I CORDULA'S ERFENIS ZQMERWUN RËNSABUKMI DE GRUYTER pientere jongeman H00IBR0EI Stoffeerders Leerling stoffeerders SCHILDER ACTIEVE AGENT Leerling loodgieters Leerling gasfitters Loodgieters en gasfitters I SPECIAAL I JONGENSWEEKENDERS DRUKWERK tab™ instant VLAPOEDER W MAAIIUDEN meisjes eo jongens Zestien geslaagden voor cursus Hollandia Tricot SCHERPENZEEL Officiële bekendmaking Raad van Scherpenzeel doet beroep op Kroon om uitstel verordening keurlonen Recter's Fabrieken N.V. VRAAG EN AANBOD Foto Focus Rhenen ATTENTIE H O O I B R O E I Hiermede brengen wij onze verzekerden ter kennis, dat zij in geval van ons kantoor kunnen bellen, zodat wij een peiling kunnen uitvoeren. Dag en nacht be reikbaar onder de volgende telefoonnummers: A. H. van Wagensveld TECHNISCHE SCHOOL MAARSBERGEN tentoonstelling van de vervaardigde werkstukken en van het creatieve element in dit onderwijs A. «I. Koekoek Zn. N.V. Rhenen nette en actieve STICHTING „VALKENHEIDE" MAARSBERGEN J. Bosman Zn. N.V. I Wij maken onze lezers erop attent dat in de advertentie van GROOT en KLEIN Drukkerij „De Gelderse Vallei" Te koop Aangeboden Gevraagd Woningruil Diversen GOED KOPER GOED KOPER WIN'N VAKANTIE IN UW VAKANTIE STUUR DE GRUYTER 'N ANSICHTKAART Nieuwsblad „DE VALLEI" dinsdag 6 juli 1965 5 Donderdag en vrijdag werden op het bedrijf van Hollandia Tricot de examens afgenomen van de cursisten aan de bedrijfscursus, die jaarlijks wordt gehouden onder de bezielende leiding van de lerares, mevr. Van Glnkel. De bedrijfs- cursus geldt voor 14-jarige meisjes, die op deze wijze vertrouwd worden ge maakt met het werk dat hen in de toekomst wacht. Reeds negen jaar achtereen heeft het bedrijf een dergelijke cursus opgezet. De meisjes, die met dispensatie van de arbeidsinspectie op de cursus ko men, krijgen les in de volgende vak ken: bedrijfskennis; de sociale wetge ving; textiel- en warenkennis; kennis NAAR LINKS UITGEWEKEN Mej. B. uit Scherpenzeel die vrijdag op haar fiets door de Dorpsstraat reed, werd op een gegeven moment inge haald door een vrachtauto met opleg ger, bestuurd door de heer Van D. uit Amersfoort. Op het moment dat de vrachtauto haar gepasseerd was week zij iets naar links uit en werd door de oplegger gegerepen en met fiets en al tegen het wegdek geslingerd. De fiets werd totaal vernield en op dokters ad vies werd mej. B. naar het ziekenhuis vervoerd. Na onderzoek kon zij echter huiswaarts keren. EERVOL ONTSLAG Wegens zijn benoeming aan de School voor de Grafische Vakken te Utrecht is aan de heer R. Okel, leraar aan de Chr. Nat. ULO-school van Scherpenzeel, Woudenberg en Renswou- de op eigen verzoek met ingang van 1 september a.s. eervol ontslag ver leend. GESPAARD EN UITGEGEVEN Gedurende de maand juni werd bij de rijkspostspaarbank te Scherpenzeel ingelegd f 38.700,56 en werd terugbe taald f 31.192,86. Bij de Nutsspaarbank werd over dezelfde periode ingelegd f 79.450,52 en werd terugbetaald f 86.144,96. Het totale spaartegoed bij de Nutsspaarbank te Scherpenzeel be draagt thans f 1.783.658,63. Bromfietsongeluk met een staartje De zoon van de groentehandelaar S. en de zoon van de banketbakker R., beiden uit Scherpenzeel, hadden don derdag evenveel haast om hun klanten te bedienen en zouden dit per brom fiets doen. Om de weg te bekorten re den zij door het smalle paadje dat de verbinding vormt tussen Dorpsstraat en Doornboomspark. Dit is echter te smal om elkaar met bromfietsen te passeren en zo botsten zij tegen elkaar op, tengevolge waar van de groentehandelaarszoon, die pas 14 jaar is en dus nog geen bromfiets mag berijden, zijn been brak en naar het ziekenhuis is vervoerd. Zijn vader, die inmiddels per fiets was aangekomen, kiepte de bromfiets over de heg en zette de fiets hiervoor in de plaats, doch de politie had dit inmiddels ook opgemerkt en zal een en ander wel uitzoeken. van de grondstoffen; machinekennis. Acht uur per week nemen de meisjes deel aan de lessen op de Huishoud school, waar ze onderricht krijgen om trent kinderverzorging, koken, kleding naaien etc. Mevr. van Ginkel, die zelf acht jaar geleden aan de cursus deelnam, wijdt de meisjes in de lesstof in, waarbij ze de nadruk legt op de fijne kneepjes, die ze in de praktijk kunnen verwach ten. De cursus staat onder toezicht van de Betex (de Stichting voor Bevordering Vakscholen in de Textielindustrie). De ze instelling neemt ook het examen af en reikt de diploma's uit. In Alphen aan de Rijn, waar een zusterbedrijf van Hollandia Tricot is gevestigd, wordt dezelfde cursus ge houden. In september a.s. wordt weer gestart met een nieuwe cursus, waar aan. naar men hoopt een groot aantal meisjes zal deelnemen. Vrijdagmiddag werden door de per soneelschef van het bedrijf, de heer Snoeck Henkemans, de cijferlijsten uit gereikt. T. z. t. zal tijdens een officiële bijeenkomst, waarbij ook de ouders ver tegenwoordigd zullen zijn, de diploma's worden uitgereikt en tevens een her innering worden aangeboden. Van de 21 meisjes die de cursus volg den, slaagden er 16. Het percentage is iets geringer dan vorig jaar. De namen van de geslaagden zijn. Corrie van Deelen, Wil Teunissen, Janny Heikamp, Beb Heikamp, Regien van de Pol, Wij- nie van de Bovenkamp, Coby van de Bos. Henny Pleyler, D. van Viegen, Diny Janssen, Marietje van Alphen, Flora van Ymeren, Cora van Barne- veld. Ria van Teeffelen, Niesje van Lent en Henny van Ommeren. Gemeente Rhenen DRANKWET Burgemeester en wethouders der ge meente Rhenen brengen ter openbare kennis, dat op 25 juni 1965 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van P. J. G. van Dijk, van beroep voorman zil- verfabriek, wonende te Rhenen, Pru nuslaan 61, om een verlof A voor de verkoop van zwak-alcoholische drank in het klein in de foyer en de beide ver gaderzalen van het verenigingsgebouw „Eigen Gebouw", Eikenlaan 46 te Rhe nen. Binnen 2 weken na dagtekening de zer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van dit verlof schriftelijk be zwaren inbrengen bij hun college. Rhenen, 30 juni 1965. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secr. W. C. Pieters De burg. L. Bosch v. Rosenthal Tydens de openbare raadvergadering van donderdagavond onder voorzitter schap van burgemeester mr. C. P. Hoytema van Konijnenburg, heeft de raad besloten een beroep te doen op de Kroon om de verordening op de keurings ionen op een andere datum te laten ingaan. In verband met het geraamde be grotingstekort van de vleeskeuringsdienst, waarbü de gemeenten Scherpen zeel, Wouden berg en Renswoude zjjn aangesloten, had de raad deze vordering aan het begin van het jaar gewijzigd, in die zin dat de slacht- en keurlonen werden opgetrokken. Een dergelijk besluit namen ook de twee andere by de kring aangesloten gemeenten Woudenberg en Renswoude. Scherpenzeel liet deze verordening ingaan op 1 februari en de andere gemeenten enkele maan den later. Dit betekende dus, dat de Scherpenzeelse slagers dus langer de verhoogde tarieven moeten betalen. De raadsleden Van Kampen (AR), Aarsen (PvdA), Valkenburg (CHU) en Blanken (VVD) zagen daar een onbil lijkheid in, vonden het een scheve ver houding en vroegen fc. en w. om maat regelen. Op voorstel van de voorzitter besloot men de Kroon te verzoeken de in Scherpenzeel vastgestelde verorde ning op de keuringsionen op een da tum te laten ingaan gelijk aan die van Woudenberg en Renswoude. Indien de Kroon hiermede accoord gaat. houdt dit in, dat de door de plaatselijke slagers teveel betaalde slachtlonen zullen wor den terugbetaald. Voorts stelde de raad credieten be schikbaar voor verbetering van de rio lering aan de Prinses Irenelaan, aan koop van perceeltpes grond ter ver betering van de Voskuilerweg en aan leg van de verlengde Industrielaan en trottoir achter de bomenrij van de Eikenlaan (gedeelte Willaerlaan-Markt- straat). Op verzoek van de r.k. parochie te Veenendaal besloot de raad een ge deelte van de Algemene Begraafplaats aan de Glashorst te bestemmen voor overleden leden van de r.k. gemeen schap te Scherpenzeel. Tot onderwijze res aan de Holevoetschool werd met ingang van 1 juli benoemd mej. F. C. Nieuwenhuis uit Hamersveld. De grond gelegen achter de gemeen telijke eierhal is volgens het uitbrei dingsplan bestemd voor woningbouw, doch de raad besloot reeds eerder deze grond voorlopig niet te bebouwen maar in reserve te houden voor uitbreiding van marktterrein of voor parkeerter rein. B. en w. wilden thans een defini tieve uitspraak van de raad. In het col lege van b. en w. heerste geen een stemmigheid. De voorzitter en wet houder De Jonge voelden er niets voor om een dergelijk duur stukje grond te gebruiken voor parkeerterrein. Zij achtten de behoefte daaraan niet aan wezig. Tenslotte besloot de raad met zes stemmen voor (PvdA, AR en SGP) tegen vijf stemmen (CHU en VVD) voor woningbouw. 22 Natuurlijk niet! Vrouwen die zo mak zijn als een lam. werken je over het algemeen op de zenuwen. Gerdia daarentegen is iemand met haar op de tanden. Ze is hier een gedwee lammetje omdat ze meent, dat ze geen rechten heeft op Trollenstein maar zodra zij zichzelf daarvan be vrijd heeft dan zal Gerdia fier en vrolijk worden, hartelijk tegenover be kenden maar terughoudend tegenover vreemdelingen. Je schijnt wel een psychologische studie van haar te hebben gemaakt schertste Adele. Ja, tante, ik behoor niet tot de genen, die stekeblind worden gemaakt door de liefde. Ik heb altijd met een nuchtere blik de wereld ingekeken en mijn hart gesloten gehouden tot de vrouw van mijn dromen verscheen... De gong riep iedereen aan tafel m de ruime eetkamer en iedereen deed Mamzeis kookkunst alle eer aan. Nie mand lette er zelfs op dat de blauwe hemel betrok en donkere wolken zich ophoopten. Opeens klonk een dof ge rommel en vooraleer men er zich van bewust was brak er een hevig on weer los. Ik... ik heb zo'n angst, zei Hilda, met een klein stemmetje. Toe Ger dia ga naast me zitten. Gerdia gaf graag gevolg aan het verzoek van haar tante want ook zg voelde zich allesbehalve op haar ge mak. Als twee bange haasjes zaten beide vrouwen dicht naast elkaar m een stoel terwijl de graaf en tante Adele het onweer eerder gelaten op namen. Plotseling werd de eetkamer bel verlicht door een flitsende bliksem vraagt ter opleiding voor winkel en donkere kamer. Aanmelden: Fred. v. d. Paltshof 9 Telefoon 08376-2996 RHENEN. 08385-3838 08385-4181 08380-2289 C.V Makelaars- en Assurantiekantoor Kerkewijk 71 - Veenendaal - Telefoon 08385-3838 b.g.g. buiten kantooruren 4181 of 08380-2289 Op 15 juli a.s. van 20.30-22.00 uur. Toegang vrij. Fabriek van gestoffeerde meubelen vraagt voor haar fabrikage van kwaliteitsbankstellen: en Voor dit mooie handwerk bieden wij U in onze moderne stoffeerderij een afwisselende werkkring met hoogste C.A.O. loon, ruime prestatietoeslagen en reiskostenvergoeding. Sollicitaties aan kantoor Vogelenzangweg (zij weg van de Grebbeweg) Tel. 08376-2020. te Veenendaal vragen voor het ver pakken van geneesmiddelen, cosmeti sche artikelen, enz. Gunstige arbeidsvoorwaarden en sociale voorzieningen. Prettig, rustig en zelfstandig werk. Goede sfeer en net milieu, met 's mor gens een kopje koffie en 's middags thee. Alleen dagdienst. Direkt eerste werkweek goed loon. 2 weken vakantie en 5 snipperdagen per jaar Beneden 18 jaar 7 snipperda gen. Vakantietoeslag. Pensioenregeling Reiskostenvergoeding. Werkkledingregeling. 5-daagse werkweek. De Personeelsafdeling. Parallelweg 50, Veenen daal is gaarne bereid alle gewenste inlichtingen te verstrekken vraagt voor de technische dienst een voor onderhoud van gebouwen en voor nieuwbouw. Aanmelden uitsluitend schriftelijk met vermel ding van uitvoerige gegevens. Wij vragen voor Eist (Utr.) voor de bezorging van „Het Vrye Volk" (ochtendblad) en de Radio T.V. gids. Inlichtingen bij: J. ZOMER, Driftweg 5, Eist. In ons bedrijf kunnen geplaatst worden: en welke in het Gawalo leerlingenstelsel opgenomen kunnen worden. ft' .-*£ Tevens Prettige werkkring. Goede soc. voorzieningen. Bel ons of kom even langs bij: Hoogstraat 72 - Tel. 2883 - Wageningen RECTIFICATIE Patrimoniumlaan 40 in ons blad van vrijdag 2 juli j.l. een foutieve regel is geslopen. Er had moeten staan onder LANGE MOUW VOOR SPECIALE VACANTIEPRIJZENÜ JOUW I Nü LENI BEHRENDT: schicht. Onmiddellijk daarop deed 'n rollende donderslag de ruiten trilen. Hilda slaakte een kreet alsof he mel en aarde verging terwijl Gerdia automatisch naar de mannenhand greep die in haar nabijheid op de leuning van de stoel lag. Dat wordt mij toch een beetje al te bar! zei de barones zenuwach tig. De bliksem moet hier vast dicht in de buurt zijn ingeslagen. Odiel... zou je niet eens even gaan kijken? Kort daarop weerklonk echter reeds het akelige geloei van de sire ne van de brandweer en de graaf snelde de kamer uit. Waar gaat hij heen? jammerde Hilda met ontzetting. Hij zal ons toch niet alleen laten bij dit weer.... Rustig nu maar! kalmeerde de barones haar. Adele opende 't raam leunde naar buiten en vroeg aan een knecht, die voorbij liep: Waar is het ingeslagen? Er staat een boerderij in brand, ongeveer een kilometer van hier, ant- woorde hg. Adele sloot het raam en zei: —Er staat een boerderij in brand. Ik ga zelf even kijken. Nu iaat die ons ook nog in de steek! jammerde Hilda. Gerdia, ben jij ook zo geschrokken? Ja tante. Het is allemaal zo geheimzinnig. Ik heb nog nooit zoiets beleefd. —Ik ook niet, kind. Zij bleven dicht by eikaar zitten tot de barones terugkwam. Het ziet er erg uit, zei de barones by haar terugkeer. De boerderij staat in vuur en vlam en enige uren geleden heeft de boerin een kindje ter wereld ge bracht. Het arme mens... Maar Odiel is er en hy zal er wel voor zorgen dat de vrouw en haar kleintje in vei ligheid worden gebracht. Aan deze laatste woorden klampte Gerdia zich vast want opeens was zy tot de verrassende ontdekking geko men, dat ze van de graaf... hield! Eerst nu werd zij zich ervan bewust. Bleek en verward zat ze daar in de stoel, overweldigd door haar ge voelens, die reeds lang in haar hart gesluimerd hadden en slechts op een gunstige gelegenheid hadden gewacht om zich te openbaren. Instinctief had zij zich er altijd tegen verzet maar nu ging het niet meer. Tegelijkertijd voelde zy zich wanhopig en ontgoo c' -ld want de kloof, die haar van deze man scheidde was al te diep. Neen. de graaf van Trollenstein zou he* zich nooit in het hoofd halen om een meisje als zy tot echtgenote te nemen. Maar Gerdia was trots, ont zettend trots en ze zou zich er wel voor hoeden om hem iets te laten merken van haar liefde. De graaf kwam terug en de arme Hilda schrok toen opnieuw. Odiel, wat... wat is er gebeurd? schreeuwde ze. Je hel pak is verbrand... Maar hy is nog zo gezond als een visje! viel Adele haar in de re de. Een beetje zwart natuuriyk, maar daarvoor is zeep en water. Een kopje koffie? Je hebt myn gedachten goed ge raden, tante, zei hy en liet zich in een stoel vallen. De graaf dronk de koffie en stak toen een sigaret op en leun de behaagiyk achterover in zgn stoel. De schuur is verbrand, vertelde hg maar de andere gebouwen kon den gered worden. Ook het woonhuis, waaruit ik de vrouw met haar baby haalde. Ik heb haar direct naar het ziekenhuis gebracht, waar ze zal biy ven tot ze weer op de been is. En waar is haar man? vroeg de barones. Die ligt eveneens in het zieken huis met een bloedvergiftiging. Deze geschiedenis heeft de boerin zo van streek gemaakt, dat haar baby een zoon twee weken eerder is geboren dan verwacht werd. En dan nog die brand erby! jammerde Hilda. De ongelukkige vrouw had er wel het leven by kun nen inschieten. —O! Daaraan denkt ze niet! Ze is gelukkig, dat ze het leven heeft ge schonken aan een flinke jongen en dat haar man aan de beterende hand is. Bovendien is er niet zoveel schade aangezien de schuur vrg hoog was verzekerd. Maar veronderstel eens, dat Je haar niet had gered... Tante Hilda, schei nu eindelgk eens u t met dat gejammer en die overdrijving! onderbrak hy haar on geduldig. Want ik heb de moeder en het kind niet gered maar heel een voudig uit het woonhuis gehaald. Ik heb helemaal geen heldendaad ver richt. Kom, ik ga mg eens opknappen. De graaf verdween en Gerdia die tot nu toe geen woord gesproken had, keek de slanke mai. met een drome rige blik na. De volgende morgen werd Gerdia gewekt door het woedend gegrom van haar kleine Elegant, die aan haar le ren tas zat te bgten. Maar omdat hg het tasje niet in stukken kon rij ten. werd hg boos. Met een ruk was Gerdia uit het bed. rukte he' tasje uit Elegants muil. die zgn prooi niet zo gemakkelgk losliet. Tenslotte scheurde het tasje, en de hele inhoud werd over de vloer gestrooid. Gerdia nam de hond snel in haar armen, om te verhinderen dat hg nog verder onheil zou aanrichten. Eerst ging ze geruisloos de deur van Hilda's kamer sluiten, wierp zich een ochtendjapon over de schouder en droeg Elegant naar de keuken, waar men voorlopig op hem zou passen. (Wordt vervolgd) f 1.50 per advertentie t.m 10 woorden Elk woord meer 10 cent Glasklsten te koop Handels- ver Zimmerman eu Zn Sandbrtnkstraat l. Veenen daal Mcfttdi ukken en fotoco- oiëren Artifoio Hoofdstraat ^4 V*.i nendaal MeKU iscütr gJasventilatoien ■n keuken of huiskamer voor het bestrijden van vocht en het verdrijven van kook- luchtjes f53.90 Handelsver eniging Zimmerman en zn J G Sandbrinkstraat 1. Vee nendaal. Zeilpakken f 27,50; Nets cape's f 7,50; regenbroeken f 8,75; motoroverall's f 49.50; kunstlederen broeken f 19,75; trainingspakken f 14,90; mo torhelmen f 25,50; steekped- dels f 8.75; dubbele fietstas sen f 4,95. Gazenbeek's U.S.A. hal. Aangeboden extra maten overhemden (Vm maat 48) werkhemden, weekendera (Vm maat 10) A van Nel- lestijn Jan van Goyen- straat 2, tel 3925 Veenen daal Dinsdags en zaterdags op de markt Antieke Franse lamp te koop. Brieven onder nr. 4954 aan het bur. van dit blad. Te koop kolenconvector, we gens aanschaf gashaard, pri ma „Hoenson" superconvec- tor, grote capaciteit. Ribes laan 35, Rhenen. Tel. 08376- 2939. Te koop prima nieuwe aard appelen. G. Roos. Emmik- huizen, Renswoude. Te koop i.pr.st.z. radiotoestel en prachtige eikenhouten theewagen. Slagerij Van Rhee. Patrimoniumlaan. Tel 2488. Veenendaal. Te koop zwarte Opel rekord. in prima staat. Roks. Vee- nendaalsestraat 9, Eist (U.). Te koop naaimachines, grote sortering gebruikte naaima chines voor zeer lage prij zen. Pfaff hand in koffer, als nieu f 95,Singer hand in koffer, als nieuw f 95,—. Sin ger elektr. in koffer, als nieuw f 115,—. Prima hand naaimachines v.a. f 35,Al le 3 jaar geheel gratis ga- tis garantie. G. v. d. Garde. Gelderland 9, Veenendaal. Tel. bereikbaar tussen 10 en 6 uur 08385-2332. Te koop solex i.pr.st. f 110, De Sav. Lohmanstraat 153. Veenendaal. Goed gebruikte bromfietsen koopt u bij Rein Veenen daal. 1 Batavus Comb. Sp. 2 V bj. '60; 2 Batavus S. Sp. 2 V bj. '63; 2 Sparta Sport 2 V bj '61, '62; 1 Solex Oto bj. '62; 1 Zundapp 3 V bj. '64; Rap Sport 3 V bj. '62. Inruil en financiering. Gort straat 1. Tel. 2456, Veenen daal. Te koop C.Z. motor 125 cc 1963 met belasting. Vallei straat 104, Veenendaal. Te koop auto, Renault Dauphine bj. '61. De Sav. Lohmanstraat 98, Veenen daal. Te koop VW cabriolet, i.pr. st., echte vakantie-auto. Event, ruilen voor 2 CV. Te vens Batavus bromfiets en tandem met motor. KI. Ka terstraat 77, Veenendaal. Te koop de allernieuwste zig-zag naaimachines, iets beschadigd van f 395,— voor f 298,Wereldberoemde merken 3 jaar geheel gratis garantie. G. v. d. Garde. Gel derland 9, Veenendaal. Tel. bereikbaar tussen 10 en 6 uur 08385-2332. Te koop 325 zwarte C.P.I. hennen, 8 weken oud met certificaat. G. v. d. Brink, Cuneraweg 274, Achterberg. Tel. 08385-3230. Aangeboden per 1 sept, in Amerongen zit-kamer, sl.- kamer met aparte keuken of event. warme maaltijden voor 1 pers. Brieven onder nr. 4956 aan het bur. van dit blad. Te koop of te huur gevraagd bungalow of woonruimte m. keuken voor 2 personen. Brieven onder nr. 4955 aan het bur. van dit blad. Welke 2 flinke jongens (leef tijd 15 jaar) willen tijdens de periode van 19 t.e.m. 30 juli hun handen uit de mouwen steken? Inl. Drukkerij De Gelderse Vallei. Parallelweg 10, Veenendaal. Jongeman vraagt in Rhenen of directe omgeving zit-sl.- kamer m. pension. Brieven letter E. boekh. Waiboer. Rhenen. Aangeboden mooi huis te Eist (U.). Gevraagd woning in Eist of omg. liefst met enige ruimte. Brieven onder nr. 4957 aan het bur. van dit blad. Zitluchtbedden f 20,50; ge dessineerde zitluchtbedden f 21,50; zwemvesten f 10,75; zwemvliezen f 13,50; slaap zakken 1200 gram f 24,50; windschermen 4 mtr. lang f 22,50. Dealer Camping Gaz Jet Gaz. Gazenbeek's U.S.A. hal. Wasbare Latex muurverf, sneeuwwit in bussen van 21/* kg f 4,50. Speciaal voor keu kens en douchecellen. Te verdunnen met water. Fa. Zimmerman en Zn. Sand- brinkstraat, Veenendaal. Camping Gaz v.a. f 16,40 m. campinggazspeldje. Gazen beek's U.S.A. hal. Holleweg 32, Veenendaal. Bungalowtenten 4 persoons f 299,— 5 pers. f 335,— 6 per soons f 510,Merk Rinco Deze tenten staan in weer en wind buiten opgesteld. Gazenbeek's U.S.A. hal. Slaapzakken 1200 gram, Poly Acril f 24,50. Donzen slaap zakken 650 gr. f 49,50. Slaap zakken 1200 gram, Poly Acril extra groot, doorgeweven ruit f 37,50. Scherpa slaap zakken enz. Gazenbeek's U.S.A. hal. Holleweg 32. Veenendaal. Tuinstoelen f 11,25, verstel bare tuinstoel, extra zwaar f 25,75 Tafels v.a. f 14,50; campingbedden f 28,50; veer tjesbedden f 21,50. Grote sor tering pannensets. jerrycans, waterzakken, bestekken tentstokken, haringen enz Gazenbeek's USA. hal. Hol leweg 32. Veenendaal. I C70745 1 GELDIG IN DE WEEK VAN 7 T/M 13 JULI 1965 I 1 DE GRUYTER K SAMEN VAN 150 VOOR 100 ELK 2# PAK DE GRUYTER 1PRUS ELKE 2a FLES ZELLER SCHWARZE KATZ. RIESLING PERLANT. WORMELDINGER MOSELWEIN, LIEBFRAUMIICH ROSÉ 301 2 BUSSEN DE GRUYTER SAMEN VAN 116 VOOR BIJ 5 PAKJES DE GRUYTER MARGARINE (EXTRA MARGARINE UITGEZONDERDl ELK GROOT BLIK OF 2 HALVE BLIKKEN DE GRUYTER GRATIS ZONNEZEGEL. WIN EEN VAKANTIE IN UW VAKANTIEI REIZEN EN ANDERE PRACHTIGE PRIJZEN: KUNT U WiNNEN IN DE GROTE WEDSTRIJD: GRATIS ZONNEZEGELS OM MEE TE DOEN, OP VEI E DE GRUYTER ARTIKELEN AlTIJD 10*/o ICHTE KORTING OP ALLE OE GRUYTER ARTIKELEN

De Vallei | 1965 | | pagina 5