Rubber- boten van Weer bouw van een aantal fraaie woningen in Engelenburg den*6osch VA KANTIETIPS een feest vooraf... Nieuwsblad „DE VALLEI" vrijdag 8 juli 1966 Eengezinswoningen voldoen aan te stellen eisen EéNPERSOONSBOOT X "JA CA J f 155 f215,-: TWEE-PERSOONSBOOT TWEE-PERSOONS KANO M OP CHR. HUISHOUD SCHOOL I SLAAGDEN 18 LEERLINGEN MET LOF BEATRIX EN CLAUS IN DE WEST. PARAMARIBO: Prinses Beatrix en Prins Claus hier bu hun aan- PROF. DR. J. SEVERIJN OVERLEDEN HX •ft ■H ■H -!x •f* ZATERDAG 9 JULI ZONDAG 10 JULI MAANDAG 11 JULI DINSDAG 12 JULI WOENSDAG 13 JULI DONDERDAG 14 JULI VRIJDAG 15 JULI ZATERDAG 16 JULI 6 Binnenkort begint het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten te bouwen aan de tweede fase van een plan, dat in totaal 64 woningen omvat. Deze tweede fase zal bestaan uit 26 premiewoningen en 6 woningen in de vrije sector. Volgens woordvoerders van het Bouwfonds bestaat voor dit plan een goede belangstelling van de zijde van de Veenendaalse bevolking, of van hen, die door hun werk aan Veenendaal gebonden zijn. Een belangrijk deel van de te bouwen woningen blijkt reeds verkocht te zijn, over het restant zijn veelal de onderhandelingen in een vergevorderd stadium, al is het niet uitgesloten, dat voor nog niet be kende gegadigden nog mogelijkheid tot deelname bestaat. Indien deze tweeëndertig woningen voltooid zullen zijn, dan is het plan van het Bouwfonds in de Enge lenburg op 5 woningen na gerealiseerd. De eerste 27 woningen zijn reeds langere tijd bewoond. Het gehele bouwplan ligt in het complex de Engelenburg, waar het een voornaam onderdeel van uitmaakt. De premiewoningen komen in een koop prijs van ongeveer ƒ44.000, waarbij dient opgemerkt te worden, dat de hoekwoningen ongeveer 500,meer kosten, dan de tussenwoningen. Het is mogelijk om een rijksbijdrage te krij gen, die afhankelijk van de gezins grootte en het inkomen varieert van 2000 tot 3000 gulden. Eovendien wordt er aan de kopers, die tevens een BG hy potheek afsluiten een korting op de to tale koopsom van 1% verleend. Om in aanmerking te kunnen komen voor deze woningen, is een eigen kapi taal van tenminste 9500 vereist, zij het dan, dat hiervan in bijzondere gevallen kan worden afgeweken. In deze prijs is de plaatsing van een centrale verwar ming begrepen, een ketel hiervoor wordt op de vliering geplaatst. Uitvoering premiewoningen De premiewoningen krijgen beneden een woonkamer, die ruim 6.50 m lang en bijna 3.60 m breed is. In verband met het feit, dat het gehele huis cen traal verwarmd wordt, heeft de kamer geen schoorsteen. Kachelstoken raakt uit de tijd en is dus in deze huizen ook niet meer mogelijk. Het grote voordeel is, dat er wp deze manier één lange rechte blinde wand tenminste in de tussenwoningen - ontstaat, waar van alles me- te doen is. Plaatsing van bergmeubel, bankstel of eethoek levert geen enkel bezwaar op. In die woon kamer komen in totaal 6 stopcontacten, verdeeld over 2 enkelvoudige en twee meervoudige wandcontactdozen. Voor een gespreide verlichting, zoals deze de laatste jaren steeds meer wordt toege past in de woonkame-s zal dit indien ze economisch geplaatst worden net voldoende zijn. Toch is het jammer, dat de driewegstekkers niet meer verkocht mogen worden, want bij gelijktijdig ge bruik van bijv. 5 schemerlampen en een radio of tv toestel, blijft er geen uit wijkmogelijkheid meer voor een elek trische kachel of enig ander apparaat. Want de in de plaats van de drieweg stekker gekomen „tafelcontactdoos" is niet veel meer dan een noodoplossing. Het ware te wensen, dat in nieuw te bouw» - huizen er nog meer stopcon tacten gemaakt werden. Tegenover de blinde muur bevindt zich een legkast, van royale afmeting, die voor de helft in de kane-, voor de helft in de keuken uitsteekt. Daartegen aan is een gelijke kast gebouwd, die de deur in de keuken heeft. De keuken zelf is vrij .uim en biedt behalve aan een fornuis en een koelkast ook nog ruimte aan een derde elek trisch apparaat, van gelijke afmetin gen als de koelkast. Te denken is bij voorbeeld aan een afwasmachine Het aanrecht is door de bekende firma Bruynzeel vervaardigd en is voorzien van een stalen dekblad, met in het mid den 1 gootsteen. Hierbovn kan een mengkraan van de tjiler of geiser aan gebracht worden. De totale oppervlakte van de keuken wordt 6 m'. In de vrij ruime hal is de meterkast ondergebracht en onder de trap een .provisiekast. Naast de voordeur ligt het minst misbare vertrek van het hele huis. Een fonteintje hierin behoort tot de standaarduitrusting. Op de bovenverdieping bevinden zich 3 slaapkamers, een ruime „ouderslaapkamer" waarin gemakke lijk een lits-jumeaux geplaatst kan worden, alsmede een toilettafel, een 2-persoonsslaapkamer en een kleintje, waarin behalve voor een 1-persoons- bed ook nog ruimte is voor een (huiswerk)-bureautje. In de beide grotere slaapkamers staan twee losse hanglegkasten, in de kleine één. klein, terwijl er met dit aantal geen ruimte overblijft voor een knutsel- of studeerkamer, die tegenwoordig toch algemeen als wenselijk wordt geacht, getuige de verkiezingsprogramma's van enkele grote partijen. In geen der slaapkamers is een wastafel gesi tueerd, zodat iedereen zich in de bad kamer zal moeten wassen, met na tuurlijk het haast onvermijdelijke ge drang, omdat iedereen tegelijk de deur uitmoet 's morgens. Alle vloeren in de huizen zullen van beton zijn, zij het dan dat deze in de huiskamers voorzien worden van een houtachtige laag, zodat een vast tapijt gemakkelijk is op te spijkeren. In het standaard bestek van het Bouwfonds geeft tot de provisiekast onder de trap. Aanrecht en dergelijke is gelijk aan de premiewoning. Het kleinste kamertje bevindt zich naast de voordeur, tegen over de trap. Op de verdieping bevinden zich vier slaapkamers, twee tweepersoons en twee eenpersoons. De grootste slaap kamer bevindt zich aan de buitenach terzijde en is voorzien van een balkon. Alle slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast, terwijl er ook een is op de overloop. De vliering in deze woningen zullen geheel van een vloer voorzien worden, terwijl de toegang vanaf de overloop wordt gevormd door een Vliezotrap. De douchecel in deze woningen is veel kleiner, dan in de premiewoningen en biedt '-.n ook geen plaats aan een was machine, de verdere uitrusting ervan is gelijk. Ook ten aanzien van dit huis gelden de opmerkingen over het aantal wand contactdozen. Doordat de woonkamer groter is, dan bij de premiewoning, spreekt het tekort haast nog meer. Hoewel centrale verwarming natuurlijk geplaatst kan worden, beschikken deze huizen wel over een schoorsteen. Voor velen zal dit een voordeel zijn. De kast- ruimte lijkt naar verhouding iets min der dan in de kleinere woning, maar is niet onvoldoende. Het grote voordeel is, dat ze buiten de slaapkamers zijn ge houden, zodat deze rechte wanden krij gen. Alleen voor de kleine tweeper soonsslaapkamer is een uitzondering op deze rechte wanden, doordat de schoor steen er doorheen loopt. Voor een gezin met maximaal vier kin deren is het een ideaal huis. De vliering is- met enige moeite in te richten tot een werkruimte, voor vader of zoon, De doucheruimte is voorzien van een douchebak, een vaste wastafel en vol doende ruimte om een wascombinatie te plaatsen. In alle slaapkamers is aansluiting voor 1 lichtpunt, terwijl behalve de ouderkamer waar er twee zijn, deze ka mers slechts 1 stopcontact hebben. Ge lukkig is er in de badkamer gedacht aan een aansluiting voor een verwar mingsapparaat, dat evenals het licht vanaf de overloop kan worden bediend. Al met al zullen het aardige huizen worden, waartegen niet veel is aan te voeren. Tegenover het reeds genoemde gebrek aan voldoende stopcontacten staat een behoorlijke kastruimte, iets wat tot voor kort vaak oen stiefkindje van de woningontwerpers was. Helaas is de vliering niet van een vloer voor zien, zodat men deze of zelf zal moeten aanleggen, of dat men van gebruik van deze ruimte zal moeten afzien. Dé zachtboardplafonds in de slaapkamers noden niet tot een wandeling op zolder. Een dergenen, die met het bouwfonds in onderhandeling is over aankoop van een der woningen in dit project, ver klaarde tegenover ons, dat hij de af stand tussen vliering en dak te gering vindt in deze huizen. Het is volgens hem niet mogelijk veel meer dan een rommelzolder van deze ruimte te ma ken, tenzij men vergunning zou kunnen krijgen voor de bouw van een grote „koekoek". Voor een gezin met meer dan drie kinderen zijn deze huizen beslist te komt de vermelding voor van een „in gelaten tapijtlat", die langs de wan den van de kamer zou moeten liggen, helaas komt dit in deze huizen te ver vallen, doordat anders de stichtings- kosten voor een premiewoning te hoog zouden komen te liggen. Vrije sector De zes te bouwen vrije sectorwónlngen zullen gebouwd worden in drie blokjes van twee. AI deze huizen zullen dus hoekwoningen zijn, zodat er slechts een prijs behoefde te worden vastgesteld. De koopsom komt uit op een bedrag van ruim ƒ52.000,— waar dan weer even tueel 1% afgaat voor degenen, die een bouwfondshypotheek nemen. Het mini mum bedrag, dat men zelf moet bezitten om voor een dergelijke woning in aan merking te komen is 13.432, De lengte van het woonvertrek is on geveer 25 cm langer, dan dat van de premii /oningen, terwijl het in het achterste deel een meter breder is. Doordat het hoekwoningen zijn, zijn er aan drie kanten van de kamer ramen gesitueerd, waarvan het zijraam is uit gebouwd tot een bloemenraam. In de binnenmuur bevinden zich twee deuren, waarvan er een naar de hal en een naar de keuken leidt. Bovendien is er een doorgeefluik tussen kamer en keu ken. In de keuken bevinden zich drie deu ren, de reeds genoemde naar de kamer, een naar de hal en een die toegang Dit is de achtergevel van de blokken premiewoningen, die het Bouwfonds in de Engelenburg gaat bouwen. WIJ KUNNEN NOG UIT VOORRAAD LEVEREN: 115 x 180 I I "tjVV 140 x 240 met zitbakjes en roeidollen f 300 cm. lengte met houten bodem, luxe uitvoering Alle boten zijn vervaardigd van zware kwaliteit gerubberd canvas. AFD. CAMPING Hoogstraat 9-15 Telefoon 2292 Veenendaal Nadat vorige week tijdens een fceste lijke bijeenkomst in de Christelijke Hnis houdschool II de diploma's waren uitge reikt, gebeurde dit thans ook in de le huishoudschool. De resultaten die hier bereikt werden zijn een compliment voor de staf, omdat van de vele geslaagden er ook nog achttien met lof slaagden. De geslaagden zijn: Primaire opleiding: Anneke Boers, Ridi v. Prattenburg, Ri ta v. d. Bexg, Janny Bos, Ria Bruys Jannie Diepeveen, Ietje v. Dijk, Jansje v. Engelenburg, Bep v. Geerenstein, Alie v. d. Haar, Marijke Houdijk, Fran- cisca v. d. Hoff (met lof), Hennie Hol, Guus v. Hunnik, Corrie Kuipers, Siska v. Leeuwen, Lia Nagel, Erna v. Muiden, Paulien Rebergen, Frens v. d. Rivière, Mieke Schoeman, Ans Weppelman, Ger- da Achterberg, Jannie Achterberg, Alie v. Beek (met lof), Hennie Bosboom, Ma rian v. d. Brandhof, Gonnie v. d. Brink, Tineke v. Dam, Els Demoet, Marian v. Doorn, Hennie Dijkstra, Yvonne Go- verde, Martha v. d. Haar, Joke v. Har- develd, Janny Hasselaar, Ina Huibers (met lof), Marja v. Manen, Janny v. Ra- venswaay, Rita Scholten, Anneke v. d. Scheur, Wouterina Teunissen, Beppie v. Thuyl, Hanny v. Veldhuyzen, Ma- rietje v. Veldhuyzen. Annie Zweeris, Nellie v. Barneveld, Roelien v. d. Brink. Loes Brugman, Wilma Faber. Heinie Harselaar. Beppie v. Hasselaar, Jannie Hensen, Connie v. d. Heuvel, Willie Hol, Eliie Kooiker. Jannie v. d. Kraats. Joke v. d. Kraats, Corine Lochtenberg. Paula Rebergen, Hannie v. Schaik, Ria v. d. Scheur, Siska Schuilenburg, Jan- neke Slotboom, Mary Takken, Fis v. Tuil, Herma de Waal. Jannie v. Woer- dekom, allen te Veenendaal. Rika v. Baaren (met lof), Rhenen. Hilda v Bar neveld. Paula v. Barneveld, Jannie v. d. Bos, Hanneke v. d. Bosch, Ina Diepe veen, Renske v. Dijk (met lof). Joke De voorzijde van de a. premie woningen valt A? op door de luifels boven de deuren. maar dan blijft er voor moeder geen ruimte meer om de oude kleren en der gelijke op te bergen. Algemeen Het gehele plan zal een fraaie bij drage vormen voor de Engelenburg De huizen hebben een leuk silhouet, ter wijl de ruimte tussen de verschillende huizen ruim gehouden is, zodat er ook nog groen overblijft. Voor de vieren zestig woningen zijn 26 garages ge pland, zodat in de toekomst zeker 38 wagens buiten moeten slapen, want het is aan te nemen, dat deze wijk in de toekomst evenveel wagens zullen zijn als huizen. Misschien en dat is een zaak voor het gemeenbestuur is er echter nog een oplossing te vinden, dat aan dit euvel wordt voldaan. Prettig wonen zal het er zeker zijn terwijl de huizen aan redelijk te stellen eisen wel voldoen, ondanks de kleine aangestipte tekortkomingen, die het bouwfonds ook niet alle helpen kan omdat er zeer stringente voorschriften bestaan, op dit gebied, uitgegeven door de regering. Doorn, Greetje de Gooyer, Joke de Kleuver, Carla Kleyer, Riek v. Kruis- tum, Aline v. Leeuwen, Rieka v Schoonhoven, Beppie Schoeman, Jannie Schrijver (met lof), Toos Spies, Gelske Sukkel, Ria Veer, Ria v. d. Voort (met lof) Ellie v. Zanten, allen te Veenen daal. Clasien v. Barneveld (met lof) Beppie v. d. Broek, Ria Görtemöller Hanneke v. Maurik, Ria v. d. Sigten- horst, Janny v. Soest, Gerry v. Vee nendaal, Fieneke v. Veenendaal, Alie v. Wamel (met lof), allen te Ameron- gen. Liesbeth Abrahamse, Alida v. d Berg, Jesje de Roder, Lies Vervat, allen te Eist Utr. Lyda Gijsbertsen, Leersum Loes v. Ree, Lienden. Cobi Bovenschen Nellie de Ridder, Peggy Nathalia, allen te Rhenen. Assistenten A: Ria v. d. Berg, Gera Dekker, Ria Die peveen, Teuni v. d. Dikkenberg (met lof), Mary v. Doorn, Bertie Drost, Jan- neke Drost, Lineke v. Kooten, Errie Lefers, Geusje v. d. Linden, Truus Mer- lijn, Henny Mulder, Leny v. d. Pol, Rita v. Ravenswaay (met lof), Fia Scherren- burg, Lenie v. Wakeren, Joke de Wit, Dini Wijnen, Ans v. Benthem, Maaike Mallan, Finie de Roos, allen te Vee nendaal. Jannie v. Bruksvoort (met lof), Bennekom. Rietje Doornenbal, Riek Veldhuizen, allen te Overberg. Dikkie v. d. Brink (met lof), Sijtje v. Leeuwen (met lof), allen te Renswoude. Joyce Nathalia, Sonja v. d. Pieterman, allen te Rhenen. Rietje v. Bruggen, Gerrie v Eist, Truus Westerhuis (met lof), allen te Scherpenzeel. Assistenten H: Hannie Donkelaar, Anneke Koning, Bet ty Schoemaker, allen te Veenendaal Paulien Benschop, Ada de Lange, allen Garage W. Waayenberg Dr. Slot. de Bruïne- straat 3. tel. 08385- 2771-4251. Veenendaai komst op het vliegveld Zanderij voor hun officiële bezoek aan Suri name, waar zij werden begroet door Premier Pengel (links) en Gouverneur de Vries (op de rug gezien). Prof. dr. J. Severijn uit De Bilt bij Utrecht, eervol ontslagen predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk en oud-hoogleraar aan de rijks universiteit te Utrecht, die zaterdag 2 juli 1966 op ruim 83-jarige leeftijd is overleden, is woensdagmorgen 6 juli 1966 op de be graafplaats „Den en Rust" te Bilthoven begraven. Prof. dr. Johannes Severijn werd op 8 mei 1883 te Utrecht geboren. Hij be zocht eerst de rijks normaallessen in zijn geboortestad en was daarna waar nemend hoofd van de openbare lagere school te Vreeland en onderwijzer aan de openbare lagere school te Maartens dijk bij Utrecht. Naderhand deed hij staatsexamen gymnasium A. en studeerde vervolgens aan de rijks universiteit te Utrecht waar hij op 7 mei 1919 op een proef schrift „Spinoza en de Gereformeerde Theologie zijner dagen" cum laude pro moveerde tot doctor in de fakulteit van de godgeleerdheid. Op 12 oktober 1931 volgde zijn be noeming tot hoogleraar aan de rijks universiteit te Utrecht. In 1951 werd de thans overledene benoemd tot buiten gewoon hoogleraar vanwege de Gere formeerde Bond ter verbreiding en ver dediging der waarheid in de Neder landse Hervormde (Gereformeerde) Kerk aan de rijks universiteit te Utrecht om daar ook nog gereformeer de dogmatiek te doceren. Prof. dr. Severijn heeft in de loop der jaren'vele bestuursfurikties vervuld en zitting gehad in verschillende col leges en commissies. Hij was o.a. lid van het hoofdbestuur van de Nationale Christen Officiersvereniging; lid van het hoofdbestuur van het doofstommen- instituut „Effatha" te Voorburg; lid van de commissie van overleg van de Ne derlandse Hervormde Kerk en lid van de commissie voor de kerkorde; voor zitter van het Convent voor Gerefor meerde Kerken; voorzitter van de Ge reformeerde Bond en hoofdredacteur van „De Waarheidsvriend", lid van de commissie van Beroep van de School raad en lid van het classicaal bestuur van Dordrecht en van dat van Utrecht Ter gelegenheid van het 400-jarig be staan van de universiteit van Debrecen in Hongarije werd prof dr. Severijn in 1938 door het Gereformeerd Collegium benoemd tot ere-doctor. In 1946 werd hij benoemd tot ere-professor van de theologische fakulteit te Boedapest Verder was de thans overledene ge rechtigd tot het dragen van het offi cierskruis voor langdurige militaire dienst. De Regering erkende de ver diensten van prof dr Severijn met hem te benoemen tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. te Leersum. Truus v. d. Poel, Ameron- gen. Corrie v. Doorn. Rhenen. Schakelklas Assistentenopleiding: Ellen Wanders, Veenendaal. Evelien Vermeulen, Renswoude. Leerling verkoopsters: Betsie Broertjes, Beppie Gaasbeek, Maartje Harselaar, Timy Hasselaar. Bertha Mater, allen te Veenendaal. Janske v. Meeteren, Eist (Utr.). Nellie v. Ravenswaay, Dineke Septer, Jennie v. 't Voort, Annie v. Zanten, allen te Veenendaal. Nellie v. Sigtenhorst, Joke v. Spanje, allen te Amerongen. Betsy v. d. Brink, Ede. Marga v. d. Steen, Rhenen. Assitenten N: Gerda v. Amerongen, Johny Meyer. Sylvia Meyer, Bep Veldhuizen, Flora Wanne, Joyce Jullens, Truus Kranen burg, Peggy Labrijn, allen te Veenen daal. Nelie v. Ommeren. Bennekom Reintje Jansen, Ede. Corrie v. d. Brink. Eist (Utr.). Alie v. Eek, Amerongen. An neke v. Kruistum, Overberg. Corrie v Doorn (met lof), Corrie Gerritse (met lof), allen te Rhenen. V.V.B. (Vooropleiding Verzorgende Beroepen): Celia v. Beek, Marja Bos, Anneke v. d. Brink, Ali v. d. Bosch, Joke Klein, Mie ke Kroes, Evelien v. Leeuwen, allen te Veenendaal. Wijntje v. Haren, Benne kom. Toos Bonnet, Maurik. Magda v. Breenen, Corrie v. Eldik, Tonnie Ver beek. Adrie Verwoert, Anke de Vries, allen te Rhenen. Jannie de Leeuw, Wa- geningen. Vormingsklas: Thea v. Dijk, Anke de Gooyer. Nellie Hootsen, Mieke Jansen. Joke v. Leem put, Alet Pilon, Cobi v d. Pol, Rita v. Ravenswaay, allen te Veenendaal. Thea Sterk, Maurik. Koos Sukkel, Nelie Val kenburg, allen te Veenendaal Frieda Kooy, Leersum. Nel. v. d. Berg, Yzen- doora. de grote keuze... de exclusieve modellen... de speciale afdeling... maken het uitzoeken van de bruidsjapon tot een feest vooraf! f Hoofdstraat 89 - Veenendaal -iX -V* -ix ■{x EDE; Bergpoort Zomeravondconcert Jan van Zoelen, orgel; Hans ter Waarbeek, klarinet begin 20.00 uur. OLDEBROEK: Vreewegparcours Motorcross met races van 50 en 125 cc motoren begin 13.00 uur. VORDEN: Circuit De Enk Empo wielerronde 1966 begin 19.30 uur. WAGENINGEN: Margrietplantsoen Larense dansgroep met boe- renkapel begin 19.30 uur. ZUTPHEN: St. Walburgkerk Concert door Jan Welmers begin 20.15 uur. BRUMMEN: Ronde van Brummen Wielerwedstrijd Emper toer ploeg begin 14.00 uur. WINTERSWIJK: Excursies naar de buurtschap Meddo en Ra turn, georganiseerd door de Ned. Jeugdbond voor Natuurstudie. Vertrek per fiets vanaf het postkantoor om 13.00 uur. BAARN: Pekingtuin Zomerconcert begin 14.00 uur. LOOSDRECHT: Café van Dijk Jazzconcours. BAARN: Rondleiding in het Cantonspark, bij de prijs van f0,65 is een kopje koffie of thee in de Pekingtuin inbegrepen, begin 14.30 uur. UGCHELEN: Wildtocht per bus naar Wildkansel Radio Kootwijk. Kaartverkoop uiterlijk op zaterdag bij VW. Minimum leeftijd 7 jaar. AALTEN: Autobustocht Achterhoek-Holterberg vanaf VW-bu- reau begin 13.00 uur. EDE: Openluchttheater Filmvoorstelling begin 20.00 uur. NUNSPEET: Nederlands Hervormde kerk Orgelconcert door Wim v. d. Panne begin 20.00 uur. NIJMEGEN: Opstandingskerk Zomerorgelbespeling begin 20.00 u. OTTERLO: Vanaf het Otterlose Hek van de Hoge Veluwe, Wild- tochten per fiets in het Natuurreservaat. Kaartverkoop op maandag bij VW Otterlo Start om 5 uur in de och tend Duur van de tocht ongeveer 3 uur. VOORTHUIZEN: Tuinfeesten in het park, met medewerking van bekende radio- en t.v.-artiesten. WAGENINGEN: Hervormde kerk Zomeravondconcert Jan van Dommele, orgel en Magda Nieland-Zoutewelle, sopraan. Begin 20.00 uur. BRUMMEN: Hengel wedstrijd H.S.V. De Karper. Inlichtingen VW. EDE: Nieuwe Hervormde Kerk Verl Maanderweg Jan Zwart her denking Begin 20.00 uur. UGCHELEN: Wildtochten per bus naar Wildkansel Radio Koot wijk Kaartverkoop uiterlijk dinsdag bij VW Min leef tijd 7 jaar. WAGENINGEN: Markt Standwerkersconcours begin 10.00 uur. BAARN: Pekingtuin Zomeravondconcert begin 20.00 uur. UTRECHT. Jacobikerk Kerkconcert in de Zomercyclus: Wim v d Hoeven, orgel om 20.15 uur. DOORN: Vanaf Driebergsestraatweg/$tamerweg wandeling door het Gimbornpark van 14.30 tot 16.30 uur. LEERSUM: WV-kantoor start excursie Natuurterrein Leersumse veld om 14.30 uur. AALTEN: Vanaf VW-kantoor Bustocht Rijnland-Westfalen Be gin 13.00 uur. ERMELO: Sportpark, op de Skelterbaan Skelterwedstrijden begin 19.00 uur. HEERDE. Dorpsplein vertrek van Bustocht door Heerde en om geving om 14.00 uur. Kaarten bij VVV VAASSEN Marktplein Wandeling door het kroondomein, begin 19.00 uur. ^^^NINGENMarkt, Kunstmarkt ook vrijdag en zaterdag. WINTERSWIJK. Middagtocht door Duitse grensgebieden. Inlich tingen VW ZEIST: Slottuintheater Internationale Dansgroep begin 20.00 uur. ELSPEET: Nachtwandeling door Elspeter VVV Alleen voor toeristen. UGCHELEN: Wildtochten per bus naar Wildkansel Radio Koot wijk Kaartverkoop uiterlijk donderdag bij WV Min leeftijd 7 jaar. VAASSEN Dropping onder auspiciën WV Start op de Markt om 19.00 uur. WAGENINGEN: Markt, Kunstmarkt ook zaterdag. AMERSFOORT Oude binnenstad Vanaf de Monnikendam'ver trekken de Stadstrompetters voor een rondgang om 10 uur Alleen bij goed weer LIENDEN Betuwse koffietafel op laadplaats Ingense Veer. Opga ve De Roskam te Ommerea Begin 12 00 uur. WAGENINGEN Markt. Kunstmarkt laatste dag UTRECHT Domtoren Carillonbespeling (marktbespeling) door Chris Bos van 11-12 uur. Nicola ïkerk Orgel vesper om 19.30 uur. EDE: Weiland aan Proosdijweg Demonstratie landelijke Rijver- eniging „De Valouwe" om 19.30 uur. bossen. Inlichtingen

De Vallei | 1966 | | pagina 6