Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Verpleeginrichting voor Chronisch zieken TTlelis- optiek Winkeliers adviseren St.-Nikolaas-inkopen niet uit te stellen tot laatste dagen Landelij ke kappersconcours-competitie DE DATUM WAS NIET JUIST! jachtwerf Wederzijdse afhankelijkheid blijkt noodzakelijk in het huidige bedrijfsleven Kinderen stuurden brief aan Cals SINT NICOLAAS-AKTIE VEENENDAAL- ZUID VANDAAG GESTART RENSWOUDE ELST OVERBERG Export van Nederlandse nertsen naar Rusland Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal i AMERONGEN Zwembadaktie I 39e JAARGANG VRIJDAG 26 NOVEMBER 1965 Nr. 93 Redaktie en administratie: Parallelweg: 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 Ujnen) - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kannen ook -worden opgegeven bi) de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 16 cent Speciale kontraktprljzen op aanvraag Minimam advertentie 40 mm Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 2,25 per 3 maanden Losse nummers 25 cent ZIEKENFONDSLEVERANCIER Tel. 3184 - Hoofdslr. 51 - Naast de apotheek Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Rhenen Eist - Achterberg Amerongen Overberg - De Haar Ede Kade Maanderbuurt De Klomp Ederveen Renswoude Scherpenzeel Ds. A. Vroegindeweij pleit in het Veens Kerkblad van vandaag voor de oprichting van een verpleeg inrichting voor chronische zieken voor Veenendaal en omstreken. De confrontatie van de predikant met de chronisch zieke bejaarden die in het rusthuis „De Engelenburgh", van welks bestuur de predi kant voorzitter is, worden verzorgd, is hieraan kennelijk niet vreemd. Hij acht hier een mooie taak te liggen voor de diaconieën van de kerken te Veenendaal en omgeving. Uiteraard is het doel van een der gelijke inrichting niet uitsluitend het verplegen van bejaarden, die chronisch ziek zijn, doch voor personen van alle leeftijden die eeh dergelijk lot bescho ren is. Ook zal men hierin niet moeten zien een doorkruisen van de plannen, die er bestaan om in Veenendaal naast „De OPEN DEUR-ZANGDIENST Het Veenendaals Comité voor het Open Deur-werk nodigt een ieder uit voor een zangdienst die zal worden gehouden op zondag 28 november in het gebouw van de Herv. Gemeente „Sola Fide" aan de Eikenlaan te Veenendaal. De voorganger in deze dienst is ds. S. Tigchelaar. De aanvang van deze dienst is 10.00 uur. De samenzang vindt echter reeds plaats vanaf 9.45 uur. Het programma van de te zingen liederen zal aan de ingang worden verstrekt. REGENCAPE OORZAAK VAL Op de Nieuweweg werd woensdag j.l. een jongen bewusteloos op de grond aangetroffen. Nadat men hefh had ge- indentificeerd bleek dit J. v. d. V. te zijn uit Scherpenzeel. Hij was kenne lijk met zijn regencape verward ge raakt in het stuur, waardoor de val ontstond. Dr. Remme constateerde bij het onderzoek een hersenschudding. KETTINGBOTSING OP KERKEWIJK Woensdag j.l. vond op de Kerkewijk een kleine kettingbotsing plaats waar bij drie auto's betrokken yiaren. De heer T. H. uit Veenendaal reed in noor delijke richting over de Kerkewijk en stopte bij de Vebotex om iemand te laten instappen. De heer K. K. eveneens uit Veenen daal, die dit had gezien bracht zijn auto tijdig tob stilstand achter die van de heer T. H. Achter K. K. reed nog een auto die bestuurd werd door de heer A. v. d. M., deze reageerde te laat met tot gevolg dat een botsing on vermijdelijk was. Tijdens deze botsing ontstond een opschuif systeem waar door alle drie de wagens op elkaar vlogen. Vooral de laatste twee wagens waren erg beschadigd. OPBRENGST KLAPROOSCOLLECTE De nationale Klaprooscollecte, ten ba te van het Nederlands Oorlogsgraven comité heeft in Veenendaal het fan tastische bedrag van f 3276,25 opge bracht, wat honderden guldens meer is dan vorig jaar. Vooral de collectrices van de wijken Het Hoorntje en het Schrijverspark hadden extra hun best gedaan. Namens de organisatoren wor den alle gevers 'en de collectanten har telijk bedankt. Engelenburgh" een interkerkelijk be jaardentehuis te stichten. Reeds geruime tijd geleden werden de plannen hiertoe uitgaande van o.a. de geref. kerk en de chr. geref. kerken en de hervormde gemeente „Sola Fide", bekend gemaakt. In beginsel gaan de gedachten uit naar een bejaardencentrum, dat een enigszins andere opzet zal hebben als het huidige Veenendaalse rusthuis. De eerste publicaties daaromtrent spreken van een in laagbouw uitgevoerd com plex van bejaardenhuizen, met als mid delpunt een dienstencentrum, van waar uit de verzorging van de zelfstandig wonende bejaarden kan plaatsvinden. NA AANRIJDING DOORGEREDEN De heer J. v. D. meldde de politie dat zijn personenwagen was aangere den nabij De Engelenburg door een grijze bestelauto. De bestuurder van deze auto is doorgereden. Na een on derzoek dat door de politie werd inge steld bleek dat dit C. W. uit Rotter dam was geweest. pen kan deponeren staan op de Patrimo niumlaan 23, Hoofdstraat 6 en 98 en Gort straat 39. Deze'bussen blijven tot maandag 6 december 's avonds om 6 uur staan. Dan moet U de enveloppen ingeleverd hebben, waarna zo spoedig mogelijk de uitslag be kend zal worden gemaakt. De deelnemen de winkeliers waar men de bonnen bij aankoop krijgt, zijn herkenbaar aan de raambiljetten en de verenigingsvlag. Vanaf maandag 29 november tot en met vrijdag 3 december zijn de winkels des avonds tot 9.00 uur geopend. Ook woens dagmiddag zullen de winkels geopend zijn. Zaterdag 4 december sluiten de winkels om 6.00 uur 's avonds. POLIO PRIJZEN ACTIE GAAT VOORT Aangezien de weersomstandigheden de laatste tijd uitermate slecht zijn geweest, hebben zeer velen hun voorgenomen Sinterklaasinkopen niet kunnen doen. Hoewel men niet ontevreden mag zijn over de re- ultaten van de eerste verkoopaktie tot nu toe, heeft de weersge steldheid ongetwijfeld velen in hun huis gehouden. Het gevolg hier van is dat de verkoop zich naar de laatste week zal verplaatsen, die altijd al erg druk is. Van winkelierszijde wordt de kopers dan ook aangeraden, om de inkopen niet tot de laatste dagen uit te stellen. Aangeraden wordt de inkopen in de och tenduren te doen of in de vroege middag. U kunt dan zelf meer keus bepalen en de winkelier kan meer aandacht aan de ko per besteden. De aktie van de winke liersvereniging „Handel en Nijverheid" Be j aarden-ontspannings middagen 'n stukje zomer in de winter Woensdagmiddag werd de bejaarden middag in het O.C.B. gebouw verzorgd door de heer Laman, bijenconsulent te Wageningen. De bejaarden hebben kun nen gertieten van prachtige films in kleur en met geluid, waarbij de heer Laman een duidelijke uiteenzetting gaf. Er was een zeer goede opkomst en men werd zeer zeker niet teleurgesteld. De heer Laman vertoonde voor de pauze een film over het leven van de wilde bij en van de honingbij en daar na een film over bloemen en tuinen, waardoor duidelijk werd op welke wij ze men de mooiste en grootste bloemen pracht kan krijgen. Mevr. Boers, een van de organisatri ces van deze middagen, bedankte de heer Laman waarbij ze zei dat hij voor een beetje zomer in de winter had ge zorgd en nodigde hem eveneens uit om volgend jaar nog eens terug te komen. Dinsdagmiddag is er een middag al leen voor dames, en de volgende dag, woensdag 1 december worden er veel dames en heren verwacht voor de ie der jaar zo gezellige Sinterklaasmid dag. Maandag 29 november, 's middags en 's avonds, worden in het N.V.V.- gebouw aan de Tuinstraat kapwed- strijden gehouden waar kappers uit de provincies Gelderland en Utrecht zullen dingen naar prachtige prijzen in de vorm van bekers. De wedstrijden worden georganiseerd door de C.B.T.K.C. en staan in Veenendaal onder auspiciën van de heren D. v. d. Kraats en K. Visser. Het programma voor maandag a.s. luidt: 2 uur opening door de voorzitter van de C.B. T.C.K. de heer Feijen; 2.15 uur wedstrijd da- meskappen (dagkapsels); 3.30 uur wedstrijd dameskappen (avondkapsels): 6 uur wed strijd herenkappen. is trouwens deze eerste week zowel bij het publiek als bij de winkelier goed aan geslagen. Het bewijs hiervoor is het gi\ote aantal in omloop zijnde bonnen. Over het algemeen heeft de winkelier deze week nog wel aandacht kunnen besteden aan de bonnen, maar in de komende topdagen is het misschien mogelijk dat de koper zelf om de bonneh moet vragen. Men kan reeds met 10 bonnen aan de aktie deel nemen. In het pand Hoofdstraat 31 zijn een aan tal van de 70 prachtige prijzen geëtaleerd. De bussen waarin men de polio-envelop- Door omstandigheden in de or ganisatie van de bloedplasma- dienst kon de afname van bloed in Veenendaal op de eerder genoem de datum, 2 november niet door gaan. Na overleg met het Centraal Laboratorium in Amsterdam is nu die avond gesteld op 14 december a.s. Het geven van bloed is nood zakelijk en het Roode Kruis hoopt dat velen, na overleg met de huis arts, aan deze oproep gehoor zul len geven. De hoogste klas van de Chr. Nat. School II intensief bezig met redactioneel werk aan hun schoolkrant, nadat zij hiervan studie hadden ge maakt en op excursie gingen in ons drukkerij-bedrijf. RHENEN Rhenen krijgt Dat de jachtwerf er nog eerder zou zijn dan de jachthaven zal nie mand ooit hebben gedacht. Het is echter zeker dat dit nu wel het ge val is. De heer Jansen uit Wage ningen is er namelijk in geslaagd het oude pompstation van de wa terleidingmij. onder aan de Bui- tenomme te huren. Aangezien door de heer Jansen een jachtwerf werd bedreven in Wagenin gen maar h'" daar weg moest, gaat hij de mcge! rjpwfe Jen in Rhenen proberen. Het punt waar de heer Jansen zijn beroep in Wageningen uitoefende gaat deel uitmaken van het uitbreidings plan, vandaar de spoedige verhuizing. In verband met het vertrek van „De Everwear" naar Veenendaal werd de mogelijkheid voor vestiging van del jachtwerf in dit pand in leven geroe pen. Rhenen krijgt dus nu eerst de boten en dan de haven. STICHTING EVANGELIE EN INDUSTRIE: Op een vergadering van de stichting „Evangelie en Industrie" werden ver schillende belangrijke vraagstukken onder de leep genomen. Als sprekers tra den hier op ds. T. Poot, rector van het internaat „Kerk en Wereld" en de heer I. P. van Leerdam, docent aan de academie „de Horst" te Driebergen. In de inleiding van de heer van Leerdam kwam tot uiting dat de wederzijdse afhan kelijkheid van het gezag en de ondergeschikte tegenwoordig noodzakelijk is voor de juiste samenwerking in het bedrijfsleven. De oude stelregels waaronder die van „als je maar eenmaal baas bent dan ben je in alle situaties baas", klopt niet meer. Tegenwoordig kan men slechts baas zijn in een enkele bepaalde situ atie. Voor het bouwen van een ma chine is .advies nodig van een tech nisch adviseur, dit moet dus in feite doorslaggevend zijn. Als goed begrijpelijk voorbeeld werd aangehaald, dat als een direkteur met auto en chauffeur onderweg is naar een belangrijke vergadering en zij krij gen pech aan de auto, dan is de chauf- CLAUS VON AMSBERG BEZOCHT FRIESE BOERDERIJ De heer Claus von Amsberg heeft dins dag een werkbezoek gebracht aan Fries land, waarbij hij o.m. het fokbedrjjf van de heer S. N. Kingma te Boxum heeft be zichtigd. Tijdens dit bezoek werd in de stal bijgaand plaatje gemaakt. feur in deze bepaalde situatie baas. Het hangt namelijk van hem af, of de auto op tijd gerepareerd is. Hieruit blijkt dat een goede verstandhouding tussen werkgever of gezagsdrager en werk nemer of ondergeschikte tot gevolg moet hebben de wederzijdse afhanke lijkheid. Ook de oude regel dat geen advies kan worden gevraagd aan een ondergeschikte kan overboord worden gegooid. Het hui dige gezag in het bedrijfsleven moet zich namelijk van advies laten dienen om het bedrijf bloeiend en in leven te houden. Hierbij wordt gedacht aan technische adviseurs, advocaten, architekten en eco nomen, hetgeen nog maar enkelen zijn. In aansluiting op het betoog van de heer van Leerdam sprak ds. Poot over de toe passing van de Bijbel in het bedrijfsle ven. De Bijbel, aldus ds. Poot, kan zich niet helemaal aanpassen aan het moder ne bedrijfsleven, maar de fundamentele begrippen kunnen er toch in worden te ruggevonden. De reden dat een algehele toepassing niet mogelijk is schrijft hij toe aan het feit dat de Bijbel werd geschre ven in agrarische en handwerkomstan- digheden. De taak om de Bijbel in het bedrijfsleven van toepassing te maken is niet makkelijk maar indien hier met vol harding wordt opgetreden kan dit zeer zeker leiden tot grondslag voor de juis te samenwerking. JEUGDDIENST Zondagavond wordt in de St. Andrieskerk te Amerongen weer een jeugddienst gehouden waarin ds. C. v. d. Vlies uit Arnhem zal voorgaan. In zijn prediking zal hij antwoord geven op de vraag: „Wat is God je waard?". Medewerking verleent het kerkkoor van de St. Andrieskerk. Men hoopt op een goede op komst. De Amerongse amateurfotografen- vereniging „De Zoeker" gaat eind vol gende week beginnen met een aktie ten bate van het zwembad. Het idee is gelanceerd om een verjaardagskalen der, let wel: geen gewone kalender, uit te geven, verrijkt met foto's uit "het dorp. De kalender telt vier bladzijden van stevig papier. Op elke bladzijde is een kwartaal aangebracht, waarop de ver jaardagen kunnen worden aangete kend. Elke bladzijde bevat bovendien een foto van het formaat 13 x 18 cm. Het geheel ziet er bijzonder aantrek kelijk uit en zal ongetwijfeld vele ko pers treffen. Deze kalender is tot stand gekomen mede dank zij de belangeloze medewerking van drukkerij Perfecta. De kosten van deze aantrekkelijke ka lender zullen f 2,per stuk bedragen, een prijs, die gezien hetgeen men er voor krijgt voor een ieder accepta bel is. De kalenders zijn verkrijgbaar bij de leden van de fotoclub en bovendien bij de volgende verkooppunten: 1. ge meentehuis; 2. Sigarenmagazijn D. van Baaren, Overstraat 5; 3. Drogisterij de Haas, Óverstraat 46. Gezien de animo die er nu al bestaat, is het zaak de kalender spoedig (uiter aard pas eind volgende week) te ko pen. In het bijzonder zal deze fraai ontworpen kalender het goed doen als een attentie voor de Kerstdagen en Nieuwjaar. Ook als relatiegeschenk kan deze kalender zeer goed dienen. Het batig saldo zal ten goede komen aan het te bouwen zwembad. Reden te meer om deze kalender aan te schaf- Krant werd middelpunt van belangstelling Op uitnodiging^van de heer H. A. Bosch, hoofd van de Chr. Nationale School aan het Slotemaker de Bruïneplein, zijn wij eens een kijkje gaan nemen op een expositie die door de leerlingen van klas zes geheel zelf standig werd verzorgd. Het hoofdonderwerp van deze tentoonstelling was „de krant". De heer Bosch vertelde ons dat in verband met de in te voeren onderwijsvernieuwingen een onderwerp was gezocht dat aantrek kelijk zou blijken te zijn. Met het onderwerp „de krant" werd een leer zaam en voor de jeugd ook een zeer interessant object gekozen. begonnen. Er werden hoofd-redakteuren, re- dakteuren, fotografen en lay-outmensen aan gesteld. Kortom het leek soms wel een echt De Sint Nicolaas-aktie van de winkeliersvereniging Zuid is vanmor gen begonnen. Bij iedere bestede gulden wordt een zegel verstrekt. Een totaal van 35 zegels op een hiervoor bestemde kaart geeft recht op een sleutel waarmee een van de schatkluizen kan worden geopend. De prijs kan dan direkt in ontvangst worden genomen. Het totaal van 3000 prijzen waarborgt de grote verscheidenheid hiervan. Op 2, 3 en 4 december zal gelegenheid bestaan de kluizen te openen, indien men tenminste in het bezit is van een sleutel. Bij deze aktie geldt het gezegde, altijd prijs altijd wat. Het onderwerp „de krant" was voorname lijk gekozen omdat werd gedacht aan iets waar je je hele verdere leven iets aan zou kunnen hebben. Aan het dagblad Trouw en het nieuwsblad De Vallei werd door de leer lingen gevraagd om toezending van kranten voor iedere leerling van klas zes. Dit werd toegestaan en zo gebeurde het dat de kran tenman iedere morgen een dertigtal kranten bij de school door de bus moest gooien. Deze kranten werden juist in die tijd gelezen dat de goedkeuringswet voor het huwelijk van Claus en Beatrix in de tweede kamer werd besproken. Naar aanleiding hiervan werd door klas zes ook naar de radio geluisterd. Na het aannemen van deze goedkeuringswet werd door de leerlingen besloten een brief aan de minister-president te sturen. Dit plan bleef geen plan maar werd zo spoedig moge lijk verwezenlijkt. Gezamenlijk werd door de leerlingen een brief opgesteld die zou moeten fungeren als een soort nabeschouwing. In deze brief kwamen onder andere zinsneden voor als de volgende: „Excellentie smaakte de melk lekker'' (tijdens de debatten werd door deze minister steeds melk gedronken) en „we vonden het steengoed van u dat Uit de brieven bleek dat na de uitvoerige behandeling van de kamerdebatten door de leerlingen een inzicht was verkregen dat op geen enkele theoretische manier te benaderen zou zijn geweest. Men vroeg zich af of zelf geen krant zou kunnen worden opgericht. Voor een dergelij ke onderneming was inzicht noodzakelijk en een uitleg over de gang van zaken bij een echte krant zou het welslagen van dit plan meer zekerheid geven. Er werd een excursie aangevraagd bij de drukkerij van het nieuws blad „de Vallei", die natuurlijk werd toege staan. Een hele middag werd door de leer lingen rondgekeken, gevraagd en geluisterd naar de uitleg die werd gegeven. De volgende dag werd met volle moed aan een eigen krant KERKEN EN SECTEN Ds. De Vries uit Driebergen zal op uitnodiging van de Herv. J.V. te Rens woude op maandag 229 november 1965 over bovenstaand onderwerp spreken. De bijeenkomst, die in Rehoboth wordt gehouden en om 8 uur des avonds be gint. is voor ieder belangstellende vrij toegankelijk. GESLAAGD Mevr. M. R. Brunt-Speelziek is op 23 november j.l. in Tivoli te Utrecht geslaagd voor het vakdiploma kruide- niersbedrijf. Deze 1-jarige cursus heeft mevr. Brunt in een half jaar volbracht, zodat een compliment hier zeker op zijn plaats is. Gezellige avond voor muziekver. Crescendo Vanavond hebben de leden van mu ziekvereniging Crescendo in de zaal van café Sportlust een gezellige avond. De muziekvereniging meende n.l. dat men het 35-jarig bestaan niet zonder meer voorbij kon laten gaan. Het be looft een bijzonder gezellige avond te worden en men hoopt vooral op aan wezigheid en aanmelding van jong of krantenbedrijf. De krant werd helemaal met de hand uitgeschreven en bezit de afmetingen van een normale krant. Dinsdag j.l. werd hij getoond aan een ieder die er maar belang in stelde. Hierbij werd tevens een verzameling getoond van krantenberichten van heel vroe ger en nu, maar de zelf gemaakte krant over trof toch een ieders verwachtingen. Voetbal- reportages, politieke beschouwingen, adver tenties, echte foto's en vele andere dingen die deze krant doet benaderen aan een echte, indien de leeftijd waarop deze prestaties zijn verricht ook in acht wordt genomen. OPBRENGST COLLECTE De collecte t.b.v. de vereniging tot steun aan het Ned. Astmafonds heeft in Overberg het mooie bedrag van 95,opgebracht. Alle gevers en geefsters hartelijk dank. VEENENDAAL Zaterdag 27 november 6.30-8.00 uur n.m.: Receptie t.g.v. 100- jarig bestaan Geref. J.V. in ge bouw 't Trefpunt; aansluitend vergadering. 1.30 uur n.m.: Sint Nicolaas- feest S.K.F. Sint Nicolaas wandeltocht met na afloop feest. 3 uur n.m.: Rijtoer Sint Nico laas door Zandstraat. 8 uur n.m.: Feestavond DOVO in O.C.B. gebouw. Zondag 28 november 9.30 uur v.m.: Herdenkingsdienst Geref. J.V. in Petrakerk. Maandag 29 november 8 uur n.m.: Causerie en dia's voor Soefi beweging door mevr. Karreman in zaal Waterleidingbedrijf. 4 en 6.15 uur n.m.: Sint Nico- laasprogramma voor kinderen personeel Ritmeester. 2-9 uur n.m.: Kapwedstrijden in N.V.V. gebouw. Dinsdag 30 november 7.30 uur n.m.: Oefenavond EHBO in Rit meesterkantine. 2.30 uur n.m.: Dames-ontspan ningsmiddag in O.C.B. gebouw. RHENEN Vrijdag 26 november 7 uur n.m.: Vossenjacht, start V.V.V. kan toor. t.e.m. 23 december tentoonstel ling kunsthandel Baars in De Eekhoorn. ELST Zaterdag 27 november 3 uur n.m.: Aankomst Sint Nicolaas bij In- gense Veer. Vorige weck zijn ruim 1000 nertsen van de grootste nertsfarm in West-Europa naar Rusland geëxporteerd. Hiertoe hebben de Russische instanties besloten na een bezoek dat zij vorig jaar aan betreffende bedrijven in Amerika en Holland hebben gebracht. Uit deze beslissing kan de conclusie worden getrokken dat de kwaliteit van de nertsen die in Eist worden gekweekt uitzonderlijk goed is. In de nertsenfokkerij is hef noodzakelijk dat regelmatig vernieuwingen worden verkregen in verband met kleur en gezondheid e.d. Voordat de uitvoer plaatsvond zijn de dieren enige maanden in quarantaine gehouden, wat noodzakelijk is in verband met eventuele ziekten, alhoewel hiervoor ook vaccinatie plaatsvindt. Een bijzonderheid is het, dat dit de eerste maal is dat Nederlandse nertsen worden uitgevoerd naar Rusland, temeer om dat Rusland een uitgesproken bontland is. Desalniettemin kan deze uitvoer van uitein delijk Elsterse nertsen gezien worden als een gunstig teken voor het Nederlandse Export belang. De nertsen zijn 's nachts van Schiphol ver trokken met speciale instrukties voor de pi loot om zo gelijdelijk aan mogelijk op te stij gen aangezien anders de mogelijkheid zou be staan dat door de ijlere lucht de longen van de dieren zouden springen. De beheerder van de nertsenfarm te Eist. de heer Sytsema, is bijzonder verheugd dat juist zijn farm is uitverkoren om deze nertsen te leveren. Dit kan gezien worden als een grote stimulans voor de 18 man personeel die momenteel hier werkzaam zijn en die er toch uiteindelijk hebben toe bijgedragen om deze uitzonderlijke kwaliteit van de ruim 20.000 nertsen te bereiken, dankzij hun liefde voor de dieren en hun geschooldheid op dit gebied. jfeeitdU Wö ND KLOK KIN 'TSX2? ranrwerken SCHERPENZEEL Zaterdag 27 november 2.30 uur n.m.: Intocht St. Nicolaas van uit richting Renswoude. ANATOMISCHE BRILAANPASSING I N D S 1930 Makelaars- en Assurantiekantoor| BROUWER Kanaalweg 2 - Veenendaal Telef. 08385-2918 Alle verzekeringen Financieringen Hypotheken Koop en verkoop van onroerend goed Taxaties

De Vallei | 1965 | | pagina 1