^ZIMMERMAN A R A M NET MEISJE presto-Flux Hein van Schuppen's traditie is kwaliteit Raad van Amerongen in oppositie tegen verhoging kampeerleges Pianoleerlingen Bep Visser presenteren zich Bloedplasnia- avondeii Tekenwedstrijd OVERBERG VRAAG EN AANBOD Te koop Gevraagd Te huur Woningruil Aangeboden Diversen Mevrouw van Hees WERKSTER Lakschade aan uw auto KERKEWIJK19 VEENENDAAL mmum TEL.2646 Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 18 maart 1966 4 Modebelust publiek aanschouwde nieuwe voorjaarscollectie Met gevoel voor details en elegance kiest de hedendaagse vrouw haar kle ding, elk nieuw aspect van de mode geniet haar onverdeelde aandacht en zij tracht op de eindeloos variërende modeweg altijd datgene te kiezen waarin ze zich bewegen kan, terwijl het „up-to-date" blijven voor haar zeer belang rijk is. Modemagazijn Hein van Schuppen is zich terdege bewust, dat indien de vrouw de mode voor eigen gebruik gedistingeerd wil toepassen, dit alleen geschieden kan indien de beste weefsels geselecteerd worden. leder jaar opnieuw tracht zij de vrouw in deze voor haar zo belangrijke keuze deskundig te blijven adviseren. De nieuwste voorjaarscollectie werd getoond in eigen zaak en de heer Schram had tot taak tekst en uitleg te geven bij de geshowde modellen. NIEUW SCHOOLHOOFD IN OVERBERG BENOEMD Na langdurige discussie is de raad niet tot een beslissing kunnen ko men op een voorstel van burgemeester en wethouders tot verhoging van de kampeerleges. De stemmen staakten. I.v.m. het begrotings tekort werd door G.S. staten aanbevolen enkele belastingen te ver hogen, n.l. het rioolafvoerrecht en het huisvuil. B. en w. achten ver hoging rioolafvoerrecht tot 35,niet juist omdat dit vorig jaar reeds tot f 30,was verhoogd. Voorgesteld werd de kampeerleges, welke sinds 1958 niet werd verhoogd eerst te verhogen. Tegen dit voorstel kwam zeer veel oppositie. GEOMETRIE Uit de door de mannequins getoonde creaties werd het een ieder spoedig duidelijk, dat dit voorjaar en de ko mende zomer niet alleen een vloed aan verschillende weefsels gebruikt wordt, maar ook de kleuren zeer gevarieerd zullen zijn. Bovendien kan men ko mende zomer met eigen ogen aan schouwen, dat de blokken, de vlakken en de ruiten niet van de lucht zullen zijn! Wie de modelijn zo nabij mogelijk wil volgen zal toch niet ontkomen aan kleding waar de geometrie wel dege lijk een rol speelt. Waarbij komt, dat de meetkunde-mode met haar nauwe rokken, haar schouder-frêle-heid, haar bovenkniese kortheid toch alleen maar gedragen kan worden door hyper slan ke vrouwen en meisjes. Kort Blikvanger no. 1 van het jaar: de rokken, die kort, korter, wellicht aller kortst zullen worden. Dit laatste ech ter is voor ieder een persoonlijke zaak en ook hierin toonde Hein van Schup pen de gulden middenweg, zodat niet alleen hyper slanke teeners en twens volop aan hun trekken kwamen, maar ook de wat oudere vrouw. Wat betreft de jongere generatie: Zij zullen zich deze zomer vol enthousias me in soepele, fleurige, gloedvolle ka toenen stoffen hullen, die getvpeerd worden door Mexicaanse kleuren, waarop meetkundige elementen zullen zijn afgebeeld. DIEF GEGREPEN Op 2 februari j.l. werden in gebouw El- theto een achttal sjaals en enkele hand schoenen ontvreemd. Het is de politie gelukt het gestolene te achterhalen. Tijdens een huiszoeking bij de 16-jarige J. C. M. te Veenendaal werden de ver dwenen goederen gevonden. M. bekende toen vrij vlot de dader van de diefstal te zijn. De politie heeft proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Lak jassen fel van kleur, kimono jurken, Napoleon-kraagjes, verhoogde tailles, zwierige klokrokken zullen de boventoon gaan voeren. 't Is mode met durf en kenmerkend voor de couture van vandaag! De wat oudere vrouw daarentegen zal zich ongetwijfeld wat minder on stuimig gedragen hetgeen ook in haar kleding zal uitkomen. Zij prefereert jurkjes warm doch wat minder fel van kleur, sluik van lijn, eenvoudig en comfortabel om te dragen. Kortom ideaal om van top tot teen vrouw te zijn. Voor de thee, voor de schouwburg, of zomaar om mee te winkelen. Deze voorjaarsshow had ongetwij feld tot doel winter en kou in 't ver geetboek te zetten en 't geluid van nieuwe lente te doen weerklinken. Nauwkeurig de modelijn volgen is ook het uitgangspunt geweest van Hein van Schuppen, die de mode door middel van een collectie fraaie confec tie zo dicht mogelijk heeft trachten te benaderen. Declamatie voor bejaarden Woensdagmiddag had in het OCB- gebouw een culturele ontspannings middag voor de bejaarden plaats. De Amsterdamse declamator J. Oostewel- der verzorgde het programma. Op boeiende en pakkende wijze liet de heer Oostewelder alle aanwezigen meebeleven, wat een echtpaar in de Jordaan meemaakte, in het Offensief van de Zwarte Bijlsteeg. Hij bezit de gave, om met zijn woorden de luiste- j raars mee te nemen en de dingen zo duidelijk te laten zien, dat het is of( men er zelf bij geweest is. De heer. Oostewelder oogstte dan ook aan hetl eind van de middag een welverdiend en hartelijk applaus. De eerstvolgende bejaardenmiddag wordt gehouden op woensdag 23 maart. Dan zal een causerie, toegelicht met een film, gehouden worden over de Groesbeekse huizen. Wielrijdster aangereden Woensdagmiddag tegen vijf uur draaide een personenauto vanaf het Davidsplein de Davidsstraat in. De bestuurder lette hierbü niet voldoende op de naast hem rijdende wielrijdster mevr. J. B., die de auto niet kon ontwijken en door de ach terkant ervan geraakt werd. Zij kwam te vallen, waarbij zij een hersenschudding en verwondingen aan het gelaat opliep. Ook haar bril en kousen sneuvelden. De automobilist, die later zei niets van het ongeluk te hebben bemerkt, reed door. De politie wist hem te achterhalen. Het bleek de heer G. v. D. uit Overberg te zijn. Jaarvergadering Verbond voor Veilig Verkeer Maandag 21 maart a.s. wordt 's avonds om 20.00 uur de jaarlijkse le denvergadering van de afdeling Vee nendaal van het Verbond voor Veilig Verkeer gehouden in hotel „De Koren beurs" te Veenendaal. Na het afwerken van de huishoude lijke agendapunten zal een interessan te verkeersfilm gedraaid worden. KANDIDATENLIJST P.v.d.A. Door de PvdA is voor de komende gemeenteraadsverkiezingen de volgen de lijst vastgesteld. 1. R. Koppenberg; 2. B. van Rem merden; 3. J. H. H. Jansen; 4. C. G. v. Hal; 5. T. Verkuyl; 6. C. Smit; 7. A. J. Beckerman; 8. G. van Barneveld; 9. A. v. d. Weerd; 10. D. v. d. Meyden; 11. D. de Man; 12. J. de Vries; 13. W. Stef- fers. V.Z.C. BELEGT JAARVERGADERING Zaterdagavond om half acht belegt de Veenendaalse Zwem Club VZC haar jaarlijkse ledenvergadering in hotel La Montagne. Naast de normale agenda zal worden gesproken over de te nemen stappen met betrekking tot de zomer- zwemmerij maar tevens of er nog vol doende middelen en belangstelling be staat om nog voor het komende sei zoen enkele malen een duik te nemen in overdekt-waterbad. Na afloop van deze vergadering, te omstreeks negen uur, blijven de VZC- mensen bij elkaar om de avond voort te zetten met een feestavond met de mede werking van een band. De heer v. d. Veer (pvda) achtte de redelijkheid aanvechtbaar. Met deze belasting wordt een bepaalde groep getroffen, nl. degenen die op eenvou dige wijze vakantie houden. Voor de exploitanten is de verhoging een on redelijke belasting. De dagrecreanten brengen het meeste kosten mee en die zijn niet te treffen. De heer Tenge (vvd) vond de huidige bedragen al erg hoog. Er zijn maar weinig gemeenten die deze belasting heffen. De heer Blankestijn (partijl.) zag hier weer een aanslag op de kleine man. Als dit voorstel wordt aangenomen zal hij er een nacht van wakker liggen. De heer Buis (pvda) vond het onjuist dat het begrotingstekort wordt gedekt door belastingverhoging. Laat het rijk maar bijspringen. De burgemeester wees er op dat de Heuvelrug is bestemd tot recreatiege bied, vooral voor dagrecreatie. Dit brengt voor de betrokken gemeenten zware lasten mee. Het rijk voorziet hier niet in. Op de een of andere wijze moet hier dus iets op gevonden wor den. Anderzijds is deze heffing sinds 1958 niet verhoogd. Een verhoging als voorgesteld is alleszins redelijk. De heer Hasselaar (ch) meende dat de exploitanten van kampeercentra een behoorlijk inkomen hebben. Het is niet meer dan redelijk dat zij mee dragen in de gemeentelijke lasten t.b.v. de recreatie. Hij heeft vernomen dat op een groot kampeercentrum een grootwinkelbedrijf in de kampwinkel zou komen. Dit is een ernstige zaak voor de Overbergse middenstand. Is er niets aan te doen? Hij kreeg tot ant woord dat de gemeente niet kan in grijpen. Weth. Van Barneveld wees er op dat de gemeentelijke huishouding moet draaien. Bij elke belastingverhoging worden er mensen de dupe. Als we goede voorzieningen wensen, moeten we daar ook voor betalen. Kampe ren is tegenwoordig een vakantie besteding voor ieder en niet alleen voor de kleine man. Het speet hem dat niemand van de tegenstanders een andere manier aangaf om in het tekort te voorzien. Weth. Tiel rekende uit dat de hele verhoging neerkomt op 3 cent per dag. Een sigaret kost al 7 cent. De heer Brinkman (ch) wees nog eens op de verhoging van de begraafkosten. Dit was een zeer pijnlijke verhoging. Iedereen was er toen voor. Als je met vakantie gaat is 3 cent per dag niets. In het licht van de andere belasting verhoging, kon hij alleen maar voor stemmen. Bij stemming bleek dat er 5 voor en 5 tegenstemmers waren. De heer Doornenbal (ar) verliet de ver gadering voor dit punt aan de orde kwam. De volgende keer komt dit voorstel terug. De raad besloot aan het dierenasyl de Hazenberg een subsidie te verlenen van f 100,per jaar. De burgemees ter merkte op dat de verhouding stich ting-gemeente in het verleden veel ups en downs heeft gehad. Er was een kaleidoscoop van beheerders. Dit kost te enkele woningen. Het huidige be stuur is zeer actief. De klachtenregen is opgehouden. Een jaarlijks subsidie is een teken van vertrouwen. Besloten werd de nieuwe wegen in het bouwstroomcomplex te noemen naar vroegere burgemeesters van Amerongen. Er komt een Burg. W. Martenslaan, een Burg. H. Spruytlaan en een Burg. Jhr. Mr. W. E. van Wee- delaan. Ten zuiden daarvan komen nog een Kon. Emmalaan en een Wil lem de Zwijgerlaan. De burgemeester deelde mede dat in april met het grondwerk begonnen wordt. De prijs voor de bouwpercelen op het terrein vanouds kolenhandel Reed werd gesteld op f49,per meter. De raad stelde gelden beschikbaar voor het vervangen van 82 banken in de school te Overberg. Tevens zullen de vloeren naadloos afgedekt worden. De burgemeester deelde mede dat de heer H. J. Wijnand, hoofd der school, is benoemd tot hoofd in de gemeente Laren. Als opvolger benoemde het bestuur de heer Bos, thans onderwijzer aan de school. Namens de O verbergers merkte de heer Hasselaar op dat tijdens het be wind van de heer Wijnand de school geweldig verbeterd is. Hij heeft zich voor de school geweldig ingespannen. B. en w. waren het hier volkomen mee eens. Aan de deelnemers van de 24 pre miewoningen in de bouwstroom werd de grond voor hun huis door de raad verkocht. Ook verkocht de raad een stuk grond aan de woningbouwvereni ging, aangezien de vereniging ook meedoet in het Bouwstroomcomplex. B. en w. deelden mede dat het be stuur van de Chr. ulo een urgentiever klaring heeft gekregen voor de bouw van een 5-klassige noodschool. Op het terrein dat eertijds bestemd was voor de R.K. kerk zal spoedig een houten school verrijzen. Getracht wordt die voor het aanstaande schooljaar klaar te krijgen. Aan de fa. Henzen te Eist werd op gedragen de verbindingsweg te maken tussen Koenestraat en Holleweg, in het verlengde van de Del voor f 39.300,—. Zoals bekend worden er om de be paalde tyd in Doorn in de Kapel bloed- plasnia-avonden gehouden waarby de mensen hun bloed kunnen afstaan ten behoeve van de mede-mens. Op 4 april a.s. zal er weer een dergelyke donor- avond worden gehouden te Doorn. Wat Amerongen betreft kan worden gezegd, dat men aan de top staat van het minst aantal gevers. Gezien de grootte van de bevolking wordt door een 1 zeer gering aantal inwoners aan deze aktie medegewerkt. Wanneer er een financiële aktie is, b.v. ten behoeve van de bouw van een Dorpshuis, het oprichten van een zwem bad en noem maar op dan komt de be volking op een uitstekende manier voor de dag doch wanneer het gaat om bloed af te staan voor de medemens wordt er veelal niet thuis gegeven. Men bedenke, dat er jaarlijks door Amerongers in ziekenhuizen meer bloed wordt gebruikt dan er door de ingezete nen wordt afgestaan. Het kan niet anders of er zijn zeker mensen, die deze aktie van het Rode Kruis willen steunen. Deze mensen gelieve zich op te geven bij de heer H. Sasburg, Kon. Wilhel- minaweg 109, tel. 2179 of bij mej. R. Kist, Hof 2, tel. 1364. Opgaven worden gaarne tegemoet gezien. WONINGRUIL Veenendaal-De Bilt Aangeboden te De Bilt 4 kamerflat le verdieping, huur 17,35 p. w. Gevraagd liefst eengezins woning te Veenendaal. Tel. inlichtingen 030-60380 Aeolusweg 105. In gebouw 't Trefpunt achter de Petrakerk in Veenendaal, zal zaterdag 19 maart a.s. een concert gegeven worden door, merendeels jeugdige, leerlingen van de bekende pianolerares mevr. Bep Visser-Hendriks. Op deze avond zullen door leerlingen, in leeftijd variërend van 6 tot 18 jaar. VERKIEZINGSBIJEENKOMST S.G.P. Aan de vooravond van de statenver kiezingen, dinsdag 22 maart zal voor de S.G.P.-afdeling Veenendaal een lezing gehouden worden door het lid van de prov. Staten van Zuid-Hol land, de heer A. Vlasblom. De avond wordt belegd in het OCB- gebouw en begint om 19.30 uur. diverse werken worden gespeeld. Door het reeds zeer goede peil, waarop enkelen van deze leerlingen staan, wordt het een avond, waarop niet alleen voor ouders en andere verwanten, maar ook door andere muziekliefhebbers veel te genieten valt. De verschillende solisten zullen door het poppenspel van Paula van Vuuren aan elkaar worden gepraat. De avond zal precies om 19.30 uur be ginnen, terwijl de zaal reeds om 19.00 uur open gaat. Kaarten zijn aan de zaal en bij de leerlingen verkrijgbaar. 3 „Laat mij maar eens met hem praten," zegt Aram en met een vriendelijke schouderklop stelt hij de klei ne arrestant wat op zijn gemak. „Ga daar meer eens zitten, Kleine-Kim en vertel eens, wat je met de zak met kostbaarheden van plan was. Wilde je je meester Abdullah gaan bestelen?" „Kleine-Kim geen dief," sputtert het schooiertje verontwaardigd, „maar Kleine Kim veer jaren hard werken in huis van Abdullah en als loon krijgen alleen slaag en trappen!! Nu meester Abdullah op reis, dus ikke neem zelf loon voor veel hard werk„Juist," grinnikt Aram begrijpend, „ik kan je geen ongelijk geven. Maar weet jij ook, waar je meester heen gereisd is?" „Nee, ikke niet weten," zegt de jongen schouderophalend, hij plotsklaps van nacht vertrokken... Misschien naar Tobroek, naar slavenmarkt waar hij Kleine-Kim gekocht heeft...." „Dat is een mogelijkheid!!" roept Aram verrast. „Zou je dat stadje kunnen terugvinden? Zou je de haven herkennen, waar je toen bent ingescheept, als we er langs varen?" „Ikke geloof van wel," zegt Kleine-Kim. „Pracl lig," roept Aram uit, „dan gaan wij samen het zeegat uitll" (Wordt vervolgd) INBRAKEN In de nacht van acht op negen maart j.L werd er weer ingebroken in de kan toren van de CBU en van de Sanajo. Er werd een gering geldbedrag ont vreemd. Men is aan de achterzijde van de fabrieken naar binnen gekomen door het vernielen van een ruit, waarna de toegangsdeuren naar het kantoor wer den geforceerd. De politie heeft de zaak in onderzoek. Toch nog Cobi Schreier Het Nutsbestuur in Amerongen acht het een verheugende omstandigheid dit seizoen alsnog in de gelegenheid te zyn de door weersomstandigheden afgelaste avond met Cobi Schreier te kunnen aan kondigen. Het voor de eerste avond aangekon digde programma blijft ook voor deze avond ongewijzigd. Zij zal dus voor de aanwezigen bren gen een selectie van internationale balla den uit oude tijd door eeuwen heen, tot aan de moderne protestsong, onder de titel „Naar Oostland willen we varen". Een nadere aanbeveling van deze zan geres, bekend van radio en TV lykt ver der overbodig. een tekening, aan de andere kant, waar alle wedstrijdgegevens staan, voorzien zijn van 50 A-Z zegels. Natuurlijk krijgt iedereen die een tekening brengt een prijsje. De grote hoofdprijzen worden nog bekend ge maakt. Als er voldoende tekeningen gemaakt worden, en daar rekent men wel op, kan er als het enigszins moge lijk is deze zomer misschien nog een tentoonstelling worden gehouden van de tekeningen. Dit alles zou voor de jeugd heel mooi zijn. Advies dus aan de jeugd, spaar nu reeds al vast de 50 benodigde A.Z. zegels bij elkaar. De 21 Amerongse A.Z. winkeliers gaan hun eerste aktie beginnen met een tekenwedstrijd voor de Amerong se jeugd. Aan alle kinderen vanaf 4 jaar wordt gratis wedstrijd-tekenpa pier gegeven om naar beste kunnen een tekening te maken van een vrij onderwerp. De tekeningen worden 2 april bij en na de Palmpaasoptocht uitgedeeld en moeten op of voor 9 april weer inge leverd worden bij de Firma van Prat- tenburg, aan de ene kant voorzien van Benoeming nieuw schoolhoofd school met de bijbel aan de Haarweg De heer H. J. Wtjnand, hoofd van de school met de Bijbel is in dezelfde functie benoemd te Laren en zal dus binnen af zienbare tijd deze plaats verlaten. HU heeft dan plm. vijf en een half jaar zUn beste krachten gegeven aan deze school. De snelle restauratie van de school, het efficiënte beheer hierover en het werk zaam aandeel in de realisering bouw kleuterklas-verenigingsgebouw, zijn de tastbare bewijzen hiervan. Onze beste wensen vergezellen hem en ziju gezin op hun verdere levenspad. Als hoofd van de school alhier is door het bestuur benoemd de heer A. Bos, thans nog woonachtig in Amerongen. Hij is geen onbekende voor Overberg en om streken en staat er voor bekend de school een grote toewijding en de kinderen een warm hart toe te dragen. Overberg zal hem en zijn vrouw zeker welkom heten. Jaarvergadering C.J.V. afd. Overberg J.l. woensdagavond is de afd. Overberg van het C.J.V. in de recreatiezaal van „Kamp Overberg" weer bUeen geweest. Ere-voorzitter Ds. C. van Viegen opende door allen hartelyk welkom te heten, waarna hy voorging in gebed en een ge deelte las uit Genesis 37 en 45. In zijn bijbelinleiding bracht hij tot uit drukking, dat het voorgelezen gedeelte zeer oud is, maar nog altijd van toe passing voor jong en oud. In deze gejaag de wereld is geen plaats meer voor dro men, doch toekomstdromen blijven geluk kig voor de jeugd. Zullen wij gelukken of mislukken en dan ons doel voorbij streven was de basis, waarop de voorzit ter zijn inleiding gebouwd had. In de vorm van een soort journaal werd op een leuke humoristisch wijze het jaarverslag als het ware afgedraaid. Voordat de sa menspraak „De zon tegemoet" startte, zongen de medewerkenden het bondslied en kon de dorst in diverse vormen gelest worden. In genoemde samenspraak heeft een luitenant-vlieger bij een vliegtuigon geluk zijn kameraad van de dood gered, wat het zijn beide ogen kostte. Hij raakt zijn meisje kwijt, die een verhouding aan gaat met zijn broer. Dit brengt allerlei verwikkelingen met zich mee. Aan het einde dankte de voorzitter alle medewerkers voor het gebodene en de directie voor het afstaan van de zaal, waarna op de gebruikelijke manier de avond werd besloten. Na afloop vond nog een verloting plaats. I 1.50 pei advertentie t/m 10 woorden Elh woord meet 10 cent Een toom beste biggen te koop. R. van der Meijden, Zuidelijke Meentsteeg 3, Achterberg. Te koop prima herensportry- wiel met remnaaf f 85,— Rein Veenendaal, Gortstraat 1, tel. 2456, Veenendaal. Te koop 2 schitterende diep vriezers, zijn als nieuw en zonder enig gebrek. Afm. 136 x 100x63 cm., inhoud 350 1., met twee vakken. G. Ha ment, Kerkewijk 74, tel. 3079, Veenendaal. Te koop kinderwagen z.g.a.n. Boslaan 2, Veenendaal. Te koop wegens aanschaf automaat i.z.g.st. verk. Erres wasmachine met wringer. Te bevr. Buurtlaan-O. 103, Vee nendaal. Te koop 3 Solex oto's bj. '62/ '63/'64. Rein Veenendaal, Gortstraat 1, tel. 2456, Vee nendaal. Te koop huiskamerameuble ment met dressoir i.g.st. Kostverloren 6, Veenendaal. Te koop aluminium giertank inh. 1000 L H. J. Vonk, R.U. A. 17, Eist (U.) Te koop kinderledikant met matras, babybox, wasketel m. weckflessen, rol zeil (nieuw), kolenhaard en potkachel. Te bevr. Groenelaan 67, Veenen daal. Te koop wandelwagen met zak. Billijke prijs, Kostverlo ren 64, Veenendaal. Te koop Opel-Rekord b.j. 1958. Bereid in te ruilen, ook voor motor of bromfiets. Schrijverspark 162 II, Vee nendaal. Te koop .meisjesfiets, 5 tot 8 jaar. Rembrandtlaan 75, Vee nendaal. Te koop i.pr.st.z. Sparta sportbromfiets, Gelders Be nedeneind 14, Veenendaal. Partij broeiramen te koop A. v. d. Lagemaat, Dragonder- weg 3. Veenendaal. tel. 2175. Grote vioolplanten te koop. Vijf verschillende kleuren. Gerard Doustraat 27, Vee nendaal. Te koop een partij broeira men. Prijs billijk wordt thuis bezorgd H v. Eldik, Veen- derweg 46. Ede. Tel 08380- 2277. Viool - duizendschoon en an dere planten te koop. Spar renlaan 13. Veenendaal Geregeld af te geven jonge hennen en kuikens. Gemerkt en onder garantie. Gebr. Ter Maaten, Parallelw. 11, Over berg, tel. 03431-386. Te koop prima mest. Wordt thuisbezorgd. H. van Doorn, Nieuweweg 302, Veenendaal. tel. 3750 Te koop Opel-Rekord 1959. Cederlaan 13, Veenendaal. Te koop aangeboden Renault Dauphine bj. 1965. Anjerstr. 10, Veenendaal. Tel. 3294. Te koop een z.g.a.n. Zündapp 2000 km gelopen. Spoorlaan 72, Veenendaal. Motor te koop NSU Max in pr. st. Te bevr. Vendelsew. 69. Veenendaal. Te koop van Delft kinderwa gen, hoog model. Geerseweg 30, Veenendaal. Te koop Simca Aronde P 60 bj. '59 f1350,—. J. v. d. Bo- venkamp, Gortstraat 78. Vee nendaal. Te koop Solex auto i.pr.st. f 175,Sav. Lohmanstraat 153, Veenendaal. Aangeboden een i.g.st.z. Mor ris Minor 1956. Te bevr. tel. 08385-2936. Te koop antieke luidspeaker helemaal in takt f 45,Sav Lohmanstraat 153, Veenen daal. Te koop struikrozen in soor ten f 12,50 per 10 stuks Tuinwinkel „Lindenhof" Dirk Peters, Opheusden. Tel 08886-486. Tropische vissen te koop. Ei gen kweek. Levend visvoer. verkrijgbaar Nijverheidslaan 90. Veenendaal. Te koop Taunus 17 M de lu xe (1960) Betrouwbare, zeer mooie auto. Vraagpr. f 1850, Te bevr. na 7 uur Leinwe- berstraat 50, Veenendaal. Te koop terlenka broeken vanaf f 27.50 Jongensbroeken terlenka-wol vanaf maat 4 t 16.95 Alleen bij van Beek. Pr Bernhardlaan 14. Vee nendaal Te koop kinderschoenen met veter of riempje in lak, bruin, wit of beige. Maten 23-36. f 9,50 p.p. Een speciale aanbieding! Schoenhandel- schoenmakerij Valkenburg, Gortstraat 25, tel. 4372. Te koop jonge hennen Reds 16 weken, zwartjes 8 weken. G. v. d. Berg, Pr. Bernhard laan 126, Veenendaal. Te koop of te ruil Opel-Re kord '58, zeer mooi. Vallei straat 52, Veenendaal. 26 beste biggen te koop. We- teringsteeg 16, Achterberg. Scooter te koop vobr sloop met prima motor. Verl. Aca- cialana 27, Rhenen. Te koop bungalowtent met binnentent, stoelen, tafel en campinggasstel. Buurtlaan- west 94, Veenendaal. Te koop auto B.M.W. 700, '60. Stationsweg 16, Rhenen. Te koop 2 dwergpinchertjes, teefje en reutje. E. v. Res teren, Nieuweweg 120, Vee nendaal. Te koop Opel-Rekord '64,Km. stand 28.000. A. van Essen, Cederlaan 2, Veenendaal. Te koop salonwagen met vas te standplaats. Leeg te aan vaarden. Middellaan 80, te genover het Julianazieken- huis. Hennen te koop, rode en zwarte. Oudedijk 39, Eder- veen. Te koop 2 CV bj. 1960. Nieuw model. 3 ramen. Bergweg 64, Veenendaal. Te koop 1 kolenbergplaats van betonplaten en 3 dubbele ijzeren waslijnpalen. Te be vragen Aart de Gelderstraat 32, Veenendaal. Te koop Simca 1500 bj. 1964; Opel-Rekord 1700 bj. 1963; Taunus 12 M 1963; Fiat 600 1964; Fiat 500 Bianchi 1964; Opel-Caravan 1963. Inruil-fi- nancieren-Garantie. Brink man en Co., Rhenen. Tel. 08376-2329. Te koop gevraagd tegeltjes, porcelein, kristal, koperwerk tinnen borden, schaaltjes, maatkannen, karaffen enz. Br. aan postbus 4010, Rijs wijk (Z.H.) DIEPEVEEN Tricot (nabij De Klomp) te Veenendaal vraagt nette meisjes voor leuk werk, dat goed betaald wordt Je leert wat waar je later altijd wat aan hebt. Kom geheel vrijblijvend eens praten. Postzegels, eerste dag, vlieg- brieven, oude filmsterkaar- ten, en stadsgezichten te koop gevraagd. Br. aan post bus 1184. Den Haag. Weduwe 64 jaar nog heel vi taal goed kunnende koken ziet zich gaarne geplaatst als huishoudster bij heer of da me alleen 65 tot 68 jaar. Br. o. nr. 1118 a. h. bur. v. d. bl. Te koop gevraagd Stoeltjes- klok, Friese Staartklok (de fect geen bezwaar), kristal len lamp. en lange kwikba rometer. Br. aan postbus 4010 Rijswijk (Z.H.) Oude speeldoos te koop ge vraagd, buikorgeltje, gram. met wasrollen of hoorngram mofoon. Br. postbus 3045, Voorburg (Z.H.) Gevr. flinke nette werkster voor 2 ochtenden per week. Mevr. van Stuivenberg, Ker kewijk 254, Veenendaal. Eenvoudig vakantieverblyf gevraagd voor 8 personen, 16 tot 23 juli. Zondag wordt ge respecteerd. Br. o. nr. 1119 a. h. bur. v. d. blad. Uit Oma's tijd gevraagd! Ka binet stoelen, koper, tin, schilderijen, sceretaire, buis kachel, enz. enz. Br. postbus 3045, Voorburg (Z.H.) Huish. hulp gezocht bij be jaarde dame, 4 of 5 ocht. p.w. Aanmelden vrijdagavonds tussen 19 en 20 uur, zaterd. tussen 14 en 15 uur, Schrij verspark 87, Erasmusflat, Veenendaal. Te koop gevraagd Lingua- phonecursus en grammofoon platen. Br. aan postbus 1184 Den Haag. Heer, 43 jaar zoekt kennis making met net meisje, ong. zelfde leeftijd. Brieven onder no. R. 367. Bur. Kosters, Kerkstraat 18, Renkum. Gouden en zilveren voorwer pen te koop gevraagd, ook munten (verzameling) enz. Br. aan postbus 1184, Den Haag. Gevraagd werkster voor één morgen of middag in de week. Julianastraat 38, Vee nendaal. Lereling of halfwas brood- en banketbakker. Fa. Van Mourik, Dorpsstr. 95, Rens- woude, tel. 08387-326. Een flinke jongen gevraagd voor de banketbakkerij. Br. onder nr. 1122 aan het bur. v. d. blad. Antiek speelgoed te koop gevr. ook zilver speelgoed. Br. aan postbus 1184, Den Haag. Jong echtpaar z.k. zoekt in Rhenen of Amerongen woon ruimte; de echtgenote is be reid tot h.i.d.h. Brieven aan Adams p.a. notaris W. Boog man, Arnhemsestraat 44. Brummen. Heer zoekt zit-sl. kamer met geheel of gedeeltelijk pension tegen 1 juni a.s. Brieven m. uitvoerige inlichtingen onder nr. 1123 a. h. bur. v. d. bl. Gevr. flinke werkster voor 1 of 2 dagen per week. Mevr. C. A. Buddingh-Kruidenier, Kerkewijk 88, Veenendaal. Werkster gevr. voor 2 mid dagen i.d. week. Mej. H. J. v. Leeuwen, Beatrixstraat 53 bis, Veenendaal. Net kosthuis aangeboden bij weduwe. Br. onder nr. 1124 a. h. bur. v. d. blad. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J Kool, Holleweg 3, telel. 2463 Alles prima ma. teriaal en gratis thuisbe zorgd. Tapijtreingier te huur bij aankoop van een fles droog- schuim. Drog. „De Helm", Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390. Aangeboden 3 kamerflat, in ruil voor eengezinswoning. Br. onder nr. 1120 a. h. bur. v. d. blad. Wie ruilt mijn duplex be nedenwoning in Eist met tuintje en schuur voor wo ning in Veenendaal? Inlich tingen Schrijverspark 110, Veenendaal. Aangeboden te Utrecht een gezinswoning huur f 84,— p. m. Gevraagd eengezinswo ning in Veenendaal. Br. on der nr. 1121 a. h. bur. v. d. blad. Wie ruilt benedenflat in Jan Roeckplantsoen? Te bevr. Geerseweg 30, Veenendaal. Aangeb prima kalkkuipen, voor bouwwerken en regen tonnen, alle soorten kuip- werk en ook kisten Beleefd aanbevelend P van Beek, Van Reenenweg 177. Zeist, telef. 03404-13102. Voor overhemdenreparatie naar Jan v. Leeuwen, v.h. van de Ber^, Davidsplein 7, Veenendaal. Grote sortering kinderhoed jes en prachtige doopjurken bij La Mode, Hoofdstraat 108, Veenendaal. Te koop div. inruilwasmach. v.a. f 50,Miele grote emaille kuip m. electr. wrin ger, nu f 165,een wasfor- nuis 175 liter; z.g.a.n. was- combinatie met verwarming van f 850,— nu f 450,—; Edy combinatie nu f 160,Brei machines v.a. f 50,—; T.V.- toestel. Alles onder garantie. Wilhelminastr. 53, tel. 08385- 3573. Een pracht collectie oorbel len kochten wij op onze voorjaasbeurs. De grote mo de van deze zomer. Huize Chic, Patrimoniumlaan 13, tel. 3891. Wie heeft mijn horloge mee genomen uit de gymzaal van Sparta? P. v. Barneveld, Sta tionsstraat 26, Veenendaal. Markt 3 Veenendaal Tel. 3019 vraagt een voor halve dagen en/of een voor enkele dagen per week. V Te koop gevraagd gouden en zilveren munten. Br. aan postbus 3045, Voorburg. Geen probleem met de nieuwe kunsthars autolakspray Droogt snel en geeft direct duurzame glans in meer dan 1000 kleuren per bus

De Vallei | 1966 | | pagina 4