Fa. van OjIK en DIEPENVEEN KERKDIENSTEN Uw bril een sieraad! AMERONGEN Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 31 december 1965 2 AUTODIENSTEN EXP. VAN ECK E.V.E. - VEENENDAAL Ingekomen en vertrokken Evenals vorig jaar hebben wij een mooie partij kinderboven kleding van dit winterseizoen gekocht. KINDERJACKS (alle leeftijden) KINDERROKKEN (alles „terlenka") KINDERTRUIEN (zuiver wol) ook enkele damesjacks (moderne dessins) wy a.s. maandag 3 januari om 2 uur in de garage Met de verkoop hiervan starten aan de Leinweberstraat 59. Kapiteine A. Garretse-Rensink van het Leger des Heils: „God's liefde gaat uit naar alle mensen VRIJDAG 31 DEC. 1965 ZONDAG 2 JAN. 1966 ZATERDAG 1 JAN. 1966 Doktoren- en Apothekersdiensten MARKTBERICHTEN Verzend per Nijverheidslaan 13 Telefoon 4067 Dagdiensten Veenendaal Ede - Wageningen Rhenen - Utrecht Amsterdam Wat zal het nieuwe jaar ons brengen? Hoe ziet u de toekomst Dat zijn de bekende vragen van dui zend in een dozgn, die men ter gelegen heid van de jaarwisseling nog al eens aan bekende persoonlij kh .den stelt en die dan als een soort leidraad in de nieuwspapieren worden afgedrukt. Dat heeft niks te maken met een soort hel derziendheid, maar we moeten d'r toch wel effe van onder de indruk aken. 'a Jonge nog an toe, denken we dan, die anders zo komieke vent van de tele visie ziet de toekomst toch maar som ber in. En: als dat kamerlid al zo veel leeuwen en beren in het nieuwe jaar rond ziet lopen, wat zal het dan wel niet in erkelijkheid moeten worden Men kpn zich vandaag den dag ook gerust aan zulke uitspraken wagen want we weten zoveel in 't voren. Vroe ger liet men alles meer komen zoals het komen wou. Maar in deze tijd valt er na 1 januari altijd wat te beleven: een huurverhoging, iets met de belas tingen, wijzigingen in het loon, rokertje duurder, borreltje omhoog enz. Over al die zaken kan men verschil lend denken. Het ligt er maar aan in welke hoek je zit. Neem nou bijvoorbeeld de belasting verhoging op de twee genotsartikelen, die op den eerste januari van het nieuwe jaar ingaat. Buur Bram, het zuiver en alleen be kijkend als een niet-overdreven, maar dan toch jarenlange verbruiker, vindt het daarom alleen al een matig jaar worden. En als ik me niet vergis, is Bram binnen de grenspalen van onze niet-overdreven, maar dan toch wel doorlopend groot-verbruikende gemeen schap. niet de enige die er zo over zal denken. Ach, dat het slokkie in 'et café een duppie duurder wordt, dat zal ons niet ondersteboven gooien, maar dat er misschien wel een paar gulden op de fles komt, dat staat ons maar matig aan. En dan het abaksartikel, zoals de mensen van het schap dat zo fijngevoe lig kunnen zeggen. Het tabaksartikel, oftewel het rook gerei, ook heel wat percenten de hoogte in. Ik zalwel motten miniseren, zei Bram. Ach, dan kun je natuurlijk wel een soort voetzoeker gaan roken, maar dan liever een pin minder. Wie het weer heel anders zag, dat was Job-den-Dorprol. Uit het gezichtspunt van de detaljist, natuurlijk. Een prijsverhoging kan geen kwaad, vond Job, maar dan mot er voor ons ook wat an zitten. Het is niet leuk om over de toonbank heen de zak van de fiscus te motten spekken. E dan praat zo'n minis*',,T" de mensen een hoop prijs bewustheid an, mar hoe mot ik een kwartje meer voor de belasting verkla ren. Mot ik dan zeggen: klanten, wees prijsbewust, ga pingeleu bij de minister van financiën. Dat kwartje vraagt ie wel, maar je hoeft er niet meteen in te trappen. Driek bekeek het weer anders. Als vrouw. Hoe zou 'et ook anders kunnen. Je zult nou toch wel 'es zo wijs worden om het glaasie te laten staan. En een paar sigaren minder per dag. Dat scheelt me ook nog in het gordijnen wassen. U ziet het, beste mensen voor wie de deur naar het nieuwe jaar al op een kiertje staat, waar maken wij ons nu al druk om? Om het neutje en het ro kertje. Of zouden er ook nog andere dingen zijn waar we ons zorgen om ma ken. Laten we 't hopen. Wout Blauwkous. AMERONGEN Geboren: Anthonia Gerritje van Spanje; Willempje Christina Veldhui zen. Overleden: T. Rijksen, 23 jaar, e.v. J. ter Maaten. EDERVEEN Geboren: Johan, z.v. A. Methorst en G. Troost; Ariën, z.v. H. van de Pol en A. J. Hendriksen. Ondertrouwd: B. van Donkelaar en W. A. Bloemendal; J .Lourens en G. Evers; J. van Veenendaal en J. van Scherrenburg. Gehuwd: A. de Koning en A. J. van Ginkel. RENSWOUDE Gehuwd: H. W. Veenvliet en P. van Wolfswinkel. gez., naar Amerongen; T. A. Kalverda, naar Ermelo; W. Landzaat, met gez., naar Echteld; T. de Jong, met gez,. naar Kesteren; J. Herpst, naar Keste- ren; R. F. Leuverman ,naar Veenen daal. AMERONGEN Ingekomen: J. M. R. Barja Vega, met gez., van Rhenen; D. D. Borst, met gez., van Capelle a/d IJssel; A. J. Nadorp en R. H. Nadorp, van (niet opgegeven); M. M. H. Maraki, van Rhenen; J. Ma- thijsen, van Apeldoorn; L. Perez Alon- so, van Rhenen; H. J. G. Voermans, van Veenendaal. Teven- hebben we een vrouwen vereniging. Deze dames komen ge zellig bijeen en vooral de laatste tijd breien deze dames veel voor de be- hoeftigen uit de Kongo en Indonesië. Deze vrouwenvereniging telt thans 17 leden. Zondagsdiensten Ik ben nu de gelukkige moeder van een zoon van plm. negen weken jong. De laatste maarden heb ik me dus wat moeten ontzien, maar daar voor ging ik ook dikwijls voor in de zondagsdienst in ons gebouw. Mijn man en ik hebben bij het Leger des Heils de zelfde rechten, dus losten we elkaar dikwijls af. Ook het huis bezoek neemt een belangrijke plaats in ons leven in. Middels diverse con tacten komen we in aanraking met veel mensen waarvan ons duidelijk is dat zij geestelijke hulp behoeven. Daarvoor staan we uiteraard altijd klaar. Vaak wordt ons door leden van ons korps in Veenendaal gewe zen op mensen die near hun mening geestelij bijstand nodig hebben en zo helpen we elkaar naar elke plaats waar we nodig zijn. Straatzang Op de zaterdagavonden staat een vast punt op ons programma: de straatzang. Elke zaterdagavond op een ander punt zingen en prediken we het woord Gods voor iedereen die ernaar wil luisteren. Ons korps be draagt dan altijd van tien tot twintig leden, maar nooit staan we alleen in weer en wind. De stichter van het Leger des Heils is er destijds mee begonnen en ongetwijfeld zullen de laatste heil soldaten er mee eindigen. Kerstpotten Zo rond de Kerstdagen vormen onze Kerstpotten een ve-trouwd beeld in de straten en niet alleen in Vee nendaal. Gelukkig doen we nooit te vergeefs een beroep op de goedgevig- heid van de inwoners van Nederland. Ook voor ons werk is geld nodig om de nood te lenigen waar dat nodig is. Ik zou er ook nog op willen wij zen dat nog goed Y 'kbare oude kleding door ons een goede bestem ming kan krijgen. Van kinderkleding tot dekens etc. weten wij echt wel een goed pl. atsje. Onze deur staat hiervoor altijd open. Onze contacten kunnen ons altijd inlicht -• het een en ander nodig is. God is liefde Vooral met de ophanden zijnde jaarwisseling wil ik gr ag op het volgende wijzen. Gods liefde gaat uit naar alle mersen en het mende jaar mogen we ons leven 'n zijn vei lige v--den leggen". Toen W. B. Booth aan het einde van de vorige eeuw voor de eerste maal de straat op ging om voor de eerste maal in een armenwijk van Londen het evangelie te verkondigen kon hij moeilijk gedacht hebben dat zijn methode van evangelie brengen zo'n grote vlucht zou nemen als ons thans bekend is. Deze methodistische geestelijke, stichter en eerste generaal van het Leger des Heils, leefde van 1856 tot 1929 en heeft zijn leven aan het Heilsleger gewijd tot dat wat wij er nu van weten. Overal in de wereld, tot in de uiterste hoeken, vinden wij korpsen van het Leger des Heils, met als hoofddoel het evangelie verkondigen. Naast deze grote taak kennen wij vooral de milde en helpende hand die, overal waar dat nodig is, wordt gereikt aan beho-ftr Hulp wordt ve leend aan hen die in geestelijke en materiële nood verkeren. Over dit Leger des Heils is vooral de laatste jaren middels dagbladpers en televisie al zoveel geschreven en gesproken, dat iedereen vrij nauw keurig op de hoogte is van datgene wat door het Leger des Heils wordt gedaan. In Veenendaal is het Leger des Heils ook een vrij vertrouwd b;cld. Sinds ongeveer een jaar heeft het Veenendaalse k ps een nieuwe commandant n.l. kapitein A. Gar- retse. Zijn vrouw eveneens kapi teine van het Leger des Heils. Dit echtpaar woont in d' T' aas Kater straat no. 57 te Veenendaal. Samen met haar man hadden we een ge sprek, waarin kapiteine A. Garretse- Rensink ons desgevraagd het vol gende vertelde: Geestelijk werk no. 1 „Het geestelijk werk is de belang rijkste taak van het Leger des T"eils. Het vele maatschappelijke werk dat we daarnaast verrichten wordt ge daan om uiteindelijk weer op het geestelijke vlak terug te komen. Het doel is deze mensen in contact te brengen met God. Dit moet uit groeien totdat dit het leven van die mensen gaat beheersen. Mijn man en ik stammen beide uit gezinnen die sinds jaar en dag deel hebben uitgemaakt van het Leger des Heils. We zijn er zogezegd in groot gebracht. We komen beide uit Apeldoorn, waar we vroeger altijd de diensten van het Leger des Heils hebben bezocht en waarin we later ook ons steentje ebben bijgedragen met het opvangen van de jeugd. Op het moment dat je dergelijke zaken behartigt ben je heilsoldaat. In 1962 ben ik uaar de kvA k- school van het Leger des Heils ge gaan voor de opMding tot heilsrffi- cier. Deze opleiding duurt een jaar, maar daarvoor heeft men dan reeds een jaar theoretische lessen thuis gevolgd, terwijl na het verlaten van de kweekschool wederom drie jaar theoretische lessen aan huis gevolgd dienen te worden. Mijn man heeft de zelfde opleiding ger. ten en we zijn nu beide kapitein (e). Totaal duurt deze cursus dus vijf jaar. Uitgezonden Na deze studie werd ik uitgezon den. Eerst voor vier maanden naar Heerei-veen in Friesland, vervolgens voor zeven maanden naar Hoogezand in Groningen. Daarnr- ben ik ge trouwd en samen met hem zijn we toen geplaatst in Geleen in het Lim burgse land. Daar hebben we samen onder niet al te ideale omstandig heden gewerkt. Het Leger des Heils werkte daar pas sinds ongeveer vjjf jaar en het was slechts een heel klein korps. Na een half jaar wer den we overgeplaatst naar Veenen daal. zondags tweemaal een dienst en een zondagsschool, waarop ook al weer kinderen komen van niet-leden. Ons huis is dar.rom ook toegankelijk voor alle mensen en kinderen. Veenendaal is een erg kerkelijke gemeente, maar wjj zijn er om daar waar er een geestelijk behoefte be staat bijstand te verlenen op welke wijze dan ook. Veelal wordt er ge dacht dat wij alleen maar behoef tige en arme leden in ons midden hebben. Enerzijds is dat ook wel waar, maar aan de andere kant zijn ook veel anderen lid, vooral in de grote steden. W\j zijn hier verleden jaar 10 de cember begonnen met ons werk en we hebben het best naar de zin. Het is hier goed werken. Bij uw nieuwe jaarreis om de zon met het oude voertuig aarde wensen wij u „GOED ZICHT" OPTICIÈN SPECIALIST Prins Bernhardlaan 4 (Zwaaiplein) Veenendaal - Telefoon 3784 EXCLUSIEVE SPECIAALZAAK Taken Naast de reedsgenoemde werk zaamheden bewegen mijn man en ik ons nog op ardere terreinen. Mijn man leidt samen met nog twee heil soldaten een jongensgroep, die zich bezighoudt met handwerk en mu ziek maken. Ikzelf leid een meisjes- groep, die zich oefent in handwer ken. Uiteraard wordt er op deze avonden de nodige gespreksstof door gewerkt, gezongen en uit de Bijbel verteld. Altijd zijn wij er op uit ieder een wat mee te geven van Gods woord en Gods liefde. Dit is dan ook de hoofdtaak iie wij moeten en wensen te verrichten. UITSLAGEN SCHIETVERENIGING Veenendaal Thans staan er ongeveer dertig heilsoldaten te boek in ons korps te Veenendaal. „Heilsoldaat" is het le- gerwo< 1 voor kerklid. Hieronder zijn niet inbegrepen de gezinnen die bij een heilsoldaat behoren. In de zondagsdiensten komen ook wel men sen die geen lid zijn. We houden in het gebouw aan de Fluiterstraat I Maandagavond werden door de leden van de plaatselijke schietvereniging Willem Teil de volgende resultaten bijeen gescho ten: G. v. d. Horst 97 pnt: J. D. de Greel 96 pnt: W. van Veenendaal 96 pnt: J. Pakvis 93 pnt; H. den Uijl 93 pnt; A. de Haas 97 pnt: R. Brinkman 90 pnt; J. L. Engelaar 88 pnt: G. Mulder 87 pnt: P. v. d. Sigtenhorst 86 pnt; J. Niessen 86 pnt; W. Berkhof 85 pnt: H. de Groot 85 pnt. en H. van Veenendaal 85 pnt. OUDEJAARSAVOND VEENENDAAL Oude Kerk: 7.30 uur ds. A. Wisgerhof. Julianakerk: 7.30 uur ds. A. Vroegin- deweij. Vredeskerk: 7.30 uur ds. T. Langerak. Sionskerk: 7.30 uur dr. C Graafland. Geref. Kerk. Vaartbrug: 7.30 uur Is. Overduin. Geref. Petrakerk: 7.30 uur ds. Ytsma. Chr. GereL Pniëlkerk: 7.30 uur ds. Keuning. Chr. Geref. Bethelkerk: 7.30 uur ds. Langbroek. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 7.30 uur ds. J. D. Wielenga. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 7.30 uur ds. Mallan. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 7.30 uur ds. Bos. Geref. Gem. Syn.: 7.30 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond: 7.30 uur ds. P. J. Boele van Utrecht R.K. Salvatorkerk: 7 uur Oudejaars- oefening Leger des Heils: geen dienst. Uitzending kerkdiensten Julianazieken- huis: 7.30 uur Chr. Geref. Bethel kerk ds. C. Langbroek. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. N. Koo reman. Geref. Kerk: 7.30 uur ds. Volten. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 7.30 uur ds. Monster van Barneveld. Ned. Prot. Bond: 7 uur Ned. Herv. pre dikant uit Tiel. Geref. Gem., Plantsoen: geen opg. on tv. Oud Geref. Gem.: geen opg. on tv. Geref. Gem. Syn.: geen dienst. R.K. Ged. Kerk: 7.15 uur afsluiting Oude Jaar. ELST Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur dhr. Van Rossum van Scherpenzeel. Geref. Gem.: 7.30 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 7.30 uur leesdienst ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. P. M. Breugem. Geref. Gem.: 7.30 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 7.30 uur leesdienst. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. G. Kaas- tra. Ned. Prot. Bond: 7.30 uur mevr. Boevé uit Huis ter Heide. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. C. v. Viegen. Oud Geref. Gem.: 7.30 uur leesdienst EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 7.30 uur ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gem.: 7 uur leesdienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: geen opgave ontvan gen; wel dienst. Geref. Kerk: 7.30 uur ds. B. Slingen- berg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 7.30 uur ds. J. T. Ca- zander. Geref. Kerk: 7.30 uur ds. P. W. van der Veen. Vrijz. Herv.: 7.15 uur De Schans mej. ds. S. A. J. F. Doets van Leersum. Vrije Evang. Gem.: 6.30 uur ds. W. E. van Petegem. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur ds. J. van der Vel den van Amersfoort; 5 uur ds. A. Wisgerhof (Bev. ambtsdragers). Julianakerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg; 5 uur ds. T. Langerak. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur ds. A. Wis gerhof; 5 uur ds A. Vroegindeweij. Sionskerk: 9.30 uur ds. T. Langerak; 5 uur ds. D. van den Berg. Bejaardencentrum „De Engelenburgh": 9.30 uur ds. P. de Vries van Drieber gen. Veeneind: 3 uur dhr. J. van Beusekom. Donderdag 6 januari 7.30 uur dhr. Van Ostende van Opheusden. Dijkstraat: 2.45 uur ds. A. Terlouw. GereL Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. D. v. Enk; 5 uur ds. Overduin. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. Over duin; 5 uur ds. v. Enk. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 en 5 uur ds. P. de Smit van Soestdijk. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. M .van der Wel van Sneek. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. A. A. Bos; 5.30 uur ds. M. J. Top van Barneveld. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur lees dienst Woensdag 5 jan. 7.30 uur ds. Schipaanboord van Apeldoorn. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. Van Loenen van Apeldoorn. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 5 uur Lof. R.K. Willibrorduskerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst; 6.45 uur Straatzang; 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Volle Evang. Gem., geb. O.C.B.: Woens dag 5 jan. 8 uur evang. J. v. Veelen van Rotterdam. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. N. Koore man; 5 uur ds. A. Westra. Geref. Kerk: 10 uur ds. H. Steendam van Wageningen; 5 uur ds. L. 1. Rietveld van Wageningen. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. De Bruin van Lunteren; 5 uur dhr. Jansen van Andelst. Ned. Prot Bond: geen opg. on tv. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5.30 uur leesdienst Woensdag 5 jan. 7.30 uur ds. C. Steenblok van Gouda. Oud GereL Gem.: 10 en 5.30 uur lees dienst. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst. Dinsdag 4 jan. 7.30 uur ds. J. v. Haaren van Amersfoort. R.K. Ged. Kerk: 8.30 uur Vroegmis; 10.30 uur Hoogmis; 5 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. A. Vroeg indeweij van Veenendaal; 6 uur ds. Kalkman van Driebergen. Geref. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. C. S. Verwoerd van Ethem. Geref. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst. Oud Geref, Gem.: 10 en 6 uur lees dienst AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur prof .dr. R. Bijlsma van De Bilt; 6.30 uur dhr. W. Visee van Geldermalsen. Dorpshuis: 10 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10 uur cand. Bouwens; 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot Bond: geen dienst gj)£ OVERBERG Oud Geref. Gem.: 7.15 uur ds. J. van Nt£- Ue,™- Kerk: 10 en 630 uur ds- der Poel. NIEUWJAARSDAG VEENENDAAL Julianakerk: 9.30 uur dr. C. Graafland. Vredeskerk: 9.30 uur ds. D. van den Berg. Geref. Kerk, Vaartbrug: 10 uur ds. Van Enk. Geref. Petrakerk: geen dienst. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 uur ds. Keuning. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 uur ds. Langbroek Geref. Kerk, geb. O.C.B.: geen dienst. Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 10 uur ds. Mallan. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur ds. Vijzelaar. Geref. Gem. Syn.: 2.30 uur ds. Verhoef van Barneveld. Ned. Prot. Bond: geen dienst. Leger des Heils: geen dienst. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. A. Wes tra. Geref. Kerk: 10.30 uur ds. H. Volten. Ned. Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. Van Rootselaar van Barneveld. Geref. Gem., Plantsoen: geen opg. ontv. Oud Geref. Gem.: geen opg. ontv. Ned. Prot Bond: geen dienst. Geref. Gem. Syn.: 10 uur leesdienst. R.K. Ged. Kerk: 8.30 uur Vroegmis; 10.30 uur Hoogmis; 5 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. Wisgerhof van Veenendaal. Geref. Gem.: 10 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 uur leesdienst ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. P. M. Breugem. Geref. Gem.: 10 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 uur leesdienst AMERONGEN Geref Kerk: 10 uur Gemeenschappe lijke dienst ds. L. Zwaan en ds. G. Kaastra. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: geen dienst. Oud Geref. Gem.: 10 uur leesdienst EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 9.30 uur ds. Aangeenbrug. Geref. Gem.: 9.30 uur leesdienst RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: geen dienst Geref. Kerk: 10 uur ds. B. Slingen- berg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 10 uur ds. J. T. Ca- zander. Geref. Kerk: 10 uur ds. P. W. van der Veen. EDE Oud Geref Gem.: 10 uur ds. J. van der Poel. C. v. Viegen. Oud Geref. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. J. G. van Ieperen van Terheyde; 6.30 uur ds. De Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 6.45 uur ds. Aan geenbrug. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: geen opgave ontvan- I gen; wel dienst (bev. ambtsdragers). Geref. Kerk: 10 uur ds. Ytsma van Vee nendaal; 6.30 uur ds. Boerkoel van Ede. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. L. A. Klootwijk; 6.30 uur ds. P. Zijlstra. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. P. W. van der Veen. Vrijz. Herv.: geen dienst. Vrije Evang. Gem.: 3 uur evang. J. W. Del wig. EDE Oud GereL Gem.: 10 en 3 uur ds. J. van der Poel. VEENENDAAL: 31 dec. 18.00 uur tot 1 jan. 24.00 uur: C. van de Hoek, arts, J. G. Sandbrinkstraat 2. tel. 25t9; 2 jan. 00.00 uur tot 3 jan. 8 uur: W. Remme, arts, Markt 10, tel. 2S61. Tot 31 dec. 24.00 uur Zuiderapotheek, Dr. Slot. de Bruïneplein 7, tel. 3714; 1 jan. 00.00 uur tot vrijdag 7 jan. 18.00 uur Apotheek Zuidersma, Hoofdstr. 53, tel. 2123. Zusters Groene Kruis 31 dec., 1 en 2 jan. Zr. M. Post. Schrijverspark 4 II. tel. 2573. RHENEN: Oudejaarsavond 6 uur tot Nieuwjaarsdag 10 uur n.m.: F. Al- mekinders, arts, Herenstraat 59, tel. 2432; Nieuwjaarsdag 10 uur n.m. t/m 2 jan.: P. Rienstra, arts. Herenstraat 63, tel. 2577. Apotheek Deijs: Oude jaarsavond gesloten na 18.00 uur; Nieuwjaarsdag geen dienst; Zondag 2 jan. alleen voor spoedgevallen. ELST. AMERONGEN. LEERSUM: S. M. van Ommeren, arts te Eist (U.), tel. 08377-217. EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOU DE: Nieuwjaarsdag Th. S. ter Velde, arts te Renswoude, tel. 450; 2 jan. J. H. Rademaker, arts te Ederveen, tel. 201. SCHERPENZEEL: W. van Vulpen, arts, Dorpsstraat 192, tel. 03497-1220. DIERENARTSEN EDERVEEN EN LUNTEREN: Dr. v. Riessen, Dorpsstraat 18, tel. 2557, Lun teren. SCHERPENZEEL Eiermarkt: Aanvoer 1.002.000 stuks. Prijzen f 15,— tot f 16,—. Henne- eieren f 13,— tot f 13,15. Allen per 100 stuks. Handel traag. li

De Vallei | 1965 | | pagina 2