.EXTRA STOP'NTIJGER IN UW TANK! Penarol bezorgde Real Madrid een complete nachtmerrie Feyenoord-supporters krijgen van Ajax geen kaarten Jeugdderby DOVO-Veenendaal Tafeltennis op Winter-puzzeltochten voor wandelaars Europa Cup-voetbal 9 en 16 november RUIMTEVAART WANDKAART Dukla-Anderlecht misschien voor tv ADO in halve finale Intertoto-competitie Militairen verloren in Brunswijk Post-Pfenninger in Dortmund derde Tiemen Groen wil eerder prof worden Sparta-Servette op Positieve resultaten voor dammers Hockeyers houden feest in „Aquarium" „Rijnkanters" gaan oliebollen bakken Intertoto-competitie in nieuw jasje Als u Esso Extra tankt rijdt u zuiniger. En veiliger: want Esso Extra geeft uw auto de kracht om vlot te reageren! DWS uitgeschakeld door Leeds United Driejarig jongetje won voetbaltoto UEFA-jeugd gelijk tegen HVC Pagina 13 DONDERDAG 27 OKTOBER 1966 voor ieder die belangstelt i in ruimtevaart en maanreizen slechts f ^3 ct Fraaie kleurenkaart (63x95 cml) met 20 jaar ruimtevaart in woord en véle beelden: raketten, planeten, maanreisroute, enz. Tijdelijk bij de Esso dealers die deze unieke en leerzame kaart hebben opgehangen. MADRID Penarol uit Montevideo heeft woensdag In Madrid voor rond 70.000 toeschouwers met 2-0 de tweede wedstrijd tegen Real Madrid gewonnen en daarmee beslag gelegd op de we reldbeker voor clubs. De eerste helft wonnen de Zuidamerikanen in Montevi deo eveneens met 2-0. Bekerhouder was Internazionale Milaan, dat dit jaar als Europees bekerhouder werd onttroond door Real Madrid. Voor Real *Madrld, de „koninklijke" voetbalploeg uit Madrid, zijn de presti- ge-duels tegen Penarol, die de kroon hadden moeten zetten op de triomfante- lyke come-back in 't Internationale cup voetbal, als een nachtmerrie geëindigd. De fanatieke aanhang van de Madri- leense club verliet diep teleurgesteld 't stadion, overtuigd als men geweest was dat Real door een overwinning een be slissingswedstrijd in Lausanne zou for ceren. In plaats daarvan had men een machteloos Real zien opereren, waar van de aanval steeds naar buiten moest uitwijken om de betonnen verdedigers Lazcano, Gonzales en Valera te ont gaan. De grondlegger van vrijwel elke HILVERSUM Indien de K.N.V.B: geen bezwaren heeft, zal de N.T.S. don derdagmiddag 17 november het directe televisieverslag overnemen van de wed strijd Dukla - Anderlecht te Praag in de tweede ronde, voor de Europa Cup voor landskampioenen. De wedstrijd Ls door de Oosteurope- se Intervisie aangeboden aan Eurovisie. Het is nog niet bekend, welke Eurovi- sielanden de wedstrijd te Praag zullen overnemen. Dat België de wedstrijd wel uitzendt ls een vanzelfsprekende saak. Ook de N.T.S. wil de uitzending over nemen, temeer omdat de kans groot is, dat Jan Mulder en Gerard Bergholtz in de Andêrlechtgelederen zullen opere ren. Voor een directe uitzending heeft de N.T.S. formeel toestemming nodig van de K.N.V.B. GOTENBURG De eredivisieclub ADO heeft zich woensdagavond dank zij een 0-2 overwinning op IFK Gotenburg geplaatst voor de halve finale van de in- tertoto-voet balcompetitie. Beide doelpun ten werden in de tweede helft gescoord door Houwaart. De eerste ontmoeting tussen beide ploegen was ook al in het voordeel van de Hagenaars geëindigd: 1-0. ADO zal in de halve finale uitkomen tegen de winnaar van de wedstrijd In- ter Bratislava - Go Ahead. De 4000 toeschouwers hebben een aan trekkelijke wedstrijd gezien met een overwegend sterker ADO, dat na de rust, in de elfde en twintigste minuut, zyn meerderheid in doelpunten uit drukte. De beste man in de Haagse formatie was Van der Buch, die verdedigend uit stekend speelde. actie in de richting van het doel van Mazurkiewics was linksbuiten Gento. Hij was ook meestal de afwferker, om dat de bal als het ware langs de ring van Renarol-verdedigers danste en ver links van het doel de actieve veteraan weer bereikte, die dan meestal in een dusdanig ongunstige positie was gema noeuvreerd, dat zijn schoten ver naast gingen. Penarol was in feite sterker dan het nationale team van Uruguay, dat bij de wereldkampioenschappen de latere kam pioen Engeland een gelijk spel afdwong. Naast de zes spelers van het nationale elftal schitterden „ausputzer" Leczano uit Paraguay en bovenal de twee ge weldenaars uit de driemans-voorhoede, goalgetter Spencer van Equador en linksbuiten Joya üit Peru. Samen met Cortes en de grandioze spelverdeler Rocha, zorgden zij in de weinige ogen blikken dat de stroom van Madrileense aanvallen luwde voor tegenstoten, die uitermate gevaarlijk waren. Daarbij dient echter te worden gezegd dat Pa- chin, de organisator van de Spaanse verdediging door een schorsing, opgelo pen in de eerste ontmoeting, niet aan wezig was. Al voor de rust had Penarol door vloeiende tweemanscombinaties duide lijk het beste van het spel, zodat de voorsprong van 2-0 verdiend was. Spen cer en Joya werden enkele malen op het laatste nippertje gestuit. Een doelpunt van Spencer werd afgekeurd alvorens scheidsrechter Lobello in de dertigste minuut, na een charge van Defilipe te- gén Rocha, een hevig omstreden straf schop toekende. Rocha zelf opende daar uit de score 0-1. Zeven minuten later bracht Spencer uit een 1-2 beweging van Joya de stand op 2-0. Scheidsrechter Lobello, blijkbaar van mening dat één strafschop voor Penarol voldoende was, greep niet in, toen Defilipe Spencer onderuit liep, op het moment dat deze wilde schieten. Na de pauze probeerden Gento en Pirri tevergeefs meer vuur in de Madri leense aanval te brengen. Maar de' laco nieke soms negen man sterke Zuid. amerikaanse verdediging was niet te doorbreken. Integendeel, de superiori teit van Penarol werd in de eindfase zó groot, dat het in de laatste minuten on gestoord enkele voetbaltrucjes ten beste kon geven, waarop een zegevierend Real Madrid in vroeger dagen de aanhang vergastte. Deze vernedering van de gro te Spaanse ploeg voor eigen publiek was zo groot, dat de Spanjaarden na en velen reeds voor het eindsignaal ge slagen de tribunes verlieten. BRUNSWIJK Het Nederlandse militaire elftal heeft woensdagavond in Brunswijk een oefenwedstrijd tegen Eintracht Brunswijk, de leider in de Duitse Bundesliga, met 4-3 verloren. De Duitsers zegevierden dank zij een doelpunt, dat Maas in de laatste mi nuut scoorde. Bij de rust was de stand gelijk: 2-2. De 2000 toeschouwers, bij wie ruim 1600 Nederlandse militairen, die een oefening op de Luneburgerheide had den, hebben een goede wedstrijd gezien met een enerverend scoreverloop. De Nederlandse militairen namen in de eerste minuut al de leiding toen Veen- stra (Go Ahead) raak schoot. Pas in de 35e minuut kwamen de Duitsers ge lijk toen internationaal Lothar Ulsass Van de Wekke (Excelsior) passeerde. Nauwelijks twee minuten later leidden de Nederlandse militairen alweer door Van der Vall (Feyenoord). De vreugde was dit keer van korte duur, want een minuut later bracht Dulz Eintracht op gelijke hoogte. In de laatsté vijf minuten werden nog drie doelpunten gescoord. In de 85e mi nuut kwamen de Nederlandse militairen via Graaumans (NAC) op 2-3, doch dank zij treffers van Dulz en Maas werd het uiteindelijk nog 4-3 voor Eintracht. DEN HAAG Het verzoek van de Supportersvereniging „Feyenoord" om vyfduizend plaatsbewyzen beschikbaar te stellen voor de wedstrijd Ajax Feyenoord op zondag 13 november is door het bestuur van Ajax afgewezen. Er is op het Ajax-terrein slechts plaats voor 24.000 personen en Ajax wil zijn eigen grote aanhang niet teleurstellen. De voorverkoop ls dinsdag in de hoofdstad begonnen en de belangstelling biykt groot te zyn. Bij de Supportersvereniging „Feyen oord" is men teleurgesteld. „Op onze schriftelijke aanvraag, zoals wij die nor maal indienen, met het verzoek dat aan tal plaatsbewijzen toe te wijzen of een. ander aantal indien toezegging van het gevraagde aantal te hoog mocht zijn, kregen wij telefonisch bericht, dat de DORTMUND. Het Duitse koppel Rudi Altig-Sigi Renz heeft woensdag avond de 25e zesdaagse van Dortmund gewonnen. Het was voor de Duitsers de tweede zesdaagse-overwinning van dit seizoen. Vorige week toonden Altig en Renz zich de sterksten in Berlin. In de laatste twintig minuten veroverden Al tig en Renz de ronde voorsprong, waar door zij uiteindelijk zegevierde vór Kem- per-Oldenburg en Peter Post-Fritz Pfenninger. De uitslag luidt: 1. Altig-Renz (W.- Dld) 463 pnt; Op één ronde 2. Kemper- Oldenburg (W.-Dld) 419; 3. Post-Pfen ninger (Ned.-Zwits.) 321; 4. Bugdahl- Sercu (Dld-Belg.) 247; Op twee ronden 5. Rudolph-Seeuws W.-Dld-Belg.) 190; 6. Bölke-Grossimlinghaus (W.-Dld) 98. De overige koppels hadden acht of meer ronden achterstand. In totaal legden Altig en Renz 2989 km af. ADVERTENTIE aanvraag was afgewezen. Tevens werd medegedeeld, dat het niet nodig werd geoordeeld die afwijzing schriftelijk te bevestigen", zegt secretaris Van Wees. Bij Ajax stelt men zich pp het stand punt, dat de toegangsbewijzen terecht moeten komen bij hen, die trouw de wedstrijden van Ajax bezoeken en dat daarom de eigen aanhang voorkeur krijgt: „We hadden aan het verzoek van de Supportersverenigin „Feyen oord" wel tegemoet kunnen komen, wanneer Feyenoord bereid was geweest op normale en gebruikelijke voorwaar den zaterdag 12 november in het Olym pisch Stadion te spelen. Aangezien dat niet het geval is kunnen wy de Feyen- oorn-aanhang niet helpen". Volgens Ajax-praeses Jaap van Praag is het geen kwestie van rancune: onze accommodatie is bij belangrijke wed strijden nu eenmaal beperkt en het is daarom niet mogelijk bijna een kwart van de beschikbare ruimte uit handen te geven. Bij Feyenoord reageert men rustig: Jammer, dat het bestuur van Ajax zo denkt te moeten handelen. Het zat er wel een beetje in, gezien de opmerkingen van de heer Van Praag in die richting vorige week te Rotter dam. Tot slot merkte Feyenoord-adminis- trateur Phida Wolff jr. nog op: „We zullen alle ontwikkelingen maar rustig afwachten. De soep wordt doorgaans nooit zo heet gegeten als zij wordt op gediend". LEEDS Het Amsterdamse D^S is woensdagavond in Leeds uitgescha keld voor het toernooi om de Europese beker voor jaarbeurssteden. De Am sterdammers moesten met 5-1 hun meerdere erkennen in Leeds United, dat de eerste wedstrijd ook al had ge wonnen (3-1). DWS stond bij de rust reeds met 3-0 achter. Het is er in de snelle en at tractieve wedstrijd slechts tegen het einde van beide speelhelften even aan te pas gekomen. De grote man bij Leeds United was linksbuiten Johanneson, die liefst drie van de vijf doelpunten maakte. Met weergaloze dribbles was de Britse Noor vele malen ongrijpbaar voor de Am sterdamse defensie, die Leeds dikwijls vrlj-uit liet spelen. Johannesen bracht Leeds dank zy 2 doelpunten na ruim een half uur op 2-0 waarna Giles drie minuten voor de rust via een strafschop voor 3-0 zorgde. Na de hervatting konden de 27.000 toeschouwers nog juichen voor treffers van Madeley en opnieuw Johanneson. De Amsterdamse goal werd gescoord door Frans Geurt sen. Gisteren is op Schiphol de Nederland se ploeg uit Mexico teruggekeerd, die heeft deelgenomen aan de voor-Olym pische Spelen. De foto toont de drie medaillewinnaars: v.l.n.r. Nel Bos, Riny Wagtmans en Janny van Eyfe- Vos. Tijdens een korte persconferentie heeft prof. dr. J. Biersteker een en ander verteld over de in Mexico opge dane ervaringen m.b.t. het hoogtever schil. Wij hebben daarover dezer da gen al uitvoerige bijzonderheden ge bracht. FOLLEGA Tiemen Groen over weegt momenteel professional te wor den, iets eerder dan aanvankelijk in de bedoeling lag. De extra-sportieve mer ken „Caballero" en „Willem II-Gazelle" hebben hem contracten aangeboden. Wanneer de 20-jarige man uit Follega een contract accepteert, wat overigens niet erg waarschijnlijk is, gaat hij ver moedelijk al per 1 januari 1967 over naar de rijen der beroepsrenners. Ook enkele buitenlandse „renstallen" hebben interesse voor de drievoudige wereldkampioen achtervolging ama teurs. Tiemen is niet van plan zijn 2 3 maanden durende reis naar Nieuw- Zeeland te laten schieten. Ook wanneer hij professional wordt (waarschijnlijk niet eerder dan even voor de wereld kampioenschappen in 1967 in Nederland) beschouwt Tiemen zijn tournee door Nieuw-Zeeland als een ideale intertral- ning voor het komende wegwedstijdsei- zoen. De 23-jarige Harm Ottenbros uit Alk maar gaat vrijwel zeker over naar de beroepsrenners. Hij kreeg een aantrek kelijk contract aangeboden van de Nieu we Nederlandse „stal" „Willem Il-Ga- zelle". De kleine Alkmaarder won in het afgelopen seizoen twintig wegwedstrij den en een handvol baanraces. Zowel Tiemen als Harm is lid van de Zaan- se wielerclub D.T.S. HAELSINGBORG. Een drieja rig jongetje is de held van het gezin nadat hij de voetbaltoto van verle den week had gewonnen. Het jongetje moest voor zijn vader drie lucifersdoosjes opgooien, waar op winst-, verlies of gelijk spel te le zen stond. Zijn vader won een bedrag van 202 365 Zweedse kronen. Twee dames, die niets van voetbal afweten, wonnen eenzelfde bedrag door precies het tegenovergestelde in te vullen van de krantentips! SCHERPENZEEL. De Scherpen- zeelse dammers hebben bezoek gehad van het Lunterse D.E.S., dat met het eerste en tweede tiental de S.D.V.-ers partij kwam geven. Aangezien men in jaren niet tegen D.E.S. had gespeeld, was er van de krachtsverhoudingen weinig te zeggen. S.D.V. 1 bleek echter duidelijk sterker en geroutineerder dan zyn tegenstander en won met onverwacht grote cgfers: 15-5. De reserves der gasten deden het be duidend beter, want zy gaven S.D.V. 2 met 13-7 klop. De persooniyke uitslagen waren: S.D.V. 1—D.E.S. 1: B. Valkenburg— J. Crum 1-1; M. J. van RaaijT. van de Meer 2-0; J. VisserK. van de Pol 2-0; J. van de VliertT. Bouw 2-0; D. J. IprenburgW. van Harten 2-0; M. In- kenhaagB. Hendriksen 1-1; A. Stui- venbergG. Bloemenwal 2-0; W. J. van de BrinkJ. Hekkers 2-0; L. van de BurgW. van Veldhuizen 0-2; W. v. SchaikC. Mastenbroek 1-1. S.D.V. 2—D.E.S. 2: J. P. H. Sopar— J. Spelt 2-0; G. PulJ. van Egdom 1-1; J. JansenB. Veenendaal 0-2; D. Val kenburgR. Zandsteeg 2-0; N. Wallet C. Adams 0-2; A. ter BurgJ. Veenen daal 0-2; J. van de PeppelR. v. d. Berg 0-2; E. VisserA. Ligtvoet 0-2. AMERONGEN. Dinsdagavond vond de damwedstrijd tussen Veluwezoom 1 en Ameróngen 1 plaats. De ontmoeting werd gespeeld te Nijkerk. De Amerongers, die zich in de geva renzone bevinden, dienden, om van de onderste plaats af te komen, deze wed strijd te winnen. Na een spannende strijd werden de partijen afgebroken met een 9-7 stand in het voordeel van Ameron- gen. Vermoedelijk zal de einduitslag een 12-8 winst voor de Amerongers wor den. Voor de punten zorgden de heren A. N. Maris; A. van de Grift en E. van Zomeren met winst, terwijl tot remise de heren G. Meyer; M. v. d. Grift en G. Veldhuizen kwamen. Door deze overwin ning kwam er weer zoveel perspectief, dat Amerongen zich zeer waarschijnlijk in deze klasse zal kunnen handhaven. VEENENDAAL Zaterdagavond zal door de hockey-vereniging „De Sa lamanders" in de kantine van het Sportpark Panhuis een feestavond ge organiseerd worden. Vanaf 8 uur is- het voor leden en donateurs mogelijk 'om op de tonen van de band van Cees Diepeveen te dansen in het „aqua rium", zoals de hockeyers de kantine van het Sportpark gedoopt hebben. VEENENDAAL Zaterdagmiddag zal op het Sportpark „Panhuis" in Veenendaal een wedstrijd tussen twee juniorenelftallen gespeeld worden. Om half vier zal de geelblauwe ploeg van Veenendaal namelijk aantreden tegen de jeugdploeg van DOVO. Deze ontmoeting wordt altijd met be langstelling tegemoet gezien en ook dit keer zal waarschijnlijk weer een be hoorlijk aantal toeschouwers de wed strijd van de "toekomst van Veenendaal willen bijwonen. Zowel DOVO A als Veenendaal A zijn in afdeling A ingedeeld, terwijl de andere juniorenelftallen in Veenendaal in andere, lagere afdelingen spelen. De overige ploegen die in de afdeling van Veenendaal en DOVO ingedeeld zijn; Holland, LVV, Zwaluwen Vooruit, Saes- tum. Hercules, Quick, Ultrajectum, HVC, Victoria en Elinkwijk. DOVO en Veenendaal hebben het vo rige seizoen niet zo bijster goed ge draaid, maar do jaren daarvoor eindig den de beide elftallen vrij hoog op de ranglijst. Voo.al de Veenendaal-junlo- ren deden twee jaar geleden een goe de gooi naar het kampioenschap en daardoor het eventueel promoveren naar de Interregionale competitie. Te gen het einde van de competitie was er echter een kleine teruggang, zodat dat ideaal nooit bereikt werd. Zaterdagmiddag op het „Panhuis" zal gezien de tot nu toe geboekte pres taties van beide ploegen de overwin ning wel naar de geelblauwen gaan. DOVO heeft op het ogenblik een aar dige ploeg, maar de spelers zijn bijna zonder uitzondering nog bijzonder jong. Daarentegen heeft Veenendaal enkele reeds „geroutineerde" spelers, waaron der bijvoorbeeld spil Van de Boven- kamp en de in de voorhoede opereren de Jan Henzen. De laatste staat voor al bekend om zijn dribbels, waarbij hij opduikende tegenstanders op simpele wijze voorbijgaat. Bij DOVO is het Jan Achterberg, en kele malen reeds in het eerste elftal spelend, die veel werk verzet in de achterhoede. Zo kan ook deze jeugd derby een interessante ontmoeting worden. VEENENDAAL Zoals ieder j wordt ook in de komende herfst vak tie door het bestuur van de schoolv eniging „Eldorado" van het Christeli. Lyceum een tafeltennistoernooi georga niseerd. Op vrijdag 4 november zullen de wedstrijden in de gymnastiekzaal van het Christelijk Lyceum worden gespeeld. Het bestuur van „Eldorado" verwacht ook deze keer een grote toeloop. De deelnemers zijn in drie groepen verdeeld. Bij de jongen zal zowel bij de onderbouw als bij de bovenbouw een kampioen te voorschijn moeten komen, terwijl de meisjes in één groep zijn ingedeeld. De wisselbekers, vorig jaar behaald door Arie Schans (onderbouw), Rèné Lodder (bovenbouvy) en Hannie de Haas (meisjes), zullen resoluut ver dedigd moeten worden, want er schui len verschillende goede tafeltennissers isters) onder de scholieren van het Lyceum, die niet zullen nalaten, de huidige bezitters de bekers afhandig te maken. ELST In de nacht van. 4 op 5 no vember zullen leden van de wandel vereniging „De Rijnkanters" wederom oliebollen bij Theo Drost bakken. Het is voor de vereniging te hopen, dat d® oliebollen evenals vorig jaar weer „in goede magen" mogen vallen. Zater dags, 5 november, zal het werk van 's nachts huis aan kuis aangeboden worden. DEN HAAG. Het Poolse Gornik Zabrze heeft zich woensdag in Boeda pest geplaatst voor de tweede ronde van het voetbaltoernooi om de Europe se beker voor landskampioenen. De Po len versloegen in een beslissingswed strijd uit de eerste ronde het Oostduitse Vorwarts Berlin met 3-1. Gornik zal in de tweede ronde uitkomen tegen de Bulgaarse kampioen CSKA. Sofia. in de eerste wedstrijd voor de twee de ronde van het voetbaltoernooi om de jaarbeursstedenbeker heeft het Bul gaarse Spartak Plovdiv met 1-1 gelijk gespeeld tegen Benfica uit Lissabon. De Bulgaren leidden bij de rust met 1-0. Ook de eerste wedstrijd (tweede ron de) tussen Spartak Praag en het Spaan se AC Bologna eindigde onbeslist: 2-2. Bij de rust was de stand 1-1. Door een 5-1 overwinning op FC Toulouse heeft het Roemeense Dynamo Pitesti zich geplaatst voor de volgen de ronde. De eerste wedstrijd had Tou louse met 3-0 gewonnen. Het Schotse Dunfermline Athletic heeft de eerste wedstrijd uit de tweede ron de tegen het Zuidslavische Dynamo Zagreb met 4-2 gewonnen. De Schotten leidden bij de rust met 2-1. ZURICH. Tijdens een byeenkomst van de organisatie van de „Coupe Rap- pan" (intertotocompetitie) is woensdag in Züricli besloten de opzet van de in tertotocompetitie voor de zomer van 1967 te veranderen. Er wordt een vol ledige competitie gespeeld tot de win naar van de groep bekend is. Overeen gekomen werd het programma van de uit- en thuiswedstrijden in zes weekein den in de maanden juli en augustus af te werken. Als speeldata werden ge noemd: 1/2 juli, 8/9 juli, 15/16 juli, 22/23 juli, 29/30 juli en 5/6 augustus. ROTTERDAM Sparta speelt 9 no vember te Genève tegen Servette de eerste wedstrijd in de tweede ronde voor het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars. Woensdagavond 16 november wordt in het stadion Feyen oord de tweede wedstrijd gespeeld. Sparta en Servette kwamen tenslotte gisteren tot overeenstemming wat be- .treft de speeldata. Aanvankelijk wilde Sparta beide wedstrijden in vier dagen afhandelen, terwijl Servette vasthield aan een week tussen beide ontmoetin gen. Bij Servette was het vooral trainer coach Bela Gutman, die tegen het voor stel van Sparta was. Bela Gutman, ja ren geleden vooral beroemd geworden door de successen van Benfica, vorig seizoen teruggeroepen en daarna weer bedankt door Benfica, is thans bij Ser vette in dienst. VEENENDAAL Dinsdagavond kwamen in de SKF-kantine de bestu ren van de Veenendaalse wandelver enigingen bijeen om te overleggen, wat zij in de komende wintermaanden voor de wandelliefhebbers, al dan niet leden van een vereniging, kunnen doen. Na enig overleg werd besloten om voor de winter '66-'67 vier puzzeltochten te organiseren, waaraan door iedereen deelgenomen kan worden. Er zullen voor het uitlopen van deze tochten geen medailles worden uitgereikt. Het leek de vergadering namelijk beter om persoonlijke, waardevolle prijzen be schikbaar te stellen. Verder werd men het erover eens, dat niet in verenigingsverband gelopen zal worden, maar in groepjes van drie In Zeist is de centrale training van het Nederlands elftal weer begonnen. Op de foto v.l.n.r. Schrijvers, Pietert Graafland, Dullens en oefenmeester George Kessler. personen. Zoals de naam al aanduidt, zal er onderweg het een en ander ge puzzeld moeten worden, hetgeen deze tochten beslist Interessant zal maker- Tevens werd een commissie benoemd, waarin elke vereniging één afgevaar digde heeft. Deze commissie heeft de 1 taak op zich genomen om de gemaakte plannen verder uit te werken. Nu staat reeds vast, dat er aan de tochten geen leeftijdsgrens verbonden zal zijn, dat de afstanden zullen variëren van 5 tot 15 kilometer en dat als voorlopige datums zyn afgesproken: 10 december '66, 21 januari, 18 februari en 10 maart 1967. Binnenkort zullen verdere medede lingen door de commissie gedaan wor den. ZEIST Het UEFA-jeugdelftal heeft woensdagavond op het KNVB-sportcen- trum te Zeist met 2-2 gelijk gespeeld tegen de Amersfoortse tweededivisie- club HVC. Het jeugdteam, dat zijn eer ste oefenwedstrijd speelde, nam in de eerste helft door een doelpunt van Hoekema (Go Ahead) een 1-0 voor sprong, die Mulders (FC Den Bosch) in de tweede helft tot 2-0 vergrootte. In het laatste kwartier scoorde ech ter HVC tweemaal en bracht de stand in evenwicht: 2-2.

De Vallei | 1966 | | pagina 13