ventilatie^ BRdun Hier moet een ITHO komen Knipogen tegen het leven Je prettig voelen, fit... 't Begint met gezond eten En gezond eten begint met Brio De KRANT kunt u niet missen - geen dag nieuw! een nieuwe braun shaver inde prijsklasse van f65- ITHO Heerlijke, zuivere Brio heeft de fitheid in zich: mais-, zonnebloem en sojaolie. 3 gouden oliën! Nog gezonder dan gewone plant aardige oliën door hun bijzondere samenstelling.* Breng daarom Brio in uw leven. Voor frisse veerkracht, elke dag opnieuw! Brio de moderne plantenmargarine die u helpt om fit te blijven. Een manchet met een onderscheiding. De manchet van een goed geklede man. Want die onderscheiding wil zeggen: dit is een Kenmore overhemd. Een over hemd van opvallende distinctie. Een overhemd met opvallende kwaliteiten. Daar is bijvoorbeeld Kenmore Spanofix! Van zelf- stFijkende katoenen popeline. Een prachtig overhemd - een praktisch overhemd. U kunt het wassen zoals l) wilt (van koud tot heet) en drogen zoals U wilt (óók In de centrifuge!). Maar hoe U het ook behandelt, de extra versterkte bootd en manchetten blijven altijd perfect! Het Is immers een Kenmore overhemd! Pagina 14 DONDERDAG 20 OKTOBER 1966 SKO lo8.5k.320.65 Een beroemde «haver tóch nog verbeterd! De Braun parat is een verbete ring van zijn voorganger de SM 3. Wat dit wil zeggen zal u duidelijk zijn, als u weet, <^at de SM 3 in alle internationale consumententests als uitste kend werd beoordeeld. De verbetering bestaat voorna- melijkuithet verchroomd-stalen scheerblad van de nieuwe parat. Het scheerblad heeft tevens nieuwe, gepatenteerde, sikkel vormige openingen. Dat betekent: nóg zachter scheren. Dat betekent: nóg sneller sche ren, nóg dieper uitscheren, zónder enige huid-irritatie. Het scheersysteem van Braun De nieuwe parat is vanzelf sprekend uitgerust met het be kende Braun-scheersysteem. Dit bestaat uit een stalen scheerblad (verchroomd!) met sikkelvormige openingen. Daar onder schieten 32 half-cirkei- vormige edelstalen messen ra zendsnel heen-en-weer. Tijdens het scheren worden de baard haren opgericht en wordt de huid' beschermend terugge drukt. Dit Braun-scheersysteem is op alle internationale consumen tentests altijd bijzonder gunstig beoordeeld. Onovertroffen gunstig! Technische gegevens van de parat uitgebalanceerde handligging laag gewicht (300 gram) verchroomd stalen scheer blad 32 edelstalen messen ingebouwde precisie-ton- deuze voor de bakkebaarden schuifschakelaar 3 jaar INTERNATIONALE ga rantie (overal Braun-service!) afneembaar snoer met flexi bele eurosteker omschakel'baar 110/220 V. Het is haast ongelooflijk, dat deze nieuwe shaver (inclusief het reis-étuQ slechts ƒ65. kost! U kunt de Braun zélf testen bij uw leverancier. Deze test zal u overtuigen! BRAUN ELECTRIC NEDERLAND NV. Hobbtttapleln 08. DEN HAAO SPANOFIX zelfstrijkende katoenen popellne Brown Star - wit fine quality poplin f 15.90 Green Star-wit extra fine quality poplin f 17.90 Grey Star wit special quality poplin f 19.90 Black 8tar-wit Grand Gala f 22.50 Green Star - wit Junior Shirts, vanaf f 8.90 Voorts: Red Star - wit Tricot Enkalon f 17.90 Blue Star - wit en grijs Terlenka f 19.90 Grey Star - wit Sanfor speciaal voor de wasserij f 19.90 Weekend shirts vanaf f17.90 Luchtverversing is noodzakelijk In iedere keuken. Met een Itho ventilator blijft de keuken droog en fris. De Itho raamventilator: de enige ventilator met opklapbaar motorgedeelte en daardoor gemakkelijk schoon te houden. De Itho muurventilator: uitgevoerd met fraai afsluitbaar rooster. Bij uitstek geschikt voor nieuwbouw. Itho levert 82 verschillende modellen venti latoren. Vraag uw electro-installateur. 3 jaar garantie. puoucAtie: ITHO- tlUÜ/Alfi MARGARINE zuiver plantaardig *De Brio oliën zijn in hoge mate meervoudig onverzadigd: gezond, zegt de moderne voedingsleer.

De Vallei | 1966 | | pagina 14