Schoonheidssalon NENNY JANSEN PRUMMEL Fa. L. HEIJ BB Proefcentra voor pluimveeteelt en grasland cultuur koirun in Achterberg Huur-incasso door middel van ponsplaatjes DE VALLEI DE VALLEI vrijdag 7 januari 1966 4 Glazen van top kwaliteit AMEROINGEIN ACHTERBERG EDERVEEN Bouw reeds in vergevorderd stadium - Pluimveeteelt AUT0DIENSJEN EXP. VAN ECK E.V.E. - VEENENDAAL EDE tsir*AAG EN Te kooD Te huur Woningruil Gevraagd Aangebeden Diversen Nieuwsblad „DE VALLEI" BOOREILAND VAART UIT Schiedam: Het booreiland „Ile-de-Fran- ce", dat in opdracht van de Franse firma Forom-er S.A. op de IHC-Holland werf „Gusto" in Schiedam is vervaardigd, wordt via de Nieuwe Waterweg naar zee gesleept. Het booreiland zal exploratie- boringen verrichten langs de westkust van Afrika. VERBETERING DAHLIASTRAAT KOST 10.000,— Het komt het college van B. en W. ge wenst voor over te gaan tot verbetering van het plantsoen aan de Dahliastraat. Een gedeelte zal worden verhard en be stemd voor speelterrein, waarop een drie tal klimwerktuigen geplaatst zullen wor den. Het overige deel zal worden beplant met een aantal sierbomen en heesters. De totale kosten van deze voorzieningen wor den beraamd op tien mille. Bestelauto reed meisje aan Maandagavond ontstond een aanrij ding in het Schrijverspark. De heer E. de K. wilde met zyn bestelauto ter hoogte van de supermarkt linksafslaan. Van tegenovergestelde zijde naderde de 11-jarige Jeanette de G. met haar fiets. Er ontstond een botsing, waar door het meisje aan haar mond werd verwond. Ze werd naar het Juliana- ziekenhuis gebracht, maar kon na be handeld te zijn naar huis terugkeren. POLITIEWAGEN CONTRA ANDERE WAGEN Donderdagmiddag botste een politie auto op de Klaas Katerstraat tegen een andere personenwagen, waarvan de be stuurder zonder richting aan te geven, linksaf sloeg. De politiewagen werd licht beschadigd. TWEE BOUWVAKKERS GEWOND NA VAL Twee bouwvakkers werkzaam aan de flatbouw in het complex De Engelenburg zijn dinsdag van een dak gevallen en op de harde verdiepingsvloer terecht gekomen. Beiden werden gewond en naar het Juliana- ziekenhuis overgebracht. De 31-jarige Heer Jansen uit Utrecht be kwam een hersenschudding. Zijn collega de 29-jarige Heer Kemperman uit Doorn brak een been. COMMISSIE VETERANENVOETBAL BESPREEKT PLANNEN VOOR 1966 De commissie, die jaarlijks het Vete- ranenvoetbaltoernooi in de zomermaan den organiseert, heeft maandagavond 10 januari een bijeenkomst belegd in Hotel La Montagne, waar de plannen voor het toernooi van 1966 zullen wor den besproken. ZEER GESLAAGDE BEJAARDEN MIDDAG De Veenendaalse bejaarden zijn woens dagmiddag weer bijeen gekomen in het O.C.B.-gebouw Mevrouw Mil-IJselstein voerde hier een z.g.n. „one woman show" op die bij de zeer veel aanwe zige aardig goed in de smaak viel. Reeds nu heeft men de succesvolle ar tieste weer een optreden toegezegd in het volgend jaar, hetgeen de oudjes te vreden stelde. Het programma omvatte een goede moraal en het langdurige ap plaus bewees het succes van deze mid dag. Volgende week zal de bejaardenmid dag worden verzorgd door het dames koor en de drie Happy's met zang van Wim Rébergen. Damnicuws Zoals we reeds voorzagen, is de offi ciële uitslag van de onlangs gespeelde wedstrijd tussen O.G. II te Zeist en VDC I 911 vóór VDC geworden. Eerst vol gende week kunnen we de volledige eind stand van de le klas A publiceren. Hedenavond speelt VDC II haar laatste competitiewedstrijd in Utrecht tegen UDG III. Voor de onderlinge competitie bereik ten ons nog de volgende uitslagen: H. v. d. Brandhof - W. de Kleuver 2—0 H. van Beek - v. Nw.amerongen 20 W. v. d. Hor - J. v. d. Vliert 1—1 Valkenburg sr. - E. Schaap 20 Valkenburg jr. - H. v.d. Bovenkamp 2—0 D. Bouman - J. Vermeer 11 Voor deelname aan deze competitie kun nen nog enkele nieuwe damliefheb bers worden ingeschreven! De 35ste jaar vergadering van VDC is voorlopig vast gesteld op maandag 31 januari. Monumentenlijst Ter uitvoering van het gestelde in ar tikel 10 van de monumentenwet is door de monumcntenraad aan het gemeentebe stuur aangeboden een exemplaar van het register van bestaande monumenten in de gemeente Amerongen. Dit monumentenregister ligt ten ge meentehuize voor een ieder kosteloos ter inzage. Krachtens artikel 14 der monumenten wet is het verboden een beschermd mo nument te beschadigen of te vernielen. Tevens is het verboden zonder ver gunning van de minister of in strijd met bij zodanige vergunning gestelde voor waarden een beschermd monument af te breken, te verplaatsen of in enig opzicht te wijzigen, te herstellen, te gebruiken of te laten gebruiken op een wijze, waar door het monument wordt ontsierd of in gevaar gebracht. Het verzoekschrift om een vergunning, als bedoeld in artikel 14 moet worden ge zonden aan de minister van onderwijs en wetenschappen. Nutsavond met causerie over kamperen Hoewel geen mens het nog in zjjn hoofd haalt om over kamperen te denken, het Nut doet dat wel. Deze zomerrecreatie heeft de laatste jaren veel opgang ge maakt. Alleszins een reden voor h*t Nut om aan dit onderwerp eens wat meer aandacht te besteden. Donderdag, 13 januari a.s. zal over het onderwerp „kamperen" een voorlichten de avond gegeven worden door de heer W. van der Lecq van het Nederlands Kampleiders Instituut te Amersfoort. Dia's zullen het gesprokene toelich ten. De avond wordt gehouden in de bo venzaal van het Dorpshuis, Indien daar toe behoefte bestaat zal er bij voldoende deelname een cursus kamperen worden georganiseerd. Oorspronkelijk was het de bedoeling deze avond op maandag, 11 januari a.s. te houden. Het Dorpshuis is echter dan in alle hoeken bezet. Kiesvereniging CHU gaat vergaderen De Chr. Historische kiesvereniging te Amerongen houdt op donderdag 18 jan. een ledenvergadering ln een kamer van Hotel „Buitenlust" aan de Burg. Jhr. H. v. d. Boschstraat. Kr zullen drie leden worden aangewe zen voor de provinciale vergadering te Utrecht op 15 jan. a.s. waar de kandi datenlijst voor de verkiezingen voor Prov. Staten wordt opgemaakt. l."t be stuur hoopt op een grote opkomst, ook al met het oog op de verkiezingen in maart en in mei. Enkele belangrijke vragen zullen aan de orde worden ge steld zoals de wijze van propaganda voeren en hoe de jongeren te benaderen, die dit jaar voor het eerst naar de stem bus gaan. INGEZONDEN Zwembadnieuws Opnieuw heeft een kleine Amerongse vereniging het initiatief genomen om iets te organiseren voor het Zwembad. Ditmaal was het de Korfbalvereniging Hemur-enge. Er werd een Nieuwjaarsbal georganiseerd. Resultaat ƒ215,vocyv het Zwembad. Dit initiatief is vooral treffend nu deze vereniging zelf grote moeite heeft met de financiën. Welke vereniging volgt De aanbiedingen voor zelfwerkzaamheid blijven binnenkomen. Deze week werd een zeer aantrekkelijke aanmelding ontvangen. De Zwembadcommissie zal gaarne ook deze aanmeldingen in ontvangst nemen. Toneeluitvoering Zaterdagavond 15 januari a.s. geeft de gymnastiekvereniging Excelsior een to neeluitvoering in het Buurtschapshuis. Opgevoerd zal worden een toneelspel in drie bedrijven door de toneelclub „Tocaza" van de P.T.T.-personeelsver- eniging uit Ede, getiteld: „Morgen komt er weer een dag", van Dick Maasland. Deze uitvoering is vrij toegankelijk voor leden en donateurs. Aanvang 7.45 uur n.m. REDDINGSWEZEN, ONDERWERP BIJ HUIS VROUWEN VERENIGING De aandacht van de Amerongse huis vrouwen wordt nogmaals gevestigd op de causerie met filmbeelden over het red dingswezen, te geven door de heer J. G. Wittpen van de Kon. Noord- en Zuid hollandse Redding Mij. op woensdag, 12 januari a.s. in het Dorpshuis. Juist voor in het binnenland wonende Nederlanders lijkt deze avond zeer interessant te wor den. De avond begint om acht uur. Kerstboomverbranding Zaterdagavond om zeven uur zal weer de traditionele kerstboomverbranding plaatsvinden aan de Kievit te Amerongen. Inplaats van de bomen met de vuilnis ophaaldienst mee te geven of deze zelf naar de stortplaats te brengen wordt u verzocht de boom en of ander brandbaar materiaal naar de Kievit te brengen op zaterdag a.s. Vermoedelijk kan weer be slag worden gelegd op een aantal grote bomen. Als het weer nu ook nog mee wil werken beloofd het weer een groot kamp vuur te worden. Filmavond over Amerongen uitgesteld De filmavond van de Nederlandse Blin den Bond, welke op maandag 24 januari a.s. in het Dorpshuis zou plaatsvinden is helaas weer voor ongeveer veertien da gen uitgesteld. Deze avond kan n.L in het Dorpshuis geen doorgang vinden daar de grote zaal reeds bezet is. Zoals bekend werd deze film geheel in Amerongen opgenomen. Zodra thans de definitieve datum bekend is wordt u na der door middel van een bericht in dit blad ingelicht. De reeds verkochte kaartjes blijven hun geldigheid behouden. Woningstichting wil automatisering Met ingang van volgende week zal de huur in Ederveen niet meer worden opgehaald, maar zullen de bewoners het huurbedrag maandelijks op het post kantoor moeten storten. De Centrale Woningstichting te Ede heeft deze maat regel ingevoerd ter vergemakkelijking van de administratieve werkzaamheden. Aan de bewoners wordt een ponsplaatje verstrekt. De storting zal ongeveer op dezelfde wijze geschieden als met de kjjk- en luisterbijdrage het geval is. De heer Kranendonk, administrateur van de Centrale Woningstichting was van mening, dat dit systeem kosten besparend zal werken. Overigens heeft Ede met deze regeling niet de primeur, want in plaatsen als Eindhoven, Apel doorn en binnenkort Harderwijk, is men al op het systeem overgestapt. GELAATS MASSAGE MAKE-UP EPILEREN MASKER MANICURE -ö- ONTHARING Inlichtingen en afspraken telefonisch of in onze zaak DROGISTERIJ Zandstraat 7, tel. 2472, Veenendaal De heer Kranendonk geloofde dat het systeem overal navolging zal vinden, omdat de incasso een te kostbare aan gelegenheid is. De huren zijn in een groot deel van de woningen met ingang van 1 januari verhoogd met 10%. Dat de vrijwillige huurstorting aanleiding zal geven tot wanbetaling omdat een aantal mensen het of vergeten of opzettelijk nalaten, is wel denkbaar, maar zal in de praktijk geen moeilijkheden opleveren, omdat de bouwverenigingen over krach tige middelen kunnen beschikken, die de huurders wel tot betaling zal aan zetten. EX-PRIESTER KOMT SPREKEN Op uitnodiging van de Hervormde Jeugd raad zal de ex-priester Ds. Hegger uit Velp op donderdag 13 jan. een referaat houden in de Hervormde Kerk. Het onderwerp van Ds. Hegger is: „Mijrj weg naar het licht". De bijeenkomst beginl om half acht en is voor ieder toegankelijk In een groot complex gebouwen zal het nieuwe proefstation voor pluimvee en grasland in Achterberg worden gehuisvest. Zeer binnenkort zal zich een onderdeel van de Landbouwhogeschool gaan vestigen in de kleine dorps- gemeente Achterberg. Het betreft hier proefcentra voor de pluimveeteelt en de graslandcultuur. Het geheel beslaat ongeveer een oppervlakte van 26 hectare. Hiervan is 9 hectare bestemd voor de be langen van het proefcentrum voor de pluimveeteelt, die ter plaatse nu reeds 2Yi hectare bebouwd terrein be zitten. Aangezien het proefcentrum voor de graslandailtuur meer ruimte nodig zal hebben krijgt dit onder deel de overige 17 hectare. Of deze vestiging een gunstige invloed zal kunnen h ebben in de ontwikkeling van Achterberg kan niet worden gezegd. Wel is zeker dat ongeveer 8 man peisoneel uit de naburige plaatsen zal worden aangetrok ken om deel uit te gaan maken van het administratieve- en het terreinpersoneel. Ook het glas in uw bril is belangrijk. Wij willen u gaarne adviseren over de verschillende mogelijk heden o.a. Ontspiegelde glazen, gekleurde glazen enz. SPECIAAL OPTIEK Kerkewijk 17, V'daal Tel. 3313 Ziekenfondsleverancier Het gebouwen-complex van de pluimvee- afdeling beslaat echter momenteel de groot ste ruimte. In totaal zullen ongeveer 5000 hennen op dit proefcentrum worden nage gaan in hun gedragingen. Speciaal zal hier worden gelet op de erfelijkheidseigenschap pen en de invloed van het milieu. Ongeveer 1700 hennen zullen op batterijen worden gezet en andere 1700 hennen zullen in een normaal hok worden geplaatst. In de ruimte waar zich de batterijen be vinden kan de temperatuur kunstmatig wor den geregeld. Ook kan men hier de lucht vochtiger of droger maken. Al deze facto ren zullen worden uitgeprobeerd en de re sultaten zullen leiden tot een eindconclusie, die echter wel 10 jaar op zich kan laten wachten. Deze eindconclusie zal adviserend aan de diverse pluimveebedrijven worden voorgelegd om dit onderdeel van de vee teelt zo doeltreffend mogelijk te maken. Buitengewone medewerking Ir. Albada uit Wageningen die al deze gegevens verstrekte zei, dat buitengewoon veel medewerking was ondervonden van de Rhenense burgemeester. In de gemeente Wageningen was men reeds 4 jaar doende geweest om grond voor beide proefcentra te bemachtigen, maar zonder resultaat. Hierna viel het oog op het vroegere bedrijf van de heer Griffioen te Achterberg, dat uitermate geschikt bleek te zijn voor beide bedrijven. Het proefcentrum voor graslandcultuur is reeds gevestigd in de eigenlijke boerderij van de heer Griffioen. Dat voor de pluim veeteelt bestaat geheel uit nieuwbouw. Montagebouw Het gehele proefcentrum is tot stand ge komen door middel van montagebouw. Het 2x/i hectare bebouwde gebied stond binnen de kortst mogelijke tijd boven de grond. De opdracht hiervoor is door het Rijk gegeven aan de fa. G. Post en Zn. uit Hilversum. Deze firma is zeer bedreven in het ten uitvoer brengen van dergelijke jecten. Ook scholen en loodsen worden op deze manier soms binnen enkele dagen gebouwd. De grootste loods die op deze wijze tot stand is gekomen is ongeveer 150 meter lang. Met deze bouw wordt dan ook bij zonder veel tijd uitgespaard. Aanvang Hopelijk zal eind maart met de proefne mingen kunnen worden aangevangen. Om het geheel der complexen aan het oog van de buitenwereld te onttrekken en om het bedrijf beschutting te geven heeft men er rondom heen beschuttend struikgewas aan gebracht. Aangezien de tijd dit nu eenmaal met zich meebrengt zal ook dit bedrijf zo veel mogelijk worden gemechaniseerd, het geen ook hier meerdere arbeidskrachten zal uitsparen. Wie weet zal het pluimveeproef station te Achterberg nog eens leiden tot een goedkopere eierprijs. Verzend per Vv i" Dagdiensten Veenendaal - Ede - Wageningen - I Nijverheidslaan 13 Rhenen - Utrecht - Amsterdam Telefoon 406 7 Aanmeldingen voor Kweekschool moeten thans geschieden Om tijdig de nodige voorzieningen te kunnen treffen is het noodzakelijk dat het bestuur van de Chr. Kweekschool voor onderwijzers reeds nu een over zicht heeft van het aantal toekomstige leerlingen. Het bestuur nodigt daarom iedere ouder, wiens zoon of dochter het chr. onderwijs begeert te dienen en ovct goede studiecapaciteiten beschikt, haar/ hem op te geven aan onderstaand adres. Door het Rijk worden voor leerlingen met een goede aanleg studietoelagen beschikbaar gesteld. In Ede zijn nu reeds 50 leerlingen gehuisvest. Doordat er een aanzienlyk tekort is aan onder wijzers (essen) van herv. geref. huize verstrekt het HGO fonds nog speciale toeslagen voor hulsvesting van leerlin gen uit herv. geref. gezinnen. De chr. Kweekschool in Ede, in 1954 tot stand gekomen door interkerkelijke samen werking is een school van de gerefor meerde gezindte. Na een voorspoedige ontwikkeling groeide zij in weinig jaren tot een school met bijna 400 leerlingen. Het adres voor aanmelding en verdere inlichtingen is; Drs. A. Beversluis, dir. chr. kweekschool op de Veluwe Brou werstraat 19, Ede. Telefoon 9091. i p«*t •(tvrrlriiti. cm II) («iMirOrü kik ftirn 10 ernt Te Roup lerienka broeken vana, _..iu Jlaigensbroeken icilenKa-wol vanaf maat 4 t lö.Sö Alleen bij van Beek Pr Beinnardlaan 14. Vee nendaal Tropische vissen te koop, ei gen kweek. Nijverheidslaan 90, Veenendaal. Te koop toom beste biggen, v. d. Haar, Veeneind 415. Te koop hennen zwarte har- co, 8 weken en twee rode vaarskalveren. v. Gent, Zandschulperweg 3a, Over- berg. Tel. 03431-258. Te koop jonge bouviers van scherpe ouders. D. Rozen- boom, Bovenbuurtweg 51, Bennekom. Te koop kinderfietsje. Adr. v. Ostadelaan 46, Veenendaal Te koop 80 liter-Boiler, merk Inventum. Te bevr. Eenvoud- laan 53, Veenendaal. Te koop restanten dames pantoffels uitgevoerd in mooie zware stof. Rood, bei ge en groen. Van f 8,95 voor f 4,95 p.p. Schoenmakerij ValL^iiburg, Gortstraat 25, Tel. 4372. Te koop nieuwste model he renschoenen in zwart. Prijs f 21,50 p.p. Heren Windsor juchtleder sportschoenen. Nü f 34,50 p.p. Schoenmakerij Valkenburg. Gortstraat 25, Telefoon 4372 Te koop studie-piano. P. H. v. Rijnstraat 21, Veenendaal. Tel. 2500. Te koop i.pr.st. motorbak fiets, spotprijs. Te bevr. Westersingel 15, Veenendaal. Te koop kindêrlaarsjes rood en zwart. Maten 22-30. Van f 6,50 voor f 2,50. Dames rub berlaarsjes wit maten: 36-41. Nü f 6,95 p.p. Schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25, Tel. 4372. Staat ter dekking 4 dekram- men bij G. v. d. Haar, Era- malaan 98, Veenendaal. Te koop 1 paar z.g.a.n. schaatsen (Noren) merk Wing, voor halve prijs. Da- vidsplein 10, Veenendaal. Prima huisorgel te koop, ook geschikt voor zaal. Eiken laan 6, Rhenen. Trouw-japon met toebehoren te koop, zilvergrijs, maat 42. Ganzeweg 7, Kesteren. Te koop D.K.W. motor. Km. stand 27.500. Is prima f425,—. Tevens brandkast f 100,—. Bankstellen, eethoeken, le dikanten, bedden, linnen kasten, klooster-, salon- en inschuiftafel enz. enz. Veense verkoophuis. Hoogstraat 30, Veenendaal. Tel. 2209. Van particulier te koop. Ford Anglia. Zeer mooie wa gen en prima onderhouden. Aanrijding vrij. Kleur licht groen b.j. okt. '59. Alles in heel goede staat. Prijs f 1.300,A. Boot, Raboudw. 9, Rhenen. Te koop Opel Rekord '60. i.z g st. kleur: blauw-wit. Za terdag tot zes uur. R. v. d. Burg, Snijdersteeg 6, Achter berg. Te koop zwarte oliehaard. A. v. d. Meijden, Middelbuurt- seweg 27. Tel. 3824. Te koop div. inruilwasma- chines v.a. f50.— Erres langzaamwasser met wrin ger nu f125,—; Scharf lang zaamwasser f225,—; Erres langzaamwassei nu f 100.—; Div wascombinaties vanaf f 225,z.g.a.n. Erres was- combinatie van f 900,— nu v. f550,-; houten kuip was- mach. vanaf f50,—; z.g.a.n wasfornuis op butagas ko peren pot f 125,— wasfor nuis emaille 125 ltr f 100. wasfornuis met koperen pot f 150,— Div. breimachines vanaf f75,— z.g.a.n koelkast 145 ltr van f433,- nu f225.-; Ruton stofzuiger f 35.—. Wilhelminastraat 53, Veenen- daal. Tel. 08385-3573. Mooie kinderwagen te koop. Gortstraat 30, Veenendaal. Te koop circa 300 pakken uiterwaarde-hooi, wegens het beëindigen van het be drijf. Adres: Bombach, Bre- destraat 45, Hemerd (Bet.) Te koop prima noren met hoge schoenen maat 41. Verl. Acacialaan 27, Rhenen. Te koop z.g.a.n. Eisink bromfiets (Rekord). Weinig bereden ll/s jaar oud. Wli- helminastraat 7, Rhenen, 's avonds na 6 uur. Te koop een grijze vierkan te haard. Valleistraat 65, Veenendaal. Te koop kinderwagen en kinderledikantje. Prinseweg 5, ElstJU.) Te koop aangeboden een wascombinatie met verwar ming z.g.a.n. f 295,—. Grun- dig Stenarepte compl. met voetschakelaar f 175,Fa. Huibers, Bergweg 15, Vee nendaal. Tel. 2623. Te koop VW b.j. 1956 i.z.g.st. Groeneweg 19, Rhenen. Te koop buitenvolière met nachthok, negendelige broed- kooi en kamervolière. Kruis straat 4, Rhenen. Aangeboden zit-slaapkamer met volledige verzorging. C.V. met vaste wastafel in Veenendaal. Gegadigde moet huis achterlaten ook echtpr. Br. onder nr. 1005 a. h. bur. v. d. blad. Te huur voor een of twee dames een gest. zit sl. ka mer met kookgelegenheid. Brieven o. nr 1011 a. h. bur. v d. blad. Verloofd paar zoekt z.sp.m. kamers in Veenendaal of omstr. Br. onder nr. 1009 a. h. bur. v. d. blad. Duplex woning te Veenen daal, bevattende 3 kamers en een keuken. Huurprijs f 7,40 per week. Voor woning te Amsterdam. Brieven Emma- laan 63a, Veenendaal. Aangeboden in Den Haag, Vlierboomplein 11. Vrij bo venhuis, 4 kamers. Gevr. een huis met tuin in V'daal of omgeving tegen 1 oct. 1966. M. Botterman, Vlierboom plein 11, Den Haag. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen, hoog model en donker blauw. Gortstraat 11, Vee nendaal. Te koop hennen. Beijer, Cu- neraweg 411. Te koop 3 mnd. gebr. diep vriezer. Inh. 500 liter als nieuw. Tegen scherpe prijs. Hoogstraat 18, Veenendaal. 's Avonds na 6 uur. Telef. 08385-2324. Te koop aangeboden Opel Kadett, model 1965 kleur donkerblauw, zeer mooi; 2 Opeis Rekord type '64. Alle bei met radio en i.z.g.st.; Opel Kapitön 1963, 65.000 km gelopen, kleur donkergrijs; Citroen Ami 6 de luxe b.j. '63. Voor speciale prijs. Ga rantie en financiering. Brinkman en Co., Rhenen. Tel. 08376-2329. Te koop 1000 hennen RxHxR 9 weken oud. J. v. Donke laar, Broederij, Ederveen. Tel. 08387-223. Gevraagd net kosthuis in Veenendaal. Tot f 165,per maand. Postbus 94, Veenen daal. Gevraagd benzinepompbe diende bij Benzinelaadstation „HUPKES", De Klomp 4. Ederveen. Gevraagd werkster voor 2 halve dagen p. week. Buurt- laan-W. 55, Veenendaal. Gevr. een meisje voor de hele dag of werkster voor enkele morgens. Mevr. Brou wer, Acacialaan 1, Veenen daal. Tel. 2266. Wij vragen te koop man en popkanaries en div. soorten rashondjes. Blankestijn, Dah liastraat 39. Veenendaal, tel. 2367. Te koop gevraagd schuur of pakhuis 200 m* vloerop pervlakte in Amerongen. Br. onder nr. 1003 a. h. bur. v. d. blad. Meisje bijna 20 jaar zoekt per 1 maart 1966 een interne betrekking in een gezin met kinderen liefst in de omge ving van Arnhem. Wil graag als huisgenote worden be schouwd. Br. onder nr. 1004 a. h. bur. v. d. blad. Gevr. nette werkster, 2 mor gens in de week. J. Huibers, Nieuweweg 157, Veenendaal. Het Groene Kruis, Kerke wijk 28 vraagt een nette werkster. Uren nader over een te komen. Nette hulp gevraagd voor 1 morgen per week bij mevr. Middelho%'en-Hardeman, Rembrandtlaan 9, Alhier. Aangeboden een flat 3e etage met vrij uitzicht. Ruilen voor ééngezinswoning in Veenen daal of omg. Oud geen be- zwaar. Rembrandtpark 78 II. Iets nieuws. Met gaas ver sterkt plastic folie voor vo gelvolières e.d. f 2,— per me ter. De Houtspecialist, Patri moniumlaan 55, Tel. 08385- 3520, Veenendaal. Doe het zelf. Wij leveren zelfbouwpakketten van o.a. schrijfbureau's en wandmeu- bels. Vraagt uitgebreide kleurenfolder. U slaagt be slist bij de Houtspecialist, Ook voor Ellen tochtlatten (in hout en aluminium) Pa trimoniumlaan 55, tel. 3520, Veenendaal. De best uitgeruste tankwa. gen en de beste haardbrand- olie bezorgt Jan Henken. Ko- ninginnelaan 37 te Veenen daal. telefoon 2361 Plastic golfplaten! Nu reeds verkrijgbaai vanai f 6,75 per m2 Fa K v d Brink Zn Cuneraweg 326 hoek Brin- kersteeg Telef (08385) 2616 Veenendaal Hotel „De Koerheuvel" Rhe_ nen 26 kamers Een flinke voorraad meube len waarvan véél als nieuw vindt u steeds tegen zeei la ge prijzen in het Veense Ver. koophuis Hoogstraat 30 tel 2209 Warmte en comfort m uw huis Weer tocht en koude uit uw huis door dubbele beglazing Gemakkelijk aan te brengen Aluminiumprofiel hiervooi bij Geha van Leeu wen Ijzerwaren en Gereed schappen. Hoogstraat 7 Vee nendaal. Bon Ton verf de hchtstslrij kende verf tei wereld de universele verf Alleen bij E A v d Broek. Hoofdsti 52 Veenendaal tel 2017 Goed gereedschap voor uw knutselwerk Koopt een elektr boormachine Prijzen reeds vanaf f 59.50 Ijzerhan del Geha van Leeuwen Hoogstraat 1, Veenendaal. Vooi tekenbehoelten en schil dersbenodigdheden naai E A v d Broek Hoofdstraat 52. Veenendaal Heerlijk zitten onze Lycra bustehouders stepins en corselets De nieuwste mo_ dellen Piet van Beek Em- malaan 28 telef 2039 Vee nendaal Warmte en comfort tn uw huis. Weer tocht en koude utt uw huis door onze hou ten en aluminium tochtlatten. Geha van Leeuwen, Ijzerwa ren en Gereedschappen. Hoogstraat 7. Veenendaal Opgelet! Uw adres voor de kens en een bed Piet van Beek Emmalaan 28. tel 2039. Veenendaal Batterijen en hoortoestellen. Melis Optiek. Hoofdstraat 51, tel 3184, Veenendaal Naai W Hootsen vuor vak werk Speciaal ingericht voor het slijpen van grasmachines. Tevens het adres voor al uw laswerk Aart de Gelderstr. 7 Veenendaal Aangeb. prima kalkkuipen, voor bouwwerken en regen tonnen, alle soorten kuip- werk en ook kisten. Beleefd aanbevelend P. van Beek, Van Reenenweg 177, Zeist, telef. 03404-1312. Licmai ukken en Iotoco_ pieren Artifoto Hoofdstraat «4 Veenendaal Asbest golfplaten en asbest board in alle maten uit voor raad leverbaar of recht streeks van de fabriek Prij zen ver beneden iedere con currentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool. Holleweg 3. telef. 08385- 2463. Voor auto-rijles Gebr Bak- kenes Meer dan 10 jaar er varing VAMAR gedip) Tel. 08385-3500 Ede 08380-3558 Spiegels en geslepen glaspla ten worden snel en goedkoop vervaardigd door de glasslij perij van Fa Zimmerman Zoon, Sandbrmkstraat 1, tel. 2261 te Veenendaal. Elektr verfspuiten geheel compleet f 195.-; f 335,-; i 385.-; f 512.50 en f 735.- Ho- gedruk verfpistolen f 89,50. Elektr Amarilstenen f 181.-. Elektrische schuurmachines t 195 00 Alles direct uit voor raad Fa Zimmerman Zn, Sandbrmkstraat l. telefoon VAN DELFT's belle zijwanden iwee ehrooinhandgtepen uitnee*. bee, Continental ond.r,,.l wm fc,p origineel celluloid handgreep soepel. VAN DELFT'e kinderwagens, wandelwegen, en kinderstoel.» verkn,gbaer bij: VEENENDAAL Hoofdstraat 43-45 Frans Halslaan 26 Gratis eikenbonehout te ver krijgen bij Cuneraweg 218. Rhenen. Flinke bijverdienste aange boden voor aannemen van goederen. Br. o.nr. 1007 a. h bur. v d. blad Dame 28 jaar, ervaring als telefoniste-typiste en alg administratieve werkzaam heden, zoekt passende werk kring. Br. o. nr. 1010 a. h. bur. v. d. blad. Lijsten vooi tekeningen di ploma's schilderstukken enz E A v d Broek Hoofdstraat 52 Veenendaal tel 2017 Pracht sortering dames- en herenpyama's satijn flanel Piet van Beek Emmalaan 28 tel 203» Veenendaal Vooi uw oliehaard Esso pe troleum van R van Mourik Tel (83771.30) te Eist (U) Vooi plaatwerk en uitdeu ken. Gebr Ploeg. Overberg. Nieuweweg 79 Tel. 2938 - Veenendaal

De Vallei | 1966 | | pagina 4