Druk bezet weekend voor Panterteams Voetbalwedstrijd t.b.v. chronische zieken „Hockey is iets verrukkelijks" Burgerlijke stand KERKDIENSTEN 2 het hoogtepunt HOTEL DE WAGENINGSE BERG Ingekomen en vertrokken Gevonden en verloren Doktoren- en Apothekersdiensten MARKTBERICHTEN Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 21 januari 1966 VOLLEYBAL Mogelijke winst voor dames en heren Het komende weckend is een zeer druk bezet weekend voor de teams van de Pan ters volleybalvereniging. Het eerste damesteam speelt morgenmiddag thuis in de zaal van het Chr. Lyceum om vier uur tegen SOS-3 uit Utrecht. De uitwedstrijd werd destijds een gelijkspel, doch we zien nu de Veenendaalsen de volle winst behalen. Heren-1 trekt naar Utrecht om het eveneens op te nemen tegen SOS-3. Ook dit werd destijds thuis een gelijk spel. Als dit Pantersteam normaal speelt zien we ze eveneens winnen. Hcren-2 speelt uit tegen leider Shot-1 en zal niet veel kans krijgen. nerende ploeg zal het moeilijk krijgen in Veenendaal en we zien de zeer jonge Pan ters ditmaal een punt uit het vuur slepen. Voor de heren van Panters-4 staat er een zeer belangrijke strijd te wachten. Vanavond reeds trekt het naar De Bilt om het op te nemen tegen leider CGSI-1. Al leen de volle winst dient behaald te wor den wil men nog kans blijven houden straks kampioen te kunnen worden. Een prognose voor deze wedstrijd is zeer moei lijk te stellen, daar dit team onverwachts tot zeer matige maar ook tot zeer goede prestaties kan komen. Een gelijk spel lijkt ons de grootste mogelijkheid. Voor de dames is het parool weer door bijten tot het laatste fluitsignaal. Dit team leidt in de eerste klas van de bond met drie punten voorsprong op nummer twee en men dient er voor te zorgen dat voor al in thuiswedstrijden geen punten verlo ren gaan. Dit is tot op heden nog niet ge beurd en we houden het thans maar weer op een overwinning voor de gastvrouwen. Alle komende wedstrijden in de tweede helft zijn overigens van groot belang om de titel te veroveren. Alle speelsters die nen hieraan mee te werken door hard te trainen en zich volledig in te zetten. Het tweede damesteam speelt eveneens thuis om drie uur tegen Odio-1. Ook dit team mag geen fouten meer maken wil het nog kans op de titel blijven behouden. Dit maal zien we ze in ieder geval de twee punten thuis houden. Het eerste herenteam kan tegen SOS-3 tot een goed eindresultaat komen mits er gedurende de hele wedstrijd open en zui ver op de aanval wordt gespeeld. Men heeft nu al enige malen leergeld moeten betalen met wat al te doorzichtig aanvals- spel en dit is niet nodig. Gezien de kwa liteiten die dit team in zie', heeft zien we ze ditmaal toch weer winnen. Heren-2 krijgt het in Culemborg tegen lijstaanvoerder Shot-1 natuurlijk bijzonder zwaar en zal geen succes kunnen boeken. Deze wedstrijd dient te worden beschouwd als een gedegen voorbereiding voor de ko mende wedstrijden waarin de zo hoog no dige punten moeten worden verzameld om het eerste klasserschap te kunnen behou den. De mogelijkheden hiertoe zijn velen, ■naar dit ligt aan de jonge knapen zelf. Heren-3 speelt om vijf uur thuis tegen Mars-1 uit Zeist Deze echt niet impo- Dat zal me wat worden. Op de Markt. Op de tiende maart, zei Driek, toen ze las van de plannen van „Oranjedag'' om op een georganiseerde, maar toch zo mogelgk, spontane manier met onze Kroonprinses en haar Gemaal (want zo noem je meneer Van Amsberg dan) mee te fuiven. Dat zal best een klap geven, zo'n boe renbruiloft, liet m'n Driek zich spontaan ontrollen. Ik heb er even tot de hedendaagse orde moeten roepen. Er wordt geen boerenbruiloft in mekander gedraaid, maar een gewone nette bruiloft voor burgers. Weliswaar burgers van alle rangen en standen die we hier voorhan den hebben, waar men dus ook de boe renstand onder kan rekenen. Maar een boerenbruiloft waar de boerenjongens vanaf druipen en de boerenmeiden tegen aan gekletst worden, nee dat zal het niet worden. Alle rangen en standen op de bier tonnen om te hijsen en tussen de bier tonnen om te walsen. Er zal om het compleet dol te maken nog een paar voor spek en bonen in de echt gehesen worden en verder muziek, veel muziek. De benen van de keien. De indeling van de markt in vakken, zoals die voor het ordelijk parkeren is uitgeschilderd, geldt voor die bruiloft niet. Nee, asjeblieft geen vakjes. Alle bruiloftsgasten, de hele Veense hutse- muts, door mekander. Protesten worden niet ingewacht. Er zal, kost wat het kost, worden gezwierd. Nee, geen volksdansen de voor ieder een te aanvaarden Driekusman komt er deze keer niet aan te pas hoewel wie de Driekusman wil maken die gaat z'n gang, maar dat geldt dan ook voor degeen die aan de kruispolka gedacht heeft. Alleman uit de flatten en de huizen met een tuintje naar de Markt. Op naar de frisdranken van naam en de prik die geen naam mag hebben en als er vergunning gegeven wordt (en wie geeft er nou geen vergunning voor zo'n feest) dan zal er ook nog in kleine glaasjes gekeken kunnen worden. Wie er nou net zo als Driek denkt, dat ik de gek met al die woeste plannen scheer, die is er naast. Ik neem het zeer serieus op. Als het nodig is dan lever ik kritiek op de onbezoldigde leveranciers van lokale uitbundigheid op Oranjedagen. maar als er wat aan te bevelen is zal ik het ook niet nalaten. We mogen ons oordeel over die brui loft niet ophangen aan die paar mede delingen die een gauwe kranteman aan het comité weet te ontfutselen. De ceremoniemeesteren van het feest zitten zich waarschijnlijk op dit moment te verkneuteren over de leut die ze alle maal nog meer in petto hebben voor de bruiloft, maar waar wrj lekker nog niks van weten. Op een echte bruiloft verval je immers van de ene verrassing in de andere. Een doortrapte ceremoniemeester geeft niet alle stukkies vrij die er in de feestgids staan. Dat moet mooi een geheimpie blijven. Vooral voor het bruidspaar. Ook al zijn dat dan maar een paar acteurs uit de onbetaalde sector. Je moet het echt spelen. Ik ben benieuwd wat het gaat worden. Als het een afdrukje wordt van al wat er hier op bruiloften om gaat staan dan zullen we nog wat beleven. Want in die strenge gezichten van ons zit een pracht van een feestneus. Op bruiloften en par tijen kunnen we d'r doorgaans wat van! Daarom alleen al vind ik het wel eens goed, dat de ware aard van het Veense beestje open en bloot op de Markt nog wel naar boven komt. Jongens, laat je niet onbetuigd straks Wout Blauwkous BESTE LANDELIJKE VERKOOP. De heer W. J. Veldhuizen, die aan de Wilhelminastraat een zaak in o.a. naai machines en wasautomaten heeft, nam onlangs deel aan een landelijke omzet- actie. Nu de uitslag bekend is blijkt, dat de heer Veldhuizen de grootste lande lijke omzet had op het gebied van was automaten. De omzet van naaimachines van deze Veenendaalse firma was lan delijk de derde. Vanwege de maatschap pij werd de succesvolle zakenman een fraaie koelkast aangeboden. Commissie schreef brief aan dr. Hans Tetzner Dc commissie Veteranenvoetbal heeft voor 1966 een aantal plannen, waaraan men zal gaan werken. Zo zal men een extra voetbalwedstrijd organiseren waarvan dc baten bestemd zijn voor de chronische zieken en eventueel een gedeelte voor de Ouden van Dagen. Men is voornemens een sterk Veenendaals elftal te laten spelen tegen het Nederlandse Veteranenelftal. RICHTINGWIJZER LINKS OF RECHTS Woensdagmiddag ontstond een aan rijding op de Nieuweweg ter hoogte van de Mulderslaan. De heer H. van E. wilde afslaan naar de Mulderslaan. Een achter hem rijdende auto, bestuurd door F. van O. uit Maarn zag de ma noeuvre te laat en botste tegen Van E. op. De Maarnse bestuurder verklaarde dat Van E. de verkeerde richting had aangegeven, waardoor hij in de war was geraakt. Schade aan beide auto's was het gevolg. Er zal een brief geschreven worden aan Dr. Hans Tetzner te Amsterdam, die de wedstrijden van dit elftal regelt. Het Veenendaalse elftal zal zo sterk mogelijk worden opgesteld, waarbij men zal pro beren de spelers Wim Bleyenberg en Gert v. d. Weerdhof als gastspeler op te nemen. Indien het niet gelukt om het elftal van Dr. Tetzner naar Veenendaal te krijgen zal een andere mogelijkheid gezocht worden. Vijf plaatselijke scheids- INHALEN OORZAAK VAN BOTSING Op de Parallelweg nabij de Brinker- steeg ontstond woensdag een aanrij ding. De heer L. K. wilde met zijn per sonenwagen de spoorwegovergang op rijden. Op dat moment werd hij inge haald door de Utrechter J. S. met zijn bestelwagen. L. K. die iets naar links was uitgeweken raakte de Utrechtse auto opzij. Beide wagens liepen schade VOETGANGER TEGEN BROMFIETS Op de Kerkewijk liep dinsdagmiddag de voetganger G. R. uit Wageningen tegen een bromfiets. De bestuurder van de bromfiets J. H. uit Veenendaal kon de man niet ontwijken. Beiden kwamen te vallen. Er ontstond wat schade aan de brommer en de kleding van de be trokkenen. Hoofdstraat 106 Salamanders Het spel van de Veenendaalse club gaat met sprongen vooruit. Ook or ganisatorisch staat de vereniging nu goed op poten. De bestuursfuncties zijn verdeeld, de redaktie van het orgaan is prima (dat heb ik een hele tijd zelf gedaan) de jeugd treedt toe en het spel wordt technisch vér- zorgder. Al zal men in het Oosten nooit de kwaliteit van het Westerse spel kunnen benaderen. Wordt mevr. Hoogendoorn nu een tikje chauvinistisch, omdat ze jaren lang voor een Westerse club speel de? Geen sprake van, het is de re aliteit. Het jeugdelftal doet het uit stekend. Men is erg enthousiast. Weet u wat eigenlijk nog een pro bleempje is? De leeftijdsopbouw in onze club. Er zijn leden van 14 en van 37 jaar. Die kun je niet samen in een team zetten. De reacties, de snelheid verschilt teveel. We moeten een goede kern van dames en he ren in de leeftijd van b.v. 18 tot 27 jaar hebben, dan zijn we pas op de goede weg. Maar de tijd komt ons te hulp, nu de jongeren zich komen aanmelden. Een kwestie van een paar jaar. MEVR. HOOGENDOORN TRAINSTER EN JEUGDLEIDSTER „SALAMANDERS' Al is het dan meer de tyd om te schaatsen dan om veldsporten te gaan be drijven, hopelijk breekt ook voor die categorie sportmensen de tijd weer gauw aan om de eigen tak van sport te gaan beoefenen. Jan Overeem schaatste op lange afstand Onze plaatsgenoot de heer Jan Over eem heeft woensdag deelgenomen aan een lange afstandwedstrijd op de baan in Schipluiden De route bedroeg 100 kilo meter. Ondanks het feit dat alle „schaats- bonzen" aan de start verschenen (Ligt- hart, v. d. Hoorn, Bakker e.a.) eindigde de heer Overeem op de negende plaats Vandaag start Jan op de 120 km in Ze venhuizen (Z.H.) Aan de tocht te Schip luiden werd ook deelgenomen door onze streekgenoten van de Berg en van Span je uit Amerongen. Ze moesten mij altijd hebben, al vindt het te slap, de dames vech- drong ik me niet naar voren. Moes- ten niet zo intensief om de puck, ten ze een captain hebben voor het zegt mevr. Hoogendoorn niet zonder dameselftal, dan moest ik dat wor- ironie, den. Nou ja, ik heb er ook heel wat van opgestoken. Een weet u wat zo fijn is? Mijn man, die commercieel inspecteur is van een autoconcern, is al net zo enthousiast als ik. We gaan prak- j tisch altijd samen. De kleine Ruurd kon wel mee als het goed weer was. lp Hij scheen al schik te hebben in de fo, |f prestaties van vader of moeder. We - |||j hopen van hem ook een echte sport- man te maken. HOCKEY Een der meest geëigende veld sporten is het hockeyspel. Kwam deze tak van sport voor enkele ja ren terug in deze omgeving niet of sporadisch voor, na de oprichting van „De Salamanders" ging het cres cendo. Mevr. Hoogendoorn, wonende aan de Westersingel te Veenendaal, heeft zich van het begin af in de organi satie en in de actieve beoefening van het spel gestort. Ze vindt hockey „iets verrukkelijks", een sport waar je niet van los kunt komen. Momenteel traint mevr. Hoogen doorn de meisjes en damesgroep en is tevens jeugdleidster. En het aan tal jongeren dat zich bij De Sala manders aansluit stijgt voortdurend, zodat ook mevr. Hoogendoorn de handen vol krijgt. Amsterdamse Mevr. Hoogendoorn woonde tien jaar in Amsterdam. Ze had een sportieve instelling en zocht dus een sportclub op. Ik heb vreselijk lang gespeurd, alles geprobeerd. Ik ging eerst zwemmen, toen basketbal (maar dat is geen vrouwensport), toen volleybal maar uiteindelijk werd het toch hockey. De voordelen van hockey zijn heel talrijk. Je body komt in beweging, al je spieren worden getraind. In 't begin heb je het er wel moeilijk mee om dat hele veld over te ren nen. Je zakt doodmoe in de kleed kamer neer. Maar als je eenmaal zover bent dat je die periode kunl vergeten gaat het geleidelijk beter, vertelt mevrouw Hoogendoorn. Terrein We begonnen op een veld achter de Bergweg, maar sinds we op het nieuwe sportpark spelen is het veel gezelliger. We hadden niet verwacht zo'n piekfijn veld te krijgen. Het is ideaal, alleen is het ontvangen van de gasten nog een probleem. Vorige zomer gebeurde het herhaaldelijk dat het hard regende en de kantine dicht zat. Gasten uit Hilversum of Amsterdam verbaasden zich hier over Maar dat is een punt apart, waarover we beter niet kunnen praten, voegt mevr. Hoogendoorn er aan toe. Of ik nog lang de stick zal han teren? Ik kan u wel zeggen, wie hieraan begint, raakt ervan bezeten Maar op oudere leeftijd gaat het niet best meer Ik voel me nog helemaal niet oud Conclusie: u zult me hope lijk nog heel wat jaartjes op het hockeyveld kunnen tegenkomen, sa men met mijn man, die het ook in zijn bloed heeft zitten, zo besluit deze sportieve Veenendaalse huis vrouw, die een hobby heeft waar in ze zich op een bijzonder fijne manier kan ontspannen. Harder Mevr. Hoogendoorn vindt dat de hockeysport de laatste jaren wel iets harder wordt. Vroeger werden de internationale ontmoetingen heel netjes gespeeld, maar enkele wed strijden van vorig jaar waren eigen lijk veel te hard. Zoiets moet onder de duim ge houden worden anders is het geen sport meer. Mevr. Hoogendoorn gaat, als het enigszins kan, naar het hockeystadion in Amstelveen als er een interland is. Je steekt er altijd wat van op en het is spannend. Of ik wel eens een ongelukje heb ge had, een stick in m'n gezicht of zo? Nee, wel eens een kleine verwon ding, maar dat kun je ook krijgen als je ergens op trapt. Bang moet je niet zijn, trouwens als je lichaamsbeheersing voldoen de is loop je geen enkele kans iets naars te krijgen. Het dameshockey heeft nog geen grote vlucht geno men. Eigenlijk telt het in de man nenwereld nauwelij^T mee. Men Speciale tarieven voor receptie, lunch of diner TEL 08370-3241 VEENENDAAL Geboren: Maria Magdalena, d.v. A. van Kooten en J. van Manen; Evertje, d.v. A. Terschegget en J. C. Vonk; Fre- derik Hendrik, z.v. P. van Dijk en G. A. Meijer; Marisa Simone, d.v .H. A. Knee- fel en C. T. Adrichem; Adriana Corne lia, d.v. J. C. van der Velde en J. Voschezang; Martien Theodoor, z.v. D. van de Haar en T. van Dijk; Lena, d.v. A. Sukkel en J. Verwoert; Dirkje, d.v. G. Vermeer en G. E. Franken; Johan nes Marinus, z.v. S. Schoeman en M Ederveen; Gijsbertus, z.v. E. J. Boon en A. van der Horst; Willem, z.v. N. van de Bovenkamp en W. J. Hendriks; Jan, z.v. J. Pol en J. de Gooijer; Alida, d.v. D. van den Bos en G. J. van Vie- gen; Cornelis; z.v. C. J. van Doorn en G. van Veldhuisen; Alida Catharina, d.v. A. van Capelle en R. van de Geer; Jansje Neeltje, d.v. L. van Dijk en H. C. Drost. Ondertrouwd: D. T. Huiberts en C. E. Klop. Overleden: M. Versteeg, 58 jaar, e.v. F. Alberts; J. Rebergen, 73 jaar, e.v. A. Diepeveen (overl. te Ede); G. van Egdom, 68 jaar, e.v. E. I. Flöting verl. te Ede). RHENEN Geboren: Christiaan, z.v. J. Baars en A. E. A. de Ridder; Anthonia, d.v. A. C. H. van Dam en C. H. Bekking; An- nemarie, d.v. L. A. van der Straten en B. A. M. van Kolck; Wilhelm, z.v. H. Bender en G. W. Bovenschen; C. Re- née, d.v. A. A. Wanders en R. A. van Manen; Maria, d.v. G. Steinbach en G. Struijk (geb. te Weert); Eelco, z.v. J. B. Meijer en M. A. J. Groos (geb. te Wage ningen); Frank Hendrik Tom, z.v. H. van Brandwijk en S. C. C. van der Linden (geb. te Wageningen); Pieter- nella Iza Teunia, d.v. M. den Haan en E. van Dreven (geb. te Wageningen). Ondertrouwd: H. Bokhorst en K. J. Rijkse. Gehuwd: G. Verwoert en M. Ger- rits. Overleden: L. C. de Kievid, 78 jaar, ongeh.; W. J. van den Brink, 53 jaar, e.v. G. van de Lustgraaf; S. de Gooijer, 88 jaar, geh. gew. m. E. Schreuder; A. Ariese, 74 jaar, e.v. D. Baars; C. R. Wanders, 10 uur (overl. te Wageningen). AMERONGEN Geboren: Jan Cornelis, z.v. J. C. van Dalen en J. A. Wagensveld. Overleden: A. van Ginkel, 89 jaar; A. L. Scheffer, 80 jaar, e.v. J. van der Lee. GEMEENTE EDE Geboren: Wijntje, d.v. R. Dijkhuizen en W. Hendriksen; Gerda, d.v. B. Vlas- tuin en J. Snitselaar. Getrouwd: B. van Donkelaar en W. A. Bloemendal; L. Koops en L. M. van Hu- nen. Overleden: J. Rebergen, 73 jaar; G. van Egdom, 68 jaar. SCHERPENZEEL Geboren: Jan W., z.v. G. v. d. Ham en A. Versteeg; Jacoba, d.v. A. Boon- zaaijer en J. H. v. d. Vliert; Jan, z.v. W. Vlaanderen en J. van Efferen; Arius L., z.v. J. Bom en C. M. Kuiper. Overleden: M. v. d. Vliert, 14 jaar. RHENEN Ingekomen: H. van Bruchem, van Veenendaal; M. S. van der hout, g/m Edel, van Utrecht; J. Henzen, wed. v. Willems, van Canada; B. H. Haddou, van Marokko; M. S. S. T. Laamouri, van België; A. Chababi, van Bel S. M. Sanhaoe. van Marokko. Vertrokken: M. Seghir, naar Veenen daal; P. C. F. Dolderman, g/m De Man, naar 's-Hertogenbosch; B. Woelderink, naar Vlaardingen; H. van der Horst, met gez., naar Tilburg; J. van Riems dijk, met gez., naar Langbroek; M. Ger- rits, g/m Verwoert, naar Kesteren; M. M. Aznaoui, naar Marokko; J. van Geenhuizen, naar Ede; C. Karregat, naar Gennep. AMERONGEN Ingekomen: J. Griese, van Rotter dam; W. Reede-Verwoert, van Keste ren; J. M. Kuijpers-Naglé, van Vlaar dingen; J. Strijdhorst, van Gorssel. Vertrokken: A. Haije en M. Rouwen daal, naar Deventer. RHENEN Gevonden: geelkleurige herenporte- monnaie, inh. foto's en klein geld; bon te ijsmuts; lederen ceintuur; bruin lede ren tas met broodtrommel; schroeven draaier; leren schaatsbeschermer; brui ne pet met gebreide rand; paar houten schaatsen; paar kinderschaatsen; huis sleutel; bos sleutels; bruine jongens pet. Verloren: portefeuille inh. rijbewijs; houten kinderschaatsen; glacé dames handschoen; muntbiljet van f 2,50; gou den broche met 3 pareltjes; blauw ge breid kinderwantje; reservewiel van Vespa scooter; zilveren armband; grijze glacé herenhandschoen. Weggevlogen: grijze valkparkiet. AMERONGEN Verloren: zwarte dames portemor.naie met geldbedrag; bruine heren porte- monnaie met ritsluiting .inhoud geld bedrag en 2 bromfietssleuteltjes; rode padvinders portemmonnaie met geld bedrag; blauwe muts met pluim; 3 Peugeot autosleutels. Gevonden: paar zwarte motor hand schoenen; bruine dames handschoen; lichtbruine dames handschoen. GEMEENTEPERSONEEL HOUDT SCHAATSWEDSTRIJDEN De vereniging van personeel in dienst van de gemeente Veenendaal organi seert zaterdag a.s., ijs en weder dienen de, schaatswedstrijden in de morgen uren. Leden en huisgenoten van lf jaar en ouder kunnen deelnemen. Dit schaatsfestijn wordt gehouden op de vijver in het toekomstige stadspark ge legen langs de Groeneveldselaan. Er wordt om half tien gestart. Bij de he ren wordt in twee leeftijdsklassen ge reden, n.l. van 16 tot 35 jaar en van 35 jaar en daarboven. Bij de dames wordt in eerste instantie in een klas gereden. Bij grotere deelname wordt ook hier een leeftijdsklasse ingesteld Er zullen alleen kortebaanwedstrijden worden gehouden. VEENENDAAL Oudekerk: 9.30 uur prof. dr. H. Jonker van Utrecht; 5 uur dr. C. Graafland. Julianakerk: 9.30 uur ds. J. den Hoed van Wijk bij Heusden; 5 uur ds. A. Wisgerhof. Vredeskerk: 9 en 10.30 uur dr. C. Graaf land; 5 uur ds. T. Langerak (bev. ambtsdragers). Sionskerk: 9.30 uur ds. A. Wisgerhof; 5 uur ds. J. den Hoed van Wijk bij Heusden Bejaardencentrum „De Engelenburgh": 9.30 uur ds. A. Meijers van Utrecht Veeneind: 3 uur ds. J. den Hoed van Wijk bij Heusden. Dijkstraat: 2.45 uur dhr. J. van Beu- sekom. Geref. Kerk, Vaartbrug: 9.30 uur ds. J. Ytsma; 5 uur ds. J. Overduin. Geref. Petrakerk: 9.30 uur ds. J. Over duin; 5 uur ds. J. Ytsma. Chr. Geref. Pniëlkerk: 9.30 en 5 uur ds. J. Keuning. Chr. Geref. Bethelkerk: 9.30 en 5 uur ds. Langbroek. Geref. Kerk, geb. O.C.B.: 9.30 en 5 uur ds. B. van Riet van Pieterburen (Gr.). Geref. Gem. in Ned., Fluitersstraat: 9.30 en 5 uur ds. Mallan. Ned. Herv. Kerk, Sola Fide: 10 uur dr. J. G. Thoomes; 5.30 uur ds. G. C. Vijzelaar. Geref. Gem. Syn.: 9.30 en 5 uur lees- dienst; donderdag 27 jan. 7.30 uur ds. Hofman van Zeist. R.K. Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis; 5 uur Lof. R.K. Willibrorduskerk: 9 en 11 uur H. Mis; 5 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligingssa menkomst; 6.45 uur Straatzang; 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Volle Evang. Gem., geb. O.C.B.: geen opg. ontv Ned. Prot. Bond: 10.30 uur ds. W. F. Monné van IJsselstein. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 9 uur (Bergschool) en 10.30 uur ds. A. Westra; 5 uur ds. N. Kooreman. Geref. Kerk: 10 uur ds. H. Volten; 5 uur ds. L. C. Rietveld van Wageningen. Ned .Herv. (Geref.) Evang.: 10 uur ds. v. d. Berg van Veenendaal; 5 uur ds. v. d. Velden van Renkum. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur mej. drs. J. Ph. Feikema van Driebergen. Geref. Gem., Plantsoen: 10 en 5.30 uur leesdienst. Oud Geref. Gem.: 10 en 5.30 uur lees dienst. Geref. Gem. Syn.: 10 en 5.30 uur lees dienst R.K. Ged. Kerk: 8.30 uur Vroegmis; 10.30 uur Hoogmis; 5 uur Lof. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. T. Lange rak van Veenendaal (H.A.); 6 uur ds. L. v. d. Peut van Renswoude. Geref. Gem.: 10 en 6 uur leesdienst; woensdag 26 jan. 7.15 uur ds. Aan- geenbrug van Ederveen. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 1 Oen 2.30 uur ds. P. M Breugem. Oud Geref. Gem.: 10 en 6 uur lees dienst; zaterdag 22 jan. ds. Du Mar- chie van Voorthuizen van Leersum. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: 10 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10 en 5 uur ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 mej. dr. C. Boer van Arnhem. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gem.: 10 en 6.30 uur lees dienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. C. de Bie. Geref. Gem.: 9.30 en 6.45 uur ds. Aan- geenbrug. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur ds. L. v. d. Peut (H.A.); 6.30 uur dhr. Meyer van Veenendaal. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. B. Slin- genberg. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. W. Schouten, em. pred. van Utrecht. Vrije Evang. Gem.: 3 uur en maandag 8 uur ds. W. E. van Petegem. R.K. Kerk: 8.35 uur pater Van Lochem, ver. gebouw Molenweg. EDE Oud Geref. Gem.: 10 en 3 uur ds. v. d. Poel. VEENENDAAL: Artsen: Zaterdag 25» jan. 10 uur tot zondag 8 uur H. E. G. Pilon, Kerkewijk 82, tel. 2481; zondag 23 jan. van 8 uur tot maandag 8 uur W. Remme, Markt 10, tel. 2061. Apo theek: Zuider Apotheek, Dr. Slot. de Bruïneplein 7. tel. 3714 van vrijdag 21 tot 28 jan. in de avonduren en 's nachts en op zaterdag en zondag voor spoedgevallen geopend. Groene Kruis Zuster: Zr. J. C. Gerrits, Schrij verspark 76 III, tel. 2230. RHENEN: F. Almekinders, arts, Heren straat 59. tel. 2432. Apotheek Deijr- geen dienst. Recepten aanbieden bij de dienstdoende apotheek te Wage ningen. ELST, AMERONGEN. LEERSUM: Praktijken Van Ommeren, Kars, Os- sendorp, Bakker en Van de Burg: S. M. van Ommeren, arts te Eist, telef. 08377-000 EDERVEEN, DE KLOMP, RENSWOU DE: J. H. Rademaker, arts te Eder veen, tel. 201. SCHERPENZEEL: W. van Vulpen, arts, Dorpsstraat 192, tel. 03497-1220. DIERENARTSEN EDERVEEN en LUNTEREN: Dr. Nut- ma te Ederveen. SCHERPENZEEL Eiermarkt: Aanvoer 1.003.000 stuks. Prijzen f 12,50 tot f 13,50. Henne- eieren f 9,— tot f 12,—. Allen per 100 stuks. Handel slecht.

De Vallei | 1966 | | pagina 2