PAUK i DE UROUUf VOOR HET VOETLICHT Nu de tijd voor TOPPRESTATIES op VOETBALSCHOENEN van SP0RTHUIS COCKY D. J. ANBEEK KERK 1)1 KINSTKN Ook voor zondagclubs begint competitie S.O.V. - D.O.S.K. Burgerlijke stand Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 10 september 1965 SPORTPROGRAMMA Veenendaal start tegen Holland DINSDAGKOOPJES POETSDOOS 2,38 1,10 KAMBAKJE PETROLEUMSTEL Ingekomen en vertrokken ORIGINELE PRIJS VOOR IN MUZIKAAL VRAGENSPEL CAECILIA ZATERDAG NAAR CONCOURS Gevonden en verloren Kerkewijk 35, Veenendaal Officiële bekendmaking verkrijgbaar bij: Korsettenhuis LES Benoeming? Mej. Hennie Beyer (18): was 3% jaar reserve kerkorganiste Toekomst Vrye tijd Doktoren- en Apothekersdiensten MARKTBERICHTEN -2 Al bekomen van Feyenoord-Real Madrid? Of wilt u 't liever vergeten? In bei de gevallen geldt dat het leven doorgaat en ook de competitie, die voor onze streekclnbs gedeeltelik al is begonnen. Voor de zondagclubs is het nog een onbeschreven blad. Maar ook deze verenigingen gaan van start. Veenendaal tegen Holland en het Amerongse DVSA tegen Utrecht. Van de zaterdagclubs komen ook enkele voor 't eerste in het geweer, zoals GVVV dat het Kampen- se DOS op het Sportpark ontmoet. Het zal voor GVW een hele opgaveploeg, die de zege cadeau geeft. We zijn om dit DOSK te kloppen. Altijd,vrezen helaas de tweede nederlaag een energiek elftal. De Kampenaren voor de Unitassers, worden getraind door maestro Abe Lenstra, die waarschijnlijk zijn club ZATERDAG zal vergezellen. De voorhoede van de A.S. ZATERDAG SPORTPARK PANHUIS AANVANG 4.15 UUR In Eist wordt zaterdag de streekder- by Musketiers-Merino's gespeeld Hoe wel de Veenendalers meer routine be zitten, geloven \ye toch dat ze niet met een gerust gemoed de Berg over trek ken. Hier ook misschien een broeder lijke puntenverdeling NSVS en Renswoude ook al een strijd tussen buurtclubs. Hier liggen de kaar ten iets duidelijker en zijn we geneigd de Renswoudenaren winst toe te ken nen, hoewel het altijd voetballen blijft. S.C. Rhenen krijgt het Soester Hees op de thee. Een klein succes voor Tot mn' genoegen heb ik maggen ver nemen, dat onze plaatselijke verkeers leiding er eindelijk van deurdrongen is, dat de situatie op het kruispunt Hoofdstraat, Zandstraat, Hoogstraat, vanouds „De Straatbrug", niet je wa re is. Waarschijnlijk heeft men eerst de gen*om^^achter1'te"kommen"dat^bij blauwhemden mag gerust wat schiet-jSportclub is bereikbaar, de verkeerslichten in de Hoofdstraat de [ust tonen' dat z.ou ?e?n overb<**ige Het Scherpenzeelse Valleivogels heeft zaak niet al te vlot marcheerde. ,luxe z«n- We b°"de,n bat ®p. ee"J?en kans tegen Posthoorn in Amers- Ik zou zo zeggen, dat dit mit het blo- ne zege voor GVVV, dat he voor te oog waar te nemen is. En niet al-i van eigen omgeving heeft Dat Scherpenzeel het naar boven leen de leste maanden of misschien ja- Veenendaal speelt ook voor de eer-'strevende Hulshorst zal bedwingen is ren, mar ik bin niet de enige die, al *te maal. Tegenstander is het bekende niet direct aan te nemen, toen de huidige Hoofdstraat angelegd Holland Utrecht. Gezien de resul- werd, zich afvroeg: Waarom mot dat zo? *at,en inoetencampagne viezen we Kan dat hier niet een ietsie ruimer op- hat ergste voor de jonge Veenendaal- gezet wurden? ploeg. Maar vriendschappelijke wed- Er liggen ter plaatse tegelpaden, waar strijden zijn nog geen competitieduels, je bij wijze van spreken de muziek van Er ,kanu van alles gebeuren. Objectief vorig jaar zo zwak spelende Bunmk De Schup een bewegende taptoe op 8ezien hebban de Utrechtse oranjehem-j ook a is het dan een uitwedstrijd kunt laten versieren en twee rijstroo- den echter de meeste kans, ook al om- makkelijk kunnen verslaan, kies ter breedte van een paar genoeg-,dat deze club enkele goede spelers kon lijke landweggetjies. Ik heb wel 'es*wi horen verluiden, dat men dit juust ge-lu D°VO daJ de eerste winst binnen- daan had om het gejakker wat te tem- haalde, zij het niet op overtuigende peren toen het kruispunt nog niet mit wlJze> kan verzekerd^ zijn dat ichten beveiligd was en de helse ma-^nie™eJin,g RVVH in het Zuid-Holland- uppvpwnj at o 7ATCFNMAM chines nog boven de vrijftig kilometer sa R?dderkark w,a™e ontvangst zal VLLNLNDAALb ZAKENMAN per uur mochten wurden opgevoerd. {bereiden. Met hetzelfde spel als afge- Alles goed en wel, mar het was toch lopen zaterdag gaat DOVO een gewis- ok wel eerder te zien, dat op de hoek f nederlaag tegemoet Hopelijk vinden Hoofdstraat-Hoogstraat geen twee de ^oodwitten hun vorm terug, automobielen naast mekander konden VRC, boekt® ee" kleine nederlaag, staan. En uitgerekend nou d'r teke- ,maar kanhet zaterdag wee:r goedma ning begint te kommen in de rondweg k?.n- ??P de Bunkersteeg konit WVF De heer B. van Hees, eigenaar van gaat het an de hoek beter wurden. ult Zwollerkerspel op visite. Deze een muziekzaak in Veenendaal heeft Ik geloof dat het beslist geen kwaad:ploeg met de international Pannen in deze week deelgenomen aan een aar kan as we alles nog een beetje ruimer de gelederen weet een goede partij op dige muzikalen quiz in het RAI ge- opzetten. En misschien iets langer na--de grasmat te leggen. Toch kan VRC houw te Amsterdam. Uit een veld van gelakt beukenhout, bijzonder solide uitvoering uw poetsartikelen keurig weggeborgen voor slechts beukenhout met deksel mooi blank gelakt uitvoering gelijk aan poetsdoos. Koopjesprijs 3 vlams, zeer zware constructie, 1ste keus, met vuldop voor een prijs die nooit meer terugkomt,-» r\ o beperkte voorraad JL\J,4,0 Alleen dinsdag 14 sept. Hoofdstr 7 - Tel 3103 - Veenendaal RHENEN Ingekomen: K. J. Rijkse van Amsterdam; P. Buitenhuis van Purmerend; A. Maij van Wageningen; C Beekhuizen met ge zin van RenkumjO. Boxman van Ede; J E. van der Hijde met gezin van Rotter dam; T. van Eldik van Kesteren; N. M Commijs van Renkum; J. B. A. Dericks van Druten; W. van der Waaij van Zuid Afrika. Vertrokken: F van Tongeren met gez. naar Rijswijk; W H. van Dijk naar Hil versum; G. ter Haar naar Doorn; J. H. v Gelderen naar Veenendaal; D. van Bins- bergen naar Alphen aan den Rijn; M. G. de Boer naar Veenendaal; J. G. Bouwman met gez. naar Zoelen; A. Sanchez Tejero naar Spanje; A. J. Rooijakkers naar Rave- stein; H. Meeuwisz naar Wageningen; G. Broersma naar Zeist; J. N. de Mes naar Heemstede; G A. J. Kemperman naar Harlingen; G. van der Vliet naar Den Haag; W. H. Ehrencron naar Hilversum. AMERONGEN Ingekomen: F van der Woerd van Lei den; M van den End van Utrecht; P. M Uittenbroek-Rodenrijs van Hilversum. Vertrokken: G. J. Bouman naar Leer- sum; A. C. van Rhenen naar Veenendaal; E. van Ewijk naar Lienden; J. G. van En gelenburg naar Den Haag; D. van Nieuw- amerongen naar Ede. De zaterdagclub van DVSA neemt 't op de Burgwal tegen Kulan op en zal tegen het frisse elftal van de SKF goed van wal moeten steken. Advendo uit Ederveen moet het denken veurdat de asfaltleggers en de| Bruilse walsen de toestand definitief hebben gestoffeerd. door het bekende enthousisme veel tegenover stellen. Het Amerongse DVSA start met de a j a uitwedstrijd tegen Utrecht en zal het Opbreken en veranderen kost duiten. njet gemakkelijk krijgen. We houden We hebben dat indertijd ok an tibet voorlopig op een gelijke eindstand, spoor gezien. Het afbuigende verkeer Rhenus zal na de zege in Montfoort naai het Franse Gat en dat is nog al 00k njet tegen de thuiswedstrijd tegen hier 1000 deelnemers kwam de heer Van Hees als winnaar tevoorschijn. een pluk had men bij de anleg he lemaal over de kop gezien. Mit het ge volg, dat het fietsvolk hier enkele Minerva opzien. Toch lijkt ons Miner va een der topclubs, zodat men de zaak niet mag onderschatten. Een kleine ze- sprongetjies van rood op groen en van'ge voor de r0odwitten zou al een zeer groen op rood af most wachten om d begin van de il]e competitie het gat van Marianne binnen te kun-,zi;n nen vallen. Later werd dat mit een eenvoudig stingertjie opgelost. Van bevoegde 2ijde kan men mij na- Eerste klasser Scherpenzeel treedt in eigen home aan tegen het elftal van Brederodes uit Vianen. Hier is nog tuurlijk tegenwerpen: je kunt niet al-'zeer weinig van te zeggen, misschien les van tevoren voorzien. Dat kun je een gelijk spel als resultaat, ok van geen mins verlangen. En ik Oranje Wit ontvangt het Utrechtse waardeer het wel, dat men ok later nog'sterrenwijk en ziet dus alweer een on- iets durft te veranderen, waarmee inbekende voor zich. Alles op alles zet- feite toegegeven wurdt dat men het an- j tend moet de Elster club kunnen win- vankelijk niet helemaal goed veurzien1 nen. heeft. R.K. Unitas, zeer matig gestart, trekt Mar het blijft een feit, dat het ex-'naar Utrecht. Rivierwijkers is geen geld en moeite kost. We zitten op dit moment mit wegen van een jaar of vijf oud, die te smal DUITSE VOETBALLERTJES TE GAST BIJ V.V. VEENENDAAL Zaterdag a.s. is de voetbaljeugd uit zijn om onze gemeenschappelijke ge motoriseerde inventaris op te kunnen plaatsen. 't Is mar een vraag: mar had dat niet voorkommen kunnen wurden? L- ,v Laat men er in ieder geval op dit Gastrop Rauxel (Duitsland) twee dagen moment bij de anleg van alles en nog gast bij v.v. Veenendaal. Zater- wat mar rekening meehouwen, dat over dagmiddag om half drie worden de nog 'es vijf jaar in ieder gezin wel ie- eerste wedstrijden gespeeld terwijl zon dagmiddag na afloop van de wedstrijd Veenendaal I - Holland I nog twee wedstrijden zullen volgen. De Duitse jeugdvoétballertjes kunnen een talent vol spel ontplooien. De ploeg werd be kerhouder op het Internationaal Jeugdtoernooi, waaraan ook de Franse betaalde jeugd deelnam. Hij ontving voor zijn kennis van de klassieke muziek een zeer aardige prijs, een uit 1910 daterende koffergramo- foon, compleet met een prachtige ko peren hoorn. In het kader van een jaarlijkse bij eenkomst. die door Philips Phonogram was georganiseerd traden vele bekende artiesten op. De 1000 gramofoonhan- delaren werden nadien getest op hun kennis van de klassieke muziek. Er werden een tiental werkjes voor gespeeld, waarna de deelnemers moes ten raden naar de componist en de ti tel van het uitgevoerde werk, dat door het Concertgebouworkest ten gehore werd gebracht. De heer Van Hees wist de tien vra gen goed te beantwoorden en mocht onder hilariteit van de aanwezigen de grote, ouderwetse gramofoon (een uni cum in z'n soort) mge naar Veenen- deel nemen. Proficiat! De Heer van Hees mei zijn trofee, een uit 1910 daterende kof [er gramofoon VEENENDAAL Geboren: Ronald, z.v. A. van Beek en K. Gaasbeek; Evert Jan, z.v. E. J. van Beek en S. Anbeek; David Godfried, z.v. D. van de Pest en W. van Winsum; Willem Hermanus, z.v. A. van Ledden en J. Sel; Christina Harmanna, d.v. W. M. Janzen en H. T. ter Beek; Albertus, z.v. E. van As- selt en J. W. H. van de Craats; Dirk Lam- bertus, z.v. E. van den Bosch en J. Kooij- mans; Ingrid Pauline, d.v. J. Postma en A M. Herweijer; Annigje, d.v. W. Hen- driksen en A. Jongman; Frederika, d.v. C. Boone en H. van de Bovenkamp; Gothlieb Christiaan, z.v. F. A. Bekker en E. P. Nicolaas; Barend, z.v. M. van Kes teren en W. Reemst; Aaldert Johannes, z.v. A. Hasselaar en A. E. de Jong; Ger- rit, z.v. W. C. van Engelenburg en G. van de Haar; Loesje, d.v. E. W. van Voort- huijsen en M. van Haaften (geboren te Rhenen). Ondertrouwd: G. van de Brug en G. Derksen; W. G. Huibers en M. A. Orvan; B. H. van den Brink en A. J. Buitenhuis; J. Bos en B. van den Brink; A. Maertzdorf en J. G. van den Berg. Gehuwd: J. J. van Ginkel en J. C. van de Voren; A. C. van Rhenen en G. N. Val kenburg; C. Quarantotto en V. H. Veen- stra; W. A. van Engelenburg en J. G. van Baren; T. E. Monshouwer en M. A. de Kleuver; W. S. van Beek en J. J. T. Spies; J. Stammis en A. J. Boers. Overleden: Hendrik Johan van Leeuwen 75 jaar, echtg. van Chr. Gijsbertsen; Frans Reede, 81 jaar, echtg. van J. Jansen. RHENEN Geboren: Marinus Johannes Petrus, z.v. J. J. Baijens en H. van Wanrooij; Wille- mina, d.v. A. H. Huibers en G. Breekveldt; Jeanette, d.v. J. D. Vermeer en T. Dave- laar; Edwin Boudewijn, z.v. G. Knoppert en L. G. Zwart; Pieter, z.v. P. A. Hensen en S. J. Ruisch; Willem Gerardus, z.v. W. van Soest en A. M. van Soest; Teuntje, d.v. W. van den Hatert en A. van Steenis. te Wageningen: Vincent Carlos, z.v. R W. Nahar en M. Prak; te Ede: Katharina Theodora, z.v. I. Koeteeuw en K. Kouwer. Ondertrouwd: J. Velthuizen en J. van den Berg. Gehuwd: D. du Pont en J. W. Terscheg- get. Overleden: W. van Laar, 68 j., geh. gew. met J. van Laar; G. Ariese, 70 j., geh. gew. met J Lodder; C. Naarding, 70 j., echtg. van K. H. van Os. EDERVEEN Geboren; Evert J. z.v. G. Bos en C. G. Rauw; Willem, z.v. G. Borgers en J. Wil- lemsen. Getrouwd: H. van Wolfswinkel en B. van den Brink. RENSWOUDE Geboren: Karin Ingrid, d.v. W. van den Broek en G. Wagensveld. Ondertrouwd: R. Dijkstra en J. v. Mou- rik. De Veenendaalse Harmonie „Caeci- Iia" zal zaterdag a.s. deelnemen aan 'n federatief muziekconcours in het Gel derse plaatsje Voorst. Onze plaatsgeno ten komen in de Ere-afdeling uit en verschijnen zowel met de harmonie als met de drumband op het appèl. Aan 't concours zal een groot aantal muziek verenigingen uit alle delen van het land deelnemen. Caecilia vertrekt mor- genochten om kwart over tien. mand is die tussen vier wielen zit. Overdreven? We spreken mekander over vijf jaar bij leven en welzijn weer. Wout Blauwkous VEENENDAAL Gevonden: étui met 4 sleutels aan ring; portemonnee met inhoud; 2 jonge katjes; beige herenregenjas; portemonnee; 2 bank biljetten; donkerblauw jongensjack met capuchon; grijze regencape met capuchon; vulpen en ballpoint; bruine herenporte monnee met inhoud; eikeltje van bedel armband; portemonnee met inhoud; dou blé rekarmbandje. Verloren: aktetas met fles en brood trommel; zwarte rechter heren glacé; plastic regenjas; wit damestasje, inh. 2 portemonnees, poederdoosje, snoep en zakdoek; notitieboekje met adressen; bruine rechter heren glacé; double ketting met gouden hangertje; niéuwe autoped; zwarte d'amesportemonnee met inh., w.o. foto's; temperatuurmeter van de P.T.T.; witte sjaal met groen randje; blauw ge ruite badtas, inh. electrotechnisch gereed schap; grijs bromfietstasje. AMERONGEN Gevonden: zakmes. Verloren: lichtblauwe zwembroek; wit te port&nonnaie. ADIDAS ROMIKA PUMA QUICK KOPA - RESTISTEX STANLEY MATTHEWS Gemeente Rhenen De raad der gemeente Rhenen; gelezen het op 17 augustus 1965 ingeko men verzoek van het bestuur van de Sint Cunera Stichting ter bevordering van het R.K. lager- en kleuteronderwijs te Rhe nen om de benodigde gelden beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van Luxa flex-zonweringen ter vervanging van ver sleten gordijnen; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 24 augustus 1965; gelet op het bepaalde in de artikelen 72 en volgende der Lageronderwijswet 1920; besluit: de gevraagde medewerking te verlenen. Vastgesteld in de openbare,vergadering van 31 augustus 1965 De secretaris, W. C. Pieters De voorzitter, L. Bosch v. Rosenthal Hoofdstraat 66a Tel. 2976 Veenendaal Altyd iets aparts in baby- en kleuterkleding Alle begin is moeilijk en 't ging in 't begin wel wat stuntelig vertelt Hen- nie, een vrolijk en opgeruimd meisje. Maar geleidelijk aan krijg je toch meer ervaring. Toen ik 10 jaar was ging ik noten leren, want dat is toch de ba sis. Je kunt wel es wat improviseren, maar dat is niet je ware. Muziekken- nis staat vporop. Als je werkelijk goed wilt leren spelen, moet je niet op een huisorgel blijven doorgaan. Daar schiet je niet veel mee op vindt Hennie. Ik was nog maar een peuter toen ik al een beetje in de kerk ging oefenen Later mocht ik het echte werk doen Nadat ik bij een gevestigde organist de nodige lessen had gehad, die me be hoorlijk van pas kwamen, kon ik het es gaan proberen. Aanvankelijk in de Julianakerk, maar toen ook in de Vre- deskerk en Sionskerk. Drie en een half jaar heb ik als reserve-organiste dienst gedaan. Ook bij huwelijksplechtigheden was ik meestal van de partij, omdat de meeste organisten een dagtaak hebben en ik na schooltijd wel disponibel was Was er een organist ziek dan werd er op mij een beroep gedaan, vertelt Hen nie. Daarom was ik zo teleurgesteld dat men mij passeerde toen er een vaste organist voor de Vredeskerk moest komen, zo gaat Hennie verder Er wa ren vier kandidaten, die door een jury van buiten Veenendaal beoordeeld zou- De 18-jarige middelbare scholiere Hennie Beyer speelde reeds als kind op het harmonium by haar ouders in de huiskamer. Geleidelijk aan volgde de grote) stap naar het pijporgel van een kerkgebouw. Ruim drie jaar zat Hennie op de kruk hoog boven de kerkgangers op de orgelpodia van drie plaatselijke her vormde kerken. den worden. Later bleek het een echte Veenendaalse jury te zijn en hoorde ik tot m'n verbazing dat een zoon van een predikant benoemd was. Ik kreeg een keurige brief dat ik be noemd was als eerste en enige hulp Maar ergens doet het toch pijn, je hebt er op gehoopt en ervoor geoefend Ruim drie jaar op alle mogelijke en onmogelijke tijden gespeeld en nou ben je nog net zo ver. Maar daarom toch niet getreurd Hennie zou een verdere studie b.v. op een conservatorium toch niet ambiëren want het is voor mij louter een lief hebberij, zoals trouwens voor de mees te kerkorganisten, die een amateuristi sche status hebben vertelt Hennie. Zo'n studie duurt erg lang, je moet je er helemaal op instellen. Ik zie mijn orgelspel in het vlak van een goede be steding van mijn vrije tijd en boven dien verdien ik er een zakcentje mee Volgend jaar hoop ik m'n HBS di ploma binnen te halen. Wat ik dan ga doen? Tja. dat is wel moeilijk te beantwoorden. Ik voel er eigenlijk wel voor om in de journalistiek te gaan, dat lijkt me afwisselend en boeiend k Was trouwens al een poos redactrice van het schoolblad en heb zelfs wel interviews afgenomen Maar hoe krijg je een goeie start als meisje? Hier in de cmgeving zou dat helemaal niet lukken geloof ik. Dan zou je naar de stad moeten en als loopjongen, o nee, als loopmeisje moeten beginnen. Zover ben ik al wel ingelicht. Maar komt tijd komt raad en ik heb ook m'n diploma HBS nog niet in m'n zak. Dat is wel het voornaamste dacht ik. Hennie is, als er even tijd over is, achter de toetsen te vinden. Dat is nou eenmaal m'n lust en m'n leven. Je kunt wat variatie in- je spel aanbren gen. Je leert altijd weer, want ik wil helemaal niet zeggen dat ik het nou volmaakt doe zegt Hennie bescheiden. Dus altijd maar orgelspelen? O nee, 'k ben bezig met autorijles, en vindt het heerlijk langs de weg te stuiven. En als ik even tijd heb ben ik met handenarbeid bezig. Tochen even aarzelt Hennie zou er in Veenendaal wat meer ontspanning moeten zijn voor de jongelui. Vooral op de zaterdag- en zondagavonden. Niet dat je nou maar direct allerlei vermaak zou moeten hebben op zondag, maar iets dat des noods van de kerken zou uitgaan Een interkerkelijk gerichte avond waar het gezellig is. De verveling sluipt wel eens dichtbij vindt Hennie. Ze kijkt ons vragend aan. Dat hoeft toch niet zo te zijn? vindt ze. 'k Zou zelf wel voor op willen gaan om iets te organiseren, positief iets doen, maar hoe moet je beginnen? Hennie weet het niet en wij kunnen haar ook niet een twee, drie een oplossing van het vrije tijdspro bleem aan de hand doen. Dat het knelt gelooft Hennie vast. En dat er wat ge beuren moet ook. Je schrikt als je 's avonds eens door de Hoofdstraat moet. 'k Wou dat men de handen maar eens ineensloeg, dan kon er best wat bereikt worden dacht de levenslustige Hennie Beyer. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur ds. A. J. Jorissen van Utrecht; 5 uur ds. J. Bos van Lunteren. Julianakerk: 9.30 uur ds. T. Langerak; 5 uur ds. S. Meijers van Ermelo. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur dr. C. Graafland; 5 uur ds. R. van de Hoef van Hierden. Sionskerk: 9.30 uur ds. A. Wisgerhof; 5 uur ds. T. Langerak. Bejaardencentrum: 9.30 uur ds. P. de Jong. Veeneind: 2.45 uur ds. A. Vroeginde- weij. Dijkstraat: 3 uur ds. P. M. Breugem van Achterberg. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. J. IJtsma; 5 uur ds. J. Overduin. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. J. Over duin; 5 uur ds. J. IJtsma. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 en 5 uur ds. J. Keuning. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 en 5 uur prof. Hovius van Apeldoorn. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. H. de Jong van Wageningen. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. F. Mallan. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 9 uur ds. H. A. Visser (Jeugddienst); 10.30 uur ds. Vijzelaar; 5.30 uur ds. Bos. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur lees- dienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. H. J. Hannemen van Bilthoven. R.K. Willibrorduskerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 5 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 7.30 uur Verlossings samenkomst. Uitzending kerkdiensten naar het Ju- lianaziekenhuis: Sola Fide: 10 uur ds. G. C. Vijzelaar; 5.30 uur ds. A. A. Bos. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Kooreman; 6.30 uur dhr. Bouwman (Jeugddienst). Geref. Kerk: 10.30 uur ds. H. Steen- dam van Wageningen; 5 uur ds. L. C. Rietveld van Wageningen. Ned. Herv. Geref. Evang.: 10 en 5 uur ds. v. Estrik van Genemuiden. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. F. Hart man van Haaksbergen. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5.30 uur leesdienst; donderdag 16 september 7.30 uur n.m. ds. C. Steenblok van Gouda. Oud Geref. Gem.: 10 en 5 uur leen dienst; vrijdag 17 september 7 uur ds. Toes van Kinderdijk. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst; woensdag 15 september 7.30 uur ds. C. Wisse van Elspeet. R.K. Ged. Kerk: 8 uur H. Mis; 10.15 uur Hoogmis; 4 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. Vroeg- indeweij van Veenendaal; 6 uur ds. Wisgerhof van Veenendaal. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst. Geref. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Van Breugem. Oud Geref. Gem. 10 en 6 uur lees dienst. AMERONGEN Ned. Hérv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: Geen Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. H. N. Bierman van Breda. R.K. Kerk: 8.15 en 10.15 uur H. Mis. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur dhr. Noort- man van Utrecht; 6.30 uur ds. C. v. Viegen. Oud Geref. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst; dinsdag 14 september 7 uur ds. v. d. Poel. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 6.45 uur lees dienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 7 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Couvee van Bennekom. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. H. van der Linden van Amsterdam; 6.30 uur ds. P. Zijlstra. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. W. van der Veen. Vrijz. Herv.: 10.15 uur De Schans ds. W. F. Monné. Vrije Evang. Gem.: 3 uur ds. W. E. van Petegem. R.K. Kerk: 8.40 uur H. Mis, pater Van Lochem, ver. gebouw Molenweg. Oud Geref. v. d. Poel. EDE Gem.: 10 en 7 uur ds. VEENENDAAL: J. H. Kets, arts, Hoofdstraat 26, tel. 3056. Apotheek Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123. RHENEN: F. Almekinders, arts, Heren straat 59, tel. 2432. Apotheek Deijs alleen voor spoedrecepten. ELST. AMERONGEN, LEERSUM: Praktijken Bakker, v. d. Burg, Kars, Ossendorp en Van Ommeren: L. W. S. v. d. Burg arts te Leersum, tel. 03434-1388 EDERVEEN," DE KLOMP, RENSWOU DE: J. H. Rademaker, arts, Hoofd weg 50 te Ederveen. tel. 201. SCHERPENZEEL: W, van Vulpen, arts. Dorpsstraat, tel. 03497-1220. DIERENARTSEN Voor Ederveen en Lunteren: dr. Nuts- ma, dierenarts te Ederveen, tel. 457. VEENENDAAL Eiermarkt Aanvoer 127000 stuks Grote eieren van f 16,50 - f 17,80 per honderd stuks, kleine exemplaren f 10,- tot f 15,50 Handel vlug. Biggenmarkt Aanvoer 26 stuks, prijzen f 62,- - f 74,-. Handel traag.

De Vallei | 1965 | | pagina 2