Europese titelstrijd pentathlon voor landenteams in sporthal DWS in Jaarbeursbekerduel kansloos tegen Leeds United SUCROSA I SUCROSA GVW-jeugd gaat in 1967 wellicht naar Rusland Winst en verlies voor hockeyers Candia'66 krijgt clubhuis DES-uitvoering PIKEUR RITMEESTER FC Twente bedwong Oostduitse selectie Janny van Eyck-Vos won gouden plak D.E.S.-heren binden de strijd aan tegen de buikjes D.O.V.O.-familie kijkt naar Olympische film NSVS aanvalslinie speelde te traag is fantastisch! H. v. Dijk won .A.C.-rit Scherpenzeel-schutterij weer goed op dreef 't Sticht organiseert avond-oriëntatierit Strafschop bracht Scherpenzeel nog een gelijk spel D.E.V. distantieerde zich van D.V.S.A. Piet van Soest kreeg Kulan-beker Arbiter liet verstek gaan Dames van Panters morgen tegen Spirit Biljartpremière in Amersfoort Bedrijfssteun Inter bindt strijd aanmet„boosoog Organisator Krouwel beschikt over goede contacten (ook voor hem!) 10 dagen Reis betaald ...IN HET HELDER GELE BLIKJE Pagina 11 WOENSDAG 19 OKTOBER 1966 AMERSFOORT Van woensdag tot en met zondag 11 december zal Amersfoort het middelpunt zijn van de Europese biljart-elite. In de sporthal zal dan het eerste Europese kampioenschap pentathlon voor landenteams worden gespeeld, het grootste biljarttoernooi, dat ooit in Nederland werd ge houden. Naar alle waarschijnlijkheid zullen hieraan deelnemen de vertegen woordigende ploegen van Nederland, Frankrijk, West-Duitsland, Spanje en Oostenrijk, die elk uit vijf spelers bestaan, namelijk voor de spelsoorten libre, kader 47/2, bandstoten, kader 71/2 en driebanden. Landen met cracks als Ceulemans (België), Marty (Frankrijk) en Scherz (Oostenrijk) zullen in dit geval nog vier andere spelers moeten opstellen. Hierdoor zal deze kracht meting pas echt een landenwedstrijd gaan worden. In Internationale biljartkringen wordt de organisatie van dit grootse evene ment hoog gewaardeerd. Dit blijkt wel uit het feit, dat ondanks het feit, dat het bestuur van de KNBB in 1965 bij de CEB aandrong op vermindering van het internationale wedstrijdprogram ma toch begin juli, in Stresa, het voor stel tot het houden van een landskam pioenschap unaniem werd aanvaard. In 1959 reeds werd in Amersfoort 'n invitatietoernooi gespeeld. Dit had de zelfde opzet als het Europese kam pioenschap pentathlon voor landen teams. Er waren toen eveneens zes landen vertegenwoordigend. België won het toernooi, tweede werd Duitsland en Nederland, dat met twee ploegen deel nam, werd derde en vierde. Jarenlang heeft men in Amersfoort gehoopt een dergelijk groots toernooi, dat toen een der hoogtepunten van de viering van het 500-jarig bestaan van de stad was, te kunnen herhalen. Wel nu, het twintigjarig bestaan van het district „Eemland" van de KNBB, waarvan Amersfoort een belangrijk on derdeel is, was een prachtige aanlei ding daartoe. Het grootste probleem, dat van de financiële barrière is, is door de wel willende medewerking van drie Amers- foortse bedrijven inmiddels opgehe ven. Ook de plaatselijke overheid en enkele andere organisaties hebben hun steun toegezegd tot het welslagen van deze unieke gebeurtenis. De directeur van de Amersfoortse Stichting voor Li chamelijke Opvoeding en Sport, de heer B. Verschuur, en van de plaatse lijke VW, de heer J. R. Laming, heb ben een belangrijk deel van de orga nisatie op zich genomen. Om het mogelijk te maken om in de Sporthal te biljarten moeten er" specia le voorzieningen worden getroffen om de vier zware biljarts op de verende vloer vast te kunnen plaatsen (als rot sen in de branding!). De vloer zal in december een heel ander aanzien krij gen. Hij wordt namelijk geheel belegd met Heugafelttapijt, terwijl rondom de biljarts dan nog rubberlopers komen te liggen. Aan. de ceremonie protocolaire zullen medewerken het Jachthoorn- en Tam boerkorps van Bronswerk-Feijenoord, dat tijdens het .Wereldmuziekfestival in Kerkrade de eerste prijs won, en 't Majorettenkorps van dezelfde firma. Inzet van dit kampioenschap is een zilveren trofee, die vervaardigd is door de Amersfoortse kunstenaar Louk Lafe- ber. Deze cup zal worden aangeboden aan de Confédération Européenne de Billard als eeuwigdurende wisselprijs. „Het grootste biljarttoernooi aller tij den", naar de woorden van KNBB oud- voorzitter drs. Van Vliet, „wordt niet alleen onderstreept door het aantal deelnemers. Meer nog zal tot de ver beelding spreken, dat de sterkste spe lers van de wereld, de nummers één van alle spelsoorten en vrijwel alle houders van de Euijropese en wereldre cords, in Amersfoort hun krachten zul len meten". LEIPZIG De Enschedese eredivi sieclub FC Twente kwam dinsdag in Leipzig tot een doelpuntloos gelijk spel tegen een Oostduits selectieteam. De wedstrijd, die bedoeld was als oefen wedstrijd in voorbereiding voor de ont moeting RuslandOost-Duitsland zon dag a.s. in Lugansk, werd door 2000 toe schouwers bijgewoond. AMSTERDAM DWS zal wel met weinig illusies volgende week woens dag naar Leeds reizen om daar de re turn tegen United in de tweede ronde van de jaarbeursbeker te spelen. Want In het Olympisch Stadion verloren de Amsterdammers dinsdagavond kans loos met 1-8 van deze sterke Engelse eerste-divlsieclub, die liefst acht ex- en huidige internationals in de gelederen heeft. Technisch waren de Amster dammers veruit de minderen van de Engelse profs, die een vrij gemakke lijke avond hadden en het na 0-8 wat kalmer aan deden, waarschijnlijk om thuis nog wat toeschouwers te trekken. In de eerste tien minuten was het Engelse overwicht nog niet tot uitdruk king gekomen. Toen kon Geurtsen met een ver en hard schot de Engelse de fensie, waarin Jackie Charlton, de held van het Engelse wereldkampioen schapselftal, boven zijn medespelers uitstak, in gevaar brengen. Maar na dat Leeds in de elfde minuut uit een vrije trap door Bremner op 0-1 was ge komen, verhoogden de Engelsen het tempo en het was een wonder, dat de achterstand van DWS bij de rust tot 0-2 een doelpunt van de Zuidafrikaan Johansen beperkt bleef. Onmiddellijk na de hervatting bracht de zeer ge vaarlijke rechtsbinnen Greenhof de stand op 0-3 en toen kreeg DWS wat ruimte. Er kwamen enkele kansen voor de Amsterdammers en vooral voor Piet Kruiver, de enige volwaardige tegen stander voor Leeds. Maar de blonde Zaankanter had weinig geluk met zijn schoten en kopballen. Tenslotte redde in de allerlaatste minuut Piet Boogaard de eer voor DWS toen de Engelse rechtsback blunderde. Opstellingen: DWS: Jan Jongbloed; Jan van der Zande, Theo Cornwall, Tonny Adam, André Pijlman; Jos Vonhoff, Piet Boogaard; Frans Geurt sen, Piet Waayenburg, Piet Kruiver, Rob Ttensenbrink. Leeds United: Gary Sprake; Paul Reeney, Jack Charlton, Willy Bell, Bil ly Bremner, Norman Hunter,. Mike O' Grady, Jimmy Greenhof, Paul Made- ley, Johnny Giles, Albert Johansen. 4DVERTENT/F NAPELS „Supporters van de voetbalclub hebben een „boos oog" in dienst genomen on er in de vaart uit te halen bij Internazionale uit Mi laan", meldt het dagblad „Momento Sera". Inter staat aan kop in de competitie, met Napels op de tweede plaats. Bijgelovige supporters van Napels menen in ,Don Ciccillo de Muzikant" het boze oog te hebben gevonden, dat hun cub voorbij Inter kan brengen. Don Ciccillo heeft de reputatie, dat als hij door zijn bril zonder glazen een persoon strak aankijkt, die per soon onvermijdelijk struikelt. Naar verluidt is Don Ciccillo gehuurd om alle wedstrijden van Inter, zowel uit als thuis, bij te wonen, beginnend a.s. zondag tegen Brescia in Milaan. MEXICO CITY I)e Nederlandse atlete Janny van Eyck-Vos heeft tydens de Kleine Olympische Spelen in Mexico- City een gouden medaille voor Neder land veroverd. Zy won op de eerste at- letiekdag de finale 400 meter in 55.7 sec., 0,1 sec sneller dan de Westduitse Antje Gleichfeld. De Hongaarse Szabo Nagy werd met 55.9 derde. Janny van Eyck-Vos ontving haar gouden medaille uit handen van Av.ery Brundage, de president van het Interna tionaal Olympisch Comité. De uitslagen van de finale luidde: 1. Janny van Eyck-Vos (Ned.) 55.7; 2. Antje Gleichfeld (W. Did.) 55.8; 3. Szuzsa Szabo Nagy (Hong.) 55.9 4. Ani ta Wörner (W. Did.) 56.8. ELST Sinds kort is de gymnastiek vereniging DES gestart met een sport avond voor al wat oudere heren, die wel wat willen afslanken. Iedere maan dagavond zal vanaf half tien onder lei ding van een instructeur voldoende ge legenheid bestaan om wat overtollig ge wicht kwijt te raken. VEENENDAAL Voor de leden en donateurs van de voetbalvereniging DOVO zal hedenavond de 2y2 uur duren de film over de in 1964 te Tokio gehou den Olympische Spelen worden vertoond. De ontspanningscommissie van DOVO is blij deze interessante film over dit machtig sportgebeuren in de kantine van 't Sportpark Panhuis te kunnen draaien. Reeds vier maanden geleden heeft men contact opgenomen met de Nederlandse Sportfederatie. Aangezien ook een aan tal bioscopen deze prachtige film aange vraagd had acht de ontspanningscom missie het een voorrecht de film nu al aan leden en supporters te kunnen pre senteren. VEENENDAAL Door de nederlaag die NSVS zaterdag moest incasseren, konden de Veenendalers .de onderste plaats in de tweede klasse A van de afdeling Utrecht niet verlaten. De Veenendaalse voorhoede kon wei nig uitrichten tegen de achterhoede van Hulshorst, mede door het tempoloze spel van de NSVS-voorhoede. Ook het als rechtsbuiten opstellen van de in voorgaande wedstrijden keepende Van Beek, bracht niet voldoende vaart in de aanval. Voor de rust kon de bezoekende ploeg twee keer scoren. Enkele tegenaanval len van NSVS werden gemakkelijk on derschept door de verdediging van Hulshorst. Van Kesteren probeerde het daarom maar enkele keren alleen, maar telkens werd hij gestuit. Door twee doelpunten na de hervat ting nam Hulshorst tenslotte een 4-0 overwinning huiswaarts. ADVERTENTIE In plaats van suiker. Goedgekeurd door de N.V.S. zonder saccharine, voor de slanke lijn! VEENENDAAL. Zaterdag werd door de MAC Veenendaal een oriënte- ringsrit georganiseerd, waarvan de route door de Veluwse bossen leidde. Winnaar werd H. van Dijk uit Veenen daal (137 strafpunten). De tweede plaats werd met 159 strafpunten inge nomen door de heer Dees uit Epe. VEENENDAAL „In '65 gingen we met een groep van 20 jongeren van de voetbalvereniging GVVV naar Siegburg, een plaats in West-Duitsland, dichtbij Bonn. Dit jaar trokken we met evenveel jongens tot voorbij het ijzeren gordijn en werd er in Dresden en Oost-Berlijn gevoetbald. Eveneens zijn we enkele maan den geleden met een grote groep naar een stadje in de nabijheid van Königswinter in West-Duitsland gegaan. Volgend jaar gaan we naar Polen en misschien naar Rusland." Dit zegt hoofdagent Krouwel van de Veenendaalse politie. Hij is de man, die deze bijzonder verre tochten voor GVW-jongeren heeft georganiseerd. Deze reizen acht hij van groot nut: „Het internationale contact wordt er mee bevorderd", zegt hij. „Je komt, wanneer je tussen die mensen bent, tot gewaar wordingen die volkomen vreemd voor je zijn. Je had je een ander oordeel gevormd over land en volk". tochten zal leiden naar de stad Krakow in Polen, waar GVVV zal aantreden in een wedstrijd tegen de jeugd van Polen. Hoofdagent Krouwel schijnt voor gro te afstanden niet terug te schrikken. Ondanks het feit, dat hij niet meer deel uitmaakt van het jeugdbestuur van GVVV, heeft hij toch opnieuw een tocht op touw gezet. Tocht is eigenlijk te zacht uitgedrukt. Wereldreis zou beter zijn. Het ligt na melijk in de bedoeling dat een jeugd groep van GWV het komende jaar met Pinksteren naar Rusland zal gaan. Dat de organisatie van zo'n onderne ming geen kwestie van luttele dagen is, behoeft geen betoog. De heer Krouwel: „Voor de eerste reis in 1965 nam ik contact op met o.a. de Oostduitse Voetbalband en 't Minis terie van Sport- en Jeugdzaken. Voor dat uiteindelijk het vertreksein gegeven kon worden, waren er zeker zes a ze ven maanden van voorbereiding ver streken. In het begin de aanschrijvingen, daarna visums en verzekeringen, om maar wat te noemen". SCHERPENZEEL. Zaterdag heeft de schutterij van „Scherpenzeel" da nig huisgehouden in de wedstrijd tegen SOVA in Amersfoort. Maar liefst ze ven keer wisten de Scherpenzelers de weg naar het doel goed te vinden, ter wijl de achterhoede nauwelijks moeite had met de SOVA-voorwaartsen. Voor al Mandersloot en Weatereng toonden zich deze middag trefzeker. In de eerste periode waren beide partijen goed tegen elkaar opgewas sen. Toch bleek na enige tijd Scherpen zeel de gevaarlijkste formatie te zijn. In de 16e minuut opende Mandersloot de score, 01. SOVA bood in deze fase van de wedstrijd nog dapper tegen stand. Voor de rust wist evenwel door Mandersloot Scherpenzeel en Wester- VEENENDAAL Vyf teams ver tegenwoordigden zaterdag en zondag de hockeyclub „De Salamanders" in en bui ten Veenendaal. De jongens A- en B- teams wisten tot overwinningen te ko men, terwijl de ouderen en de meisjes het er slechter af brachten. De dames speelden gelijk tegen Oosterbeek, de meisjes verloren van Arnhem en ook het eerste team van de heren kon geen beste prestatie leveren, want het moest tegen Z.O.W. met een 32-nederlaag genoe gen nemen. In het eerste kwartier hadden de Sa lamander-heren tamelijk pech, toen Slui ter en Evers wegens blessures het veld moesten verlaten. Na de rust werd „De Salamanders" versterkt door een reserve-speler van Z.O.W., die liever tegen zijn eigen ploeg speelde dan langs de lijn te zitten. Het liep hierdoor aanmerkelijk beter bij de Veenendalers, hoewel zij enige kansen niet in doelpunten wisten om te buigen. Het einde kwam met een 32-zege van Z.O.W. Verdere uitslagen: Dames: OosterbeekSalamanders 11 Meisjes: ArnhemSalamanders 51 Jongens A: Arnhem-Salamanders 010 Jongens B: SalamandersZ.O.W. 10. DOORN Op zaterdag 22 oktober zal door MAC ,,'t Sticht" een avond- oriëntatierit georganiseerd worden. De heren Van Drie en Zijtveld zullen voor het uitzetten hiervan zorgdragen, ter wijl de heer Van Dijk uit Veenendaal de controle op zich zal nemen. Start en finish zijn bij café-restau rant „Flora" aan de Oude Rijksstraat weg in Doorn. De lengte van de rit is ongeveer 45 kilometer. De eerste deel nemer zal om een minuut over acht van start gaan. Vanaf 7.30 uur bestaat er gelegenheid tot inschrijving. Aanval van Leeds op het doel van D.W.S. Rensenbrink in duel met Huntar. RHENEN. Dit is een perspectief tekening van het nieuwe clubgebouw van de voetbalvereniging Candia '66", dat op het gemeentelijk sport park „Candia" zal verrijzen. De ge meente Rhenen zorgt voor de kleed accommodatie, die reikt tot onder de balustrade. Het plafond daarvan is dermate versterkt, dat de bovenbouw zonder meer kan worden gecon strueerd. Bestuur en leden van deze Rhenense sportvereniging zullen hun clubgebouw zelf betalen en in grote mate van zelfwerkzaamheid straks gaan opbouwen. De benodigde gelden moeten komen uit talrijke nog te ont ketenen acties. Maar is het eenmaal zover, dan kan voetbalminnend Rhenen bijzonder trots zijn op zo'n fraaie aanwinst. In het gebouw is een grote kantine geprojecteerd, met een buffet, een keuken, vier toiletten en een magazijn. neng (2x) de stand op 0-4 te brengen en daarmee was SOVA in feite reeds geslagen. SOVA vocht voor een verloren zaak en de gasten wisten zelfs na de rust de score, ondanks kalm voetbal, op te voeren tot 0-7. Daarvoor zorgden nog maals Western eng en Mandersloot, ter wijl ook Van de Bovenkamp zijn bij drage aan de doelpuntenslag leverde. SCHERPENZEEL In een niet licht te vergeten wedstrijd heeft Scherpen zeel zondag in Utrecht ternauwernood een gelijk spel kunnen behólen tegen Odin. In de eerste helft kregen de gas ten een aantal fraaie kansen voorge schoteld, maar deze zetten zij niet om in doelpunten. Odin daarentegen benut te de door fouten in de verdediging ontstane kansen echter wel en bijna had de ontvangende ploeg de winst gegre pen. Scherpenzeel zette in de eerste helft een aantal fraaie acties op, waaruit rechtsbinnen Vonk in de 17e minuut wist te scoren (0—1). Bij een direct daarop volgende tegenaanval kwam de stand door falen van de achterhoede op 1-1. Even later wisten de gasten evenwel weer uit te lopen door rechtsbuiten Ver meulen. die uit een gave pass inschoot. Na de hervatting was het de keeper van Odin, die een verder uitlopen van Scherpenzeel kon voorkomen. Hij redde enkele keren uitstekend en zijn ploeg kon zelfs gelijk maken uit een ogen schijnlijk ongevaarlijke aanval (22). Scherpenzeel was hierdoor aangesla gen en de gastheren liepen uit tot 4-2. Het spelbeeld werd nu rommelig en op een bepaald moment werd Van de Broek van het veld gestuurd en moest Scherpenzeel met tien man verder spe len. Toch lieten de Scherpenzelers zich niet volkomen overrompelen en onder andere door het naar voren gaan van spil Veldhuizen kon men op gelijke hoogte komen met Odin. Middenvoor Rebergen scoorde de derde treffer, ter wijl spil Veldhuizen door een penalty de stand in evenwicht wist te brengen. AMERONGEN Het is D.V.S.A. za terdag niet gelukt om op eigen veld een overwinning te behalen op het hooggelilasseerde D.E.V. uit Doorn. In de eerste helft had D.V.S.A. een veld- overwicht, terwijl na de rust de bezoe kende ploeg het initiatief nam. Het leek er in deze ontmoeting in het geheel niet op, dat hier twee ploegen aan het werk waren, die in de bovenste regionen verkeren. Het spel was onsa menhangend en erg doorzichtig, terwijl men met de kansen bijzonder ondoor dacht omsprong. D.V.S.A. ging goed van start en kon enkele malen gevaarlijk voor 't Doorn- se doel komen. Een kwartier voor rust namen de Amerongers door een schot van J. G. van Mourik de leiding (1-0). Even later kwam D.E.V. op gelijke hoogte wegens hands van een D.V.S.A.- verdediger 1-1 Na de rust drong D.V.S.A. sterk op, waardoor het verband zoek raakte. Daarvan profiteerde D.E.V. door twee keer achtereen te scoren (1-3). D.V.S.A. liet het er niet bij zitten en door een doelpunt van rechtsbuiten A. v. Soest wist men de achterstand te verkleinen (2-3). De Amerongers kwamen tot enkele felle offensieven, maar een succesvolle uitval van D.E.V. vlak voor het einde verpletterde alle illusies (2-4). ELST De gymnastiekvereniging DES in Eist zal op vrijdag 21 oktober haar jaarlijkse uitvoering in het gym nastieklokaal van de Openbare School aan de Rijksstraatweg verzorgen. Het kwam er op neer dat hoofdagent Krouwel het werk deed van een reis bureau en dat is nu niet direct gering te noemen. „De plannen liggen er'om naar Rus land te gaan", vertelt de heer Krouwel. „Na een oriënterend gesprek met de Russische consul is het vrijwel zeker, dat de reis zal doorgaan. Door de Russen wordt onze reis van Amsterdam naar Rusland en terug naar Oost-Duitsland betaall. De landen ach ter het ijzeren gordijn trekken voor goodwill, verbroedering e.d. een bepaald bedrag uit en daarvan profiteert GVVV dus". „De reis naar Rusland zou per trein drie dagen en twee nachten vergen. Daarom zal de GVW-ploeg gebruik ma ken van het luchtruim". Het bezoek aan Rusland zal ongeveer vijf dagen duren, waarbij twee wedstrij den tegen de toekomst van de minister van sportzaken of hoe die man daar ook mag heten, gevoetbald zullen wor den. Na het bezoek aan Rusland zullen de Veenendaalse voetballers de terugreis aanvaarden. De reis voert via Oost- Duitsland voor een verblijf van vijf da gen. De Sportclub Dynamo in Oost-Berlijn zal voor nagenoeg alles zorgen: over nachting, vervoer en het organiseren van enkele voetbalwedstrijden. Tevens zal deze vereniging enkele interessante tochten op touw zetten. Eén van deze VEENENDAAL Piet van Soest, enthousiast voetballiefhebber uit Vee nendaal, heeft enige tijd geleden met behulp van enkele plakboeken van oud plaatsgenoot Wim Bleyenberg, een ver haal geschreven over de interessante voetbalcarrière van deze oud-Veenenda- ler. In diverse cluborganon worden nu regelmatig gedeelten van dit verhaal gepubliceerd, terwijl sinds kort ook de voetbalvereniging „Kulan" overgegaan is tot het opnemen van dit verhaal in het clubblad. Het bestuur van deze vereniging heeft een prachtige beker aan Piet van Soest overhandigd, hiermee haar dank betui gende aan deze Veenendaalse voetbal liefhebber. De heer Krouwel verwacht vrijdag avond 5 mei te vertrekken en hoopt op 15 mei weer thuis te zijn. Het is lo gisch, dat deze reis met een niet al t« grote groep gemaakt zal worden. Waar schijnlijk zullen ten hoogste zeventien jongens in de leeftijd van 18 tot en met 21 de tocht meemaken. AMERONGEN. Het tweede elftal van de zondagafdeling had tegen Oran je Wit 2 moeten spelen. Aangezien de •scheidsrechter niet verscheen vond de wedstrijd geen doorgang. Het tweede team van de zaterdagaf deling kon tegen het derde elftal van Merino's in Veenendaal een 41 over winning boeken. Jeugd. DVSA a - Veenendaal b, 2-0 (junio ren), Advendo a - DVSA a (aspiran ten), 6-0, Kulan a - DVSA b (aspiran ten), 51, DVSAMusketiers (pupil len), gelijk spel. VEENENDAAL Vrij onverwacht moeten de dames van Panters donder dagavond a.s. naar Amersfoort om ln de nieuwe sporthal tegen Spirit te spelen. Het programma voor de Pantersdames was ongeveer een maand onderbroken, daar Flevo uit Nijkerk zich had terug getrokken en de sporthal te Hilversum niet beschikbaar was. Uitgerekend moes ten de Veenendaalse dames tweemaal achtereen naar Hilversum, hetgeen dus niet doorging. Het gevolg was vier we ken noodgedwongen rust, wat uiteraard te gek is voor een competitiespelende ploeg. Het bestuur van Panters heeft daartegen geprotesteerd met het gevolg, dat donderdagavond a.s. tegen Spirit gespeeld moet worden. Spirit is een lastige tegenstander. De laatste jaren heeft deze ploeg zich sterk kunnen verbeteren, hetgeen moge blij ken uit het feit, dat het het vorige sei zoen in deze Overgangsklasse het Cu- lemborgse Shot een sportief beentje lichtte. Door deze nederlaag werd Shot net niet kampioen en zag zelfs een vast veronderstelde promotie zijn neus voor bij gaan. Het wordt dus oppassen voor de Veenendaalse formatie. Ze heeft drie weken op non-actief gestaan, maar er is intussen hard getraind. Wil Schoema- ker c.s. achten we ondanks de felle te genstand in Amersfoort in staat de bei de punten mee naar huis te nemen. Mocht dit inderdaad het geval zijn, dan is een heel lastige klip omzeild. Spirit is overigs een der weinige tegenstan ders van Panters, waarvan het spelpeil min of meer bekend is. De meeste an dere ploegen uit Hilversum, Apel doorn en Harderwijk zijn onbeken den voor Panters. Dit verhoogt natuur lijk de sfeer van het competitie-avon tuur. ADVERTENTIE Om te kunnen geuren met telt deze Zwitser graag 38 rappen (30 cent!) neer. Wees blij dat in Nederland woont. U koopt - zonder invoerrechten - zo'n echte Ritmeester-Pikeur voor 17 cent. Waarom zou u er dus vandaag al niet van genieten? Pikeur is in Nederland overal verkrijgbaar. PIKEUR-INTERNATIONAAL IN 82 LANDEN VERKRIJGBAAR

De Vallei | 1966 | | pagina 11