Veenendaals dagblad Drs. Schmelzer studeert B. Roolvink slikt verwijt aan drs. Nederhorst in Vooral verschuiving in leeftijdsstructuur Johnson ziet einde in Vietnam in zicht Buiten Luchtmacht en leger in Laos slaags Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei melis- optiek Veenendaalse A.R. wil L.R.A. Ester in 2e Kamer Veel vraag naar Vorstenlanden Holderdebolder De nieuwe Ford Taunus 12 M en 15 M hebben éxtra veilige McPherson voorwiel-vering. En (natuurlijk] nog veel meer! Vraag ons alles. Ned. coaster pikte vluchtelingen op „Alleen Schmelzer verantwoordelijk voor crisis" Nederlandse bevolking tot 2000: Geen breuk met China? Verklaring in het openbaar Weekendzon verwacht Weinig nieuws over kabinetscrisis Gekooid Vlaamse studenten bezetten bibliotheek Staking in haven van Londen Tabaksveiling Bremen Patiënt met hartpomp overleden Vientiane gebombardeerd HOORTOESTELLEN Van der Kolk Veenendaal NV Bur. voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 28. Veenendaal. Telef. 08385-3550 (adm.), 3757 en 3955 (red). Rhenen: Boekhandel C. Waiboer en Recl.bureau J. Baars DE VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.Wegener's Couranten Concern n.v. Advert, losse mm-prijs 17 cent. Kleine annonces „Vraag en Aanbod" op di, do en za 1-10 woorden 1.50. ieder woord meer 15 cent Vrijdag 21 oktober 1966 40e Jaargang no. 85 (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Formateur Schmelzer heeft donderdag niemand ontvangen, maar de dag besteedtaan het bestude ren van de stukken, die hij van de de missionaire minister-president heeft ontvangen en die een opsomming per departement geven van de staatszaken, die spoedig om een beslissing vragen. Over de kansen van drs. Schmelzer met betrekking tot zijn formatie valt momenteel nog niets definitiefs te zeg gen. Wel staat het vast, dat deze week geen nieuw kabinet tot stand zal ko men. Als alles meeloopt, zal dit eerst volgende week het geval kunnen zijn. De A.E.-fractie moet zich nog bera den over haar standpunt ten aanzien van de kabinetsformatie, zei fractielei der Roolvink gisteravond op een bijeen komst van de A.R.-kieskringcentrale in de Haagse Dierentuin. Dat gebeurt vol gende week. Berichten als zou de ARP niet willen deelnemen aan een interim kabinet, wees hij hiermee van de hand. ,.U moet u niet door speculaties van de wijs laten brengen", hieldhij zijn toe hoorders voor. Hij onderstreepte, dat de motie- Schmelzer ook een stuk van zijn zorg over het regeringsbeleid tot uitdrukking bracht. „Daarom moet de zaak niet op de spits worden gedreven". Volgens de heer Roolvink is er een grote mate van eensgezindheid aanwe zig in de gelederen van de A.R.P. met betrekking tot de kabinetscrisis. Dat moeten wij zo houden, voegde hij er aan toe. Deze mededeling kan worden gezien als een ontkenning van de berichten, dat tussen hem en minister Biesheuvel verschil van mening over de kabinets formatie zou bestaan. GAEV'LE (Oost-Zweden) De Ne derlandse kustvaarder Amstelborg uit Delfzijl Is gisteravond in Gaevle aange komen met twee Oostduitse vluchtelin gen aan boord, die ongeveer 30 mijl nlt de Duitse kust uit een kano waren op gepikt. De vluchtelingen, beiden studenten van ongeveer 25 jaar, verklaarden, dat zij ongeveer tien uur gepeddeld hadden en naar Denemarken hadden willen gaan. (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG De anti-revolutionaire fractievoorzitter B. Roolvink heeft gisteravond in het openbaar zijn uitspraak ingetrokken, dat de fractieleider van de P.v.d.A. in de Tweede Kamer, drs. Nederhorst, „een bijdrage tot het voltrekken van het vonnis" over het kabinet-Cals zou hebben geleverd. Hij zei: „Er is geen sprake van, dat de P.v.d.A. verantwoordelijkheid voor de crisis draagt. Die verantwoordelijkheid ligt bij de indiener van de motie, waardoor het kabinet is gevallen. Daarom is het ook volkomen juist, dat de heer Schmel zer nu bezig is een kabinet te formeren". AMSTERDAM Volgens berekenin gen van het C.BS„ zal de Nederlandse bevolking uitgaande van 12,2 miljoen op 1 januari 1965 groeien tot 18,1 mil joen in 1970, 15 1 4 miljoen in 1980, 173/4 miljoen in 1990 en 21 miljoen in het jaar 2000. Afzonderlijke berekenin gen zijn gemaakt van 16 leeftijdsgroe pen, waarin de bevolking werd ver deeld. Deze wezen uit, dat bijvoorbeeld het aantal inwoners jonger dan vier jaar zal stijgen van 1,2 miljoen (in 1965) tot 2,4 miljoen (in 2000); dat van 25-19-jarigen van 0,8 tot 1,5 miljoen; dat ran 65-69-jarigen van 0,4 tot 0,6 miljoen; dat van meer dan 75-jarigen van 0,4 tot 0,9 miljoen. Het C.B.S. stelt nadrukkelijk, dat de cijfers niet het karakter hebben van een voorspelling. Zij vormen slechts het resultaat ee« doorberekening, uitgaande van de huidige situatie, en 9 CANBERRA Op zijn Aziatische reis heeft president Johnson tijdens zijn bezoek aan Canberra, (Australië) ge zegd dat het einde van de Vietnamese oorlog „in zicht", zo niet „nabij is". De Amerikaanse president hield op de tweede dag van zijn bezoek aan Australië een toespraak tot de leden van liet parlement. De dag daarvoor was hem een feestelijk welkom voor bereid, enigszins verstoord door een tweeduizend tegen-demonstranten. Johson moest van de zijdeur gebruik maken, in zijn hotel. Toen Johnson per auto van het vlieg veld te Fairbaim naar Canberra reed, liet hij verscheidene malen de wagen stoppen om handen te schudden. De president hield een televisietoe spraak, die hij voor een groot deel aan de oorlog in Viëtnam wijdde. Noord-Viëtnam acht een neutrale re gering in Zuid-Viëtnam aanvaardbaar en zal niet op hereniging aandringen, zo wordt van welingelichte Hongaarse IVeen, de vogel in de kooi behoort strikt genomen in mijn hoekje van de krant niet thuis, al ben ik overigens niet zó overdreven om een eenzaam mens zijn kanarie, parkiet of kaneel- duifje te misgunnen. Ook zijn zulke gevangenen veelal in de kooi geboren en getogen; we nemen dus maar aan, dat zij de vrijheid niet al te zeer mis sen. Erger is het, dat er, alle wetten ten spijt, nog altoos lieden op uit zijn, om met lijmstok, knip en lokkers de gevederde trekkers, zoals die thans weer over ons land reizen, te bemach tigen. Sommige terreinen, zoals opge spoten land aan de Maasmond, weme len van barmsijsjes, fraters, groen- lingen, vinken, wat riet-, geel-, ijs- en sneeuwgorzen, kneutjes, puttertjes. sijzen e.a blijvers en passanten. Op zulke plaatsen staat het onkruid zo dicht als haar op 'n hond: kruiskruid, herik, knopkruid, ganzevoet of melde, varkensgras, perzikkruid en meer soorten, zoals distels, produceerden een niet te bemeten hoeveelheid zaad en daarop concentreren zich de dik- bekjes van eigen en vreemde bodem. Vanzelfsprekend weet de vindingrijke, doch weinig scrupuleuze vogeltjesvan ger die samenscholingen eveneens op een prik en als hij de buit eenmaal veilig over de zuidergrens heeft, ko men al die dieren op de vogelmarkt in Antwerpen terecht, waar ze gretig af trek voor de kooi vinden. Want de Belgen zijn niet zo teerhartig en hun wetten hebben wijde mazen. 21 oktober '66 A. B. WIGMAN zijde bij de V.N. vernomen. De com munistische landen aanvaarden ook de 17de breedtegraad als grens tussen noord en zuid. Noord-Viëtnam is even wel niet tot onderhandelen bereid zo lang zijn gebied wordt gebombardeerd. Tot nu toe stond Hanoi op het stand punt, dat het „nationale bevrijdings front" de Viët-Cong de enige vertegen woordiger van het Zuidviëtnamese volk is. Uit dezelfde Hongaarse bron verluidt dat men in Oosteuropese kring een overwinning van Noord-Viëtnam op de Amerikanen niet waarschijnlijk acht. Amerika en Australië zullen hun mi litaire inspanningen in Viëtnam voort zetten totdat door onderhandelingen een bevredigende regeling is bereikt. Noord-Viëtnam is niet in staat een mi litaire overwinning te behalen, zo staat in een gemeenschappelijk communiqué dat is uitgegeven na afloop van het ge sprek tussen Johnson en Holt. Premier Ngoejen Cao Ky van Zuid- Viëtnam heeft het ontslag van vijf mi nisters aanvaard. Op zijn verzoek blij ven zij nog in functie tot na de volgen de week in Manilla te houden internatio nale conferentie. Twee andere leden van het kabinet die wilden aftreden, zijn van dit besluit teruggekomen. Dit zijn de ministers van Arbeid en van Transport. De stormachtige begroeting die pre sident Johnson vandaag in de straten van Melbourne ten deel viel, is plotse ling omgeslagen in schrik, toen plastic zakken met groene en rode verf naar de van een doorzichtig dak voorziene li mousine van het staatshoofd werden geworpen. De voorruit en agenten van de ge heime dienst dropen van de verf. Tot dat moment was het een storm achtig gejuich geweest uit de kelen van ruim 700.000 Australiërs, terwijl op de stoet wagens een regen van confetti en papiersnippers neerdaalde zoals by de befaamde ticker-tape parades waarmee de New Yorkers hun hoge gasten plegen te ontvangen. LEUVEN Driehonderd Vlaamse studenten hebben gedurende enige tijd de centrale bibliotheek van de Universi teit an Leuven bezet, (ij zongen er „De Vlaamse Leeuw" en het lied van de Amerikaanse ijveraars voor rassen- gelijkheid „We shall overcome." LONDEN Zevenduizend arbeiders in de haven van Londen hebben het werk neergelegd in verband met een geschil over het laden van de bagage van passagiers op een Noors schip. Le den van een concurrerende bond belast ten zich met de behandeling van de behandeling van de bagage in een ge deelte van de haven dat de stakers tot „hun wijk" rekenen. Een dertigtal schepen is door de staking getroffen van een aantal op de waargenomen ont wikkeling g ebaseerde veronderstellin gen met betrekking tot de sterfte- en geboortecijfers. De genoemde cijfers met toelichting en beschouwing heeft drs. T. van den Brink, hoofd afdeling Bevolkingsstatis tieken van het C.B.S.gepubliceerd in zijn artikel: „Enkele aspecten van de Nederlandse bevolkingsgroei" in het Tijdschrift voor Sociale Geneeskunde. In zijn artikel zegt de auteur onder meer, dat afgewacht dient te worden in hoeverre eventuele veranderingen in het conjunctuurverloop mede van in vloed zullen zijn voor de demografische ontwikkeling. Ook i shet denkbaar, dat deze ontwikkeling zelf aanleiding geeft tot implicaties van economisch, sociolo gische en andere aard, met repercus sies voor het groeitempo van de bevol king. Dit sluit overigens niet uit, dat de verkregen resultaten zeker de richting aangeven, waarin de verdere groei van onze bevolking zal gaan en op dit ogen blik als uitgangspunt voor planning en beleid kunnen worden aanvaard. Intussen zal de werkelijke ontwikke ling op de voet moeten worden gevolgd. Zulks temeer omdat sinds vorig jaar ten aanzien van de vele vragen om de procreatie in de standpunten van over heid, kerkelijke en politieke groeperin gen en zeker in het gedachtenleven van de individuele personen, grote verschui vingen hebben plaats gehad. Een en an der zal, aldus de auteur, ongetwijfeld leiden tot een verdere daling van de nataliteit. Anderzijds mag niet worden verge ten, dat met verlaging van de huwe lijksleeftijd een versnelling van het procreatieproces onder onze bevolkin gop gang is gekomen, dat zich nog krachtig continueert en in de komende decennia zal eliden tot verschuivingen in de leeftijdsstructuur, waaruit auto matisch weer consequenties voortvloei en voor de bevolkingsgroei nadien. MOSKOU. leiders uit negen com munistische landen zijn vandaag dicht bij een overeenkomst gekomen over het verlenen van nieuwe hulp aan Noord-Viëtnam hij zijn strijd tegen de geallieerden in Zuid-Viëtnam. Een breuk met China schijnt men niet aan te durven. Uit welingelichte bron is vernomen, dat de besprekingen in een regerings gebouw te Moskou zijn hervat, nadat 21 politieke en militaire leiders de lan cering van twee Russische satellieten en een klein arsenaal raketten vanaf het ruimtevaartcentrum „Zvezdograd" hadden gadegeslagen. De communistische leiders hebben een uitgebreide rondgang gemaakt door het centrum. Na president De Gaulle, die echter veel korter in het centrum is geweest, zijn zij voor zover bekend de eerste buitenlandse leiders, die de lancering van een Russische ra ket bijwoonden. De haastig bijeengeroepen conferen tie zal vandaag of zaterdag beëindigd worden met een overeenkomst over 't verlenen van nieuwe hulp aan Noord- Viëtnam. Of een slotcommuniqué zal worden uitgegeven is niet bekend. BREMEN Op de woensdag en don derdag in Bremen gehouden vierde vei ling van Indonesische tabak zijn van al le 17.775 in veiling gebrachte balen ta bak, waarvan 5.654 balen Vorstenlander tabak, verkocht op slechts 300 na. De balen Vorstenlandentabak werden ver kocht. Er werd voor ongeveer zeven mil joen Mark omgezet. Het meest werd gekocht door de Duitse en Nederlandse handel. Er gingen echter ook partijen naar de Zwitserse, Oostenrijkse, Fran se, en de Deense industrie. De volgende veiling van Javaanse ta bak in Bremen zal worden gehouden op 3 november. Er zullen 15.467 balen tabak warden aangeboden. Een stemmig ochtendbeeld op de Loosdrechtse plassen, waar de stilte, ver van alle rumoer, met de herfst zon een waar paradijs voor de een zame vissers schiep. HOUSTON Benjamin Flores, de jongste patiënt die op de revolution- naire hartpompmachine van het me thodistenziekenhuis te Houston was aangesloten, is vanochtend overleden. Gisterochtend moest de 26-jarige pa tiënt een operatie aan de luchtpijp on dergaan, omdat na de aansluiting van de hartpomp, de ademhaling niet goed meer functioneerde. Na zijn operatie kwam Flores slechts gedeeltelijk bij kennis. Zijn toestand ging vanaf dat moment snel achteruit. Vanochtend traden ver dere complicaties op, aan welke de pa tiënt overleed. De heer Roolvink legde tijdens een bijeenkomst van de A.R.-kieskringcen- trale In de Haagde Dierentuin de vol gende verklaring af: „Nu mij gebleken is, dat mijn uitspraak, gedaan op de bijeenkomst van het A.R.-Partijconvent zaterdag 15 oktober te Utrecht, over het optreden van de heer Nederhorst bij de behandeling van de motie-Schmel- zer, aanleiding is geweest tot misver standen en verkeerde gevolgtrekkingen, stel ik het op prijs deze uitspraak pu bliekelijk in te trekken. Op dit zakelijk zeer ondergeschikte punt wil ik geen enkele vertroebeling in de politieke en persoonlijke verhoudingen. Ik heb de heer Nederhorst hier\an mondeling op de hoogte gebracht". Aanleiding tot het verwijt aan drs. Nderhorst was, dat deze vorige week tijdens het begrotingsdebat in de Tweede Kamer, na de indiening van de motie-Schmelzer en voordat de re gering haar standpunt erover had uit gesproken. verklaarde, dat het kabi net geen knip voor de neus waard zou zijn, als het na aanvaarding van de motie zou aanblijven. De heer Roolvink meende, dat hierdoor elke weg voor het kabinet was afgesneden om een ander standpunt in te nemen. De heer Roolvink zei, dat de motie- Schmelzer was gericht op het centrale punt van het overheidsbeleid. Er sprak onvoldoende vertrouwen over het be leid uit. „Vast staat, dat men wist, dat WASHINGTON. Acht vliegtuigen van de koninklijke Laotiaanse lucht macht hebben vandaag een aanval ge daan op installaties van het Laotiaan se leger in de hoofdstad Viëntiane. Volgens een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Buiten landse Zaken, is de aanval een uit vloeisel van een vergaande rivaliteit tussen de verschillende onderdelen van de Laotiaanse strijdkrachten en is zij niet direct tegen de regering gericht. Bij de activiteiten van de Laotiaanse luchtmacht zouden geen politieke mo tieven in het geding zijn. De vliegtuigen onder leiding van ge neraal Ma, hebben volgens de berich ten ook het buiten Viëntiane gelegen militaire kamp Chinamo gebombar deerd. Generaal Ma zou het hoofd van de Laotiaanse strijdkrachten, generaal Oeane Ratikone, hebben laten arreste ren. De Thailandse troepen in Oedorn en Oebon, die aan Laos grenzen, zijn in een toestand van volkomen paraatheid gebracht. Premier Soevanna Phoema heeft on langs de nationale vergadering ontbon den, nadat deze haar goedkeuring niet kon hechten aan de regeringsbegroting. De premier heeft algemene verkiezin gen uitgeschreven. Soevanna Phoema is op het ogenblik in Parijs. Door verschil van mening tussen ge neraal Ma en legerleiders zijn eerder in het jaar bombardementen van de aanvoerweg door Laos voor wapens en manschappen uit Noord-Viëtnam naar de Viët-Cong in Zuid-Viëtnam 10 da gen onderbroken geweest. Daarna kon digde generaal Ma, op 15 juni aan, dat „de crisis" voorbij was en er geen staatsgreep zou komen. Het hoofdkwar tier van generaal Ma in Savannachet, (Van onze weerkundige medewerker) Een depressie ten noorden van Schotland is niet kwaadaardig meer. Zij kan hoogstens nog een sporadi sche bui veroorzaken. Uit zuidwest tot westelijke dichting nadert nu een drogere luchtstroming, waarin door gaande luchtdrukstygingen boven de Britse eilanden in toenemende mate zonnige perioden tot stand brengen. Het is te verwachten, dat wij gedu rende het weekeinde dan ook meer opklaringen zullen krijgen, maar de nachten worden wat kouder. De ge middelde etmaaltemperatuur over de eerste drie weken van oktober is overigens ruim twee graden boven normaal geweest. De Engelse weerkundige voorzien tot half november het volgende weerbeeld „Het zachte, nu en dan regenachtige weer zal worden ge volgd door perioden met koud hoge- drukweer, met vooral in november af en toe nachtvorsten. Er is dan op zijn minst ook een periode met storingen te verwachten. De kans op mist zal vermoedelijk groter zijn dan normaal." ligt 300 km ten zuidoosten van de Lao tiaanse hoofdstad. AFP meldt uit Viëntiane, dat volgens de eerste gegevens de bombardementen van vanmorgen een 20-tal doden en ge wonden hebben geëist. De regering heeft de bevolking tot kalmte gemaand. ADVERTENTIE met deze motie het kabinet zou vallen", verklaarde hij met nadruk. Hij noemde het slecht en funest voor de democratie, dat in een parlemen taire periode van vier jaar tweemaal een kabinetscrisis voorkomt. De A.R.-fractieleider weigerde in te gaan op een persbericht, dat tussen hem en drs. Schmelzer een afspraak was gemaakt, dat zij voor eikaars mo ties zouden stemmen. De A.R.-fractie zou hier een stokje voor hebben gesto ken. Evenmin wilde de heer Roolvink iets. zeggen over de juistheid van de mede deling van het K.V.P.-kamerlid Klei- sterlee, dat hij tijdens het nachtelijk Kamerdebat een motie in zijn binnen zak had, die scherper tegen het kabi net was gericht dan die van drs. Schmelzer. „Wij hebben alleen maar te maken met de motie, die is ingediend. De rest is intern", antwoordde hij fel op vra gen hierover. Hij voegde er aan toe, dat zijn fractie eensgezind, zonder moeilijkheden, neen tegen de motie- Schmelzer had gezegd. De heer Roolvink vond het onjuist van de Pv.d.A.-fractie om zelfs niet te willen spreken over een betere dekking van de overheidsuitgaven voor 1967, die nodig zou zijn om een dekkingstekort van 322 miljoen gulden in 1968 te voor komen. „Het is mij te goedkoop om als een trouwe steunpilaar van het kabinet te fungeren en over dit moeilijke punt heen te lopen", zei hij. met afdeling contactlezen ANATOMISCHE BRI LAAN PASSING ZIEKENFONDSLEVERANCIER Tel. 3184 Hoofdstr. 81 - Naast da apothaek 13 HENEN Gisteravond vond een ongeoorloofde grensoverschrij ding plaats. Een koe, thuishorende in de Betuwe, werd het zeker te warm onder de voeten, want het beest zwom de Rijn over en ging rustig op de Rhenense uiterwaard in het late gras lopen grazen. Het kan natuurlijk ook nog zijn, dat dit gras lekkerder is dan „in de klei". Hoe het ook zij, enkele boeren heb ben zich er mee bemoeid en of ze toen gezongen hebben: „holderde bolder, we hebben een (vreemde) koe op zolder" weten we niet, in ieder geval zal de ontvluchte herkauwer toen wel weer op z'n basis zijn terug gekeerd. Hare Majesteit de Koningin heeft donderdag het werkprogramma van haar verblijf in Londen afgesloten met een uitvoerig bezoek aan het Netherlands House, een tehuis, dat jonge meisjes onderdak biedt, terwijl andere meisjes, die er niet wonen, er ook gezelligheid kunnen vinden. De koningin kreeg een kopje thee gesen'eerd door de uit Eindhoven afkomstige mej. Koos Teeuwen. VEENENDAAL De Veenendaalse Anti-Revolutionaire kiesvereniging heeft op de laatste ledenvergadering besloten de heer L. R. A. Ester kandidaat te stellen voor de Tweede-Kamer-verkie- zingen, die volgend jaar zullen worden gehouden. Nadat er enkele stemmingen waren gehouden werd het duidelijk, dat velen de mening waren toegedaan dat de heer Ester, vanwege zijn ver diensten voor de AR in Veenendaal, ze ker een plaats op de groslijst toe kwam. De heer Ester, die vier jaar lid van de gemeenteraad is geweest en die on langs naar Utrecht verhuisde om daar zijn werk als bondspenningmeester van „Unitas" te kunnen doen, was gisteren nog niet op de hoogte van de plannen van de kiesvereniging. Wel is bekend, dat hij, zoals hij al eerder tijdens een interview zei. het kamerlidmaatschap Vraag alles over de nieuwe 12 M en 15 M serie bij uw OFFICIAL DEALER Kerkewijk 128 - Veenendaal - Tel. 08385-2244 Off. Ford dealer voor: Veenendaal - Rhenen - Eist (U.) - Amerongen - Leersum - Maarsbergen - Rens- woude - Ederveen. FORD MEER AUTO VOOR UW GELD L. R. A. ESTER Kamerlid? ambieert. „Ik zie dat als een bekro ning van mijn politieke carrière", zei hij toen. De secretaris van de AR-kiesvereni- ging, de heer Sj. de Jong, deelde mee, dat er tijdens de ledenvergadering, die goed werd bezocht, druk over de kan didaatstelling is gedebatteerd. „Wij zijn, evenals de andere kiesverenigin gen. door het centrale comité in de ge legenheid gesteld kandidaten voor de groslijst in te dienen, waarvan we den ken dat zij ook door tenminste tien an dere kiesverenigingen worden gesteund. De heer Ester komt daarvoor in aan merking, naar onze overtuiging". Het bestuur van de kiesvereniging heeft de kandidaatstelling van de heer Ester vergezeld van een toelichting, waarin het „hoe en waarom" uitvoerig staat vermeld. Men geeft aan hem de voorkeur boven een kandidaat als bij voorbeeld burgemeester dr. P. J. Plat- teel van Ede, die door andere kiesver enigingen naar voren is geschoven. Het is uiteraard een moeilijke zaak om voorspellingen te doen aangaande de kansen van de heer Ester. Secreta ris De Jong zegt: „Gewoon afwachten, het hangt er voor een groot deel van af hoe de ander»* kiesverenigingen er over denken.maar ons standpunt is en blijft: geef die man een kans!"

De Vallei | 1966 | | pagina 1