PAUK TRAININGS PAKKEN PANTER M lOoutr DOVO-Zwart Wit '28 SPORTHUIS „COCKY" CHEVROLET ^ronctiïletten Er staat een belangrijk voetbalweekend voor de deur Eerste clubkampioenschappen van VAV werden groot succes 2,98 1,05 Burgerlijke stand KERKDIENSTEN Panters-heren krijgen moeilijke start Grebberuiters organiseerden wedstrijden ieuwsblad „DE VALLEI' vrijdag 15 oktober 1965 SPORTPROGRAMMA ATLETIEK Jury-cursus DINSDAGKOOPJES BROEKKLEM DROOGREK PLASTIC PO vindt u bij ons te kust en te keur! alsmede SPORTIEVE TRUIEN in vele kleuren ën dessins Ingekomen en vertrokken V.A.B. KIRPESTEIN MARKTBERICHTEN VOLLEYBAL In eigen huis ONBEVANGEN VAN Damnieuws Postduivennieuws van EVPV „De Luchtreiziger" Gevonden en verloren Doktoren- en Apothekersdiensten Het a.s. voetbalweekend wordt volledig beheerst door de interland-wedstrijd Nederland-Zwitserland in de voorronden van de Wereldkampioenschappen. Voor Nederland is dit een belangrijke wedstrijd aangezien de uitslag wel eens doorslaggevend zou kunnen zijn wie volgend jaar naar Engeland gaat. Ondanks de wat vreemde voorhoede-opstelling houden wij het op een kleine Nederland se overwinning. Met het slopen van het blok van drie huizen op de Markt lijkt mij een begin gemaakt te zijn met Ja, waarmee eigenlijk Verbreding van 't marktplein. Dat is wel het enige wat we d'r van kunnen denken. De sloperij duidt op het ogen blik in de verste verte nog niet op wat anders. Alhoewel ons veurheen wel es veurgehouwen is, dat over de plek waar deze huizen gestaan hebben een toegang zou komen tot het plannetje dat er be staat veur de grond tussen 't Achter- kerk en de Vaart. Mar 't is op het moment zo stil rond dat kleine, mar o zo geruchtmakende plannetje. Er zijn al verschillende stormen over heen gegaan. Mar het kapitale dokters huis en de opslag van oud roest hebben zich d'r niks van an gcrokken. Ze heb ben alles tot nog toe getrotseerd en dat ze zullen sneuvelen op het slagveld van het algemene belang, daar is uiterlijk nog geen kijk op. Afgaande op wat de kranten schre ven of beter gezeid: niet schreven zal de zaak ok bij de begroting veur het nieuwe jaar ongemoeid wurden ge laten. Of d'r mocht misschien een raads lid het een en ander over kwijt willen. Toch begint naar mijn smaak de hele wijk waar het omgaat steeds ongunsti ger en steeds lelijker af te steken in onze gemeente, die zich al mooier pro beert te maken. Tot op heden bestaat het gehele stuk Veenendaal daar uit waardeloos antiek. Let wel: ik zeg dat cndanks alle res pect veur de personen, die daar onder dak hebben gevonden. Mar we mogen toch gerust vaststellen, dat het weinig fraais is wat 't Achterkerk en omge ving te bieden hebben. En straks kunnen ze 't daar ok niet meer onder ons houden. Het plan „Meu- lenburg" staat geboren te wurden, heb ik maggen lezen. Op den duur zal dus al die ouwe afbraak ing kapseld zijn tussen het nieuwe, het moderne. Dan zal het nog ongunstiger lijken dan het nou al is. Nee, we kunnen dat stukkie mar be ter onder de tafel schuiven, as we re clame maken veur onze plaats, 't Is hoog tijd dat het mes d'r in gaat, al zullen we nog wel heel even geduld op motten brengen. As we nou denken, dat die ouwe huisies niet meer in trek zijn dan zijn we wel abuis. Er is nog altijd vraag naar de kespeltjiies uit de veurige eeuw. Een vraag die wel te verklaren is. De huur ligt ver benejen het hoogbouw- peil, waarbij dan nog het genot van een eengezinswoninkie op d- koop toe mag worden genomen. Zelfs veul jongelui zijn helemaal niet afkerig van zo'n hoogbejaard onderkomentjie. En veur een middelmatige doe-het-zel- ver is er nog wel een bewoonbaar ge- heeltje uit te knutselen. Alleen mag je dan niet spreken van woongenot. Het is nog steeds geen ge not om bij alle assortimenten weer en wind je dagelijkse gang naar een bui tenshuis gelegen gelegenheidjie te mot ten maken, afgezi nog van het kar wei als er uit dat gelegenheidjie het een en ander mot wurde i afgevoerd. Gerekend naa*- deze omstandigheden is „huizen" veur het onderdak vinden in zoiets een beter woord dan „w.nen". Ik heb in vrogger dagen ok nog mit deze vurm van woongerief kennisge maakt. Mar toen wisten we niet beter of het hoorde zo. Vandaag is dat gelukkig anders. Mar des te beroerder veur diegenen, die het nog niet vaarwel hebben kunnen zeg gen. Wout Blauwkous. De opstelling luidt als volgt: doel: Eddy Pieters Graafland; achter: Frits Flinkevleugel, Rinus Israels, Daan Schrijvers, Cor Veldhoen; midden: Joop Burgers en Benny Muller; voor: Co Prins, Piet Kruiver, Henk Groot, Piet Keizer. Maar ook voor onze streekclubs en dan speciaal voor de Zaterdagclubs staan er belangrijke wedstrijden te wachten. Voor de Zondagclubs ligt de competitie i.v.m. de interland een week stil. Alleen Scherpenzeel gaat op be zoek bij Minerva en zal daar met een gelijkspel genoegen moeten nemen. Met DOVO is het de laatste weken mis. Zaterdag om kwart voor vier zal men het tegen het gerenommeerde Zwart-Wit '28 uit Rotterdam moeten opnemen. Alleen wanneer trainer Hol A.S. ZATERDAG AANVANG 3.45 UUR SPORTPARK PANHUIS een vijfmans voorhoede in het veld brengt zouden wij een kleine over winning durven voorspellen. Dit zou dan kunnen meewerken om DOVO over het dieptepunt heen te helpen. GWV gaat op bezoek bij URK. Dit is een vrij onbekende tegenstander, al leen is bekend dat het een ploeg is die hard maar fair voetbal speelt. Aange zien GWV weer met invallers zal aan treden zou een gelijkspel een goed re sultaat zijn. Dit zou dan weer een goe de stap in opwaartse richting beteke nen. VRC draait momenteel goed en zal dan ook, zo enthousiast voetballend als j.l. zaterdag, bij ON twee punten rijker worden. Dit zou betekenen dat VRC dan een goede plaats op de ranglijst gaat innemen. Bij de afdelingsclubs staan er twee streekduels op het programma. Vallei vogels ontvangt Sportcl. Rhenen. Dit kan een leuke ontmoeting worden waarbij wij Sportcl. Rhenen de beste kans op een overwinning heeft. SVP is de gastheer van Scherpen zeel en dit kan eveneens een goede krachtmeting worden. Gezien de resul taten in de afgelopen weken achten wij Scherpenzeel de sterkste. De Merino's ontvangt Posta uit Utrecht en zal dan ook de punten in huis houden. Kulan treedt in eigen huis aan tegen Bev. Boys en zal met een volledige in zet moeten voetballen om de punten. DVSA (zaterdag) gaat op bezoek bij Langbroek en zal genoegen moeten ne men met een gelijkspel. Advendo krijgt bezoek van DEV uit Doorn. DEV is een goede ploeg en het is oppassen voor de Advendo mensen. Zaterdag j.l. werden op het sportpark Panhuis door V.A.V, clubkampioenschappeti gehouden. Het betrof hier een 5-kamp die door al de atleten moest worden afgewerkt. Hel programma voor jongens en meisjes tot 14 jaar luidde: 60 mtr, 80 mtr, verspringen, hoog springen en kogelstoten. Boven de 14 jaar werd het 100 mtr, 400 mtr, verspringen, hoogspringen en kogelsto ten. Bijzonder opvallend was de tijd van J. Harteman bij de jongens van 16 en 17 jaar op de 400 mtr en wel 58.8 sec. Bij de heren maakte W. ter Haar een nieuw clubrekord, hij liep de 100 mtr in 11.4 sec. De verdere uitslagen waren als volgt: meisjes tot 12 jaar: 1. Yvonne Verwoerd, 2. Ria van Beek: meisjes van 1218 jaar: 1. H. Verwoerd, 2. T. Hiensch, 3. Kea Kie vit; jongens 12 en 13 jaar: 1. Izak van Hun- nik, 2. Jan Hensbergen, 3. Eddo Budding; jongens 14 en 15 jaar: 1. Dick Bastenhof, 2. W. v. Manen, 3 J. v. Manen. Jongens 16 en 17 jaar 1. B. Ravenhorst, 2. D. Bruggeman, 3. B. Verwoerd; jongens 18 en 19 jaar 1. J. v. Campen. 2. J. Zuidema. Heren: 1. W. ter Haar, 2. H. Ravenhorst. 3. H. Smaling. Door de voorzitter, de heer St. Drost wer den aan deze winnaars zeer mooie prijzen uitgereikt. V.A.V. wil 40 gegadigden in de gelegen heid stellen een jury-cursus te volgen. Wan- De juiste manier om uw pantalon op te hangen, geen valse plooien of kreuken, beukenhout met vilt gevoerd, ook geschikt voor rokken, solide uitvoering, koopjesprijs 0,60 Geplastificeerd, dus roestvrij droogrek, gemakkelijk op te hangen en weg te bergen, veel gemak voor weinig geld Van onbreekbaar plastic, goed model en flinke maat, voordeelprijs Alleen dinsdag 19 oktober Hoofdstr 7 - Tel 3103 - Veenendaal neer de deelnemers aan deze cursus slagen, krijgen zij automatisch vrije toegang tot alle door de KNAU georganiseerde atletiek wedstrijden. Momenteel heeft V.A.V. voor wat betreft 1965 het hoogste aantal nieuwe leden in het district oost. Op de landelijke ranglijst staat men op de vijfde plaats. De K.N.A.U. houdt momenteel de aktie „Op naar de 25.000 le den", zodat nieuwe aanmeldingen bij V.A.V. ook nog steeds welkom zijn. Alle atleten van de Veenendaalse atletiek vereniging op één foto voor het begin van de clubkampioenschappen die zaterdag werden gehouden. Kerkewijk 35, Veenendaal VEENENDAAL Geboren: Maria Rosalina Augustina, d.v. W. J. van Gestel en G. Budding; Johan nes Jacob, z.v. B. J. van de Pol en J. van Geenhuizen; Roelof Johan, z.v. B. A. de Weijer en M. R. van den Brink; Cornelia Anthonia, d.v. W. J. van Manen en E. H. Bouman; Jan, z.v. E. van Beek en A. Drost; Carmen Cecilie, d.v. J. Budding en C. J. Speijers; Astrid Maria, d.v. H. J. Korenromp en R. M. E. Quint; Adrians Pieternella, d.v. H. C. van Dalen en W. G. Geurtsen; Johanna Teunette, d.v. A. Bleijenberg en H. Demoed; Jan, z.v. H. J. Broekhuizen en N. van Kampen; Beatrix, d.v. P. van de Bovenkamp en J. Kien. Ondertrouwd: E. van den Dikkenberg en T. H. de Roder. Gehuwd: H. A. Verhoef en A. van Gin- kel; J. H. Jansen en G. J. van Kooten. Overleden: G. Jakobsen, 74 jaar echtg. van L. W. Eijkemans; C. A. van Soest, 18 jaar ongeh. RHENEN Geboren: Dina, d.v. J. B. Helms en N. Mol; Jacob, z.v. A. Regter en M. A. G. J. Bettonviel; Jan, z.v. H. J. Broekhuizen en N. van Kampen; Martin, z.v. K. H. van der Meyde en S. van Baaren; Gijsbertus, z.v. W. Peterman en J. de Roder; Bea trix, d.v. P. van de Bovenkamp en J. Koen; Catharina Christina, d.v. J. Roks en A. C. Popeijus; Alice Wilhelmina, d.v. J. W. Hendriksen en A. van Ravenhorst. Te Wageningen: Willemina G. E., d.v. J. G. Baars en A. E. de Fluiter. Ondertrouwd: J. van Viegen en R. van Laar. Overleden: H. Rauw, 69 jaar; C. A. van Soest; te Wageningen: M. M. L. Zaat EDERVEEN Getrouwd: J. van Manen en L. I. van Beek; F. G. J. Kemperman en E. M. Me ring. RENSWOUDE Huwelijk: J. Groothuis en C. Schimmel; G. van Bennekom en H. G. Oosterink. Ondertrouwd: G. Volkerink en E. Lager- weij. SCHERPENZEEL Geboren: Aleida W., d.v. C. G. van Gin- kel en A. G. Lindeboom; Elbert A., z.v. D. Vlastuin en A. Pater; Alida M. J. d.v. W. J. de Heer en J. Buijs. Ondertrouwd: J. H. F. Dikkeboom en A. A. Lam; B. Blaauwendraad en W. Al- gra. RHENEN Ingekomen: L. Bernus Arnau van Ede; P. Korthuis met gezin van Haarlem; E. v Kalkeren van Maurik; B. van de Kaa van Veenendaal; W. K. Coopman met gezin van Emmen; H. de Haas van Lienden; A. de Kruijff van Heteren; J. R. Vleer van Valburg; C. A. P. de Jong van Baarn; L. J. van Ravenswaaij geh. van Veenendaal; C. Bak van Amerongen; A. van Eek geh. van Lienden; E. Bouwman van Winscho ten; A. Es-Saïd van Marokko; A. C. Dolie- slager met gezin van Apeldoorn; A. Roor van Apeldoorn; M. J. Schuddeboom met gezin van Tiel; M. Riffi Benyechou van Marokko; B. A. H. Amar van Marokko; W. Kuper van België; M. A. Abdelkader van Marokko; B. M. M'hamed van Marok ko. Vertrokken: J. van den Berg naar Maarn; J. A. de Groot naar Amsterdam; W. Schepers met gezin naar Kesteren; G. van Manen naar Langbroek; D. Pezar- ro met gezin naar Amerongen; H. W Thijs naar ZwolleM^erspelJ. H. Thijs naar Zwollerkerspel; R. W. Nahar met gezin naar Amsterdam. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur ds. T. Langerak; 5 uur ds. A. Wisgerhof (H.D.); don derdag 21 oktober 7.30 uur ds. G. van Estrik van Genemuiden. Julianakerk: 9.30 uur ds. L. v. Nieuw- poort van Uddel; 5 uur ds. A. Vroeg- indeweij (H.D.). Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur ds. T. Langerak (H.D.). Sionskerk: 9.30 uur ds. A. Vroeginde- wij; 5.15 uur ds. A. Noordergraaf van Oldebroek. Bejaardencentrum: 9.30 uur ds. A. Wis gerhof. Veeneind: 3 uur ds. P. M. Breugem van Achterberg; donderdag 21 oktober 7.30 uur ds. Vosman van Rijssen. Dijkstraat: 7.30 uur ds. A. Vroeginde- weij. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. Ytsma; 5 uur ds. J. Kuiper van Doorn. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. v. Enk; 5 uur ds. Ytsma. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 uur lees- dienst; 5 uur ds. Keuning. Chr. Geref. Bethelkerk: 9 uur ds. Kampman van Ede; 5 uur prof. dr. B. J. Oosterhoff van Apeldoorn. Geref. Kerk, O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. J. D. Wielenga. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 9 uur ds. Vijzelaar; 10.30 uur ds. Bos (Gezins- dienst); 5.30 uur ds. Vijzelaar. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur lees- dienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. W. F. Monné van IJsselstein. Volle Evang. Gem.: woensdag 20 okto ber geb. O.C.B. 8 uur ds. K. van Twillert van Rotterdam. R.K. Willibrorduskerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 5 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 7.30 uur Verlossings samenkomst. Uitzending kerkdiensten naar het Ju- lianaziekenhuis: Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds. T. Langerak; 5 uur ds. A. Wisgerhof. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Westra (H.D.); 7 uur ds. Overgaauw van Leersum (Jeugddienst). Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. P. A. Bohl- meijer van Arnhem. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 en 5 uur ds. v. Estrik van Genemuiden. Ned. Prot. Bond: geen dienst. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 53.0 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 en 5.30 uur lees dienst. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst; dinsdag 19 oktober 7.30 uur ds. F. Harinck van Hilversum. R.K. Ged. Kerk: 8 uur H. Mis; 10.15 uur Hoogmis; 5 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur dr. C. Graaf land van Veenendaal; 6 uur dhr. G. Jansen van Andelst. Geref. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. M. Breugem. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst. VEENENDAAL CITY-MOTORS - EDE SCHERPENZEEL Eiermarkt: Aanvoer 1.002.000. Prijzen f 16,75-f 17,50; Henne-eieren f 12,- tot f 16,-. Allen per 100 stuks. Handel vlug. Biggenmarkt: Aanvoer 202. Prijzen f 62 tot f 75 per stuk. Handel vlug. VEENENDAAL Eiermarkt: Aanvoer 128.000. Prijzen van f 16,50 tot f 17,20 voor de grote eieren en van f 10,- tot f 15,- voor de kleine exem plaren. Allen per 100 stuks. Handel vlug. Biggenmarkt: Aanvoer 30 stuks. Prijzen van f 62,- tot f 74,- per stuk. Handel traag. A.s. zaterdagmiddag komen de eerste twee herenteams van de Panters tussen de witte lijnen voor eigen publiek in de eerste competitiewedstrijden van dit seizoen. En deze start is direct al voor beide formaties een heel moeilijke. Om drie uur het eerste team tegen de reserves van SOS uit Utrecht, SOS 3. Ook dit team speelde vorig seizoen een vooraanstaande rol in de competitie en ein digde boven dat van de Panters. De tweede herenformatie moet het opnemen tegen Shot uit Culemburg, een ploeg die dit seizoen ongetwijfeld grote kans heeft op het kampioenschap. Deze strijd begint om vier uur. De twee herenteams van de Panters, die sinds verleden jaar beiden uitko men in de sterke eerste klas van de bond, zijn inmiddels aardig gekort wiekt. Immers niet minder dan vijf vaste spelers zijn verdwenen door ver trek of studie naar elders of verblijven thans in militaire dienst. Het jeugd- team, dat vorig jaar promoveerde naar de tweede klas van de bond is vrijwel geheel opgegaan in deze twee eerste klas teams, hetgeen inhoudt dat ook het derde team, uitkomende in de twee de klas van de bond, terdege is ge schonden en bijna geheel aangevuld is met nieuwe krachten. Derhalve ziet het er voor a.s. zater dag niet erg rooskleurig uit voor de Veenendaalse formaties. Niettemin zit ten er voor het eerste team wel winst kansen in, doch het tweede zal zeer goed voor de dag moeten komen om Shot een voet dwars te kunnen zetten. Kwaliteiten bezitten de jonge Veenen- dalers wel, doch het ontbreekt hen nog wat aan ervaring. Hoe dan ook, er staan twee tophits op het programma aan de hand waarvan de Panters enigs zins de kansen voor het komende sei zoen kunnen peilen. Om vijf uur speelt tenslotte het vier de herenteam tegen CGSI 1, waarvan weinig bekend is. Voor dit team zitten er dit seizoen aardige perspectieven in als er verstandig wordt gewerkt en met de nodige omzichtigheid aan de aanval wordt gebouwd. Het derde he renteam gaat vanavond reeds naar Zeist om de eerste wedstrijd in de tweede klas te spelen tegen Mars 1. Deze ploeg heeft in deze klas altijd in de bovenste regionen verkeerd, dus het wordt moeilijk voor de jonge Panters. Het na vele jaren hernieuwde optreden van V.D.C. II in de 2e klas van de U.P.D.B. is (nog) geen volledig succes geworden. Ontevreden was men met de uitslag geens zins, vooral als men er rekening mee houdt, dat A.D.G. uit Amersfoort uit 'n veertig tal reserve-spelers 'n tweede tiental kan for meren en D.D.C. uit twaalf! De gedetailleerde uitslag luidt: De resultaten van de kampioenschappen 1965 luiden als volgt: Vitesse: 1. A. v. d. Bovenkamp 423% pnt. 2. W. J. van Dam 414 pnt. 3. B. H. C. Schuurman 413 pnt. Midfond: 1. A. v. d. Bovenkamp 490 pnt. 2. B. H. C. Schuurman 466 pnt. 3. G. Fasse 374% pnt. Kamp ioensduif K. v. d. Heuvel met H64-595245 148 pnt. Kampioensduif A. v. d. Bovenkamp met H61-305195 238 pnt. Fondkampioen: 1. G. Fasse 391 pnt. 2. A. v. d. Bovenkamp 345 pnt. 3. H. van Kooten 303% pnt. Kampioen Generaal Oude Duiven: A. v. d. Bovenkamp 1258% pnt. 2. G. Fasse 1177 pnt. 3. B. H. C. Schuurman .1044 pnt Kampioensduif: G. Fasse met H63-135956 184 pnt Kampioensduif alle vluchten: A. v. d. Bovenkamp met H60-439013 316 pnt. Kampioen Jonge Duiven: 1. W. J. van Dam 759 pnt. 2. G. Fasse 703 pnt. 3. Sukkel 643 pnt. V.D.C. II—A.D.G. II 2—0 2-0 1—1 1—1 0-2 0-2 1. D. BoumanJ. Louis 2. B. ValkenburgJ. Hartman 3. A. van Dijk—K. Walet 4. J. H. de RoderP. Floor 5. A. KalterM. Lambrechts 6. W. de KleuverC. G. Foppe 7. A. de KleuverG. Stappershoef 02 8. H. v. d. BovenkampH. Duits 11 9. H. de GooyerJ. Riewald 11 10. D. van LeeuwenJ. C. Kuick 02 Totaal uitslag 812 Belangstellenden wordt medegedeeld dat V.D.C. I hedenavond in Utrecht het sterke U.D.G. II gaat bekampen, terwijl maandag a.s. in 't Trefpunt het tweede tiental tegen Amerongen II, de kampioen van vorig jaar, moet spelen. Kampioen Generaal Oude en Jonge duiven: 1. G. Fasse 2. A. v. d. Bovenkamp 3. B. H. C. Schuurman 4. W. J. van Dam 5. H. van Kooten Kampioensduif R. Sukkel met H65-872447 Kampioen Navluchten: 1. F. Spies G. Fasse W. J. van Dam 1880 pnt. 1803% pnt. 1581% pnt. 1504 pnt 1461 pnt. 324 pnt 350% pnt 315 pnt 292% pnt Bekers gewonnen door de heren le pr. Tergnier le pr. Orleans le pr. Bordeaux le pr. St. Ghisl. A. v. d. Bovenkamp H. van Kooten H. de Vos A. v. d. Bovenkamp Kampioensduif F. Spies met H59-634651 151 pnt. Een poosje geleden sta ik op een eivolle tram. Zegt er. iemand vlak achter me: de Panter Domino Panatella is het lek kerste, lichtste en elegantste sigaartje, dat ik ken. En toen trap ik per ongeluk op z'n tenen; ik heb 'r nog spijt van,, want hij h&d gelijk". Panter maakt er trouwens twaalf: •3 smaken *8 modellen *12 prijzen. Daarom noemt men Panter dé makers van kleine sigaren. (wordt vervolgd) RHENEN Gevonden: sleuteletui met lipssleutel; grijze herentrui; damespolshorloge met goudkleurige band; linker grijsbruine he renhandschoen; groen met grijze fietstas, inh. bromfietssleutel en twee bougies; blauw nylon jack; zilveren bedelarm band je; mes en sigarettenaansteker merk Poppel. Verloren: grijze sjaal; bankbiljet van f 10,-; bos autosleuteltjes aan sleutelring; rijbewijs, kentekenbewijs en belasting- kaart (TA 70-94); donkergroen nylon meis jesjasje; herenbril met zwart montuur; Duits rijbewijs. Aan komen lopen: schildpad; grijs paard VEENENDAAL Gevonden: dames zonnebril; bankbiljet; ring met 10 sleutels; 2 lipssleutels; bruine portemonnee met inh.; gladde gouden ring; fietspompje; 3 sleutels aan ring; half hoge bruine lederen laars; herdershond met groene halsband; pocketboek; linker kinderschoentje (zwart); 2 muntbiljetten; klein pakje, inh. verm. chocolade; sleutel ring m. 4 sleutels; bruin eportemonnee m. inh.; dameshandschoen; imitatieparelket ting; bruine diplomatentas; gouden da meshorloge; huissleutel. Verloren: wit kinderschoentje; zwart kindersch.; damessjaal, licht met zwarte balletjes; portefeuille, inh. DOVO kaart, foto' s en sigarenbandjes; rol mahonyfi- neer, ongeveer 10 m; plasticvleesbak; he renpolshorloge met rekbandje; bruine portemonnee; ring met 2 sleutels; bruine portemonnee, inh. f 100; bruine portemon nee met inh. w.o. sleuteltje; ring met on geveer 7 sleutels; gouden ring met rood steentje; blauwe autoped met naam aan onderzijde plank; herenportemonnee met inh.; varkenslederen dameshandschoen; gouden broche; bruine heren laarzen. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: 10 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. Smilde van Zwijndrecht. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Th. van der Veer van Arnhem. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. C. v. Viegen. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 7 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 2.30 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 7 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 6.45 uur lees dienst; dinsdag 19 oktober 7.30 uur ds. v. d. Poel van Ede. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. B. Slin- geberg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. R. A. Flinterman van Den Haag. Vrije Evang. Gem.: 3 uur ds. J. A. Ha mers; maandag 8 uur ds. W. E. van Petegem. R.K. Kerk: 8.40 uur pater Van Lochem, ver. gebouw Molenweg. EDE Oud Geref. Gem.: 10 en 7 uur ds. v. d Poel. J.l. zaterdag heeft de Landelijke Rijvcreniging „de Grebberuiters" een ruiterfeest gc organisccrd, bestaande uit een drietal onderdelen, te weten: dressuur, cross-country en springen, 's Morgens werd het onderdeel dressuur afgewerkt en op de Grebbeberg werden 's middags de beide auJcre onderdelen verreden. Onder de belangstellenden bevond zicb ook Rhenens burgemeester, 's Avonds werden in hotel de Grebbe de prijzen uitgereikt De uitslagen luiden als volgt: M. dressuur: 1. W. van Dam, Batavieren 105J^ pnt: 2. Mej. N. A. v. Straten van Nes, Grebberuiters 104]^ pnt. L. dressuur: 1. Mej. Koenders, Harslorui- ters 113 pnt; 2. J. J. v. Zetten, Grebberuiters 106H Pot: 3. mevr. v. Stempvoort, Harslo- ruiters 106 pnt. 4. R. Vonk, Grebberuiters 105 pnt: 5. Y. Andeweg, Batavieren 104 pnt; 6. Adr. den Hartog. Batavieren 102J4 pnt: 7. H. v. Manen, Grebberuiters 99J^ pnt: 8. H. Huisman, Harsloruiters 97 pnt: 9. H. Memelink. Harsloruiters 96 pnt. B-dressuur: 1. A. v. d. Pol, Harsloruiters 100 pnt: 2. W. Wolleswinkel, Grebberuiters 90J^ pnt; 3. D. ter Hoeve, Grebberuiters 88H pnt: 4. J. v. Steenbergen. Harsloruiters 88 pnt. Springen: 1. W. v. Dam, Batavieren, 0 ft, 51 sec.; 2. J. v. Steenbergen, 0 ft, 56 sec; 3. Y. Andeweg, Batavieren. 0 ft 57 sec; 4. H. Huisman, Harsloruiters, 0 ft 61 sec; 5. H. v. Manen, Grebberuiters, 0 ft 62 sec; 6. A. den Hartog, Batavieren, 4 ft 54 sec; 7. A. v. d. Pol, Harsloruiters. 4 ft 56 sec. Zware cross: 1. W. v. Dam. Batavieren, 5.23 min; 2. H. v. Manen, Grebberuiters 6.03 min: 3. A. den Hartog, Batavieren 6.10 min: 4. Y. Andeweg. Batavieren 6.31 min. Lichte cross: 1. G. J. v. Zetten, Grebbe ruiters 4.43 min; 2. J. v. Stroombergen. Harsloruiters 5.25 min; 3. J. v. Steenbergen, Harsloruiters 5.51 min; 4. H. Huisman, Hars loruiters 5.56 min; 5. A. v. d. Pol, Harslo ruiters 6.46 min. Samengesteld verenigingen: 1. Batavieren 46 pnt: 2. Grebberuiters 56 pnt: 3. Harslo ruiters 64 pnt. Samengesteld individueel: 1. W. v. Dam. Batavieren 7 pnt. 2. G. J. v. Zetten, Greb beruiters 11 pnt; 3. Y. Andeweg, Batavieren 18 pnt; 4. J. v. Steenbergen, Harsloruiters 19 pnt; 5. W. Huisman, Harsloruiters 20 pnt. 'oestdrank in tobl«fvorm.96cf VEENENDAAL: N. Rijlaarsdam, arts Kerkewijk 85, tel. 3885 Zuiderapo theek, dr. Slot. de Bruïneplein 7, tel 3714 Zusters Groene Kruis: Zr. Muil wijk, Groene Kruisgebouw, Kerke wijk, tel 2307 RHENEN: B. Stegeman, arts. Heren straat 69. tel 2315 Apotheek Dei)? gesloten Recepten kunnen worder aangeboden in de dienstdoende apo theek te Wageningen. ELST, AMERONGEN, LEERSUM: Praktijken Bakker, v. d. Burg, Kars Ossendorp en Van Ommeren: Th. C Bakker, arts te Leersum, tel. 03434- 1495. EDERVEEN, DE KLOMP. RENSWOU DE: Th. S. ter Velde, arts te Rens- woude, tel. 450 SCHERPENZEEL M. Pon. arts, Hole voetplein. tel. 03497-1250. DIERENARTSEN Voor Ederveen en Lunteren: Dr. Nuts- ma, Hoofdweg 49, tel. 457, Ederveen

De Vallei | 1965 | | pagina 2