d&tjaltei LET OP! VAN INGEN airfcfts draqe Nog dit jaar bouw Gereformeerde Kerk in Leersum? Kleuterschool „De Wielewaal" officieel geopend Mooi weer kunnen wij u niet verkopen, wel le klas camping-artikelen Te koop Gevraagd Aangeboden Te huur Woningrull Diversen bungalow of landhuis helft van dubbel herenhuis Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 14 mei 1965 8 in Nederland momenteel 14.000 ak- tieve leden van de Jehova's Getui gen. verdeeld over 214 afdelingen van het Nederlands Wachttoren Ge nootschap. Dit genootschap heeft in Amster dam een nieuw, drie verdiepingen hoog. kantoorgebouw gekregen, waarin de kantoren, de bibliotheek, het opleidingsinstituut voor „ge meente-opzieners" en de „Konink- rijks-bedieningsschool" zijn onderge bracht. Aan de bouw en de inrichting van dit centrum, dat „Bethel" heet, heb ben vele leden als vrijwilliger mee gewerkt. Van hieruit worden ondermeer de bladen „De Wachttoren" (verschijnt om de veertien dagen in een oplaag van 4V* miljoen exemplaren in 68 talen) en „Ontwaakt" verspreid. Van 30 juni tot 4 juli a.s. zal in het Feijenoord-stadion te Rotterdam een internationaal congres van de Jehova's Getuigen worden gehouden. Hieraan zullen 25.000 personen, ko mend uit verschillende Europese landen en de Verenigde Staten deel nemen. Ruim 13 miljoen Joden Volgens het „1964 American Je wish Yearbook" waren er eind 1963 op de gehele wereld naar schatting 13.121.000 Joden, van wie er ruim 2 miljoen in de staat Israël woonden, Beroepen De hervormde gemeente te Eist heeft een beroep uitgebracht op Ds. J. den Hoed te Wijk bij Heusden. Ds. P. de Jong te Veenendaal is beroepen door de herv. gemeente te Nijkerk. Beroep Ds. A. Vroegindewij, hervormd predikant te Veenendaal is behalve te Ouderkerk aan de IJssel ook be roepen te Papendrecht. Organist benoemd In de opengevallen plaats door het vertrek van de heer K. Dijkstra naar Arnhem is benoemd tot eerste organist van de gereformeerde kerk te Veenendaal. de heer Henny Pomp. De heer Pomp is o.a. al dirigent van het gereformeerd kerkkoor te Vee nendaal. Kosten f 200.000, De Gereformeerde Kerk van Amerongen met 723 zielen, zal binnenkort worden gesplitst. De in Leersum wonende leden zullen t.z.t. over een eigen kerkgebouw kunnen beschikken. De plannen daartoe bevinden zich al in een vergevorderd stadium. Het gemeentebestuur van Leersum gaf de goedkeuring op de aanvraag en ook de schoonheidscommissie in Amersfoort gaf haar fiat aan de bouw van het kerkje dat op de hoek Lomboklaan-Julianalaan zal verryzen. 75% van de Joodse wereldbevol king is gehuisvest in de Verenigde Staten van Amerika, de Sovjet-Unie en Israë] In 1851 leefde 88% van alle Joden in Europa. Thans is dit waarschijn lijk niet meer dan een kwart. Vóór de eerste wereldoorlog waren reeds rond 2Vi miljoen Joden naar Ame rika geëmogreerd. Na 1951 kwamen er naar schatting nog eens 1,7 mil joen bij. Het aantal Joden dat is vermoord door de nazi's wordt geschat op 6 miljoen. In Nederland hebben slechts 25.000 Joden de oorlog overleefd. „C.W." Ds. C. Langbroek spreekt op Friese zendingsdag Op 14 juli a.s. wordt te Drachten een zendingsdag gehouden, uitgaan de van de Chr. Geref. Kerk. Bij goed weer vindt de bijeenkomst plaats in de open lucht, bij minder gunstig weer in een grote tent. De Veenen- daalse predikant Ds. C. Langbroek zal op deze zendingsdag een der sprekers zijn. De overige sprekers zijn Ds. Westerterp uit Midwolda, Ds. Bikker uit Utrecht en de wel- eerw. heer Klein Ontink uit Siegers- woude. tTL Sinds mei 1963 voert d& hervormde gemeente Veenendaal een bouw- fondsaktie. Uit dit fonds wordt de bouw van kerken en wijkgebouwen gefinancierd. Op 1 maart j.l. stond het fonds op ruim 22.000 gulden. De hervormde kerkvoogdij heeft besloten de op brengst van de nood-Sionskerk, groot 30.000 gulden, in dit fonds te storten. Jehova's Getuigen Volgens „Centraal Weekblad" zijn ADVIES De bouwtekening bevindt zich thans op het kerkelijk bureau in Utrecht, dat een onderzoek instelt of het ge bouw past in de omgeving, of het in derdaad noodzakelijk is een nieuwe kerk in Leersum te bouwen, kortom men stelt een planologisch onderzoek in. Is het advies van deze instantie gunstig, dan kan de Rijksgoedkeuring spoedig worden verwacht. Het nieuwe kerkgebouw zal 253 zitplaatsen be vatten. De kosten schommelen om de f 200.000,—. De kerkeraad heeft bij bovenge noemd bureau al aangedrongen op spoedbetrachting met de onderzoekin gen, maar tot nu toe werd daar nog geen uitvoering aan gegeven. Kosten De gemeente offert intussen met graagte. In een jaar tijds kwam meer dan f 40.000,op tafel, geen gering bedrag voor een betrekkelijk kleine gemeente. Men beseft echter wel dat men er nog niet is. Door verschillen de akties hoopt men het beginbedrag op te voeren. Men wil ook onderzoeken of men een beroep zou kunnen doen op de landelijke kerkenbouwaktie, die vorig jaar is gehouden en toen meer dan 20 miljoen opbracht. Opzet Het nieuwe kerkje in Leersum is sober van opzet. De tekening toont een vrij eenvoudig gebouw, wel zal er een aparte toren worden naast gebouwd. De predikant van de Gereformeerde kerk, Ds. L. Zwaan (50) vindt het hoog nodig dat er spoed met de zaak wordt gemaakt. Het aantal gereformeerden stijgt met het jaar, voornamelijk door de komst van de zgn. importgezinnen. Hoewelde stijging was het laatste jaar geringer, hetgeen aan de woning nood geweten moet worden. Er werd praktisch niet gebouwd in Ameron- gen-Leersum. Gezien de toekomstplan nen, recentelijk openbaar gemaakt, over een door te voeren bouwstroom, kan weer een stijging van het aantal inwoners en dus ook van gereformeer de kerkleden worden verwacht. Hoe het, na realisering van de kerkbouw zal gaan met de preekbeurten kan thans nog niet worden voorzien. Ds. Zwaan, is over 5 jaar aan zijn emeri taat toe en zal moeilijk twee gemeen ten tegelijk kunnen bedienen. Op dit punt verwacht men wel een oplos sing te zullen vinden. De predikant is tevreden over het kerkbezoek en de grote offervaardigheid van zijn ge meente. Er is enkele weken geleden weer een circulaire uitgegaan en de resultaten daarvan moeten nog worden afgewacht, maar voorlopig blijft het goed gaan, volgens Ds. Zwaan. Amerongen is een prettige gemeente, de samenwerking met andere kerkge nootschappen is zeer goed, er worden meermalen gezamenlijke kerkdiensten gehouden met de Hervormden. Laten we hopen dat de plannen van de gere formeerde kerkeraad spoedig verwe zenlijkt kunnen worden, want het hui dige kerkgebouw voldoet niet meer aan de eisen en bovendien komen er steeds meer kerkleden in het zich sterk uitbreidende Leersum, die in eigen plaats een kerkgebouw behoeven. Het woord is nu aan de instantie in Utrecht en aan het departement. Verschijnt als bijlage van het streekblad „DE VALLEI" J onder redactie van Tante Jos. ONZE JARIGE NEVEN EN NICHTEN VAN DEZE WEEK 15 mei: Reindert Schrijver 16 mei: Ria Roest Arnold Brinkman (Eist U.) Rita van Schuppen Bert Smaling Piet v. d. Kolk (Amerongen) Hans van Ginkel Wimmie v. d. Bovenkamp 17 mei: Bep Jagtenberg (Overberg) Lineke van Kooten Lilian v. d. Brand Joke van Tuil 18 mei: Anny v. d. Klift (Scherpenzeel) Wouter van Stempvoort 19 mei: Marja Ebbers Jan Difewig Henk Veldhuizen (Ederveen) 20 mei: Gerard v. d. Haar Thea Meerkerk Anton Davelaar Bertje v. Veldhuizen Bas je Rebergen Anton Davelaar 21 mei: Hans Karsten Nellie Hasselaar Correspondentie te richten aan L Tante Jos per adres: Parallelweg 10 - Veenendaal. Ellen v. Stuyvenberg Jopie van Schuppen Hennie Pater Tonny v. d. Weerd Prettige verjaardag allemaal. Ook de genen, die niet bij de jarigen staan van harte gefeliciteerd. ZILVERPAPIER EN CAPSULES Beste jongens en meisjes. Ik kom weer met een prettig bericht, n.l. dat jullie van de week weer goed jullie best gedaan hebben. Het was fantas tisch, zoveel als ik kreeg aan zilver papier en capsules. Gaan jullie zo door? Dat zullen de blinden echt wel heel erg fijn vinden. Ik kreeg zilverpapier en capsules van Dinie de Wit, v. Eden, Frits Beckerman, Alie de Vries Chr. Nat. School II, 2e klas, Berna Di- tewig, Hanneke Rietveld, Jannie van de Weerdhof, Epie van Zanten, Adje Drost, Mevr. van Baaren en haar bu ren. Allemaal namens mij heel hartelijk bedankt. Tot volgende week dan weer en hartelijke groeten van Tante Jos Figuur a. EEN LEUKE ARMBAND Deze armband ziet er, als hij klaar is, heel leuk uit en is gemakkelijk te maken, want alles wat je nodig hebt, zijn een paar knopen (die je misschien wel mag zoeken in moeders knopendoos). Het mooiste zijn zilveren knopen van beschilderd porce- lein of metalen uniformknopen. Als je metalen knopen gebruikt, poets die dan eerst even op en leg daarna alle knopen op een rijtje op tafel, totdat je vindt, dat je alles in de juiste volgorde hebt gelegd. Neem dan een flinke stop naald of een rijgnaald, dat hangt er van af, hoe groot de oogjes in de knopen zijn) en haal door het oog van de naald een stukje zwart, rond elastiek, het zoge naamde hoede-elastiek. Dat elastiek haal je door de knoopjes, die je zo dicht op elkaar moet trekken dat zij rftet meer kunnen bewegen. Hoe dichter op elkaar hoe beter. Als er zoveel knopen aan het elastiekje zitten, dat je er helemaal mee om je pols kan komen, maak je het eind je van het elastiek vast aan een klein benen ringetje (een gordijnringetje). Het andere eind van het elastiekje moet je, voor je begint met het aanrijgen van de knopen, vastmaken aan een klein hou ten spateltje, dat je, als de armband klaar is, door het ringetje kunt halen, waardoor de armband keurig op zijn plaats blijft zitten. Figuur c. EEN GEHEUGENSPELLETJE MET EEN DOBBELSTEEN In de tekening zie je een dobbelsteen in drie verschillende standen. Bekijk de drie tekeningen nauwkeurig en beant woord dan de drie volgende vragen als je kunt tenminste: 1. Wat staat er tegenover het kruis? 2. Wat staat er tegenover het vierkantje? 3. Wat staat er tegenover de gegolfde lijntjes? •dps aa E ■p^jp aa Z ■j3)s aa T Figuur d. WAAR RIJDT HIJ ZO SNEL NAAR TOE? Deze mijnheer gaat met een vaartje op reis in zijn snelle auto. Zou je willen we ten waar de reis heen gaat? Kijk maar eens naar de letters van zijn hoofd, zet deze in de goede volgorde en als je het antwoord dan hebt gevonden, draai dan de krant eens om. •padepna (i'V Ój SLAAPZAK acryl-vulling, reklame f 17,95 LUCHTBEDDEN f 14,95 stoelmodel f 20,50 CAMPING-VELDBED, 3-poots in veertjes opge hangen f 23, 2 stuks f 42, CAMPING of TUINSTOEL f 10,95 CAMPING-TAFEL inklapbaar f 11,95 VOETPOMP f 2,50 SLAAPZAK, dekenmodel met nylon overtrek, dringt geen stof in f 34, 2 stuks f 64, SLAAPZAK, dekenmodel met acryl-vulling f 32,50 2 stuks f 60,— 2-pers. DUBB. DAKSTENT, bag. punt f 59,— 3-pers. BUNGALOW f 195,— 4-pers. BUNGALOW f299,— 5 a 6 pers. BUNGALOW, 2 slaapruimten f 399,— WINDSCHERMEN 4 mtr., 4 d.l. stok, gestreeptf 21,—. TENTENDOEK 102 cm breed f 2.95 AUTO-IMPERIALS vanaf f 33,50 GRONDZEILEN nergens voordeliger en beter. ALLEEN Gelderland 7 Geen filialen Veenendaal Vriendelijk gebaar King gebruiken is: u zelf een dienst en een genoegen doen. King presenteren is een vrien delijk gebaar waarmee u an deren deelgenoot maakt van uw ervaring: dat i natuurzuivere King 't beste dagelijkse middel is ter opwekking en verkwikking. JEUGDDIENST De jeugddienst die zondag 16 mei a.s. wordt gehouden in het kerkgebouw So la Fide begint om 9 uur. Voorganger is Ds. J. J. van Lienden te Ede. Het on derwerp van de prediking is: „Een examenvraag". De nieuwe hervormde kleuterschool ,De Wielewaal" aan de Emma- laan in Veenendaal-noord werd dinsdagavond officieel geopend, waarbij wethouder van Kuyk de sleutel omdraaide, waarna de tal rijke genodigden het tweeklassige schoolgebouw konden bezichtigen. Tevoren vond in gebouw „Bethel" achter de Julianakerk een bijeen komst plaats, waar een groot aantal genodigden aanwezig waren. Wethouder van Kuyk vertegenwoordigde het gemeentebestuur (de burgemeester en de wethouder van onderwijs, de heer Koppenberg waren met vakantie). Een aantal gemeenteraadsleden gaf acte de presence, vertegenwoordigers van an dere kleuterscholen, de centrale hervorm de kerkeraad, de wijkkerkeraad en een groot aantal ouders. Wegens ziekte van de voorzitter van de bouwcommissie Ds. P. de Jong, hield thans Ds. D. v. d. Berg een korte toespraak, waarbij hij de architect, de heer E. J. v. d. Hoef, prees om zijn geleverde werk, de aannemers Gebr. Na gel voor de goede uitvoering en voorts de fa. Bouman voor het loodgieterswerk, de fa. Achterberg die het schilderwerk verzorgde, fa. Huibers voor de elektrische installatie en de fa. v. Amerongen voor de stoffering. Het gemeentebestuur werd dank gebracht voor de goede en prettige samenwerking tijdens de voorbereidingen van de plannen. Namens de bouwcom missie droeg Ds. v. d. Berg de kleuter school aan de Centrale Kerkeraad over, waarbij de voorzitter Ds. A. Vroegindeweij de kleuterschool in dank aanvaardde. De hoofdleidster, mej. J. H. Kleyn werd ge ïnstalleerd, evenals de leidster mej. Al- berti. Mej. Kleyn dankte voor het in haar gestelde vertrouwen en hoopte op een prettige samenwerking met het bestuur. Wethouder van Kuyk complimenteerde het bestuur met de fraaie aanwinst en sprak er zijn voldoening over uit, dat de achterstand weer enigszins is ingehaald. De samenkomst werd door Ds. v. d. Berg met dankgebed besloten. Hierna vertrok ken de aanwezigen naar de nieuwe school om de klaslokalen te bezichtigen. Wet houder van Kuyk opende de hoofddeur en de vele aanwezige ouders konden met het toekomstige domein van hun kleuters kennismaken. Op de „Wielewaal" zullen ongeveer 80 kleuters een plaatsje kunnen vinden. De pas geopende nieuwe kleuterschool „De Wielewaal" in Veenen daal-noord. Te koop i.g.st.z. Jawa Twin 350 cc, ook ruilen. Vallei straat 23. Veenendaal. Te koop legnesten, 2 bascu les en grote partij mesthok- ken, goed geschikt voor ko nijnenhokken. Bij G. G. v. Manen, Onderweg 1, Eder veen, nabij de spoorovergang naar De Klomp. Tel. (08387) 576. Te koop prima damesfiets, kleur rood. Te bevr. Schrij verspark 87 II. Veenendaal. Te koop goed onderhouden Sparta snelbrommer. Jan van Goijenstraat 18, Veenendaal. Te koop i.pr.st.z. tandem. Te bevr Gortstraat 56. Veenen daal. Te koop prima bewortelde chrysanten-stekken. In 10 kleuren en soorten. Alles prima kleurecht. Verder sal via's, petunia's, afrikanen enz. D. W. Kulik, Hoofdweg 10, Ederveen. Tel. 260. Te koop jonge hennen tegen de leg. Goud- en bosfazant- hennen. Lichte en zware slachthanen. Veenendaalse- weg 8. Fazanterie De Klomp. Te koop Zundapp motor 175 cc met windscherm, f 200, Jan Steenlaan 49, Veenen daal. Te koop Fiat-500 bj. '60. Po pulierenlaan 20, Rhenen. Te koop toom biggen. A. v. d. Meijden. Middelbuurtse- weg 27, Veenendaal. Tel. 3824. Te koop een keeshondje, jaar en colly, plm. 1 jaar oud. Koenestraat 50. Ame rongen. Kachel en dahliaknollen te koop, t.e.a.b. Burg. v. d. Boschstraat 33, Amerongen. Te koop een pony, ruim 2 jaar en een Belgische her der. Engweg 16. Eist (U.). Te koop 4 prima clubs, ge stoffeerd met beige wollen tweed, f 120,—. Schrijvers park 107, Veenendaal (na 6 uur). Te koop kinderwagen, i.z.g. st. Beatrixstraat 27, Eist (U.). Wegens omstandigheden te koop 4Vi jarige boxer, reu met papieren. Lijsterberg 60. Rhenen. Te koop Renault Dauphine f 1750,Kon Julianalaan 27. Amerongen. Te koop i.z.g.st.z. Opel Re- kord, bj. 1956. Bill, prijs. Pr. Bernhardlaan 74, Amerongen. s Avonds na 5 uur. Te koop goede gebruikte bromfietsen. 2 solexen bj. '60; Batavus conf. 3 V bj. '64; 1 Puch 2 V bj. '61; 1 NSU Quickly bj '63 2 V; 1 Berini M 21 bj. '59; 1 Batavus Mot. o. Matic bj. '64. Rein Veenen daal. Tel. 2456. Gorstraat 1. Veenendaal. Jonge Holl. herder te koop. Talmaplein 3, Veenendaal. Te koop aangeboden: kinder wagen (uitneembaar). 3 keu kenstoelen; eik. bureau; werktafel 200 x 86; schemer lamp; babybadje; pracht ge- emailleerde gassteltafel; Da- vo kolenhaard; Imperial (ver stelbaar), theemeubel; nieuwe zware grasmachines; 2 in- maakpotten; elektr. straal- lamp; elektr. kantoorklok. Buurtlaan-O 82, Veenendaal. Te koop bloeiende vioolplan- ten, 10 cent per stuk. E. v. Donselaar, Cuneraweg 24, Achterberg. Te koop Renault Dauphine '57, prima motor en banden, met schuifdak. Spotprijs f 700,P. H. v. Rijnstraat 30, Veenendaal. Te koop bruidsjapon, witsa- tijn, maat 38. Niet in deze omgeving gedragen. Schrij verspark 171-11, Veenendaal. Te koop antieke schilderij- klok. Te bevr. Zandstraat 171 b, Veenendaal. 's Avonds na 6 uur. Te koop herenschoenen, mo derne modellen f 19,50 p.p. Bison jongens schoenen f 15,50 p.p. en half jaar ga rantie. Kinderschoenen, pan toffels en laarzen Schoen makerij Valkenburg. Gort straat 25, Veenendaal Te koop pracht sortering sandalen en zomerschoenen, ook voor kinderen. Komt u eens kijken. Het verplicht u tot niets. Gratis speldje. Schoenhandel en reparatie inrichting H. Klijsen. Gortstr 53, Veenendaal Te koop zware slachthanen. Dijkstraat 104, Veenendaal Te koop broeken, Terlenka met wol. Alleen bij van Beek f 27,50. Pr. Bernhardlaan 14. Veenendaal. Te koop VW de luxe 1960, met roldak, i.z.g.st. Patri moniumlaan 106, Veenendaal. Te koop Zundapp bromfiets bj. '64. Te bevr. Westersingel 107, Veenendaal. Te koop TV-antenne, huis kamerameublement, 4 stoe len, 2 armstoelen, uitschuif- tafel, uitneembaar. Jan Ver meerstraat 10, Veenendaal. Te koop Renault Dauphine '57, t.e.a.b. Parallelweg 101. Veenendaal. Te koop 2 glazenkasten, 20 traproeden, gangloper (50 cm breed). Markt 20II, (boven A'damse Bank), V'daal. Te koop bromfiets Gazelle, z.g.a.n. Valleistraat 29, Vee nendaal. Te koop prima Noordelingen f 8,per mud en Stamkrui- pers f 3,per pond, per ons 65 cent. J. Drost. Middellaan 78, Veenendaal. Te koop NSU Sport brom fiets '63. Zundapp scooter '60, wandelwagen, laag model. Engels ledikant met bed. Val leistraat 52, Veenendaal. Te koop Simca Elysee, i.z.g. st. 43.000 km gelopen. Schoe- man, Schrijverspark 178, Vee nendaal. Te koop arbeiderswoning. Vraagprijs f 11.500,—. Te bevr. Parallelweg 101, Vee nendaal Te koop zig-zag naaimachine, licht beschadigd, elektr. in koffer met 3 jaar garantie. Letop f 275,G. van der Garde. Naaimachinehuis, Cu neraweg 328. Bij 't Juliana- ziekenhuis Rhenen-Veenen- daal. Tel. (08385) 3338. In Renswoude koopt men he ren- jongens-, meisjes- en kinderschoenen en sandalen, werkschoenen, alle soorten werk- en lies-, grote en klei ne, zwarte en witte laarzen, dames pantoffels, open en gesloten schoenen bij Vos, bij de Boterfabriek. Renswoude. Tel. (08387) 307. Te koop de nieuwste kinder wagens en wandelwagens van de beurs 1965, reeds vanaf f 42,G. van der Garde. Kinderwagenhuis. Cuneraweg 328, bij 't Julianaziekenhuis. Rhenen-Veenendaal. Tel. (08385) 3338. Te koop i.z.g.st.z. Opel Re- kord Olympia. Parallelweg 36, Veenendaal. Te koop toom biggen bij Ge br. Baars, Geertesteeg 16, Veenendaal. Te koop (Acme) wringer met bok, fietszitje (voor) met scherm, weckketel, weckfles sen, wasketel. Rembrandt- park 58II. Veenendaal. Tel 2406. Te koop een kamervolière met vogels. Munnikenweg 47, Veenendaal. Te koop bijna nieuwe Puch- scooter, 1200 km gelopen. Pa rallelweg 10, Veenendaal. Te koop tweeling-kinderwa gen z.g.a.n. Nieuweweg 16 b. Ederveen. Te koop DAF 1961, i.pr.st. Taets van Amerongenweg 46. Renswoude. Tel. 618. Te koop damessportfiets met knijpremmen en versnelling Schrijverspark 107 I, V'daal. Te koop motor Expres 2 cyl. 250 cc, snelheid 130 km per uur. f 250,—. 2 brommers om op te knappen f 20,— per stuk. Patrimoniumlaan 124. Veenendaal. Te koop Opel Rekord 1963 rood; Opel Rekord 1963 rood met zwart dak; Opel Rekord 1963 wit; Opel Rekord 1959 blauw; Opel Rekord 1958. blauw met zwart dak; Vaux- hall 1958 f 1450; Opel Cara van 1959 f 1750; Opel Olym pia model 1956 f 350; Opel Rekord model 1957 f 1350: Van Leyen, Parallelweg 125, Veenendaal. Tel. 2761. Inruil en financiering mogelijk. Te koop diverse inruilwas- machines vanaf f 50; centri fuges vanaf f 65. Diverse wascombinaties. Erres lang- zaamwasser i.z.g.st. nu f 140; automatic Grundig TV-toestel groot beeld, moderne teak houten kast; pick-up Philips f 40; Philips brievenbus pick up z.g.a.n. f 50. Wilhelmina- straat 53, Veenendaal. Tel. (08385) 3573 Te koop een goed onderhou den kinderwagen. Eenvoud- laan 9, Veenendaal. Te koop slachthanen. Molen straat 21. Veenendaal. Wie kan en wil jong a.s. echt paar (theol. student) helpen aan woonruimte. Br. onder nr. 3894 a. h. bur. v. d. blad. Voor het veranderen van confectie zoeken wij enkele thuisnaaisters. Hein van Schuppen, Hoofdstraat 89. Veenendaal. Gevraagd meisje voor de morgenuren of werkster voor 2 a 3 morgens per week. Mevr Hupkes, De Klomp 4. Ederveen. Man heeft vrije tijd beschik baar, zoekt thuiswerk. Goed handschrift. Brieven onder nr. 3891 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd werkster voor 2 morgens per week. Tel. (08385) 3279. Verpleegster zoekt zit-slaap- kamer, omg. Julianazieken huis. Brieven aan Zr. M. de Boer, Julianaziekenhuis, Vee nendaal Gevraagd werkster voor he le of enkele halve dagen. Mevrouw van Manen, Ker- kewijk 147, Veenendaal. Tel 2263. Kleuterleidster zoekt per 1 juni kamer met kookgelegen heid in Veenendaal. Mej. A Vlot. Peulenstraat 238, Har- dinxveld-Giesendam. Gevraagd flinke werkster voor 2 morgens per week Mevr van Beek, Julianastr 73. V'daal. Werkster gevraagd, 2 ochten den per week. Mevr. Takken, Eikenlaan 12, Veenendaal. Gehuwde vrouw zoekt werk voor 3 a 4 uur per dag. Br. onder nr. 3893 a. h. bur. v. d. blad. Gevraagd flinke werkster voor 2 middagen per week of 1 hele dag. La Mode, Hoofd straat 108, Veenendaal. Tel. 3324. Gezocht hulp in de huishou ding intern of extern. Gebo den wordt gezellige zit-sl.- kamer en goed loon. Mevr. Polman, Hessenweg 90, Lun- teren. Tel. (08388) 2173. Aangeboden kinderwagen, kinderledikant en ronde box, t.e.a.b. Cliftwijk 4, Ameron gen. Steeds aangeboden, niet van nieuw te onderscheiden, alle soorten meubelen tegen zeer lage prijzen. Ook nieuwe meubelen, desgewenst inruil oude Het vanouds bekende adres M. Vlastuin, Nieuwe weg 60. Tel. 3052, V'daal. Ter overname modern bank stel f 100,Moet opnieuw bekleed worden. Tel. (08385) 2737. DIEPVRIEZEN? ENORM! Dat weet u reeds door erva ring, of van horen zeggen! HUREN van diepvrieskluis? Duur, ongemakkelijk, steeds halen en brengen! Hier het nieuwste. Huur van ons een diepvriezer! Wordt zelfs uw eigendom. Veel goedkoper dan huren van een huurloket buitenshuis Veel gemakkelij ker bij de hand. Vraag inlich tingen over dit geheel nieu we systeem aan Technisch Import Centrum Zeist. Afd. Koeltechniek. Bergweg 65. Te huur caravans, nieuwste WEVO Alpen - kreuzer, PAF. Kip, 3-8 pers.; bagagewagens, Spijk. Rhenen. Tel. (08376) 2300, (03434) 2090. Woningruil aangeboden flat Dr. Colijnstraat 1 hoog. Ge- vr. eengezinswoning. Finan cieel te regelen. Brieven on der nr. 3892 aan het bur. van dit blad. Wasbare Latex muurverf, sneeuwwit, in bussen van 2Vt kg f 4,50. Speciaal voor keukens en douchecellen, te verdunnen met water. Fa. Zimmerman en Zn., Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Doe het zelf! Wij leveren al les op maat gezaagd, hard board, deurplaten, tegel board, schoorsteenplaten enz Ook voor verf, buitenbeits. emmertjes witsel a f 4,50. condensstrip, ijzerwaren, schuimplastic en vliegengor- dijn nu f 7,50. De Houtspe cialist, Patrimoniumlaan 55. Veenendaal. Tel. 3520. Exclusieve badtassen en zon nebrillen vindt u bij Huize Chic, en de prijzen zijn voor deze artikelen bijzonder laag Huize Chic, Patrimonium- laan 13, Veenendaal. Tel. 3891. Ladders en trappen voor de vakman Direct uit voorraad Zimmerman en Zn.. Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Voor uw dakbedekking, windscherm of deurluifel hebben wij een extra voorde lige aanbieding plastic golf platen, nu f 10.— per m2. De Houtspecialist, Patrimonium laan 55. Veenendaal. Tel. 3520. Naar W Hootsen voor vak werk Speciaal ingericht voor het slijpen van grasmachines Tevens het adres voor al uw laswerk. Aart de Gelderstraat 17, Veenendaal. Schoonheidsartikelen van Lancome, Revlon, Yardley, Gala of Londen. Max Factor. Margaret Astor, Inca, Pond^ enz. bij Huize Chic, Patri moniumlaan 13, Veenendaal. Tel. 3891. Elektr. verfspuiten, geheel compleet f 195, f 335, f 385. en 412,50, direct op het licht- net aan te sluiten. Fa. Zim merman en Zn., Sandbrink- straat 1, Veenendaal. Kamer- en tuinplanten. Bloe misterij van Luijk, Buitenom- me t.o. Gemeentehuis. Rhe nen. De tijd voor douches, baden enz is weer aangebroken Vraag vrijblijvend inlichtin gen bij Rijff's Loodgieters- bedrijf Tel (08376) 2082 Lichtdrukken en fotoco- piëren Artifoto, Hoofd straat 84. Veenendoal. tijff's Loodgietersbedrijf. Cu- neralaan 9a Rhenen Tel D8376) 2082 Voor Kantoormachines en kantoormeubelen kunt u nog altijd het beste terecht bij kantoormachinehandel J. v d. Pol en Zn.. Hoofdstraat 98 Tel 2763 Veenendaal Bezoekt de Volle Evangelie Samenkomst elke woensdag avond 8 uur in het O.C.B gebouw Voor Uw centrale verwar ming Esso H.B. O.l. van R v Mourik Tel (08377) 301 Eist (U Voor plaatwerk en uitdeu ken. Gebr Ploeg, Overberg Tel. 03431-251. Een flinke voorraad meube len. waarvan véél als nieuw vindt u steeds tegen zeer la ge prijzen in het Veense Ver koophuis. Hoogstraat 30. Tel. 2209. Batterijen en hoortoestellen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel 3184. Veenendaal. De best uitgeruste tankwa gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken, Ko- ninginnelaan 37 te Veenen daal Tel. 2361. Circulaires, convocaties, ver enigingsbladen. bestekken, enz. stencillen wij voor u in de kortst mogelijke tijd tn onze moderne copiëerinrich- ting. Kantoormachinehandel J v. d. Pol en Zn., Hoofd straat 98. Tel. 2763, Veenen daal Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool Holleweg 3 Tel. (08385) 7777 Te koop gevraagd eventueel per 1 sept. '65 of eerder te aanvaarden. Min. 3 sl. kamers en badkamer ver eist. Ligging omg. Wage- ningen (max. met een straal van 15/20 KM) Brieven met uitv inlich tingen onder nr. 3890 aan het bureau van dit blad.

De Vallei | 1965 | | pagina 8