PAUK OE VROUW VOOR HET VOETLICHT HENGELSPORT ZENTS Zeer belangrijke dag voor voetbalver. Renswoude Burgerlijke stand KERKDIENSTEN SPORTPROGRAMMA ZATERDAG KAN KAMPIOENSVLAG IN TOP Wandelsuccessen voor c.w.s.v. D.E.O.S. Lichte aanrijdingen, alleen blikschade DINSDAGKOOPJES Pedaalemmer Emmer Afwasbak 4,50 0,69 0,98 MARKTBERICHTEN Piet Kieviet weer in de kernploeg Jubileum bij N.V. Veenendaalse Melkinrichting en Zuivelfabriek ALLES VOOR DE RHENEN Koningstafel uitgebreid Gevonden en verloren A. v. d. Weerd Officiële bekendmaking Mevr. Henken-Dorgelo, Overberg: Presidente C.P.B. en eigenaresse bungalowkamp Groei Hulp Bungalows Ingekomen en vertrokken Doktoren- en Apothekersdiensten HEMELVAARTSDAG HEMELVAARTSDAG Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 21 mei 1965 De belangstelling gaat dit weekend uit naar de laatste wedstryd van de voet balver. Renswoude, die als men van het Veenendaalse Kulan weet te winnen, 3e klas kampioen is. In het 20-jarig bestaan van „Renswoude" zal dit dan het tweede kampioenschap zgn, hetgeen ongetwyfeld tot grote vreugde by leden en supporters aanleiding zal geven. Wij zijn gek op onderscheidingen. Dat is me in de loop van de jaren, dat ik dit landje mag meeleven steeds duidelijker gewurden. We onderscheijen graag. Nog liever dan dat we zelf onderscheijen wurden, geloof ik. Persoonlijk bin ik van oordeel, dat het uitdelen van een onderscheiding meer voldoening geeft dan zelf een medalje op je bast geprikt krijgen. As je mij nou vraagt, dat 'es nader te verklaren dan mot ik de uitleg veur een groot deel schuldig blijven. Het is mar zo een gevoel van me. Je mot nog mar 'es naar die foto in de Vallei van afgelopen dinsdag krijgen. Die minsen zien er helemaal niet naar uit, dat ze goud angemeten krijgen. Or ganisatiegoud, om het zo mar 'es te zeg gen, veur vijf en twintig jaar trouw lid gebleven te zijn van de vakbond. Zo zijn een bietjie sombertjies op het purtret gekommen, die tweeëntwintig steunpilaren. De twee dames, die volgens het ver slag ok verguld mosten wezen, heb ik op de kiek gemist. Volgens mijn bereke ning zouwen ze veuran gestaan motten hebben, mar niks daarvan. Ze ontbreken. Effies heb ik nog gedocht, dat toeval lig de landelijke veurzitter ze uit het beeld had gehaald, mar bij nadere be schouwing kan dat ok niet. Jammer eigenlijk, dat ik er niet bij ge weest bin, anders had ik de reden van de afwezigheid van de dames geweten. Nou veronderstel ik mar, dat de hoffelijkheid van de landelijke veurzittter ze er toe gebrocht heeft om na de versiering met een mar weer te gaan zitten. De heren niet. Die zijn blijven staan. Tot de leste de speld op de rever had zitten. Misschien hebt u al gemerkt, dat ik niet ondersteboven van zulke vertoningen bin. Dit is beslist gien steek an het adres van het lichaam of de minsen, die de pers an die bewuste foto geholpen hebben. Ik bedoel het in 't algemeen. Op z'n tijd zijn de meesten van ons an iets toe: of het nou een stukkie textiel, een eremetaaltjie of een vetleren is. We kunnen d'r allemaal veur in anmerking kommen. Er wurd dagelijks opgeprikt. Het is er helemaal bij gaan horen. Ach, zei Bram, zelf een begiftigde, het zijn de kleine versieringen des levens. Die mot je willen aanvaarden. En dat is nou juust hetgene, dat ik niet zo best kan. Iemand die onderscheijen wurdt, heeft altijd zijn beste krachten ge geven tot dit of dat. Er is nog nooit een opspelder geweest die zei: Beste kerel, je bint an de versierselen toe. We kunnen d'r gewoon niet onderuit om je d'r ok één op je lijf te hangen. Ik geloof, dat we mit z'n allen 'es goed op het woord motten gaan letten: onderscheiding. Dat is op de één of andere manier zonder eigenbelang boven de rest zijn kommen te staan. Dat over komt slechts weinigen. En daarom zijn er volgens mij ok weinig onderschei dingen nodig. En die er dan nodig zijn kunnen iets groter wurden. Wout Blauwkous Het zal overigens voor Renswoude nog een moeilijke laatste stap op de weg zijn, want ieder herinnert zich de rol van Kulan als kampioensdoder. De Veenendalers zetten nog afgelopen za terdag Woudenberg de voet dwars. Ongetwijfeld vervult Kulan ook tegen Renswoude haar sportieve plicht en probeert tot haar beste spel te komen, zodat een bijzonder spannende wed strijd kan worden verwacht. De wed strijd, die om 4 uur op de Hokhorst begint wordt geleid door scheidsrechter G. v. Bruggen uit Scherpenzeel. De op stelling van Renswoude: Doel J. v. Ommeren; Achter J. de Hartog en H. Bouman; Midden H. v. d. Haar, C. Koetsier en B. de Hartog; Voor C. J. Gijsbertsen, C. Vink, M. Hardeman, G. v. Raay en B. Veldhuizen. Tegelijk met deze wedstrijd wordt in Amerongen de ontmoeting DVSA-Wou- denberg gespeeld. Zou Renswoude van Kulan verliezen en Woudenberg in Amerongen winnen dan zijn de Wou denbergers alsnog kampioen. Een ge weldige eindsprint tussen de twee streekclubs, waarvan we het resultaat met belangstelling tegemoet zien. Voor de rest is er nog wat competi tievoetbal op te ruimen. Merino's gaat in Hilversum op bezoek bij Hooger- heide en heeft weinig belang meer bij De Chr. wandelsportver. DEOS uit Veenendaal heeft dit seizoen al weer aardige wandelsuccessen behaald. Na dat bij de openingstocht van de NCWB al een 2de prijs gewonnen werd, werd op 8 mei in Sassenheim, waar 900 deel nemers waren, een derde prijs behaald. Vorige week zaterdag waren de Vee nendaalse wandelaars in Soest ook suc cesrijk. Niettegenstaande de 870 deel nemers werden daar een 2e en een 4e prijs gewonnen. Zaterdag a.s. gaat men zijn geluk beproeven in Amersfoort, waar meegedaan wordt met de Wilhel- mina Standaardtocht. de uitslag, die wel eens dicht bij een gelijk spel kan liggen. Advendo speelt in Ederveen tegen het Maarnse SVMM en kan ongetwijfeld een overwinning bereiken. De zaterdagclub Scherpenzeel moet in Utrecht het voor lijfsbehoud strij dende WOO ontmoeten. Geen geringe opgave en we verwachten dan ook een kleine nederlaag voor Scherpen zeel. Maandagmiddag reed een grote diep- lader van de fa. B. en bestuurd door R. v. d. B. tussen twee geparkeerde auto's door op de hoek Gortstraat-Ro zenstraat. Door de breedte van het voertuig raakte de bestuurder een der wagens, waarbij schade aan de sier- strip en het portier ontstond. O— Donderdagmiddag wilde de heer F. S. uit Ede als bestuurder van 'n kleine personenauto de inrit bij VSW in de Zandstraat inrijden. Hem werd daarbij het uitzicht ontnomen door een aantal op de weg spelende kinderen. Hier door kwam de auto in botsing met een passerende bromfietser J. W. H. De auto werd licht beschadigd, de brom mer aan de voorkant ontzet. voor uw keuken of badkamer met uitneem- bare emmer, plastic, bijzonder handige uit voering. U completeert uw keuken nu voor een extra koopje 5 L. inhoud een handig emmertje voor melk, aardappelen, kamperen enz. koopjesprijs royale maat plastic afwasbak 35 cm., prima kwaliteit veel gemak voor weinig geld Alleen dinsdag 25 mei Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal SCHERPENZEEL Eiermarkt Aanvoer 1.002.000. Prijzen f 13,— tot f 13,50. Henneeieren f 9,— tot f 13, Allen per 100 stuks. Handel flauw. Biggenmarkt Aanvoer 160. Prijzen f 60,— tot f 76,— per stuk. Handel matig. VEENENDAAL Eiermarkt Op de dinsdag j.l. te Veenendaal ge houden eiermarkt waren aangevoerd 138.000 eieren. De prijzen varieerden voor grote van f 13,— tot f 13,75 en voor kleine eieren van f 8,— tot f 12,—. Alles per 100 stuks. Handel matig. Biggenmarkt Op de biggenmarkt waren aangevoerd 26 biggen. Er werden prijzen besteed van f 62,— tot f 76,— per stuk. Handel traag. UITSLAGEN SNELPOST VEENENDAAL Hieronder volgt de uitslag van de PV de Snelpost uit Veenendaal van de wedvlucht vanaf St. Chislaine. De dui ven werden gelost om 7.10 uur. Eerst aankomende duif 9-48-20, snelheid 1341,2 meter per min. Uitslag: Combi natie J. S. 1-24-38-43; J. v. Geeren- stein 2-8-42; C. G. Schot 3-5; T. de Hartog 4-15; C. Donkelaar 6-26-39; A. Merlijn 7-12-21-32-46; E. Sukkel 9-16- 40-43-50-54; H. Ulrich 10-47-59; R. v. Doorn 11-18-22-30-31-52-55-56; C. Gin- kel 13-19-44-48; G. de Geit 14-27; H. J. de Man 17-23; B. Feyt 20; A. J. v. d. Kolk 25; J. M. v. Amerongen 28; P. W. v. Zetten 29-51; G. Heikamp 33-36-57- 61; E. Heiwegen 34; A. v. Asselt 35-41- 53; G. Diepeveen 37-60; N. v. Barne- veld 49; Joh. v. Manen 58-63; W. H. Roelofs 62. E venals vorig jaar heeft Piet Kieviet uit Veenendaal van de KNSB een uit nodiging gehad om deel uit te maken van de groep beste Nederlandse schaat senrijders, beter bekend als de „kern ploeg". De training wordt van de zo mer weer begonnen met een conditie training op het CIOS in Overveen on der leiding van de heer Holleboom. Ook Jan van Swaay uit Wageningen heeft een dergelijke uitnodiging gekregen. Op 1 juni 1965 is het 25 jaar geleden dat de heer J. Kuipers in dienst trad bij de N.V. Veenendaalse Melkinrich ting en Zuivelfabriek te Veenendaal. De heer Kuipers vervult bij dit bedrijf de functie van procuratiehouder. Op 1 juni zal in hotel La Montagne een re ceptie gehouden worden, waarop men de jubilaris kan gelukwensen. Het restaurant „Koningtafel" op de Grebbeberg, enkele jaren geleden ge bouwd bij het Natuurbad Ouwehand, is aanzienlijk uitgebreid met een recreatie zaal voor tweehonderd personen. Eind mei hoopt de directie deze aanwinst offi cieel te openen. De constructie is zodanig, dat het geheel precies past in het in de naaste toekomst uit te voeren motelplan, waarvoor reeds geruimte tijd geleden de nodige goedkeuringen zijn aangevraagd. Het ligt in het voornemen na verwezen lijking van deze laatste etappe het motel op de Grebbeberg dag en nacht geopend te hebben. AUTOKEURING De plaatselijke afdeling van het Ver bond Voor Veilig Verkeer organiseert aanstaande zaterdag 22 mei weer de jaar lijkse autokeuring en wel nabij de Cam ping „De Thijmse Berg" Er worden pijlen geplaatst, die de belangstellende auto mobilisten naar de juiste ligging van het terrein zullen verwijzen. Om opeenhoping te voorkomen ver zoekt men de automobilisten een alfabe tische indeling aan te houden en wel zo, dat tussen 9.30 en 12.00 uur zij komen wier naam begint met de letter N tot en met Z en tussen 14.00 en 16.00 uur de na men beginnend met de letter A tot en met M. De keuring, die geheel kosteloos is zal ook dit jaar weer in handen zijn van de verkeersgroep der Rijkspolitie te Bilt- hoven, bijgestaan door Rhenense technici. RHENEN Gevonden: twee paar nylons in pakje; groen damestruitje en witte plooirok; doublé damespolshorloge; paar gevoerde grijze glacé handschoenen; twee dames polshorloges. Verloren: aluminium uitschuifladder; bos met zes sleutels; zwembroek en bad handdoek; korfje inhoudende zwempakje, handdoek en zwemabonnement; zwarte knipportemonnee inh. f 9,zwembroèk. Weggelopen: herder. RENSWOUDE Gevonden: rechter motorwant (leer). VEENENDAAL Gevonden: kinderbril met metalen po ten; sjaal, overw'egend blauwe kleur; grijs-blauwe herensjaal; bankbiljet; man chetknoop; bos sleutels; bruine portemon nee met inhoud. Verloren: groen jongensjasje; jongens portemonnee met inhoud w.o. zwemabon. en lidmaatschapskaart voetbalclub; wit wollen vest; bruine herenprotemonnee met inh., w.o. zwemabon. en foto's; geklede pop; oranje badhanddoek en groen zwem broekje; jongensfiets met gebogen stuur; guoden dameshorloge met vlekje op de wijzerplaat; gouden zegelring met zwarte steen; blauwe regenjasje; blauwe badtas inh. gebloemd dameszwempak, rose bad muts, bandhanddoek, haarborstel en spel kaarten; rode damesportemonnee met inh.; bruin lederen damesportemonnee met in houd w.o. Canadees muntstuk; groene zij den sjaal met rood randje; gouden hals ketting met groene steen; kinderbrilletje; bruine portemonnee met inhoud; rode autoped met gele spatborden; doublé da meshorloge met zwart bandje; wit siga- renmakerschort; kentekenbewijs ZK-05-63 licht beige herenregenjas; bruinkleurige regenjas; zwarte regenbroek. Deze combinatie is van polyester/wollen kwaliteit. Kleuren: grijs, fh 7e beige, blauw. jasje; U kunt zowel het jasje als pantalon "los" 7c bij ons kopen. JU pantalon: fcwi Speciaalzaken Heren- en jongenskleding Wageningen - Renkum Veenendaal HENGELSPORTHUIS Beatrixstraat 76-80 Veenendaal - Tel. 2965 gemeente Veenendaal WIJZIGING VUILNISAFHAALDIENST In verband met Hemelvaartsdag wordt geen huisvuil afgehaald op 27 mei a.s. De overige diensten in die week blijven ongewijzigd. Gemeente Rhenen WIJZIGING WARENMARKT Burgemeester en wethouders van Rhe nen brengen ter openbare kennis, dat de warenmarkt van donderdag 27 mei in ver band met de viering van Hemelvaartsdag zal worden gehouden op de daar aan voorafgaande woensdag 26 mei van 13.30 tot 17.00 uur. Rhenen. 20 mei 1965 Burgemeester en wethouders voornoemd: de burgemeester, L. Bosch van Rosenthal; de secretaris, W. C. Pieters. Mevrouw Henken-Dorgelo uit Overberg heeft een drukbezet leven. Ze leidt de plaatselijke afdeling van de Christelijke Plattelandsvrouwenbond en heeft daarnaast de zorg voor het bungalowkamp, dat ztf en haar man aan de voet van de Amerong- se Berg exploiteren. De charmante en levendige mevrouw Henken, van origine Kampense, is voor dit werk geknipt. Ze heeft een veelzijdige belangstelling, komt graag met mensen in aanraking en verstaat de kunst iets te organiseren, waarin ze haar hele persoonlijkheid weet te Leggen. Mevrouw Henken werd vorig jaar gekozen als presidente van de bloeien de plattelandsvrouwenverenignig, die volgens haar, alsmaar groeit. De da mes „zijn weg van deze bond", ze be schouwen het als een uitgaansavond en omdat er nou eenmaal niet veel te doen is in Overberg vinden ze zo'n bezoek aan onze maandelijkse bijeen komsten bijzonder fijn. Ik hoor wel eens berichten uit an dere plaatsen, die erop zouden wij zen dat men vergadermoe is geworden. Maar dat is hier in Overberg absoluut niet het geval Van de 54 leden zijn er toch altijd meer dan veertig aan wezig. En de sfeer is erg prettig, voegt mevrouw Henken er aan toe. Het is nou niet bepaald een kransje van vrouwen, die eens bij elkaar willen zitten. Nee, we proberen er een leer zaam element in te brengen. We ver tonen films b.v. over Israël, over de tropen, er worden kookdemonstraties gegeven ook wat betreft de Indische gerechten, die zo in zwang zijn. Ver der worden een aantal cursussen ge geven, zoals „beter bewegen", bloem schikken en andere. In september ho pen we weer te starten met een paar nieuwe cursussen en altijd weer blijkt dat de belangstelling enorm is, vertelt mevrouw Henken. Rust al dat werk op uw schouders?, willen we weten. Welnee, mevrouw Henken wijst deze gedachte resoluut van de hand. We overleggen alles in het bestuur, ieder komt met haar idee- en op tafel en zo wordt een overkoe pelend programma opgesteld. Neem nou de voorgenomen reis op 2 juni a.s. Daarvoor hebben we de hulp in geroepen van de heer Tijsseling van de sti-eekverbetering. Er is een reis plan opgesteld, dat ditmaal naar het oosten van het land voert. Alleen iets organiseren? Dat is natuurlijk niet mo gelijk. Al die hulp was een „lekkere steun in de rug", vindt mevrouw Hen ken. Als je presidente bent moet je niet „alleen maar de baps zijn". Leiding moet er natuurlijk zijn en die hebben ze nou toevallig in mijn handen ge legd. zegt ze bescheiden. Weet u wat het probleem is? Als je de verant woording beseft, dan raak je van zo'n vereniging niet los. Je gedachten tol len maar in het rond en je bent altijd met de toekomst bezig. Dit moet nog gebeuren en daarvoor moet nog wor den gezorgd. Je gaat er helemaal in op. Ik hoop dat ik het goed doe, dat weet je natuurlijk zelf. niet, al onder vind ik tot nu toe weinig kritiek. Maai je moet nooit tevreden zijn over je zelf, je moet altijd denken het kan nog beter en deze zelfkritiek heb ik altijd, vooral na de vergadering. Maar als ik denk dat het goed was, dan sta ik er ook voor in. Je moet in zeker opzicht toch ook eerzuchtig zijn, anders kun ie wel ophouden vindt de presidente Naast de prettig ingerichte woning van de fam. Henken staan 14 bunga lows, die ieder jsar weer bezet zijn. 't Zijn meestal Rotterdammers, die hier logeren. Mevrouw Henken heeft in het drukke seizoen de zorg voor haar gasten. Ze begint in januari al met de schoonmaak Bij het begin van het zomerseizoen blinkt alles je te gen. Zelfs het schilderwerk knapt ze op. „Je moet in het voorjaar elke zonnestraal benutten, wil je goed voor de dag komen". Met Pinksteren ver wacht mevrouw Henken weer een grote drukte. Zij en haar man organi seren nu al voor de zesde maal een sterrit voor de gasten, die altijd ge weldig inslaat. Jammer, dat we geen grond meer hebben voor uitbreiding, vindt mevrouw Henken, want we zou den nog wel tientallen gasten kunnen krijgen. Het lijkt wel of het jaarlijks toeneemt, vindt ze. Dit jaar wordt er in de omgeving van Amerongen een enorme drukte verwacht. „Maar weet u wat nou broodnodig is"? Dat er eens meer gedaan zou worden aan een goede vakantiespreiding. Zoals het nu loopt moet je alles in drie of vier we ken opvangen. De meeste mensen moet je dan teleurstellen en dat is bijzonder onprettig. Mevrouw Henken is ergens idealiste. Ze vindt b.v. al het gekrakeel over de verschillen tussen de Protes tantse gelovigen verschrikkelijk. Hek jes en hokjesgeest zijn begrippen die haar bijzonder tegenstaan. Het komt op het persoonlijke geloof aan en de rest is bijzaak, vindt ze. Wij zijn op de wereld gezet om met elkaar om te gaan. En dan een omgang op vriend- schapppelijke basis. De mensen zouden elkaar het leven veel prettiger kunnen maken, maar ze strandden in eigen belang en egoïsme. Naastenliefde, daar komt het op aan en al komt iedereen daar heel wat aan tekort, mevrouw Henken vindt dat men toch proberen moet om de medemens te begrijpen. Met deze wat serieuze ontboezeming besluit de presidente van de C.P.B, ons gesprek en ze hoopt dat de afde ling Overberg, die toch al bijzonder goed draait, een goede toekomst tege moet mag gaan, waaraan zij haar jeste krachten wil blijven geven. Ge zien de opvattingen van de jonge pre sidente omtrent haar taak in het ge heel, zal het onder haar doelbewuste leiding beslist crescendo blijven gaan. VEENENDAAL Geboren: Adrianus z.v. R. van Harde- veld en G. Schoeman; Petra Johanna Her- mina d.v. D. Meijer en K. van den Ha- tert; Derk Peter Arnold z.v. J. M. P. Hoo- gendoorn en V. Greve; Marijke Hendrika d.v. D. Bolderman en J. van de Scheur; Willem z.v. W. van Geerenstein en M. Koops; Aletta Dirkje d.v. J. D. Heikamp en W. H. Achterberg; Willem z.v. F. Wil- lemsen en H. E. van de Pol; Cornelis Ger- rit Maas z.v. E. van Leeuwen en J. van Kooten; Aalbert z.v. A. Willemsen en C. D. Boers; Wiebe z.v. M. Oosterbeek en P. de Boer; Tom Edwin z.v. S. Keus en G. de Vries (geb. te Rhenen). Ondertrouwd: D. H. van Woudenberg en W. H. Weijers; A. F. A. Rijsemus en W. H. Huibers; A. van Ojik en B. Epskamp; H. Dijkhorst en C. van Manen; R. van Leeuwen en J. M. Huydink; W. Bouman en A. E. Huibers; J. de Kievid en J. Knip- meyer; A. E. R. Veldman en J. C. van Schuppen; B. Jansen en D. Donkelaar; T. van Manen en H. Boers. Gehuwd: D. van Leeuwen en A. van Doorn; E. Bastiaan en M. A. Sjoer; C. van Laar en H. Diepeveen; J. Veldhuizen en N. E. Veenbrink; G. van der Poel en H. Beijer; A. M. J. van de Wetering en E. Pater. Overleden: geen. AMERONGEN Gehuwd: A. W. van Wessel en J. G. van den Dikkenberg. RENSWOUDE Ondertrouwd: J. H. Hols en E. van de Pol. RHENEN Geboren: Tom Edwin z.v. S. Keus en G. de Vries; Frederika d.v. H. de Rhoter en H. J. Lagerweij; Jacob z.v. R. Baars en P. van Rooijen; Hendrik z.v. H. van Tuil en M. Mol; Kok Tjie z.v. B. S. Tji en E. K. The; Geertrude Helene d.v. Ja cobus Johannes Veltman en N. Duyster; Johanna d.v. W. van den Berg en T. Baars; Marieke d.v. F. Hielkema en M. H. Stekelenburg; Jan Pieter Marius z.v. P. M. Breugem en M. A. van Dam. Ondertrouwd: B. Opperman en M. van Ingen; W. C. van Sas en L. van Dalem; F. Scholtz en H. J. Henzen. Gehuwd: A. van Kooten en C. Sukkel; R. van der Burg en A. H. Westerbeek; C. J. J. van Brenk en J. A. Santhuizen; K. Heinz van der Meyde en S. van Baa- EDERVEEN Ondertrouwd: E. van Ginkel en M. Beukhof. Gehuwd: W. Stomphorst en J. van Ame rongen. AMERONGEN Ingekomen: E. Talen met gezin van Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 en 5 uur ds. Keuning. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. Wielenga. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Vijzelaar; 5.30 uur ds. Bos. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur lees- dienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Hoeke- ma van Heemstede. R.K. Willibrordkerk: 9 en 11 uur H. Mis. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 7 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 7.30 uur Verlossings samenkomst. Volle Evang. Gem., geb. O.C.B.: woens dag 26 mei 8 uur broeder Dick Zwart uit Winterswijk. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Kooreman; 5 uur ds. A. Westra. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. Volten. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. Monster van Barneveld; 5 uur ds. Catsburg van Opheusden. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. G. Ch. van Royen van Oosterbeek. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees- dienst; dinsdag 25 mei 7.30 uur ds. W. Hage van Klaaswaal. Oud Geref. Gem.: 10 en 5.30 uur lees- dienst; dinsdag 25 mei 7 uur ds. Wil- tink van Doetinchem. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5 uur leesdienst; woensdag 26 mei 7.30 uur ds. Chr. v. d. Woestijne van Barne veld. R.K. Ged. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis; 4 uur Lof. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. M. Breugem. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur leesdienst. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur dhr. Van Rossum van Scherpenzeel; 6 uur ds. T. Langerak van Veenendaal. Qeref. Gem.: 9.30 en 6 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. G. Kaas tra (H.D.); 6.30 uur ds. G. F. Over- gaauw van Leersum. Dorpshuis: 10 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk, Imminkstraat: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. J. van Rossum uit Voorburg (N.H.). R.K. Kerk, Gasthuisstraat: 8.15 en 10.15 uur H. Mis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 9 en 10.30 uur ds. L. v. d. Peut van Renswoude; 6.30 uur dhr. J. M. Meijer van Veenendaal. An6ciwincii. £i. j.dien inet gezin van Den Haag; J. J. Duitscher van Doorn; J. 0uc? Geref- Gem.: 9.30 en 6.30 uur lees- iir t i- ti 1.1Hionct W. van Lissa-Bakhoven van Oldebroek; W. Davelaar van Lienden. Vertrokken: J. G. van Wessel-van den Dikkenberg maar Scherpenzeel; J. Elen-j c (Je gj,e baas naar Leersum; H. van Spanje naar Qu^ Qeref Qem g gn uur lees_ Lienden; J. G. Hommersom naar Echteld. dienst RHENEN Ingekomen: J. W. van de Klift van Veenendaal; H. Danen van Wageningen; J. A. Smits van Doorn; J. N. de Mes van Haarlem; J. de Jong met gezin van Eg- mond aan Zee; C. A. Hensen met gezin van Veenendaal; G. H. J. Blankenborg van Eibergen; G. J. J. Haandrikman met gezin van Amerongen; N. R. Kat van Baarn; A. Stuijvenberg met gezin van Ophemert; J. H. Bos van Ophemert; K. Posthumus van Congo; K. G. The van Indonesië. Vertrokken: H. J. Roep naar Wagenin gen; H. Woudwijk met gezin naar Vee nendaal; H. J. M. Mom naar Duitsland; J. M. van Laar naar Lienden; E. M. Blad naar Amersfoort; A. van der Werf met gezin naar Gouda; A Qaddouri naar Lien den; E. P. M. Bessems met gezin naar Wageningen; A. van Manen naar Renkum; C. Sukkel naar VetSiendaal; J. Cano Rubio naar Spanje; H. H Wegh met gezin naar Oss; J. O. Brenkman naar Leersum; S. M K. Aatar naar Ede; B. B. Hamd naar Ede; M. B. B. El Abdallaoui naar Ede; J. Mout- haan met gezin naarEst en Opijnen. VEENENDAAL: Dr. C. v. d. Hoek, J. G. Sandbrinkstraat 2, tel. 2529. Apo theek Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123. Zr. T. E. Anbeek, Parallelweg 27, tel. 2655. RHENEN: Dr. Stegeman, Herenstraat 69, tel. 2315. Apotheek Deijs alleen voor spoedgevallen. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOU DE: Dr. Rademaker te Ederveen, tel. 201. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Praktijken dr. Bakker, v. d. Burg, Kars, Ossendorp en Van Ommeren: Dr. v. d. Burg uit Leersum. SCHERPENZEEL: Dr. Backer uit Wou denberg, Stationsstraat, tel. 03498- 1330. VEENENDAAL: Dr. W. Remme, Markt 10, tel. 2061. RHENEN: Dr. Rienstra, Herenstraat 63, tel. 2577. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Geen opgave. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOU DE: Dr. Heij te De Klomp, tel. 200. SCHERPENZEEL: Geen opgave. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur dr. C. Graafland; 4 uur ds. A. O. Zijlstra van Amers foort. Julianakerk: 9.30 uur ds. S. P. v. As senberg van Hedel; 5 uur ds. P. M v. Galen van Hilversum. Vredeskerk: 9.30 en 10.30 uur ds. A Vroegindeweij; 5 uur ds. S. P. Assen berg van Hedel. Sionskerk: 9.30 uur ds. T. Langerak; 5 uur ds. C. van der Wal van Har derwijk. Bejaardencentrum: 9.30 uur dhr. J. van Beusekom. Veeneind: 3 uur ds. P. M. van Breugem van Achterberg. Dijkstraat: 2.45 uur dhr. J. van Beuse kom. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Van den Brink van Renkum; 5 uur ds. Overduin. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. Over duin; 5 uur ds. Van den Brink van Renkum. dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. J. C. de Bie. Geref. Gem.: dienst. 9.30 en 6.45 uur lees- RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. B. Slin- genberg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. P. Zijl stra; 6.30 uur cand. v. d. Pol uit Lun- teren. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. H. Tho mas uit Amersfoort. Vrije Evang. Gem.: 3 uur ds. A. van Gent; maandag 8 uur ds. H. Raven. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur dr. C. Graafland. Julianakerk: 9.30 uur ds. J. de Lange van Utrecht. Vredeskerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Overduin. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 uur ds. Langbroek. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 uur ds. Keuning. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 uur ds Mallan. Geref. Gem. Syn.: 11 uur ds. Verhoef van Barneveld. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 uur ds. Wielenga. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Vijzelaar. R.K. Willibrordweg: 9 en 11 uur H. Mis. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Westra. Geref Kerk: 10 uur ds. Volten. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: ds. Bouw van Ede. Geref Gem Syn.: 3.30 uur ds. C. Wisse van Elspeet. Oud Geref. Gem.: 10 uur leesdienst. Geref. Gem., Plantsoen: 10 uur lees dienst. R.K. Ged. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis. ACHTERBERG Ned. Herv Kerk: 9.30 uur ds. P. M. Breugem. Oud Geref. Gem. 7 uur ds. v. d. Poel van Ede. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Kloot wijk van Ede. Geref Gem 9.30 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 uur leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds G Kaastra. Geref Kerk: 10 uur ds. L. Zwaan. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds N Koore man van Rhenen. Oud Geref Gem.: 7 uur ds. Kamp van Utrecht. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds J. C. de Bie. Geref. Gem.: 9.30 uur leesdienst. Oud Geref Gem.: 9.30 uur leesdienst. RENSWOUDE Ned. Herv Kerk: 9.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref Kerk: 10 uur ds. B Slingenberg. SCHERPEN? EEL Geen opgave ontvangen.

De Vallei | 1965 | | pagina 2