Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken A N V V-initiatief biedt goede perspectieven voor bevordering toerisme IN RHENEN, ELST EN AMERONGEN: AGENDA 1 Leerlingen van Adèle Werten brachten ballet Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Twee eerste prijzen voor Caecilia Speeltuin in 't Hoorntje Nieuws uit de omgeving Uitvoering van Sparta nu vastgesteld op vrijdag AMERONGEN ACHTERBERG OVERBERG EDERVEEN RENSWOUDE Vroon voor betere schoenen 40e JAARGANG DINSDAG 28 JUNI 1966 Nr. 51 Redaktie en administratie: Parallelweg: 10 - V renend aal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeves Advertenties en abonnementen kannen ook worden opgegeven bij de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 16 cent Speciale kontraktprijxen op aanvraag Minimam advertentie 40 mm Enbriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50. elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 2.2S per 3 maanden Losse nummers 25 cent Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Rhenen Eist Achterberg Amerongen Overberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt De Klomp Ederveen Renswoude Scherpenzeel yrijdagmiddag werd in Arnhem, ten overstaan van afgevaardigden van VVV's en Pers de nieuwe toeristische route van Duitsland naar het westen van ons land ten doop gehouden. Een voor deze streek van belang zijnd aspect wordt gevormd door het feit, dat deze route in eerste aanleg loopt over de historische straatweg, die zich langs de Rijn slingert. Voor het zakenleven in Rhenen, Eist en Amerongen ondermeer openen zich dan ook ruime perspec tieven om de omzet te vermeerderen. Zeker is, dat zowel Rhenens VVV op deze actie zal in haken, als ook die in Amerongen. De verwachting van de belanghebbenden, langs deze rou te, is, dat zeker 10% van de Duitsers, die hun vakantie aan de Nederlandse kusten zullen doorbrengen van de mogelijkheid om van de snelweg af te buigen gebruik zullen maken. De ANVV stimuleert dit, door het uitreiken van folders bij het grenskantoor en in de Neder landse VVV-vestiging in Keulen. Ook door middel van een 15-minutenlang filmpje zal de Duitse aandacht voor deze mogelijkheid getrokken worden. „Vau, vau, vau, sprich vévévé," zo begint de film, die René van der Nie speciaal voor vertoning in Duitsland heeft gemaakt In een opdracht van het ANW toont Van der Nie in vlot tempo de voornaamste bezienswaardig heden langs de route die van de grens af naar het Westen voert. Vrijdagmid dag werd deze film voor het eerst vertoond en voor de opmerkzame toe schouwer waren er veel bekende beel den te zien, zoals de Cuneratoren in Rhenen. In de film wordt aandacht besteed aan de ontspanningsmogelijkheden, die er te vinden zijn, als het Ouwehands Dierenpark en zwembad, en aan het feit, dat er langs deze eeuwenoude weg verscheidene hotels en restaurants zijn enzovoort. De route loopt van Arnhem over Wageningen, Rhenen, Eist, Amerongen Leersum richting Doorn en Zeist. In de laatstgenoemde plaats splitst de route zich. Volgens de heer J. Vet, directeur van Arnhems VW, die sprak namens het ANW, leeft bij hem en anderen reeds -lgag ie wens de buitenlandse toerist, die naar het westen van het land wil van de Rijksweg af te krijgen en hem over de binnenwegen naar de plaats van bestemming te leiden. Voor de des kundigen van de Vreemdelingenver- keersvereniging is het allang een gru wel, dat met name de Duitsers zo snel mogelijk over de snelweg heen vliegen om binnen de kortst mogelijke tijd met de voeten in het water te zitten. VVV 150 Het is voor de buitenlanders, ge wend aan de afstanden in het eigen land vrjjwel onmogelijk zich te rea liseren, dat de afstanden in Neder land vrijwel onbeduidend zijn. De ge hele afstand van de grens, tot de kust is niet meer dan 150 km. Daar om heeft men de route ook de naam VW 150 gegeven. Men wil de Duit sers ervan doordringen, dat het hoog uit een uur omrijden is om de kust te bereiken, via de veel mooiere oude route, in vergelijking met de snelwegen. Men heeft reeds lange tijd proeven Het Veenendaalse muziekgezelschap Cae cilia behaalde tijdens de zaterdag te Doornenburg b(j Nijmegen gehouden con cours twee eerste en een tweede prijs. De eerste prijzen waren voor het ge zelschap, dat in de ere afdeling op treedt, en werd behaald met 34 punten, en voor de Tamboers die er in de le afdeling met 69 punten beslag op wis ten te leggen. De tamboers promoveren door deze prestatie naar de afdeling uitmuntend heid. Voor het gezelschap als zodanig is er geen promotie meer mogelijk, om dat men reeds in de hoogs teklasse speelt. De tamboers en pijpers gezamenlijk behaalden in de 3e afdeling een tweede prijs. Voorwaar een mooie prestatie voor dit Veenendaalse muziekgezel schap. genomen, door duitsers op deze route opmerkzaam te maken. Gebleken is, dat deze mensen achteraf er dankbaar voor waren, dat hen op deze manier de gelegenheid geboden was meer van ons land te zien, dan ze anders ge daan zouden hebben, indien ze de tra ditionele weg over de Autobahn ge nomen hadden. Gebleken is ook reeds, dat velen hun verblijf in Nederland gerekt hebben om in het midden of oosten van ons land enige dagen te lo geren. Er wordt dan ook duidelijk aandacht aan het feit besteed, dat er langs deze weg talloze hotels en pensions geves tigd zijn. terwijl het aantal restaurant- en cafébedrijven legio is. Ook voor de toerist een voordeel, die tussen Arn hem en Utrecht slechts tweemaal de gelegenheid heeft uit te rusten. De actie zal over enkele jaren uit gesmeerd worden, zo werd duidelijk uit hetgeen de heer Vet vertelde. Het is natuurlijk niet in één jaar mogelijk om alle Duitsers ervan te overtuigen, dat ze beter een andere route kunnen nemen. Voor het aan de man brengen van dit initiatief beschikt het ANW over 600.000 folders, merendeels in de Duitse taal gesteld. Bovendien is er door de Utrechtse provinciale VW een folder: Holland off in the Beaten track vervaardigt, die nog uitgebrei dere mogelijkheden tot verlaten van de uitgesleten paden biedt. Deze fol der zal tegelijk met de VW 150 fol der worden uitgereikt en biedt de toe rist nog enkele variatie op deze route. Zie verder pag. 4 Zaterdagmiddag 2 juli a.s. wordt de nieuwe speeltuin in 't Hoorntje ge opend. Na een lange tijd van voorbe reiding zal wethouder Ant. de Ruiter 's middags om 2 uur officieel deze speelgelegenheid voor de kinderen uit deze wijk in gebruikstellen. De speeltuinvereniging 't Hoorntje ziet op deze manier haar streven be kroond en is er trots op zaterdag een dergelijk mooie tuin aan het publiek te kunnen tonen. VEENENDALER KREEG AANSLAG VAN 45.459,— Te betalen f 45.459,stond er op de aanslag over 1966, die de heer G. van Kooten, een kantoorbediende in Veenen daal voor de inkomstenbelasting kreeg. Zjjn inkomen voor dit jaar was geschat op f 90.000, Eerst schrok de heer Van Kooten wel even, maar daarna nam hij het geval gemoedelijk op. „Een lachertje" noem de hij het. „Ik heb direct de inspectie in Wage ningen opgebeld, en gevraagd of ze mee wilden lachen. Eerst wilde de ambte naar niet uit de plooi komen, maar toen mijn dossier erbij gehaald was, begreep men ook op het belastingkantoor niet hoe het gekomen was. Het was niet eens een kommafout, maar er was een veel grotere vergissing gemaakt. Ambts halve zou er een bezwaarschrift inge diend worden en ik hoef voorlopig niet Het was waarschijnlijk voor het eerst in de geschiedenis zaterdagavond in Eltheto, dat er ballet in deze plaats te zien was. Ballet, zij het nog niet van grote klasse, maar de leerlingen van Adèle Werten deden hun best en kwamen vaak tot aardige prestaties. De zaal werd gevuld door ouders en verdere familieleden van de optredenden, welke niet alleen omdat hun spruiten meededen van het gebo- dene hebben genoten. Hetgeen mej. Werten dan ook in nog geen jaar tijds met haar leerlingen bereikt heeft was dan ook de moeite van het aanzien waard. Alle leerlingen namen deel aan een groot droomspel. Het verhaal van twee meisjes en wat dezen in hun droom be leven. Voor de kleinsten onder de leer lingen lagen de verrichtingen vooral in het vlak van de rithmische gymnastiek. De ouderen gaven werkelijk reeds iets te zien, dat met ballet aangeduid kan worden. Het spel werd met veel vaart en elan gebracht, ook al waren er „Schönheitsfehler". Toen de oudere leerlingen zonder de allerkleinsten gelegenheid kregen hun kunnen te tonen, kreeg men een indruk van hetgeen Adèle Werten met deze DRIEBERGEN: De Driebergense raad heeft vorige week besloten ook in deze gemeente over te gaan tot fluori dering van het drinkwater. Hoewel van diverse zijden bezwaren tegen de fluoridering werden aangevoerd, werd het voorstel ten lange leste met zeven tegen zes stemmen aangenomen. Reeds eerder hadden zich de raden van Utrecht, Zeist, De Bilt-Bilthoven en Soest voor fluoridering uitgespro ken. CULEMBORG: Omdat de kersen steeds: minder belangrijk gaan worden voor] de economie van de Betuwe, alduó de burgemeester van Culemborg, de heer H. A. J. M. van Koningsbruggen, is het een gelukkige gedachte van het VVV geweest om dit jaar het belang van Culemborg als Meubelstad te be lichten. Wel werd er zaterdag door een ker senkoningin, de uit Suriname afkom stige, in Arnhem wonende mej. Cor- nelly Berenos, aan de plechtigheden, bij de opening van Culemborg als Meubelstad en het traditionele ker- seacorso, deelgenomen. Zaterdagavond 25 juni zou de gymnas tiekvereniging Sporta een uitvoering ge ven. In verband met de vrij lage tempe ratuur en de niet geheel uitgesloten mo gelijkheid van regen besloot het bestuur deze uitvoering uit te stellen. Het risico dat een of meer kinderen een ziekte op zouden lopen, was te groot. Ook voor het publiek zou een uitvoering in een derge lijke, lang niet zomerse, temperatuur niet erg aantrekkelijk geweest zijn. Alle hoop is nu gevestigd op vrijdag avond. Deze avond is gekozen, omdat zaterdag vele scholen vakantie krijgen, en de kinderen dan dus niet allen be schikbaar zullen zijn. Indien ook vrij dag 1 juli het weer niet meewerkt, zal de uitvoering dit jaar niet door kunnen gaan, omdat het onmogelijk is de kin deren tijdens de schoolvakantie bijeen te krijgen. Er op rekenend, dat Pluvius zich van zijn aangenaamste zijde zal laten zien, verwachten de organisatoren echter vrijdagavond om 19 uur vele belang stellenden op het Sportpark Panhuis. klas kan bereiken. Het gebodene had steeds meer met ballet te maken, culmi nerend in een Tr&umerei door Anne Nil- lesen en een Danse triste door Adèle Werten. Deze laatste dansen werden door „beroeps" danseressen gebracht, zodat een vergelijking met hetgeen de leerlingen brachten niet eerlijk is. Wel gaf het de gelegenheid volop van deze kunst te genieten. Het door deze beide dames gebrachte was voor een ieder be grijpelijk, en toonde waartoe ballet in staat is. Als slot van het programma brachten de oudere leerlingen van Adèle Werten een Can-can. Deze Amerikaanse over gangsvorm tussen het ballet en de revue-dans vol vaart en vuur was een geslaagd einde van deze avond. Het noemen van namen kan achter wege blijven. Het waren leerlingen, die allen evenzeer hun best deden. De naam van Adèle Werten is reeds gevallen. Ook de vaak aardige kostuums waren een ontwerp van haar, zij het dan, dat voor één nummer de kostuums door mevr. Grolleman uit Barneveld ontwor pen waren. Indien mej. Werten kans ziet op deze ingeslagen weg door te gaan, dan lijdt het geen twijfel of binnen enkele jaren is de leerlingenuitvoering van deze ballet klas een gebeurtenis in Veenendaal, die men niet mag missen, indien men mee wil tellen. De kleine tekortkomingen in de presentatie die er waren zullen kinder ziektes blijken te zijn, die een volgend jaar geen rol meer zullen spelen. Botsing in Sandbrinkstraat De heer H. de K. uit Veenendaal stond in de Tuinstraat voor de stop- streep. Toen hij dacht, dat de kruising vrij was. trok hij op. K. had echter niet gezien, dat de heer A. H. van W. uit Veenendaal naderde, met het gevolg, dat beide wagens tegen elkaar aan reden. Schade aan beide voertuigen, maar geen persoonlijke ongelukken. Het zit er weer op. Vlafc voor het naar huisgaan gingen de chronisch zieken nog even op de foto voor het gebouw tje van De Blije Werelt. te betalen", aldus de heer Van Kooten, vader van vijf kinderen met een goed, maar toch niet overdadig salaris. Dat hij niet hoeft te gaan betalen ls een gunst van de inspecteur, want op de achterzijde van het aanslagformulier staat duidelijk, dat een voorlopige aan slag eerst betaald moet worden, voor dat men bezwaar kan aantekenen. „Dat zou betekenen, dat ik binnen een maand een eerste termijn van ruim 9000 gul den op tafel moet leggen, er gaan jaren voorbij, dat ik ze niet in mijn zak heV, aldus de heer Van Kooten. BEROEPEN De Geref. gemeente (Syn.) te Veenen daal heeft een beroep uitgebracht op ds. K. de Gier te Den Haag. ZANG IN JULIANA-ZIEKENHUIS Als laatste uitvoering in dit seizoen treedt het Geref. kerkkoor Soli Deo Gloria woensdag 6 juli a.s. op voor de patiënten in het Julianaziekenhuis. Flesje ruilen Vorige week werd een 11-jarig jon getje betrapt, op het moment, dat hij in de Tuinstraat probeerde een aantal lege flessen, die toebehoorden aan een supermarkt in de Hoofdstraat, te pik ken. De jonge „heer" bekende, dat hij ge durende de afgelopen drie maanden te zamen met een 12-jarig vriendje reeds verscheidene malen een dergelijke stunt uitgehaald had. De flessen werden el ders in Veenendaal verkocht en met de opbrengst werd een cafetaria begun stigd. RHENEN RUZIE. Donderdagavond kreeg de 17-jarige T. ruzie met enkele Ambonnezen uit Op- heusden. Hij liep hierbg een paar klap pen op. De politie maakte procesverbaal op terzake van mishandeling. BROMFIETS ACHTERGELATEN. Vrijdagavond werd in het hoge gras aan de Kampjesweg een bromfiets aan getroffen die daar de hele dag al had gelegen. De Rijkspolitie nam deze mee naar het groepsbureau te Rhenen. De brom fiets behoorde toe aan de fam. S. te Kesteren. Het voertuig was defect; men wilde het later ophalen. UIT DE BOOM GEVALLEN. De Rhenenaar De H. viel in de Nude uit een kersenboom en is later ten gevolge van een hartverlamming over leden. GEEN VOORRANG VERLEEND. Zondagavond vond op de kruising ZwartewegLijnweg een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. M. C. T. H. uit Amsterdam reed de Ljjnweg op en verleende geen voorrang aan de per sonenauto bestuurd door M. M. uit Op- heusden. Deze laatste wist de auto van H. te ontwijken, doch botste bij deze manoeuvre tegen een lichtmast, waar- bjj de auto behoorlijk werd beschadigd. BROMFIETSEN ONTVREEMD. Op het kermisterrein te Rhenen wer den zaterdagavond 3 bromfietsen ver mist. Ze werden teruggevonden bij de Jeugdherberg de Eikelkamp te Eist. AANRIJDING. Zaterdag reed de automobilist J. v. W. uit Ederveen over de Bovenweg. Bg de Achterbergsestraatweg wilde hg linksaf deze weg op. Uit oostelgke richting naderde een personenauto bestuurd door D. A. L. uit Achterberg. Er ontstond een aanrijding met flinke schade. ONDER INVLOED. Vrijdagmiddag reed de wielrijder J. H. uit Rhenen over het rijwielpad in de Nude. Hij verkeerde onder invloed van sterke drank en kwam te vallen. Er werd procesverbaal opgemaakt. DOORGEREDEN NA AANRIJDING. Vrijdagavond kwam de automobilist J. S. uit Enkhuizen vanaf de Zwarteweg naar links de Lijnweg op. Hij werd in gehaald door een achteropkomende per sonenauto die de wagen van S. sneed, waarbij een lichte aanrijding ontstond. De bestuurder reed met grote snelheid door in de richting Kesteren. GESLAAGDEN AVOND-ULO RHENEN. De volgende cursisten van de Avond- Ulo te Rhenen slaagden in de afgelopen Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden viert morgen, woensdag 29 juni, zijn mh 55ste verjaardag. Vanaf deze plaats wensen wij hem nog vele gelukkige jaren toe in zijn gezin, temidden van ons volk. weken voor het Ulo-diploma: De dames: H. de Caluwé, Leersum; J. Bochane, Rhenen; J. v. Kouterik, Achterberg; de heren: T. Scheer, Ach terberg, A. de Jong, Kesteren, J. van Veldhuizen, Rhenen. (Foto: Max Koot) AANRIJDING Zondagmiddag reed de 13-jarige D. uit Renswoude met zijn fiets over de Bergweg. Toen hij de berg afging werd hij ingehaald door de bromfietser K. uit Veenendaal. Tijdens tjeze inhaal manoeuvre kwam de jongen naar links en raakte de bromfiets. Beiden kwamen te vallen. De ter plaatse geroepen dok ter achtte het noodzakelijk, dat beiden per auto naar huis werden vervoerd. NAGEKOMEN PREDIKBEURT ACHTERBERG Oud Ger. Gem. Achterberg donderdag 30 juni 7 uur; ds. Gebraak van St. Philipsland. INSTALLATIE SCHOOL HOOFD EN HOOFDLEIDSTER Donderdag a.s. om 8 uur wordt het nieuwe hoofd der School met de Bijbel aan de Haarweg, de heer A. Bos, ge ïnstalleerd, alsmede de hoofdleidster van de Christelijke Kleuterschool, me juffrouw E. Verheij. Er zal tegelijkert d gelegenheid zijn om afscheid te nemen van het vertrekkende schoolhoofd, de heer H. J. Wijnand. Iedereen die be langstelling heeft, zal bij deze gebeur tenis welkom zijn. Zij zagen hem wel maar kregen hem niet Twee Ederveense jongens, W. Heet- kamp en C. Stomphorst, die In Ede op de Technische school gaan, bleken van de 19 leerlingen het beste te ztfn in het metselvak. Vandaar dat zij deze week 2 dagen uitgenodigd werden om in Rotterdam mee te doen aan de 14e landelgke wed strijd om de zilveren troffel in de wacht te slepen. Van elk der 100 scholen wer den 2 jongens afgevaardigd zodat er in Rotterdam een 200 jongens klaar ston den om de troffel te nemen. Ieder moest een muurtje metselen waarin een motief verwerkt moest worden. Voor de jon gens in groep B was dit een bij. Er moest geheel volgens tekening gewerkt worden, wat lang geen gemakkelijke op gave was, terwijl de jury zgn ronde deed langs de objecten. De eerste dag, woensdagmiddag, moest men metselen van 1.00 tot 6.00 uur en donderdag van 8.00 tot 1.00 uur. De ouders van de kinderen werd ook toegestaan een kijkje by de jeugd te nemen. De Ederveense ouders gingen ook eens zien in Rotterdam naar het kunnen van hun zoon, en eerlgk gezegd, ze vonden dat hun zoon er een prachtig muurtje neer had gezet, maar de jury vond er meerdere prachtig. De prijs ging naar Valkenswaard. waaruit blgkt, dat men in Valkenswaard wel weet hoe men metselen moet. Voor onze Ederveense jongens wel sneu dat zy geen prijs haalden, maar by 4 prgzen op 200 deelnemers is het ook geen gemakkelgke opgaaf om dan een prijs in de wacht te slepen. Dr. Blankestijn sprak voor de plattelandsvrouwen Het Groene Kruisgebouw in Ederveen was woensdagavond geheel bezet, omdat op deze avond Dr. Blankestijn uit Den Haag voor de plattelandsvrouwen van de C.P.B. sprak over het onderwerp „Vra gen rondom sexualiteit en gezin". Dr. Blankestijn wist de aanwezigen zeer te boeien met dit actuele onderwerp, hij ivist dit alles netjes, maar ook christelijk te brengen. De dokter vond dat men meer en duidelgk over dit onderwerp moet spre ken; hy vond het huweiyk ook schoon en prachtig. Mannen vinden de vrouwen vaak mooi, dit was ook een schepping die men moet waarderen vond dr. Blankestgn, maar de liefde is de hoofdsom by man en vrouw en dit hoeft men voor de kinde ren niet verborgen te houden. Indien er gezinsleden of -hoofden moeiiykheden hadden op sexueel gebied dan moest men dit bespreken met hun huisarts. Indien men die niet durft te raadplegen dan kan men een bezoek brengen aan het bureau voor Sexuele hervorming te Ede die iedereen met woord en daad te hulp staat. In de pauze werden de dames getrac- teerd op koffie met cake, terwgl er ge legenheid was schriftelijke vragen in te leveren. Hiervan werd gretig gebruik gemaakt en ze werden dan ook netjes door de dokter beantwoord. Mevrouw v. d. Ziel verspreidde enige plastic spaarbekertjes onder de leden voor de Prot. Chr. Militairentehuizen, die over een jaar hopeiyk goed gevuld opgehaald zullen worden. De presidente Mevrouw Bos sloot de laatste vergadering van dit seizoen die zeer tot genoegen van de leden verlopen was en die als een goed sluitstuk van het verenigingsjaar gezien werd. Schoolreisje bUz. school te Renswoude Donderdag 23 juni 1966 verzamelden de leerlingen van de 5e en 6e klas zich bij de lagere school om van daar uit een schoolreisje te maken. In twee bussen trok men om 9 uur rich ting Betuwe. Het was 'n geluk dat er de eerste anderhalf uur gereden moest wor den, want de regen kwam met bakken van de hemel. Desalniettemin genoot de jeugd volop, terwijl ze tevens iets van de aardrijks kunde in de praktijk kon aanschouwen: de boomgaarden in de Betuwe, het Am sterdam-Rijnkanaal met de grote sluis bij Tiel, de spoorbrug bij Hedel, waar de treinen nog zeer langzaam moesten rij den, de schoenfabrieken in de Langstraat tussen Geertruidenberg en Waalwijk en later de St. Jan in 's-Hertogenbosch en 't Maas-Waalkanaal. Het doel was echter „de Efteling" bij Kaatsheuvel. In het sprookjesbos kwa men de jongelui niet uitgekeken. Zo za gen ze Doornroosje en de slapende kok, de dansende schoentjes van Assepoester, de put van vrouw Holle, Sneeuwwitje, de reus met de nek, die steeds langer werd, de vliegende Kalief en het nieuwe sprookje van de Indische Waterlelie van de Belgische Koningin Fabiola. Vervolgens werden ze. na een consumptie te hebben genoten, op de grote speeltuin losgelaten, waar je nu eens gratis van alle evenementen mocht genieten. En ge noten hebben ze! Verheugend was het, dat de regen volkomen wegbleef. Aan het eind van de middag ging meh via een schitterende route, waarbij men over de glooiende heuvels en dalen tot in Duitsland kon kijken, naar Erica, één van de speeltuinen nabij Nijmegen. Men had daar zojuist 1200 kinderen „uitge laten", zodat Renswoude het „speelrijk" alleen had. Veel aftrek hadden uiteraard de scooterbootjes, het doolhof met de lachspiegels en de Flying Enterprise (en de gratis consumpties). Om kwart voor acht werd Renswoude weer bereikt. Voldaan kwamen de kinde ren met hun onderwijzers thuis, dank baar voor het vele genotene en de be houden thuiskomst. Vrijdag 1 juli zitting voetspecialist van 14.00 uur - 20.30 uur VEENENDAAL Vrijdag 1 juli Sportpark Panhuis 19 uur Uitvoering gymnastiek- ver. Sparta. RHENEN Woensdag 29 juni VVV-kantoor Fred. v. d. Paltshof start ex cursie naar Achterberg en De Hel o-l.v. A. P. de Kleuver. Zaterdag 2 juli Sportpark Candia 14 en 16 uur wedstrijden Can dia '66 Velox, ter gelegen heid presentatie nieuwe voet balvereniging Candia '66. BIOSCOOP Luxor theater Veenendaal Woensdag 19.30 uur Hoe ver moord ik mij nvrouw. donderdag en vrijdag 19.30 uur Zorba, de Griek. Dinsdags is het theater gesloten.

De Vallei | 1966 | | pagina 1