II KUNT HET Z OF DE LEKKER NÉT BEDENKEN EUYTER HËEFT 'T 1 fcRABM^ATl fKArKOENlfglXIfefcf^i >88 PUDDING Dl E LI JXE zoute pinda's choc. pastilles wijn risetti of rosetti advocaat nu>>365 perziken gelderse ham* perziken c erve la at worst belgische paté Panters 1 (heren) meer ervaren dan 2e team (3-1) f39 VOLLEYBAL SCHERPENZEEL Kerstwijdingsavond bejaarden druk bezocht n- Officiële bekendmaking per 500 gram 25 GOEDKOPER Ê>215 CHOCKRANSJES 89 50« GOEDKOPER 2 flessen De Gruyter HAWAIIAN ANANAS 20«. GOEDKOPER 98 VRUCHTEN «.GOEDKOPER >|49 fc>69 Nieuwsblad „DE VALLEI" dinsdag 21 december 1965 6 Gelijk spel lag voor het 2e team in de derde set voor het grijpen Zaterdagmiddag j.l. traden Panters 1 en 2 tegen elkaar aan in het compe titieduel in de eerste klas van de bond. Panters 2 had meer belang by het eventueel behalen van punten dan het eerste team. want dit team staat met 3 winstpunten op een der laatste plaatsen van de rangiyst. Het werd een goede wedstrijd van beide ploegen De grotere ervaring van de heren uit Panters 1 gaf uiteindeiyk de doorslag en dat team won dan ook met 3-1. In de derde set liet Panters 2 het er eventjes bij liggen by de stand 14-12 in hun voordeel, want Panters 1 won die set nog juist met 16-14. HARD VAN STAPEL Beide ploegen liepen van meet af aan hard van stapel. Panters 2 speelde met de wetenschap dat met snelle aan vallen de defensie van het eerste team uit elkaar kon worden gespeeld en deed dit dan ook. Maar het eerste team had steeds een duidelijk antwoord klaar. Het hield dan ook meestal het initiatief en werkte de aanval op dat moment beter af. Dik Bos was bij Pan ters 1 niet van de partij en was ver vangen door Jan Bekker uit het derde team. Deze nog zeer jonge speler draai de voortreffelijk mee. Bij het tweede team werd er nog te veel onnauw keurig gewerkt om positieve resultaten te kunnen boeken,' waardoor Panters 1 uitliep en de eerste set won met 15-8. De tweede set werd een spannende aangelegenheid. Twee gelijk opgaande ploegen bestreden elkaar met hetzelfde wapen: de aanval. Bij Panters - waren het voornamelijk Gert van de Boven- kamp, Roel Sipkema en de nog niet voluit spelende Wim Willemsen die grote gaten sloegen in de defensie van Panters 2. Dick Bovenschen was met zijn harde serve weer heel gevaarlijk en stelde zijn tegenstanders voor grote problemen. Bij Panters 2 lukte nu ook veel meer. Harde en onhoudbare smashes van IJnze de Hengst, Gert van de Bovenkamp Jr. en Timo Kroes door kliefden op hun beurt de verdediging van Panters 1. Gert Hulsebos en Eddy Schagen namen de aanval daarna goed over en droegen er toe bij dat bij de stand 14-14 Panters 2 kon doordrukken en de tweede set kon winnen met 16-14 (1-1). Harde strijd De derde set was de meest spectacu laire van de hele wedstrijd. Panters 1 liep aanvankelijk heel gemakkelijk uit tot de stand 12-7 in hun voordeel was bereikt. Maar Panters 2 kwam heftig terug en wist zowaar gelijk te komen op 12-12. De strijd die zich daarna ont wikkelde deed het publiek erg mee leven. Panters 2 kwam verrassend voor te staan met 14-12 en deze set scheen voor het grijpen. Maar te onnauwkeurig werk aan het net, hoofdzakelijk voort vloeiend uit het feit het te vlug willen afmaken, bracht de partijen weer op gelijke voet 14-14. Panters 1 maakte gebruik van de kans die werd geboden en maakte deze derde set daarna snel uit en won met 16-14 (2-1 voor het eerste team). In de vierde en laatste set was het vuur bij Panters 2 blijkbaar geblust. Het lukte helemaal niet meer. Zowel de aanval als de verdediging lieten het afweten en Panters 1 had eigenlijk vrij spel te doen en laten wat het wilde. Wim Willemse had zich volledig her steld van de wat zwakke start en dreunde de ene na de andere onhoud bare smash door de verdediging van zijn collega's aan de andere kant van het net. Ook Dick Bovenschen roerde zich in deze set danig en sloeg weer hard in de verdediging van Panters 2. Ook de grotere ervaring van Panters 1 kwam duidelijk naar voren, terwijl Panters 2 zowel tegen zichzelf als tegen een nu sterkere tegenstander vocht. Panters 1 won deze laatste set met 15-7 en de broederstrijd met 3-1. Een verdiende overwinning, hoewel er di rect aan moet worden toegevoegd, dat Panters 2 in de derde set een gelijk spel voor het grijpen had gehad. Reserves Het derde team speelde vervolgens tegen lijstaanvoerder Hercules 2 uit Woerden en verloor vrij ruim met 3-0. Panters 4 verloor verrassend de uit wedstrijd te Culemborg tegen Shot 4 met 3-0. Hierdoor zijn de kampioens illusies van dit team teruggedrongen naar het tweede plan. Kerstzang in Ede Vrijdagavond 24 dec. a.-s. wordt er een Kerst zangavond belegd in de Nieu we Hervormde Kerk (Verlengde Maan- derweg) te Ede. Aan deze avond verleent het Her vormd Zangkoor o.l.v. dirigent Henny Pomp uit Veenendaal haar medewer king. Organist is de heer Willem Hendrik Zwart, zoon van de bekende organist Jan Zwart. De plaatselijke Hervormde predikant, ds. E. F. Vergunst, zal als liturg optreden en een meditatie ver zorgen. SCHIETUITSLAGEN Uitslagen van de deze week door de leden van de schietvereniging Scher- penzeel geschoten onderlinge wedstrijd: A. C. van Dusschoten 95, N. Klumpe- naar en M. Berendse 91; J. Davelaar 88; J. ten Broek en H. Veldhuizen 87; E. v. d. Werk 86; A. ter Burg 84; P. van Engelenburg 83; H. Berendse 82; J. van Engelenhoven 81; H. Pater 80; J. van Eist 75; A. de Waals 70; W. Klumpe- naar 66; A. Blanken 62; E. van Setten 61 en C. v. d. Vliert 58 punten. VERGADERING MEISJES VERENIGINGEN Het verenigingsgebouw Filalethus was woensdagavond geheel bezet door belangstellenden voor de jaarvergade ring van de meisjesverenigingen Bidt en Werkt en Wees Een Zegen. Nadat ds. j. T. Cazander deze vergadering op de gebruikelijke wijze had geopend werd de avond gevuld met voordrach ten, korte schetsjes, samenzang en to neel. Het muzikale gedeelte was in handen van mevr. Gijsbertse. Gedur n- de de pauze bracht de presidente dank aan allen die tot het welslagen van deze avond hadden meegewerkt. In de pauze was er gelegenheid tot het kopen van lootjes en de prijzen bestonden uit diverse door de leden vervaardigde kledingstukken, etc De meisjesvereni gingen kunnen weer zoals gewoonlijk op een geslaagde feestelijke jaarver gadering terugzien. Zang van Con Amore en bejaardenkoor Een 560 Veenendaalse bejaarden ica- ren donderdagavond in Eltheto bijeen op de jaarlijkse Kerstwijdingsavond, die door de OCB werd gegeven. Medewer king werd ditmaal verleend door het Herv. Evang. zangkoor Con Amore o.l.v. de heer C. Budding en het Engelen- burgh's bejaardenkoor dat onlangs is opgericht. De meditatie werd verzorgd door de heer J. M. Meyer. Het orgel werd beur telings bespeeld door de heren Jan Haalboom en Bob van Stempvoort. Laatstgenoemde organist onthaalde de aanwezigen tijdens de pauze op een aantal Kerstliederen gespeeld op een electronisch orgel, waarbij hij veel bij val oogstte en velen de liederen mee zongen. Na opening en Schriftlezing opende Con Amore met een drietal Kerstliede ren. De heer Meyer hield daarna een meditatie over het thema: „Ter harte nemen". Zullen wij het grote Kerstge beuren werkelijk ter harte nemen? zo vroeg de heer Meyer zich af. Men moet het Kerstevangelie niet alleen horen, Verleden week donderdagavond werd in gebouw Eltheto de jaarlijkse Kerstwijdingsavond voor de bejaarden gehouden, die door 560 personen bezocht werd. of ervan ophoren, maar zodanig beluis teren dat men het niet meer kwijt raakt. Men kan er wel over spreken, maar dan spreekt men er nog niet uit. Ook kerkgangers zullen moeten leren het ter harte te nemen anders is er geen plaats voor het Heil, zo besloot de heer Meyer zijn toespraak. Het bejaardenkoor bracht hierna nog enkele liederen ten gehore. Al klonken de stemmen van deze ouderen dan niet zo zuiver en geschoold als van het zangkoor Con Amore, de bedoeling en de weergave van de Kerstliederen was toch innemend. Na de pauze was het weer de beurt voor Con Amore en was er ook plaats voor samenzang. Na af loop werden de bejaarden getrakteerd op een groot krentenbrood en werden met bussen weer naar hun woonsteden teruggebracht. INGEZONDEN Verbond voor Veilig Verkeer afd. Veenendaal Nu de feestdagen naderen, komt de tijd voor gezellige tamilie-bijeenkoms- ten, samen wat eten en drinken. We gunnen u die borrel wel indien u tenminste geen voertuig meer moet be sturen! Bedenk voor u gaat proosten: of geen alcohol, of niet zelf rijden. Wie het beter weet loopt kans op ver lies van: 1. vrijheid: gevangenisstraf van drie maanden; bij veroorzaken van een ongeval drie jaar; 2. het rijbewijs tot 10 jaar; 3. geld: boete en kosten van het onge val want uw verzekering betaalt geen cent; maatschappelijk aanzien, uw omge ving, uw werkgever, uw kennissen zullen het beslist niet op prijs stel len indien u een veroordeling krijgt U mag best weten dat de politie de komende weken extra toezicht op dit euvel uitoefent. De afdeling VVV wenst u een prettig Kerstfeest, een goed jaar einde en een gelukkig 1966 zonder drank aan het stuur. 4. Gemeente Veenendaal Burgemeester en wethouders van Veenendaal maken bekend: dat, in ver band met het samenvallen van de Eer ste Kerstdag en de Nieuwjaarsdag met een marktdag, de warenmarkten van zaterdag 25 december 1965 en zaterdag 1 januari 1966 zullen worden vefalaatst naar respectievelijk vrijdag 24 decem ber 1965 en vrijdag 31 december 1965 Met nadruk wordt erop gewezen, dat op beide laatstgenoemde dagen de markt zal eindigen om 4.00 uur n.m. Veenendaal, 17 december 1965 Burgemeester en wethouders van Veenendaal: De burgemeester, J. Hazenberg; De secretaris. Van Manen. dec ambers Elk 3 e pakje De Gruyter van 3,95 per 500 gram S8II1II. flMMll -cnn -1^^^ of elk 2e doosje zakjes thee Elke grote zak of 2 kleine zakjes De Gruyter voor slechts cc. Elke doos De Gruyter van 2.50 voor slechts zak De Gruyter Elke 2e fles De Gruyter (Risetti en Rosetti uitgezonderd) voor slechts 29S Elke fles De Gruyter 1 blik 460 gram voor slechts 98 Blik 'originele (10 hele schijven) voor slechts Elk 2 e blikje De Gruyter BORRELWORSTJES,COCKTAILWORSTJES of PIKANTE WORSTJES ISO gram magere export kwaliteit) voor slechts cc voor slechts Ct. van 3.95 Elke fles De Gruyter LIMONADESIROOP Literblik (in schijven) voor slechts Bij een flacon handlotïon, een tablet AJOUR TOILETZEEP* van 70 cent GRATIS 100 gram Fijne ct. 200 gram originele In de meeste winkels 98«.

De Vallei | 1965 | | pagina 6