Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Bogaerswoningen komen voort uit voorstel van Boerenpartij MORGENMIDDAG EN -AVOND BEHANDELT RAAD GEMEENTEBEGROTING 1966 AGENDA Districtskaderdag van „De Eendracht" bracht diverse verbeterende voorstellen ter tafel GROTE SINT NICOLAAS PUZZEL-WEDSTRIJD IJSBANEN OPEN Succesvolle ontspanningsavond in Rehoboth Wat nu weer...? oi)e JAARGANG DINSDAG 16 NOVEMBER 1965 Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Rhenen Eist Achterberg - Amerongen Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt De Klomp Ederveen Renswoude Scherpenzeel Verrassende bekendmaking van boer Koekoek op vergadering te Veenendaal 21ste St. Nicolaas wandeltocht te Veenendaal Nieuws uil de omgeving Ruilin»; van gronden Andere naam voor Utrechts Stedelijk Orkest MULDER P.J.G.U. AFD. RHENEN GAAT SCHAATSENRIJDEN x\L. Red&ktie en administratie; Parallelweg 10 - Veencndaal T«L 0 8585-2022 (2 lijnen) - Giro 505427 Redaktte: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven b|j de agentschappen van „De Taller* in plaatsen van verschoning VALLEI ADVIRTKNTIE8 Advertentieprijs per mm 16 cent Speciale kontraktprjjxen op aanvraag Minimam advertentie 40 ram Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1.50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 2.25 per 5 maanden Losse nummers 25 cent Op een vergadering van de Boerenpartij, die gisteren in „Het Trefpunt" te Veenendaal werd gehouden heeft boer Koekoek enkele verrassende uitspraken gedaan. De welbekende „Bo gaerswoningen" zouden volgens de fraktieleider zijn ontstaan naar aanleiding van een voor stel dat door de Boeren Partij in de Tweede Kamer is gedaan. Dit luidde namelijk dat het bedrag van f 10.000,waarvoor zonder Rijksgoedkeuring mocht worden gebouwd opge trokken zou moeten worden tot f 14.000,Hierdoor zou het mogelijk worden tot het bou wen van een kleine woning te komen. Deze inlichtingen waren namelijk door de heer Koek koek verkregen van een belanghebbende aannemer. Aangezien dit voorstel werd verwor pen door de vijf grote partijen werden vele honderden protest brieven aan de fraktieleiders van genopmde partijen geschreven, wat weer tot gevolg heeft gehad dat deze wel opnieuw een voor stel moesten indienen, dat dezelfde in houd had als dat van de heer Koekoek, en dat vervolgens werd aanvaard. Hier uit kan men afleiden dat de uiteinde lijke doorvoering van de Bogaerswonin gen is te danken aan de Boeren Partij, aldus de leider van deze partij, de heer H. Koekoek. op de boeren richt maar dat een zekere overgang valt te bespeuren naar de werving van leden met verschillende overtuigingen en komende uit verschil lende millieu's. Hij zei onder andere advocaten en gepensioneerde burgemeesters onder zijn leden te hebben. In het reglement van de Boeren Partij staat dat geen dubbele functies door een leiding gevend persoon van de Partij mogen worden uitgevoerd. Dit zou dan kun nen voorkomen dat verschillende ka merleden diverse ambtelijke neven functies verrichten waarvoor zij even eens betaald worden. Op de vraag wat de heer Koekoek van de Boeren Partij dacht over 10 jaar zei hij, dat dit geheel van de grote partijen afhangt. Indien deze laatste dezelfde politiek blijven volgen zoals zij reeds enige jaren doen is de Boeren Partij over 10 jaar de grootste partij van Nederland, aldus de heer Koekoek op een zeer druk bezochte vergadering te Veenendaal. De Nederlandse Wandelsport Bond organiseert op zaterdag 27 novem ber a.s. te Veenendaal de 21ste St. Nicolaas wandeltocht. Na afloop van de tocht vindt een St. Nicolaasfeest plaats met een zeer geva rieerd programma waarbij tevens St. Ni colaas met zijn knechten in de zaal aan wezig zullen zijn. De afstanden die gelo pen moeten worden zijn 10 en 15 kilome. ter. Aan een ieder die deze tocht tot een goed einde brengt zal een herinnerings medaille worden uitgereikt waarop een St. Nicolaas afbeelding staat. Inschrijfadressen zijn: J. Heikamp, A. van Gelderstraat 24 en R. Breekveld, Slo- temaker de Bruïnestraat 121. „POLITIEK EN JEUGD, JUIST NU" Dr. G. J. Stapelkamp, directeur van het Bouwfonds Nederlandse Gemeen ten, zal vanavond om 8 uur een lezing houden in de soos aan de Kerkewijk no. 20 met als onderwerp „Politiek en jeugd, juist nu". Spreker is een van de drie personen die op verzoek van de Antirevolutio naire Jongerenorganisatie opgenomen is in de kandidatenlijst van de A.R.P voor de aanstaande Statenverkiezingen. Het is een unicum in ons land dat jongeren op deze manier meewerken aan de tot standkoming van een ka- didatenlijst. Orkest worden, omdat de stichting de initialen U.S.O., waaronder het orkest de nodige bekendheid heeft verworven, wil handhaven. Dit kan als de voorge stelde wijziging doorgaat. De uiteindelijke beslissing hierover heeft de gemeenteraad van Utrecht. B. en w. zijn het met de argumenten van het stichtingsbestuur volkomen eens. Als de naamsverandering doorgaat zal deze pas met ingang van het seizoen 1966-1967 kunnen worden gebruikt. TWEEMAAL OVER JONGENS UIT OVERBERG OPGEPAKT De Veenendaalse politie is er zondag j.L tot tweemaal toe in geslaagd weg gelopen knapen uit het kamp Overberg aan te houden en terug te brengen. In totaal werden 7 jongens op hun vlucht door de politie gegrepen, waarvan 4 in een telefooncel aan de Patrimonium laan werden aangetroffen eri drie ter wijl zij op de Nieuweweg liepen in de richting van de snelweg Arnhem- Utrecht met kennelijk de bedoeling te gaan liften. PORTEMONNAIE ONTVREEMD Woensdagavond werd bij de fam. S. te Veenendaal een portemonnaie uit huis gestolen terwijl het gehele gezin naar de televisie zat te kijken. De po litie stelt in deze zaak een onderzoek in. De algemene bedrijfsbond voor textiel en kleding heeft zaterdag j.L een districts, kaderdag gehouden in het NVV-gebouw te Veenendaal. Tijdens deze bijeenkomst werden diverse aantrekkelijke voorstellen gedaan ten aanzien van werkgever en werknemer, 's Morgens werd het aktieprogramma behandeld waarbij de inleiding werd verzorgd door de heer Hannink, districtsbestuurder uit Veenendaal. Als eer ste punt vermeldt dit programma, dat zal worden nagestreefd gelijke lonen voor mannen en voor vrouwen te verkrijgen indien door hen d,ezeifde functie wordt uit geoefend. Momenteel verdient de vrouw slechts 90 procent van het loon dat door de man wordt verdiend terwijl door hen beiden dezelfde taak wordt verricht. Het aktie programma vermeldt ondermeer; OPBRENGST KOLLEKTE Het plaatselijke comité van uitvoe ring voor de nationale reclassering van de gemeente Veenendaal deelt mee, dat de kollekte aldaar gehouden heeft op gebracht f 1973.70 WERKTIJDVERKORTING Punt twee op dit programma betrof de werktijdsverkorting, hetgeen men op korte termijn in behandeling hoopt te kunnen nemen. Men denkt hier voorlopig aan een veertigurige werkweek welke gelijdelijk aan zou kunnen worden ingevoerd. Ook heeft men voorstellen gedaan omtrent be tere arbeidsvoorwaarden betreffende die genen die in de ploegendienst werkzaam zijn. Bijvoorbeeld ter compensatie van deze ploegendienst meer snipperdagen. Reorganisatiefondsen De verbetering van de z.g.n. reorganisa tiefondsen staat als derde punt vermeld op dit aktieprogramma. Met deze fondsen wil men verbetering gaan scheppen in het vergoeden van onkosten die een werkne mer kan oplopen bij-een fusie of een li- Hoewel de agenda voor de gemeenteraadsvergadering van a.s. woensdag slechts een tiental punten bevat zyn de raadsleden uitgenodigd reeds om vier uur 's middags in de bovenzaal van hotel „De Korenbeurs" te verschenen. Het is namelyk de jaarlykse „marathon vergadering", waarin de gemeentebegroting wordt behandeld. Over het stuk zelf hebben we reeds voldoende geschreven. Het college van burgemeester en wethouders kykt tegen een tekort aan van veel meer dan een miljoen en als de raad morgenavond de verantwoordelijkheid voo.r de raming van inkomsten en uitgaven voor het komende jaar overneemt zal hem hetzelfde lot beschoren zyn. De heer Koekoek tijdens zijn betoog in ,t Trefpunt te Veenendaal. Spreker vervolgde door te zeggen dat het gelach en het hem bespottelijk ma ken in de Tweede Kanjer door hem alleen maar werd gezien als een stem- men-winst. Deze honende houding zal verschillende mensen tegen gaan staan temeer omdat er de waarheid wordt gesproken. De heer Koekoek zei, dat de Boeren Party meewerkt het woningpro bleem op te-lossen onder het' mot to: „Liever een noodwoning dan woningnood". De grote partijen blijken hier anders over te denken en zeggen daarom: „Liever woning nood dan een noodwoning", aldus het kamerlid. Op deze partij vergadering heeft de heer Koekoek vele visionaire uitspra ken gedaan. Hierbij viel echter wel op te merken dat de Boeren Partij zich reeds geruime tijd niet enkel en alleen WAGENINGEN: In 1955 werden door de gemeentepolitie te Wageningen mobilofoons aangekocht die echter niet meer aan de eisen voldoen. Daarom zal het politie-apparaat ver rijkt worden met nieuwe mobilofoons ter waarde van f 3000,De oude zullen echter nog intact blijven. EDE: In Ede werd het honderdste Cul tureel jeugdpaspoort uitgereikt. Drie weken geleden startte men met deze actie, die ten doel heeft de lege plaatsen op te vullen bij het Gelder se Orkest, maar het geeft ook tegen gereduceerde prijzen toegang tot het tegel-museum te Otterlo en hoogst waarschijnlijk ook tot het I^röller- Müller museum op de Hoge Veluwe. Dat de begroting afgestemd zou wor den is onwaarschijnlijk, want het stuk is reeds? uitvoerig behandeld .in de tiwee afdelingen waarin de raad zich had gesplitst nadat burgemeester en wet houders de begroting hadden aange boden. Na deze afdelingsonderzoeken, die vier avonden in beslag namen, is al een heel sfuk behandeling van de begro ting achter de rug. Als de rapporteurs van de beide afdelingen, de heren Joh. van Hardeveld (PvdA) en M. Bast- meijer (CH) hun verslag hebben uitge bracht en b. en w. hierop de raad van antwoord hebben gediend begint het spel van de grote lijnen. Die grote lijnen komen straks uit in de algemene beschouwingen van de vier fractievoorzitters en de vertegen woordigers van de twee éénmansfrac- ties, of eigenlijk: een éénmans- en een éénvrouwsfractie. Met die algemene beschouwingen wordt onmiddellijk nadat de voorzit ter, burgemeester mr. dr. J. Hazen berg, het punt „begroting" aan de orde heeft gesteld, gestart. Doorgaans van een papiertje voorgelezen, vindt men in deze beschouwingen, het woord zegt het al, slechts algemene zaken en geen punt-voor-punt behandeling van de be groting. De woordvoerders laten - even tuele - kritiek op het beleid van b. en w. los en dikken hun speciale wensen nog even aan. Een enkele uitzondering daargelaten zijn deze beschouwingen even saai als algemeen, maar als compensatie voor het aanhoren zou men het etentje kun nen beschouwen, dat de rpad, pers en de voor deze speciale gelegenheid aan de gemeentesecretaris toegevoegde ambtenaren daarna wacht. Al consumerende bereiden het col lege en de raadsleden zich voor op het diepere werk, dat zich in de avond uren gaat afspelen. Burgemeester en wethouders zien zich wel voor de zwaarste taak geplaatst: zij zullen, ieder voor zich op zijn eigen chapiter, a l'improviste hun antwoorden op de algemene beschouwingen moeten ge ven. De algemene beschouwers mogen daarna nog weer als woordvoerder op treden over bepaalde puntert met ant woorden van b. en w., re- en dupliek en dan is het afgelopen. Dat wil zeg gen, dat het steektournooi pas als ge ëindigd kan worden beschouwd als de voorzitter zich ervan verzekerd heeft, dat niemand stemming over de begro ting wenst. Voor de ontsluiting van het complex „Salamander" moeten vanaf de Kerke- wyk twee wegen worden aangelegd. Eén van deze wegen is geprojecteerd over een stuk grond, dat eigendom is van wethouder C. N. van Kuyk. B. en w. willen dit perceel ruilen tegen een ander stuk grond in de „Sa- Abonné's: ln ons blad van a.s. vi-ijdag 19 november organiseren wij een grote Sint Nicolaas puzzel-wedstrijd, waaraan oud en jong kan meedoen. Let u dus vooral op de opgave die in ons blad van a.s. vrijdag voor komt. Adverteerders: U wordt regelrecht bij de Sint Nicolaas-puzzel-wedstrijd betrokken. Ver zuimt u dus vooral niet in dit nummer uw advertentie te plaatsen, ter wijl wij u verzoeken uw copy uiterlijk a.s. woensdag gereed te hebben. Uitg. en redactie Nieuwsblad „DE VALLEI" lamander", dat weliswaar een 300 vier kante meter groter is, maar qua ligging minder waard is. Aangezien de heer Van Kuijk als wethouder geen zaken mag doen met zijn „eigen" gemeente heeft hij vrij stelling van deze bepaling moeten vra gen aan de Koningin. Als de vorst doorzet zal er dit jaar vroeg geschaatst kunnen worden. In Veenendaal worden de tennis banen weer in een ijsbaan veran derd en op de ijsbaan van Appel doorn aan de Dijkstraat was men gisteren al druk aan het pompen, zodat daar aan het eind van deze week kan worden geschaatst. In Ederveen op de ijsbaan van Van Ginkel wordt het echter wel begin vol gende week. Maar alles hangt nog af van het doorzettingsvermogen van ko ning winter. Het Utrechts Stedelijk Orkest krijgt zeer waarschijnlijk een an dere naam. Het bestuur van de stichting, die het orkest „exploi teert" denkt aan de naam „Utrechts Symfonie Orkest". De reden hiervan is, dat het orkest meer en meer belangstelling gaat ge nieten in de gehele provincie. Zowel de provinciale staten van Utrecht als diverse gemeenten subsidiëren de stichting, terwijl behalve in de stad Utrecht ook in de rest van de provin cie regelmatig concerten worden gege ven. Door onze medewerker, Wout Blauw kous, werd vrijdag j.l. in ons blad reeds een balletje in die richting opgegooid. Het zal evenwel niet de door hem bedachte naam Utrechts Provinciaal quidatie. Ook denkt men aan de schade die vele werknemers opliepen door de me. chanisering en de automatisering in de vele bedrijven. Men zou dit fonds willen laten dienen om financiële tegemoetko mingen te verstrekken en de omscholing te vergoeden die velen moeten ondergaan. Moderne beloningsvorm en meerderjarige CAO h Voorts ziet men de huidige belonings- vormen vpor de werknemer, zoals de^e momenteel nog worden uitgevoerd, graag veranderen in een modernere. Als reden zegt het aktieprogramma dat de tegen woordige beloningsvorm reeds enige tijd verouderd is. Men motiveert dit onder andere aldus: Tegenwoordig is het niet meer de mens die de produktie bepaalt maar de diverse soorten machines. Dit heeft tot gevolg dat de werknemer op geen mkele wijze invloed uit kan oefenen op 'e produktie. De vele voordelen van een meerderjarige .A.O. worden als laatste programmapunt itvoerig besproken. Een van de grote oordelen ziet men erin voor de zijde van le werkgever omdat deze reeds enkele ja- en van tevoren rekening kan houden met le loonsverhogingen. Deze meerderjarige C.A.O. mag dan per jaar met 2 procent .vorden overschreden bij een eventuele orijsverhoging die noodzakelijk zou moe- en worden ingevoerd. Al met al aantrekkelijke voorstellen die )innenkort op een open landelijke verga- lering zullen worden besproken, hetgeen >p den duur kan leiden tot invoering hier. an indien geen bezwaar van regeringszij- e wordt ondervonden. 1922-1962 Assurantiekantoor E.g. R. R. MULDER Makalaar in Assurantiën Karkawijk 167 Veanendaal verZEKERen Is ZEKERheid VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN (1e an 2a) FINANCIERINGEN auto's, motoren, enz. Tolefoon 08385-3000 Op de expositie in 't Lanterentje te Veenendaal kan men kunstwerken van de Joegoslavische kunstenaar Kljajitsch bewonderen t/m zaterdag 27 nov. Op de foto: De kunstenaar in gesprek met de heer v. d. Pol. ORIENTATIERIT VAN M.A.C. VEENENDAAL De Veenendaalse Motor- en Auto mobielclub organiseert zaterdag 20 no vember een oriëntatierit, waarvoor kan worden ingeschreven door auto's en motoren vanaf 14.00 uur bij hotel „De Klomp" te Veenendaal. De start van deze rit .zql plaats vinden om 14.30 uur. Iedere deelnemer zal veel plezier kun nen ondervinden van een kaart van de Veluwe. SWIEBERTJE IN VEENENDAAL In de kantine van de Koninklijke Scheepjeswolfabrieken te Veenendaal zal zaterdag 20 november het gezel schap van „Swiebertje" optreden voor kinderen van het personeel. Tevens zal St. Nicolaas met zijn staf, na de in tocht in Veenendaal, vergezeld van de Scheepjeswolharmonie" de kantine bezoeken. De combinatie St. Nicolaas en Swiebertje zal voor de kinderen zeer zeker voor een onvergetelijke middag zorgdragen. .De leden van de PJGU afd. Rhenen, waaronder ook Achterberg behoort, zullen a.s. vrijdagavond in de gelegen heid zijn de gladde ijzers onder te bin den op de kunstijsbaan in Deventer. De deelname staat open voor de leden, die zich tot a.s. woensdagavond op kun_ nen geven bij G. van Laar, Oude Veenen daalse Grintweg 19 te Rhenen, tel. 2719. Mocht er na woensdagavond nog plaats ruimte over zijn in de bus, dan kunnen ook niet-leden meegaan. Het vertrek is a.s. vrijdagavond vanaf de O.L. school in Achterberg. Woensdag 24 november komt de heer Scharringa van het K.N.M.I. een avond verzorgen. Het gouden echtpaar Hensen. Echtpaar Hensen 50 jaar getrouwd In het riante Veenendaalse bejaar dencentrum „De Engelenburgh" woont het echtpaar Hensen-van Druten, dat vrijdag 19 november a.s. hoopt te her denken dat zy 50 jaar geleden in het huwelijk traden. De heer en mevr. Hensen zijn beiden geboren in de Betuwe en wel resp. in In- gen en Echteld. In 1928 kwamen zij naar Veenendaal toe waar de heer Hensen 25 jaar als stoker werkzaam was op de Gas fabriek, een bedrijf waarop het in die tijd wel anders toeging als tegenwoordig. Het gouden echtpaar bewoont in „De Enge- lénburg" een zonnige kamer en zou niet meer terug willen naar een eigen woning, temeer omdat mevr. Hensen hulpbehoe vend is en zij die hulp in het bejaarden centrum ruimschoots kan ontvangen. Vorige week werd mevr. Hensen 75 jaar, en haar man is 76, maar die leeftijd is hen nog niet aan te zien. Uit hun hu welijk werden 6 kinderen geboren en er zijn 19 kleinkinderen. Op de trouwdag zal er in het huis van een van de kinderen, op Dijkstraat 117, gelegenheid zijn het gouden echtpaar te feliciteren. GROTE OPBRENGST PHILADELPHIA De grote landelijke najaarscollecte voor het geestelijk gehandicapte kind is voor Veenendaal een bijzonder succes te noe men. Door de enthousiaste medewerking van vrijwel de gehele bevolking kon mevrouw Hazenberg het geweldige bedrag f 4890,78 incasseren. Het behoeft geen betoog, dat mevrouw Hazenberg en achter haar „Philadelphia" en de Nazorgcommilsie zich zeer verheug den over dit geweldige resultaat. De tweede avond, die op 13 november 1965 door de muziekvereniging Ons Ge noegen te Renswoude georganiseerd werd, is evenals de eerste geslaagd. De heer Zweers, die de avond opende, was blij dat de toneelvereniging Veenen daal deze beide avonden wilde optreden. Dat neemt echter niet weg, dat hij hoopte het volgend jaar de eigen toneelgroep weer te kunnen zien. Door ver schillende omstandigheden waren enkele leden van de toneelafdeling van Ons Genoegen niet in staat hun krachten aan de opvoering van een toneelstuk te wijden. iSmitt, toneeldirecteur, kwam te ver keren, ontstonden tevens interne moei- OPTREDEN ONS GENOEGEN Voor de pauze kon men luisteren naar het uitstekende spel van de drum band. Aardig was de dans die de vrou welijke leden uitvoerden, begeleid door het muziekcorps, dat „Letkis Jenka" speelde. Veel tijd en moeite had het muziek corps o.l.v. de dirigent, de heer J. A. Reynhoudt, gegeven aan de instudering van de Showboat van Jerome Kern. Het was te constateren, dat deze moei te niet tevergeefs was geweest. Met de marsen die tot besluit werden gespeeld hebben corps en dirigent weer een groot compliment verdiend. Optreden „Veenendaal" Na de pauze bracht de toneelvereni ging Veenendaal het blijspel in drie bedrijven „Celien slaat toe". Door de financiële moeiUJUMAn waarin Huub lijkheden. Hij wilde n.l. zijn huishoud ster Celien ontslaan, hetgeen niet door kon gaan wegens ziekte van de vrouw van Huub. Zijn echtgenote ging naar haar moe der en Celien trad op als pseudo- echtgenote. Een en ander maakte de zaken steeds ingewikkelder, doch al les liep - onder veel hilariteit - na tuurlijk goed af. Spelers en niet het minst de souffleur leverden prima werk. Jhr. J. K. Baron Taets van Ameron gen dankte zowel „Ons Genoegen" als „Veenendaal" voor hun goede optreden. De dames van de toneelvereniging wer den met een bos bloemen verrast en de heren met een pakje cigaretten. Tenslotte werden de 50 beschikbaar gestelde prijzen m.m.v. de heren San ders en Van Ooijen verloot Alle zitplaatsen voor de Wereldkam pioenschappen voetbal volgend jaar te Londen zijn reeds uitverkocht. Het aan tal zitplaatsen in het stadion bedraagt 11.000 en het totaal aantal der plaat sen bedraagt 60.000. Tot dusverre zijn reeds 4.200.000 gulden ontvangen aan besproken plaatsen. Op de Utrechtse meubelbeurs zijn voor de eerste maal Britse meubelen te bewonderen die door een gezamen lijke inzending van de Engelse meu belfederatie mogelijk is geworden. De ze vertegenwoordiging is zeer belang rijk aangezien de import van Britse meubelen momenteel een aanzienlijke stijging ondergaat. Vermoedelijk zal in de herfst van 1970 een internationaal tentoonstellings centrum in Londen worden geopend. Alvorens tot deze zeer kostbare beslis sing over te gaan. hebben diverse ont werpers en deskundigen in de afgelo pen maanden verschillende Europese steden bezocht teneinde tot een beslis sing te komen. VEENENDAAL Dinsdag 15 nov: 7.45 uur Verg. N.C.V.B. in O.C.B. gebouw. Woensdag 17 nov: 7.30 uur n.m. Gemeenteraadsvergadering. Donderdag 18 nov.: 7.30 uur n.m. C.P.B. vergadering in hotel „De Korenbeurs", causerie en dia's over Zwitserse bergboeren. 8 uur Ontmoetingsavond be jaarden in Trefpunt. Ds. Ytsma vertoont dia's. Vrijdag 19 nov. 8 uur n.m. Kla verjassen van voetbalver. GVVV in café ..D'Ouwe Grens" 7-10 uur n.m. vogeltentoonstel ling van „De Gelderse Vallei" in NW gebouw.' Tuinstrtaat. (zaterdag 20 nov. van 10 - 10 uur geopend). RENSWOUDE Woensdag 17 nov. 7.45 uur n.m. Vergadering NCVB in geb. Re hoboth. AMERONGEN Donderdag 18 nov. 2.30-5.30 uur n.m. verkoopmiddag van NPB in kerkgebouw, Imminkstraat. 8 uur n.m. Oprichtingsverga dering van afd. Amerongen van Ned. Ver. voor Huisvrou- ELST Vrijdag 19 nov. 7-9 uur receptie t.g.v. 25 jubileum van G. J. Hulsebos, hoofd van O.L. Rijn- school. RHENEN Vrijdag 19 nov. 8 uur n.m. Bin go-avond van NW-bestuur- dersbond in Eigen gebouw. 7 uur n.m. vertrek voor schaatsavond PJGU afd. Rhe nen vanaf O.L. school, Achter berg.

De Vallei | 1965 | | pagina 1