Nieuw aardgasstation in bedrijf UIT HET ZAKENLEVEN Mevrouw Berendsen na bezoek aan Parijs: „Geef mij maar Amerongen", zegt schilderende huisvrouw Oude gashouder blijft nog in reserve Weer vrije vestiging in Ede Nieuw hoofd van Beatrixschool Renkumer met opnieuw voor strafblad rechter Dronken brouwerij wagen ramde schuur en auto Jeugdspelers naar training in Zeist Kinderprogramma slaagde door hulp van jeugdleden AGENDA NCVB-Elst Kantongerecht Wageningen Clubkeuring VKPV Zelfbediening bij fa. Van Ginkel AKU-Ede neemt proef met aardgas Lahoratorium pas in december open Kortsluiting was oorzaak van brand Fa. Jansen heropende zaak Kleuterklassen in autoboxen J aarvergader in«r Zeven voorstellingen voor 3700 bezoekers Exp. VAN ECK - E.V.E. Tel 406 7 P. 3 ZATERDAG 5 NOVEMBER 1966 RHENEN Gisterochtend is voor de gasvoorziening in de gemeente Rlienen een nieuw tijdperk aangebroken. Gedurende de nachtelijke uren werd namelijk het pas gereed gekomen gasontvangststation aan de Verlengde Oude Veenendarlse- weg in gebruik gesteld. Het station aan het Paardenveld is daarmee in zoverre uitgeschakeld, dat het voorlopig nog dienst zal blijven doen als reserve-eenheid. In de naaste toekomst zal het echter onder de slopershamer terecht komen. (Van onze Edese correspondent) EDE. Het gemeentebestuur van Ede heeft in verband met een ver mindering van het aantal aanvragen van ingezetenen en economisch aan deze gemeente gebondenen, om een rijks goedkeuring voor het bouwen van wo ningen in de vrije sector en de pre mie-sector aan eigenaren van nieuwe woningen, die nog niet eerder bewoond zijn geweest, weer vrije vestiging te verlenen. De reeds eerder geldende bepaling blijft van kracht dat voor een woning, die reeds bewoond is geweest, hetgeen ook voor koopwoningen geldt, alleen 'n woonvergunning kan worden verleend aan ingezetenen van of economisch ge bondenen aan de gemeente Ede tenzij een woningruil wordt toegepast of in dien het een koopwoning betreft een zogenaamde wóonruimteclaim wordt verstrekt door het desbetreffende ge meentebestuur. If- iUHRI Heden, zaterdag HEM 8 WO IJ DE Rehoboth, 19 uur: Toneeluitvoering TIP t.b.v. Tibetaanse vluchtelingen. KHENEN Panoramanden Discobal Mallemolen club. AMEKOMGEN Dorpshuis, 14 uur: Poppenkastmiddag NVVH. SGHEKFENZEEL Hotel Boschzicht, 20 uur Dansavond OS-KA-DI. BIOSCOOP Luxor theater Veenendaal. 19.30 uur „Doelwit voor twee revolvers". Morgen, zondag BIOSCOOP Luxor theater Veenendaal, 15 uur „Doelwit voor twee revolvers"; 19.30 uur: „Vijf mrjl voor middernacht". .(Van onze Edese correspondent) EDE Het bedrijf van de AKU in Ede gaat op zeer korte termijn een grote proef nemen met het stoken van aardgas. Eén van de ketels in het be drijf zal daarvoor worden ingericht. De afname hiervoor wordt geschat op 1500 tot 2000 m3 per uur. Als streefdatum van overgang op aardgas is 1 januari 1967 gesteld. Bij het slagen van de proef wordt, onvoor ziene omstandigheden voorbehouden, het gehele ketelhuis van dit bedrijf op aardgas omgebouwd en zal de afname oplopen tot naar schatting minimaal 30 miljoen m3 per jaar. Het probleem van te lage gasdruk, waar over vorige week nog talrijke klachten uit R henen binnenkwamen moet nu tot het ver loden behoren. De gasmaatschappij heeft een vijf kilometer lange stalen middendruk- leiding gelegd tot onderaan de Achterberg- sestraatweg en de Vogelenzangweg met tus- senplaatsing van een achttal zogenaamde regulateurkasten. Deze grijs gekleurde kasten komen al enige tijd in het stadsbeeld voor en doen met ingang van gisteren hun dienst. De leidingen in Rhenen worden nu met vol doende druk gevoed. De gasmaatschappij krijgt er binnenkort nog een vestiging bij in de gemeente Rhe nen. Het leegstaande pand „De Krakeling", de vroegere bakkerswinkel in het stads centrum schuin tegenover het VVV-infor- matiekantoor aan het Fred. v. d. Paltshof. wordt namelijk ingericht als showroom van de maatschappij, zodat de Rhenenaren voortaan in eigen plaats kunnen gaan zien wat er alzo aan gasapparatuur te koop is. Voor Rhenens winkelcentrum weer een prachtige aanwinst. VEENENDAAL In onze krant van 2 november plaatsten wij een bericht over de opening van het Dental labora torium G. Post in Ede. De officiële ope ning zal niet deze maand plaatsvinden, maar op 30 december van dit jaar. De heer Post deelde ons mee dat hij per 1 januari 1967 met de werkzaamhe den zal beginnen. VEENENDAAL Gisterenmiddag stond op de Helling een grote vracht auto van een brouwerij geparkeerd. De chauffeur wilde de motor starten, maar door een lege accu lukte dat niet. Ook de druk op het remsysteem was verdwenen. Een takelwagen van de firma De Haas werd te hulp geroepen en deze slaagde er in de vrachtwagen aan het rijden te krijgen. Bovenaan de Helling, begon de trekstang die door chauffeur van de vrachtauto was vastgemaakt te wrin- VEENENDAAL. Dezer dagen zijn aan alle amateurvoetbalverenigingen circulaires toegezonden inzake het „Plan jeugdtraining" in Nederland. Het ligt namelijk in de bedoeling om op maandag 14 november met de trai ning van spelers van 14 en 15 jaar van start te gaan. Onder leiding van bonds- oefenmeester Van Rheenen zullen de door de verenigingsbesturen geselec teerde jeugdspelers getraind worden. Reeds in mei van dit jaar hebben de verenigingsbesturen een mededeling ontvangen, die hen op de hoogte stelde van het plan. De bedoeling is, dat de bondsoefen- meester Van Rheenen van al de, op de training in het sportcentrum te Zeist aanwezige jongens, tot een selectie van circa vijftien spelers zal komen. Van diverse verenigingen uit Veenendaal en omgeving is ons bekend, dat zij verschei dene spelers op het oog hebben om naar deze training te sturen. De jeugd commissies hebben voorlopig tot woensdag 9 november de tijd om over hun keuze te beraadslagen. A. SCHOUTEN per 1 februari naar Veenendaal VEENENDAAL De centrale kerkeraad van de Ned. Hervormde Kerk heeft de heer A. Schouten uit Lunteren met algemene stem men benoemd tot hoofd van de Beatrixschool. De heer Schouten is thans hoofd van de christelijke lagere school in Lunteren-Neder- woud en zal zijn nieuwe functie per 1 februari van het volgend jaar aanvaarden. De vacature bij de Beatrixschool was ontstaan door het overlijden van de heer St. de Man, die vele jaren zijn beste krachten aan de school heeft ge geven. De heer Schouten werd in 1933 in Stoutenberg geboren en stamt uit een onderwijzersfamilie, want ook zijn vader was hoofd van een school. Daarnaast zijn er ook vele familieleden van hem bij het on derwas werkzaam. Het nieuwe schoolhoofd ontving z(jn opleiding aan de Kweekschool te Amers foort. Nadat hij 21 maanden in militaire dienst was geweest, werd gen, waardoor hij losschoot. De bierauto sloeg op hol en kwam in de Tuinstraat tegen het schuurtje van mevrouw R. J. tot stilstand. Van het schuurtje bleef weinig over. Ook een daarin geparkeerd staande personenauto werd zwaar beschadigd. VEENENDAAL Gisterenmiddag deed zich bij mej. H. J. van L. in de Bea- trixstraat een elektriciteitsbrandje voor, dat evenwel vrij weinig schade aanricht te. De brand ontstond door kortsluiting bij een stopcontact en breidde zich langs de draad uit. Mej. Van L. verklaarde, dat de leiding enige weken geleden door een monteur was gerepareerd, omdat toen de stop telkens doorsloeg. De PGEM stelt een onderzoek in. VEENENDAAL Vrijdagmiddag stelde de firma A. P. van Ginkel, be ter bekend als bloemenmagazijn Flora, de nieuwste uitbreiding van de zaak voor het publiek open. Achter de win kel aan de Kerkewijk/hoek J. G. Sand- brinkstraat heeft men een grote plan tenkas laten bouwen, die als verkoop ruimte is ingericht. Onder het motto: „Bepaal eerst uw keus, pak dan de plant," heeft Veenen daal er weer een zelfbediening bij. Deze kas, waar uitsluitend bloemen, planten en toebehoren verkrijgbaar zijn, is echter uniek voor de gehele omge ving. Door en naast elkaar staan de meest exotische kamerplanten, bloeiend en eeuwig groen, maar ook de overbe kende soorten als chrysanten, primu la's en geraniums hebben een plaats ge vonden. Getoond is, hoe men met weinig moeite een leuke plantenbak kan klaar maken, en wil men een van de plan ten uit zo'n bak hebben, dan kan dat ook, want alles wat er staat is voor de verkoop. Langs een der zijkanten vindt men een grote sortering sierpotten, hangers, tafeltjes e n bakken. Ook droogbloeiers, kunstmest, potaarde enz. is in deze „plantenzelfbedieningskas" aanwezig. Voor deskundige voorlichting zal altijd iemand in de kas aanwezig zijn en in dien men moe van het kijken en ko pen is, dan kan men op een van de leuke ruwhouten banken even rustig uitblazen. Belangrijk voor de automobilisten is het feit, dat men ook aan de kant van de Tuinstraat de kas kan bereiken. De ingang ligt dan tegenover het post kantoor, In deze omgeving is een overvloed aan openbaar parkeerterrein, terwijl ook op het terrein van de firma Van Ginkel ruimte voor het parkeren van een aantal wagens aanwezig is. VEENENDAAL Dat de Veenen- daalse middenstand ook buiten het winkelcentrum nog steeds actief is, be wees vrijdagmiddag de firma Jansen aan de Nieuweweg, op de hoek van de Éuurtlaan. De dertig jaar bestaande zaak in huishoudelijke artikelen en speelgoede ren heropende gisteren het geheel ver nieuwde en ongeveer tweemaal zo groot geworden pand. Een gezellige betimmering omlijst een keur van artikelen. Naast de be staande sortering verkoopt de firma Jansen thans ook moderne roestvrij stalen pannen, veel meer tafelzilver, een keur van serviezen, elektrische de kens, droogkappen enz. Ook in speel goed is men nu ruimer gesorteerd. Het „nevenbedrijf" de mobiele win kel blijft bestaan. Regelmatig gaat de heer Jansen jr. „de boer op" zoals dat heet. Ook staat men enige malen per week op enkele markten, met klompen, laarzen en boe rengereedschap. Gezien de grote keus, die de firma Jansen in de nieuwe zaak biedt, zullen ongetwijfeld velen de weg naar zijn winkel weten te vinden. (Van onze. Edese correspondent) EDE. Om huisvesting te scheppen voor het kleuteronderwijs in het bouw plan Veldhuizen I zullen tweemaal zes garages onder twee flatgebouwen be horende tot een complex van 488 eta gewoningen met een onderbouw van 292 garages, ingericht worden voor kleuterklassen. Van zes garages kun nen door wijziging van de onderbouw van de flats twee kleuterklassen wor den gemaakt. De totale stichtingskos- ten van de vier kleuterklassen bedra gen 237.000 gulden. ELST. De Nederlandse Christen Vrouwenbond, afdeling Eist zal dins dagavond haar jaarvergadering hou den. De bijeenkomst vindt plaats in ge bouw „Pniël". AMERONGEN De laatste tijd gaan steeds meer mensen zich bezig houden met een creatieve vrijetijdsbe steding. Er zijn verschillende manie ren om zich hierin te kunnen uitle ven. Sommigen gaan schilderen of boetseren en anderen worden geregel de schouwburgbezoekers. Enkele da mes in Amerongen zijn bijvoorbeeld in groepsverband de schilderkunst gaan beoefenen. Een zestal huisvrou wen beweegt zich langs deze weg op het culturele vlak, dat voor hen een zekere mate van ontspanning bete kent. Mevrouw J. H. Berendsen-Buys uit Amerongen is één van de leden van dit damesclubje. Zij voelde zich op een gegeven ogenblik aangetrokken tot de schilderkunst en bracht dit tot uiting op het linnen. Met veel vlijt bereikte zij bijzonder goede resul taten. die al eens met een prijs wer den bekroond. De Amerongse huisvrouw-schilderes keerde enkele dagen geleden terug uit Parijs. Zij bestudeerde verschillende schildertechnieken, die in Parijs, met name op Montmartre, worden toege past en bezocht enkele musea. „Het was allemaal erg boeiend en ik geloof, dat ik er in die paar dagen ontzettend veel heb geleerd. Vooral Montmartre boeide mij bijzonder. Het klinkt ongelooflijk, maar daar staan ze mannetje aan mannetje te schilde ren. Je ziet er de vreemdste figuren. De schilders en schilderessen leren daar erg veel van elkaar. Zij wisselen eikaars ideeën uit en passen aparte technieken toe, waarmee ze mijns in ziens voortreffelijke resultaten bereiken. Ik heb het daar allemaal eens aandach tig bekeken en hoop de opgedane ken nis en indrukken binnenkort in de prak- tijk te gaan beproeven." VEENENDAAL Drie dagen Is jeugdleider Van der Schee niet toe ge- konien aan zijn normale werkzaamhe den, want de voorgaande dagen werden in beslag genomen door de vakantie- voorstellingen in het Verenigingsgebouw het werk waarmee „de Instuif" al- tijd zowel de moeders als de kinderen een groot plezier doet. „We hebben 3700 bezoekertjes gehad," vertelt de heer Van der Schee, „die we slechts hebben kunnen verwerken door de belangeloze medewerking van de door de gemeenschap zo vaak verguis de jeugd. Een vijftiental jongeren in de leeftijd van 14 tot 18 jaar heeft getoond, dat de jeugd ook nog iets anders kan, dan beelden wit schilderen en „happe nen". Ik vind het een waardevolle zaak. dat weer eens gebleken is, dat de jeugd dergelijke dingen zelf weet te runnen. Dat mag ook wel eens in de krant!" Gedurende drie dagen heeft „de In stuif" zeven keer een programma ver zorgd. De bedoeling was twee uitvoe ringen op een dag, maar de eerste dag, dinsdag, was de toeloop zo groot, dat een extra voorstelling ingelast moest worden. Dinsdag en donderdag hebben de kin deren genoten van leuke films, terwijl woensdag een cabaretvoorstelling gege ven werd met clowns, buikspreker en een goochelaar. De Instuifleiding is alweer plannen aan het maken voor de kerstvakantie. De bedoeling is, dat op donderdag 29 december en op dinsdag 3 januari voor stellingen gegeven worden. Het pro- WAGENINGEN Los arbeider L. G. uit Renkum was met zijn wagen tegen een stilstaande auto gereden, doch na de aanrijding doorgereden. Na het onderzoek van de politie was tevens aan het licht gekomen dat de wagen niet verzekerd was, terwijl het kentekenbewijs niet op de juiste naam stond. „Hoe kan ik hier nu terechtstaan", ver weerde verdachte zich. „Ik heb al 14 dagen voor dit geval gezeten". Nadat verdachte was uitgelegd dat hij in Arn hem wegens het doorrijden was veroordeeld, hetgeen een misdrijf was, kon deze maar weinig begrip opbrengen dat hij nu voor de drie overtredingen moest terechtstaan. „Je kunt het wel splitsen in honderd overtredingen", repliceer de de los arbeider. Nadat kantonrechter mr. A. C. v.d. Brand verdachte had voorgehouden dat hij een heel boek werk van overtredingen had gemaakt en hem bovendien de ontzegging van de rijbevoegdheid niet vreemd was, eiste de officier mr. J. A. Kopp, die verdachte tot de categorie rekende die hij liever niet op de weg zag, totaal f 220, Nadat verdachte gemaand was om zijn grote mond een beetje te houden, vonniste de kantonrechter met f 175, en 3 maanden onvoorwaardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid. Met de opmerking „hoger beroep" en onder veel kabaal verliet verdachte met zijn vrouw de zitting. Chauffeur J. v. A. uit Kesteren had uit Rhenen moesten zich nu verant- M. op weg naar de hogeschool-arts in hij onderwijzer aan de christelijke school in Terschuur, waar hij van 1957 tot 1961 werkzaam was. Sedert maart is hij hoofdonderwijzer van de christelijke school in Lunteren-Nederwoud (de school aan de Postweg). Da heer Schouten is gehuwd en zijn gezin telt drie kinderen. de maximum snelheid in Veenendaal op de Pr. Bernhardlaan overschreden. Voorts bleek het kentekenbewijs niet aan de gestelde eisen te voldoen, de claxon geen geluid te produceren, de uit laat meer gaten te bezitten dan geoor loofd was, terwijl de buitenbanden de aanduiding „glad" hadden meegekregen. Voorts was de auto in beslag geno men. De officier eiste f 70 of 7 dagen tegen het overtreden van de maximum snelheid 3 keer f 25 of 2 dagen tegen het niet in orde zijnde kentekenbewijs de claxon en uitlaat en f 50 of 5 dagen voor de gladde banden. Voorts eiste hij teruggave van de inbeslag genomen au to zonder banden. De kantonrechter, die het er echter niet erg op had dat het oude vehikel nog op de weg kwam, vonniste met f 60 of 6 dagen voor het overtreden van de maximum snelheid, 4 keer f 1 of 1 dag voor de overige overtredingen waarbij auto met banden aan het verkeer werd onttrokken. Op de grens van Wageningen en Rhe nen hadden enige honden een viertal schapen doodgebeten en verscheurd. De eigenaars van de dieren A- V. en F. D. woorden. De Wageningse beheerder van de scha pen M. H. verklaarde, dat de totale scha de f 540,- bedroeg. Tot zijn verweer bracht verdachte A. V. naar voren, dat dat hij de huiden van de schapen had willen hebben. Deze brachten f 40,- per stuk op. Getuige M. H. verklaarde ech ter dat de huiden door de honden totaal vex-scheurd waren en geen waarde meer hadden. De officier eiste tegen beide ver dachten f 50 of 5 dagen. Verdachte A. V. wees erop, dat hij van Sociale Zaken trok en 7 kinderen aan het eten moest houden. De kantonrechter veroordeelde beide verdachten tot f 10, of 1 dag met een voorwaardelijke boete van f 250 of 27 dagen, een boete die niet zou gelden in dien elk der verdachten f 270.- schade vergoeding betaalde aan de beheerder van de schapen. Met de opmerking van A. V. dat kan ik niet betalen, dan kan ik beter gaan zitten, behoorde deze zaak weer tot het verleden. Wageningen. Voordat hij echter met zijn auto de dokter bereikt had, was een kruising hem noodlottig geworden om dat hij geen voorrang had verleend. Voorts kwam bij de aanrijding aan het licht, dat verdachte geen geldig rijbe wijs bezat en de stuurinrichting en chassisbalken niet aan de gestelde eisen voldeden. De officier, die de student niet de das om wilde doen, temeer daar hij op de zelfde dag in het ziekenhuis moest wor den behandeld, eiste f 170 of 17 dagen. De kantonrechter vonniste met f 135 of 13 dagen. Chauffeur J. v. A. uit Utrecht zou op de Rijksstraatweg in Eist, gem. Rhenen de automobilist G. de R.uit Baarn, die als getuige aanwezig was, gesneden heb ben. Daar getuige G. de R. een zeer ver ward verhaal deed en de manoeuvre vol gens de kantonrechter buiten zijn kan ton was gebeurd, kwam de officier in zijn requisitoir tot vrijspraak. De kantonrechter kon zich volledig ver enigen met de zienswijze van de officier. Opgelucht verliet de verdachte de zit- gramrna is nog niet rond, maar nu reeds staat vast, dat de wereldberoem de clowns, „de Kamé's" mee zullen werken. De normale werkzaamheden van „de Instuif" gaan gewoon door. De heer Van der Schee vertelde, dat het aantal bezoekers vergeleken bij vorig jaar ver dubbeld is. Men kampt eigenlijk met een gebrek aan leiding. Door de per soneelsstop die de overheid afgekondigd heeft is het niet waarschijnlijk dat een full-time kracht aangetrokken kan wor den. Men weet de grote toevloed op te vangen met een aantal vrijwilligers. Deze staf zou echter nog wel wat uit gebloeid kunnen woi'den. De tafeltennis-afdeling van de Instuif speelde gisteren weer tegen de jongens van kamp „Overberg". Regelmatig vinden dergelijke wedstrijden plaats, die zowel door de Overbergers als door de Veenendalers zeer op prijs worden ge steld. VEENENDAAL Op zaterdag 12 no vember zal de Veenendaalse Konijnen en Pluimvee Vereniging in het gebouw tje achter Hotel Vonk de jaarlijkse clubkeuring van konijnen houden. Een selectie van de, naar men verwacht, 150 dieren zal in december naar de gro te jubileumtentoonstelling in de Eierhal gaan'. Voor twaalf, november zijn weer een aantal wisselbekers te winnen, terwijl aan het beste konijn van elk ras een medaille ten deel zal vallen. De keur meesters zijn de heren P. Roodenburg uit Overschie en P. van Leeuwen uit Zeist. Niet te leren Het is bijzonder aangenaam om me vrouw Berendsen te horen vertellen over de kunst in Parijs. Vol bewonde ring heeft zij het wereldberoemde schil derij „Mona Lisa" bekeken in het "Lou vre. Hiervan zegt de Amerongse huis vrouw: „Je begrijpt niet, dat een men senhand een dergelijk schilderij kan maken. En dan te bedenken, dat men vroeger alles op primitieve wijze moest doen. Men moest de verf zelf malen en had niet de kwaliteit penselen van tegenwoordig. Als je lang naar zo'n schilderij staat te kijken, ga je besef fen, dat kunst niet te leren is. Je moet het in je hebben, zoals bijvoorbeeld on ze Rembrandt dit had. Bij deze grote meesters vergeleken, voel ik me als amateur maar heel klein. Wij zijn ook eigenlijk maar beginnelingen. Mevrouw Berendsen vindt Parijs een ideale stad om er te schilderen, maar ze zou er voor geen goud willen wonen. „Wat dat betreft, ben ik blij, dat Ik weer thuis ben. Het is allemaal zo groot en onoverzichtelijk. Nee, geef mij maar Amerongen, dat is mooier dan Parijs", zegt ze lachend. Portret Een van de vertrekken van de wo ning waar mevrouw Berendsen in woont, heeft zij speciaal ingericht voor haar liefhebberij. Tegen de wand staat een geschilderd portret van de onlangs overleden monseigneur Beckers. „Ik heb het geschilderd, zegt zij omdat ik de man zo graag mocht. Als hij via de televisie sprak, keek èn luisterde ik al tijd aandachtig naar hem. De mon seigneur boeide mij op een bijzon dere wijze, alhoewel ik helemaal niet katholiek ben. Ik voelde me gewoon ge noodzaakt van deze ware mens een portret te maken." De schilderes is hier volkomen in ge slaagd. Zij wist in de gelaatstrekken van deze populaire Nederlandse- bis schop het vriendelijke karakter neer te leggen, dat de monseigneur ook tijdens zijn leven telkens weer toonde. Mevrouw Berendsen meent, dat het pas echt mogelijk is van iets of ie mand een schilderij te maken, als van het onderwerp een bepaalde lief de uitgaat. Geheel overeenkomstig deze spelregel, bewijzen de vele kin derportretten, die in haar atelier han gen, dat zij veel van kinderen houdt. Voordat mevrouw Berendsen de schil derkunst is gaan beoefenen, heeft zij geboetseerd en aan beeldhouwen ge daan. „Ik geloof, dat het fijne van schilderen is, dat je de kleuren gaat leren ontdekken. Dat is naar mijn me ning ook het belangrijkste. Je moet met de kleuren kunnen spe len. Bij boetseren en beeldhouwen ls het in feite alleen de vorm, die je boeit", aldus de schilderende huis vrouw. Les Het schildersclubje, waarvan me vrouw Berendsen lid is komt iedere veertien dagen bijeen. Dan wordt er donderdagsmiddags naar hartelust ge schilderd. Onlangs heeft de gemeente Amerongen gebouw „Lievendaal" op het .Hof beschikbaar gesteld aan de schilderende Amerongse dames. Één maal in de drie weken krijgen zij in dit gebouwtje les van een kunstschilder uit Zeist. Er poseert dan een betaald model voor de schilderessen. Aanwij zingen van de leraar resulteren voor de dames vaak in betere resultaten. Vol gens mevrouw Berendsen kan het groepje best nog wat leden gebruiken. Wie weet welke grote talenten er nog onder de Amerongse huisvrouwen schuilen. ADVERTENTIE Geplaagd door de blindedarm was de ting waarbij de getuige een verongelijkt in Bennekom wonende student H. W. I gezicht zette. De juiste weg voor al uw vervoer naar: AMSTERDAM - UTRECHT - ARNHEM AMERSFOORT - HILVERSUM - 't GOOI Nijverheidslaan 1 3 Veenendaal

De Vallei | 1966 | | pagina 3