Fabriek van rijsttafelprodukten produceert nieuwe stank Protestantenbond in Rhenen bouwt! Brand"ce^r,n? op Domineesberg aan nieuwe kerk KERKDIENSTEN verkoopster leerling verkoopster flink zelfstandig meisje LA MODE Avondboekhouder Bedreiging voor toeristisch Rhenen „Om misselijk van te worden" Levende ganzen en gebraden rollades bijeen m Khenen Geen spreekuur gemeentearehitect Jubileumgeschenk van Wilskracht volop in gebruik Meer uit dan in Voorrang Protest Uw bril een sieraad ZONDAGSDIENSTEN Tegenstrijdig DETAIL ALS HOOFDZAAK NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! GOED PORSELEIN G4rztm o. Voor wBaby BURGERLIJKE STAND Renswoude Ederveen Scherpenzeel WACO schoenmagazijn VRIJDAG 21 OKTOBER 1966 RHENEN Jarenlang hebben de bewoners van de Grebbeberg steen en been geklaagd over de stank van de chemische fabriek „Rhenus". Naar uit onze infor maties is gebleken, is deze stank thans tot een redelijk minimum beperkt, doordat van overheidswege met medewerking van de fabrieksdirectie allerlei technische maatregelen zyn genomen. Thans komt een nieuw stankspook opdagen in de vorm van een reeds ten dele in bedryf zijnde fabriek voor rijsttafelprodukten, die ge vestigd is in het voormalige pand van de Tricotagefabriek Berends, enkele meters verwijderd van de „Rhenus". Dit bedryf heeft blijkens de officiële mededelingen een verzoek om hinderwetsvergunning bij het gemeentebestuur ingediend. Talrijke inwoners van Rhenen. met name zij die wonen langs de Grebbeweg, vragen zich intussen af wat voor werking die Hinderwet eigenlyk heeft, wanneer zy consta teren, dat het bedrijf reeds op gang is en de stank al ondraaglijk is geworden. Wy spraken hierover in eerste instantie met de heer H. J. Campman, bewoner van het perceel Grebbeweg 43. De heer Campman zegt: „Het is om misselijk te worden. Talrijke inwoners van Rhenen zeggen: De Grebbe wordt onbewoonbaar. We zijn wezen kijken bij de fabriek. Die was hermetisch ge sloten, maar de stank was ondraaglijk. En als zo meteen wat normaal is bij zomerdag de deuren open staan, dan heeft de stank vrij spel en kunnen de mensen van de Grebbeweg wel gaan verhuizen. Wat is hieraan te doen", vraagt ons de heer Campman. We hebben de heer Campman gead viseerd, stelt u zich in verbinding met het gemeentebestuur. De heer Camp man antwoordde, dat dit reeds was ge schied door middel van een reclame op de aanvraag om hinderwetsvergun ning. De klacht is dus ter bestemder plaatse gedeponeerd en het laatste woord is aan het gemeentebestuur om hierin het mes te zetten. „Terwijl alom in den lande Rhenen beschouwd wordt", aldus de heer Camp man „als een parel van de Utrechtse Heuvelrug, er alle mogelijke onkosten worden gemaakt door de VVV en door de gemeente om hier een recreatieoord te scheppen worden wij geconfronteerd met een fabriek, waarvan men in Bad hoevedorp blij was dat zij naar elders vertrok. De stank was ook in Badhoeve dorp was ondraaglijk". De heer Campman heeft verschillen de mensen opgebeld en uiteindelijk de wethouder van Badhoevedorp aan de te lefoon gekregen. Er ging gewoon een hoerageroep op toen hij hoorde, dat de mensen in Rhenen een fabriekje ge vonden hadden waar ze zich konden vestigen. Mevrouw Campman vult nog aan: „Op zaterdagochtend hebben we de burgemeester nog gebeld. Maar die was helaas niet aanwezig. Toen is er een overbuurman heengegaan, maar de burgemeester had gezegd: je behoeft niet te komen, want hieraan is weinig te doen. De industrie heeft voorrang. Dat is heel naar. Nu zitten ze daar en we kun nen ze er niet uit krijgen. Maar wat be tekent eigenlijk de hinderwet? Je moet toch eerst vergunning aanvragen en wanneer je die krijgt kun je toch pas beginnen?" aldus mevrouw Camp man. „Je kunt toch niet eerst gaan stinken en dan pas een hinderwetsver gunning gaan aanvragen?" De heer Campman heeft gelezen dat ledereen er over klaagt dat Friesland onbevolkt raakt. „Laat men daar dan stinkfabrieken gaan bouwen", is zijn commentaar, „maar niet langs de Grebbeweg in Rhenen, waar jaarlijks duizenden toeristen passeren! Deze in dustrie hoort niet thuis in een dichtbe volkt gebied. Ook niet in een toeristen centrum. Deze industrie hoort thuis in die ge bieden van Nederland waar de mensen weglopen, waar de stank niet geteld wordt wanneer het er om gaat wat ADVERTENTIE meer leven in de brouwerij te schep pen. Het is onmogelijk, dat wij nog bui ten kunnen zijn en dat terwijl de fa briek nu nogmet gesloten deuren werkt. We hebben duizenden guldens ten koste gelegd om Rhenen te ver fraaien, maar dat is allemaal wegge gooid geld, want onze woningen zijn waardeloos! Iemand die zich in Rhenen wil vestigen en deze intens vieze stank ruikt wil hier nog geen woning pro deo hebben". De heer Koekoek, directeur van N. V.A.J. Koekoek en Zn., fabriek voor gestoffeerde meubelen, deelde ons me de, dat hij het protest voor het gemeen tebestuur klaar heeft liggen. „Wij heb ben onze fabriek er schuin tegenover liggen evenals onze meubeltoonkamer. Ik heb de gemeente geschreven: ik ben gek op een rijsttafel, maar als ik de hele dag met die vette na- silucht en die vismeellucht in m'n neus moet zitten, dan geneer ik me voor m'n klanten. Ze zouden denken, dat ik wat voor m'n personeel aan het brouwen ben! Goed, we moeten allemaal draaien, maar wat me een klein beetje ergert is, dat verleden jaar mijn vader al de directie van de dienst van gemeente werken heeft gebeld met de boodschap dat er een fabriek naar Rhenen zou ko men, die in Badhoevedorp zou moeten verdwijnen omdat met 't daar niet van de stank kon uithouden en dat men van de kant van gemeentewerken zou heb ben gezegd: Maak je maar geen zorgen, dat heeft onze volle aandacht. Maar wij zagen inmiddels deze men sen bouwpn en bouwen, we hebben er voor een vermogen aan machines in zien sjouwen. Ik heb toen nogmaals gemeentewer ken benaderd en gezegd dat er voor tonnen werd geïnvesteerd en dat het eigenlijk onmenselijk zou zijn deze mensen alsnog weg te jagen. Het heeft kennelijk allemaal weinig geholpen. Over het algemeen protesteer je tegen een hinderwetsaanvraag, maar wat komt er van je klachten in de praktijk terecht". De heer Koekoek heeft weinig meer te klagen over de stank van de chemi sche fabriek „Rhenus". „Ik vraag me wel af: Moet nu zo'n nasifabriek per se opticien-specialist Pr. Bernhardlaan 4 (Zwaaiplein) Veenendaal Tel. 3784 Leverancier voor alle ziekenfondsen VEENENDAAL Artsen Dr. Van der Hoek, Sandbrinkstraat 2, tel. 2529. Van zaterdagmorgen 10.00 uur tot zondagmorgen 8.00 uur. Dr. Kets, Hoofdstraat 26, tel. 30.56. Van zondagmorgen 8.0C uur tot maandag morgen 8.00 uur. Apotheken Apotheek Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123. RHENEN Artsen Dr. Stegeman, Herenstraat 69, tel. 2315. Apotheken Apotheek Deys gesloten. Recepten kun nen worden aangeboden in de dienst doende apotheek te Wageningen. EDERVEEN, DE KLOMP en RENSWOUDE Artsen Dr. Hey, De Klomp, tel. 200. Dierenarts De heer T. Nutma, Hoofdweg 49 A, Ederveen, tel. 08387457. ELST, AMERONGEN en LEERSUM Artsen De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en van Van Ommeren uit Eist, worden het a.s. week-end waargenomen door: dr. Van Ommeren. SCERPENZEEL, WOUDENBERG Artsen Dr. H. G. v.d. Hoek, Stationsweg 10, Woudenberg, tel. 034981220. Van za. 9.00 uur tot ma. 8.00 uur. Dit is de boosdoener, de fabriek, waar vele Rhenenaren nog lang niet over uitgepraat zijn. O in Rhenen komen. Het zijn toch de woorden van de burgemeester dat Rhe nen toch eigenlijk als toeristenplaats z'n geld zal moeten verdienen", aldus de heer Koekoek. Wij hebben de adjunct-directeur van de dienst van gemeentewerken, de heer J. Meijer, om nadere inlichtingen over deze kwalijk riekende zaak gevraagd. „Er is indertijd geïnformeerd in Badhoevedorp", aldus de heer Meijer, „maar uit gesprekken met de over heidsinstanties aldaar is niet gebleken, dat deze fabriek hinder zou veroorza ken. De hinderwetsaanvrage loopt, bin nenkort wordt de klachtenzitting gehou den en dan kan iedereen terecht om daar de klachten ter tafel te brengen." Ook '>ij de inwoners van Badhoeve dorp zou geïnformeerd zijn volgens de heer Meijer, doch evenmin van die zijde werden klachten vernomen. We hebben hier dus te maken met tegen strijdig commentaar. We vragen ons af: wie heeft er nu een goede neus? Maar zeker is, dat het laatste woord er nog niet over gesproken zal zijn. De heer T. Y. Than, mede-directeur van de fabriek, verklaarde: „In de vier maanden, dat wij nu in Rhenen produ ceren, is bij ons nog geen enkele klacht binnengekomen. Als men dit wel gedaan zou hebben, hadden wij beslist maatre gelen genomen, maar als je niets weet kun je ook niets ondernemen". De heer Than meende bovendien, dat de reuk wei meeviel. „In Badhoeve dorp was de reuk veel sterker, maar daar werden dan ook heel andere pro- dukten verwerkt." De heer Than be treurde het overigens de klachten van ons te moeten vernemen. RHENEN Gisteravond hield de muziekvereniging „Oefening Baart Kunst" de eerste bazaaravond in het „Eigen Gebouw" voor het instrumen tenfonds. De heer W. v. d. Pol, actieve secreta ris, vertelde de bijzonderheden van de ze eerste dag, die in de regel niet zo druk loopt als de vrijdag en in het bij zonder de zaterdag. „Het loopt vrij aardig. Het begin is er. Maar deze avond is nooit zo schreeuwend geweest. De grote ver wachting moet komen van de vrijdag en de klap op de vuurpijl moet komen de zaterdagavond geven. Morgenavond zorgen we voor allerlei verrassingen. Op het rad van avontuur kunnen de bezoekers van de bazaar zelfs levende ganzen en gebraden rolla des winnen. Ook kip is in grote voor raad aanwezig, evenals eieren en ge bak. In de schiettent hebben we ook wat nieuws. Men kan de kogels afvuren op bewegende doelen." Héél „O.B.K." is nieuwsgierig naar de uitslag van deze zesde fancy fair. Zaterdagavond laat hoopt men de op brengst te hebben geteld en zal men weten hoeveel „toeters" men er weer bij zal kunnen kopen om de feestelijk heden in Rhenen straks weer muzikale luister te kunnen bijzetten. Spreekuur hurgemeester RHENEN De burgemeester van Rhenen brengt ter kennis, dat hij vrij dag 28 oktober 1966 verhinderd is spreekuur te houden. Spreekuur wethouder RHENEN De wethouder van pu blieke werken der gemeente Rhenen brengt ter kennis, dat hij vrijdag 28 oktober 1966 verhinderd is spreekuur te houden. Hoofd ven EgyptiscR beeldje, Alexendrië, 100 v. Chr. Zeker in bankzaken zijn details belangrijk. Daarom is aandacht voor het detail bij de Nederlandsche Middenstandsbank zelfs een hoofdzaak. Grote bedrijven, kleine bedrijven, beleggers en spaar ders, allen vinden bij de NMB een diepgaande „kennis-van-zaken" en een vérgaande service. Is dat voor u ook niet de hoofdzaak? Veenendaal: Markt 5. Ede: Breelaan 1 RHENEN De afdeling Rhenen van de Nederlandse Protestantenbond heeft een aanvang gemaakt met de bouw van haar nieuwe kerk aan de Beukenlaan op het uitbreidingsplan „Domineesberg". Er is nog niet veel van te zien, maar de eerste spade is in elk geval in de grond gestoken. De voorzitter van de afdeling, de heer J. Meijer in het dagelijks leven adjunct-directeur van de dienst van gemeen tewerken vertelde dat binnen een jaar in eigen huis kerkdiensten zullen wor den gehouden. Dan zal de protestantenbond Rhenen, die tot nog toe steeds was aangewezen op hotelzalen, of zoals de laatste tyd, op de leeggekomen ambts woning van de burgemeester „Bella Vista", eindelijk een eigen dak hoven het hoofd hebben. De echtgenote van de voorzitter, me vrouw Meijer-Eikema, is voorzitster van de dameskring. Zij vertelde dat op woensdag 9 november in de foyer van het „Eigen Gebouw" 's middags en 's avonds een bazaar zal worden gehou den, waarvan de opbrengst opnieuw in het bouwfonds wordt gestort. Twee jaar geleden is dat ook ge beurd. Toen was het eindbedrag f 1500,-, waarmee men buitengewoon te vreden was. De dameskring heette in die dagen nog „zusterkring". „Lach niet," zegt mevrouw Meijer, „maar nu heten we dameskring". Waarom, dat vertelde de voorzitster er niet bij. Misschien en terecht om dat er nu eindelijk een eigen kerk in de lucht zit. De komende bazaar belooft weer een ADVERTENTIE VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk; Oude Kerk: 9.30 uur: ds. Snoei, Langerak; 17.00 uur: ds. Eysinga, Leusden. Julianakerk: 9.30 uur: ds. Graafland, 17.00 uur ds. v. Assenberg. Vredeskerk: 9.00 en 10.30 uur: ds. v. Assenberg, 17.00 uur; ds. Van Vliet, Zetten. Sionskerk: 9.30 uur: ds. Ooms. Den Bilt: 17.00 uur: da. v. d. Pol. Ede. Bejaardencentrum: 9.30 u.: ds. Meyers Utrecht. Veeneind: 15.00 uur: ds. Vroegindewey 27 okt. 7.30 uur: ds. Middelkoop van Zwolle. Dijkstraat: 14.45 uur: dhr. Tanis. Ned. Herv. Gem. „Sola Fide": 10.00 u.: ds. Pettinga van Wageningen en 17.30 uur: ds. Vjjzelaar. Geref. Kerk: Oude kerk: 9.30 uur: ds. IJtsma, 17.00 uur: ds. Overduin. Petrakerk: 9.30 uur: ds. Overduin; 17.00 uur: ds. IJtsma. Geref. Kerk (OCB): 9.30 en 17.00 uur: ds. Pool. Chr. Geref. Kerk: Bethelkerk: 9.30 en 17.00 uur: ds. Langbroek. Pniëlkerk: 9.30 en 17.00 uur: ds. Keu- ning. Geref. Gemeente (Ned.): 9.30 en 18.30 uur: ds. Mallan. woensdag 26 okt.: 19.30 uur: ds. Wisse uit Elspeet. Geref. Gemeente (syn.): 9.30 en 17.00 uur: leesdienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 u.: drs. Günther van Oosterbeek. R.-K. Kerk: Salvatorkerk: 8.00 en 10.00 uur: H. Mis; 17.00 uur: Lof. Willibrorduskerk: 9.00 en 11.00 uur: H. Mis. Leger des Hells: 10.00 uur; Heiligings samenkomst; 19.30 uur: Verlossings samenkomst. Jehovagetuigen (NW-gebouw): 14.30 uur: openbare vergadering; 15.30 uur: Bijbelbespreking Wachttoren Julianakerk: diensten uit Gerefor meerde kerk. LEERSUM R.-K. Kerk: 8.15 en 10.15 uur: H. Mis. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk; 9.30 en 18.30 uur: ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk: 10.00 en 18.30 uur: ds. P. W. v. d. Veen. Geref. Gem.: 10.00 en 18.30 uur: dhr. B. Roest. R.-K. Kerk: 8.30 uur: H. Mis. De dienst vindt plaats in het verenigingsge bouw aan de Molenweg. Vrij Evang. Gem.: 3 uur Evang. Bijlsma van Hilversum; maandag 24 okt. 8 u. ds. Petegem In Ver.gebouw, Molenweg EDE (Oud Geref. Gemeente); woensdag 26 oktober 's morgens 10 uur en 's avonds 7.30 uur: ds. Van de Poel (dankstond v. h. gewas). AMERONGEN Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. Kaas tra; 18.30 uur: ds. G. Pettinga uit Wageningen. Dorpshuis: 10.00 uur: Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10.00 en 18.30 uur. ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. R. de Zeeuw uit Utrecht, Doopsgez. OVERBERG Ned. Herv. Kerk: 10.00 en 18.30 uur: ds. C. Viegen. Oud-Geref. Gem.: 10.00 en 18.30 uur: leesdienst. ELST Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. Van As- senbergh uit Veenendaal; 18.00 uur: ds. A. G. Haring uit Nieuwland. RHENEN Ned. Herv. Kerk: 9.00 uur: ds. Koore man in ULO-school; 10.30 uur: ds. Kooreman in Cunerakerk. Geref. Kerk: 10.00 uur: ds. Nijenhuis; 17.00 uur: ds. Rietveld van Wagenin gen. N.H. Geref. Evang.: 10.00 uur: ds. Bras ser van Voorthuizen; 16.30 uur: ds. De Bie van Ederveen. Ned. Prot. Bond: geen dienst. R.-K. Gedachteniskerk: 8.30 uur: Vroeg mis; 10.30 uur: Hoogmis; 19.00 uur: Lof. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18.30 uur: ds. De Bie. ACHTERBERG Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. Jonger- den van Veenendaal; 18.30 uur: ds. Breugem van Barneveld. Oud-Geref. Gem.: 24 okt.: 19.00 uur: ds. Toea van Kinderdijk. echte „markt" te worden met alle mo gelijke stands. Er worden handwerken verkocht. Er komen tafels met allerlei artikelen, ook cadeaus voor het komen de Sinterklaasfeest. Verder worden er boeken en sieraden aan de man gebracht, plantjes en bloemstukjes, een grabbelton voor de kinderen, een balspel en er worden lo ten verkocht, waarvoor toestemming werd gevraagd aan het gemeentebe stuur. In die loterij valt onder andere als prijs een prachtige pop met een com plete uitzet. „Toen we die f 1500,- beur den bestonden we net vijftien jaar. Dat was twee jaar geleden." Nu de afdeling zeventien jaar bestaat moet die op brengst eigenlijk f1700,- zijn, maar lie ver nog meer. Dat bedoelt mevrouw Meijer kennelijk, wanneer ze dat zo zegt. Voorzitter Meijer komt ook nog even aan het woord om in korte trekken te vertellen hoever die eerste spade heeft gereikt. „Welnu, het zogenaamde onderhuis is uitgegraven op het ogenblik, dat is het eerste werk geweest van het Rhenense aannemersbedrijf G. Lodder. Verder zijn we bezig, gezien het gestegen kos- tenpeil, nóg weer economischer te bou wen. De bouwmethoden worden wat ge wijzigd. We trachten zoveel mogelijk Rhenen se en streekfirma's en fabrikanten in te schakelen, ook om wat mankracht en financiën betreft een zo groot moge lijke spreiding te krijgen. We willen daarmee voorkomen dat één man alles moet maken en leveren." Wanneer zal de kerk klaar zijn en omtrent welk tijdstip vindt de eerste kerkdienst onder eigen kap plaats? „Met de winter voor de deur kun je daar weinig van zeggen. Er gaat zeker een half jaar mee heen en dan moeten we die winter nog niet eens rekenen. We hopen in elk geval dat we binnen het jaar met de bouw gereed komen." Op het terrein aan de Beukenlaan- hoek Asterstraat is nog maar heel wei nig te zien. Niet meer dan een gat in de grond. Maar er is een begin ge maakt. En dat wil zeggen dat de Pro testantenbond ln Rhenen nu eindelijk kan zeggen: nog even en we zijn gear riveerd. RENSWOUDE De gemeentearchi tect van Renswoude is vrijdag, 28 okto ber verhinderd spreekuur te houden. In plaats hiervan wordt dit gehouden op donderdag, 27 oktober van 14-15 uur ten gemeentehuize van Renswoude. SCHERPENZEEL Eiermarkt. Aanvoer 1.000.000. Kippeëieren van f 12,50 - f 13,50, henneëieren van f 9,- - f 12,50. Handel goed. Varkensmarkt. Aanvoer 143 biggen. Prijzen van f 78,- - f 92,-. Aanvoer 2 zeugen. Prijzen van f 400,- - f 475,-. Handel matig. ADVERTENTIE het antwoord is Een servies da( jarenlang wordt gebruikt mag niet aan "mode" onderworpen zijn juiste keus is zeer belangrijk. Arzberg porselein: bekroond met goud voorvorm en afwer king is in goede zaken verkrijgbaar. Voor folders: Agentschap Arzberg Postbus 2 Aerdenhout GESCHENKENHUIS J 00FDSTR 77 TEL:4247 VEENENDAAL RHENEN Het bestuur van de gym nastiekvereniging „Wilskracht" kwam dezer dagen in vergadering bijeen. Men keek nog even terug op het jubileum en men was eenparig van oordeel, dat dit evenement tot aller tevredenheid is ver lopen en volkomen als geslaagd mag worden beschouwd. De trampoline is hiervan een blijvend aandenken. Van dit prachtige toestel wordt door de leden van „Wilskracht" zeer veel gebruikt gemaakt. Het leden aantal der vereniging loopt nog steeds op, zodat men met vreugde kon consta teren, dat de sport in Rhenen een zeer grote plaats inneemt. Op deze vergadering werd onder meer besloten het St.-Nicolaasfeest dit jaar te houden op zaterdag 3 december a.s., 's middags om drie uur voor de kleu ters van 4 tot en met 8 jaar. Voor de kinderen van 9 tot en met 12 jaar be gint het feest om half vijf in de achter zaal van „Het Wapen van Rhenen." RHENEN De tweede praatavond van de kring Doorn van de Utrechtse Provinciale Brandweer Bond is gehou den in hotel „Het Wapen van Rhenen". Daar sprak de hoofdbrandmeester M. van de Blink uit Rotterdam over het onderwerp: „De brandweer in de grote stad." Zijn gehoor bestond uit een veertigtal brandweerdeskundigen, af komstig uit de zuid-oosthoek van de provincie Utrecht. De kring Doorn loopt van Bunnik tot Rhenen en van Wijk bij Duurstede tot Woudenberg. De aanwezigen waren af gevaardigd door de brandweerkorpsen uit de gemeenten in deze kring. Onder de aanwezigen bevond zich ook de hoofdinspecteur van de brandweerin spectie de heer J. Fehres. De heer Van de Blink hield enkele inleidingen over de aspecten van de brandweer in Rot terdam, de bescherming van het water weggebied en de problemen die zich daar bij de bescherming van de haven gebieden voordoen. Er was ruim gelegenheid voor het stellen van vragen, waarvan een dank baar gebruik werd gemaakt. Binnenkort komt hoofdbrandmeester Van de Blink nog terug met een nieu we lezing, die zal worden opgeluisterd met dia's en films. RHENEN Aan de Nutsspaarbank aan het Fred. v. d. Paltshof werd over de maand september 1966 ingelegd 294.306,66 en terugbetaald 355.150,36. Er werden in deze maand 23 nieuwe rekeningen geopend. ADVERTENTIE POEDER - CREME - OLIE - ZEEP GEBOREN: 13 oktober, Peter, z. v. L. Davelaar en H. Copier. GEHUWD: 13 oktober, J J Jagten- berg en J. van de Vliert. OVERLEDEN: 16 oktober, C. van den Brink, wed. v. Van Voorthuizen. GEBOREN: Johanna W„ d. v. A. Koudijs en A. v. d. Heuvel. ONDERTROUWD: Willem van Harn en Aartje van den Brink. Geboren: Nelia Eveliena, d.v. E. Wil- lems en A. van Beek; Marise, d.v. M. K. Zwanink en G. R. Graaf; Hen drik Rudolf, z.v. P. R. v.d. Heide en J. H. A. Kikkert. Ondertrouwd: G. Vink, Woudenberg en G. v. Ginkel, ScherpenzaalA. J. Gersen, Renswoude en A. D. van Raaij, Scherpenzeel: P. Haanschoten en G. Veldhuizen, Scherpenzeel. Getrouwd: T. Koudijs en N. Vermeu len; G. Methorst en M. Cozijnsen. Overleden: Cornells Jansen, 89 jaar. Hoofdstraat 49 - Veenendaal vraagt: en/of GEVRAAGD wegens huwelijk voor onze hoeden en bruidszaak Hoofdstraat 104-108 - Tel. 3324 Veenendaal Wij zoeken voor onze administratie een enige kennis der loonadministratie is gewenst. De werkzaamheden zullen ongeveer 15 uren per maand vergen. Brieven o. nr. A 6 a. h. bur. van dit blad

De Vallei | 1966 | | pagina 5