PACK KANTOORBEDIENDE <vr.) '0zakjè^ avgtfts draqe Veenendaal tegen Saestum om KNVB beker Maandagavond start veteranen- voetbaltoernooi HOOR- TOESTEL/LEN Ds. D. van Enk, 30 jaar in Veenendaal Burgerlijke stand KERKDIENSTEN MARKTBERICHTEN Receptie van v.v. Musketiers DINSDAGKOOPJES 1,98 ELST Gevonden en verloren Ingekomen en vertrokken Ook voor uw beurs Officiële bekendmaking Doktoren- en Apothekersdiensten N.V. „DIJMETA" Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 28 mei 1965 2 SPORTPROGRAMMA Zondag a.s. beginnen de wedstrijden om de KNVB beker amateurvoetbal. Vee nendaal heeft weer voor dit toernooi ingeschreven en komt in de allereerste wedstrijd uit tegen de oude competitiegenoot Saestum uit Zeist Beide clubs kennen elkaar op en top, zodat niet te voorspellen is wie als winnaar uit de bus zal komen. As ik altijd al niet gedocht had. dat het verkeerd zou gaan, zei Bram van de week tegen me. Ik had 'et er van 'et begin af al niet op zitten, dat ze de Heidemij an die grasvelden lieten knoeien. De grasvelden van het sport park welteverstaan. Hei is hei en nog lang geen gras. Dat most wel verkeerd gaan en m'n veurspelling is nog uitge- kommen ok. Om deze krasse uitspraak van m'n beste buurman effe te verduidelijken, medeburgers: Bram spreekt hier naar anleiding van een paar in een hoekie geschoven regels over het wederom op rollen van de peperdure grasmatten van onze trots op sportgebied an het Panhuis: het sportpark oftewel het sportcomplex, veur degenen die het les te beter verstaan. De vloerbedekking schijnt niet te deugen. De voetballers trampen d'r ei gen d'r moeie benen op en dat kun je onze veule zaterdagse- en weinige zon dagse pingelaars niet andoen. 't Hele spul heeft een paar centen gekost en dan mag je ok verwachten, dat de at leten mit het bruine monster an de schoen er behoorlijk op uit de voeten kunnen. Misschien hebben we ok hier de oor zaak te zoeken van het enigszins be- nejen de maat blijven van enkele van onze elftallen. We zijn gelukkig bijtijds het gevaar ontlopen, mar d'r zou wa rempel nog een prominent elftal ge degradeerd zijn deur die beroerde mat. Hoe het mit die lepelaars staat, weet ik niet. Ik bin niet zo'n ingewijde in het hokkie-spul. mar ik kan me toch veurstellen dat je mit zo'n miezerig klein balletjie de zaak nog gladder on der je mot hebben liggen dan bij het klassieke voetbal. Anders wordt het meer een kwestie van kievitseieren zeuken. Hoe dan ok. De matten bin niet in urde en al heb ik dan niet zo'n des kundige kijk op de zaak as buur Bram, ik kan zo'n Heidemij ok niet erg vol gen. De gemeente heeft ze de gelegen heid gegeven om minstens een jaar lang in die grond te wroeten. Ze hebben bij wijze van spreken ieder kurreltjie deur een vergrootglas kunnen bekijken. Daarbij was ik ok de mening toege daan dat de mannen van dat lichaam toch wel het nodige vakmanschap on der de pet hadden. Eigenlijk sta ik er een bietjie paf van. Het is veur mij hetzelfde asdat een schip, dat Verolme te water zou laten, op z'n kant zou gaan leggen. Ik hoor het de Grote Piereboer al zeggen: 's Jonge daar had ik nou in de leste plek op gerekend. Zo is het waarschijnlijk ok mit de de stoffeerders van het sportpark. Ik geloof nooit, dat ze hierop gerekend hadden. Misschien zeggen ze achteraf wel: hadden we van teveuren mar een bietjie meer gerekend. Affijn. het is gebeurd. Gedane zaken nemen geen keer. Gezaaide matten blij ven liggen tot je ze weer omgooit, 'n opnieuw inzaait. Hetgeen een zoge naamde schadepost betekent. Die hope lijk gedragen zal wurden deur de jon gens van de Joech' Heidemij. En as er helemaal niks an te doen is motten we d'r mar zomerhuisjes op zetten. Dan hoeven al die Veense min- sen niet helemaal meer naar de Slaper dijk. We beschikken ommers niet alle maal over een auto. Ik hoop veur het gemeentebestuur, dat het er geen sportcomplex van krijgt Wout Blauwkous, i Daar de wedstrijd aan de Bergweg zal worden gespeeld kan het terrein voordeel misschien wat gewicht in de schaal werpen voor Veenendaal Wordt het eventueel een gelijk spel, dan wordt de wedstrijd telkens 7l/s minuut ver lengd tot viermaal toe. Is dan nog geen beslissing verkregen dan neemt ieder elftal vijf strafschoppen enz. tot uit eindelijk de winnaar bekend is. SCHERPENZEEL Eiermarkt: Aanvoer 1.002.000 stuks. Prijzen f 11,75 tot f 12,25. Henneëieren f 8,— tot f 10.50. Allen per 100 stuks. Biggenmarkt: Aanvoer 130 stuks. Prijzen f 65,tot f 76,per stuk. Veenendaal kwam vorig jaar behoor lijk ver in de bekerronde en zal het daarom ook dit jaar willen proberen Nu het kampioenschap van de v.v. Mus ketiers definitief geworden is na de uit spraak van de protestcommissie van de K.N.V.B. gaat de vereniging a.s. zaterdag recipiëren om zich met dit kampioen schap en de daaraan verbonden promotie naar de eerste klasse geluk te kunnen la ten wensen in hotel Boszicht nabij de molen te Eist. Wasmand handig formaat van soepel plastic, diverse kleuren Koopjesprijs Afdruiprek onbreekbaar plastic afdruiprek, praktische indeling, spaart uw rviesgoed en is zo terug verdiend, want u koopl O 40 het dinsdag voor slechts Emaille schalen 5 dig. nest crème kleurig emaille, mooie diepe schalen voor 't opdienen of wegbergen van restjes ^7 1 O enz. Extra aanbieding 1,-LO Alleen dinsdag 1 juni Hoofdstr. 7 - Tel. 3103 - Veenendaal Op de foto het exterieur van de nieuwe bedrijfshal van Ritmeester Hapert, die vorige week in gebruik werd gesteld. Voorlopig vinden een kleine 40 werknemers een plaats in deze houten bedrijfsruimte. Te zijner tüd hoopt Ritmeester een permanent stenen fabrieksgebouw te kun nen realiseren. YVANDELNIEUWS VAN C.W.S.V. D.E.O.S. Een eerste en een vierde prijs was vorige week zaterdag de oogst voor de Chr. wandelsportver. DEOS te Vee nendaal tijdens de 25e Wilhelmina Standaardtocht te Amersfoort. DEOS werd onder de ruim 1000 deelnemers vertegenwoordigd door drie groepen. De groep op de 15 km behaalde een I eerste prijs en op de 10 km werd de vierde prijs behaald. De prijzenkast ivan DEOS is dus weer aangevuld. Baten weer ten goede van bejaardentocht Veenendaal Maandagavond wordt de eerste wedstrijd gespeeld van het veteranentoernooi. De opbrengst van dit jaarlijks te houden toernooi komt weer ten gunste van de Veenendaalse bejaarden om voor hen een uitstapje te organiseren. De commissie Veteranentoernooi hoopt het hele programma voor medio 9 juli afgewerkt te hebben, maar dat zal o.a. af hankelijk zijn van het weer in de komende tijd. Momenteel is men zover gevorderd dat men vrijwel zeker is van het me despelen van acht clubs. Dat zijn vete- ranenelftallen van voetbalverenigingen of elftallen van plaatselijke industrieën. Het zijn: DOVO, GVW, NSVS, SKF, Boxal, Frilandia (combinatie van Frisia en Hol- landio Wol), Kon. VSW en Musketiers uit Eist. Prinses Bcatrixschool heeft al vele prijzen gewonnen Ondanks het feit dat het wandel seizoen pas begonnen is, heeft de wan delsportafdeling van de Prinses Bea- trixschool al verschillende fraaie suc cessen behaald. Zaterdag j.l. gingen de Veenendalers naar Leerdam, waar meegedaan werd aan de Glasstadmars. In totaal waren daar 10 743 wandelaars en de Prinses Beatrixschool behaalde daar een vier de en een tiende prijs Een week daar voor was het succes in Rhenen nog groter, want toen werden een eerste-, een ere-, een tweede- en een zevende prijs gewonnen Ook a.s. zaterdag zullen de Veenen daalse wandelaars weer proberen zich van de beste zijde te laten zien, ditmaal in Nijkerk. P.V. DE INSTUIF VLOOG VANAF TERGNIER Wedvlucht vanaf Tergnier op 23 mei 1965 In concours 154 duiven, gelost om 6 uur. Eerste aankomende duif 10.18.59 uur, snelheid 1162,93 meter per minuut Uitslagen: B. Vervat 1-3; G. Brienesse 2-20; W. v. Zetten 4; A J. Bos 5-21; H. B. Bouwman 6-17-30; W. E. v. Laar 7-15; M. H. Lit 8-11-28-29; C. v. Viegen 9; Poel-Viegen 10-16-18; J. Swetselaar 12; M. Boelhouwer 13; M Riemsdijk 14; C. v. d. Berg 19-24; H Doornspeek 22-25-26; D. Wijkniet 23: Gebr. Brienesse 27; C. A. v. Doorn 31. VEENENDAAL Gevonden: zwarte regen broek; sleu telbos; doos met koffie in pakken van kg; donker grijze herenhandschoen; klein hamertje; zilverkleurige Rolston aansteker; gele plastic Jerrycan; rood zwarte vulpen; gekleurde tas met por- tem. met inh.; wit kinderschoentje; fazanthaan; Schotse Colly; sleutel; zwarte regenbroek; bankbiljet; blauw grijze regencape; plastic regenjas; groene kinderfiets; 2 witte trechters; bruin-beige kinderjasje; bruine porte monnee met inh.; bruin pinchertje; sleutel no. 222; grijs breiwerkje, sok, wol en pennen. Verloren: 3 kleurkanaries en 4 zebra vinkjes; zwarte regenbroek; zwart étui met schrijfbenodigdheden; zwart gympakje; geel kinderportem. met zwemab.; slof sigaretten; bakkers mandje en groot model knipportemon- nee met inh.; bruine damesportemon nee met inh.; ring met ongeveer 10 sleutels; glasmarsmedaille; gasaanste- ker; gouden schakelarmband; witte aansteker; 2 bankbiljetten; gebloemde rode hoofddoek; blauw meisjeswind jack; bruine portemonnee met inh., w.o. bewijs van een rijwielstalling, abonnement N.B.M. Amersfoort-Vee- nendaal enz.; 5 overwegend gele kana ries; bruine herenhoed; doorzichtig mapje met rijbewijs; doublé schakel armband met 2 bedeltjes; gouden oor knop. Leveringen uitsluitend op medisch advies Volledige garantie op alle toestellen A Deskundige en blijvende service k, Desgewenst aan huis te ontbieden Leverancier alle zieken- fondsen PRINS BERNHARDLAAN 4 (ZWAAIPLEIN) VEENENDAAL Sociaal kerkewerk Na de Herv. gemeente te Vee nendaal, die reeds een maatschap pelijk werkster benoemde, heeft nu ook het Chr. Sociaal Centrum te Veenendaal besloten een dergelijke kracht (vrouwelijk of mannelijk^ aan te trekken. Tot het Chr. Sociaal Centrum, dat reeds een gezinsverzorgingsdienst „exploiteert", is per 1 april de Her vormde gemeente „Sola Fide" toe getreden. De beide plaatselijke Ge reformeerde kerken (Synodaal en Vrijgemaakt) en de beide Chr. Ge reformeerde kerken maakten reeds deel uit van het centrum. De kerk bouwt Het college van kerkvoogden en notabelen van de Herv. gemeente te Veenendaal heeft in principe be sloten grond te kopen voor de bouw van een wijkcentrum en een kapel voor de wijken „De Schrijvers wijk" en „De Engelenburg". Men is er nog niet in geslaagd een geschikt per ceel te vinden voor de bouw van een wijkcentrum in de westwijk. Doopblok afgeschaft Het „doopblok" in de Hervormde kerk te Renswoude is afgedankt Het had vele jaren zijn vaste plaats naast het doopvont en de doop- ouders konden er hun gift in kwijt. Op zichzelf iets goeds, zei de ker- keraad, maar het ding kan tot een verkeerde indruk aanleiding geven, n.l. alsof er voor de doop betaald moet worden. De doopouders wor den nu uitgenodigd hun gift uit dankbaarheid te deponeren in één van de collecten. Beroepen Ds. C. Langbroek, Chr. Geref. predikant te Veenendaal, is door de Chr. Geref. kerk te Amsterdam-W. op tweetal geplaatst met dr. W. H. Velema te Leiden. De Chr. Geref. kerk ven 's-Gravenhage W. plaatste dezelfde predikant op tweetal met ds. P. op den Velde te Mijdrecht. Koster benoemd Tot koster van de Hervormde Sionskerk is benoemd de heer R. van Kooten, De Savornin Lohman- straat 69. Veenendaal. Kerkdienst voor geestelijk gehandicapten Zondag 30 mei wordt de tweede kerkdienst gehouden voor geestelijk gehandicapten in gebouw Eltheto, waar ds. Vijzelaar zal voorgaan. Ge zien het feit dat geestelijk gehandi capten vaak een intens gevoel heb ben voor muziek zal de zaal om 10.30 uur opengaan en het orgel vanaf deze tijd eenvoudige geeste lijke liederen spelen. In het bouwfonds voor de Herv. Sionskerk te Veenendaal, die bijna klaar is. is reeds ruim 162.000 gul den verzameld. De omvang van de rijkssubsidie staat nog niet precies vast, hoewel men hoge verwachtin gen heeft. Uit de kerkbouwactie wordt een bedrag van 120.000 gulden afgezonderd voor rente en aflossing van de geldlening op dit kerkge bouw. Giften Voor het Hervormd pastoriefonds te Renswoude kwamen o.m. twee giften binnen van 100 gulden. Philadelphia vaart er wel bij In de Chr. Geref. kerk, Hoofd straat, werd onlangs voor „Phila delphia" 573 gulden gecollecteerd. De kerkeraad besloot de opbrengst van deze collecte te verhogen met 4000 gulden! Naambord De Chr. Geref. kerk aan de Hoofd straat te Veenendaal is door zijn wat verscholen ligging nogal moei lijk te vinden voor diegenen, die hier niet plaatselijk bekend zijn. De kerkeraad heeft daarom besloten aan de ingang in de Hoofdstraat een fraai bord aan te brengen met de naam „Pniëlkerk" en de aanvangs- uren van de diensten erop. Jubileum Ds. D. van Enk Zoals wij reeds eerder meldden, hoopt ds D van Enk de volgende maand zijn 30-jarig jubileum als Gereformeerd predikant te Veenen daal te herdenken Ondanks het feit, dat de predikant wars is van alle festiviteiten rondom een dergelijk jubileum heeft zich uit de gemeen teleden een comité gevormd dat Hch ten doel stelt met medewerking van de hele gemeente de jubilaris een aandenken aan te bieden. Het „jubileumcomité" bestaat uit: Mevr. M. v. d. Weerd-Speelman, mej H G. van Schuppen en de he ren G Anbeek, E G Budding. J. de Ridder en W F. de Vries, die als penningmeester zal optreden. Commissie wil predikant cadeau aanbieden Naar wij vernemen zal ds. D. van Enk, Gereformeerd predikant te Veenen daal op 16 juni a.s. 30 jaar in deze plaats werkzaam zijn. Een comité van zijn gemeenteleden wil deze mijlpaal niet ongemerkt laten voorbijgaan en de predikant een cadeau aanbieden, hetgeen naar verluidt een televisie toestel zal zijn. Ds. van Enk geniet niet alleen in Veenendaal maar ook ver daarbuiten grote bekendheid Hij had zitting in diverse commissies in het raam van de Gereformeerde kerken. De predikant, die vandaag, vrijdag 28 mei. zijn 63ste verjaardag viert, zal over twee jaar met emeritaat gaan. IN DRENTE Voor hij naar Veenendaal kwam heeft Ds. van Enk zes jaar in Drente gearbeid, drie jaar in het kleine Zwee- loo en ook drie jaar in de grotere ge meente Smilde Op 16 juni 1935 werd hij bevestigd in de, gereformeerde kerk van Veenendaal. Ds van Enk heeft zich bijzonder geliefd gemaakt bij de bevolking tijdens de bange oor logsdagen Twee van de vijf jaren moest de predikant onderduiken omdat de vijand hem achtervolgde Hij is de enige predikant ter plaatse die de oorlogstijd in Veenendaal meemaakte. De anderen zijn Inmiddels naar elders vertrokken Ds van Enk was een lich tend voorbeeld voor hen die aan de kant bleven staan Deze periode heeft een stempel op zijn leven gedrukt Groei De Gereformeerde kerk ter plaatse waarover Ds van Enk nu al dertig jaar geleden de herdersstaf opnam, groeide mee met de bevolkingstoename van Veenendaal Het aantal zielen ver dubbelde en kwam van circa 1000 op meer dan 2000 thans Na de bevrijding Ds. van Enk werd een tweede predikant beroeper in de persoon van Ds J Overduin Thans heeft deze collega zijn ambt neergelegd en zal binnenkort worden opgevolgd door de beroepen predikant Ds. J. Ytsma uit Rotterdam Er kwam een nieuwe gereformeerde kerk tot stand, de Petrakerk en er bestaan al zeer concrete plannen voor de bouw Plannen voor eigen kerk De Herv. buitengewone wijkge- meente in wording te Lunteren gaat een eigen ke^Jjou^en. De plannen zijn de gemeentelijke schoonheids commissie en de bouw- en restaura tiecommissie van de Ned. Hervorm de kerk al gepasseerd. In principe werd reeds rijksgoedkeuring toege zegd. Men hoopt reeds na de vakan ties met de bouw te kunnen begin nen. Nu kerkt rnen nog in een hou ten kapel aan de Molenpol. Ingebruikneming nieuwe Sionskerk Het is thans definitief, dat de nieuwe Hervormde Sionskerk te Veenendaal op dinsdagavond 1 juni a.s. met een bijzondere dienst in ge bruik zal worden genomen. Maatschappelijk werkster In aansluiting op ons bericht over de benoeming van een maatschap pelijk werkster door de Herv. ge meente te Veenendaal kunnen wij thans mededelen, dat deze functie heeft aanvaard mej. P. Moll, die voordien vijf jaar maatschappelijk werkster te Huizen (N.H.) was. van een tweede nieuwe kerk. die in de Engelenburg zal verrijzen Moge lijk zal de gereformeerde kerk indien de groei zich doorzet eerlang een derde predikant beroepen. Ds. van Enk heeft in de afgelopen 30 jaar veel werk verzet, want dankzij een goede gezondheid en een onge breidelde energie die hem eigen is kon de predikant zich op velerlei ter rein bewegen. Zo werd Ds. van Enk meermalen af gevaardigd naar de Generale Synode der Gereformeerde Kerken. Sinds 1946 heeft de predikant zitting in het De- putaatschap voor de geestelijke ver zorging van gevangenen. Driemaal maakte Ds. van Enk een reis naar de West als lid van het Deputaatschap voor de geestelijke verzorging in het Caraïbisch gebied. Tenslotte is Ds van Enk curator van de Theologische Hogeschool. Ook plaatselijk bewoog de predikant zich veelvuldig in het kerkelijke le ven en op schoolgebied Hij is een ge zien collega in het convent van pre dikanten Maar bij Ds van Enk ging altijd zijn gemeente voor Duizenden zieken en bejaarden ont vingen troostwoorden en menig open hartig gesprek werd er gevoerd. Dt predikant kent de bevolking van Vee nendaal in al haar facetten. Hij zag de plaats groeien tot een middelgrote industriegemeente Zijn gemeenteleden waarderen de trouw en de meelevend- heid waarmee Ds van Enk bezield was De predikant stelt er evenwel prijs op deze mijlpaal zijn 30-jarigt ambtsbediening rustig te passeren welke wens door ieder zal worden ge respecteerd Hetgeen niet wegneemt dat wij de predikant toch vanaf deze plaats willen gelukwensen VEENENDAAL Geboren: Carl Olaf z.v D C van Stemp- voort en G C. Koetsier; Franciscus z.v G Roseboom en D Aartse; Cornelia Jo hanna d.v. J. G. H Radt en E. G Hen zen; Lucia d.v. R van Triest en M Mul der; Teunis z.v. E. J. van Kooten en A Diepeveen; Theo Dick cv D G de Man en J. van Dorland; Geusje Antonia dv E Schuchard en G A. Veer; Gera d v G Veldhuizen en G Roelofsen; Helma Ever- dina d v W G. van den Berg en H E Spijker; Rijkje d.v. H. van der Poel en G Versteeg; Marcel Godfried z.v J G Smits en A. Bouman; Coraline Margaretha d.v J. Anbeek en E. J. Funcke (geb. te Rhe nen); Luigi z.v. E. Poletto en T. A. M. Koning (geb te Rhenen); Cornelis z.v K Bruijs en E. van Kooten (geb te Rhenen) Ondertrouwd: J. Beekhof en C. J Bud ding; P. Lucas en C. W Rebergen; J Mandersloot en C. Vink; C. Valkenburg en H. H. Slok; J Nicolai en A. de Kleu- ver. Gehuwd: J. Pater en H. J. Schot; M van der Weijden en E. van de Steeg; A. G. Steenbergen en M. G. Schut; J van Manen en C. W. de Bruin; M J. van Koo ten en H. Donkelaar; A. van Gent en J Diepeveen; J de Kievid en J. Knipmeyer Overleden: geen. RENSWOUDE Geboren: Laura Marianne d.v. H. H. van de Wetering en M. A. Wolswinkel. Gehuwd: T. H. W Görtemöller en J C. Budding; J. M. Bieshaar en J. Jochem- sen. AMERONGEN Geboren: Hendrika, d.v. R. Ploeg en H. van Straten; Mario Theodorus Fran ciscus, z.v. M. J. Doornenbal en H. H. E. Jansen; Maria Laura, d.v. P. L. Pak- vis en D. Bijl. Gehuwd: E. van de Peppel en H. van Ingen. Overleden: N. Kruijshoop, wed. van K. Jonker, 79 jaar; G. Drost, wed. van H. C. van den Bergh, 73 jaar; T. de wit, 36 jaar. SCHERPENZEEL Geboren: Jan Willem, z.v. W. van Woerkom en T. W. Boonstra; Evert, z.v. C. van Deelen en T. van Kampen; Gerrit, z.v. G. A. de Bruin en H. Schoe- man; Johanna A., d.v. J. Reijersen en H. Bouw; Cornelis W.,z.v. M. A. de Man en N. Toller; Huibert, z.v. H. Veckerk en W. Ederveen; Yvonne T., d.v. J. Veldhuizen en C. D. Bos. Ondertrouwd: H. van Duinkerken en W. Blauwendraad.; W. J. van Marum en G. van de Vliert. Gehuwd: H. Stigter en J. Westerhuis. AMERONGEN Ingekomen: H. Groothuis, van Maarn; C. J. M. Mulder-Voorhijzen, van Asd; H. van Laar-Diepeveen, van Veenen daal. Vertrokken: B. H. E. A. C. Müller- von Stockhausen, naar Vuren; H. van de Peppel-van Ingen, naar Wagenin- gen; J. J. Duitscher, naar Doorn. een vrijetjjds kombinatie PANTALONS licht van gewicht gemakke lijk wassen kreukherstellend vanaf f 12,75 t/m f59.50. JACKS gebreide jacks, ideaal in de auto en op brommers, de gro te mode f37,50. WEEKENDERS leuke sportieve weekenders open en gesloten te dragen vanaf f9,50. Veenendaal Goed van Van der Zee gaat langer mee. Gemeente Veenendaal Burgemeester en wethouders van Veenen daal maken bekend: dat zij, ter uitvoering van de door de gemeenteraad vastgestelde verplichte va kantieregelingen voor levensmiddelen- en kapperswinkels, bij hun besluiten d.d. 28 april 1965, nr 20539 en 20538. nadere rege len hebben vastgesteld voor wat betreft de bepalingen der tijdvakken van sluiting en de groepenindeling der diverse win kels. In dit verband wijzen zij belangheb benden met nadruk op het bepaalde in de desbetreffende vakantiesluitingsverorde- ningen, dat men verplicht is het voor zijn (haar) winkel vastgestelde sluitingstijdvak gedurende dit tijdvak en de daaraan voor afgaande week met gebruikmaking van een raambiljet op een voor het publeik van de openbare weg af waarneembare wijze aan de straatzijde van de winkel bekend te maken. Veenendaal. 20 mei 1965 Burgemeester en wethouders voornoemd de burgemeester, Ant. de Ruiter, l.b.; de secretaris, Van Manen. VEENENDAAL Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Hoorweg van Leersum; 5 uur ds. De Vries van Bennekom. Geref Petrakerk: 9 30 uur ds. Groene- veld van Bennekom; 5 uur ds. Hoor weg van Leersum. Chr. Geref Bethelkerk: 9.30 en 5 uur ds Langbroek. Chr Geref Pniëlkerk: 9.30 en 5 uur ds. Keuning. Geref Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds Mallan. Geref. Kerk. geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. Wielenga. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur dr. Thoomes; 5.30 uur ds. Vijzelaar. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur iees- dienst; woensdag 2 juni 7.30 uur ds. v. Gilst van Tricht. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur da. Mulder- Granberg van Doorn. R.K. Willibrordkerk: 9 en 11 uur H. Mis. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis: 7 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 7.30 uur Verlossings samenkomst. Eltheto: 11.15 uur bijzondere kerkdienst voor geestelijk gehandicapten, spre ker ds. Vijzelaar. Geb. O.C.B.: woensdag 2 juni 8 uur Volle Evang. Gem. Oudekerk: 9.30 en 5 uur dr. C .Graaf land. Julianakerk: 9.30 uur ds. T. Langerak; 5 uur ds. A. Vlietstra van Waarder. Vredeskerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur dhr. J. van Woerden van Stolwijk. Sionskerk: 9.30 uur ds. A. Vroeginde- weij; 5 uur ds. T. Langerak. Bejaardencentrum: 9.30 uur ds. P. Ziil- stra van Scherpenzeel. Veeneind: 3 uur dhr. J. van Woerden van Stolwijk; woensdag 2 juni 7.30 uur ds. Vosman van Rijssen. Dijkstraat: 2.45 uur ds. A. Vroeginde- weij. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Westra; 5 uur ds. Kooreman. Geref. Kerk: 10 uur ds. v. Enk van Veenendaal; 5 uur ds. Volten. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. De Bruin van Lunteren; 4.30 uur ds. Meyndert van Woudenberg. Ned. Prot. Bond: geen dienst. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees- dienst.' Oud Geref. Gem.: 10 en 5.30 uur lees- dienst. Geref. Gem.. Plantsoen: 10 en 5 uur leesdienst. R. K. Ged. Kerk: 8 uur Vroegmis; 10.15 uur Hoogmis; 4 uur Lof. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. P. M. Breugem; 6.30 uur dhr. H. Schuring uit Nijkerk. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur lees- du Marchie van Voorthuijzen van Leersum. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Kaastra uit Amerongen; 6 uur ds. Breugem van Achterberg. Geref. Gem.: 9.30 en 6 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.30 uur lees dienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uu»- ds. G. Kaastra. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur mej. Doets van Leersum. Dorpshuis: 10 uur Jeugdkapel. Oud Geref. Gem. in Ned.: 10 en 6.30 uur leesdienst. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 9 en 10.30 uur ds. N. Kooreman van Rhenen; 6.30 uur ds. Kaastra van Amerongen. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. De Bie. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 7 uur lees dienst. Geref. Gem.: 9.30 en 6.45 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur dhr. W. Mul der uit Amersfoort; 6.30 uur ds. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Hout zager uit Driebergen. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. W. van der Veen. Vrijz. Herv.: 10.15 uur De Schans, ds. W. F. Monné. Vrije Evang Gem.: 3 uur ds. G. van Bruggen uit Wemeldinge. EDE Oud Geref. Gem.: 10 en 7 uur ds. J. v. d. Poel. WEKEROM Oud Geref. Gem.: donderdag 3 juni 3 en 7.30 uur bij D Teunissen, Vijfspron- weg 7. Wekerom. VEENENDAAL: Dr. J H Kets, Hoofd straat 26, tel. 3056 Zuiderapotheek, Dr. Slot. de Bruïneplein 7, tel. 3714. Zusters Groene Kruis: Zr J. C. Ger- rits, Schrijverspark 76 III, tel. 2230. Tevens dienst voor het kraamcen- trum, b.g.g. 008 RHENEN: Dr Wijchers, Achterbergse- straatweg. tel 2328 Apotheek Deijs geen dienst Recepten kunnen wor den aangeboden in de dienstdoende apotheek te Wageningen. ELST, AMERONGEN. LEERSUM: Praktijken dr Bakker, v d. Burg, Kars, Ossendorp en VanOmmeren: Dr Van Ommeren te Eist. Tel. 08377- 217. EDERVEEN. DE KLOMP. RENSWOU DE: Dr ter Velde, Renswoude. tel. 450 SCHERPENZEEL: Dr M Pon. Hole- voetplein, tel 03497-1250. heeft plaats op haar kantoor te Veenendaal voor een: Diploma Handelscorrespondentie Duits strekt tot aan beveling. doch is niet noodzakelijk. Sollicitaties: schriftelijk Postbus 64. of mondeling Stationsemplacement tussen 09.00 - 12.30 en 13.30 - 18.00 uur.

De Vallei | 1965 | | pagina 2