tourist De spaarbank komt aan huis W. A. v. d. Boogert gehuldigd tijdens viering brandweer jubileum Amerongen Zes hogere landbouwscholen voeren schakelklas in FILMPROGRAMMA Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 15 april 1966 4 Ledenvergadering NCVB Exp. VAN ECK - E.V.E. t., 4067 Niet volgebouwd in 2000 KIJK EERST BIJ RADIO VOOR 3000e V.W.-KLANT Afscheid, bevestiging en intrede ds. P. J. Bos KORENBEURS WORDT CAMERABEURS R H K N E N Af scheids wedstrijd .„Rhenus" SUPERMAN VRIJDAG EN ZATERDAG Literblik sperciebonen Literblik erwten middel Kilo verse spinazie 2 mooie kroppen sla IN DE SLAGERIJ VRIJDAG 500 gram Ossestaart ZATERDAG schouderkarbonade 500 gram 500 gram varkensrollade van 3,98 100 ?rant lalingworst 100 gram rollade 100 gram snijworst 100 gram ham filet K T 79 ct 68 ct 49 ct 19 ct 3,28 45 ct 75 ct 46 ct 49 ct Utrecht 98 038 126 377 Nrd.-Holland 339 913 429 783 Zd.-Holland 423 501 539 172 Zeeland 30 554 45 408 Nrd.-Brabant 174 960 244 249 Limburg 110 763 151 157 1 574 395 2113 020 Amsterdam 154 148 185 730 Apeldoorn 13 726 18 641 Arnhem 20 851 25 226 Breda 16 004 21 344 Eindhoven 27 079 32 770 Enschede 20 712 27 047 's-Gravenhage 102 208 123 196 Groningen 23 453 30 676 Haarlem 28 581 34 753 Hilversum 17 176 21 170 Leiden 16 356 19 381 Nijmegen 20 308 24 640 Rotterdam 132 052 156 852 Tilburg 17 826 22 800 Utrecht 43 303 52 236 Het stadsbeeld in Veenendaal zal binnen afzienbare tijd verfraaid worden door de mooie spaarbankbus, die de Nutsspaarbank in gebruik gaat nemen. Deze bus is speciaal bedoeld, om die spaarders, die wat ver van het kantoor wonen vlak bü huis de gelegenheid te geven hun spaarcentjes te beleggen. De heren F. van Beek, directeur van de Stichting Nutsspaarbank te Wageningen en H. M. Zilstra, directeur van de Veenendaalse Nutsspaarbank aan de KerkewQk, waren zo vriendelijk iets over doel en werkwijze van de spaarbankbus te ver tellen. Een blik in het int'erieur van de rijden de „spaarpot", die door de Nutsspaar bank ingebruik gesteld is. De heer Zil stra helpt de eerste klant. De Stichting heeft thans ongeveer 45.000 aangesloten spaarders, waarvan een 14.000 in Veenendaal. In Veenen- daal-Zuid bijvoorbeeld wonen heel wat spaarders, die zeker bij de bus gebaat zullen zijn. Ook in andere wijken zal de bus een bekende wekelijkse ver schijning gaan worden. Niet alleen in Veenendaal echter zal de bus goede diensten bewijzen, ook in de kleinere omliggende plaatsen als bijv. Achterberg zal de bus het sparen bij de mensen thuis brengen. Voorlopig zal de bus het grootste deel van de week in Wageningen dienst doen. in verband met de nieuwbouw van het hoofdkantoor. Dit wordt dan een weinig ontlast. Eerst na uitvoering van de bouwplannen daar zal men hem geheel voor de „buitendienst" bestem men. In de bus zullen alle normale bank zaken afgewikkeld kunnen worden, zo als de aan- en verkoop van deviezen, persoonlijke leningen, effecten en an dere. Een betrekkelijk nieuwtje dat ook in de rijdende spaarbank uitgevoerd wordt, is het zogenoemde trouwsparen. Indien iemand een overeenkomst aan gaat om voor een bepaalde periode, bijv. 3 jaar, periodiek een bepaald be- De Nederlandse Christen vrouwenbond afd. Veenendaal houdt op dinsdag 19 april in het O.C.B.-gebouw haar leden vergadering. De avond, waarop ook nieuwe leden hartelijk welkom zijn, be gint om 19.45 uur. Op deze vergadering zal gesproken worden door kapiteine van het Leger des Heils M. Breidenbach, uit de hoofdstad, over het onderwerp „Myn werk in donker Amsterdam". drag te sparen kan hij na afloop van deze termijn het dubbele van zijn te goed opnemen. De lening die hierdoor ontstaat wordt verstrekt tegen een zo laag mogelijke rente, terwijl over de aflossing ervan tweemaal zolang ge daan kan worden, als nodig was om het bedrag bijeen te sparen. De bus zal door twee man bediend worden, waarvan er een als kassier zal optreden. Op 4, 5 en 6 mei a.s. zal Vee nendaal overschakelen op de computer, die in Wageningen ingebruik genomen wordt. Hierdoor zal het mogelijk zijn ook in de bus over alle gegevens van de rekeningen te beschikken, ook die welke niet op het boekje staan, als giro-opdrachten. De bus, die van buiten blauw ge schilderd is. ziet er van binnen gezel lig uit. Het achterste gedeelte is inge richt als wachtkamer, met aan beide zijden een met rood en grijs kunstleer beklede bank. Voorin bevindt zich een loket, in een apart „halletje", dat door een deur vanuit de wachtkamer te be reiken is. De „man-achter-het-loket" zit in de cabine van de bus. De daarin geplaatste stoelen zijn draaibaar, zodat de bestuurder ook aan de lokethande lingen kan deelnemen. Het lydt geen twyfel, dat deze bus, die een van de ongeveer veertig in Ne derland gebruikte is, een aanwinst voor Veenendaal en omgeving zal blijken. KIJKERS EN LUISTERAARS in het le kwartaal 1966. Het aantal geregistreerde televisie toestellen steeg in het eerste kwartaal van 1966 met 70 906, nl. van 2 113 020 tot 2 183 926. In de maand januari werden 19 992, in februari 20 468 en in maart 30 446 toestellen ingeschreven. Het aantal aangegeven radiotoestellen beliep op 1 april jl. 2 686 585 tegen 2 687 116 op 1 januari 1966. Uit het onderstaande overzicht blijkt hoe de televisietoestellen op 1 januari 1966 over de verschillende provincies en over de gemeenten met meer dan 100 000 inwoners verspreid waren. Ter vergelijking is ook de situatie op 1 januari 1964 in de tabel opgenomen. 1 jan. '64 1 jan. '66 Groningen 62 563 91 626 Friesland 49 796 76 902 Drente 35 021 56 293 Overyssel 95 947 138 744 Gelderland 153 339 213 309 DE WERKTUIGENDAGEN TE LIEMPDE Twee dagen lang, op 11 en 12 mei, zullen op de belangrjjke spoorlyn 's-Hertogenbosch-Eindhoven vele trei nen, zowel van de normale dienstrege ling als extra ingelegde, stoppen bjj halte Liempde. Dat de Nederlandse Spoorwegen niettemin, in plaats van de vroegere tijdelijke perrons, vaste voorzieningen konstrueren is een be wijs, dat op het hoofdkantoor wordt in gezien dat de Werktuigendagen, die ieder jaar worden gehouden, hét agra risch gebeuren van Nederland zijn ge worden en dat men de verdere ontwik kelingen in de toekomst met vertrou wen tegemoet zien. Met voldoening heeft de Tuinbouwbond van de N.C.B., die het initiatief tot deze dagen heeft genomen, kennisgenomen van deze bouw. Agrarisch Nederland blijkt deze Werktuigdagen op hoge prijs te stellen, boeren en tuinders kunnen zich teza men met andere geïnteresseerden jaar lijks op de hoogte stellen van de nieuw ste ontwikkelingen op hun gebied. Een groot voordeel is, dat zij de machines kunnen zien werken, zoals zij ze zelf ook denken te gebruiken, in de open lucht en op het vrye veld. In een spe ciale demonstratiering worden de mo gelijkheden van de steeds ingewikkel der wordende apparatuur getoond. Zelfs de omvangrijke drainagemachines, zijn in werking te zien en hoewel er in ons land genoeg neerslag valt, nemen de regeninstallaties ook een grote plaats in; het gaat er namelijk om, op het juiste moment over regen te beschik ken. Voor het eerst zal een boorinrichting worden gedemonstreerd, die op de eer ste dag een bron zal boren, naar wordt verwacht tot ongeveer tweehonderd meter diepte, die dan de tweede dag in werking zal zijn te zien. Ook zy, die belast zijn met de zorgen van fabrieks- en andere terreinen kun nen in Liempde wijzer worden. Demon straties met eenvoudige wegenbouw- machines zullen het wegennet op het landgoed „Velder" uitbreiden, soms met bekende, maar ook wel met volkomen nieuwe materialen. Aldus wordt een belangrijke bedrage geleverd aan de oplossing van ontsluitingsproblemen, waarmee allerlei bedrijven worstelen nu transport per as steeds belangrijker wordt. Een aantal Brabantse boomkweke ryen toont in een monstertuin beplan- tingsmogelykheden rondom boerderijen. Ook tuinliefhebbers kunnen hier inspi ratie en informatie opdoen. Speciaal Woensdagavond vierde de Vrywillige Brandweer te Amerongen haar 35-jarig jubileum in zaal Buitenlust. Het was voor allen, in het byzonder voor de be trokkene, een grote verrassing toen de burgemeester, de heer W. A. van de Boogert kon mededelen, dat H.M. de Koningin hem heeft begiftigd met de bronzen medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De voltallige brandweer en hun dames, de burgemeester, jhr. mr. O. R. van den Bosch, wethouder G. J. van Barneveld, secretaris F. C. Magendans, de heren J. H. Wilmink en C. Th. de Boer namens de BB en enkele ereleden van de brand weer waren aanwezig toen de voorzitter, de heer T. Eyffius de byeenkomst opende. In dichtvorm gaf hij een interessant overzicht van het wel en wee van het corps sedert de oprichting op 31 maart 1931. Enkele tientallen branden werden in die tijd geblust. Het materiaal dat in het begin niets betekende, werd in de loop der jaren op een prima peil gebracht. In zijn toespraak legde de burge meester vooral de nadruk op de vriend schap welke in dit corps bestaat. Zon der een goed onderling begrip is het De juiste weg voor al uw vervoer naar: AMSTERDAM - UTRECHT - ARNHEM AMERSFOORT - HILVERSUM - t GOOI Nijverheidslaan 13 Veenendaal voor de vrouw is de voorlichtingstent bedoeld, waar de nadruk valt op hy giëne in huis. Het ziet er naar uit, dat het veertig hectare omvattende terrein te Liempde tienduizenden, die op de hoogte willen blijven van de ontwikkelingen op agra risch gebied op 11 en 12 mei, zal aan trekken. INTERIEUR VAN JUMBO- STRAALVLIEGTUIG NEW YORK. Dit is het interieur van de nieuwe Boeing 747, een jumbo-straal vliegtuig, van welk type Pan American Airways 25 toestellen heeft besteld. De vliegtuigen, die nog niet in produktie zijn gekomen, kunnen 490 passagiers be vatten. Gediplomeerde leerlingen van middelbare landbouwscholen, die de capacitei ten hebben een hogere landbouwkundige opleiding te volgen, noodzakelyk by de huidige maatschappelijke ontwikkeling, zullen daartoe met ingang van het sehooljaar 1966-1967 in staat worden gesteld. Aan zes hogere landbouwscholen zal namelyk een schakelklas worden verbonden, die voor deze leerlingen de moge lijkheid opent, alsnog tot een hogere land bouwschool te worden toegelaten. Tot nu toe was dit slechts mogeiyk met het diploma Mulo B. Van de totale oppervlakte Nederlands grondgebied heeft nu 75 een agra rische bestemming. 12°/o is bos, woeste grond en bestemd voor recreatie; 5 meren, plassen en grote wateren en 8 is ingenomen door steden, spoorlijnen en wegen. Nemen we aan dat die 8°/o in het jaar 2000 zal zijn toegenomen tot het dubbele 15 a 16 °/o, de water oppervlakte gelijk is gebleven en de oppervlakte bestemd voor bos en re creatie 20 van het Nederlands grond gebied in beslag neemt, dan is er nog 60% over voor agrarische doeleinden. Het is dus zeker nog verantwoord, gel den voor ruilverkaveling nieuwe stijl uit te trekken. Nederland is dus echt nog niet volgebouwd tegen het jaar 2000. onmogelijk een dergelijke moeilijke taak naar behoren te vervullen. Dat deze vriendschap er inderdaad is be wijst wel dat ook de oud-leden van het corps aanwezig zijn. Vervolgens mocht de burgemeester de heer W. A. van de Boogert het orde teken opspelden. Hij heeft dit ten volle verdiend. Veertig jaar is hij nu bij de brandweer. Nooit heeft hij verstek la ten gaan. Hij was steeds het eerst aan wezig. Wie in Amerongen sprak over de brandweer sprak over v. d. Boogert en omgekeerd. Tevens reikte de burge meester hem de eretekenen uit van de Kon. Ned. Brandweervereniging voor 40-jarige dienst. De heer T. Schouten kreeg de ere tekenen wegens 35-jarig brandweer lidmaatschap. Beide heren, die de brandweer vaarwel zeggen, zijn zeer moeilijk te vervangen. De heer Schou ten was de specialist bij hooibergbran- den. In deze functie is hij niet te ver vangen. Het bestuur van de Brandweerver eniging verklaarde de heren Van de Boogert. Schouten en K. van der Berg tot ereleden. Zij ontvingen uit handen van de commandant, de heer A. J. van Lienden, een zilveren asbak met in scriptie. Van mevr. Von Ilsemann gravin van Aldenburg Bentinck ontving het be stuur een enveloppe met inhoud. Mevr. Von Ilsemann draagt het corps een zeer goed hart toe. De snelle hulp bij de kasteelbrand, jaren geleden, heeft zij nimmer vergeten. Ook namens de BB werd een enveloppe aangeboden. Er waren deze avond twee burge meesters aanwezig. De heer J. G. Bor- gesius. burgemeester van Meeden en Muntendam, vroeger ambtenaar ter se cretarie van Amerongen, logeerde toe vallig in Amerongen en gaf blijk van zijn belangstelling. Na afloop van het officiële gedeelte begon het eigenlijke feest met mede werking van Drikus uit Vaassen en zijn gezelschap. De brandweer heeft het 7e lustrum op waardige en vrolijke wijze flink herdacht. raoMuis exclusief in bonneierie Markt 7 - Veenendaal Gediplomeerde leerlingen van middel bare landbouwscholen, die naar begaafd heid en persoonlijkheid in staat geacht kunnen worden deze opleiding te volgen, moeten zich vóór 1 mei 1966 by een van de desbetreffende scholen aanmel den. Het verdient de voorkeur zich van tevoren met de directeur van de land bouwschool, waar zij hun opleiding heb ben genoten, in verbinding te stellen. De Hogere Landbouwscholen, die een schakelklas kunnen invoeren zijn: de Rijks Hogere School voor Tropische Landbouw (voorzover het de richting Nederlandse landbouw betreft), Brink- greverweg 69, Deventer; de Hogere Landbouwschool van het Koninklijk Nederlands Landbouw Comité, Oranjelaan 262, Dordrecht; de Chr. Hogere Landbouwschool, Irene- laan 66, Ede; de Rijks Hogere Landbouwschool, Prof. H. C. van Hallstraat 1, Groningen; de Hogere Agrarische Scholen van de K.N.B.T.B. (voorzover het de Hogere Landbouwschool betreft), Ophovius- laan 184, 's Hertogenbosch, en de Bijzondere Hogere Landbouwschool in Friesland, Tjerk Hiddestraat 5-II, Leeuwarden. Zaterdag is tydens de V.W.-expositie in gebouw Eltheto in Veenendaal, door de firma De Haas de drieduizendste Volkswagen verkocht, sinds het begin van het dealerschap van deze firma. De gelukkige bezitter van deze nieuwe Volkswagen, de heer Veenhof uit Eist, werd door de directie van Garage De Haas verblyd met een autoradio, welke gratis in zyn auto zal worden ingebouwd. Ook twee andere kopers werden door de directie van deze garage verrast. De heer Pavert uit Veenendaal, die net even te vroeg was, hij kocht de 2999ste, kreeg een pechlamp aangeboden. Voor de koper van de 3001ste wagen, de heer Hovenstad uit Rhenen, bestond de troostprys uit een dubbele claxon. De directie van de firma De Haas deelde mee, dat zy over het resultaat van de show zeer tevreden was. De be langstelling van de zyde van het publiek was goed geweest en men had mooie orders kunnen boeken. Ds P. J. Bos zal zondag 24 april a.s. afscheid nemen van de Hervormde ge meente van Sprang in de classis Heus- den en de week daarop, nJ. zondag 1 mei a.s. in de middag- of avonddienst, na vooraf in de morgendienst te zyn beves tigd door ds J. Smit uit Putten, intrede doen als predikant van de Hervormde gemeente van Ameide en Tienhoven in de classis Gorinchem, waar hy beroepen is in de vakature van ds S. Meyers, die op 28 maart van het vorige jaar naar Ermelo is vertrokken en die daar een week later intrede heeft gedaan. Ds Bos werd op 12 mei 1929 te Vee nendaal geboren. Hij bezocht eerst het Wagenings lyceum te Wageningen en studeerde daarna nog theologie aan de Ryksuniversiteit te Utrecht, waar hij in 1955 zyn kandidaats- en ongeveer een jaar later ook zijn kerkelijk examen af legde. Nadat de heer Bos van 1 oktober 1956 tot 1 februari 1957 eerst vier maan den te Scheveningen stage had gelopen (werkzaam was geweest als leervicaris) en hy op 1 juli 1957 na een te Utrecht gehouden colloquium was toegelaten tot de evangeliebediening in de Nederlandse Hervormde Kerk werd hij op 6 oktober van dat zelfde jaar (1957) door ds. K. van de Pol, toen nog predikant te Vee nendaal en thans emeritus predikant te Ede, bevestigd als predikant van de Hervormde gemeente van Sprang in de classis Heusden in de provincie Noord- Brabant. Tydens zyn 8-jarige ambtsbediening als predikant van de Hervormde ge meente van Sprang heeft ds. Bos zeer vele beroepen ontvangen. In hotel De Korenbeurs wordt op dinsdag en woensdag 19 en 20 april een groots opgezette camera-show ge organiseerd door de firma D. Hup te Veenendaal. In plaats van de vroeger traditionele Japanse camera-show in het najaar, wordt thans een internationale show van camera's en toebehoren gehouden, die de naam van Beurs verdient. Aan deze beurs zal worden deelgenomen door 20 vertegenwoordigers, die meer dan 500 verschillende film- en foto camera's zullen tonen, waaronder de nieuwste Super-8 apparatuur. Naast de camera's zal ruime aan dacht besteed worden aan de toebeho ren. Er zal zelfs een complete Doka in gericht worden, waar alle donkere ka mer benodigdheden in opgesteld zullen zijn. Iedere foto- en filmenthousiast zal er zijn hart kunnen ophalen. En mocht er voetballen op de TV zijn, dan hoeft u dit niet te missen, want in dat geval zullen er een zestal toestellen opgesteld worden. LANDBOUW Nieuwe landbouwmachine elimineert het ploegen. Twee Britse firma's hebben een nieuwe methode ontwikkeld waardoor ploegen overbodig wordt en het planten wordt versneld en de cultivering en het zaaien van bepaalde gewassen gelyk- tydig kan worden uitgevoerd. Het land en de stoppels worden eerst besproeid met een onkruidverdelger. Dit gebeurt zeven tot veertien dagen voor het zaaien. De onkruidverdelger wordt onschadelijk na met de grond in aanraking te zijn ge komen en het onkruid boven de grond te hebben gedood. Daarna wordt een spe ciale machine gebruikt om smalle gleu ven in de grond te snijden en daar tegelijkertijd zaden in te laten vallen en met aarde te bedekken. De machine snijdt gelijktydig vijftien sleuven die, al naar gelang het soort zaad dat wordt gezaaid, in breedte en diepte kunnen variëren. Het effect van deze methode is dat zaden op geringe diepte worden ge zaaid, waarbij de grond zo min mogelyk wordt verstoord en de grondbewerking wordt gereduceerd tot een fractie van de arbeid die volgens de conventionele methode moet worden verzet. Een ander voordeel is dat men op de hardste grond kan werken en kan zaaien op land dat anders als ongeschikt wordt beschouwd om te ploegen. Het grondvochtverlies wordt verminderd en erosie tegengegaan terwijl in de winter gezaaide gewassen tegen vorstschade worden beschermd door sneeuw die is vastgehouden in het afval dat is overgebleven nadat het on kruid is uitgeroeid. De 'machine kan ge bruik' worden in combinatie met elke trekkei van meer dan veertig pk. proefrit bij: GARAGE W. Waayenberg Dr. SI. de Bruïne- str. 3, tel. 08385- 2771-4251, V'daal Woensdag is het bovenste deel van de Frisia-schoor steen vernieuwd, nadat die in de storm van zondag 20 maart gebroken was. LUXOR THEATER VEENENDAAL. De liefhebbers van een ouderwetse Wild-West film kunnen tot zondagmid dag in Luxor hun hart ophalen. „Huur lingen van de dood" met in de hoofdrol len Robert Taylor, Joan Caulfield en Robert Loggia. De film speelt zich af in de jaren zeventig van de vorige eeuw in het verre Westen van Amerika. Stoere mannen met revolvers op de heupen domineerden in die tijd. Robert Taylor, de stoere film speler van vele andere westerns speelt de hoofdrol zoals een goede Westman behoord te doen. Joan Caulfield en Robert Loggia doen het overigens niet veel minder. Personen boven de 14 jaar kunnen dus in Luxor genieten van Wild- West-spanning, sensatie, revolverduels, etc. Vanaf zondagavond tot woensdag avond (behalve dinsdags) „School voor Striptease" met Agnes Laurent, Philippe Nicaud, Dora Doll. Een film met veel meisjes en weinig textiel die zich voor- namelyk afspeelt in de nachtclubs van hoe kan het ook anders Parijs. In deze film een hernieuwde kennismaking met Philippe Nicaud nog bekend van zijn serie TV politiefilms. De Engelse actrice Dora Doll is na vele jaren weer eens te zien in een film. Agnes Laurent geeft het Franse vrouwelijke tintje aan deze film. Toegang 18 jaar. BIO RHENEN. Zaterdagavond en zondagmiddag vecht- werk van een vakman. „Eddie in de greep van de vrouwen" met natuurlijk Eddie Constantine, Nelly Benedetti, Laura Valenzuela. Wij zien in deze film Eddi als geheimagent Mike Warner weer de misdaad te lijf gaan. Aangezien hij dat meestal doet met opgeheven vuis ten kan men in deze film ook weer genieten van goed vechtwerk. Het ver haal heeft niet veel om het lijf. De humor is in deze film overigens ook niet vergeten. Toegang 14 jaar. Zondagavond een oorlogsfilm „De hel van de South Pacific" met Van Heflin, Rita Moreno en James Mac Arthur. De film die zich in de tweede wereldoorlog afspeelt in de Stille Oceaan bij Japan is weer een van die na-oorlogse Ameri kaanse oorlogsfilms die nogal sterk ge clicheerd zijn. Overigens is deze film een van de weinig goede in dit genre. Van Heflin de blonde acteur speelt vakkundig de hoofdrol bijgestaan door de zwart- ogige Rita Moreno en de karakterspeler James Mac Arthur. Toegang 14 jaar. Daar de naam „Rhenus" en daarmee de Rhenus-kleuren per 1 juli zal gaan verdwijnen, ligt het in de bedoeling dat het eerste elftal van Rhenus een afscheidswedstrijd zal spelen voor het Rhenense publiek tegen het tweede elftal van Wageningen. Deze ontmoeting zal plaats vinden op woensdag 15 juni des avonds om 7 uur op Candia. ..COM NU MET SANGH" De N.C.R.V. zendt vrijdag 15 dezer onder deze titel een programma uit, dat op 28 maart j.l. is opgenomen in de Cunerakerk en waaraan onder anderen medewerking wordt verleend door het N.C.R.V.-koper- kwartet, de organist Leo van Stempvoort en een groot koor o.l.v. Jan van Amerongen. Dit grote koor werd samengesteld uit de volgende koren: Ned. Herv. Kerkkoor te Echteld, Ned. Herv. Kerkkoor te Wijk bij Duurstede, Ned. Herv. Kerkkoor te Ochten, Ned. Herv. Kerkkoor te Hien en Dodewaard, Doorns Chr. Gem. Koor en Zangkoor Huize ..Beatrix" te Doorn. ADR VAN OSTADELAAN 33 - TELEFOON 3652 - VEENENDAAL

De Vallei | 1966 | | pagina 4