Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Sportpark Panhuis lijkt te klein WIST U...? AGENDA De nieuwe Ford Taunus 12 M en 15 M hebben compacte solide V4-motoren. En (natuurlijk] nog veel meer! Vraag ons alles. $0$ B I Verenigingen klagen over gebrek aan toezicht „Politiek hoeft niet vies te zijn" ELST Gevarieerd programma van Ontspaiiningscomité EDERVEEN ACHTERBERG OVERBERG Uitgave: drukkerij „De Gelderse Vallei" Veenendaal Van der Kolk Veenendaal NV f. 110.- Autobanden-Import HOORTOESTELLEN 40e JAARGANG VRIJDAG 23 SEPTEMBER 1966 Nr. 75 Redaktie en administratie: Parallelweg 10 - Veenendaal Tel. 0 8385-2022 (2 lijnen) - Giro 563427 Redaktie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven bij de agentschappen van „De Vallei" in plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 16 cent Speciale kontraktprjjzen op aanvraag Minimum advertentie 40 mm Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,50, elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 2,25 per 3 maanden Losse nummers 25 cent Verschijnt tweemaal per week in: Veenendaal Rhenen Eist Achterberg Amerongen O verberg De Haar Ede Kade Maanderbuurt De Klomp Ederveen Renswoude Scherpenzeel Gebruikers van het Sportpark Panhuis in Veenendaal klagen er over, dat men langzamerhand in de verdrukking komt. De beoefening van vooral voetbal heeft sinds de opening van het Sportpark een dermate grote vlucht genomen, dat het bijna een onmogelijke opgave wordt al de enthousiaste sport beoefenaren aan hun trekken te laten komen. Voor een groot deel neemt DOVO deze aanwas voor haar rekening, want deze vereniging speelde voor de opening van het Sportpark met 12 elftallen en nu met 21. De groei van het aantal jeugdige spelers staat nog niet stil, zodat in de nabije toekomst zeker nog meer elftallen zullen komen. Door het grote aantal voetballers, dat van het park gebruik maakt komt men in de kleedkamers met een groot gebrek aan ruimte, vooral omdat aan de atletiekoefenin- gen en de hockeytrainingen zowel door dames als door heren deelgenomen wordt. Men kan nu een maal niet personen van beiderlei kunne van een kleedkamer gebruik laten maken. Bovendien bestaan er bij verschillende andere gebruikers van het Sportpark grieven ten opzichte van GVVV en DOVO, omdat men vindt dat men niet altijd even prettig behandeld wordt. Beide genoemde verenigingen, heb ben daar zij de grootste zijn van de Sportstichting de opdracht gekregen voor het toezicht op de terrei nen en in de kleedruimten te zorgen. Voorheen geschiedde dit door een terreinknecht, maar door di verse oorzaken heeft men dit aan deze verenigingen gedelegeerd. Bij Unitas, de zondagvoetbalclub, leeft bovendien de grief, dat men moeite heeft de junioren op zaterdag van de velden gebruik te laten maken, en dat terwijl deze hun wedstrijden op die dag spelen moeten. De belangrijkste klacht komt van de trainer van de Veenendaalse Atletiek vereniging, de heer Ter Haar. Volgens hem was alles op het sportpark in or de, toen de heer Bijk, één van de twee door de sportstichting aangestelde ter reinknechten, 's avonds voor het toe zicht op de terreinen zorgde. Deze man had toen de sleutels van alle ruimtes e.d. in zijn beheer en van moeilijk heden was er toen hoegenaamd geen sprake. „Nu is het beheer bij door de beide grootste sportverenigingen aan gewezenen. Deze clubs ontvangen hier voor jaarlijks een vergoeding van f 500,elk. Toch is het voorgekomen, dat een van onze hulptrainers bena derd werd, met het verzoek in het vervolg voor de diensten van deze mensen te betalen, omdat zij speciaal voor de VAV op het terrein aanwezig moesten zijn." Van Unitas komt de klacht, dat enige tijd geleden tijdens een training plot seling de lichten boven het veld wer den uitgedraaid. Dit zonder daarover iets te zeggen, tegen de trainer, de heer Zupelli. Deze ploeg voelt zich on eerlijke concurrentie aangedaan door de zaterdagverenigingen en kan zich niet aan de gedachte onttrekken, dat het feit dat zij op zondag voetballen hiervan een der oorzaken is. Volgens Unitas-kringen is het bovendien iede re week weer moeilijk de wedstrijden van de junioren te laten doorgaan. Een dergenen die tevreden is over de huidige gang van zaken is de heer Ouwerkerk, secretaris van DOVO. Vol gens hem waren er ten tijde van de heer Bijl ook wel eens moeilijkheden, zodat ook die regeling niet alles was. Hij vindt het logisch, dat al degenen, die zich bij zijn vereniging aanmelden willen voetballen. De leden van de Veenendaalse Sport stichting zijn wel bereid toe te geven, dat het wel eens moeilijk gaat op het sportpark. Volgens een van hen, de heer Boers is het een kwestie van im proviseren om alles te laten draaien. „Het optimale kan nooit bereikt wor den", zei hij. Volgens de heer W. van Offeren, se cretaris van de Sportstichting is het niet meer dan natuurlijk, dat de heer Bijl van zijn taak in de avonduren ontheven werd. Per slot van rekening is deze terreinknecht en heeft hij geen toezichthoudende taak. Hij ontkent niet dat er mogelijke wrijving is op het sportpark, maar omdat hem geen of ficiële klachten bereikt hebben, kan hij hier niets van zeggen. Bovendien komt hij niet vaak genoeg op het dat men enige tijd geleden veel witte strepen geschilderd had in Veenendaal? dat een aantal hiervan terecht zijn ge komen in de Hoogstraat? dat het enige tijd geduurd heeft, voor dat het publiek eraan gewend was en wist wat ze betekenden? dat men vorige week de Hoogstraat van een nieuwe slijtlaag voorzien heeft? dat hierdoor de witte strepen en andere tekens vrijwel onzichtbaar geworden zijn? dat men nu dus dubbel goed moet op letten, omdat ze toch geldig blijven? sportpark om dergelijke dingen zelf te kunnen beoordelen. De heer Hermans, die als lid van de sportstichting belast is met de verde ling van de velden wees de klacht van Unitas over de moeilijkheden, die zij ondervindt op zaterdag af. Al de wed strijden worden ingepast in het pro gramma, dat op een zaterdag in het sportpark wordt afgewerkt. Met de heren Ter Haar en Hofhuizen, resp. van Atletiekvereniging en Hockeyclub, zei hij kort geleden een gesprek gehad te hebben over de verdeling van de velden. Alles is toen in het reine ge bracht, zei de heer Hermans, die er verder aan toevoegde, dat het voor de door GWV en DOVO aangestelde ter reinverzorgers toch een kleine moeite is om op de avonden dat andere ver enigingen trainen het licht aan en u te draaien en voor de sleutels te zor gen e.d. Verder bestaat er volgens hem geen reële wrijving, maar zijn er in sommige verenigingen enkelen die zich in de hoek gedrukt voelen. Door de leden van de Sportstichting wordt ontkend noch bevestigd, dat de regeling op het Sportpark, waarbij twee clubs een bedrag krijgen om voor het toezicht te zorgen ongeveer f 800, per jaar voordeliger is, dan dat men dit door de heer Bijl laat verzorgen. Het aantal klachten, dat er is wijst echter duidelijk op een overbevolking van het Sportpark. In het snel groeiend Veenendaal is dit niet onbegrijpelijk, maar een oplossing is niet licht te vinden. Uitbreiding mogelijk De wethouder van Sportzaken, de heer R. Koppenberg stelde, dat er in dien er behoefte is aan nieuwe en of betere sportaccomodatie hiervan voor stellen moeten komen uit de Sport stichting. Deze stichting is indertijd opgericht met het doel ondermeer voor stellen in deze richting te kanaliseren, en ze in een stroom onder de aan dacht van het college te brengen. Het was hem bekend, zo zei hij, dat de kleedruimtes te klein geworden zijn. Het bestuur van de sportstichting is zich reeds aan het beraden, wat er in dit opzicht gedaan kan en moet wor den. Indien het sportpark te klein zou zijn dan zal er zeker een voorstel ge daan moeten worden op een of andere manier tot uitbreiding van de beschik bare accomodatie te komen. De Sport stichting zal hiervoor zeker plannen indienen en dan zal de raad ze moeten goedkeuren en eventueel de gelden er voor beschikbaar stellen. Ook spreekt uiteraard de financiële toestand, waar in rijk en gemeente zich momenteel bevinden een woordje mee in deze materie. Overigens verwonderde de wethouder het niet, dat het aantal le den van de verenigingen stijgende is. Het is volgens hem al veel vaker ge bleken, dat een goede accomodatie nog meer behoeften schept. Hij hoopte dat men in de toekomst nog weer wat voor de sport kan doen. Een tweede sport park moet niet uitgesloten worden ge acht voor de (verre?) toekomst. L. R. A. ESTER IN AFSCHEIDSGESPREK Niet vaak zal het gebeuren, dat iemand, die nog geen zeven jaar in Veenendaal gewoond heeft een algemene bekendheid geniet. Een derzulken is de scheidende districtebestuurder van de Nederlandse christelijke bond van werknemers in de textiel- en kledingbedrijven, de heer L. R. A. Ester. Per 1 september 1959 werd hij in deze functie benoemd, een half jaar later vestigde hij zich met zijn gezin in Veenendaal en in september 1962 begon hij deel uit te maken van de Veenen daalse gemeenteraad voor de Anti-Revolutionaire Partij. De heer Ester werd in 1931 in Zutphen geboren. In deze plaats behaalde hij het HBS-diploma aan het Christelijk Bauderiuslyceum. Later was hij er in administratieve functies werkzaam. Toen al was hij actief in de politiek. In zijn geboorteplaats is hij jarenlang voorzitter van de AR-jeugdorganisatie Arjos geweest, deed hij veel aan propaganda voor zijn partij en maakte deel uit v. h. bestuur van de plaatselijke kiesvereniging. Vanaf de eerste dag, dat hij in Veenendaal woonde heeft hij actief aan het politieke leven in deze plaats deel genomen. Nog een opname van een leuk uitge dost jeugdgroepje tijdens de Lampe- gietersavondoptocht. Gert en Hermien Timmermans, Herbert Joeks en Chic en Co Op vrijdagavond 4 november wordt door het Elsterse Ontspanningscomité „Oranje Wit" een gevarieerde muziek- en dansavond georganiseerd in de jeugdherberg „De Eikelkamp", waar aan door de gerenommeerde artiesten Gert en Hermien Timmermans, Her- bert Joeks en Chic en Co medewerking verleend zal worden. Het ontspanningscomité heeft, ge zien de uitgenodigde artiesten, een bij zonder goede avond in het vooruitzicht gesteld. Gert en Hermien Timmermans vormen een beroemd zangduo, dat de laatste tijd telkenmale met bijzonder goede schlagers op de markt komt. Herbert Joeks is vooral bekend om zijn rollen als miezerig burgermanne tje, o.a. in Stadhuis op Stelten, terwijl ook Chic en Co op vele successen kun nen bogen. Voor de dansmuziek tijdens het bal- na zal de Red White and Blue Stars zorgen. Kaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar bij J. Zomer, Rijksstraat weg 70, Eist. EHBO-vereniging maakt zich klaar voor wintermaanden Zoals elk jaar zullen ook nu weer tijdens de wintermaanden cursussen door de EHBO Eist verzorgd worden, waarvoor men zich tot 8 oktober kan opgeven. Onder leiding van ervaren instructeurs en een arts zullen op maandagavond deze cursussen gehou den worden, terwijl men verwacht dat in mei '67 de examens afgenomen zul len worden. De EHBO bezint zich nu reeds goed op de komende koude maarden, tij dens welke de deuren van het Wijkge- bouw voor nieuwe cursisten wijd open zullen staan. Een ieder die interesse heeft, kan vóór 8 oktober kontakt op nemen met de secretaris, de heer J. v. d. Berg. Vissersweg 36, of zich wen den tot één van de leden van het pro- pagandacomité, te bereiken op de vol gende adressen: Rijksstraatweg 61 A, Woudweg 12 of Driftweg 18. De lessen zullen op maandagavond gegeven worden, van 8 tot 10 uur en zullen onder leiding staan van een arts en ervaren instructeurs. Men hoopt dat, als alles vlot verloopt de nieuwe cursisten in mei '67 examen zullen kunnen doen. Het keuringscommielid de heer H. Smit uit Zwolle was afwezig wegens 'n autoongeval, waardoor zijn taak door de heer A. van Roekei uit Veenendaal waargenomen werd. Enkele uitslagen: Hengstveulens: 2de prijs voor M. de Ridder, Woudenberg. Merrieveulens: le prijs voor W. Beyer, Veenendaal; M. Dekker, Veenendaal: G. v. Doorn, Vee nendaal. 7- en 8-jarige merries: W. de Wijde, Ederveen, 2e prijs. 13 jaar en ouder: G. de Haas, Veenendaal, 2e prijs. Stermerries: le prijs voor G. Henken, H. J. Beyer (beiden Veenendaal). Dit zijn slechts enkele uitslagen. Vele prijzen gingen naar paardeneigenaren uit de omgeving. De bekers waren beschikbaar gesteld door diverse belangstellenden, waaron der veevoederhandelaren en melkfa brieken. Damclub D.C.E. speelde in Ede Voor het eerst gingen de Ederveense dammers eens uit dammen, hetgeen een goede oefening was voor de a.s. competi tie.. DCE bracht het in het nederiaagtoer- nooi tegen EDV 2 te Ede tot 97 hetgeen men zeker niet verwacht had. De standen waren als volgt: resp. Eder- Tussen een erehaag van collega's uit het Hervormd Bejaardencentrum De Engelenburgh verliet mej. B. Oudhui zen donderdag de Sionskerk, waar zo juist haar huwelyk met de heer N. van Tellincen bevpetfed was. 'U vraagt waarom ik die functie van districtsbestuurder geambieerd heb,' zegt de heer Ester, 'niet omdat ik er financieel beter van werd, integendeel, ik ging er iets op achteruit in salaris. Nee, het was echt een soort idealisme. (Het komt er aarzelend uit, want de heer Ester is er de man niet naar grote din gen over zichzelf te zeggen). 'In het werk, dat ik voor de bond hier heb ge daan, heb ik altijd gestreefd naar een goede democratisering van de vakbond. Onze bond is een der meest democratisch opbouwende. Alle besturen bestaan voor het merendeel uit onbezoldigden, zodat de 'gewone' leden een goede inspraak hebben. Ik heb me ook nooit de meerdere van deze leden gevoeld. Het was wel m(jn taak leiding te geven, maar het eigen lijke beleid moest mijns inziens uit het bestuur komen. Er wordt veel gesproken over mondigheid in de vakbeweging, op mijn manier heb ik geprobeerd hiervan een stuk waar te maken.' Vraag alles over de nieuwe 12 M en 15 M seri< bij uw OFFICIAL DEALER Kerkewijk 128 - Veenendaal - Tel. 08385-2244 Off. Ford dealer voor: Veenendaal-Rhenen-Elst (U.)-Amerongen-Leersum-Maarsbergen - Rens- woude-Ederveen. FORD - MEER AUTO VOOR UW GELD 'Politieke belangstelling heb ik altijd gehad. In mijn jonge jaren liep ik iedere discussie die er over de overeenkomsten met Indonesië gehouden werden af. Dat was toen het belangrijkste probleem in de politieke ontwikkeling. Opvallend was. dat men toen meer openheid in het be leid betrachtte, dan nu veelal gebeurt. En openheid in de politiek vind ik heel belangrijk. Ik heb altijd geprobeerd zo duidelijk mogelijk mijn standpunt te la ten blijken. De kiezers hebben recht om te weten, welk standpunt de door hen gekozen vertegenwoordiger in bepaalde zaken inneemt. Dit standpunt moet dan duidelijk zijn en in overeenstemming met het geweten van de gekozene; mooipra- terij, er omheendraaien of gladheid in de politiek keur ik beslist af. Dit maakt politiek tot iets vies. En politiek behoeft helemaal niet vies te zijn.' 'Ik zou graag,' zo zegt de heer Ester. full-time politicus zijn. Ik durf er ge rust voor uit te komen, dat ik een functie van kamerlid ambieer, hoewel het waarschijnlijk zou betekenen, dat ik mijn werk in de vakbeweging min of meer op moet geven, omdat het lidmaat schap van onze tweede kamer, hoe an deren daar ook over mogen denken, vol gens mij de gehele tjjd van iemand vraagt. Behalve het gewone kamerwerk moet men ook nog voeling houden met allerlei maatschappelijke instanties om op de hoogte te blijven, van wat daar gebeurd. Als politicus kan men op het collectieve vlak zoveel voor de gemeen schap doen. Dat heeft mij ook altijd aan getrokken in Veenendaal, tijdens mijn raadslidmaatschap. In Veenendaal is een enorme ontwikkeling aan de gang, die ik graag nog meer van nabij had ge volgd. waaraan ik graag nog mede lei ding had blijven geven. Het spijt mij werkelijk, dat ik Veenendaal heb moe ten verlaten. Maar het is niet mogelijk een carrière, die men eenmaal gekozen heeft op te geven voor een raadslid maatschap, hoe belangrijk dit in feite ook is.' De heer Ester wordt thans Bondspen- ningmeester van Unitas. Zijn kantoor is in Utrecht, maar zijn werkterrein is het gehele land. In zijn functie zal hij nog veel in contact blijven met Veenendaal, wat een belangrijke afdeling van zijn SLUITINGSTOCHTEN NCWB Onder auspiciën van de NCWB wordt door de Amerongse wandelvereniging De Woudlopers de laatste wandeltocht van dit seizoen georganiseerd. Deze sluitingstochten worden gelopen op zaterdag 22 oktober a.s., over afstan den van 10 en 18 km. Voor de deelnemende verenigingen wordt een keur van prachtige bekers beschikbaar gesteld. Start en finish van deze tocht vinden plaats bij De Bliscap, terwijl het gehele parcours is uitgezet in de prachtige bossen, die Amerongen omringen. Gestart kan worden tussen 13.30 en 14.30 uur. DRS. JOEKES IN AMERONGEN Op uitnodiging van de afdeling Ame rongen van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie zal de financiële deskun dige van doze partij in de Tweede Kamer drs. Th. H. Joekes een lezing houden. De avond wordt belegd op woensdag 28 september in Het Dorpshuis en be gint om 20 uur. De toegang is voor ie dereen vrij. KOLLEKTE KANKERBESTRIJDING De kollekte ten behoeve van het Kon. Wilhelmina Fonds voor de Kankerbe strijding heeft in Amerongen een totaal bedrag opgeleverd van 1.754,18, het geen een nieuw record betekent. Er is echter ook veel geld nodig om deze ge vreesde ziekte te kunnen tegengaan. Langs deze weg worden alle koliek- tanten en gevers van harte dank gezegd voor het bijeenbrengen van dit bijzonder mooie resultaat. UITSLAG KEURING FJORDEN- PAARDEN Op het Bruinhorsterpad was het één dezer dagen een ongekende drukte, het geen zijn oorzaak vond in de fjorden keuring die gehouden werd op het ter rein van de heer G. Liefting, zeer mooi gekozen en met een goede gelegenheid om auto's te parkeren. Er was grote belangstelling voor deze keuring, hetgeen wel blijkt uit een aan tal van 100 paarden die op het toneel verschenen. bond vormt. Helemaal uit het oog ver loren wordt deze vrijwel algemeen ge achte persoonlijkheid dus niet. Veel zal hij voor de Veenendalers in de textiel nijverheid iverkzaam kunnen blijven doen. En mocht zijn wens om tot kamer lid gekozen te worden in vervulling gaan. dan heeft men in hem een volksverte genwoordiger, die zeker met de belan gen van de 'gewone man' rekening zal blijven houden. Wij wensen de heer Es ter ,ide aan het slot van het gesprek nog eens beklemtoonde dat hij het spijtig vond Veenendaal te moeten verlaten, veel succes in zijn nieuwe functie. veen en Ede G. v. Heerdt-Niet aanwezig 20; B. v. d. Ziel-Greeve 11; S. Vier- winden-Stuivenberg 02; J .Boeve-Ver- meulen 02; A. Wegen-Paap 20; G. J. Dikkenberg-Jansen 11; B. Post-de Rui ter 1—1 B. v. Beek-v. d. Kuij 2—0. In het Groene Kruis gebouw speelden de overige leden door met de onderlinge competitie, de uitslagen hiervan waren: D. v. Heerdt-T. Middelman 02; G. Vlas- tuin-J. de Koning 20 Volgende week speelt de gehele vereniging weer door met de onderlinge competitie. Plattelandsvrouwen hadden een boeiende spreker De plattelandsvrouwen van de CPB afd. Ederveen kwamen maandagavond bijeen in de bijgebouwen van de N.H. kerk. De opkomst van de dames was behoorlijk men schatte op c.a. 50 leden ook deze avond melden zich weer 4 nieuwe leden zodat men nu een vereniging heeft van 71 leden, één der grootste en sterkste verenigingen van Ederveen is het thans. Men had voor deze avond de heer J. Jansen leraar Pe dagogiek te Bennekom gevraagd. Hij sprak over het onderwerp „Wie ben ik". De heer Jansen onderscheidde de men sen in drie groepen t.w. de apsodutisten ELIER CB HORL< JUWELIER Ht H <l(|> I „i m HORLOGER perfectionisten en relationisten. elke groep heeft goede en verkeerde eigenschappen Het was voor de leden een zeer interes sant onderwerp en werd boeiend uitéén gezet door de heer Jansen, waarna er nog enkele vragen werden gesteld. In de vaca ture penningmeester werd gekozen mevr v. d. Ziel, die deze benoeming ook aan aardde. nadat enkele dingen in verband met de jaarvergadering besproken waren en er gelegenheid gegeven werd voor de rondvraag, werd de vergadering gesloten Onze NEL lERVICE •en begripl Fluiterstraat 78 - Veenendaal Tel 08385-4395 BEROEP AANGENOMEN Nadat de hervormde gemeente van Ach terberg gedurende 3>/ï maand vacant was geweest, zal er binnenkort weer voorzien worden in deze vacature, nu ds. J. v. d. Haar uit St.-Maartensdijk (Zld.) het op hem uitgebrachte beroep heeft aangeno- HET WAS WEER ZOVER Dat er ook in Overberg door vele ouders koortsachtig gewerkt is achter de schermen bleek afgelopen dinsdagavond overduidelijk, toen de zo zachtjesaan tra ditioneel geworden Lampegietersavond weer is gehouden. Al ver voor de afge sproken tyd liepen er op het verzamel punt vreemd uitgedoste figuren rond van een mannetje met een hoge rug tot een by na onherkenbare „grote onbekende". Het zou te ver voeren alle groepen op te noemen. Na beoordeling door de jury ging de le prijs naar Ineke en Joke darijs en Maria Therèse Geurts, voor stellende een zigeunergroep, waarbij de waarzegster natuurlijk niet ontbrak. De 2e prijs ging naar Gerard Spruit, Trix van Vliet en Tineke Koopman. De 3e, 4e, 5e en 6e prijs kregen achtereenvolgens Nelly v. d. Klift, Netty Dek. Chris Blaas. Jaantje van Gent en Marietje Ploeg. Voor de muzikale omlijsting bij de rond gang zorgde Jantje Konings, die voor de vele verzoeknummers niet opzij ging. Mede dank zij de spontane medewer king van de politie uit Amerongen had een en ander een rustig verloop. VEENENDAAL Vrijdag 23 september Eierhal, Bazar Leger des Heils. Zaterdag 24 september Eierhal, mid dag en avond bazar Leger des Heils. Tafeltennisdag SKF. Maandag 26 september DS oefen avond EHBO. Dinsdag 27 september OCB-gebouw contactmiddag bejaarden (vrou wen). RHENEN Zaterdag 24 september Panorama molen 20.00 uur Beatavond Malle molenclub. ELST Zaterdag 24 september Muziektent 17.30 uur start lampionoptocht. AMERONGEN Woensdag 28 september Dorpshuis 20.00 uur Bijeenkomst VVD, spre ker drs. Joekes. SCHERPENZEEL Zaterdag 24 sept.: Os-ka-di dans avond in hotel Boszicht, met medewerking van de Mc. Needies. BIOSCOOP Luxor-theater Veenendaal Vrijdag en zaterdag 19.30 uur en zondag 15 00 uur Inspecteur Clou- seau slaat weer toe, 14 jaar en zondag en maandag 19.30 uur De zevende dageraad, 18 jaar. met afdeling contactlezen ANATOMISCHE BRILAANPASSING ZIEKENFONDSLEVERANCIER Tel. 3184 - Hoofdstr. 51 - Naast de apotheek

De Vallei | 1966 | | pagina 1