Prachtig herfstweer bracht Rhenen vele (late) toeristen Gezellig feest van Ons Genoegen SIMON HEIJN „BOUWT" VEEL IN RHENEN ,,/e hoeft niet naar het Ahr- of Moezeldal V eenendaal heeft een KIM-zaak Ede groeit maar door AKU-Ede neemt proef met aardgas Verdacht in 't Schrijverspark Volgend jaar begin grondaankopen voor weg Ede—Roekei AGENDA Inbrekers actief Baldadigheid op 'l Panhuis Trouwe leerlingen door „Magnolia" beloond Klok-pomp om kelder droog te houden Het geld lag op straat... WIELINGSHEUVEL GREBBEBERG A.N. W.B.-DIRECTEUR IN KESTEREN 't Anker heeft nu directrice VOUWEIETS Officiële Bekendmaking Brandweer bij uitgaan netter gekleed Volle neef Fabriek Nieuw gebouw Nieuwe flal Souterrain Burgpoort fall-out-vrije nood- bestuurspost Kampioen met grasparkieten MAANDAG 7 NOVEMBER 1966 RHENEN De schitterende herfst zondag van gisteren heeft vele late toeristen naar de uitgestrekte bossen rond Rhenen gelokt. Tegen het middaguur bereikte de drukte een hoogtepunt. Aan de ingang van praktisch elk boslaantje stonden talrijke verlaten auto's geparkeerd. In de bossen zelf was het een komen en gaan van wandelaars. De grootste trek was naar de bos sen langs de zogenaamde Defensie- weg, de verbinding tussen de toeristi sche Autoweg en de Provincialeweg Elst-Veenendaal. Dankzij deze prachti ge verbinding, aangelegd voor de mili tairen die in 1940 de Grebbeberg moes ten verdedigen, opdat zij ongezien van uit de lucht bevoorraad konden wor den, kunnen de automobilisten nu als het ware in het hartje van het natuur- schoon-in-herfsttooi rijden. De wandel stok wordt uit de koffer gevist en een heerlijke frisse tocht door de prachtige omgeving in schitterende tinten kan be ginnen. De Wielingsheuvel was ook een van de grootste trekpleisters. Ook de Grebbeberg was gisteren dicht bevolkt. Langs de hoofdweg Utrecht- Arnhem stonden overal de wagens ge parkeerd. De eigenaren waren te vin den op de Koningstafel, Heimerstein, De Laarsenberg of het Westeruitzicht, om de Zwitserse Vallei niet te verge ten met z'n enorme hoogteverschil. Het dierenpark was al evenzeer in trek. De Grebbeberg is vanaf de Wielings heuvel te bereiken via de toeristische Autoweg door de Rhenense bossen. Bij de aan deze weg gelegen Leemkuil met bosvijver zochten ook vele stadsmensen verpozing. We spraken hier met een Rotterdammer. „Je behoeft niet naar het Ahr- of Moezeldal te gaan of te rij den in de Eifel en het Zwarte woud om te genieten van de sensaties van steile hellingen, van terugschakelen in de VEENENDAAL Het winkelcentrum Veenendaal heeft sinds zaterdag een nieuwe trekpleister, die zeker velen, ook van bulten zal verlokken, de inkopen in Veenendaal te doen. Om 10 uur in de morgen werden de deuren van de nieu we zaak van KIM-Nederland geopend, een zgn. „Korting-zaak" op het gebied van elektrische huishoudelijke appara ten. Behalve de nieuwe vestiging in Veenendaal is de KIM gevestigd in Leeuwarden, Volendam, Haarlem en Amsterdam. In de laatste gemeente zelfs met drie filialen. Deze zaken zijn er in geslaagd bekende merkartikelen voor een lagere prijs dan bijna overal elders aan te bieden. Uiteraard betekent dit een enorm voordeel voor de consu ment. KIM beschikt over een eigen service- dienst en bovendien worden alle artike len met de normale leveranciers- en Importeursgarantie geleverd. Men ver zekerde ons, dat bij een storing aan de televisie, binnen 24 uur een monteur hulp komt bieden. Bij andere artikelen, als wasmachines altijd binnen enkele dagen. Zaterdagmorgen waren tal van rela ties van KIM aanwezig bij de opening van dit nieuwe filiaal. Onder dezen bevond zich bijvoorbeeld een afgevaar digde van een bekende fabriek in het zuiden van het land. Tal van zaken relaties hadden er gezamenlijk voor ge zorgd, dat de winkel een gelijkenis ging vertonen met een bloemenzaak. Onder de bloemstukken merkten we er één op van Radio Veronica. De vestiging van een dergelijke zaak, kan voor de branche-genoten misschien minder prettig aandoen, voor Veenen daal als geheel betekent het een vooruit gang. Reeds meerdere malen is bewezen, dat de gevestigde middenstand van de komst van een grootbedrijf niets dan voordeel heeft. Hoe het zij, de vestiging van dit KIM-filiaal bevestigd nog eens de vooraanstaande plaats, die Veenen daal inneemt als koopcentrum voor de rsrv. Het borstbeeld van wijlen W. A. Af. Westerouwen van Meeteren zoals dit is aangebracht aan de zuidgevel van het VV V-in formatiekantoor op het Fred. v. d. Paltshof in Rhenen's stadscentrum waar deze oud-directeur van de ANWB in 1888 werd geboren. tweede versnelling, van prachtige ver gezichten op brede rivieren en vrucht bare valleien. Je vindt het allemaal hier rond Rhenen en de Rijn", zo vertelde hij. De man droeg een skibroek en had originele bergschoenen aan zijn voeten. „Ik kom hier regelmatig," ging hij ver der. „Het is hier in alle jaargetijden fantastisch mooi. Nu genieten we weer van het prachtige bruin-rode blad en de kleurrijke paddestoelen op het diep groe ne mos. 's Zomers gaan we ook vaak naar de Rhenense bossen, wanneer het in de stad smoorheet is. Dan is het on der de hoge bomen en het bladerdak heerlijk koel." De toeristische autoweg is voor dé oorlog aangelegd door werklozen. Het was toen een werkobject van sociale za ken. Het is geen autosnelweg. Deze weg moet rustig en langzaam worden bere den, opdat men gelegenheid krijgt te genieten van de prachtige panorama's ter weerszijden. Af en toe zet men de auto rustig aan de kant om te verpo zen op één van de banken, op de pick nickplaats met uitzicht op Amerongen of zomaar te gaan zitten in het zach te mos. Vroeger stond hier een uitkijk toren, gemaakt van boerengeriefhout en cement. In de oorlogsjaren is deze to ren gesloopt. Jammer dat de gemeente Rhenen deze uitzichtpost niet heeft her bouwd. Maar het kan nóg en het zal de moeite waard zijn. Veel behoeft het niet te kosten. Het kan op een eenvou dige manier. Aan deze toeristische Autoweg ligt het vakantieoord van het personeel van het Gemeentelijk Energie Bedrijf Rot terdam. Er staan talrijke leuke bunga lows op, verscholen tussen laag opgaand hakhout. Die Rotterdammers weten wel waar Abraham de (natuur) mosterd haalt! Maar het zijn niet uitsluitend toeris ten uit de Maasstad, die hier hun hart komen ophalen. En... je ziet er ook veel meer Rhenenaren dan vroeger. Het is net of zij nu plotseling óók oog krijgen voor al die natuurpracht zo vlak bij de deur. Ze zijn kennelijk niet meer „be drijfsblind". De man, die in het begin van deze eeuw, Rhenen al bekendheid heeft wil len geven, is wijlen W. A. M. Westerou- KESTEREN - De S5-jarige mejuf frouw M. G. van der Wardt uit Beune- kom is benoemd tot directrice van het protestantse bejaardencentrum ,,'t An ker" in K es teren, dat volgend jaar in ge bruik wordt genomen. Mejuffrouw Van der Wardt is momenteel werkzaam als eerste verpleegster op de psychologische afdeling van het protestants christelijk Streekziekenhuis te Bennekom. Zij is oorspronkelijk afkomstig uit Opheusden. De directrice werd dezer dagen benoemd tijdens een vergadering van het stich tingsbestuur van het nieuwe bejaarden centrum In Resteren. De Verlengde Oude Veenendaalseweg die uitmondt op de toeristische Autoweg bij het OEB-Vacantieoord. en van Meeteren. Hij werd in 1888 in de Grebbestad geboren en was tijdens zijn leven één van de toenmalige directeu ren van de ANWB. Hij werd bekend om de organisatie van de wandel- en fietstochten met onbekende bestemming, welke bekend stonden onder de naam „ANWB-dwaaltochten" en die zovele duizenden deelnemers hebben getrok ken, ook naar Rhenen en omgeving. In de achtergevel van het WV-informatie- kantoor komt een beeltenis in reliëf voor van de heer Van Westerouwen van Mee teren. Dit beeldhouwwerk is van de Utrechter Joop Hekman. Men heeft in 1947 deze pionier op toeristisch gebied hiermede willen eren. Een betere plaats dan het moderne verkeersgebouw op het Fred. v. d. Paltshof in het hartje van Rhenen, de plaats met een steeds toenemend toerisme, ware niet denk baar. De ANWB mag dau onder de inspi rerende leiding van de heer Westerou wen van Meeteren wandeltochten heb ben uitgeschreven naar de contreien rond Rhenen, later werd er veel ge fietst. Nu we in de eeuw van de auto leven, komt echter ook die fiets weer om een hoekje kijken. De vouwfiets wel teverstaan. Talrijke automobilisten heb ben zich zo'n vervoermiddel aange schaft. Zij zetten hun wagen aan de kant en gaan op de fiets verder. Wel nu, ze hebben bij Rhenen volop de ruimte om rustig te peddelen, ook door de uitgestrekte Meent, waar nog zoveel soorten vogels leven dat men er niet uitgekeken raakt. „Die heuvels hè," hijgde één van de fietsers op middel bare leeftijd, „die vallen niet mee. Maar ook daar wen je wel aan én het is goed voor je gezondheid. Het is een welko me onderbreking in ons rittende leven." Zo hebben gisteren weer talrijke Ne derlanders genoten van het bijzonder prachtige natuurschoon in herfsttinten op de uitloper van de Utrechtse heu velrug. 2 5 j AMERONGEN Vanaf de Sint Andriestoren maakte onze foto- 0 graaf deze opnam®. Op de voor- grond van de fraaie overzichtsfoto is het gemeentehuis te zien met aan de rechterkant (onder) een gedeel te van het dorpsplein. Aan de hori-1 zon tekenen zich de uitgestrekte w bossen van de Utrechtse Heuvelrug duidelijk af. VEENENDAAL De Edenaar J. E. van R. hield zich, naar de mening van een aantal bewoners'van het Schrijvers park, nogal verdacht op een van de ga lerijen op. De politie werd gewaar schuwd, die Van R. van de galerij af haalde. Er werd geen proces-verbaal opgemaakt, omdat er geen strafbaar feit werd gepleegd. Veenendaal Burgemeester en wethouders van Veenendaal; maken bekend: dat in verband met de uitvoering van werkzaamheden met ingang van heden de volgende verkeersmaatregelen zijn vastgesteld: a. een parkeerverbod voor beide zijden van het thans reeds geasfalteerde gedeelte van de Beukenlaan; b. gesloten-verklaring van de Beuken laan, voor zover gelegen tussen het reeds geasfalteerde gedeelte van deze weg en de grens met de ge meente Rhenen, voor het verkeer met alle voertuigen, rij- en trekdie ren en vee in beide richtingen. Deze tijdelijke verkeersmaatregelen zullen gelden tot 1 april 1967 of zoveel korter als mogelijk zal blijken te zijn of zoveel langer als nodig mocht zijn. Veenendaal, 24 oktober 1966. Burgemeester en wethouders voornoemd: de burgemeester, J. Hazenberg de secretaris, Van Manen. EDE Volgend jaar zal begonnen wor den met de grondaankopen, die nodig zijn ten behoeve van de aanleg van de weg Ede-Roekei, welke aangepast moet worden aan het drukke verkeer. De grondaankopen worden geraamd op 3 ton; de provincie subsldeert de aanko pen voor 90 pet. (414 ton) EDE Voor de dertien brandmees ters en onderbrandmeesters, die in hun functie demonstraties en wedstrijden be zoeken of bij wedstrijden als jurylid op treden wordt de aanschaffing van een uitgaansuniform noodzakelijk geacht, al dus staat vermeld in het investerings plan voor 1967. Het uitrukuniform waar over de vrijwilligers bij de brandweer beschikken, wordt voor een representa tief optreden niet geschikt geacht. Voor de aanschaffing van de uitgaanstenuen is een bedrag van 3500 gulden uitgetrok ken. EDE. Hel bedrijf van de AKI in Ede gaat op zeer korte termijn een grote proef nemen met het stoken van aardgas. Een van de ketels in het be drijf zal daarvoor worden ingericht. De afneming hiervoor wordt geschat op 1500 tot 2000 m8 per uur. Als streefda tum van overgang op aardgas is 1 ja nuari van het volgend jaar gesteld. Bij het slagen van de proef wordt, onvoor ziene omstandigheden voorbehouden, het gehele ketelhuis van dit bedrijf op aardgas omgebouwd en zal de afne ming oplopen tot naar schatting mini maal 30 miljoen m8 per jaar. Aangezien de AKU het gas te zijner tijd wil ontvangen onder 8 bar (atm.) zal het noodzakelijk zijn het hogedruk- net uit te breiden vanaf de Kazerne laan langs de z.g. Achtbaan in zuidelij ke richting naar de AKU. Daar zal de spoorlijn Utrecht - Arnhem gekruist moeten worden, terwijl voorts op een terreingedeelte van de AKU een regel en meetinstallatie dient te worden op gesteld. Burgemeester en wethouders van Ede vragen van de raad een krediet van 110.000 gulden voor de aanleg van deze voorzieningen. B. en W. zijn van mening dat het risico van niet-slagen van bovengenoemde proefneming uiterst gering is en dat de door de AKU gewenste uitbreiding van de gas levering in principe zonder bezwaar gerealiseerd kan worden. Het ligt in de bedoeling met de AKU een 10-jarig grootverbruikers-contract te sluiten. Heden, maandag BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal, 19.30 uur: „Vijf mijl voor middernacht". Morgen, dinsdag VEENENDAAL OCB-gebouw 14.30 uur: Ontspannings middag bejaarden Amsterdams klein- kunstgezelschap. Julianasehool 20 uur: Volksuniversiteit, Antiekcursus. ELST Gebouw Pniël 19.45 uur: Jaarvergade ring CPB. AMERONGEN Utrechtsestraatweg 38, 20 uur: Lezing over „hartige hapjes" voor CPB. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal geen voorstel ling. EDE Door het verbreken van een ruit zijn in de nacht van dinsdag op woensdag onbekenden binnengedrongen in een garagebedrijf aan de Parkweg. Verschillende ladèn werden opengebro ken, een kistje met 75 gulden wordt vermist. Ook in de woning van de heer E. aan de Parkweg heeft men pogingen gedaan iets van zijn gading te vinden. De ongenode gasten wisten wel naar binnen te komen, maar er wordt niets vermist. Niets vermist werd ook bij de firma v.d. Weerd aan de Not. Fischer- straat, waar onbekenden via een ruit, die zij kapotbraken, binnen wisten te komen. RHENEN Bestuur en leden van de Rhenense Muziekvereniging „Ons Genoegen" hebben zaterdagavond in het „Eigen Gebouw" hun jaarlijks feest ge vierd, samen met de dames. Het gehele jaar wordt hiervoor gespaard, door een bepaald bedrag op de contributie te zet ten. Het is een goed idee van de vereni ging om zo te werk te gaan. Het houdt de band onderling prima in stand. En wie zou ,de actieve muzikanten, die steeds klaar staan om ons Rhenenaren op feestdagen en tijdens allerlei andere hoogtepunten in onze samenleving een vrolijke noot te bezorgen, dit intieme onder-onsje eigenlijk niet gunnen? Eigenlijk moesten alle organisaties, die regelmatig op de muziekkorpsen in Rhenen een beroep doen, deze mensen jaarlijks zo'n uitgaansavondje aanbie den! Wanneer er bijvoorbeeld Koning innedag wordt gevierd, lopen wij in ons zondagse pakje samen met moeder-de- vrouw en de kindertjes op straat, even tueel met een feesttoeter in de hand en dan zijn de mannen van de muziek uit hun gezinnen „gerukt" om aan ons feest de nodige luister bij te zetten. Zij doen dat dan bovendien nog in het zweet huns aanschijns. En hun „moeder-de- vrouw" maar mopperen. Enfin, mis schien is er iemand die nog eens een dergelijk initiatief neemt, bouw" werd geopend door de heer Joop Mol. Hij gaf de leiding over aan het RHENEN Architect Simon Heyn (Ing.), die al vele jaren aan de Grebbeberg woont, heeft be langrijke buitenlandse opdrachten gekregen. In Angers, gelegen in een-' traal Frankrijk in het zicht van de Loire, gaat hij een fabriek bouwen voor „Recticel-Frankrijk". Het ont werp is al klaar. Het wachten is op de vervulling van nog enkele Franse faciliteiten en dan kan met de bouw een begin worden gemaakt. Het project gaat ongeveer een half mil joen kosten. Het zal een oppervlak te beslaan van bijna 4 ha. Simon is een volle neef van de gro te Albert Heyn. Dat vertelt hij zelf niet, maar dat fluisterde z'n vrouw ons in het oor. Hij heeft in het ver leden al meerdere malen getoond als architect over artistieke kwaliteiten te beschikken. Vele foto's van uitge voerde bouwwerken in eigen land en ook in België en Luxemburg getuigen daarvan. Hij heeft naast de Franse opdracht nog meer buitenlandse „or ders" maar daarover wil hij in al zijn verscheidenheid niet vertellen. „Dat komt later wel," zegt hij la coniek. In België is al een fabriek klaar voor „Recticel-België," even eens een bouwwerk van een half mil joen. Daar moet alleen nog de kan toorruimte uit de grond worden ge stampt. Naar de heer Heyn mededeel de worden in beide fabrieken schuim- plastic produkten als halffabrikaten tot een afgewerkt produkt afgele verd. In Rhenen en omgeving staan tal rijke fabrieken en woningen, alsmede woningcomplexen, die ontwerpen zijn van de heer Heyn. We noemen daar van de flats aan de dr Wallerstraat, de woningwetwoningen aan Anjerln. en Rozenlaan, alsmede de Kembo, Recticel Kesteren en de E.U.H. op 1 „Remmerden." De nieuwe kerk voor voor de afdeling Rhenen van de Ne derlandse Protestantenbond is even eens uit het potlood van deze Rhene- naar „gerold." Menige villa en ook talrijke bungalows dragen het stem pel van deze architect, die in Rhe nen is begonnen, na afgestudeerd te zijn aan de HTS en daarna nog voort gezet bouwkunst onderwijs te hebben gevolgd. Hij staat ingeschreven als zogenaamd register-ingenieur. Aan de Achterbergsestraatweg zal binnenkort het stadsbeeld aanzienlijk veranderen. Halverwege de Heren straat en de Wilhelminastraat staat al sinds jaar en dag een oude siga renfabriek. De laatste jaren was dit gebouw ingebruik bij de „Everwear" Thans staat het leeg. De heer Heyn onthulde dat dit gebouw zal worden gesloopt om plaats te maken voor een nieuw garagebedrijf. Het zal vooral voor de oude Rhenenaren een wat vreemd gezicht gaan ople veren, maar anderzijds betekent het een aanzienlijke verbetering op dit punt en zeker een verfraaiing voor de meente. De heer Heyn heeft het ontwerp klaar en was zo vriendelijk voor ons blad een perspectief-situa tie van het geheel te maken, die we binnenkort zullen publiceren. Nóg een project dat uitgevoerd moet worden is de flat van drie woon lagen onder aan de Oude Veenendaal- sew.-hoek Utrechtsestraatweg, waar een oude patriciërswoning al maan den geleden is gesloopt. Zodra nog drie van de twaalf woningen die hier moeten komen zijn verkocht, wordt met de bouw begonnen. De flat ligt volledig met de voorkant op het zui den en de toekomstige bewoners zul len ongestoord kunnen genieten van een riant uitzicht tot ver over de ui terwaarden en de Rijn in het Betuw- se. Nimmer zal men hier hoog of laagbouw tegenover kunnen plaatsen, zodat het uitzicht blijvend gegaran deerd is. Ook dit object is een ont werp van architect Heyn. orkest van Martin Roost uit Wagenin- gen, een trio, dat in deze hele streek al grote bekendheid geniet. Er werd de gehele avond vrolijk gedanst en toen voorzitter E. Veenendaal het slotwoord sprak, had iedereen eigenlijk nog wel door willen gaan. Maar overal komt een eind aan, ook aan een feestavond van „Ons Genoegen", die bijzonder geslaagd genoemd mag worden. VEENENDAAL Zondagavond be kogelde een aantal jongens het dak van een fabriek aan het Panhuis. De eige naar van het bedrijf wilde, een stokje voor de baldadigheid steken. De jongens wisten dat te verhinderen door hem een zaklantaarn in het gezicht te schijnen. De politie werd in het kwajongenswerk gemengd. Er wordt een onderzoek in gesteld. EDE Het souterrain van „De Bergpoort" zal worden Ingericht voor noodbestuurspost, die onder „buitenge wone omstandigheden" ruimte zal moeten bieden aan veertien man, in clusief verbindingspersoneel. De in richting van de post, die fall-out vri' zal zijn, geschiedt in het kader v de civiele verdediging. RHENEN De heer J. C. van D len, lid van de volièrevereniging „L Kleurvogel", werd dezer dagen op de door de vogelvereniging „Ochten" ge organiseerde vogeltentoonstelling kam pioen met zijn grasparkieten. EDE In augustus werd door de di rectie van Magnolia besloten, een schrijfmachine beschikbaar te stellen voor één van de leerlingen, die geduren de de maanden sept. en okt. trouw op les zouden zijn geweest. Zojuist is de uitslag bekend geworden. De machine is gewonnen door mej. K. Eikenaar, Bovenbuurtweg 54, Benne kom, die deze krijgt aangeboden op de eerstvolgende les voor Engelse conver satie, die op zeer prettige wijze wordt gegeven door de heer Boelsma. Als troostprijs werd bovendien een volauto matische Geha 4-kleuren ballpoint be schikbaar gesteld en deze wordt op de eerstvolgende middenstandsles o.l.v. de heer Van Schagen overhandigd aan de heer P. C. Diepeveen, Bettekamp 48, Ede, die de gelukkige winnaar bleek te zijn. EDE Het aantal inwoners van Ede bedroeg op 31 augustus 67218 en wel 33868 mannen en 33350 vrouwen. Op 31 juli bedroeg het aantal inwoners 67096, 33771 mannen en 33325 vrouwen. In augustus werden 121 nieuwe inwo ners geboren en overleden 34 perso nen. Er vestigden zich in genoemde maand 420 personen (242 mannen en 178 vrouwen) en er vertrokken 385 personen (178 mannen en 207 vrouwen) zodat het vestigingsoverschot 35 be droeg. Het aantal gezinnen dat zich in Ede vestigde was groter dan het aantal dat Ede verliet, resp. 49 en 47. Het aantal gezinnen bedroeg 45, het aantal echtscheidingen 1.Binnen de gemeente verhuisden 321 personen en 63 gezinnen. Sinds januari 1966 ver meerde de bevolking met 812 personen en wel door geboorte met 690 en door vestiging met 122. HARSKAMP Van het bestuur van de „Vereniging tot Stichting en instand houding van Scholen met den Bijbel" te Harskamp is bij B. en W. van Ede een aanvraag ingekomen om medewerking voor het aanschaffen van een klok-pomp met toebehoren voor de school voor g.l.o. aan de Edeseweg te Harskamp. Als toelichting op de aanvraag zegt het college dat de grondwaterstand ter plaatse zo hoog is, dat het in de afge lopen maanden voorgekomen is, dat in de kelder het water ruim één meter hoog stond. Het is niet meer mogelijk de kelder in dit oude schoolgebouw nog waterdicht te maken. In de kelder be vindt zich de centrale verwarmingsin stallatie, waaraan aanzienlijke schade dreigt te ontstaan. Om het over tollige water uit de kelder te verwijde ren wil het schoolbestuur een elektrische klok-pomp aanschaffen. B. en W. stellen de raad voor de medewerking te verle nen. VEENENDAAL „Uit de tele fooncel op de Adriaan van Ostade- laan rollen dubbeltjes en kwartjes," Zo ongeveer luidde een alarmerend telefoontje aan het Veenendaalse politiebureau. Enkele agenten gingen samen met een ambtenaar van de PTT op onderzoek uit. Bij de tele fooncel kwamen ze al gauw tot. de ontdekking dat ook hier het geld niet op straat lag. Loos alarm, dus, al kan het best zijn dat hst geld toch eventjesop straat heeft gelegen. Daar zal de jeugd uit de omgeving onne'wii'oJrl meer vort vreten.'

De Vallei | 1966 | | pagina 3