I Assistente Exportafdeling P E L CHEVROLET agent bezorger GA ER NIET OP ZITXEN! Burgemeester tot gemeentepersoneel Bestuur Ritmeester Mannenkoor: UITSLAGEN KERSTPUZZEL ELST RENSWOUDE RHENEN ARAM ARAM Raad van Amerongen stelde begroting 1966 vast Nieuwsblad „DE VALLEI" dinsdag 4 januari 1966 2 Schimpscheuten op ambtenaar positief beantwoorden Terreinen worden bouwrijp gemaakt voor bungalowbouw Zaak van fa. v. d. Pol verplaatst Geanimeerde bijeenkomst leraren technische school en het bestuur „Wij hadden gegronde reden om niet mee te zingen bij de Volkskerstzang" Behelpen 7-jarig jongetje overleed 11a verkeersongeval Diep in glaasje Vechtpartij Attila 3 - RHC De Zee koningin SANDRINA NAP Schimmelpenninck Sigarenfabrieken N.V. HENDRIK JAN Boukje Reina Vlaanderen-Verbeek V.A.B. KIRPESTEIN Overige punten Bijverdienste Laat dat met een gerust hart aan de N.M.B. over. Daar zitten ze er bovenop. Om uw belangen zo goed mogelijk voor u te behartigen. Om uw geld zoveel mogelijk voor u te laten verdienen. Door een goede spaarrente. Door een gunstige effecten-belegging. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Het complete personeel van de gemeente Veenendaal verzamelde zich gisteren ln de namiddag In hotel De Korenbeurs voor de traditionele Nieuwjaarsbij eenkomst. Nadat over eh weer leder persoonlijk Nieuwjaarswensen met alle leden van het college en de gemeentesecretaris, de heer D. van Manen, had gewisseld, nam burgemeester mr. dr. J. Hazenberg het woord. In een kort maar kernachtig toe spraakje wenste de burgemeester alle personeelsleden en zij die achter hen stonden een alleszins gelukkig 1966 toe. Hij hoopte, dat ieder voor rampen en onheil gespaard zou blijven. Enigszins schertsend zei de burge- Aan de Rembrandtlaan worden mo menteel de terreinen bouwrijp gemaakt voor de geplande bouw van riante bun galows. Men verwacht dat in mei met de eer ste woningen kan worden gestart. Naar wij vernamen bestaat er wel belang stelling voor de bewoning van een der gelijke bungalow. De Rembrandtlaan zal dan een dubbele bebouwing krij gen en aan de linkerzijde een exclu sieve. KORFBALSTAND IN 3e KLASSE Hoewel de korfbalcompetitie door de ongewoon grote regenval enkele weken geheel stil lag, lijkt het niet ongewenst, nu deze competitie tot op de helft ge vorderd is, even de stand te geven, van de afdeling waarin het Veenendaalse korfbalteam van SKF uitkomt. Die stand luidt: Aurora 9 17 Nw. Flora 8 12 Kameo -8 11 Zwaluwen 8 10 T.C.N.H8 8 Soesterkwartier y.8 6 S.K.F9 6 O.B.Z.B8 2 Amsterdam-zuid -8 2 Kantoormachinehandel J. v. d. Pol Zn. heeft haar zaak tydeiyk ver plaatst naar de oude kleuterschool op Hoofdstraat 116 (hoek Nieuweweg>. Zo als reeds eerder vermeldt zal het pand Hoofdstraat 98, waarin de schrjjfma- chinezaak was gevestigd, geheel wor den afgebroken. Met deze werkzaamheden werd reeds een begin gemaakt. Dit oude huis da teerde uit de vorige eeuw en diende in de oorlogsjaren als bejaardentehuis. Op dezelfde plaats zal thans een nieuw dubbel winkelpand worden gebouwd. De fa. v. d. Pol hoopt in haar tijdelijke verblijfplaats haar cliëntèle op dezelf de wijze van dienst te kunnen zijn als eertijds. Drie schoollokalen zijn als showroom ingericht. Men hoopt tegen augustus-september het nieuwe winkel pand in gebruik te kunnen nemen. meester, dat er nog wel eens prikjes aan het adres van de ambtenarij wor den uitgedeeld. Dat overkomt overigens niet alleen de ambtenaren, maar meer dere groepen in de samenleving. Bur gemeester Hazenberg lichtte dit met enkele anekdotes toe. In alle ernst zei hij tot het verzamel de personeel, dat men er wel voortdu rend op bedacht moet zijn, dat het werk door de gemeenschap wordt ga degeslagen en als er dan eens schimp scheuten loskomen was er naar zijn mening maar één manier van beant woording: er zich bewust van zijn dat men zijn allerbeste krachten geeft. Maandagavond werd in de grote kan tine van de chr. technische Talmaschool een bijeenkomst belegd voor de leden van het bestuur met hun echtgenoten en de leerkrachten eveneens vergezeld van hun dames. Door het grote aantal leraren aan de school verbonden komt de onderlinge communicatie (misschien) wel eens in 't gedrang, reden waarom men meende de banden te moeten aanhalen. Het was een gezellige en ook leerzame bijeenkomst want met aandacht werd geluisterd naar een voordracht van Dr. J. Bax, leraar chr. Lyceum, over zijn reis naar Israel en het Midden Oosten. Het boeiende reisver haal werd met voortreffelijke dia's ver duidelijkt. Vooral die uit het Heilige Land werden door de aanwezige onderwijs krachten en hun dames met grote belang stelling gevolgd. Men heeft het voorne men dergelijke bijeenkomsten van tijd tot tijd te herhalen. Het Ritmeester-Mannenkoor is er een beetje „ongelukkig" op komen te staan in verschillende nabetrachtingen die zowel van mond tot mond als op krante papier naar aanleiding van de jaarlijkse Volkskerstzangavond zijn gehouden. „Ongelukkig" in die zin, dat de naam van het koor hier en daar is gevallen by de vermelding van vele koorzangers die het by dit stukje saamhorigheid voor één avond lieten afweten. En zolang men klachten over iets of iemand naamloos in de massa van me de-bejegenden kan laten ondergaan is er niets aan de hand, maar als de ano nimiteit wordt doorbroken komt de „beschuldigde" of de zich beschuldigd gevoelende in het geweer. Zo ook het bestuur van het Ritmees terkoor, dat het plaatselijke persvolkje voor tekst en uitleg had opgetrommeld. Niet om vette koppen in de krant te krijgen, zeiden de woordvoerders van het bestuur, voorzitter De Koning en secretaris Van Dijk, tegen een achter grond van oefenende Ritmeester-zan gers. Slechts om een verkeerde indruk, die men mogelijk van het koor gekregen heeft, uit te poetsen. Aangezien ons blad, volgens de zegs- mannen, die verkeerde indruk niet heeft gevestigd en wij het niet tot onze taak rekenen uitspraken in andere kranten recht te zetten menen wij vol doende recht te doen aan het Ritmees terkoor door te vermelden hoe de zaak zich precies heeft toegedragen, althans vcrtgens het koorbestuur. Op de avond van de generale repe titie voor de Kerstzangavond was de jaarvergadering van het Ritmeester- koor vastgesteld. De vergaderdatum had men reeds bepaald toen men de uitnodiging voor de generale repetitie kreeg. Reglementair was men aan de vastgestelde vergaderavond gebonden en daarom heeft men de „producers" van de Volkskerstzang bericht, dat men niet zou verschijnen en om welke re den. Dat is in feite ook de reden geweest van het niet meezingen op de avond zelf. Het bestuur meent, dat men be slagen ten ijs moet komen, ook al gaat dat om één nummer en ook al gaat het Ritmeester-koor dan op in een ver zameling van andere koorzangers. Op de avond van de Volkskerstzang heeft het koor normaal gerepeteerd, omdat verschillende leden op het door gaan van de repetitie-avond stonden. Wel heeft men de leden vrijgelaten in hun keuze: of de Kerstzangavond be zoeken of repeteren. Verschillende van onze leden, aldus voorzitter en secretaris van het koor, zijn daar individueel gaan zingen. We misten er die avond ongeveer 25, ofwel de helft van onze leden. De kersverse bewoners van een aantal flatwoningen in het bouwcomplex De Punt zullen zich in de komende weken moeten behelpen met een t.v. kamer an tenne, wil men de programma's kunnen volgen. Patrimoniums Bouwvereniging heeft de bewoners via een rondschrijven meegedeeld dat het voorgenomen cen trale antennesysteem nog niet klaar is. De ruimte voor de versterkers moet nog worden afgebouwd. Tot zolang moe ten de bewoners geduld hebben. Er mo gen geen tijdelijke antennes op het dak, op de galerij of waar dan ook gezet worden. Eén van de prachtige volières, die te zien was op de vogeltentoonstelling van de Veenendaalse Vogelvrienden. De uitslagen van de puzzel, die door ons blad werd geplaatst in het kerst nummer is na loting als volgt beslist. Eerste prijs, bestaande uit een doos da mes- of herenpostpapier werd gewonnen door L. Kooien, Berkenlaan 13 te Rhenen. De tweede tot en met de vierde prijs, die bestaat uit een doos visitekaartjes bedrukt met naam en adres zijn respec tievelijk gegaan naar: 2e prijs M. Reeder- Top, Kon. Wilhelminaweg 11, Amerongen, 3e prijs A. W. v. Rossen, Keucheniusstraat 16, Veenendaal, 4e prijs A. v. d. Klift, Irenestraat 40, Eist. Alle prijswinnaars worden van harte gelukgewenst en ont vangen hun prijs zo spoedig mogelijk. OPLOSSING „KERSTKRANS" Horizontaal: 1 aar, 3 item, 6 elan, 10 ver kondigen, 13 anti. 14 ree, 15 erts, 17 se, 18 sen, 20 t.n.o., 21 eh, 23 ecru, 25 nood lot, 28 blei, 30 thans, 32 kwelm, 33 waard, 34 na, 35 eng, 37 sar, 38 de, 39 raam, 41 o.o. 42 ta, 43 leem, 46 paard, 47 order, 48 Olst, 50 R.I., 51 LD, 52 asem, 54 ik, 55 ren, 56 Pim, 58 s.g. 59 noren, 61 roede, 66 geste, 68 toom, 69 toendra, 71 stal, 72 is, 73 kei, 74 erg, 76 of, 77 eelt, 79 rei, 81 mark, 83 herdersvolk, 86 page, 87 adem, 88 por. Vertikaal: 1 amor, 2 rede, 3 iets, 4 Trien, 5 e.k., 7 li, 8 agent, 9 Nero, 10 V.N., 11 Neede, 12 N.T., 13 area, 16 sela, Yl schaapskooi, 19 nok, 20 Tom, 22 herders staf, 23 Etna, 24 une, 26 ow„ 27 1.1., 28 bar, 29 idee, 31 snorren, 33 waardig, 36 godin, 37 stolp, 39 Rio, 40 mat, 43 Lea, 44 mom, 49 lint, 53 egel, 55 rem, 57 mes, 60 rose, 61 roi, 62 oe, 63 enter, 64 dd, 65 ere, 67 stok, 69 tetra, 70 armoe, 73 klep, 75 galm, 78 eh, 79 reep, 80 Isar, 82 R.K., 84 dg, 85 VD. C. HENZEN (MUSKETIERS) ZES WEKEN GESCHORST De strafcommissie van de KNVB heeft de Musketiersspeler C. Henzen voor zes weken geschorst. Hierbij is inbegrepen een vorige straf van drie wedstrijden voorwaardelijk, welke nu is omgezet in drie wedstrijden onvoorwaardelijk. OEFENAVOND EHBO De eerstvolgende algemene EHBO oefenavond is op donderdag 13 jan. a.s. 's avonds om 8 uur in het Wijkgebouw in Eist. Gaarne goede opkomst. GEEN SPREEKUUR De gemeente architect, de heer Nes uit Renswoude heeft a.s. vrijdag geen spreekuur. LAATSTE WEEK EXPOSITIE IN 'T LANTERENTJE De expositie van Veenendaalse kunste naars in de Galerie ,,'t Lanterentje" in de Hoofdstraat zal nog deze week geopend zijn. Tot zaterdag a.s. kunnen de kunst liefhebbers nog terecht. De heren H. Buys, P. H. de Geus, en J. de Vegter hebben gedure drie weken een aantal van hun werken geexposeerd. Gisteren is in de Valleistraat een onge luk gebeurd, waarbty de 7-jarige jongen v. D. uit Veenendaal ernstig werd ge wond. Het kind kwam plotseling achter een vuilnisauto vandaan en liep zodoende par does onder de auto van W. V. uit Rhenen. Van D. werd ernstig gewond en in zorgwekkende toestand naar het zieken huis vervoerd waar hij omstreeks midder nacht aan zijn verwondingen is overleden. KIPPEN GESTOLEN In de nacht van zondag op maandag zijn bij V. aan de Zandheuvelweg te Veenendaal ongeveer 10 kippen gesto len. De politie stelt een onderzoek in. Op Nieuwjaarsdag heeft een bestuur der van een op dat moment onbekende personenwagen de bestelauto van de heer S. in de Rozenstraat te Veenen daal aangereden. Later bleek dat de onbekende be stuurder van de personenwagen H. uit Utrecht was, die in beschonken toe stand verkeerde. De politie maakte pro ces-verbaal op. De heer V. uit Ederveen heeft vrg- dagochtend in een café aan de Nieuwe- weg een ruzie uitgelokt, waarby hy persooniyk gewond raakte. V. wilde zich achter de tapkast be geven maar de bar-juffrouw stond dat niet toe en wilde hem verwijderen. Toen dit niet lukte kreeg de dame as sistentie van de overige cafébezoekers, hetgeen de inleiding vormde tot een flinke knokpartij. Hierbij raakte V. in het gelaat gewond. NAGEKOMEN KERKDIENSTEN Oud Geref. Gem.: dinsdag 11 januari v.m. 11 uur huwelijksbevestiging; n.m. 7 uur spreekt ds. Mieras van Krimpen a/d IJssel. HANDBAL De eerste zondag in het nieuwe jaar was voor RHC byzonder zwaar. Na de oliebollen moest men twee keer aan treden en de eerste keer tegen Attila. RHC startte vlot en door doelpunten van Piet de Zwarte was de stand al gauw 3-0. Hennie van de Broek en Cees Pol voerden de stand op tot 5-0, voordat Attilla 2 doelpunten kon maken. Attila kreeg hierna de kans om nog verder in te lopen, maar de toegekende straf- worp werd door keeper Lou Bijker prachtig gestopt. Met een 5-2 stand brak de rust aan. Na rust liep RHC weer verder uit, naar 6-2 door Jan van de Pol en naar 7-2 door Dik de Reus. Hierna kwam een inzinking van RHC waardoor At tila nog 3 keer het net kon vinden, 7-5. Verder liet RHC het echter niet komen en door doelpunten van Cees van de Pol, Hennie van de Broek en Piet de Zwarte (2x) eindigde RHC gemakkelijk met 11-5. Een verdiende overwinning, voor een vooral wat schieten betreft beter RHC. RHC - SPORT VEREENT 2 De tweede wedstrijd van RHC werd gespeeld tegen Sport Vereent. Eindigde de eerste wedstrijd tegen deze ploeg in een gelijkspel, deze keer zou het an ders uitpakken. Het begin was voor RHC, want Cees van de Pol en Hennie van de Broek wisten het net te vinden, 2-0. Een paar foutjes in de RHC ver dediging werden door de Sport Vereent aanvallers afgestraft en de stand was 2-2. Het spel werd harder en zelfs on sportief, maar RHC hield het hoofd koel en kwam tot 4-2 door Hennie van de Broek en Piet de Zwarte. Sport Vereent probeerde nu op allerlei ma nieren de RHC aanval het scoren te beletten, hetgeen een verdediger van Sport Vereent moest bekopen door uit het veld te worden gestuurd. Toch kwam RHC er nog doorheen al moest dit komen door een strafworp die Cees v. d. Pol benutte. Hierna zakte RHC ineen zodat Sport Vereent met 2 doelpunten de spanning terugbracht. Jan van de Pol maakte aan alle onzekerheid een einde, want met 2 prachtige doelpunten stelde hij de RHC zege in deze harde wedstrijd veilig. Zo won RHC verdiend met 7-4. NAGEKOMEN FAMILIBERICHTEN VERGADERING C.P.J. MET ZANG EN TONEEL De afdeling Scherpenzeel van de CPJ houdt op zaterdag 8 jan. a.s. een verga dering in gebouw Rehoboth te Renswou de. Opgevoerd zal worden het toneelstuk „Jij bent een vreemde". Het jeugdige lid Greetje Kersbergen zal een zangvoor dracht houden onder begeleiding van The Jolly Stars. Na een kortstondige ziekte heeft de Heere geheel plotseling van ons weggenomen, onze geliefde zus ter, schoonzuster en tante op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: D. Stuivenberg Veenendaal, 3 januari 1966 Pr Bernhardlaan 43 De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden vrij dag 7 januari 1966 om 1.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. GEVRAAGD: •w Vereisten: Mulo- of HBS-opleiding met aanvullende studie moderne talen, steno nederlands en engels. Enige kantoorerva ring strekt tot aanbeveling. Sollicitaties: met de hand geschreven brieven be vattende volledige gegevens betr. opleiding, erva ring, etc. te richten aan: Nude 28 Wageningen Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een droevig ongeval van ons weggenomen, ons geliefd zoontje, broertje en kleinzoontje op de nog jeugdige leeftijd van 7 jaar en 7 maan den. P. van Dijk G. A. van Dijk-Meijer Anneke en Cees Veenendaal, 4 januari 1966 Valleistraat 31 De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden zater dag 8 januari 1966 om 12 uur op de Algemene Be graafplaats te Veenendaal. i Heden heeft de Heere na een langdurig, smartelijk, geduldig gedragen lijden tot Zich genomen, mijji innig geliefde vrouw en der kinderen zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster en schoonzuster op de leeftijd van 60 jaar. G. Vlaanderen kinderen en kleinkinderen broer en zwager Veenendaal, 2 januari 1966 Eenvoudlaan 47 De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben vrij dag 7 januari 1966 om 3.30 uur op de algemene begraafplaats te Veenendaal. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in gebouw „Pro Rege" achter de Geref. kerk aan de Vaartbrug. Aanvang 2.30 uur. Area wankelt even achterwaarts na Arams wel gemikte kaakslag en vanaf de tribunes klinken kre ten van verrassing. Maar snel heeft de vuistvechter zich weer hersteld en opnieuw springt hq op Aram toe. Zijn linkervuist treft Aram als een stormram. Aram snakt naar adem, een ogenblik dreigt hij door de knieën te gaan de grond schynt te draaien onder zyn voeten en als van heel ver dringt vaag het gejoel der duizenden toeschouwers tot hem door Dan, in een uiterste krachtsinspanning, grgpt hg zgn tegenstander om de nek, sleurt hem opzy en haakt zfln been achter de enkel van Ares. De reus, geheel verrast door deze snelle manoeuvre, verliest het evenwicht en slaat als een blok tegen de grond Thans wint snelheid van brute kracht. Als Aram razendsnel op hem neerduikt, vertoont het gelaat van Ares alleen nog stomme verba zing. Een harde vuistslag is voldoende om hem ruggelings ter aarde te doen tuimelen. Roerloos ligt de kampioen aan Arams voeten. Een ogenblik is het doodstil in het stadion, dan barst een donderend gejuich los vanaf de tribunes De raad van Amerongen heeft kans gezien nog voor de jaarwisseling de be groting voor 1966 vast te stellen. Allerwege werd waardering uitgesproken voor het gemeentepersoneel, dat kans heeft gezien in 1965 twee begrotingen aan te bieden. De burgemeester vond de begroting er vriendeiyker uitzien dan die van vorig jaar. Dit komt enerzgds door de hogere belastingen, anderzyds door de hogere uitkering gemeentefonds. We moeten ons echter toch zeer beperken. Verheugend is het dat een aantal noodzakelgke activiteiten uitgevoerd kunnen worden. De heer v. d. Dikkenberg (SGP) had ernstig bezwaar tegen de posten sportterrein, zwembad, subsidiën en verzekeringen. Hy pleitte voor meer bouw in de vrge sector. De wegen zgn over het algemeen goed. Toch zgn er nog ge- vaarlgke punten. Ook het aantal lichtpunten moet worden uitgebreid. De heer Blankestijn (partijl.) wees er op dat er in 1965 veel tot stand is gekomen: Dorpshuis, zwembad, bouw- stroom. Er is nog veel te doen, maar de middelen zijn niet toereikend. De heer v. d. Veer (I vdA) vroeg in het vervolg meer tijd voor het behan delen van de begroting. Ook hij zag met voldoening terug op het afgelopen jaar. Er zijn veel grondaankopen ge daan. Ondanks de tegenslagen kwamen er 30 woningen klaar. De punten Dorps huis, zwembad, bouwstroom stemmen tot vreugde. Er is behoefte aan uit breiding van het sportterrein. Hieraan moet tijdig begonnen worden. Ook de accomodate is onvoldoende. Een be hoorlijke controle van de maximum snelheid op de Kon. Wilhelminaweg is nodig. Er moeten eigenlijk „Klaar overs" komen. De fractie acht de sub sidie politiek zeer onduidelijk. Hij zag graag benoeming van een raadscom missie. De heer Doornenbal (AR) vroeg aan dacht voor de Dwarsweg. De weg is veel te smal, verlichting is noodzakelijk. VEENENDAAL CITY-MOTORS - EDE Overberg is blij dat aan de bouw van de kleuterschool begonnen is. De straat verlichting blijft achter bij buurge meenten. De heer Hasselaar (CHU) achtte het bedrag voor onderhoud wegen te laag. De Slaperdijk moet nodig verbeterd worden. De Dwarsweg voldoet niet meer aan de huidige eisen. Hij vroeg met nadruk de mensen die bij nacht en ontij zorgen voor de gladheidsbe- strijding behoorlijk te betalen. Er zijn voor de plantsoendienst meer arbeiders nodig. De heer Buis (PvdA) vroeg speciale aandacht voor het sportveld. De ver lichting en de waterleiding moeten verbeterd, de ingang moet verbreed. Toestand is nu levensgevaarlijk. In zijn antwoord merkte de burge meester o.a. op dat Amerongen een zeer groot wegennet heeft. De gemeen te heeft een grote taak inzake de re creatie. Het gebruik van de wegen door inwoners valt in het niet bij het gebruik door recreanten. De enige mo gelijkheid is dat het rijk financieel bij springt, anders komen we in een chaos. De toestand m.b.t. de stortplaats is zeer onbevredigend. Een oplossing is erg moeilijk. Een actieve grondpolitiek is een levensbelang. Aan uitbreiding van het sportveld wordt aandacht be steed. Vervolgens werd de begroting met algemene stemmen vastgesteld. Besloten werd aan de Nutsbiblioteek een subsidie toe te kennen van f 2, per ingeschreven lezer. De heer v. d. Dikkenberg was hier tegen. Hij wil al leen subsidiëren voor volksgezondheid. De Volkskrant vraagt voor haar agentschap Veenendaal een actieve Brieven aan insp. H. Buitink, Rembrandtlaan 12, Apeldoorn. Tel. 05760-15344. Hij weet ook niet wat voor boeken er zijn. De stichting moet zichzelf maar bedruipen. Een voorstel tot verhoging van de grondprijs aan de Kievit werd na dis cussie door b. en w. teruggenomen. Hierop wordt later teruggekomen. De heer Tenge (VVD) vond deze verhoging onbehoorlijk. De heer Brinkman achtte het zakelijk gezien onjuist nu te gaan verhogen. Aangezien binnenkort een bestem mingsplan moet worden vastgesteld is het noodzakelijk eerst een sociografisch onderzoek in te stellen. De raad mach tigde het college een dergelijk onder zoek te doen instellen door drs. M. Peet te Den Haag. Deze heeft dit werk reeds gedaan in Rhenen en is thans bezig in Wijk bij Duurstede. Besloten werd het presentiegeld voor de leden van de stembureaus te ver hogen tot f 25,Vele leden vonden het onbehoorlijk dat aan de plaatsver vangende leden niets betaald kan wor den. Van de heer C. Veenhof te Ame rongen werd een perceel grond ge kocht van 4372 m* voor de som van f 37.816,Deze grond is nodig voor de bouwstroom. De burgemeester kon de mededeling doen dat van een inwoonster, die on bekend wenst te blijven een fraaie antieke koperen kandelaar ten geschen ke werd ontvangen voor de raadzaal. Bij de aanbesteding van de wegen in de bouwstroom bleek de fa. P. Henzen de laagste inschrijver te zijn. Besloten werd het werk op te dragen. (Wordt vervolgd) Veenendaal: Markt 5. Ede: Breel^an 1

De Vallei | 1966 | | pagina 2