Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Gemeente Rhenen zal in 1980 een bevolking van 20.000 zielen tellen II AGENDA SOCIOGRAFISCH RAPPORT OVER RHENEN VERSCHENEN UITBREIDING NAAR DE KANT VAN ACHTERBERG 99 cent Vergadering afd. Rhenen van de Ned. onderwijzers vereniging Samenvoeging Dr. Heksterschool en v. d. Westeringhschool in nieuw gebouw in Engelenburg Twee jubilarissen bij Panter Sigarenfabrieken N.V. Sportvereniging Panter recipieerde Instuif naar Dr. Heksterschool Sint-Nikolaasaktie in Amerongen VRIJDAG 29 OKTOBER 1965 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Deze week werden de exacte uitkomsten bekend van het sociografisch onderzoek dat in het begin van dit jaar werd ingesteld en waarbij de bevolking werd geënqueteerd over de meest uiteenlopende onderwerpen. Al eerder werd op een persconferentie opening van zaken ge geven, maar de thans verschenen cijfers en toekomstverwachtingen zijn dermate interes sant dat een kort uittreksel reeds tal van problemen behandelt. WIST U Stagnatie bouw raadhuis opgeheven WAARDEBON T s 1 1 3^£i 11930 BROUWER A ELS T 39e JAARGANG Nr. 85 Redaktie en administratie: Parallelweg: 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 583427 Redaktie: W. F. ter Hoeren Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bij de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 16 cent Speciale kontraktprjjzen op aanvraag Minimum advertentie 40 mm Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50. elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 2,25 per 3 maanden Losse nummers 25 cent Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Rhenen Eist Achterberg Amerongen Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt De Klomp Ederveen Renswoude Scherpenzeel UITBREIDING Jn het door Drs. M. Peet uitgegeven rapport wordt de verwachting uitgespro ken dat Rhenen in 1980 een bevolking van 20.000 zielen zal hebben. De grootste aan was zal natuurlijk de stad Rhenen te ver werken krijgen. Het plan Domineesberg moet dan al lang volgebouwd zijn en het plan Donder- berg zal zijn voltooiing naderen. De uit breiding van Rhenen zal dan moeten plaatsvinden in noordoostelijke Richting naar de kant van Achterberg. Eist en Achterberg daarentegen hebben de toegestane limiet reeds lang bereikt. Een doorgaande lintbebouwing tussen Eist en Rhenen spot met ieder planolo gisch denken en wordt dus afgewezen. Eist zal zich dus moeten uitbreiden in noordelijke richting tot aan het bosgebied. Dan zal dit dorp tot het jaar 2000 uit de moeilijkheden zijn zo wordt geconclu deerd. Er bestaat dan ruimte voor de bouw van 500 huizen in Eist. De uitbrei ding van Achterberg wordt een zo kost bare zaak i.v.m. de abnormale grondprij zen zodat in dit agrarisch gebied weinig te verwachten is. Het plan Donderberg zal hoofdzake lijk worden bewoond door mensen uit de forenserende werknemende nieuwe middenstand, zodat dan vanuit Vee nendaal en Wageningen een zekere overloop te verwachten is. De bouw van woontorens en flats wordt daarom aanbevolen. Zowel Wageningen als Veenendaal oefenen een zekere druk op Rhenen uit, zo wordt gesteld en laatst genoemde plaats vooral om het aantrekke lijk woonmilieu. Het betreft hier mensen die Rhenen nodig heeft om het sociale milieu wat op te trekken. De bouw van exclusieve middenstandswoningen en enkele torenflats moet dan ook worden aanbevolen. Hoewel Rhenen dus 20.000 zielen zal tel len is het niet nodig dat de industrie wordt uitgebreid. Het aanbod van werk krachten kan gemakkelijk worden opge vangen. Groei De naoorlogse groei bleek in Rhenen procentueel groter dan in'Eist en Achter berg. Rhenen groeide met 50%, Eist met 25%, Achterberg nam zelfs met 4% af. Uit de antwoorden die de bevolking gaf op de gestelde vragen bleek dat een op drie Rhenense gezinshoofden in het bezit is van een auto. Het aantal woonforensen y is sinds 1947 verdubbeld en bedroeg in 1960 precies 2000. Zij behoren voorname lijk tot de arbeidersgroep. Het aantal vrouwelijke forensen is 20% van het to taal. Er zijn 774 werkforensen, die voorna melijk werken in een militaire indu strie. De aangrenzende gemeenten dat deze week een grote, oude boom moest worden geveld? dat dit aan de Zuivelstraat gebeur de? dat de automatische zaag het kar wei in een mum had verricht? dat de boomtrekkers hard moesten terughollen om niet te worden ver morzeld? dat de reus met daverend geweld neerstortte? dat een Veenendaalse jongeman slim dacht te zijn? dat hij na aanhouding door de po litie een valse naam opgaf? dat men Hermandad niet zo snel kan misleiden? dat hij nu een dubbele bekeuring zal moeten betalen? Wageningen en Veenendaal leveren 65% van deze naar Rhenen komende forensen. Sommigen echter (ruim 250 man) moeten meer dan 2 uur reizen om op het werk te komen, zodat woon ruimte bij voorkeur in Eist moet vrij komen voor deze categorie. Er werden in totaal 3680 formulieren uit gezet, waarvan de enqueteurs er 2000 is 54% terug ontvingen. In Achterberg be stond de grootste belangstelling voor de enquete. Naar kerkgenootschap gemeten staan de hervormden ver boven aan met 65%, gevolgd door de gereformeerden met 11,9%. Geen godsdienst had 11,2%. In totaal 865 gezinshoofden werken bui ten Rhenen, waarvan precies de helft in Veenendaal. Wageningen bezet met 142 de tweede plaats. Het inkomen van de Rhe- nenaren is uiteraard gevarieerd. Bijna vierhonderd gezinnen moeten toekomen van minder dan f 5000,- per jaar, ruim duizend kunnen van 5 tot tien mille ver teren en 152 mensen verdienen meer dan f 15.000.-. De helft van de ondervraagden is van mening dat er te weinig werkge legenheid in Rhenen is. Positief tegenover de uitbreidingsplannen staat 59%, negatief 7%, geen mening 28%. De gemeente doet te weinig voor het toerisme is de mening van 58%, men doet voldoende gelooft 27%. Pers De Rhenenaren vinden dat de voorlich ting in de plaatselijke pers voldoende is, althans voor 42%, de voorlichting is on voldoende zegt 20%. Een aantal van 26% wenst een apart informatieblad. De raad zittingen worden intensief verslagen en ook gelezen. Het moet, volgens het rap port voor de journalisten bemoedigend zijn te weten dat 69% van de bevolking de raadsverslagen leest en slechts 8% nooit. Koopgewoonten Over de koopgewoonten van de Rhene naren vermeldt het rapport dat 55% in eigen plaats koopt, maar liefst 43% gaat naar Veenendaal en 13% naar Wagenin gen. 17% winkelt elders, waarbij Arnhem de eerste plaats inneemt en Utrecht als tweede genoteerd staat. Plaatsen als Amsterdam, Den Haag, Nij megen, Zeist, Tiel worden ook genoemd, zij het sporadisch. I Ruim 40% vindt dat de winkels in Rhe nen te weinig keus hebben, 31% vindt dat er te weinig speciaalzaken zijn, 13% zegt te weinig service, 37% vindt het elders goedkoper. De motieven voor het kopen in eigen gemeenten zijn o.a. minder tijdver lies 36%, gunning aan plaatselijke midden stand 29%, ruime keus 2%, goede service 5%. Er zal volgens de opstellers in de Rhe nense winkelbedrijven wat moeten ge beuren, wil men niet verder achterop ra ken. Onderwijs en recreatie Meer dan de helft van de kinderen vol gen dagonderwijs in Rhenen zelf. Naar Veenendaal gaat 5% evenals naar Wage ningen. Over de recreatie en de sportbeoefening zijn de meningen sterk verdeeld. Een der de vindt dat er te weinig sportvelden zijn, een derde gelooft van wel genoeg, het laatste derde deel heeft geen oordeel. Meer dan de helft gelooft dat er te weinig accomodatie is voor de zaalsport. Er bestaat behoefte aan een overdekt zwembad en aan goede ijsbanen. Ook vindt de helft dat er geen gelegenheid voor wa tersport is. Veertig procent is geen lid van een vereniging, een behoorlek aantal. Dit aspect van het sociale leven blijft voor hen dus een gesloten boek. Het be zoek aan de verenigingen is ook al niet daverend. 30% komt nooit op de vergadering, het zijn papieren leden. Slechts 17% zou bereid zijn een functie in het verenigingsleven te aanvaarden, de rest heeft geen tijd, geen interesse, of voelt zich er niet bekwaam voor. Ruim 40% van de bevolking gaat voor zijn genoegen uit, de anderen niet omdat men gebonden is door de kinderen,, uit gaan te kostbaar is of binnenshuis genoeg recreatie heeft. Waar gaat de -genoemde 40% naar toe? Naar Arnhem 38%, naar Utrecht 22%, naar Amsterdam 18%, naar Veenendaal en Wageningen 11% naar Ede 3%. Ruim 20% van de Rhenenaren heeft geen interesse in lectuur, bijna 40% wenst een openbare leeszaal en bibliotheek. Zestig procent zou willen verhuizen naar een nieuwe woning, maar 55% heeft bezwaar tegen een flat. Overigens vindt 41% dat in de nieuwbouw te weinig winkels zijn en ook 40% dat er te weinig speelruimte is. Spoor Meer dan de helft van de Rhenenaren vindt dat Rhenen zelf weer een station zou moeten hebben. Zestig procent van de bejaarden wil niet in een bejaardencentrum men wil onaf hankelijk zijn. En zo gaat het rapport maar door. De ingezetenen van Rhenen hebben openhartig hun wensen en verlangens kenbaar gemaakt. Het gemeentebestuur en zij, die op andere wijze leiding geven aan het gemeenschapsleven hebben een bij zonder goed houvast aan de gerede ge gevens. Omdat in kort bestek alle prognoses en conclusies niet gegeven konden worden, hopen wij in de komende weken er nog nader op in te gaan. Maandag j.l. vergaderde .in Het Wapen van Rhenen de afdeling Rhenen e.o. van de Nederlandse Onderwijzers Vereniging. Van deze afdeling zijn lid de meeste leerkrachten, die in de gemeenten Rhenen, Veenendaal en Amerongen werk zaam zijn bij het Openbaar Onderwijs. De vergadering was in hoofdzaak uit geschreven om te trachten in enkele vacatures in het bestuur te voorzien. Het bestuur werd als volgt samengesteld: Voorzitter, de heer G. B. Runge; se cretaris, de heer H. Zachte; penning meester, de heer H. Wilbrink; leden, de heer H. L. Veenstra en de heer J. H. Boer. Nadat de vergadering zich geruime tijd had bezig gehouden met het komende congres, was het woord aan het hoofd bestuurslid, de heer H. van Wijk die enige inlichtingen verstrekte over wijzigingen die zich zullen voltrekken in de ziekte kostenregeling en de pensioenwetgeving Er komt een nieuwe ambtenaren- ziektekostenregeling. die ook voor de on der wijzers zal gelden. De interimregeling vervalt dan. De ambtenaren en het Rijk zullen een SANERING OPENBAAR ONDERWIJS In de gemeenteraadsvergadering van donderdag a.s. za! de raad moe ten besluiten over een voorstel van b. en w. dat behelst een samen voegen van de openbare dokter Heksterschool en de W. van de Westeringschool in een nieuw schoolgebouw dat in het complex De Engelenburg zal worden gebouwd en waarvoor de plannen reeds ge heel rond zijn. De vrijkomende lokalen in de W. v. d. Westeringhschool komen ter beschik king van de Hervormde Rehoboth- school die met ruimtegebrek kampt. KNAAPJE BRAK BEEN NA PLOTSELING OVERSTEKEN Het vijfjarig zoontje van de fam. Van B. stak woensdag plotseling het Zwaai- plein over en werd door een passeren de auto aangereden. Het ventje moest met een gebroken been naar het Ju- lianaziekenhuis worden overgebracht. Dinsdagmiddag werden in een intieme bijeenkomst bij de Panter Sigaren fabrieken een tweetal jubilarissen gehuldigd. De heren A. Paardekoper, werk zaam op de compleetafdeling en de heer J. Tijssen werkzaam op de oppak- afdeling herdachten het feit dat ze 25 jaar geleden in dienst van Panter tra den De jubilarissen werden toegesproken door de directeur van het bedryf, de heer J. J. van Schuppen, die hen dankte voor de medewerking door dik en dun getoond. overgang van de hand- het machinewerk heeft Vooral de arbeid naar vele puzzels opgeleverd, die thans praktisch zijn opgelost. De heer Paar dekoper dankte hij in 't bijzonder voor het vervullen van een funktie in het bestuur van de Sportvereniging Pan ter. Tenslotte sprak de heer Van Schuppen de wens uit dat beiden nog tal van jaren aan het bedrijf verbon den zullen blijven. Namens.het personeel sprak de heer T. Verkuyl, lid van de fabriekscom- missie. Hij feliciteerde de jubilarissen en hun echtgenotes met het bereiken van deze mijlpaal. Spreker stelde het zeer op prijs dat de directie van Pan ter aan dergelijke gebeurtenissen zo- kuyl ging voorts wat dieper in op de mechanisatie van de sigaren industrie en de concentraties die rondom ons geconstateerd worden. Hij hoopte de heren Paardekoper en Tijssen nog lang als collega's in Panter-verband te mo gen meemaken. De bedrijfsleider, de heer J. van de Weerdhof. zag dit 25-jarig dienstver band vooral in het licht van de hui dige tijd, nu sneller dan vroeger van dienstbetrekking wordt gewisseld. Na de uitspraak dat Panter trots kan zijn op zulke medewerkers sloot hij zich geheel aan bij de felicitaties van de vorige sprekers. Namens de jubilarissen sprak de heer Paardekoper een dank woord, waarna in de kantine van het veel aandacht schenkt. De heer Ver- bedrijf een receptie werd gehouden. De Stichting De Instuif zal dan intrek nemen in de Dr. Heksterschool. De Stichting vorming bedrijfsjeugd krijgt dan het oude gebouw van De Instuif en de Chr. Technische school krijgt lokalen in de Tekenschool. Ten slotte zal de openbare kleuterschool in de Dr. Heksterschool ook verhuizen naar het nieuwe gebouw in De Enge- lenburgh. PROGRAMMA CON AMORE Het herv. evangelisatiezangkoor „Con Amore" o.l.v. de heer C. Budding zal op 13 november a.s. een uitvoering geven in de Oude Kerk op de markt op uitnodiging van de hervormde jeugdraad. Ook het Renkumse zang koor zal haar medewerking geven. So liste is Dineke van de Weerd verpleeg ster van het Streekziekenhuis te Ben- nekom. Het koor uit Veenendaal heeft tal van verzoeken moeten af wijzen o.a. uit Amersfoort en Ede. Vorige week donderdag bracht men een bezoek aan de patiënten va a het Streekziekenhuis te Bennekom het geen zeer gewaardeerd werd. Tijdens de vakantietijd stag neerden de werkzaamheden aan de bouw van het nieuwe raad huis tengevolge van personeels gebrek. Er ontstond een achter stand op het tijdschema. Deze achterstand is inmiddels geheel ingelopen. Op 26 oktober kwam het laatste deel van de begane grondvloer gereed. Verwacht wordt dat de eerste verdiepingsvloer nog voor het einde van dit jaar gereed zal zijn, waardoor zelfs een voorsprong verkregen is. Van het totaal gevoteerde bedrag van f 5.740.000,dat op 25 juni door de Raad werd verstrekt is thans bijna een miljoen opgebruikt. Het nieuwe kantoor van „Unitas", de Chr. textielarbeiders werd gisteravond door de plaatselijke voorzitter, de heer D. Blankespoor, aan het landelijk bestuur van „Unitas" over gedragen. gelijke premie betalen. Enerzijds is de re geling voor bepaalde groepen zekerder en financieel voordeliger, anderzijds zitten er in de nieuwe regeling enige onbillijkhe den voor bijv. de ongehuwden en de ge pensioneerden. Wat de nieuwe pensioen wet betreft zijn er wensen ten aanzien van de waardevastheid Deze is er n.l. wel ten aanzien van algemene loonsverhogingen, maar niet voor het de verhogingen van de onderwijzerssalarissen als zodanig betreft. Ook wenst men de mogelijkheid tot vrij willige pensionering op 60-jarige leeftijd. Besloten werd op 15 december een bij eenkomst te wijden aan een bespreking van het rapport „Nieuwe onderwijsvor men" voor 5 tot 13 a 14 jarigen. In dit rapport wordt een reorganisatie van het onderwijs voorgesteld, waarbij het kleu teronderwijs zal duren van 5 tot ongeveer 7 jaar, het basisonderwijs van 7 tot 11 jaar, gevolgd door brugonderwijs van 11 tot 13 al4 jaar. KNMV kampioensrit met Veenendaalse deelnemer Vandaag en morgen wordt wederom de KNMV kampioensrit verreden over een afstand van 600 km. De eerste dag, vrijdag, rijdt men driemaal het traject van 100 km dat loopt vanaf Schearsbergen/ Ginkelse Heide. Hoenderlo, Kootwijkerzand I weer naar Schaarsbergen terug. Vele prominenten uit binnen- en buiten land verschijnen aan de start, w.o. vijf Duitsers en een Oostenrijker. Aan de rit wordt ook ditmaal weer deelgeno men door de Veenendaalse rijder Chris van Dijk. Onze foto-prijsvraag moest tot onze spijt door de grote hoeveelheid copy uitgesteld worden tot vrijdag 5 novem ber a.s. Dan zal de winnaar bekend worden gemaakt van de prijsvraag van 22 oktober, terwijl ook een nieuwe op gaaf verschijnt. Redaktie „De Vallei" lil 20*jarig jubileum DonderdagaVond j.l. hield de sportvereniging Panter een receptie in hotel de Korenbeurs ter gelegenheid van haar 20 jarig bestaan. Het werd een zeer druk bezochte receptie. De zaal werd gesierd door tal van bloemstukken, aangebo den door zusterverenigingen en andere sportverenigingen. Cadeaux, waaron der diverse fraaie ballen, prykten onder de tafel waarachter het bestuur rond voorzitter Stoffels zetelde. En zo als altijd bij deze aangelegen heden, kreeg het geheel een vorm van 'een reünie. Tal van spelers en oud spelers, thans ondergebracht in andere plaatselijke voetbalverenigingen ont moetten elkaar en er werden uiteraard vele magere en vette koeien uit de sloot gehaald. De KNVB was niet in persoon vertegenwoordigd, doch had een gelukstelegram gezonden, waarin het bestuur en de vereniging van harte |werd gelukgewenst. Diverse scheids rechters uit Veenendaal en omgeving gaven acte de precense. Vrijwel elke voetbalvereniging had een afvaardiging gezonden. Na afloop voor een groot deel gevuld met handte- voor e engroot deel gevuld met handte keningen van belangstellenden en kan de sportvereniging Panter terug zien De jubilerende heren Tijssen (links) en Paardekoper (rechts) met hun echtgenotes werden dinsdagmiddag op hartelijke wijze gehuldigd ter gelegenheid van hun 25-jarig dienstjubileum bij Panter. Op maandag 1 november dinsdag 2 november woensdag 3 november ontvangt u bij aankoop van f 7,50 aan boodschappen en tegen inle vering van deze bon: 500 gr. magere doorregen VARKENSLAPPEN voor GROENWOUDT'S Hoofdstraat 2-4. Veenendaal i w op een zeer geslaagde en geanimeerde receptie, waaruit mag blijken dat vele leden, oudleden en zusterverenigingen van hun belangstelling hadden blijk gegeven. Over het wel en wee van de sport vereniging Panter berichtten wij in een vorige editie, zodat hiervan genoeg zaam bekendheid werd gegeven. I1 T <L. I> Makelaars- en Assurantiekantooi Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef 08385-2918 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties VOORSTEL VAN B. EN W. Zoals bekend waren er tussen het gemeentebestuur en het bestuur van he' jeugdwerk „De Instuif" moeilijkheden gerezen i.v.m. de voorgenomen ver plaatsing van De Instuif naar het gebouw De Tekenschool. De bezwaren var het Instuifbestuur betroffen een bepaalde clausule over het grootonderhoud er. de mogelijke tussentijdse beëindiging van het huurcontract. WANDKLOKKEN voor betere uurwerken H00FDSTR 91 VEENENDAAL Zelfs ministeriële instanties kwamen er aan te pas. Thans heeft gemeente bestuur de raad voorgesteld de huidige Dokter Heksterschool aan de Sand- brjnkstraat aan De Instuif te verhuren. Voor een bedrag van f 20.000,— zal deze openbare school dan geschikt ge maakt worden voor het jeugdwerk door een grondige verbouwing. Het groot- onderhoud komt voor rekening van de gemeente. In de week van 8 tot 13 november a.s. wordt in de gemeente Amerongen huis aan huis verspreid de Sint Nicolaaskrant van de Amerongse winkeliersver. Dank zjj de medewerking van 'n groot aantal winkeliers is deze krant tot stand gekomen en geeft 'n duidelijk beeld van de voorgenomen aktiviteiten rond 5 de cember a.s. Reeds eerder werd vermeld dat in 't kader van de aktie de hoofd prijs zal bestaan uit een geheel verzorgde 10-daagse treinreis voor twee per sonen naar het Gardameer in Italië. Met dit voorstel kon het bestuur van De Instuif zich na een bespreking die woensdag werd gehouden geheel ver enigen. Men heeft nu het voornemen om het bestuur van de Chr. Techni sche school te benaderen met voorstel len over de verhuur van de Teken school aan deze school, die zoals be kend met ruimtegebrek kampt. Ook de overige prijzen zijn nu be kend. Deze zullen bestaan uit vier gou den dames- of herenpolshorloges, daar naast zeer veel - men spreekt over honderden - andere prijzen welke door middel'"van sleutels en schatkisten aan de man zullen worden gebracht. Daar de schatkisten op bepaalde uren geopend zullen zijn, is het echter voor de ingezetenen wel zaak de speciale winkelierskrant zorgvuldig te bewaren tot na 6 december. In de krant staan n.l. de openingstijden van de schat kisten vermeld. De eventuele baten van de te houden aktie zullen dit jaar ten goede komen aan de zwembadcommissie. Enkel om deze reden reeds is een aanbeveling tot het kopen in Amerongen helemaal op zijn plaats Onder vele, in de win kelierskrant opgenomen advertenties zal de lezer ook aantreffen de zin: Straks ook A-Z zegels! Naar wij vernomen hebben zal het ontworpen eigen zegelsysteem van de Amerongse winkeliersvereniging even eens doorgang vinden. Niet minder dan 21 winkeliers doen er om te beginnen aan dit systeem mee. De zegels heten A-Z zegels, hetgeen een afkorting is van „Amerongse Zegels" en hebben een waarde van 1 cent per stuk. Zodra het drukwerk klaar zal zijn, hetgeen omstreeks eind november het geval zal zijn is men voornemens om nog voor de Kerst met het Amerongse zegelsysteem te beginnen. Resumerend kan worden gezegd, dat de Amerongse winkeliersvereniging haar uiterste best doet door vele aktiviteiten te tonen aan haar leden en niet te vergeten aan de kopers. Wij wensen van onze kant de vereniging veel succes toe met het slagen en in de praktijk brengen van de voorgenomen plannen. ANDER AANVANGSUUR FEESTAVOND ORANJE WIT In onze editie van dinsdag werd abu sievelijk vermeld dat de feestavond van Oranje Wit op 4 nov a.s om half negen zou beginnen. Dit moet zijn half acht. Zaal open kwart voor zeven. VEENENDAAL Vrijdag 29 oktober en zaterdag 30 oktober: Citroënshc»v van garage Vonk in showroom In dustrielaan. Vrijdag 29 oktober 8 uur n.m.: Feestavond van S.V. Panter ini O.C.B, gebouw. 8 uur n.m.: 'Vergadering C.P.J. in Korenbeurs. Zaterdag 30 oktober 8 uur n.m.: Cabaretavond van S.K.F. per- soneelsver. met o.a. De Selve- ra's. 8 uur n.m. gebouw Eltheto: Film over Maarten Luther door Herv. Jeugdraad. Zaterdag 30 oktober 10 uur v.m. - 10 uur n.m. geb. Trefpunt; Audi-show van i.o. Auto-Unie N.V. (v.h. Garage De Klomp). Zondag 31 oktober 8 uur n.m.: Zangavond in Geref. kerk, Vaartbrug. RHENEN Vrijdag 29 oktober 8 uur n.m. Kaartavond van N.V.V. Be- stuurdersbond Zaterdag 30 oktober bij gebouw Irene: Ballonwedstrijd t.g.v, 100 jaar bestaan Zondags schoolver.

De Vallei | 1965 | | pagina 1