A. H. van Wagensvefd Te koop vrij van bewoning anMs dra^e De helft van het schoolvoetbaltoernooi 1966 zit er op Burgerlijke stand KEHKDIKJNSTKJN Voetbalvereniging „Renswoude" hield ledenvergadering Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 22 april 1966 12 IJ#. YTSMA over zitndagsheiliging Kruideniers vakantie op losse schroeven Kapper Egas maakt goede beurt en val in sloot E LST OOK HET TWEEDE VIERTAL VAN BILJART VER. „DE MORGENSTER" WERD KAMPIOEN REMSWODDE AMERONGEN Doktoren- en Apothekersdiensten WIE IS CHRISTEN AANGEPASTE KERKDIENSTEN VOOR GEHANDICAPTEN Op gezag van het gereformeerde „Kerknieuws" schreven wij vorige week dat de aangepaste kerkdien sten voor gehandicapten te Veenen- daal voortaan op de daarvoor be stemde zondagen om drie uur zou den worden gehouden. Dit is niet juist. De eerstvolgende samenkomst is nog om kwart over elf 's morgens. Wel is het houden van middag diensten overwogen. Een van de vragen van een kleine enquête die Philadelphia deze week bij regelmatige bezoekers heeft ge houden is of men de voorkeur geeft aan middagdiensten. Kennelijk wil men het al dan niet wijzigen van de aanvangstijden van de wensen van de bezoekers laten afhangen. BEDANKT VOOR BEROEP Ds. F. Mallan te Veenendaal heeft bedankt voor het beroep van de Ge reformeerde gemeente te Bruinisse. BEHEERSCOMMISSIE Tot lid der commissie van beheer van de gereformeerde kerk te Rhe- nen is benoemd de heer J. de Jong, in de plaats van de heer G. J. M. van der Heijden, die bedankte. TWEE BEROEPEN De predikant der geref. gemeente te Veenendaal, Ds. F. Mallan, heeft twee beroepen ontvangen; uit Vlaar- dingen en uit Opheusden. BEDANKT VOOR BEROEP Ds. A. Vergunst te Rotterdam-cen trum bedankte voor het beroep van de geref. gemeente synodaal te Veenendaal. DOMINEESPREEK t De hervormde dr. C. Graafland te Veenendaal heeft de zogenaamde domineespreek gehouden tijdens de jaarlijkse vergadering van de Ned. herv. predikantenvereniging die deze week in Utrecht plaatsvond. AFSCHEID EN INTREDE Ds. P. M. Breugem is voornemens 5 juni a.s. afscheid te nemen van de hervormde gemeente te Achterberg en zal op 8 juni a.s. zijn intrede doen te Barneveld, na bevestiging door ds. J. Rootselaar aldaar. GEESTELIJK VERZORGER Het prot. chr. streekziekenhuis te Bennekom heeft een afdeling voor psychiatrische patiënten. Aan deze inrichting, „De Breukel- derhof', die op 12 mei a.s. zal wor den geopend door Prins Bernhard, is als geestelijk verzorger verbon den ds. I. Schipper, voorheen her vormd predikant te Ede. BOUW GEREF. KERK LEERSUM GESTART Met het bouwen van een gere formeerde kerk te Leersum is een aanvang gemaakt. De bouw vindt plaats onder architectuur van de neren Steen en Tuinhof te Leeuwar- den/Vlissingen. De Leersumse gereformeerden vinden nu nog kerkelijk onderdak in Amerongen. Volgens de gerefor meerde pers zal het bezwaar van sommigen die zich in Leersum wil len vestigen maar daarvan afzien omdat er geen gereformeerde kerk is, nu binnenkort niet meer gelden. GEWETENSBEZWAREN TEGEN MILITAIRE DIENST Het Vredesbureau, dat onder auspiciën van Kerk en Vrede jon geren die gewetensbezwaren tegen de militaire dienst hebben, behulp zaam wil zijn geeft in het verslag over 1965 de volgende cijfers over principiële dienstweigeraars (tussen haakjes het cijfer van 1964): buitenkerkelijken 42 (63) hervormden 28 (52) doopsgezinden 17 (27) rooms-katholieken 11 (3) gereformeerden 5 (3) leden van pinkstergroepen 6 (6) remonstranten 3 (0) humanisten 2 (0) Zevende dags-Adventisten 2 (0) luthersen 1 (0) vrij-katholieken 1 (0) onbekend 20 (0) 1250 BIJBELVERTALINGEN De Bijbel - of althans gedeelten daarvan - is thans uitgegeven in 1250 talen en dialecten, gesproken door 97 van de wereldbevolking. Naar schatting bestaan er nog on geveer duizend verschillende talen, waarin de Bijbel nog niet is ver taald. BIJZONDERE DIENST In de kerk der geref. gem. syn. te Rhenen wordt op donderdag 28 april een zeer bijzondere dienst ge houden. Op die datum zal nl. door de enige missionaire predikan* van de gereformeerde gemeente ds. G. Kuyt, verteld worden over het werk dat hij sinds 1962 doet onder de Papoea's van West-Irian. De bijeen komst begint on. 19.30 uur. JEUGDDIENST IN AMERONGEN De jeuddienst wordt zondag in dt St. Andrieskerk gehouden. Ze zal werden geleid door ds. A. de Jonge uit de Bilt, die zal spreken over het onderwerp: Christus en ons alle daagse leven. De dienst begint om 8.45 uur met zamenzang. FILM OVER GOEDE VRIJDAG De Stichting Filmcentrum te Hil versum, aldus meldt Centraal Week blad, heeft een korte Engelse film, getiteld „Het nieuws van Goede Vrijdag", aangekocht. Deze film geeft het bijbelse gebeuren van Goede Vrijdag weer in de vorm van een hedendaagse televisiereportage. De kruisiging zelf wordt niet uit gebeeld, doch de film bevat inter views met leden van het Sanhedrin, met Barabbas, met Pilatus, die er uitziet als een Britse koloniale gou verneur, met inwoners van Jeruza lem en met enkele Britse militai ren, die bij de kruisiging aanwezig waren. De film, die de bedoeling heeft de actualiteit van het gebeuren van de Goede Vrijdag te doen uitkomen, wordt uitgebracht op 16 mm-for- maat en kan dus in kerkelijk en verenigingsverband worden ver toond. LITURGISCHE WEEK In de r.k.-Cuneraparochie te Rhenen wordt met ingang van zondag 24 april a.s. 'n liturgische week gehou den. Tijdens deze dagen staat de liturgie in het middelpunt van de godsdienst oefeningen en een en ander hangt samen met de liturgische vernieu wingen die zich binnen de r.k.-kerk beginnen aan te dienen, speciaal waar 't gaat om 't gebruik van de volkstaal in plaats van het traditio nele latijn. Het volledige programma van de liturgische week ziet er als volgt uit: Zondag 24 april: De vroegmis om 8.30 uur, de Hoogmis om 10.30 uur. Onder beide heilige Missen inlei- dingspreek; maandagavond 25 april 7.30 uur voor alle parochianen Men sen onderweg; dinsdagavond 26 april 7.30 saamhorigheid door het Woord; woensdagavond 27 april 7.30: Zijn mooiste gave was overgave; donder dagavond 28 april 7.30 Brandpunt van ons geloof; vrijdagavond 29 april 7.30 Eucharistieviering m. als preek- thema: Een Hartewens. Alle liturgische dagen worden ge geven door de paters franciscanen A. Boef en W. Happel. Tweemaal naar de Kerk is noodzakelijk Enige weken geleden is de synode ran de gereformeerde kerken in Nederland besloten. Op deze synode kwam onder meer bet vraagstuk van de zondagsarbeid in discussie. Er is een rapport opgesteld, dat achttien punten bevat om de leden van deze kerken richtlijnen te geven. Naar aan leiding van dit rapport was ds. J. Ytsma, gereformeerd predikant in Veenen daal, bereid iets te zeggen over zondagviering in het algemeen. Het rapport zelf kon hij nog niet aanhalen, omdat de officiële acta van de synode nog niet uit zijn Bovendien moet er ook nog een toelichting op dit rapport verschijnen. „Het is de vraag of iets princi pieel is, of dat sommige vragen principieel gemaakt worden. Dit is ook het geval ten aanzien van de zondagsviering. Iedereen moet in zijn geweten ten volle overtuigd zijn, dat wat hij doet goed is. Elke beslissing moet dan ook gerespec teerd worden. Bij vol-continue arbeid moet af gevraagd worden, of men krachtens de opvattingen, dat men op zondag niet mag werken, niet bij dat be drijf mag werken, of dat, door deze weigering het bedrijf moet sluiten. We moeten ons gaan bezinnen op wat de zondag wel is, niet op wat ze niet is. Het is een zekere hypocrisie, te zeggen, dat de industrie de grootste oorzaak is van de ontheiliging van de zondag. Juist de recreatie is de grote schuldige. We moeten ons daarom op de zondag bezinnen. Hoewel de zondag niet meer de Oud-Testamentische sabbat is, mo gen we nooit vergeten, dat er in het sabbatsgebod gesproken wordt over het werken van de Vreemdeling. We moeten dus niet allerlei mensen voor ons laten werken, bijvoorbeeld m de horeca-bedrijven. Belangrijk vind ik dat er op zon dag twee kerkdiensten blijven. In dien we hiervan afstappen, dan wordt de zondag zo gauw opgedeeld in een deel voor de dienst des He ren en een - groot - deel voor de recreatie. Hierdoor heb ik persoon lijk een groot bezwaar tegen het houden van drive-in diensten. Als we er de hele zondag op uit trek ken ontnemen we de ander de mo gelijkheid om afstand te nemen van zijn dagelijkse arbeid, ook al voelt hij de zondag niet als God's dag. Geen bezwaar bestaat er tegen als jongens eens achter een bal aan lopen, of als gezinnen tussen de kerkdiensten in gaan picknicken. Wel ben ik tegen de wedstrijdsport op zondag, vooral als die een com petitiekarakter draagt, en dat niet alleen bij betaalde sport, maar ook bij de amateurs. Het wordt dus tijd. dat we in plaats van ons af te vragen, wat mag ik op zondag niet doen, of hoe moet ik de zondag doorbrengen, ons afvragen, wat kan ik op maandag voor de Here doen. We moeten elkaar opwekken tot christelijke getrouwheid in werk en vrije tijds besteding," aldus ds. Ytsma. De helft van het door de vereniging Oranjedag georganiseerde schoolvoetbal- tournooi 1966 is gespeeld. De scholen z.yn ingedeeld in drie groepen en spelen een hele competitie dus 8 wedstrijden. Onder leiding van secretaris G. van Beek heeft men het eerste gedeelte van dit tournooi vlot kunnen afwerken. Reeds voor het derde jaar in successie wordt dit tournooi gespeeld. De finale wordt gespeeld op 30 april a.s. (Koninginnedag) des middags om 1.00 uur op het Sportpark Panhuis. De stand op de helft van de competitie is als volgt: GROEP I. 1. Jul. v. Stolberg 4 2. Chr. Nat. school I 4 3. Patrimonium 4 4. Pr. Beatrix 4 5. v. d. Westering 4 GROEP II. 1. Chr. Nat. school 2 4 2. Kon. Juliana 4 3. Gr. v. Prinsterer 4 4. Salvator 4 5. Joh. Calvijn 4 GROEP III. 7 1. Pr. Wilhelm/Oranje 4 8 5 2. R. v. Gaasbeek 4 6 4 3. Rehoboth 4 4 4 4. Chr. Nat. School 3 4 2 0 5. Dr. Hekster 4 0 In de laatstgehouden raadsver gadering, op 7 april j.l., werd door de raad, op initiatief van de c.h.u.- fractie een initiatief voorstel aan genomen, waarin de supermarkten onder de vakantiesluitingsveror- dening voor levensmiddclenbcdrij- ven werd gebracht. Bij uitwerking van deze wijziging is het college van b. en w. gestuit op het feit, dat een vakantieverordening alleen kan worden vastgesteld op verzoek of gunstig advies van de Kamer van Koop handel en Fabrieken Het college schrijft aan de raad. dat volgens de algemene beginselen van ad ministratief recht een wijziging van een verordening gelijk is gesteld met vast stelling van een verordening, zodat een advies van de Kamer van Koophandel nodig is. Volgens een besluit van de Hoge Raad missen verordeningen, waarbij geen advies is uitgebracht de rechtskracht. Om nu te voorkomen, dat de gehele vakantieverordening niet bindend zal worden verklaard, en dus iedere kruide nier ongestraft kan weigeren te sluiten, heeft het college alsnog de Kamer van Koophandel om advies gevraagd. .Maandag 18 april heeft de Rhenense kapper de heer A. M. Egas deelgenomen aan de landelijke finale van de kappers- wedstrijden. In dit zeer sterke veld wist hij een eervolle derde pr(js, welke ge honoreerd werd met een beker en een diploma, te behalen. Voor hij naar huis terugkeerde maandagavond had h(j eerst nog een model en een jury-lid, in de Be tuwe wonend naar huis gebracht met z(ji wagen. Hierdoor overkwam hem bij Eek en Wiel een ongeluk, dat gelukkig nor vr(j goed afliep. De heer Egas vertelt er zelf van: li de nacht van maandag op dinsdag, onge veer om een uur reed ik in de buurt vai Eek en Wiel, plotseling liep er voor mijr auto een hond over de weg. Bij mijn po ging het dier te ontwijken raakte ik ir een slip, waar ik niet meer uit kon ko men Het gevolg was. dat ik achteru een sloot inging Zelf werd ik uit de wagen geslingen en kwam eronder terecht, waarbij ik ge lukkig het bewustzijn niet verloor, wan dan was ik zeker verdronken. Nu ben il er levend, zij het onder de modder, ui gekomen en mijn wagen was slechts lid beschadigd". De heer Egas heeft bij zijn val eei hoofdwond opgelopen, die doordat hi. nogal hevig bloedde er erger uitzag, dai hij in feite was. Hij moet nog enkel* dagen het bed houden, maar hoopt de vol gende week weer zijn klanten te kunnen knippen. Over enkele weken gaat hij weer naar een concours. V.V. MUSKETIERS ORGANISEERT ZATERDAG EEN BINGO-AVOND Zaterdag 23 april wordt door voetbal vereniging Musketiers een Bingo-avond bij café „Sportlust" georganiseerd voor leden, poolleden en donateurs. Aanvang der avond om 8 uur. Dinsdagavond werd in café „De Morgenster" de voor de Elstenaren hijzonder belangrijke wedstrijd te gen Hamsebrug II uit Kerk Ave- zaath gespeeld. Bij twee winstpar tijen konden de leden van biljart vereniging „De Morgenster" bin nen een maand voor de tweede maal kampioen worden. W. v. Mourik zette in een bijzonder span nende partij tegen H. Wasseveld de eer ste stap op de kampioensweg en toen L. v. Setten daarna H. Weiman onder de voet liep, kon men tot felicitatie over gaan. A. Takken verloor hierna van M Berendse en G. v. Dam won van H. v Dijkhuizen. Aan 't eind van deze bijzon der fijne biljartavond werd er in een leuke sfeer even nagepraat. PREEKBEURTEN ZONDAG 24 APRIL Herv. Kerk: 9.30 uur geen opgave ont vangen; 6.30 uur ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur ds. Firet, van Scherpenzeel. EMMABLOEMCOLLECTE In de week van 25 tot en met 30 april zal een huis-aan-huis collecte worden gehouden. De opbrengst is bestemd voor de t.b.c.-bestrijding in het eigen dorp. LEDENVERGADERING GROENE KRUIS Het bestuur van het Groene Kruis af deling Renswoude nodigt haar leden uit voor de ledenvergadering te houden op dinsdag 26 april, 's avonds om 8 uur in het wijkgebouw. Van Reedeweg 1, Rens woude. De agenda vermeldt behalve jaar verslagen, bestuursverkiezing. KAPPER EGAS nog goed afgelopen .CHIETUITSLAGEN Maandagavond j.l. kwamen de heren schutters, leden van de plaatselijke schietvereniging Willem Teil weer bij een voor hun wekelijkse wedstrijd. De uitslag werd als volgt: P. v. d. Sigtenhorst 98 pnt; G. v. d. H Horst 97 pnt; J. Burgers 92 pnt; G. Wijnbergen 92 pnt; J Pakvis 92 pnt; A. de Haas 91 pnt; J. den Uijl 88 pnt; G. Mulder 88 pnt; J. L. Engelaar 87 pnt; R. Labruyère 87 pnt; A. Duffels 86 nnt: W. Eneelaar 86 Dnt. In Nederland gebouwde trawler per Duits vrachtschip naar de thuishaven Durban. De 125 ton zware vissersboot wordt aan boord van de „Talana" getild. AMERONGEN Geboren: René, zoon van D. van Brenk en A. Navarro; Willem Cornells, zoon van E. van Geijtenbeek en E. C. van Bouwhorst. Overleden te Zeist: Jaantje van Har- develd, echtgen. van C. Wijnberger, 71 jaar. Get routed: Sander van den Bosch, 24 jaar en Willemina Berkhof, 21 jaar. Ingekomen personen: geen. Vertrokken: C. de Vries van Vissers- weg 16 naar Rhenen; H. J. de Vries van Pr. Beatrixlaan 4 naar Rhenen; R. Koorn van Pr. Bernhardlaan 21 naar Leersum; E. Th. Overmaat van Indu strieweg 3 naar Leersum; C. J. Buis van Pr. Irenelaan 37 naar Leersum, C. Mayer van Schapendrift 10 naar Lien- den; P. Buis van Pr. Irenelaan 37 naar Llenden; W. van den Bosch-Berkhof van Lekdijk 17 naar Barneveld; H. J. van Noort van Vissersw. 40 naar Lien- den; J. Rijksen-ter Maaten van Heuvel- se Steeg 6 naar Veenendaal; A. A. de Rooij van Eindseweg 8 Overberg naar Rotterdam; M. J. van Prattenburg van Overstraat 13 naar Veenendaal. N.H. Kerk: 10.00 uur ds. K. A. Abels- ma uit Wateringen; 18.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: 10.00 uur Jeugdkapel. Ger. Kerk: 10.00 uur ds. L. Zwaan; 17.00 uur ds. L Zwaan Ned. Prot. Bond: 10.30 uur Mej. Mr. M. A. Klomp uit Hliversum. Rem. OVERBERG N.H. Kerk Overberg: 10.00 uur Eerw. Heer J. M. Meyer; 18.30 uur ds. C. van Viegen. Oud Ger. Gem.: 10.00 uur en 18.30 uur Leesdienst Maandagavond 18 april j.l. hield de voetbalvereniging Renswoude haar ledenvergadering in het gebouw „Rehoboth". Om 8 uur precies opende voor zitter Overeem de vergadering welke beter werd bezocht als vorige jaren en er dus een opgaande lijn te bespeuren valt bij Renswoude. De voorzitter heette allen hartelijk welkom en sprak de hoop uit dat men hier aanwezig was voor opbouwende kritiek. Uit het jaarverslag van secretaris Vermeulen bleek dat sinds Renswoude 's zaterdags is gaan voetballen de resultaten allengs verbeterden. Het eerste en de junioren werden kampioen terwijl het tweede thans de bovenste plaats bezet. Het eerste elftal is nog niet geheel kansloos en bezet momenteel de twee de plaats. Ook kan de belangstelling voor de jeugd goed genoemd worden en de jeugdelftallen syelen allemaal in competitieverband. Ook het financiële verslag van de penningmeester werd door secretaris Vermeulen voorgelezen aangezien de heer Grundman verhin derd was. Na de grote uitgave voor de post verlichting bleek er nog een batig ELST N.H. Kerk Eist: 9.30 uur ds. L. van de Peut uit Renswoude: 18.00 uur Cand. J. Maasland uit Sliedrecht. De practijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en van de Burg uit Leersum en van van Ommeren uit Eist worden het a.s. week-end waargenomen door Dr. W. A. Ossendorp. Maandagavond werd door een ge zamenlijke bijeenkomst in het gebouw „Rehoboth" het winterseizoen van de Bybelstudiekringen afgesloten. Deze avond stond onder leiding van de heer A. C. Oosterbeek, voorzitter van de Evangelisatie-commissie der Gerefor meerde Kerk. Als spreker was uitge nodigd ds. A. Terlouw, Ned. Hervormd industriepredikant te Veenendaal, die een lezing hield over het onderwerp: Spreker begon met op te merken, dat naar buiten veelal zo weinig bleek van het christen zijn. Bovendien wordt van de christen vaak meer verwacht dan men er uiterlijk van vindt. In de tegenwoordige tijd gaat er van de kerk zo weinig bezieling uit omdat de kerk in ons land niet meer in de str.„d staat. Wie christen wil worden zal een nieuw leven moeten beginnen, doch "'e moe ten niet vergeten, dat de oude natuur ook altijd in de mens blijft en dit geeft de spanning in het geloofsleven. Die spanning is een wezenlijk element van het christen zijn. Daarnaast zal men uit genade moeten leren leven en zo komen wij in dit leven nooit klaar. Toch geeft het christen zijn de mens veel vreugde. Ieder mens zoekt naar vreugde en vindt die niet, de christen vindt een vreugde die alle verstand te boven gaat. Christus roept ons terug tot die vreugde en roept de mens om eenmaal in te gaan in de vreugde, die d Dr Hem is bereid. Daarnaast kent de christen de strijd. Een strijd die gestre den wordt in de zekerheid, dat Chris tus overwonnen heeft omdat wij weten, dat Hij de dood en het graf heeft over wonnen. Een vorm van die strijd is dat men bereid is om zichzelf te geven aan Hem en aan onze medemens. Dit druist in tegen ons mens-zijn, omdat de mens altijd weer zichzelf zoekt. De christen moet dit willen doen omdat Christus dit van hem vraagt maar ook mogen Wen in de zekerheid van de verlossing door Jezus Christus en zal zich daarom het evangelie ook niet mogen schamen. Op deze lezing volgde een geanimeerde bespreking, waarbij ds. Terlouw nog verschillende punten nader kon toelichten. saldo te zijn van 900,-. Ook de kas- commissie bracht verslag uit en er bleek dat er een grote achterstand be stond in het innen van de contributie en donateursgelden. Hierna volgde de verkiezing van een bestuurslid en na stemming kwam de heer C. Valken burg uit de bus zodat de heer Grund man niet terugkeert in het bestuur. Aangezien Renswoude dit jaar 20 jaar bestaat werden door de leden voor stellen gedaan voor een jubileumwed strijd voor senioren en junioren en een gezellige avond met een documen tatie over de afgelopen 20 jaar voetbal lief en leed. Er werd een commissie benoemd bestaande uit de heren C. Vink jr., H. v. Essen en W. Gijsbertsen en aanvoerder G. v. Raay terwijl er nog enige bestuursleden aan toege voegd zullen worden die de plannen zal uitwerken. Het volgende agenda punt: de training, maakte de tongen los maar men was het er eensgezind over eens dat Renswoude in de heer Schelle een prima trainer had. Toch zag men graag een vast trainingsuur. In overleg met de heer Schelle zou het bestuur dit vaststellen en sprak tevens de wens uit dat dan een ieder zich hieraan zou houden en bij verhinde ring even bij de heer Schelle liet af zeggen. Tijdens de rondvraag vroeg de heer Stutvoet of er na een jaar al iets bekend was over een nieuw sportveld. Secretaris Vermeulen antwoordde hier op dat het bestuur binnen twee weken bericht zou krijgen van de gemeente en hoopte dan ook dat deze 14 dagen geen jaar zouden worden. Ook had men nog nooit antwoord gehad op de officiële subsidie aanvrage. Ook zag men graag dat de reserve-elftallen de competitie een beetje vlot konden af werken en er geen vijf tot zes weken rust tussen gevoegd werd. Het bestuur had hier geen zeggenschap in, daar voor moet men bij de competitieleider zijn. Bij een vraag over de jeugd- training en het opstellen werd geant woord dat in het vervolg alleen mag worden opgesteld in overleg met de jeugdtrainers. De heer Gijsberts had vervolgens graag dat de leden op tijd de voetbaltotoformulieren hadden in gevuld zodat hij geen 2 of 3 keer be hoefde te komen daar dit dubbel zo veel tijd vergde. Om ongeveer half elf sloot de voorzitter de vergadering en dankte alle aanwezigen voor hun be langstelling en hoopte dat alle spelen nog hun uiterste best zouden doen in de resterende competitiewedstrijden en wenste hun dan ook veel succes. STRAAT: TYPE: PRIJS: Schrijverspark Rode Haan (lat oude boerderij Mr. Dr. Schokkingstraat middenwoning (te aanvaarden met ruiling) Dr. SI. de Bruïnestraat Stationssingel Zandstraat Eikenlaan hoekwoning middenstandswoning met garage winkel-woonhuis herenhuis met garage 28.000, k.k. ƒ30.000,- k.k. ƒ30.000,- k.k. ƒ41.000,- k.k. ƒ60.000,- k.k. ƒ75.000,- k.k. ƒ92.000,- k.k. 'nl. C V. Makelaars- Assurantiekantoor Kerkewijk 71 Veenendaal Tel. 08385-3838

De Vallei | 1966 | | pagina 12