Koffers Modern-slapen BLIJVEN TELLEN... RHENEN Hervormde jeugd nam afscheid van catecheet-jeugdwerkleider Bouwman VEENENDAAL Afscheidsreceptie van „juffrouw" Nijenhuis Eerste zomeravond concert in Amerongen Ederveen nam op hartelijke wijze afscheid van Zr. Ruttenberg Naar middelbaar onderwijs Zang voor patiënten AFSCHEID, BEVESTIGING EN INTREDE DS. J. IJTSMA Schoolreis Van tijd tot tijd telt u uw geld. Is het nog geen tijd om het bij de N.M.B. te brengen? Sparen is er nu nog inte ressanter geworden: beleggingsboekjes en spaarrekening met een rente van 3K%, termijnboekjes nu met een rente NEDERLANDSCHE van 4ViZo blijft u tellen. Bijtellen! MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Fraaie cadeau's uiting van waardering TOESPRAAK Nieuwsblad ,L)L VALLEI' dinsdag 6 juli 1965 Hoogstraat 9-11 Veenendaal Tel. 2292 Omtrent de organist Feike Asma zijn de meningen nog steeds verdeeld.] Velen spreekt hij aan met zijn inter- pretatie van de orgelmuziek, anderen kunnen het enigszins pompeuze, volu mineuze van zijn voordracht niet waar deren. Hoe dit ook zij in de uitvoe ring van de sonate nr IV in D-Dur van G. F. Handel bleek dat Asma zeer wel in staat is het orgel op een door ieder te waarderen wijze te be handelen. Overigens was dit werk het mooiste wat op deze avond heeft ge klonken. Het samenspel tussen orgel en viool was prachtig. In het andante van de sonata „Het gebed des Heren" van Mendelsohn kreeg de organist nogmaals de gelegen heid waardering te oogsten bij allen. In het adagio uit de sonata en g-moll van de grote Thomas-cantor, J. S. Bach kon Christiaan Bor zijn grote vir tuositeit nog eens tonen, hoewel wij de uitvoering als vrij vlak ervoeren. Opvallend was dat het orgel, dat overigens een zeer mooie klank heeft, in de forti een bepaalde scherpe toon produceert. Is daar niets aan te doen? Voor de aanwezigen was het al met al een prachtige avond. Het begin be looft alle goeds voor de volgende con certen in deze serie, waarvan het volgende plaats vindt op 20 juli a.s. De tijd voor het zomers mode-mijme ren is aangebroken. Het denken aan boulevardflaneren in zwierige zonne- kleren, aan stranden vol met mode- minnenden. Nauwkeurig inspekteren wij onze garderobe, snel zorgen wij er voor, dat hij modisch weer „bij" is. Een bloes met bloemetjes, een jurk met strepen, witte kraagjes en corsa ges. Maar hebben we dan wel alles ge had? Hebben we niet iets heel belang rijks vergeten? Ja, want hoe is het met onze nachtkleding? De mode voor de nacht is tegenwoordig minstens even belangrijk als de dagmode. Welke vrouw wil er nog in een warme py- ama slapen, als de klok van de zomer „luchtig" slaat? Bovendien zijn er over al zulke hart- en slaap-veroverende modellen te krijgen, dat ieder lid van zwakke, doch mooie geslacht vol ver wachting de winkel binnenstapt, om haar keuze te doen. En die keuze is ruim, want ook Jan sen Tilanus liet een keur van mo dellen ontwerpen, die het deze zomer zullen „doen". Zo zijn er de night- bikini's, drie-delige modische parade- paardjes, die het slapen tot een feest maken. Zij zijn gemaakt van zacht ba tist, bedrukt met pastelkleurige pa tronen. Dé mode voor de teeners zijn de saint-tropez-pyama's, die door Jansen Tilanus in zeer aparte uitvoering worden gebracht. Speels lint en grap pige ruiten maken de modellen extra jong, extra modern. Zelfs de kinderen kunnen aan de mode meedoen, want ook voor hen liet men een dernier- cri modellenreeks maken. Al leven we nog zo snel. tijd om te slapen hebben we nog wel, tijd voor modérn slapen. Saint-tropez-pyama's: het „einde" voor de teeners. Ook voor de kinderen maakt Jansen Tilanus mode. VOLKSKREDIETBANK TWEE MAANDEN GESLOTEN Het bijkantoor van de Gemeentelijke Volkskredietbank Ede. dat gevestigd is in de Tuinstraat 43, zal in de pe riode van 8 juli t/m 2 september we gens vakantie gesloten zijn. Het kan toor te Ede is op de normale uren ge opend. Men gelieve hiervan nota te nemen. PARTIJ HOUTKRULLEN IN BRAND SCHADE f 3000,— Zaterdagmorgen in alle vroegte werd de Veenendaalse brandweer gealar meerd voor een brand op het terrein van houthandel Bos aan de Middellaan De brandweer, die snel arriveerde kon niet verhinderen dat een houtmachine van f 2500,— en een partij houtkrullen ter waarde van ongeveer f 500,— een prooi der vlammen werden. De oor zaak van de brand was het spélen met lucifers door een paar kinderen. Een tweetal onderwijzers van de chr. ulo-school namen donderdagmiddag afscheid van deze school. Het waren de heren H. Bolt en J. Ph. Smit, waar van de laatste de school vanaf het be gin diende, terwjjl de heer Bolt er ruim zes jaar aan verbonden was. Beiden gaan na de grote vakantie naar het middelbaar onderwijs. Bij dit afscheid waren niet alleen de collega's aanwezig, maar ook ds. N. Kooreman de voorzitter van de schoolvereniging Deze sprak een kort woord waarin hij de leerkrachten dankte voor hetgeen zij in het belang van het chr onderwijs en de leerlingen had den gedaan en overhandigde namens het bestuur een boekenbon. Ook de leerlingen en de collega's bo den als bewijs van dank een presentje aan. Aan deze school zijn inmiddels een tweetal nieuwe leerkrachten benoemd en wel de heren Picard en Van Vliet. Veenendaal: Markt 5. Ede: Breelaan 1 Vrijdagavond nam de heer J. G. Bouwman, catecheet-jeugdwerkleider van de hervormde gemeente van Rhenen in verband met zjjn vertrek naar Wadenojjen afscheid van de Rhenense jeugd. Er was hiervoor een bijeenkomst belegd in gebouw Irene. De bijeenkomst werd geleid door de voorzitter van één der jeugdclubs de heer H. Jonkers en deze verwelkomde in zijn openingswoord de vertegenwoordigers van de plaatselijke jeugdclubs, de vertegenwoordigers van de provinciale jeugdraden, de afgevaardigde van het hoofdbestuur van de CJV de heer C. van Lunteren, de oecumenische gespreksgroep uit Wage- ningen en de aanwezige jongens en meisjes. Namens de Rhenense jeugdraad werd het woord gevoerd door de jeugdouder- ling, de heer Timmerman. Deze zei on der meer: U begon hier pionierswerk, want een catecheet-jeugdwerkleider was hier onbekend. Door uw persoon lijkheid hebt u hier een grote indruk achter gelaten. Altijd had u een weg open om moeilijkheden op te lossen in een verhelderend gesprek. De naam Bouwman is 'n toepasselijke naam voor u: de man die begon te bouwen! Wij verliezen in u een organisator die niet gemakkelijk te vervangen zal zijn. U zult bij ons een lege plaats achter laten. Wij danken u voor alles wat u hebt gedaan en hopen dat uw arbeid in Wadenoyen wordt gezegend. Na deze woorden overhandigde spreker de heer Bouwman een boekenbon. Namens de Katholieke Gemeenschap Het Geref. kerkkoor „Soli Deo Glo ria" o.l.v. Henny Pomp gaat dit sei zoen besluiten met een zang-program ma in het Juliana Ziekenhuis. Dit zal geschieden op woensdag 7 juli a.s. 's avonds om half acht. Ds. J. IJtsma heeft zondagmiddag 4 in Rhenen voerde pastoor Wielens het woord. U hebt, zo zei de pastoor, de gave goed te kunnen praten en wal meer is, u weet iets te zeggen. Vier jaar geleden kwam u hier en er is een vruchtbare samenwerking tot stand ge komen. We konden het goed vinden met elkaar en hebben in onze gesprekken menig goed uurtje gehad. Ik heb dat ontzettend fijn gevonden. U hebt fee ling voor leven en denken van de me demens. Ik heb veel van u kunnen le ren. U gaf les aan verscheidene scho len en hebt in deze arbeid voor de Rhenense gemeenschap veel goeds ge daan. Gods rijke zegen ruste op uw weg. Catecheet - jeugdwerkleider Bouwman bij zijn afscheid: „Het gaat om de jeugd van morgen." De heer Van Lunteren sprak namens de provinciale commissie Utrecht- Gooi van het C.J.V. Ik sta hier met eni- juli in'de rooms katholieke Caecilia- Se weemoed. Dit afscheid is een zwaar kapel afscheid genomen van de nieuwe ,v??r bet J°nÊerepverbond. U w0k Prins Alexanderstad en de week hebt het hier ln Rhenen niet gemakke- daarop n.I. zondagmiddag 11 juli a.s. J«k had De aansluiting van Rhenen om vijf uur in de Jeruzalemkerk of- blJ het C.J.V was uw werk. U hebt ficieel afscheid nemen van de Gere- Jongeren begeleid op de weg naar vol- formeerde Kerk van Rotterdam-Kra- wassenheid en daarbij gelukkig niet alleen gekeken naar de jongeren van g eigen kerk. Zeven weken later, n.I. zondag 28 au gustus a.s. zal hij 's middags om half vijf in de Oude Kerk en 's avonds om zeven uur in de Petrakerk. na vooraf 's morgens om half tien ook in de Petrakerk te zijn bevestigd door zijn ambtsvoorganger, ds. J. Overduin, aan wie met ingang van 1 oktober van het vorige jaar op tweeënzestig jarige leef tijd om gezondheidsreden vervroegd emeritaat is verleend, intrede doen als predikant van de Gereformeerde kerk van Veenendaal. (De dienst van 'sj avonds zeven uur in de Petrakerk zal' de officiële intree dienst zijn). j Johannes IJtsma werd op 31 juli Namens de klassikale jeugdraad sprak de secretaris, de heer K. Hove- stad. Deze dankte de heer Bouwman voor zijn vele werk en zei dat hij door zijn persoonlijkheid de kunst verstond om vele contacten te leggen. Ook bracht hij dank aan mevrouw Bouwman voor de vele avonden dat zij haar man moest missen. De heer J. de Haan voerde het woord namens de zondagsschool en zei onder meer: Als er nieuwe heren komen, ko men er ook nieuwe wetten Uw werk heeft zowel waardering als kritiek ont moet. Ik meen echter, dat het eerste de boventoon voerde. Daarom onze har telijke dank voor wat u voor de Zon dagsschool deed en wij wensen u heel veel geluk op uw nieuwe arbeidster rein. Namens de jeugdkerkcommissie sprak de heer H. Bolt. Onder uw leiding, zo zei deze, hebt u de jeugd tot enthou siasme weten te brengen doordat u zelf enthousiast was voor nieuwe dingen. U hebt kloven weten te overbruggen, u bent een oprecht christen. Dat is het wat de jeugd aanspreekt: geen woor den maar daden! Namens de ouders van de leden van de jeugdclubs sprak de heer Scholten. Uw vertrek heeft bij ons alleen maar vragen doen rijzen waarom men niet getracht heeft u hier te houden. U weet ouderen en jongeren te boeien en hen op kernachtige wijze mee te geven wat zij zo dringend nodig hebben. Ik dank u namens alle ouders zeer bij zonder. Namens de jeugdclubs werden hier na twee cadeaus aangeboden: een band recorder voor de scheidende jeugd werkleider en een bloemenmand voor mevrouw Bouwman. In zijn uitgebreid dankwoord zei de heer Bouwman onder meer: De kinde ren hebben altijd mijn hart gehad. Op het moment dat ik in de klas stond waren het mijn kinderen. Ik was blij een plaatsje in hun hart te mogen heb ben. Spreker dankte vervolgens voor de waarderende toespraken en zei dat men er steeds vervuld van moet zijn oecumenisch te denken. De heer Bouw man hoopte, dat men als kerken in Rhenen de kansen zal grijpen om de aansluiting met de ander te vinden, want het gaat om de jeugd van mor gen. Zondagochtend werd in de hal van de Bergschool de laatste jeugdkerk- dienst van dit seizoen gehouden. De scheidende catecheet-jeugdwerkleider sprak hier over het toepasselijke on- werp: Afscheid. Er werd aan deze dienst medegewerkt door een drietal violiste's van het Leger des Heils. Voor deze dienst die tevens een afscheid was van de heer Bouwman was de hal van de school tot de laatste plaats bezet, want ook uit Wadenoyen, de nieuwe standplaats van de heer Bouwman, wa ren een aantal mensen gekomen om deze dienst bij te wonen. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde teeftyd zal mejuffrouw I. Nijenhuis binnenkort de openbare ulo-school aan de Wilhelminastraat gaan verlaten, na deze school ruim 35 jaar als leerkracht te hebben gediend. Van de leerlingen had juffrouw Ntfenhuis op school reeds afscheid genomen, maar de oudercommissie had besloten haar jongstleden zaterdagmiddag in de Koer- heuvel een afscheidsreceptie aan te bieden en dit bleek een zeer goed idee te zijn geweest, want de receptie werd uitermate druk bezocht. Zo zagen wij 1923 te Leeuwarden geboren." Nadat de i er niet alleen Rhenens burgemeester Jhr. Mr. Bosch ridder van Rosenthal, heer IJtsma in 1949 was beroepbaar, maar ook wethouder Griffioen en wethouder van Gesink, evenals gemeente secretaris Pieters, de inspecteur van het lager onderwijs de heer Lindeman, collegae, oud-collegae, hoofden van scholen, oud leerlingen en vele anderen. verklaard bij de bond van Vrije Evan gelische Gemeenten in Nederland werd hij op 27 november van datzelfde jaar (1949) door zijn schoonvader, ds. D. W. De voorzitter van de oudercommissie Veldkamp uit Hilversum, bevestigd als de heer Dollekamp zei onder meer, dat predikant van de Vrije Evangelische Gemeente van Apeldoorn. In oktober 1952 vertrok ds. IJtsma naar Indonesië, waar hij op Samosir (Sumatra) met als standplaats (Nainggolam ongeveer twee jaar werkzaam is geweest als zendingspredikant. Na zijn terugkeer in Nederland werd ds. IJtsma op 30 januari 1955 bevestigd als predikant van de Vrije Evangelische Gemeente van Bussum, welke hij heeft gediend tot 13 april 1958, toen hij overging naar de Gereformeerde Kerken in Ne derland. Nadat ds. IJtsma was beroep baar verklaard in genoemde kerken werd hij op 7 september van datzelf de jaar (1958) door ds. P. van Til uit Middelburg bevestigd als predikant van de Gereformeerde Kerk van Mid delburg. Sinds 27 mei 1962 dient ds. IJtsma de Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Kralingen, waar hij toen ook weer door ds P van Til uit Mid delburg werd bevestigd. ANDERE ONDERNEMINGSVORM VOOR AUTOMOBIEL- EN GARAGEBEDRIJF VONK De sterke ontwikkeling van het garage en automobielbedrijf Vonk aan de Paral lelweg te Veenendaal heeft het voor dit bedrijf wenselijk gemaakt om een ander bedrijfsvorm te kiezen Hiervoor is het bedrijf ingebracht in de naamloze ven nootschap „Automobielbedrijf R Vonk n.v." Als algemeen direkteur zal de heer R. Vonk optreden De heer B Vonk wordt adjunkt-direkteur en algemeen procura tiehouder de heer Kr van Spanje. wanneer men musiceert men niet alleen de noten moet spelen, zo is het ook met het onderwijs; het is niet voldoende te volstaan met het geven van onderwijs uit het leerboekje, de leerkracht moet er in houd aan geven door de wijze waarop het onderwijs wordt gebracht. Dat is een moeilijke maar mooie taak. U heeft deze taak tijdens uw lange loopbaan op uit stekende wijze vervuld. Daarvoor zijn ve le leerlingen en oud-leerlingen U nog steeds dankbaar u krijgt als eindcijfer een 10 met een griffel, maar daar de griffel wat ouderwets is heb ik u de vulpen reeds mogen overhandigen toen U op school afscheid van de leerlingen nam. Rhenense burgemeester memoreerde dat er op de ulo school moeilijke tijden waren geweest en ook tijden van grote bloei. Al die tijd was juffrouw Nijenhuis er en zij zorgde ervoor dat de school goed liep. Daarbij zocht zij nooit zichzelf Met een woord van dank voor alles wat de scheidende onderwijzeres voor de school en voor de gemeenschap had ge daan, besloot de burgemeester zijn toe spraak. Inspecteur Lindeman zei dat juffrouw Nijenhuis één van de oudste vriendinnen uit zijn inspectie was Nu gaat u ophou den en dat moet u niet erg vinden, want men is dan nog niet uitgerangeerd. U hebt op voortreffelijke wijze uw werk verricht, u hebt altijd meer gedaan dan noodzakelijk was. Een vrouw is niet zo als een man alleen met de gedachten bij het werk, maar ook met haar gevoel. U hoeft nu niet meer klaar te staan u mag het wel, maar dan is het op basis van vrijwilligheid. Uw grote vakantie is nu begonnen, u heeft iets van uw werk gemaakt, maak nu ook wat van uw va kantie. daarom bood de heet Pieters een enve loppe met inhoud aan en sprak de hoop uit dat juffrouw Nijenhuis nog vele jaren zou mogen genieten van het cadeau wat zij ervoor gaat kopen. AUTO RALLY START BIJ KONINGTAFEL In het kader van het VVV zomer- programma wordt dank zij de mede werking van enkele bestuursleden van de Wageningse Automobielclub op zaterdag 10 juli aanstaande een auto-rally georganiseerd, waaraan te gen een kleine vergoeding door iedere autobezitter kan worden deelgenomen. De eerste deelnemer zal om 15.00 uur worden afgevlagd bij restaurant Ko ningstafel, waar de start en de finish zijn en waar men zich ook tot vlak voor de start kan laten inschrijven. Er zijn mooie prijzen te winnen. ZONNESCHERM IN BRAND Woensdagavond kreeg de politie een melding dat bij een bloemist aan de Frans Halslaan het zonnescherm in de brand stond. Met een emmer water werd het brandje geblust nadat er eerst een flink gat in het scherm ge brand was. Namens de oud leerlingen sprak de heer Pieters hij zeide dat de oud leerlingen nog dankbaar zijn voor alles wat juffrouw Nijenhuis voor hen heeft gedaan. De oud leerlingen hadden het een goede gedach te gevonden bij dit afscheid wat aan te bieden. Voor een dame is het echter zeer moei lijk een passend cadeau te vinden en De zesde klas van de openbare lagere halschool maakte vorige week een vier daagse schoolreis. Woensdagavond vond in de Sint Andrieskerk te Amerongen het eerste con cert plaats van een serie, georganiseerd door de Orgelcommissie. Deze eerste avond in het nieuwe seizoen is al direct een doorslaand succes geworden. Aan dit concert werkten mede, de bekende organist Feike Asma en de violist Chris tiaan Bor. Het aantal toehoorders was verrassend groot. Het gebouw was goed bezet met muziekminnenden uit Amerongen en omgeving. Een grote verrassing was de violist. Christiaan Bor is een jongen van 14 jaar. Zo op iemand, dan is op hem dei benaming „wonderkind" wel zeer toe passelijk. Zijn spel is zo muzikaal, vir tuoos en technisch volmaakt, dat het ongelooflijk is, dat hier een jongen van 14 speelt. Zijn interpretatie van de uitgevoerde werken geeft de indruk van volwassenheid. Bij het klimmen der jaren zal zijn spel aan rijpheid en ex pressie winnen. Christiaan Bor heeft gewis een grote muzikale toekomst. Bijzonder mooi echter was weer het adagio in E-dur van Mozart. Dit zeer melodieuse werk hadden wij echter graag gehoord in een begeleiding met piano. Het orgel is te zwaar voor de sprankelende muziek van Mozart. Het geeft aan het geheel iets gedwongens. De op het orgel uitgevoerde werken van Jan Zwart werden door Asma op zijn eigen specifieke wijze uitgevoerd. Bovendien was zr. Ruitenberg de vereniging tot grote steun door een behoorlijk aantal nieuwe leden aan te brengen. De patiënten werden door u verwend, aldus dokter Hey. Vooral voor de Ouden van Dagen heeft zuster Ruttenberg zich bij zonder ingespannen. U hebt veel meer gedaan, dan van u verwacht werd en daar is het be stuur ten zeerste dankbaar voor, aldus de voorzitter, Hij heette ook de nieuwe wijkzuster Bergwerff van harte wel kom en geloofde dat de nieuwe zuster wel ingeburgerd zou raken. Maar het is thans de middag van zuster Rutten berg, die nu in het zonnetje wordt gezet. Dokter Hey bood haar namens de le den het fraaie t.v. toestel en een mixer aan, terwijl hij de geschenken nog ver gezeld liet gaan van een electrische kof fiemolen, een cadeau van de doktoren Rademaker, Hey en de kinderarts dr. Plomp. Zr. Ruttenberg dankte in een paar korte woorden voor de voortreffelijke samenwerking, die ze mocht ondervin den. Ze was perplex van de goede woor den en de mooie cadeuas. Tal van plaatsgenoten kwamen haar hierna de hand schudden, w.o. enkele patiënten, die zij tot de laatste dag had verzorgd. Zuster Ruttenberg, die over het alge meen wel haar woordje weet te spre ken, werd stil van al de welgemeende hulde, die haar bij het afscheid ter deel viel. De muziekver. „Irene" o.l.v. dirigent Hasselaar brengt zuster Ruttenberg en haar familie (links) een hartelijke se renade op het plein voor het wijkge- bouw NIEUWE ONDERWIZERESSEN Aan de school met de Bijbel aan de Achterbergsestraatweg zijn met ingang van het nieuwe schooljaar tot onderwij zeres benoemd de dames J. Vos uit Ge- nemuiden en W. Wulsink uit Wijhe. Zaterdagmiddag werd tjjdens een speciale bijeenkomst in het wykgebouw aan de Hootsenstraat op hartelijke wijze afscheid genomen van zuster C. Rutten berg, die haar taak neerlegde. Toen de wijkzuster even na drie uur arriveerde werd zij met haar familie welkom geheten door het bestuur en werden haar al direct bloemen aangeboden. De muziekvereniging „Irene" had zich tevoren al opgesteld om zuster Ruttenberg een welgemeende serenade te brengen. Hierna volgde de afscheidsreceptie, waarbij vele ingezetenen de vertrekkende wijkzuster de hand kwamen schudden. Namens de leden van het Groene Kruis werd haar een nieuw televisietoestel en een handmixer aangeboden. De beiden artsen en de kinderarts schonken een electrische koffiemolen. Toen u drie jaar geleden uw taak begon wisten zowel bestuur als uzelf dat het een tijdelijke functie zou zijn. Niet omdat we ontevreden waren, maar het bestuur was gebonden aan de rijks subsidie, die alleen maar gegeven wordt als de wijkzuster de vereiste aanteke ningen bezit. Wij kregen gelukkig ont heffing van deze voorschriften omdat we geen woonruimte hadden aan te bieden. Nu is dat argument vervallen en dit werd u noodlottig. Dokter S. T. Hey overhandigt de ver trekkende wijkzuster het cadeau van de axtsen. Op tafel het t.v. apparaat, geschonken door de leden. Links: nieuwe wijkzuster, mej. Bergwerff. de De dag van het afscheid is gekomen. Dokter Hey kwalificeerde zuster Rut tenberg als een bijzonder begaafde [wijkverpleegster, die meer dan voor treffelijk werk deed. Zelfs in de chaos en in de verwaarloosde toestand bij het begin wist zuster Ruttenberg orde te scheppen dank zij haar tomeloze energie en enorm enthousiasme. In de gebrekkige ruimten waarin het con sultatiebureau was gehuisvest wist de wijkzuster met haar humor en opge wektheid toch een goede sfeer te schep pen. Via het openluchtmuseum in Arn hem begaven de jongelui zich op de fiets naar Ubbergen bij Nijmegen, waar de jeugdherberg Overberg gedurende deze dagen hun tehuis was Zij genoten hier een goede verzorging en vanuit de jeugdherberg ging men iedere dag uit stapjes maken in de omgeving. De te rugtocht voerde hun donderdag via de Westerbouwing weer naar Rhenen. Al len hadden buitengewoon genoten van deze vierdaagse schoolreis. De voorzitter van het Groene Kruis afd. Ederveen, dokter S. T. Hey, prees in welgekozen woorden de verdiensten van zuster Ruttenberg. Dit afscheid is een bittere pil voor ons en voor u, aldus dé voorzitter. Wij laten u slechts node gaan.

De Vallei | 1965 | | pagina 2