veenendaal. Voor al uw perkbeplanting naar van Luijk, Handelskwe- j kerij Buitenomme, Rhenen. „Inca" lakken voor eerste klas werk, voor binnen en buiten, in 40 kleuren, f 6,75 per kg netto gewicht. „Su- pralux" lakverf, een populai re verf van goede kwaliteit f 4,10 per hele bus van ong. 1 kg. Fa. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Neemt geen risico. Voor Turkenburg's tuinzaden naar A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 74-80, Veenendaal. Tel. 2965. Tegen de meest lage prijzen leveren wij al uw kamerplan ten. Van Luijk, Handelskwe kerij Buitenomme, Rhenen. Verfspuitbusjes, in alle kleu ren voor Volkswagen, Fiat, Renault en Opel f 6,75. Spuit busjes grondverf en plamuur f 3,95. Fa. Zimmerman en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Speldjes bij aankoop van pakje kattenbrood f 0,45; 2 paken potgrond f 0,60, hondenvlees in blik f 0,66, 1,19 of 2,Bij deze artike len speldje gratis. A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 74-80, Veenendaal. Voor uw dakbedekking, windscherm of deurluifel hebben wij een extra voor delige aanbieding plastic golfplaten nu f 10,per m2. De Houtspecialist, Patrimo niumlaan 55, tel 3520, Vee nendaal. Wij hebben in voorraad meer als 150 soorten groot- en kleinbloemige dahliaknollen. Van Luijk, Speciale dahlia cultures, Buitenomme, Rhe- Spiegels en geslepen glaspla ten, in elke gewenste dikte en uitvoering worden snel, goed en goedkoop binnen en kele dagen geleverd door de glasslijperij der fa. Zimmer man en Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. De tijd voor douches, baden enz. is weer aangebroken. Vraag vrijblijvend inlichtin gen bij Rijff's Loodgieters- bedrijf. Tel. (08376) 2082. Rijff's Loodgietersbedrijf, Cu- neralaan 9a, Rhenen. Tel. (08376) 2082. Lichtdrukken en fotoco- piëren Artifoto, Hoofd straat 84, Veenendaal. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37 te Veenen daal Tel. 2361. Meisje van 14 jaar, zoekt nette vriendin. Inl. Jan Ver meerstraat 13, Veenendaal. Aangeboden gebr. bijenkas ten en onderdelen daarvan, tevens honingslinger 3 raams, z.g.a.n. Jongejans, Burgem. Prinslaan 45, Ede. Tel. (08380) 9303. Voor hout, board, triplex, Hornitex, plastic golfplaten, schoorsteenplaten, enz. enz. naar Joh. Bos en Zn. Mid dellaan 89, Tel. 3196, Vee nendaal. Batterijen en hoortoestellen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184. Veenendaal. B.z.a. als werkster voor dins dag en vrijdagmorgen. Te bevr. van Wamelenweg 17, Ederveen. Aangeboden Renault-4, bj. 1956. Met verz. en belasting. 43.000 km. Buurtlaan-w 28, Veenendaal. Uw voordeel. Aangeboden licht beschadigde centrifu ges, wasmachines en was- combinaties. Te bez. dagelijks aan de fabriek. Zaterdags van 10 tot 12 uur. Industrie weg-zuid 24, Amerongen. Tel. (03434) 1944. Utrecht-Veenendaal. Aange boden heel huis in Utrecht Zuilen, bev. kamer en suite met erker, keuken, 4 sl. ka mers, grote zolder, achter tuin met achterom, schuur, incl. water f 17,70 per week. Gevraagd heel huis in Vee nendaal met minstens 3 sl. kamers. Br. onder nr. 3865 a. h. bur. v. d. blad. Utrecht-Veenendaal. Aange boden benedenflat (6 kamers) met tuin aan Donaudreef 112, Utrecht. Te koop 80 m2 opslag of be drijfsruimte. Schinkel, Spoor laan 73a Veenendaal. Tel. 3864. Te huur caravans, nieuwste WEVO Alpen - kreuzer, PAF, Kip, 3-8 pers.; bagagewagens, Spijk, Rhenen. Tel. (08376) 2300, (03434) 2090. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg 3, tel. 2463. Alles prima ma teriaal en gratis thuisbe zorgd. Kinderrywiel. Wie is liefheb ber van bijzonder mooi kin derrijwiel. Leeftijd 4 tot 7 jaar voor f 45,Nieuwe weg 81, Veenendaal. Te koop BMW Isetta bj. '58. Hardeman. Meentdijk 7, Vee nendaal, na 8 uur. Tel. 2859. Te koop 2 solexen, 1 Gazelle bromfiets z.g.a.n. Enkele Ga zelle herenfietsen. Nieuwe weg 159, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. elektr. snij machine. Buitenhuis, Dijkstr. 112, Veenendaal. Te koop Boxer, lief voor kin deren. P. H. v. Rijnstraat 44, Veenendaal. Tel. 3207. Te koop dames- en herenrij wiel i.pr.st. Dorpsstraat 69, Renswoude. Tel. (08387) 305. Te koop 4 pers. kampeer- tent, 2 weken gebruikt. Pr. Bernhardlaan 7, Veenendaal. Doe het zelf! Wij leveren alles op maat gezaagd, hard board, deurplaten, tegelboard, schoorsteenplaten, enz. Ook voor verf, buitenbeits, em mertjes witsel a f 4,50. Con- densstrip, ijzerwaren, schuim- plastic en vlieggordijn nu reeds f 7,50. De Houtspecia list, Patrimoniumlaan 55, Veenendaal. Tel. 3520. Nu reeds alle soorten perk- planten en violen. Van Luijk, Handelskwekerij Buitenomme Rhenen. Wasbare Latex muurverf, sneeuwwit in bussen van 2Vs kg f 4,50. Speciaal voor keu kens en douchecellen, te ver dunnen met water. Fa. Zim merman en Zn., Sandbrink straat 1, Veenendaal. Naar W. Hootsen voor vak werk, speciaal ingericht voor het slijpen van grasmachines. Tevens het adres voor al uw laswerk. Aart de Gelderstraat 17, Veenendaal. Permanent voordeel. Elke donderdag permanent van f 15,— voor f 10,—. H. W. Rij- semus. Dameskapsalon „Mo dern". Herenstraat 11, Rhe nen. Tel. 2279. Voor plaatwerk en uitdeu ken. Gebr. Ploeg, Overberg. Tel. 03431-251. Een flinke voorraad meube len, waarvan véél als nieuw vindt u steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis. Hoogstraat 30, Tel. 2209 Voor Uw centrale verwar ming Esso H.B. O.I. van R. v. Mourik. Tel. (08377) 301. Eist (U.l Voor kantoormachines en kantoormeubelen kunt u nog altijd het beste terecht bij kantoormachinehandel J. v. d. Pol en Zn., Hoofdstraat 98. Tel. 2763. Veenendaal. Bezoekt de Volle Evangelie Samenkomst elke woensdag avond 8 uur in het O.C.B.- gebouw. Circulaires, convocaties, ver enigingsbladen, bestekken, enz. stencillen wij voor u in de kortst mogelijke tijd in onze moderne copiëerinrich- ting. Kantoormachinehandel J. v. d. Pol en Zn., Hoofd straat 98. Tel. 2763, Veenen daal. PASSENDE VITRA6E* EN OVERGORDIJNEN Want ik kon m'n kamer nog zo net jes maken; die slordige, verschoten overgordijnen bedierven alles! Bij JAC VAN SCHUPPEN vindt U een mooie kollektie overgordijnstof fen, moderne, sterke, kleurechte stof fen te kust en te keur, passend bij het karakter van uw kamer. Een feest voor het oog. En alles kan keurig op maat voor u gemaakt worden. Kijkt u vooral ook eens naar onze prachtige sortering vitrages. VEENENDAAL GORTSTR.39 mtF.zazi Prijs f 30.000, De premie komt aan de koper. De Mallemolenclub geeft voor leden en intro- ducées zaterdagavond 24 april een avond in de Pa noramamolen. Muziek: EEN SPECTACULAIRE BAND UIT AMSTERDAM GEVRAAGD voor de kassa en voor halve dagen. Apotheek Zuidersma Hoofdstraat 53, Tel. 2123 Veenendaal Zaterdag weer op de markt, o.a. rozenstruiken, coniferen, bloem- heesters, violen in de bloei enz. Tel. 2672 Neemt U eens een kijkje in onze stand nabij Hotel de Haas. Zondag 25 april a.s. 10.00 uur: Bijz. Wijdingsdienst. 16.30 uur: kindersamenkomst. 19.30 uur: Jeugddienst. In de diensten medewerking een jeugdkoor uit Apeldoorn. U BENT HARTELIJK WELKOM! N.V. Dagblad TROUW vraagt voor het agentschap Veenendaal een Aanmelden: Ganzenmarkt 16 - Utrecht - Tel. 030-13543. Na 6 uur 030-80594. 95 GEVRAAGD: en Loodgietersbedrjjf en Gasvefwarmingsartikelen Maanderbuurtweg 51 Veenendaal - Tel. 08385-2734. GEVRAAGD: en Dijkstraat 121 Veenendaal Tel. 3836 WIJ ZOEKEN VOOR ONZE WINKEL IN IJZERWAREN, BOUWBESLAG EN GEREEDSCHAPPEN EEN Wij vragen: een vlotte jongeman, goed handschrift leeftijd 16-18 jaar, die bereid is zich verder in dit vak te bekwamen. Wij bieden: Een prettige werkkring voor hem, die bereid is zich hiervoor in te spannen. Aanmelden (niet op zaterdag) Hoogstraat 7 Veenendaal

De Vallei | 1965 | | pagina 5