De lectuurvoorziening van het Ned. Roode Kruis SPORT in 't KORT FILMPROGRAMMA n- Voetbaluitslagen en standen Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 20 mei 1966 ZONDAG ZATERDAG 12, De inhoud van de huisjes wordt per ambulance naar de verzamelplaats gebracht. Och iedereen kent ze wel, die huisjes, die zo erg op brievenbussen lij ken, maar die in feite bestemd zyn om er gelezen tijdschriften en boe ken in te deponeren. Al deze huisjes dragen als herkenningssymbool een groot rood kruis. Dit kruis zegt natuurlijk voldoende: men heeft hier te maken met een aktie van het Nederlandsche Roode Kruis. De aan een ieder bekende vereniging, die zoveel werk doet voor chronisch zieken, in validen en gebrekkige mensen. Heel veel mensen behoren tot degenen, die geregeld iets in deze huisjes deponeren. Maar die altijd intrigerende vraag, wat doet men er nu precies mee kunnen velen niet beantwoorden. We hebben deze vraag gesteld aan de man, die in Veenendaal de lectuur- dienst verzorgt sergeant-fourier van het Roode Kruis, de heer L. K. van Ooyen. De heer Van Ooyen mag wel des kundig op het gebied van tijdschrif ten genoemd worden. Hij doet dit werk nu ongeveer tien jaar. en in die tijd heeft hij naar schatting 45000 kg tijdschriften door zyn han den laten gaan. Daarnaast ook nog zo'n 2500 boeken. Hij is zo bedreven in de sortering, dat hij ongeschikte exemplaren zo tussen een stapel uit haalt. Want er wordt vrij veel in de huisjes gestopt waar niemand iets aan heeft. Bij ons bezoek lagen er bijvoorbeeld verscheidene Boeken weekfolders. Deze dingen zien er wel als tijdschrift uit, maar hebben voor dit werk geen enkele waarde. De lectuurdienst is opgezet om indi viduele zieken, maar ook verple- gings- of verzorgingsinrichtingen van lectuur te voorzien. Alles wat de heer Van Ooyen als geschikt in zijn verzameling vindt, gaat naar een centraal depot in Den Haag. Daar wordt het nog eens ge sorteerd en daarna ontsmet, „want anders zou je de ziekte in de zie kenhuizen brengen". Boeken worden door het depot in Den Haag gebundeld en aan ver scheidene zieken toegestuurd. Op deze manier heeft men een ^oort uit leen-bibliotheek verkregen. Er wordt met de smaak van de lezer rekening gehouden. En daar de boeken steeds weer terug komen, kan het Roode Kruis velen aan ontspanning helpen. Een groot nadeel voor de lectuur- actie van het Roode Kruis vormen volgens de heer Van Ooyen, de oud- papierakties, die door verschillende verenigingen van tijd tot tijd gehou den worden. Zonder het goede doel van deze akties in twijfel te trekken, vindt hij het toch jammer, dat tus sen de kranten die voor zijn dienst toch waardeloos zijn, ook zoveel tijd schriften meegegeven worden. „In dien iedereen twee stapels maakte, een voor oude kranten en een voor de tijdschriften, dan zouden wij in ons werk nog veel meer kunnen doen. En het is zo'n kleine moeite. Eventueel halen we het bij de men sen op, zegt de heer Van Ooyen. Daarvoor hoeven ze alleen maar even naar de heer Zilstra, beheer der Nutsspaarbank, tel. 2198. te bel len. Wij geven de mensen tevoren bericht, wanneer we het komen ha len." „Ja, vertelt de heer Van Ooyen, met dat ophalen hebben we wel eens iets beleefd. Eens werden we gebeld door een plaatselijk bedrijf, dat er een paar boeken waren. Het waren er enige honderden. We heb ben een hele tijd gesjouwd om alles weg te krijgen, temeer daar ze vier trappen hoog lagen en we alles in de handen moesten vervoeren." „Of ook eens, bij een mevrouw, die bel de, dat ze wat tijdschriften op zol der had liggen en of we die mis schien weg wilden halen. Toen we er kwamen lag er niet alleen 4 bak fietsen vol aan tijdschriften, maar ook nog een enorme stapel boeken. Die boeken waren niet voor ons be stemd, want ze waren van be reids getrouwde kinderen. Toen we die mevrouw er op wezen, dat als de boeken, die er kennelijk al ja ren lagen, nog enkele jaren zouden liggen geheel verrotten zouden, mochten we ze ook mee nemen. Je neemt echter ook wel eens iets mee, dat niet voor je bestemd is. Zo kwam hier eens een man, die ver telde dat zijn vrouw boeken meege geven had, die hij nog bewaren wil de. Natuurlijk wilde hij ze terug heb ben, maar dat kon niet meer, want de boeken waren al in Den Haag." In de huisjes worden ook veel din gen aangetroffen, waar deze huis jes niet voor bestemd zijn. Altijd is er een aantal brieven, ansichten of briefkaarten bij. „Tegenwoordig doen we die dingen zo op de post, vertelde de heer Van Ooyen want het is me eens overkomen, dat ik een brief terugbracht naar de af zender en toen een enorme grote mond kreeg. Dat overkomt me geen tweede keer. Je vindt soms ook hele pakken folders in de huisjes. Kenne lijk weggegooid, door iemand die ze moest bestellen". Veenendaal telt momenteel 6 lek- tuurhuisjes en 2 kastjes. De kastjes zullen zo spoedig mogelijk door huisjes vervangen worden, terwijl het totaal nog met 3 huisjes uitge breid wordt. Dat in plaats van de kastjes, huisjes komen is voorna melijk te danken aan de jeugd, die er een bijzondere vaardigheid in heeft om de kastjes te vernielen. De huisjes zijn van degelijker makelij, zodat ze de tand des tijds wat beter weerstaan. Iedere twee weken worden de huisjes geleegd. Uiterlijk 3 dagen, nadat ze geleegd zijn worden de tijdschriften en boeken verzonden naar Den Haag. Binnen vier weken, nadat men iets in een huisje gedepo neerd heeft, is het op de plaats van bestemming. Tot slot zei de heer Van Ooyen nog: „Laten de mensen indien mo gelijk hun boeken, die ze toch niet meer lezen aan het Roode Kruis ge ven. Het kost geen andere moeite dan één telefoontje en wij halen ze op. Velen worden er met die boeken blij gemaakt. Velen, die toch al veel moeten missen." LUXOR THEATER VEENENDAAL Tot zondagmiddag vertoond Luxor de film „De slag om Napels". Deze Ita liaanse film die een episode behandelt uit de Tweede Wereldoorlog op het mo ment dat de Italiaanse troepen er de brui aan geven. Hiermede halen zij na tuurlijk de haat van de fanatieke Duit sers op de hals en er volgen dan ook, vooral in en om Napels vergeldingsexe cuties. Hoe meer de geallieerden de stad naderen hoe erger de terreur van de Duitsers wordt. De bevolking komt in opstand en de ondergrondse ontstaat. Ook vrquwen nemen hieraan deel. De film behandelt dit op sobere en ernstige wijze zonder te clichéachtig te wor den. De hoofdrolspelers zijn Regina Bianchi - Aldo Giuffre - Lea Massari en Jean Sorel Aan het einde van deze film die toegankelijk is voor boven de 14 jaar komen de Amerikanen die de geteisterde stad bevrijden. Van zondagavond tot woensdagavond - behalve dinsdagavond - „Gif in het bloed" Deze film die als een van de openhartigste films van de laatste jaren geboekt staat behandelt de zo gevrees de geslachtsziekten. Men wordt dan ook geconfronteerd met de mindere buur ten van Addis Abeba - Massawa - As mara - Venetië - Geneve - Marseille - Munchen - Wenen en Hamburg. Een kleine groep doktoren van het Wereld Gezondheids-organisatie trekt door deze streken om de haarden te onderzoeken. Uiteraai-d mag deze film alleen gezien worden door personen boven de 18 jaar. BIO RHENEN Zaterdagavond en zondagmiddag een superwestern. „Major Dundee" met als vertolker hiervan „Charlton -Ben Hur- Heston. Hij wordt terzijde gestaan door Richard Harris en als vrouwelijke ver tegenwoordigster is Senta Berger zeer goed op dreef. Het verhaal geeft het leven van Major Dundee - een vuurvre ter uit de wilde tijd van Amerika op prachtige wijze weer. Toegang 14 jaar. Zondagavond een film voor alle leef- n.l. „Vliegende Duivels". Hier een prachtige rolbezetting met de kaalhoof dige Yul Brynner, de blonde Richard Widmark - bekend uit vele mooie wild west films - en George Chakiris de ster van de film West Side Story. De film verteld het verhaal van een stel kerels die het eigen leven op het spel zetten voor dat van een ander. DAMNIEUWS. Key man weer verloren. Voor de tweede maal, nu tegen de zeer wisselvallige Van Beek, verloor koploper Keyman j.l. maandag in ,,'t Trefpunt". Deze sterke, fantasie-rijke dammer heeft nog een zwaar programma voor de boeg en zal zeker nog iets terugvallen in de komende weken. De uiteindelijke strijd om het kampioenschap zal wel weer gaan tussen v. d. Brandhof en v. d. Vliert, die beiden ook weer wonnen. Acht borden voor het eerste tiental lijken nu wel be slist. Voor de laatste 2 borden zijn er nog een zevental gegadigden. Volop spanning dus! De uitslagen van maandag waren: v. d. Horv. d. Brandhof 02; Meerveld v. d. Vliert 02, Keijmanv. Beek 02, VermeerN. Valkenburg 11, B. ValkenburgTollenaar 02, E. de Kleu- verKuiter 20, SchaapG. Valken burg 20, Verhoefv. Nieuwamerongen 0—2. Alle lectuur gaat door de handen van de heer Van Oyen. LAWN-TENNIS VLTC-1 klopt AKU-2 met 32 na „warm" gevecht EVENEENS WINST VOOR JEUGDTEAM Het werd zaterdagmiddag j.l. een heel warme aangelegenheid voor de VLTC men sen. Onder een blakende zon trad men aan tegen het Arnhemse AKU-2 en daar enkele partijen bijzonder veel games opeisten werd het in de dubbele betekenis van het woord een zeer warme strijd. Het dames-dubbel bij voorbeeld werd pas na de 39ste game be slecht. Het werd uiteindelijk een verdiende 32 overwinning voor de Vcenendaalsc formatie. Het jeugdteam speelde eveneens thuis op de banen aan de Dennenlaan en won heel fraai met 50 van het Arnhemse ALTB-2 en blijft daardoor ongeslagen in de jeugdcompetitie. GOEDE ENKELSPELEN Voor VLTC-1 had Henk van Schuppen niet veel moeite met zijn tegenstander in het heren-enkel. Met de duidelijke cijfers 63 en 60 bleven de punten in eigen huis, terwijl Diny de Haas een bijzonder aardige strijd leverde in het dames-enkel. Met 63 en 62 trok zij aan het langste eind en kon weder om een punt aan het totaal worden toege voegd. Het dames-dubbel vergde het uiterste van de dames. De eerste set werd weliswaar gewonnen door Diny de Haas en Marjan Slotboom m. 11-9, doch de daarop vol genden werden m. 3-6 en 4-6 verloren. Ook 't gem.-dub. door Marj. Slotboom en Arjan van Hardeveld kon niet in winst worden omgezet, doch de drie gespeelde sets waren van een goede kwaliteit. Met 46, 64 en 57 moesten zij deze partij uit han den geven en de stand was 22. Het heren- dubbel moest dus de doorslag geven. Henk van Schuppen en Arjan van Hardeveld lieten er geen gras over groeien en met de duide lijke cijfers 64 en 62 werd deze partij in winst omgezet. Tevens werd door deze uit slag de 32 overwinning een feit. JEUGD Het jeugdteam toonde duidelijk haar kan didatuur voor het kampioenschap door dit maal het Arnhemse ALTB-2 met 50 te verslaan. In het dames-enkel wist Jos Jansen heel fraai met 61 en 62 te winnen en in het heren-enkel Hen Bekker met maar liefst 60 en 60. Ook het gemengd-dubbel over heerste de strijd duidelijk en Wilma de Haar en Engbert Borg wonnen oppermachtig met 61 en 61. Het dames-dubbel, gespeeld door Jos Jansen en Wilma de Haas, werd gewonnen met 60 en 64 terwijl het heren- dubbel op ondubbelzinnige wijze haar kwali teit toonde en met 60 en 6—1 won. Henk Bekker en Engbert Borg toonden een goed ingespeeld dubbel te zijn en in de toekomst zal men van heel goede huize moeten komen om dit paar te kloppen. Al met al een zeer warme en nuttige mid dag voor het Veenendaalse VLTC en het vertoonde spel toonde duidelijk een opgaande lijn. hetgeen de verwachting billijkt dat er op diverse fronten hoge ogen gegooid worden naar kampioenstitels. SCIIERPENZEEL WON OPNIEUW Scherpen/cel verkleinde zondagmid dag de achterstand op mededegradatie candidaat V.S.K. door met het kleinst mogelyke verschil, 1-0 van de Stichte naren te winnen. Doordat ook Maars- sen verloor is de achterstand van Scherpenzeel nu nog slechts twee pun ten op V.S.K. en Maarssen zodat de hoop in de harten van de blauwwitten weer is opgeleefd. Het was overigens geen beste wed strijd welke het publiek op Wittenberg kreeg voorgeschoteld, de acties van Scherpenzeel waren doorgaans te ge jaagd van opzet waardoor zy meestal stranden in de toch echt niet zo hechte V.S.K. defensie. Hoewel de spelopbouw bij de gasten wat beter verzorgd was kwamen ook zij slechts zeldr tot ge vaarlijke acties en kregen zij al eens de kans om een schot te lossen dan bleek ook old Geert van Bruggen, vervanger van Vlastuin, een zeer betrouwbare doelwachter welke zich niet liet verras sen. De eerste helft ging de strijd gelijk op met wisselende kansen maar de schutters bleken verre van trefzeker. Scherpenzeel kreeg enige goede moge lijkheden maar doordat men te gehaast te werk ging leverden deze niets op, werd er wel eens gericht geschoten dan toonde keeper de Graaf uit het goede hout gesneden te zijn, zodat met dub bel blanke stand werd gedraaid. Na de rust speelden de gasten op con solidatie van deze stand omdat zij hier mede al zeer gebaat zouden zijn en hierdoor kreeg Scherpenzeel de kans om vele aanvallen te lanceren, welke echter steeds smoorden in de Stichtse defensie. De schaarse tegenacties der gasten waren vaak niet van gevaar ontbloot maar door kundig ingrijpen van de blauwwitte verdedigers met keeper van Bruggen aan het hoofd werden de za ken steeds tijdig geklaard. Ondanks het stugge verdedigen der gasten kreeg Scherpenzeel enige goede kansen en het had bepaald pech toen een schitterend schot van rechtsbuiten Vermeulen door het houtwerk werd ge keerd. In de 25e minuut kreeg Scher penzeel een unieke kans om de leiding te nemen, rechtsbinnen Vonk /as ver in het strafschopgebied doorgedrongen en werd toen onjuist door een verdedi ger ten val gebracht. Strafschop was de juiste beslissing van de zeer goed leidende arbiter Winkelaar, aanvoerder Veldhuizen kwam naar voren om het vonnis te voltrekken, hij knalde echter tegen de paal en deze kans was voor bij. Kort hierop kwam Scherpenzeel echter toch aan de leiding, een vrije schop even buiten het strafschopgebied werd de gasten noodlottig, linkshalf Tins belastte zich hiermede en hy plaat ste de bal met een mooie boog voor het doel, keeper de Graaf wilde het leer wegwerken maar hij werd hierbij zo danig door spil van de Brink gehinderd dat de bal via zijn handen in het doel verdween 1-0. Kort hierop werd de voorsprong bij na vergroot, keeper de Graaf moest toen ver uit zijn doel om Vermeulen het scoren te beletten, de door hem weggewerkte bal kwam bij Vonk welke ineens inschoot maar via de lat ging de bal uit. In de slotfase hebben de gasten alles De zevende en laatste etappe van Olympia's toer door Nederland voerde j.l. dinsdag de renners ook door onze streek. Men startte om 3 uur in Doetinchem waarna men via Laag keppel - Dieren - Laag Soeren - Loenen - Hoenderlo - Ede in Veenendaal via de Groeneveldselaan - Brinkersteeg - Cuneraweg - Veenendaalsestraatweg op Eist aanfietste waarna men via Amerongen - L^prsum - Doorn- Maarn - Zeist etc. in Amsterdam finishte. Op bovenstaande foto ziet men het peleton in de bocht nabij het Koetshuis de stijging „nemen". De eindoverwinning zou voor Jan van der Horst zijn. op de aanval gezet om ten minste nog gelijk te komen, Scherpenzeel verde digde zijn voorsprong echter kundig en toen arbiter Winkelaar het einde aan kondigde was de zege een feit en de mogelijkheden om alsnog aan degrada tie te ontkomen weer volkomen open. Zaterdagvoetbal een groeiende loot aan de voetbalstam In „VOETBAL" het officiële orgaan van de KNVB Afd. Utrecht wydt men deze week de voorpagina aan de grote vlucht die het zaterdagvoetbal de laat ste jaren heeft genomen. Deze ontwik keling is ook in onze streek te bemer ken gezien de grote belangstelling die men aan de dag legt by de wedstryden van DOVO-GVVV en VRC en bij be langrijke wedstryden in de afdeling. De laatste jaren is gebleken dat het zaterdagvoetbal eerst goed aan de gro te opmars is begonnen. De deelname aan de zaterdagcompetities in De KNVB en de Afdeling groeit veel snel ler dan bij de zondagcompetitie. Men neme de cijfers van de Afd. Utrecht als voorbeeld. De laatste 10 jaar is er bij het zon dagvoetbal een vermeerdering te con stateren van 34 Uitgedrukt in ge tallen is dat van 456 elftallen naar 477. Bij de zaterdagcompetitie omvat dit de volgende cijfers. 10 jaar geleden 180 elftallen thans 316. Een vermeerdering van maar liefst „75%". Cijfers die er dus niet om liegen. De verwachting is dan ook dan dat binnen tien a vijftien jaar het zaterdagvoetbal „kwantitatief" op gelijke hoogte staat met het zondagvoetbal. Wat voor zin heeft dit nu allemaal te constateren vx-aagt men zich af. Ech ter het is een mogelijke ontwikkeling die door eeii ieder (ook de clubs) met belangstelling dient te woi'den gevolgd omdat hierdoor het voetbal in ons ge bied en in onze streek wel eens een be langrijk ander gezicht zou kunnen krij gen. Een priesterelftal in Liverpool. Voor lopig spelen deze priesteres nog vriend schappelijke wedstrijden. De priester aanvoerder vertelde: De tegenstanders lachen altijd als ze ons met de witte boordjes naar de kleedkamer zien ko men. Maar op het veld vergaat hun het lachen wel. DE PELE-STRAAT. Een Zuid-Ame rikaanse straat is genoemd naar het zwarte voetbalwonder uit Brazilië. Op het bordje staat zijn volle naam en daaronder tussen haakjes (PELE) Geruchten in de Nederlandse voet balwereld. Gaan Holland Sport en Xer xes fusionersen. Men zou dan op Hout- rust gaan spelen. oZals u west speelt Xerxes meestal op het Kasteel van Sparta. 45 Braziliaanse voetballers voor de wereldkampioenschappen zijn gekeurd door 53 artsen. Dit gebeurde in Rio de Janeiro in het trainingskamp. Men wordt van verschillende zijden erop gewezen Noord-Korea niet te onderschatten. Misschien is dit be richt er een bewijs voor. Stedenploeg van Bukarest, die van gelijke kracht is als het nationale elftal van Roeme nië, heeft twee wedstrijden in Noord- Korea verloren! Het schitterende elftal van Sheffield Wednesday, dat j.l. zaterdag in het Wembley-gras moest bijten voor Everton, had voor de wedstrijd in terne moeilijkheden. De spelers eis ten meer toegangsbewijzen dan regle mentair was toegestaan. Twaalf gratis kaarten krijgt men nl. per speler. Manager Alan Brown was hier bijzonder boos om en dreigde met heengaan. De spelers maakten excuus en alles was weer in het reine. Achtergrond: de spelers ver dienen met deze kaartjes enkele honderden guldens extra door middel van de zwarte handel. BIJGEWERKT TOT J.L. ZATERDAG EN ZONDAG 3e klasse D west 1 KNVB 4e klasse 11 west 1 Het jeugdvoetbal is na 14 mei j.l. stopgezet worden. Dit vindt zijn re den in het feit dat vele gemeente lijke terreinen werden gesloten. Een uitzondering zal de Interregionale competitie en de Jun. A 1 compe titie zijn. Toevallig! Ajax en Feijenooi'd troffen elkaar 1 mei op het station Amers foort. Feijenoord moest naar Twente terwijl Ajax naar GVAV moest. Pronk smoesde nog even met Krui- ver. Laatstgenoemde verzekerde dat hij tegen Twente zijn 105e doelpunt zou gaan maken. Beide clubs won nen hun wedstrijden. Chelsea heeft 500.000 betaald voor de binnenspeler Cooke van 't Schot se Dundee. If De Ui-uguayse Spelers zullen indien zij de wereldtitel veroveren een pre mie van maar liefst 15.000 gulden per man ontvangen. Nu maar hopen dat deze spelers sportief zullen voet ballen. VENABLES DE VOORHOEDESPE LER van Chelsea is door Totten- ham Hotspur voor een bedrag van 800.000,overgenomen. Coach Doggerty had Venables uit het eerste elftal gelaten wegens te geringe inspanning. Hierna vroeg Venablas direct een transfer aan. PASCUTTI IS TE KOOP. De inter nationaal van Bologna staat in de be langstelling bij Inter en Napoli. Maar beide zijn teruggeschrokken voor het transferbedrag, 2.000.00,wil Bolog na hebben. 4f De clubs van Nederland die de Inter- totowedstrijden spelen zullen de volgen de tegenstandei's ontmoeten: afd. 1. Feijenoord tegen La Chaux de Fonds, Lanerossie en Eintracht Frankfurt. Afd. 2: D.W.S. tegen Gi'enchen, Ata lanta en Straatsburg. Afd. 3: Go Ahead tegen Sion, Foggia en Tilluer. Afd. 4: ADO tegen F.C. Biel, Brescia en F.C. Luik. In tegenstelling tot de geruchten blijf Pummy Berglylz bij Ander- lecht. Geen enkele speler van de Anderlecht-selectie zal vertrekken. Wel zoekt president Roossens naar een nieuwfe speler. WOG 20—25 Baarn 20—25 Vriendenschaar 2024 Saestum 2024 Zeist 20—24 SEC 20—23 Holland 20—23 Donar 2019 Fortitudo 2015 m 20—15 CDN 20—12 Veenendaal 2011 AFD. UTRECHT le klasse Rbenus 1730 Stormvogels 1823 Minerva 1722 Wijk bij Duurstede 1821 Brederodes 1921 MSV '19 17—18 Bunnik 19—17 Voorwaarts 1716 De Meeuwen 18—15 Maarssen 18—11 VSK 18—11 Scherpenzeel 189 DEV 20—33 KVVA 20—30 Vreeswijk 2024 JSV 20—24 Utrecht 19—22 EMS 18—20 Midlandia 20—20 AP WC 19—18 DVSA 19—17 Patria 1912 SVF 20—12 Stichtse Boys 190 2e klasse B De Meern 1834 SCH 17—26 PVCV 19—22 Aurora 1922 Schalkwijk 17—21 St. Maarten 1921 Oranje Wit 18—16 Kamerik 16—13 Spel. Domstad 1712 Rivierwijkers 1611 UVVO 15—10 Sterrenwijk189 RR Unitas 17— 8 KNVB 2e klasse B AFD UTRECHT SHO 19—29 Zwart Wit ....t.1828 DOVO 18—22 RVVH 19—21 Quick Boys1819 Zuidvogels 18—18 Rijnsburgse Boys 1817 Kozakken Boys 18—16 SSC '55 19—15 NDSM 18—12 Roda Boys 17— 5 2e klasse C DETO degr. WHC kampioen WHC 17—29 Huizen 19—25 Spakenburg 20—24 DOSK 18—21 Urk 18—18 SVZW 19—18 WOG 17—17 DES 18—14 Apeldoorn 1714 GVVV 19—12 DETO 18— 7 3e klasse oost Nunspeet WVF Owios Vroomshoop HHC DOS *37 Oranje Nassau ESC Bennekom VRC Enter Vooruit CSV '28 le klasse NSC 21—35 Merino's 2133 Vel. Boys 21—32 Montfoort 1823 Musketiers 2119 Lopik 20—18 CSV Vitesse 19—15 Hoogerheide 2114 CSW 18—13 WJ 18—13 OSO 19—12 Posta 21—11 2e klasse Tersch Boys 1832 Spel Rhenen 1926 Renswoude 1925 Hulshorst 1922 rOV 10—17 NSVS 18-16 SVP 18-15 Scherpenzeel a 1814 Valleivogels 1713 Hees 17—13 Posthoorn 188 18—35 17—23 16—21 18—14 16—13 16—13 17—13 17—12 15—11 16— 9 21—35 3e klasse B 21—26 20—25 Kulan 20—23 DVSA 21—21 DEV 18—20 Advendo 20—18 Soesterberg 21—18 Bunnik 21—11 Beverw Boys 20—15 Langbroek 20—15 20—14

De Vallei | 1966 | | pagina 12