D,0*V*0* hield sportieve- en gezellige feestavond P E L CHEVROLET PRUMMEL een feest vooraf... Ook Ger. kerk gaat verantwoording dragen voor jeugdwerk „De Instuif Installatiebureau A. van Harn opende grote showroom Fusie v.v. Rhenus en Sportclub Rhenen wordt een feit Ontspanningsavond voor leden en donateurs werd groot succes Wereldbekende modeshow te Veenendaal Kandidatenlijst P.v.d.A. gemeente raadsverkiezing V.A.B. Jun gaan AMERONGEN VAN EDERVEEN ioren van GVVV 25 mei a.s. op bezoek bij Dynamo in Oost-Berlijn AUTODIENSTEN EXP. VAN ECK E.V.E. VEENENDAAL Muziekcorps „Irene*' start met glazen- actie Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 18 februari 1966 4 De Veenendaalse voetbalvereniging DOVO heeft gisteravond een ontspanningsavond gehouden in het verenigingsgebouw aan de Ei kenlaan. Het is reeds enige jaren geleden, dat DOVO een feestavond hield. Ook dit jaar heeft het aan een zijden draadje gehangen of de avond wel georganiseerd zou worden. In zijn openingswoord zei de heer A. Schellevis, van het jeugdbestuur, dat het verheugend was te zien dat de zaal geheel gevuld was met leden en donateurs van de voetbalvereniging. Volgens de spreker was een feestavond niet mogelijk geweest als er geen ontspanningscommissie was geweest, die op zo'n uitzonderlijke wijze hun best hebben gedaan. VERHINDERD De voorzitter van de voetbalvereni ging kon niet deelnemen aan de ope ning in verband met een buitenlandse zakenreis. Ook de conferencier van deze avond, de heer André Meurs had een telegram gestuurd dat hij niet kon ko men. Deze laatste was gevallen van wege de gladheid en raakte hier zoda nig door geblesseerd, dat hij 'savonds niet meer op kon treden in Veenendaal. Zijn vervanger was de eveneens be kende Ger Roeland, die de zaal ver schillende keren deed schaterlachen. Het Stoffen- en Modehuis Hiensch in de Hoofdstraat te Veenendaal heeft op 2 maart a.s. de eer een wereldvermaarde modeshow te kunnen houden. Deze modeshow, Bous- sac de Paris voorjaar 1966 genaamd, is reeds eerder gepresenteerd in Parijs, Lon den, Kopenhagen, New York, Berlijn, Am sterdam e.a. steden. De mannequins zullen creaties tonen van befaamde modehuizen zoals Guy Larsche. Nina Rici en Carven. Dit mode défilé vindt plaats in gebouw Eltheto en zal aanvangen om 14.00 uur en om 20.00 uur. Aangezien een zeer grote drukte wordt verwacht wordt de Veenendaalse bevolking aangeraden zo spoedig mogelijk kaarten af te halen bij Modehuis Hiensch. Zie verder de advertentie elders in dit blad. UITSLAG VERLOTING VRC De voetbalvereniging VRC heeft de uitslag bekend gemaakt van de door haar gehouden verloting. De prijzen zijn gevallen op de nummers 135, 220, 414, 841, 1023, 1620, 1685 1689. 1698, 2390. De prijzen kunnen worden opgehaald bij het adres P. H. van Rijnstraat 36 te Veenendaal. C. G. VAN HAL OPVOLGER VAN JOH. VAN HARDEVELD De kandidatenlijst van de Party van de Arbeid voor de gemeenteraadsverkiezin gen in mei a.s. werd deze week bekend. De heer Joh. van Hardeveld, die ja ren lang voor deze partij zitting had, heeft gemeend om leeftijdsredenen geen verkiezing meer te moeten aanvaarden In zijn plaats is op de lijst ruimte ge maakt voor de voorzitter van de plaat selijke afdeling, de heer C. G. van Hal. De kandidatenlijst ziet er als volgt uit: 1 R. Koppenberg, 2 B. van Rem merden, 3 J. H. H. Jansen, 4 C. G. van Hal, 5 T. Verkuyl, 6 C. Smit, 7 A. J Beckerman, 8 G. van Barneveld, 9 A. van de Weerd, 10 D. v. d. Meyden, 11 J. de Vries, 12 D. de Man, 13 W. Stef- fers. Vitaminen Deze avond werd geheel verzorgd door cabaret variété Eddy Valk, met het programma „Lach Vitaminen". Me dewerking werd verleend door Cor van Veen piano, The Spotlights zang, Gina Nanelli antipodiste. De Selvera's en het Cocktailtrio o.l.v. Ad van der Gein. Artiesten met een grote bekend" eid van radio en TV, die allemaal succes boekten bij het DOVO-publiek. Vooral De Selvera's met hun charmante voor komen en leuke liedjes oogstten veel applaus. Het Cocktail Trio deed de lach spieren weer eens werken met hun komische liedjes. Vooral de jeugdtrainer G. van de Scheur kon zijn lachen op het laatst niet meer houden en de traan tjes biggelden hem dan ook over de wangen. In de pauze werd een verloting ge houden om de kas een beetje aan te vullen. Een zeer geslaagde avond met een sportief karakter. KIRPESTEIN VEENENDAAL CITY-MOTORS - EDE Dinsdag is de beslissing gevallen dat ook de gereformeerde kerk tot het jeugd werk van „De Instuif" zal toetreden en verantwoording hierover zal dragen. Het ligt in de bedoeling om t.z.t. dan ook naast de huidige leiders een jeugd werkleider uit gereformeerde kring te benoemen. De besprekingen omtrent een gezamenlijke opzet van het jeugdwerk „De Instuif' waren reeds Vit jaar gaande. Het eigen kerkelijk jeugdwerk van de gereformeerde kerk blijft gewoon funktio- neren. Het karakter van het Instyifwerk zal door toetreding van de geref. kerk niet gewijzigd worden. Door vertegen woordigers van de ger. kerk en van het bestuur van De Instuif werd verklaard dat als motief voor het samengaan heeft gegolden een verruiming en verdieping van het jeugdwerk. In het stichtingsbe stuur zullen t.z.t. 4 leden afkomstig uit de gereformeerde kerk worden gekozen, terwijl de overige 4 voortkomen uit de herv evang. „Sola Fide". Naar wij ver- OPENBARE BIJEENKOMST P.v.d.A. De afdelingen Veenendaal, Rhenen, Scherpenzeel, Renswuode en Wouden berg van de Party van de Arbeid organi seren op dinsdag 22 februari a.s. een openbare bijeenkomst in het NVV ge bouw aan de Tuinstraat. Sprekers zijn drs. Th. J. Westerhout, staatssecretaris van Binnenlandse Za ken en de heer A. C. Verhoef, lid van Gedeputeerde Staten van Utrecht. De bijeenkomst zal in het teken staan van de verkiezing voor de Prov. Staten op 23 maart a.s. Er zal gelegenheid zijn tot het stellen van vragen. KIESVERENIGING S.G.P. VERGADERT De kiesvereniging van de S.G.P. heeft op dinsdag 22 februari een ledenverga dering uitgeschreven. Deze zal worden gehouden in de consistoriekamer van de Geref. Gem. Fluitersstraat. namen is een dergelijke opzet, waarbij twee verschillende kerkgenootschappen zich achter het jeugdwerk scharen, uniek in Nederland. Begin van het wintersei zoen hoopt het bestuur van De Instuif de nieuwe ruimte aan de Sandbrinkstraat in gebruik te nemen. Bloeddorstige honden in Boslaan Reeds enkele malen zyn bij de po litie te Veenendaal klachten binnenge komen van bewoners van de Boslaan, dat verscheidene kippen en konynen doodgebeten zouden zyn. Een van de laatste klachten kwam van de heer S„ eveneens wonende aan de Boslaan. Bij hem werden enkele schapen ern stig verwond door beten, die waar schijnlijk door bloeddorstige honden waren toegebracht. Woensdagmorgen moesten de dieren worden afgemaakt. Achteraf bleek dat de daders twee hon den waren, die vermoedelijk ook de overige slachtpartijen hebben aange richt. De politie onderzoekt wie de ei- ^bnaar van de honden zou kunnen zijn. DS. DEN BESTEN BEDANKTE Ds. J. den Besten, Hervormd predi kant te Huizen heeft voor het beroep van Veenendaal bedankt. ETEN VOOR INDIA In verband met de zeer ernstige hongers nood in India heeft het actieve bestuur van de plaatselijke E.H.B.O.-vereniging beslo ten voor dit doel een collecte te houden. Deze collecte wordt door de E.H.B.O.crs gehouden op zaterdag 19 februari a.s. Op deze gemakkelijke wijze kunnen de Amerongse inwoners hun gaven beschik baar stellen om althans iets te lenigen van de verschrikkelijke hongersnood van onze medemensen in India. Hopenlijk wordt dit mooie initiatief van de E.H.B.O.ers gedragen door de gehele be volking, zodat straks een mooi bedrag be schikbaar komt. Inschrijving naam politieke groepering Op grond van het bepaalde in artikel G 3 lid 1 van de Kieswet wordt bekend ge maakt, dat politieke groeperingen kunnen verzoeken ten behoeve van de op 1 juni 1966 te houden verkiezing van de leden van de gemeenteraad, waarvoor de kandidaat stelling zal plaatsvinden op 19 april hun naam. een aanduiding daarvan of heide in te schrijven in een register, dat door het centraal stembureau voor die verkiezing wordt aangelegd. Het verzoek om inschrijving moet schrif telijk worden gericht tot het centraal stem bureau voor de verkiezing van de raads leden, gevestigd ter secretarie van de ge meente Amerongen, binnen acht weken, doch uiterlijk zes weken voor de dag der kandidaatstelling (dus nü 21 februari en vóór 8 maart 1966). Wanneer een politieke groepering de in schrijving verzoekt van een naam of aan duiding welke bij de kiesraad is geregi streerd, moet bij haar verzoek een verkla ring worden overlegd vanwege de recht hebbende groepering, dat de eerstgenoemde groepering gemachtigd is, de inschrijving aan te vragen. ETEN VOOR INDIA Het bestuur van de afdeling Amerongen- Leersum van de Nederlandse Protestantsn Bond maakt hierdoor bekend, dat in het kader van de bliksemactie „Eten voor India" het kerkgebouw van de N.P.B. aan de Imminkstraat te Amerongen a.s. zater dag 19 februari, van 11.00-13.00 uur ge opend zal zijn voor het in ontvangst nemen van giften, groot of klein. LEZING N.P.B. Dinsdag 22 februari a.s. zal in het kerk gebouw van de N.P.B. gelegen aan de Im minkstraat te Amerongen des avonds om 8.00 uur ds. J. Ponne, Ned. Herv. predikant te Huizen, komen spreken over het bekende boekje van John A. T. Robinson: „Eerlijk voor God". Alle belangstellenden zijn hartelijk wel kom, de toegang is geheel vrij. DVSA-NIEUWS Door de hijzonder slechte weersomstan digheden kon ook zondag j.l. het voetbal programma geen doorgang vinden. Door alle narigheid ligt het programma nu ongeveer sedert half november reeds stil en misschien zal ook zondag a.s. weer niet gevoetbald kunnen worden. Rekening dient reeds nu te worden ge houden met het feit, dat wellicht zaterdag 30 april. Koninginnedag, 2e Paasdag, twee de Pinksterdag en Hemelvaartsdag zullen worden ingeschakeld om wedstrijden in te halen. Het programma voor het a.s. weekend luidt als volgt: zondagvoetbal. Het eerste elftal van de zondagafdeling ontvangt om half drie K.V.V.A. uit Amers foort op de Burgwal. Deze ploeg uit Amersfoort is een geheel nieuwe tegen stander voor de Amerongers en hun plaats op de ranglijst toont aan, dat men deze onbekende tegenstander niet moet onder schatten. Gehoopt wordt, dat door alle krachten te geven de beide punten in Ame rongen kunnen blijven. Het tweede elftal treedt ook weer in het veld aan en wel tegen R.K. Unitas .3 te Veenendaal. Deze ontmoeting begint om twaalf uur te Veenendaal. Zaterdag voetbal. Het eerste elftal van de zaterdagafdeling zal om 15.15 uur op de Burgwal het zater dagelftal van D.E.V. uit Doorn ontvangen Op papier is Amerongen sterker doch tegenstanders als D.E.V. dienen vooral niet te worden onderschat. Om half twee speelt het tweede elftal te Eist tegen De Musketiers. Jeugdvoetbal. Om twee uur vindt op de Burgwal de ontmoeting plaats tussen D.V.S.A. b en V.R.C. b uit Veenendaal. De B-junioren van D.V.S.A. gaan zater dagmiddag op bezoek bij H.D.S. a. Deze wedstrijd begint om vier uur. Te Veenendaal wordt om drie uur de ontmoeting G.V.V.V. a-D.V.S.A. a ge speeld. de grote keuze... de exclusieve modellen... de speciale afdeling... maken het uitzoeken van de bruidsjapon tot een feest vooraf! Hoofdstraat 89 - Veenendaal Stemmen bij volmacht Ook in Amerongen wordt bekendge maakt. dat ter gemeentesecretarie kosteloos formulieren verkrijgbaar zijn om te ver zoeken om bij de a.s. stemming ter ver kiezing van de leden van de provinciale staten bij volmacht te mogen stemmen. Dit verzoekschrift moet uiterlijk op 9 maart a.s. door de kiezer worden ingediend bij burgemeester en wethouders der ge meente in welk kiézersregister hij of zij op de dag der kandidaatstelling is opgenomen. Bij het verzoekschrift moet een verkla ring van de gemachtigde worden ingediend dat deze bereid is als gemachtigde op te treden. Men worde er nog op attent ge maakt, dat een kiezer niet bevoegd is meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aan te nemen en dat de volmachtgever niet be voegd is de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Ook wordt een verzoek om bij volmacht le mogen stemming niet ingewilligd als de verzoeker is toegestaan in een andere ge meente aan de stemming deel te nemen. BESTUURSVOORSTELLEN BEHAALDEN 2/3 STEMMENMEERDERHEID Gelijktijdig hielden de v.v. Rhenus en Sportclub Rhenen donderdag avond een algemene ledenvergadering, respectievelijk in de Koning van Denemarken en het Wapen van Rhenen. Bij beide vergaderingen was het punt van behandeling de fusie. Zowel Rhenus voorzitter L. van Setten als sportclub voorzitter J. Ph. Smit deden aan de respec tievelijke vergaderingen mededelingen over de van het Rhenus be stuur uitgaande gevoerde besprekingen en het belang dat de beide verenigingen hij hun fusie hebben. Door samengaan zal men meer kunnen bereiken o.m. door zelfwerkzaamheid bij een op de kleedlokalen te bouwen can- tine; bij een in de toekomst te bouwen tribune. Het samenbundelen van krachten wil zeggen, dat er voor het voetbal meer mogelijkheden komen. In de verre toe komst voorzag men een verschuiving van het zondag- naar het zaterdagvoetbal. Men moet vooruitzien om er dan niet naast te komen zitten. Wat het zaterdag en zondagvoetbal betreft zal het voorlopig ongeveer hetzelfde blijven als het nu is. De datum van de fusie is gesteld op 1 juli. Financiëel zal het vooral wat mate rialen betreft geen extra kosten geven. Voor het zaterdagvoetbal is het belang rijk dat men over een trainer kan be schikken. Er werd over enkele punten zoals clubkleuren en naam der vereniging gediscussieerd. Het licht in de bedoeling te komen tot een algemeen bestuur van b.v. 7 leden n.l. 4 Rhenus en 3 Sportclub leden, dat straks de zaak gaat leiden, bij gestaan door een 3-tal commissies. Er was een stemmenmeerderheid vereist. BORRS- C RHENEN Voorlichtings bijeenkomst voor Herv. Vrouwengroep Op dinsdag 22 februari aanstaande zal er voor de Hervormde Vrouwen groep een voorlichtingsbijeenkomst worden belegd door de Stichting „Het Dorp" te Arnhem. Tevens zullen over dit onderwerp, waarbij de heer Schot ten uit Rhenen als spreker optreedt, dia's worden vertoond. De bedoeling van deze bijeenkomst VASTENAVOND Het Katholiek Vrouwen Gilde orga niseert op maandag 21 februari weer het jaarlijks terugkerend festijn, „de Vastenavond". Het wordt gehouden in het Eigen Gebouw, terwijl medewer king wordt verleend door de band van Bertus Verwoert. Bij Rhenus stemden 31 leden voor en 9 tegen en I blanco. Bij Sportclub stemden 25 leden voor en 8 tegen. De feitelijke fusie zal in een gezamenlijke vergadering worden behandeld. Rhenen's raad bijeen De raad van de gemeente Rhenen komt op dinsdag 22 februari n.m. 8.00 ten gemeentehuize in openbare verga dering bijeen. Op de agenda staan de volgende punten van behandeling: 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken en mededelingen; 3. Herziening bestem mingsplan Achterberg; 4. Verkoop grond, vestiging erfdienstbaarheid van weg en vestiging zakelijk recht van kabellegging ten behoeve van de N.V. P.U.E.M.; 5. Wijziging gemeenschappe lijke regeling schoolartsendienst; 6. Be roep tegen weigering bouwvergunning N.V. „Brinkhout"; 7. Vergoeding ex ploitatiekosten bijzondere kleuterscho len. Afrekening 1965 en voorschot 1966; 8. Exploitatievergoeding bijzondere la gere scholen. Voorschot 1966; 9. Vast stelling exploitatievergoeding bijzon dere lagere scholen voor 1965; 10. Wij zigingen gemeentebegroting, begroting grondbedrijf en begroting gemeente werken dienstjaren 1965 en 1966. Specificatie stukken punt 2: a. restauratie oude gemeentehuis Vis markt; b. financieel verslag V.V.V.- Rhenen over 1965; c. eerste wijziging begroting 1966 streekwerkplaats; d. schrijven d.d. 2 februari 1966 van gede puteerde staten van Utrecht inzake wijziging algemene politieverordening (bericht van ontvangst; e. aankoop grond van G. H. van Doorn. NAGEKOMEN BURGERLIJKE STAND GEMEENTE EDE Geboren: Roellinde, d.v. B. Nap en M. van Middendorp. Overleden: J. Leppers. 65 jaar; C. Slok, 84 jaar. Het installatiebureau A. van Harn te Veenendaal opende j.l. vrydag een grote show room en demonstratieruimte. De opening werd verricht door de voorzitter van de Bond van Loodgieters en Fitters, afdeling Veenendaal. Aanvankelijk zou de ope ning worden verricht door de landelijke voorzitter, maar deze was door de slechte weersomstandigheden verhinderd. i Een groep van 18 junioren en vijf leiders gaat op 25 mei a.s. een bezoek brengen aan Oost-Berlijn. Dit is zonder twijfel een bijzonde re gebeurtenis, gezien de situatie tussen Oost en West. Men is dan ook druk doende de speciale pa pieren die hiervoor nodig zijn in orde te maken. De ploeg zal op 30 mei weer huis waarts keren. In die tijd zal men o.a. twee wedstrijden spelen tegen de jeugdploeg van Dynamo Deze club is één van de topploegen in het Oost- Duitse voetbal en men zal dan ook op een paar bijzondere wedstrijden kun nen rekenen. De reis- en verblijfkosten worden voor het grootste deel gedragen door Dynamo. GVVV behoeft alleen de kos ten VeenendaalOost-Berlijn te beta len, De reis wordt geheel met de trein afgelegd. Het jeugdbestuur kon ons omtrent een tegenbezoek van de Oost-Berlijners niets mededelen, maar aan de verwe zenlijking zal zeker aandacht worden besteed. Het is een mooi resultaat van het aktieve jeugdbestuur van GVVV. WANDPLAAT Alvorens tot de officiële opening over te gaan bood het personeel de heer Van Harn een prachtige, aan de muur be vestigde wandplaat met inscriptie aan, die een blijvende herinnering oproept aan de opening. Hierna spr$k de voor zitter van de B.L.F.N afd. Veenendaal zijn openingswoorden uit. Spreker liet de gedachte van de vele aanwezigen teruggaan naar het prille begin van het bedrijf. Onder andere werd gewe zen op de jaren toen het bedrijf ge vestigd was aan het Kostverloren. Het bedrijf bestond toen uit een be tonnen gebouw met een zeer kleine outillage. In vergelijking met toen kan gezegd worden, aldus de voorzitter, dat het bedrijf sterk gegroeid is, hetgeen kon gebeuren omdat de heer Van Harn zijn schouders onder de zaak zette. De voorzitter besloot met te zeggen dat hij het bedrijf een „Soli Deo Gloria" toe wenste. Vertrouwen De heer Van Harn wees er in zijn dankwoord op dat de showroom dienst zou moeten gaan doen als een ruimte waarin de mensen vertrouwd zouden kunnen raken met iets dat pas is ont dekt, namelijk het aardgas. „Velen worden door de verschillende onge vallen afgeschrikt, maar hier kan men zien dat er geen ongelukken kunnen gebeuren als er goed mee wordt om gegaan", aldus de heer Van Harn. Ruim Bij het bezichtigen van de showroom viel vooral het ruime overzicht op. Sa nitair, oliestook en gas zijn op vakkun dige wijze gescheiden gehouden. Voor al het aardgas neemt in de showroom een grote plaats in. De firma Van Harn is gespecialiseerd op het gebied va.n gankelijk De brandtceer dompelt hier de gasflessen in een sloot, die de oorzaak waren van de brand aan de Cuneraweg bij het loonwerkers- bedrijf van de heer Beyer. is, om in woord en beeld duidelijk te maken, hoe de stand van zaken mo menteel is en wat er in de naaste toe komst te gebeuren staat met betrek king tot de dorpsplannen. Deze bijeen komst is niet alleen voor leden, maar ook voor belangstellenden gratis toe- raad in de maart- of aprilvergadering het beroepschrift ter afdoening worden aangeboden. - ,v .V.. Verzend per •A,";, 'i' ''li&'rA Dagdiensten Veenendaal - Ede - Wageningen - I Nijverheidslaah 13 Rhenen - Utrecht Amsterdam I telefoon 40 6 7 centrale verwarming, die gevoed wordt door aardgas via een uiterst kleine moederkachel. Met deze showroom is tegemoet gekomen aan de wens van vele klanten. Een overzicht van de nieuwe showroom van de fa. Van Harn in de Zandstraat, die vrijdag j.l. werd geopend. Beroep tegen weigering bouwvergunning Brinkhout N.V. In de vergadering van 25 januari 1966 besloot de raad de beslissing op het beroepschrift van N.V. Brinkhout tegen het besluit tot weigering van een bouwvergunning aan te houden, totdat het college van b. en w. zou hebben getracht in overleg met N.V. Brink hout een andere oplossing voor de ves tiging van een bedrijfsschuur te vin den. Dit overleg is geopend, doordat een eerste gesprek heeft plaats gevonden. Momenteel worden door belangheb- mende bepaalde mogelijkheden onder zocht. De tijd ontbrak echter, om tot een definitief oordeel te komen. Ingevolge art. 51, derde lid der wo ningwet moet binnen 3 maanden na de dag, waarop het verzoek tot voorzie ning is ontvangen (10-12-'65) hierop een beslissing worden genomen. In het onderhavige geval dus vóór 10 maart 1966. Deze beslissing kan echter één maal voor ten hoogste twee maanden worden verdaagd. In verband met het feit, dat het ge voerde overleg nog niet tot resultaten heeft geleid, stellen b. en w. de raad voor de beslissing op het beroepschrift tot uiterlijk 10 mei 1966 te verdagen. Afhankelijk van het tijdstip, waarop vast komt te staan, dat al dan niet een oplossing kan worden gevonden, zal de Ook het glas in uw bril is belangrijk. Wij willen u gaarne over de verschillende heden o.a. Ontspiegelde glazen, gekleurde glazen enz. adviseren mogelijk- SPECIAAL OPTIEK Kerkewijk 17. Vdaal Tel 3313 Ziekenfondsleveranclei Tijdens de vorige week gehouden leden vergadering van het fanfarekorps „Irene" bleek dat de financiële toestand van de vereniging niet bijzonder rooskleurig was. Uit het verslag van de penningmeestei bleek dat er nog precies f 2,32 in de kan zat. Dat lijkt wel heel erg weinig, maat men moet erbij bedenken dat „Irene'"" in het afgelopen jaar voor f 450,aan instrumenten heeft gekocht. Om de ge slonken kas weer wat stevigheid te ge ven heeft men besloten een glazen- actie te voeren. Men wil z.g. longdrink glazen en bierglazen met daarop de beeltenis van prinses Beatrix en de heer Von Amsberg met de gouden koets gaan verkopen. De glazen zullen bij 1 alle leden verkrijgbaar zijn. De heer A. v. d. Pol. aftredend be stuurslid, was herkiesbaar. Er werd evenwel een tegenkandidaat gesteld in de persoon van de heer C. Bos. die bij de tweede stemming in het bestuur werd benoemd. Er werd besloten om op 5 maart een feestavond te houden in café Marktzicht. De leden hebben hier een heel jaar voor gespaard, zodat dit geen hoofdbrekens zal kosten. De winteruitvoering zal dit jaar wat later plaats vinden en wel op 16 april. Op tweede Pinksterdag neemt „Irene" deel aan een concours te Vaassen, maar het klapstuk van het jaar is toch wel het muziekevenement dat op 25 juni in Ederveen wordt gehouden, namelijk het jaarlijkse concours van de Fede ratie van muziekverenigingen in de ge meente Ede. Enkele jaren geleden trok dit muziekfestijn een overweldigende belangstelling. Na het noemen van al deze data en voornemens kon voorzitter Smit de ver gadering sluiten.

De Vallei | 1966 | | pagina 4