Geestdriftig Veenendaal haalde eerste winst binnen G+WV*V* in laatste minuut door Spakenburg geveld 3-4 VOETBALSTANDEN CHEVROLET 3-2 OVERWINNING OP LEIDER BAARN Piet Muller attaqueerde Vondeling en moest naar Ideedkamer Rhenus zet overwinningenreeks voort Oranje-Wit behaalde voor 't eerst de volle winst tegen St. Maarten 2-1 S.V. Panter stortte na rust ineen tegen Tersehuurse Boys 3-7 DVSA (zaterdag) zette opmars voort met 2-1 zege op SVMM 0 P E L Nieuwsblad „DE VALLEI" dinsdag 26 oktober 1965 4 Al speelde het gerenommeerde Baarn dan een tikje beter voetbal, een enthousiast Veenendaal heeft zondag weer eens een hu zarenstukje uitgehaald door de leiders met een 32 nederlaag naar huis te sturen. Een wapenfeit dat in het verleden her haaldelijk het geval was en eigenlijk een typisch trekje van de geel-blauwen kan worden genoemd. De rentree van Anton Muller in de aanval mag dan niet alleen als het redmiddel worden beschouwd, een aanwijsbare vooruitgang was het wel. Jam mer dat Piet Muller, die al meer dan tien jaar ongestraft in Veenendaal's eerste opereert even z'n zelfbeheersing verloor, wat hem op een uit het veld sturen kwam te staan. ft GEVAAR Heftig Kulan was Soesterberg de baas 6-2 Jammer Rob Cluistra scoorde hattrick GOALS Beter Fataal Eerste winst voor R.K. Unitas Opgebouwde voorsprong bleek aan 't einde precies voldoende Zondag 3e klas D: ZATERDAG K.N.V.B. 2e klas B: 2e klas C: V.A.B. KORFBAL RDZ (Zeist) - Arena junioren Soesterkwartier - Arena A De spandoeken, vlaggen en paraplu's van de supporters konden Baarn niet redden. De leiders verloren met 3-2. De met toeters en geelblauwe para plu's gewapende Baarnse supporters, die in grote getale De Salamander om zoomden kregen al direct reden tot juichen. Hun aalgladde voorhoede sneed als 'n mes door de Veense ver dediging en forceerde in de prille eer ste minuten al twee hoekschoppen. In de derde minuut daalde zo'n gevaar lijke corner voor de kooi van keeper Hans de Bruin. De doelman wilde nog uitlopen, maar men had vergeten om linksbuiten Dethmer te bewaken, die de bal plotseling voor de voet kreeg en nijdig in het doel prikte, 1-0 en groot gejuich van de Baarnse aan hang. In hoog tempo werd verder gespeeld. Baarn was technisch iets beter, maar Veenendaal gooide een geweldig elan in de strijd, een elan dat we in lange tijd niet ontdekten. De viermansvoor hoede was veel bewegelijker dan nor maal. Anton Muller trok de ballen ver raderlijk voor de doelmond. Maar aan de andere kant was het ook geen wol kenloos luchtje. De zeer gevaarlijke midvoor Dirk Woudenberg - die nota bene tegen VVY zes treffers had ge plaatst - moest met alle geweld door de achterhoede worden getemd. In de 25e minuut sprongen de Vee- nendalers omhoog Een goede voorzet van rechts werd door Derksen tegen de lat gekopt, de snel en handig inge lopen Dick van Dijk zette z'n wreef tegen de bal en joeg het leer retour. Keeper De Ruiter haalde als een ge slagen man de bal uit de netten. Ge lijk, 1-1. De pret was nog lang niet op. Die Woudenberg in de Baarnse aanval eis te de aandacht Twee minuten na de gelijkmaker was het al weer zover. De lange Baarn midvoor nam heel lis- tigjes de bal met de hand mee, zonder dat de scheidsrechter er erg in had, stoomde door, maar kwam na een bot sing met keeper De Bruin te vallen Zo werden de kansen verkleind, maar de listige Woudenberg wist de bal, ter wijl hij op de grond lag nog in het doel te. tikken, 1-2. Even later suisde een vliegend schot van dezelfde speler langs de palen. Veenendaal kreeg het even benauwd, maar kwam terug via Lindeboom, die een goede pass aan Dick van Dijk gaf. Een vlijmscherpe voorzet en zeer ver rassend stuurde Anton Muller - die met z'n rug naar het doel stond - een trekbal naar het net, 2-2. Het spel was. zonder tot grote hoog te te komen, bijzonder boeiend, waar aan het fraaie herfstweer misschien mede debet was, want het stemde spe lers en publiek mild. Een fantastisch hakje van rechtsbinnen Burgman, een gemiste kans voor Anton Muller en een buitenspel doelpunt van de door zetter Woudenberg waren nog enkele spannende voorvallen in de eerste helft, zonder aan de stand iets te ver anderen. Na rust werd de strijd heftiger en bij vlagen ook rommelig. Scheidsrech- Kulan heeft zaterdag de leiders positie verbeterd door met 6-2 van Soesterberg te winnen. Daar SVMM haar wedstrijd verloor staat Kulan thans heel fraai met vijf punten voorsprong aan de kop. Vanaf het beginsignaal van de goed leidende scheidsrechter Van Straten was Soesterberg iets sterker. Het Kulan doel kwam on der zware druk te staan. Na vijf minuten keken de SKF'ers al te gen een 1-0 achterstand op. Na een goede aanval was het de linksbuiten, die doelman Sukkel kans loos passeerde, 0-1. Soesterberg bleef aandringen, maar verder liet de goed draaiende Kulanachterhoede het niet komen. Na 10 minuten een goede aan val van Kulan op links. Huisman schoot hard in, de doelman kreeg het leer niet onder controle en Hensen profi teerde prompt. 1-1. De Kulan voor hoede kwam nu pas op gang. Vijf mi nuten later was het al 2-1 toen Bruis naar Hensen doorgaf, die hierna het doel van Soesterberg met een zuiver schot doorboorde. Na 25 minuten zette Huisman een verdediger op het verkeerde been, gaf goed door naar Bruis en zwaar ge hinderd door de spil wist Bruis toch te scoren, 3-1. Vlak voor rust schoot Hensen keihard langs de paal. Na de pauze was Kulan overwegend sterker. Al na vijf minuten werd het 4-1 toen Hensen na een hoekschop doel trof. De wel zeer produktieve Hensen wist even later van dichtbij raak te knallen en bracht de stand op 5-1. Even ging Kulan stoom afblazen Soesterberg profiteerde hier goed van en liep door de linksbinnen in tot 5-2. Even later moest Sukkel uitlopen om verder onheil te voorkomen. In de laatste minuut maakte Kulan het halve dozijn vol. Een pass van v. d. Broek bereikte J. Hensen en alleen voor de keeper gekomen maakte hij wederom geen fout en voor de vijfde maal maakte de SKF'er een fraai doel punt De overwinning van Kulan was, gezien het vertoonde spel volkomen verdiend. ter Van Reenen moest zijn arsenaal'se legioen trok teleurgesteld af. Vee van vrije trappen aanspreken. Mid- nendaal had weer eens een leidende voor Woudenberg werd op zijn huid ploeg verslagen. Zo doorgaande is er gezeten door de stevig gebouwde Wim goede hoop voor de toekomst, al zal Gerritsen, maar dat belette de goal- de achterhoede tot rustiger spel moe- getter van de Baarnse club niet om na ten komen. Aanvallend was een grote missen van C. Gerritsen een gloeiende kogel los te laten, die centimeters over de lat scheerde. Na tien minuten Veenendaal in de aanval. De tacticus Lindeboom aan de bal, na aangeven van Derksen. Een rommelige situatie, maar het gestrekte been van Lindeboom liet de bal een streep trekken, precies langs keeper De Ruiter heen. Grote vreugde bij de thuisclub en een 3-2 voorsprong. Baarn ging zich hierna bijzonder roeren. Met alle macht werd gepoogd Veenendaal van z'n stuk te brengen. Het was daarom bijzonder jammer dat de altijd technisch en knap spe lende P. Muller z'n zelfbeheersing ver loor en rechtsbuiten Vondeling in de heupzwaai nam. Arbiter Van Reenen strekte z'n vinger en voor Piet was het spel gebeurd. Met trage gang ver trok hij naar de kleedkamer. Overigens oordeelde de arbiter milder over een overtreding van de Baarnse back v. d. Vlekkert. Hij had hem dezelfdeweg kunnen wijzen, maar bepaalde zich tot het uitdelen van een vrije trap. Baarn zette alles op alles om de tien Veenendalers te overrompelen. Mid voor Woudenberg had een beenbles sure opgelopen en werd vervangen. Hierdoor werd bij de gasten de meest gevaarlijke speler uitgeschakeld. Vee nendaal raakte meermalen in paniek, keeper De Bruin plukte een harde kop bal van de lijn en ook Gerritsen kon op het nippertje redden. In de allerlaatste minuut ging Vee nendaal er even vandoor. De goed spe lende A. Muller zond een ragfijne pass naar W. Derksen, die de bal ronduit langs de keeper joeg. Buitenspel zei scheidsrechter Van Reenen, een uit spraak waarmee wij het niet geheel eens konden zijn. Even later werd af gefloten en stormde Veenendaal jui chend naar de kleedruimte. Het Baarn- verbetering merkbaar. De gevaarlijke Baarn midvoor belaagt keeper De Bruin van Veenendaal. GVVV heeft in de wedstrijd tegen Spakenburg aan de rand van een gelijk spel gestaan. De blauw witte defensie kon in de laatste fase geen beheersing opbrengen bij de stormlopen van Spakenburg en moest in de laatste minuut voor de vierde maal capituleren, waardoor de Koelewijns juichend om de 4-3 overwinning het Sportpark afstapten. GVVV speelde weliswaar minder snel dan de mannen uit het vissersdorp, maar dank zij een opmerkelijke produktiviteit van Rob Cluistra kwam men toch telkens weer naast de Spakenburgers en had gemakkelijk een gelijk spel kunnen grijpen. Toch weer een nederlaag dus en GVW blijft enigszins troosteloos onderaan de ranglijst staan. Al in de eerste minuten vielen de goals. Spakenburgs aanvoerder, mid voor Bos, trok in de tweede minuut het doelgebied binnen en gaf vanaf de 16 meterlijn een daverend schot, waarop keeper Pavert geen antwoord had, 0-1. Het antwoord van GVVV liet niet lang op zich wachten. Vier minuten later veerde Van Manen hoog op na een goed genomen hoekschop, kopte door naar de meegekomen Cluis tra, die met een gloeiende omhaal het net achter keeper Beukers liet tril len, 1-1. Hierna ontspon zich een aardige strijd, waarbij Spakenburg echter het tempo aangaf. De ex-internationaal Piet v. d. Kuil, die de club traint, had blijkbaar het punt van de snelheid goed doorgenomen. Rechtsbuiten Ver meer was een voortdurend gevaar voor de langzaam reagerende achterhoede van GVVV. Doelman Pavert moest zich in volle lengte voor de voeten van deze oprukkende rechtsbuiten storten om hem de scoringskans te ontnemen. In de 25e minuut drukte Spaken burg het overwicht in een tweede doel punt uit. Linksbinnen Hartog knalde van zeker 30 meter afstand het leer in de bovenhoek, 1-2. Schuchtere aan vallen van GWV waren het gevolg. De binnenspelers voerden te trage ac ties uit, alleen de midvoor was nog wel eens bewegelijk. M. v. d. Boven- kamp probeerde het met een afstand schot dat over de lat suisde. De kleine voorsprong van Spakenburg bij rust was feitelijk wel verdiend. Na rust kwam GVVV beter voor de dag. -Er werd sneller geopereerd in de aanval, maar daarentegen kon de de fensie haar draai niet vinden. Men speelde veel te paniekerig en huldigde het systeem weg is weg, waardoor on nodig hoekschoppen werden wegege- ven. In de achtste minuut roffelde Cluis tra langs enkele Spakenburgers, pas seerde ook de uitnemende spil Roos en vuurde ineens op het doel. Keeper Beukers dook naar de grond, maar liet de bal onder zijn lichaam doorglijden. Weer gelijk, 2-2. Er was weer van alles mogelijk, dank zij de vuurkracht van Cluistra. Maar na een half uur kwam dan dat fatale moment. Back Veenendaal wist geen raad met de bal, speelde veel te zacht op Pavert terug, die nog wel probeerde om de oprukkende Hartog het scoren te beletten, maar deze spe ler drukte door en knalde in een ver laten doel. Een akelig misverstand en een fortuinlijke voorsprong voor Spa kenburg, 2-3. Maar weer was de hoop op Cluistra gevestigd. Een scherpe voorzet van Scholts werd ineens op de wreef ge nomen en oerhard ingekogeld, 3-3. De spanning werd groter. Een spanning waartegen de wankele GVVV achter hoede niet opgewassen bleek. Er kwa men hachelijke momenten voor het doel van Pavert. Men speelde de bal niet beheerst uit het doelgebied. Alles ging te verward en het aantal hoek schoppen steeg. Uit de laatste corner kon Spaken burg de begeerde winst grijpen. Nie mand dacht eraan om de vrijstaande Bos 'te bewaken, die door een haag van spelers heen het net wist te ra ken, 3-4. Een nederlaag die niet nodig was geweest wanneer men het hoofd koel had gehouden. De doelpunten van Spakenburg waren min of meer ge- luksgoals, die van Cluistra van veel beter gehalte. Jammer voor de goal- getter dat zijn club desondanks nog verloor. De mannen van R.K. Unitas lie ten zondag tegen het Utrechtse Sterrenwijk zien dat de geestdrift nog niet uit de ploeg verdwenen was. Het spel was veel sneller en met name de voorhoede speelde veel gevaarlijker. De 2-1 over winning van Unitas was nog maar een magere beloning voor het ver toonde overwicht. Wanneer men met de rust met 3-0 had voorge staan was dit heel normaal ge weest. Op een keihard veld trad Unitas aan met de gelegenheids- spil Besseling en met H. Drost als rechtsbuiten. Vooral Besseling moest nog wennen aan de voor hem vreemde plaats. Toch wist hij zich goed aan te passen en voorkwam menig gevaar. Unitas was zich goed bewust van het belang om winstpunten te behalen. Men ging fel in de aanval. Maar Sterrenwijk liet zich niet onbetuigd en zette keeper Brekelmans ook voor problemen. Wat er echter door beide partijen gepro beerd werd, de doelpunten waren schaars. Corjanus kreeg wel een goede kans na een lange trap van Besseling, maar miste en ook Jenner kon de bal niet tussen de palen krijgen. Rust 0-0. Na de pauze een opdringend Sterren wijk, maar Drost, Romijn, Besseling en Meulenbroek joegen alles naar voren. Na tien minuten een goede en snelle aanval van Unitas waaruit Van Ojik de bal op zijn slof nam en doelpuntte, 0-1. Unitas wilde doordrukken, maar de zeer goed spelende Sterrenwijk doelman was paraat. Hij hield de on mogelijkste ballen uit zijn doel. De defensie van Unitas wist lang stand te houden, maar zwichtte na een kwartier waardoor de stand gelijk werd, 1-1. Menig Unitas supporter hield zijn hart vast, maar de spelers waren beslist niet ontmoedigd. Men ging enthousiast door en zowaar slaag de midvoor Corjanus vijf minuten voor tijd erin een goede voorzet te g^ven die door H. Drost voortreffelijk met het hoofd werd afgewerkt, 1-2. In de resterende korte periode nam Unitas geen risico meer en de eerste winst werd met gejuich binnengehaald. Hopelijk wordt komende week het hoog geklasseerde Schalkwijk warm ontvangen op het Sportpark. De Uni- tasspelers hebben zich stuk voor stuk bijzonder ingespannen en de zege is dus verdiend te noemen. In een, vooral in de eerste helft, snelle wedstrijd heeft Rhenus op het Candia- veld opnieuw twee punten binnengehaald. De tegenstander „de Meeuwen" gaf stug tegenspel zodag het er aanvankelijk niet op leek, dat Rhenus weer een grote overwinning zou behalen. Toch kreeg Rhenus in de beginfase van de wedstrijd goede kansen, maar de doel man van de Meeuwen wist met veel be kwaamheid en evenveel keepersgeluk zijn doel schoon te houden, al werd hij ge slagen door een kopbal van Eibers, die echter tegen de lat kwam. In de tiende minuut schoot Jan ten Braak, op de rand van buitenspel Rhenus naar 1-0. De Meeuwen wisten daarna het spel te ver leggen, zodat de Rhenus verdediging ge ducht aan de tand werd gevoeld. De groenwitte verdedigers gaven ech ter geen krimp. Iedere aanval van de Meeuwen strandde dan ook op Joop van Beek, Pierre van Baal en Henk van Wal- sem, zodat doelman Martien Kok weinig werk kreeg. Vlak voor de rust strafte scheidsrechter Van Keeken, die aanvankelijk veel te veel door de vingers had gezien een charge tegen Rhenens middenvoor met een pe nalty af. Joop van Beek maakte geen fout (2-0). Het tempo lag in de tweede helft aan zienlijk lager. Reeds in de zevende mi nuut liep Veenendaal goed door op een uitstekende pass van één van de Rhenus voorwaartsen en hij gaf de Meeuwen doelman voor de derde keer het nakijken 3-0. Hoewel de Meeuwen tal van aanvallen opzetten slaagden zij er niet in werkelijk gevaarlijk te worden. Wel gevaarlijk was het schot van de midvoor van Rhenus in de 20e minuut waarbij de keeper Jan ten Braak was er als de kippen bij om 4-0 aan te laten tekenen. Hiermee was de wedstrijd bekeken er geloofden de heren het wel. Geurt van Veenendaal naakte er nog 5-0 van en de Meeuwen wisten zowaar in de laatste mi nuten de eer te redden (5-1). Volgende week speelt Rhenus uit tegen Bunnik. De stand aan de kop bjj de le klasse B' 1. Rhenus 7 wedstrijden 12 pnt 2. R.K. Stormvogels 7 wedstrijden 11 pnt 3. Bunnik 7 wedstrijden 10 pnt 4. Minerva 7 wedstrijden 9 pnt Uitslagen senioren Rhenus: Rhenus 2-Voorwaarts 2 2-1; Rhenus 2 bo venaan met 9 pnt. uit 5 wedstrijden; Rhe nus 3-DVSA 2 4-2 (8 pnt uit 5 wedstrijden; EDS 2-Rhenus 4 4-0 (3 pnt. uit 5 wedstr Eindelijk behaalden de Elstenaren op 't Sportpark een overwinning. Een brood nodige zege die behaald werd in de eerste helft op St. Maarten. In deze eer ste helft bracht, de voor de eerste maal na z'n operatie weer opgestelde Steven Veenendaal midvoor Enzler in goede positie en dat deze speler zulke kansen niet gegeven moeten worden, heeft de Utrechtse goalie ondervonden. Een gewijzigd Oranje-Wit team kreeg voor Enzler, de St. Maarten defensie al snel na het begin wederom een in snelheid verraste, op 't harde schot domper. Bij een aanval van St. Maar- van de Elster-aanvalsleider had de ten raakten de Elster verdedigers J.j Utrechtse goalie geen antwoord 1—0. Veenendaal en J. v. Rijn in botsing,} Enkele minuten later behoedde waarbij linkshalf v. Rijn met een era- Vrouwe Fortuna de Elstenaren voor de stige blessure het veld moest veria- j gelijkmaker. Alleen voor keeper Rot ten. Hij werd vervangen door KI. vanterdam gekomen ging de bal hoog over. Zetten. Gelukkig was de ploeg nietj Een buitenspeldoelpunt van St. Vee- aangeslagen en gingen zij in 't offen-nendaal werd afgekeurd. Maar de sief. Gesteund door 's goede spel van Oranje-Witters gingen nu wel door en T. Drost en St. Veenendaal kwamen er kansen. Het duurde tot in de 20ste minuut dat St. Veenendaal op 't mid denveld de bal bemachtigde en mid- in de 36e min. kwam de beloning. Wederom was 't St, Veenendaal die keurig doorhakte naar midvoor Enzler, die de bal goed meenam en de St. Maarten keeper beheerst passeerde 2-0. Verandering in deze stand kwam er voor rust niet meer. Na hervatting van 't spel een totaal ander beeld. Waar om de Elstenaren nu al een verdedi gende taktiek aannamen is een raad sel maar zij namen dit risico en na later blijkt een goede gok. De Elster defensie kreeg een agres sief aanvallend St. Maarten tegen over zich en dat zich, dan soms paniek In Het jubilerende SVP, dat deze week het 20-jarig bestaan van de vereniging viert heeft zaterdag weer twee kostbare punten aan de tegenstander moeten afgeven. Tersehuurse Boys, de debutant in deze afdeling blijkt over een zeer enthousiast elftal te beschikken waarbij men de overrompeling op knappe v°ordoet spreekt vanzelf. wijze weet toe te passen. Voor rust trok de ploeg uit Terschuur al verwoedde 17de min. kwam er dan een tegen- ten strijde, maar desondanks kon Panter een 2-1 voorsprong nemen. Na de doelpunt. De Utrechtse rechtbinnen pauze wisten de Boys in vijf minuten tijds driemaal raak te schieten. j passeerde enkele oranje-verdedigers gaf jnaar de vrijstaande linksbuiten die De Panterachterhoede stond van al |confronteerd. Nauwelijks was afgetrapt dard inkogelde 2—1. Keeper Rotter- dat geweld soms vreemd te kijken en of de bal lag al in het net. De hele ;dani kwam vijf minuten later precies raakte langzamerhand de greep op het achterhoede miste, de Boys rukten°P tijd uit zn doel om de St. Maarten spel volkomen kwijt. Terschuur be- massaal op en via een been van eenlmidvoor hel scoren te beletten. Ook de haalde een overwinning met de korf- SVP-er vloog de bal tegen het net. 0-1. bal cijfers 7—3. Onder ideale weersomstandigheden en op een prachtige grasmat ontving DVSA j.l. zaterdag het dit seizoen bijzonder goed voor de dag komend SVMM uit Maarn. Door beide elftallen werd sportief en geestdriftig gespeeld en de wed strijd kreeg tegen het einde een zeer spannend karakter. DVSA begon over rompelend en reeds bij de eerste aanval knalde rechtsbinnen v. d. Berg tegen de paal. In de beginfase was DVSA wat sterker en dit resulteerde al spoedig in een uitstekend doelpunt van Blankenstijn 10. Gaandeweg kreeg de strijd een volkomen gelijkopgaand karakter. Om beurten werden aanvallen opgezet en kregen de verdedigers aan beide kan ten alle gelegenheid hun krachten te to nen. De defensies bleken bij beide ploegen volkomen betrouwbaar en hoewel er soms kleine kansen ontstonden, kwamen er geen doelpunten en brak de rust aan met een kleine 1-0 voorsprong voor DVSA Na de hervatting opnieuw weer een sterk aanvallend DVSA. In de 5e minuut volgde een verre voorzet van links Mid denvoor van Mourik spurtte naar voren en over de uitlopende Maarnse doel ver dediger kopte hij de bal in het net Ge lijktijdig floot de scheidsrechter echter voor buitenspel en werd het doelpunt niet toegekend. SVMM werkte zich hierna on der de druk uit en ging het DVSA-doel weer onder druk zetten Ook nu zonder resultaten. De wedstrijd ging vervolgens opnieuw volkomen gelijk op. al kreeg SVMM misschien wat betere kansen. Na een half uur spelen kreeg de linksbuiten van SVMM de bal te pakken, kwam naar binnen en met een boog over de verkeerd opgestelde DVSA-goalie verdween de bal in het doel 1-1. Meteen trachtte SVMM door te drukken. Er kwamen enige kritie ke situaties voor de DVSA-veste. maar keeper van Mourik wist zijn doel verder schoon te houden, al raakte hij hierbij ge wond bij een moedige duik voor een aan vallende speler Gelukkig kon hij de wed strijd voortzetten. Intussen liet de DVSA-aanval zich ook niet onbetuigd. 10 minuten voor het einde volgde weer een snelle aanval van DVSA Een achterspeler van SVMM onderschep te deze aanval, doch bij het wegwerken in het strafschopgebied gebruikte hij daarbij onnodig zijn hand en gaf scheids rechter Raven uit Rens\^oude, die goed leidde, een strafschop. Linksbinnen Gijs de Kroon liet deze kans niet onbenut en schoot DVSA naar een 2-1 voorsprong. Nog gaf SVMM het niet op. Vlak voor het einde kregen de bezoekers op links een hoekschop te nemen. Rechtstreeks uit deze hoekschop ver dween de bal laag in het doel, doch reeds had de scheidsrechter gefloten voor on geoorloofd aanval van de DVSA-keeper en werd ook dit doelpunt niet toegekend DVSA ging zich in de laatste minuten meer tot verdedigen van de voorsprong bepalen en kon SVMM meer aanvallend worden. Vlak voor het einde knalden de gasten nog eens tegen de lat. doch doel punten kwamen er niet meer Het einde kwam tenslotte met een zwaai bevoch ten 2-1 voor DVSA. dat daardoor weer enige plaatsen omhoog klom op de rang lijst. Panter werd met de merkwaardige overrompelende taktiek al direct ge- Holland Baarn SEC VVY Zeist Saestum Vriendenschaar Fortitudo VVOG Donar CDN Veenendaal 6— 9 6— 8 6— 8 6— 8 6— 7 6 6— 6 6— 6 6— 5 6— 4 6— 3 6— 2 SHO Zuidvogels Kozakken Boys Zwart Wit Quick Boys Rijnsburgse Boys RVVH SSC' 55 DOVO NDSM Roda Boys WHC Spakenburg Urk VVOG Huizen SVZW DES Apeldoorn DOSK Deto GVVV 8—12 7—10 8—9 6— 8 7— 7 6— 7 7- 6 7— 6 7— 5 6— 3 7— 3 7—14 8—10 7— 8 7— 8 7— 7 7— 7 8— 7 7- 6 7— 5 7- 4 7— 2 De gasten hielden dit tempo nog ge ruime tijd vol, waardoor de SVP de fensie voor moeilijke problemen kwam te staan. Tot grote vreugde van de spelers en publiek kon A. Pol na een voorzet van v. Stempvoort de gelijk maker inkoppen. Het gejuich was nauwelijks verstomd of het was alweer raak. Een zacht schot van v. d. Heu vel werd door de Tersehuurse doel man niet goed beoordeeld en zo leidde Panter met 21. Het was duidelijk dat de enthousiaste ploeg uit Ter schuur hier geen genoegen mee zou nemen. Vijf minuten na rust was de achterstand ingelopen en omgezet in een 42 voorsprong. Panter was door al die goals uit het veld geslagen. Tien minuten later scoorden de Boys 52 en hiermee was de strijd wel ge streden. Vlak voor het einde toen de gasten al een 7-2 score hadden opge bouwd, mocht A. Pol nog een penalty nemen wegens hands. Uit deze straf schop werd de derde Pantergoal ge boren Eindstand 7—3. Tien minuten ivoor tij^j moest de Panterspeler J i Bolderman vervangen worden door zijn i broer G. Bolderman. Voor SVP, dat deze week feest en zaterdag rust heeft wordt het tijd zich te bezinnen op het binnenhalen van de kostbare winst punten. KIRPESTEIN VEENENDAAI CITY-MOTORS - EDE Oranje Wit voorwaartsen kregen nog goede kansen maar het bleef bij deze 21 stand. Een overwinning die de Elstenaren juist dat beetje zelfver trouwen kan teruggeven, wat voor de ze zware competitie heus nodig is. Weer heeft het juniorenteam geen kans gezien om winstpunten uit de wedstrijd te halen. Men begon met goede moed, maar RDZ was de laatste tijd goéd voor de dag gekomen. In het begin was Arena aardig tegen RDZ opgewassen. Het spel ging over en weer. Het middenvak van Arena onderschepte veel ballen doordat RDZ on zuiver plaatste. Toen de bal eenmaal in de aanval van RDZ was, bleek, hoe be langrijk het is. goed te dekken. Zo werd het 1-0. Het tweede doelpunt werd door een zelfde fout gemaakt Arena kreeg voor rust nog 2 strafworpen toegewezen, doch deze werden helaas gemist. De ruststand was 3-0. In de 2e helft was Arena sterker; er werden 2 doelpunten achter elkaar ge maakt. Nog even werd het voor Arena gevaarlijk, maar de strijd verplaatste zich naar de andere kant. Het was jammer dat men niet tot een gelijk spel kon komen, want de eindstand werd 3-2. Doelpunten kwamen van Hen- nie van Walsem en Hans Verkerk. Ook deze wedstrijd eindigde in een ne derlaag voor Arena A De Rhenenaren be gonnen deze wedstrijd goed en al gauw kwam het eerste doelpunt van Wim Luis man. Het spel van Arena was goed, maar de verdediging liet nog al eens wat te wen sen over tegen de aanvallen van Soester kwartier De rust ging in met een 1-1 stand, dus er kon nog van alles gebeuren. Na rust kwam Soesterkwartier met on verwachte aanvallen en de stand werd gauw 2-1. Een kwartier voor het einde maakte Soesterkwartier er 3-1 van.

De Vallei | 1965 | | pagina 3