Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Leden gemeentebestuur groeven aan het zwembad A DONDERDAG KOOPAVOND AGENDA 3 El IS E£N PAASEI Chronisch zieken ook uit jaar weer naar Otterlo KIND OVERLEDEN Wat nu weer...: Op 30 april schoon rij den op de rolschaats Üud-Veenendaler verongelukt in Harderwijk Kandidatenlijst CHU Nieuws uil de omgeving Paasrit MAC Veenendaal Ifet was weer Palmpasen Kerkgebouw Geref. Kerk (vrijgemaakt) in Engelenburg!] Tweede huishoud school iu de Punt ACHTERBERG Parathion in limonadeflesje AMERONGEN ELST Eierzoekwedstrijd groot succes Collecle bejaarden tocht 1966 Amerongen en Overberg 40e JAARGANG DINSDAG 5 APRIL 19(>(i Nr. 27 Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal TeL 0 8385-2022 (2 lijnen; - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bij de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 16 cent Speciale kontraktprijzen op aanvraag Minimum advertentie 40 mm Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 2,25 per 3 maanden Losse nummers 25 cent Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Rhenen Eist Achterberg Amerongen Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt De Klomp Ederveen Renswoude Scherpenzecl Zaterdagmorgen trokk ende burgemeester, de wethouders, vele raadsleden en de leden van de zwem badcommissie naar het zwembadterrein om daar enige uren te gaan werken. Van de lagere scholen in de gemeente waren deputaties van 10 kinderen aanwezig, terwijl ook de vaste ploeg werkers weer op haar post was. Tegen 10 uur werd met het werk begonnen. Er werden boompjes gepoot die de af scheiding zullen vormen tussen de Veenseweg en het bad. Een flinke ploeg maakte een begin met het uitgraven van het kleuterbad. Ondanks de onwennigheid van velen van de aanwezigen, werden er toch talloze volle kruiwagens grond afgevoerd. Weer een andere ploeg begon met het aanaarden van de fundering van de schuur. In het kader van de viering van de verjaardag van H.M. de Konin gin wordt door de vereniging Oranjedag een rolschaatswedstrijd gehouden op de Industrielaan, ter hoogte van de Engelenburg. De deelname staat open voor alle kinderen van 6 t/m 13 jaar, terwijl er in drie groepen gereden zal worden, resp. t/m 8 jaar, t/m 11 jaar en t/m 13 jaar. De wedstrijden zullen 's middags van 16.30 tot 18.00 uur gehouden worden. Er zullen waardevolle prijzen te win nen zijn. Over de verdere programma-onder delen volgt nog nader bericht, maar in hoofdlijn zal het feestprogramma op Koninginnedag niet van dat van an dere jaren afwijken. FILMS VOOR DE JEUGD Woensdag 13 april en donderdag 14 april zullen in het verenigingsgebouw aan de Eikenlaan films vertoond worden voor al le kinderen van Veenendaal. De toegang tot deze voorstellingen, die door het jeugdwerk De Instuif verzorgd worden, is 35 cent. Woensdagmiddag zal de beroemde kleu renfilm Kuifje en het geheim van het Gulden Vlies vertoond worden. Donder dagmiddag draait de fantastisch mooie kinderfilm Old Mac. Beroepen Door de Hervormde gemeente te Vee nendaal is in de vakature van ds. P. de Jong in de noordwijk beroepen ds. A. de Gooijer uit Wezep. Aanstaande zondag zal ds. De Gooijer in enige diensten in Veenendaal voorgaan. De uit Veenendaal afkomstige heer C. J. Bosveld is zaterdag dodelijk veronge lukt in Harderwijk, zijn tegenwoordige woonplaats. De heer Bosveld reed zaterdagmorgen, waarschijnlijk met een vrij hoge snelheid op de straatweg in de richting Apeldoorn. Bij een bocht in de weg moet hij de macht over het stuur verloren hebben, waardoor hij tegen een boom terecht kwam. Hij moet op slag gedood zijn. Zijn auto werd zwaar beschadigd. Door de afdeling Veenendaal van de Christelijk Historische Unie zijn de vol gende personen kandidaat gesteld voor de gemeenteraad: 1 Ant. de Ruiter, 2 M. Bastmeijer, 3 C. van Genderen, 4 A. Visser, 5 P. G. van Ojik, 6 H. van Wa- gensveld, 7 D. v. d. Scheur. Hoewel de kandidatenlijst ongeveer 20 namen telt, zijn dit waarschijnlijk de enige verkiesbaren. Het bestuur van de CHU wilde de resterende namen niet publiceren, omdat velen nog niet officieel van hun kandidaatstelling in kennis gesteld zijn. EDE: Op 28 mei a.s. houden de leden van de bond van oud-parachutisten een reünie in Ede. Uiteraard is dit een aangelegenheid, die de reünisten zelf betreft, maar het publiek zal er in be trokken worden doordat een demon stratie parachute-springen gegeven zal worden door werkende leden van de Eerste Nederlandse Parachutistenclub. De dropping zal 's middags om 12 uur plaatshebben boven de Rijkshei nabij Ede. De reünisten zullen de gasten zijn van de Commandant van de Luchtdoel artillerie in Ede. KESTEREN: Vorige week trad in Res teren de voormalige wijkverpleegster mej. T. Smallegange in het huwelijk met de heer Joh. Spies. De jonggehuw de is gedurende 28 jaar wijkverpleeg ster in Kesteren geweest, totdat ze in 1959 op 55-jarige leeftijd met pensioen ging. Van de zijde van het publiek bestond voor deze propagandastunt veel belang stelling en dat was dan ook de bedoeling. Ook van buiten de gemeente was er be langstelling. Zo was er een ploeg van het N.T.S. journaal en enkele reporters van de Vara radio. Voorts vele journalisten van landelijke bladen. Tegen half twaalf begaf het hele gezel schap zich naar het Berghuis waar een kop erwtensoep goed smaakte na deze voor velen zo onwennige arbeid. De burgemeester gaf daar blijk van zijn dankbaarheid jegens degenen die aan deze morgen hebben willen meewerken. Vooral dankbaar was hij jegens degenen die al vele weken voor het bad werkzaam zijn. Tot zijn grote vreugde kon hij medede len dat het ministerie van Economische zaken heeft besloten een belangrijke sub sidie voor het bad beschikbaar te stellen, t.w. f 122.220,Ondanks dit prachtige subsidie blijft het nodig op dezelfde voet door te gaan met zelfwerkzaamheid. Door dit subsidie kunnen enkele tegenvallers worden opgevang enen kan de toegangs weg en het parkeerterrein gerealiseerd worden. Een consequentie van de subsidie ie, dat de schuur openbaar aanbesteed moet worden. Ir J. C. Slagter sloot zich in zijn dank woord graag bij de burgemeester aan. Mede dankzij de inspanning van enkele inwoners zijn wij gevorderd tot het punt waar we nu staan. Hij deed een ernstig beroep op de inwoners zich op te geven voor zelfwerkzaamheid. Hierbij heeft de zwembadcommissie nog de volgende ta ken in gedachten: elektriciteitswerk, lood- gieterswerk, aanbrengen van de dakbe dekking en de pannen, grondwerk voor het leggen van leidingen en het aanaarden van het bassin, de bekisting van het kleu terbad en de waadbakken. Het ligt in de bedoeling voor deze ta ken groepjes te vormen. Aanmeldingen worden gaarne spoedig ingewacht. Welslagen hangt geheel van komende collectie af De week na Pasen zal de jaarlijkse collecte voor de chronisch zieken gehou den worden. Het is ook dit jaar weer de bedoeling, dat een aantal Veenen- daalse chronisch zieken een vakantie aangeboden krügt in de Wyde Werelt in Otterlo. Hiervoor is echter neg een groot geldsbedrag nodig, want deze zieken kunnen zelf een dergelijke vakantie niet betalen. Amerongens burgemeester, jhr. mr. O. R. van den Bosch, bezig met het plan ten van een den op het terrein van het nieuwe zwembad. DEZE WEEK In verband met Goede vrijdag wordt deze week de koopavond verzet naar donderdag 7 april dan zullen de winkels dus tot 9 uur open zijn vrijdag 8 april zijn de winkels tot 6 uur open. Het wordt evenals de voftfê. ••••üw.ien weer een uitstapje, dat acht dagen duren zal. Men vertrekt op zaterdag 18 juni en men hoopt de 25ste weer terug te keren. In die week zal het Veens Dameskoor waarschijnlijk op de maandagavond een uitvoering voor de zieken verzorgen. In het kamp zal iedere avond door één der plaatselijke geestelijken een dagslui ting verzorgd worden. Voor de zieken is dit vakantiereisje tel- kenjare weer een evenement. Het is zelfs zo, dat de comitéleden reeds maanden te voren door deelnemers van vorige jaren benaderd worden om weer mee te kun nen. Het is het vorige jaar voor gekomen, dat voor een der deelnemers bezoek aan gekondigd werd en dat het antwoord luidde: „Hè bah je ziet ze het hele jaar en het is nu net zo gezellig".. Misschien niet aardig van deze patiënt, maar wel tekenend voor de sfeer in het „kamp". Voor de collecte van 12 tot 16 april zUn in Veenendaal-zuid nog enkele collec tanten/trices nodig. De comité-leden de heer Slotboom Savornin Lohmanstraat 10 en de heer Hardeman Bergweg 38 zullen gaarne aanmeldingen van vrij willigers ontvangen. Degenen, die familieleden of kennissen hebben waarvan zij menen, dat zij in aanmerking voor deelname komen, kun nen de nam envan deze mensen opge ven aan de collectanten. De Motor- en Automobiel Club Vee nendaal organiseert tweede paasdag, maandag 11 april, weer de traditionele paasrit. De start vindt om 8.31 uur plaats bjj La Montagne aan de Kerke- wijk. Gelegenheid tot inschrijven vanaf 8 uur. Voor de middag is men weer thuis. De rit, die één categorie omvat en volgens het KNMV-reglement wordt verreden, is geschikt voor auto's, moto ren, scooters en bromfietsen. Voor de passagiers zijn er vele attracties, die de vreugde alleen maar kunnen ver hogen, bovendien zijn er speciale prij zen mee te verdienen. Voor alle deelne mers is een collectieve verzekering af gesloten, zodat een bewijs van een eigen verzekering niet behoeft te worden ge toond. Philips-middag voor bejaarden Woensdagmiddag 6 april a.s. vindt in het OCB-gebouw een ontspanningsmid dag voor bejaarden plaats. Door Philips Nederland n.v. te Eindhoven, in samen werking met de firma Huibers in Vee nendaal, worden dan tal van elektri sche huishoudelijke artikelen gedemon streerd. In de pauze wordt voor een aange kleed kopje koffie gezorgd, terwijl er tevens een stoomstrijkijzer en een elek trische koffiemolen verloot worden. Begin van de middag om 14.30 uur. Ook in Veenendaal is zaterdagmid dag de jaarlijkse palmpaasoptocht ge houden. Enige honderden kinderen waren voorzien van een fraai versierde „Palmpasen" naar de Eierhal gekomen, om aan de optocht deel te kunnen nemen. Enkelen der kleinen kortten daar de tijd die verliep voordat de stoet op gesteld werd, met het geheel of ge deeltelijk verorberen van hun Haantje- pik, die natuurlijk weer van alle palm- pasens deel uitmaakte. Het was een fleurig gezicht al de kinderen met hun vrolijke palmpasens in de hand door Veenendaal te zien lopen. Moeders, oudere broertjes en zusjes en de leiding van de Instuif hadden de handen vol om allen in de goede banen te houden. Men heeft echter geen der deelnemers verloren Ivoordat achter het postkantoor al de kinderen van een paasei voorzien wa ren. De Veenendaalse Winkeliers Ver eniging kan weer terugzien op een ge slaagd handhaven van de traditie en |de folklore. Noodweg wordt verhard De door „particulier initiatief" ontstane noodweg achter de Coornhertflat in het Schryverspark zal bestraat worden. Hier door zal een einde komen aan de toestand, dat vele bewoners van het Schryverspark bü regenachtig weer eerst een modder- ballet moesten opvoeren, voor zij langs een betrekkelijk korte route de Kerkcwjjk konden bereiken. De nieuwe weg zal een breedte krij gen van vijf meter, en bestraat worden met klinkers. Ook de „gemeenschappelijke tuinen" in het Schrijverspark zullen een wel zeer nodige beurt krijgen. Tot nu toe veranderden deze tuinen bij enigszins regenachtig weer in vijvers. Het verbeteren van de tuinen zal be staan in het aanbrengen van een drai nage. Deze zal bestaan uit draineer- buizen en gresbuizen met putten. Hope lijk zijn de tuinen in het vervolg het gehele jaar droog. De vrijgemaakte Gereformeerde kerk te Veenendaal heeft een stuk grond, bestemd voor de bouw van een bedehuis in bezit Enkele der vele eieren die tijdens de eierzoekwedstrijd in Rhenen gevonden werden. aan de Stationssingel. Daar de gemeente plannen heeft in de toekomst hier een tweede uitweg naar de Kerkewijk te ma ken, is met de kerkeraad van deze ge meente overeengekomen de grond te rui len voor een ander perceel. De grond, die thans in het bezit is van de kerk heeft een oppervlakte van 630 ca. De gemeente stelt voor dit te ruilen tegen een stuk grond in De En gelenburg!) met een oppervlakte van 1237 ca, waarvan echter slechts een stuk van 508 ca bebouwd mag worden. De kerk komt hierdoor in de toekomst op een mooi ruim terrein te liggen, het geen de schoonheid van dat deel van Veenendaal zeker ten goede zal komen Aan deze ruil zijn voor de Gerefor meerden geen kosten verbonden, alles zal met gesloten beurzen geschieden. In de plannen tot het bouwen van een tweede christelijke huishoudschool in Veenendaal komt nu enige tekening. Tot nu toe behelpt men zich met een depen dance van de bestaande school aan de Stationssingel, die gevestigd is in de voor malige r.k.-school aan de Nieuweweg. Door het schoolbestuur is nu een ver zoek ingediend, om een strook grond te mogen kopen in De Punt, nabij de Schrij'vérswijk, om tot bouw van eert nieuwe school over te gaan. Wanneer met de bouw van een school begonnen zal kunnen worden is nog niet bekend. Er moeten nog allerlei goedkeuringen verleend worden, voor dat deze nieuwbouw gerealiseerd kan worden. Voorlopig blijft het dus nog behelpen in de Willibordusschool. Donderdagavond om even zes uur vond het vijfjarig zoontje van de familie Lodder aan de Snijder- steeg in Achterberg een gevuld li monadeflesje bij een sloot. Het knaapje meende dat in de fles werkelijk limonade was en dronk ervan. Thuis gekomen voelde hij zich onwel. Een gewaarschuwd arts achtte over brenging naar het Julianaziekenhuis in Veenendaal noodzakelijk, waar het jon getje tegen acht uur in de avond aan kwam. Korte tijd later bleek het kind te zijn overleden. De fles had geen limonade, maar pa rathion bevat. Het gevaar van slordig heid met insecticiden is hierdoor weer eens op ontstellende wijze gebleken. Renswoude Jaarvergadering Chr. Gem. Zangvereniging „Con Amore" De voorzitter opende de vergadering, die gehouden werd op donderdag 31 maart met het laten zingen van Ps. 138 vers 1. Hierna volgden de jaarverslagen door de secretaresse en penningmeeste- resse. Het afgelopen jaar is het kinder koor onder de hoede van het bestuur gekomen, daarom werd besloten het be stuur met 1 vrouwelijk lid uit te brei den. Hiervoor werd mej. G. Overeem gekozen. In de plaats van de aftreden de voorzitter, de heer B. Vlastuin, werd voorzien in de persoon van de heer D. Cozijnsen Na het officiële gedeelte volgde de pauze. Hierna volgde een geanimeerd programma, verzorgd door de leden, met o.a. voordracht, spel, e.d. De avond werd besloten met het zingen van del Avondzang. Palmpaas optocht Het was een drukke dag zaterdag in Amerongen. Naast de activiteiten rond het zwembad en het jubileum van de brandweer werd ook de traditionele palmpaasoptocht gehouden. Vele kinderen hadden aan de oproep van de winkeliersvereniging gehoor gegeven, zodat heel veel Haantjes Pik in Lievendael ter beoordeling van de jury werden neergezet. Daarna volgde een rondgang door het dorp. De kleu terscholen waren met alle kinderen aanwezig en deden aan de optocht mee, gezeten op versierde boeren wagens. Voorafgegaan door de muziek vereniging Ons Genoegen bewoog een lange, kleurige stoet zich door de stra ten van het dorp. Na afloop van de op tocht togen de kinderen naar de bos- wal aan het Zandvoort waar een eier zoekwedstrijd plaats vond. De winke liersvereniging heeft kans gezien van dit evenement iets leuks te maken. INZAMELING RHEUMAFONDS ZEER GESLAAGD Ondanks 4 juist gepasseerde belang rijke inzamelingen, waarbij zelfs 2 zeer grote, toch een zeer goed resultaat met de collecté*voor het Nationaal Rheuma- fonds. Totaal ingekomen f 1247,65 tot grote ingenomenheid van de collectan ten. De collectanten en in het bijzonder alle gevers hartelijk dank voor dit suc cesvol resultaat. Uitvoering sportvereniging Vrijdag- en zaterdagavond gaf de Sport vereniging Amerongen haar jaarlijkse win- teruitvoering in het Dorpshuis. Mede door dat de belangstelling voor deze avonden groot was, kan de vereniging op een ge slaagde uitvoering terugzien. Er was weerheelwatfraaiturnwerktezicn. Er was weer heel wat fraai turnwerk te zien. Vooral de kleuters kwamen met een bijzonder aardig nummer, getiteld Kabou terkind, waarbij de kinderen waren verkleed als kabouters en elfjes. Zeer veel waardering kreeg -ook een ryt- mische oefening van de meisjes onder de naam van Baanvegers, terwijl het Zorba- dansje eveneens een extra applausje kreeg. Verder waren er de gebruikelijke oefenin gen te zien. Alles werd keurig en soepel uit gevoerd. Zowel gymnasten als instructeurs komt veel waardering toe. In zijn openingswoord sprak de heer Van Ree nog eens een opwekkend woord uit voor deze grootste Amerongsc vereniging. Hij kondigde aan dat in de pauze een verloting zou worden gehouden. Het bestuur heeft be sloten een gedeelte van de opbrengst daar van af te staan aan het zwembad. Deze geste werd zeer op prijs gesteld. Het gemeentebestuur gaf blijk van be langstelling door de aanwezigheid van de burgemeester en wethouder Van Barneveld. Oefenavonden EHBO De leden van de EHBO vereniging, afdeling Els t,worden donderdagavond om 20.00 uur weer verwacht op de oe fenavond. Nadat de oefeningen enige tijd gestopt waren hoopt men vanaf a.s. donderdag weer met frisse moed door te gaan. RHENEN De door de RMC j.l. zaterdag middag georganiseerde Palmpaas optocht en eierzoekwedstrijd was ook dit jaar weer een groot succes. Vele kinderen in leeftijd variërend van 4 tot en met 12 jaar trokken in optocht van het Plantsoen naar de gemeenteweide aan de Veer- weg, waar het festijn plaats vond. Er werd gezocht in een aantal leeftijds groepen en toen het begin signaal werd gegeven was he top de gemeenteweide een bonte massa van wriemelende en wroetende jongelui, die allemaal hun best deden zoveel mogelijk eieren te vinden. De een lukte dit beter dan de ander, maar zelfs degenen die niet het geluk hadden een ei te vinden werden niet te leurgesteld, want zij kregen tegen inleve ring van hun deelnemerskaart een ei mee naar huis. N.C.V.B. VERGADERT De plaatselijke afdeling van de Ned. Chr. Vrouwenbond houdt op dinsdagavond 5 april in Irene een bijeenkomst waar mevr. Boons-Vinke uit Laren zal spreken over haar reis naar West-Afrika Een ie der is hier van harte welkom. Een Britse onderneming heeft een mobiele Röntgeninstallatie ontwik keld, die werkelijk mobiel is. Zij kan n.l. vijf kilometr op eigen kracht rijden op een lading van de batte rijen. De installatie, de Mobilix 300, is van grote waarde, in het geval van patiënten, die moeilijk of hele maal niet naar een Röntgenkamer te vervoeren zijn. De installatie kan ook gebruikt worden als nood- of reserveapparatuur, wanneer de an dere installaties niet beschikbaar zijn. In Groot-Britannië wordt op het ogenblik per maand ongeveer 2000 kWu atoomkracht opgewekt, om in ongeveer 14 procent van de totale elektriciteitsproduktie van het land te kunnen voorzien. Daarmee neemt Engeland op het ogenblik een lei dende positie in de wereld in. Tot op heden zijn in Groot-Britannië ongeveer 50.000 miljoen eenheden elektriciteit opgewekt en per secon de wordt tussen de 800 en 950 kilo watt opgewekt. Er zijn thans negen atoomcentrales in bedrijf met een capaciteit van 3,38 miljoen kW voor het elektriciteitsnet. Twee Britse ondernemingen - Town- send Car Ferries en de kustvaart onderneming P. A. Campbell - werken samen aan een nieuwe veer dienst over het Kanaal tussen Dover en Calais, die met Hoovercrafts zal worden onderhouden. Deze nieuwe veerdienst begint op dezelfde dag als de reeds eerder aangekondigde dienst van Swedisch Lloyd tussen Ramsgate en Calais, n.l. op 30 april. Beide ondernemingen zullen vaar- (vlieg)tuigen gebruiken van het type SRN 6, die 38 passagiers kunnen vervoeren. Een dagretour zal onge veer f 45,gaan kosten, terwijl de overtocht 38 minuten duurt. Door het comité „Autotocht bejaarden Amerongen" wordt alweer geruime tyd gewerkt aan de tocht voor de bejaarden, die elk jaar weer opnieuw door de gehele bevolking aan de bejaarden wordt aangeboden. Door het gemeente bestuur is aan het comité vergunning verleend om een huis-aan-huis collecte te houden van 11 t.e.ni. 16 april a.s„ dit ten bate van bovengenoemde tocht In deze week wojrclt er dus weer een beroep gedaan op de onmisbare mede werking van de bevo- uiig. Iet comité hoopt van harte, dat men evenals voor afgaande jaren ruim in de beurs zal tasten, opdat de bejaarden ook in 1966 dankzij de medewerk nu van de bewoners van Amerongen en Over», i weer een onvergetelijke I worden aangeboden. Goede vangst Zaterdagmorgen vervoegden zich bij een autosloper ter plaatse twee Duit sers die een auto te koop aanboden. De heer v. S. vertrouwde het zaakje niet helemaal en onder het mom dat hij naar de bank ging om geld te ha len, waarschuwde hij de politie. Bij terugkomst bleken de vogels echter gevlogen te zijn. In de middag keerde het stel terug en probeerde opnieuw de auto te verkopen, nu tegen een der de van de eerstgenoemde prijs. Op nieuw ging de heer v. S. zogenaamd naar de bank. Hij kwam echter met de politie terug. Deze voelde de Duit sers eens duchtig aan de tand. Het gevolg was dat zij bekenden de auto te hebben gestolen in Gelsenkirchen. Maandag werden beiden aan de Duitse politie uitgeleverd. De eigenaar van de auto moest zijn bezit in Amerongen komen terughalen. VEENENDAAL Dinsdag 5 april, Korenbeurs, 20.00 uur: Bijeenkomst werkgroep maatschappelijk werk. Drs. J. Eweg en A. R. Koffeman: De groei en de ontwikkeling van Veenendaal en de daarmee ver band houdende maatschappe lijke problemen. Woensdag 6 april, OCB-gebouw, 14.30 uur: Ontspanningsmiddag bejaarden, demonstratie Philips artikelen. Donderdag 7 april, 19.30 uur, Ko renbeurs: Raadsvergadering. RENSWOUDE Woensdag 6 april, Rehoboth, 1945 uur: Laatste vergadering NCVB Renswoude Mevr. De Ruiter uit Rhenen over haar reis door Zuid-Afrika, verlucht met dia's. Tentoonstellingen: Galerie Het Lanterentje, Vee nendaal: t.e.m. 15 april Potten- bakkerswerk J. van Stolk en J. Bonnisse. Bioscoop: Luxor theater, Veenendaal: woensdag 6 april 19.30 en 20.45 uur Van Baby tot Bruid, een kleurenfilm over het huwelijk van prinses Beatrix; donderdag 7 april: Cat Ballou. Dinsdags is het theater gesloten.

De Vallei | 1966 | | pagina 1