Sterkste Nederlandse biljarters strijden om kampioenschap 47/1 Geen flessen en kussens meer in Olympisch Stadion Valleivogels organiseert loterij voor terreinfonds en jeugdwerk Oud-voorzitter Rootselaar grote animator mgm bij hondeweer ©GOGO katjesdrop BW 2 deed het beter dan het eerste team Damnieuws Jeugd-zaterdagteam tegen PEC Chefarlne .4" T Duitse hockeyteams bij AMHC te gast Schaakteam staat op eerste plaats ADO speelde gelijk tegen Dynamo Minsk „Cross van Le Soir" trekt Nederlanders Liverpools manager bij Ajax-Feyenoord Land Rover-rally rond Ede RTTV gelijk tegen Treffers DOVO-jeugdavond een week uitgesteld SKF verloor van 't Winstpunt Voor de kenner een begrip voor u een openbaring Van 1 tot en met 4 december Belangrijke vooruitgang bij bestrijding van pijn en griep! Mariënheide Biljartcompetitie Kegelaars WGKB op laatste plaats Oriëntatierit MAC 't Sticht Kloosterbalsem WISSELMARKT KW A LITEITSDROP Tafeltennis onbegrensde fotografische mogelijkheden EXA la 165.- Paaina 9 WOENSDAG 9 NOVEMBER 1966 APELDOORN Nu de acht deelnemers aan het nationaal kampioenschap anker kader 47/1 bekend ztfn, kan de organisatie van dit grote evenement eerst goed op gang komen. Van 1 tot en met 4 december a.s. is de kleine zaal van „Orpheus" In Apeldoorn omgebouwd tot een biljartarena, die plaats kan bieden aan een kleine 400 biljartliefhebbers. Voor de tweede keer komt Apeldoorn in het middelpunt van het biljartnieuws te staan. Vorig jaar waren de beste Euro pese spelers op de biljarts in „La Bordelaise" present. Het districtsbestuur van de K.N.B.B. heeft enkele werkgroepen in het leven geroepen, die er voor moe ten zorgen, dat de organisatie tot een goed einde wordt gebracht. De namen van de deelnemers heb ben vrijwel alle een bekende klank bij de Nederlandse sportliefhebbers. Tini Wijnen, die vorig jaar in Olden- zaal met een record algemeen moyen ne van 28,37 de titel voor zich opeis te, heeft in Apeldoorn een uitstekende naam. Op de biljarts In „Orpheus" zal hij het echter niet eenvoudig krij gen, want er zijn enkele spelers, die in staat zijn de slanke Ossenaar van de troon te stoten. Martinus Johannes Wijnen, die vertegenwoordiger is in de automobielbranche bezit 2 Europese en 8 nationale titels. Hij is erop gebrand om ook de negende nationale titel op zijn indrukwekkende erelijst te plaat sen. Dat zal dan In „Orpheus" moeten gebeuren. Philip Beekman, de joviale Amster dammer, beleeft een dergelijk evene ment als een sportief genoegen. Titel- aspiraties zal deze vlot spelende bil jarter niet hebben. Eenmaal greep hij de ereplaats in de ereklasse libre. Beekman is de laatste jaren sterker gaan spelen en is daardoor gevaarlij ker voor zijn tegenstanders geworden. Janus Jacobs is de oudste speler in „Orpheus". Enkele weken geleden de monstreerde hij nog met Cees van Oosterhout in „De Passage" in Apel doorn. Jacobs beschikt over een uitste kende techniek en fungeert over enke le weken als een belangrijke outsider. Lambert van Leur, de goedlachse slager uit Oss en clubgenoot van Tini Wijnen, heeft er lang over gedaan om in de ereklasse door te dringen. Sinds dien heeft hij vooral in het kader 71/2 voor opvallende resultaten gezorgd. Zijn spel lijkt wat „rommelig", maar kan zeer sterk zijn. Joop Roodenburg, de jeugdige kaste lein uit Voorhout, stelde vorig jaar in Oldenzaal duidelijk teleur door laat ste te worden. Hij heeft zeker meer in zijn mars en zal dit in Apeldoorn zon der twijfel willen laten zien. Henk Scholte verblijft momenteel voor een toernee in Japan. De Eindho- venaar vergaarde 5 Europese en 15 Tiny Wijnen: titelverdediger AMSTERDAM Het bestuur van he Olympisch Stadion heeft in verband met de incidenten van zondag J.l. be sloten de verkoop van dranken in fles sen te verbieden en de verhuur van zit kussens te staken. In een communiqué zegt het bestuur, dat het met leedwezen en ergernis heeft moeten constateren, dat wederom een aantal bezoekers van een in het sta dion gespeelde voetbalwedstrijd zich heeft misdragen. Ter verzekering van de veiligheid van scheidsrechter, grens rechters en spelers acht het bestuur het noodzakelijk strenge maatregelen te nemen. Dientengevolge heeft het be- HATTEM Op één der terreinen van Hatto-Heim in het nieuwe ge meentelijk sportpark te Hattem, dat van een uitstekende lichtinstallatie is voorzien, speelt dinsdagavond 15 no vember a.s. om half acht het Neder landse Jeugdelftal (zaterdagvoetbal) te gen de Zwolse semiprofclub P.E.C. In het Jeugdelftal voor spelers be neden 23 jaar zullen enkele spelers worden opgesteld, die ook reeds één of meerdere wedstrijden in het Neder lands zaterdagelftal meespeelden. ADVERTENTIE Vier middelen In één tablet helpen snel en doen wonderen! De kennis van pijnbestrijding is in de loop der jaren groter geworden. Er is vastgesteld waar en hoe pijn ontstaat en men heeft geleerd pijn te meten. Men heeft kans gezien de werking van een der oudste pijnbe- strijders door toevoeging van daar na ontdekte middelen belangrijk te versterken. Eén der bestanddelen is het betrouwbare maagmiddel Che- farox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ide aal om pijn of griep snel en doel treffend te bestrijden. MIDDELEN IN 1 TABLET HELPEN SNEL EN DOEN WONDEREN! sloten zo spoedig mogelijk te komen tot een afdoende bescherming van de be trokkenen bij het verlaten van het speelveld, de verhuur van zitkussens te staken, en geen dranken meer in fles sen te laten verkopen. Voorts zal ten spoedigste met de KNVB en met de politie overleg worden gepleegd ter voorkoming van wanorde lijkheden in de toekomst. Het Amsterdamse gemeenteraadslid L. Matteman (P.v.d.A.), verontrust door de kranteberichten als zou de Kon. Ned. Voetbal Bond overwegen het Olympisch Stadion uit te sluiten van het spelen van interlandwedstrijden heeft zich tot B. en W. van Amsterdam gewend. Hij vraagt o.a.: „Zijn burge meester en wethouders bereid, indien nodig en mogelijk, met de directie van het Olympisch' Stadion na te gaan, wel ke maatregelen genomen moet wor den om uitsluiting te voorkomen? Zijn burgemeester en wethouders van oordeel, dat door de gemeente Amster dam aan het Olympisch Stadion fi nanciële hulp dient te worden verleend, indien mocht blijken, dat de kosten van beveiliging de financiële mogelijkheden van het Olympisch Stadion te boven gaan?" APELDOORN In het kader van de uitwisseling tussen Apeldoorn en Berlijn-Wilmersdorf komen zaterdag een heren- en een dames-hockey-elftal uit laatstgenoemde plaats op bezoek bij de AMHC. Het gezelschap arriveert reeds zaterdagmorgen om 8 uur en wordt ondergebracht in het KNGV-cen trum in Beekbergen. 's Middags om half vier worden wed strijden gespeeld tussen de eerste da mes- en herenteams van Wilmersdorf en AMHC. Omstreeks half vijf zal wet houder J. Quast de Duitse gasten ko men begroeten. Het gezelschap aan vaardt zondagmiddag de terugreis, na dat in de ochtenduren Apeldoorn en omgeving zijn verkend. HAVANA Rusland heeft ook in de vierde ronde van de 17e Schaakolym piade in groep A zijn eerste plaats we ten te behouden. Zuid-Slavië, Argenti nië en de Verenigde Staten volgen Rus land echter op de voet met slechts één punt achterstand. In groep B heeft Nederland na vier ronden de leiding met 11 punten. Polen staat tweede met 10% en Engeland en Zwitserland delen de derde plaats met 10 punten België heeft in deze groep 7 punten. Nederlandse titels en verschijnt in Apeldoorn als de grote kanshebber aan het biljart. In het kader 47/1 bezit hij de nationale records particulier ge middelde (60.00) en de hoogste serie (198). Henk Sundquest is met zijn 26 jaar de jongste deelnemer aan deze titel strijd. Uit de voorwedstrijden eerste klasse 47/2 promoveerde hij met 25. 15 naar de ereklasse 47/2. Op deze gronden verkreeg hij het recht voor de ereklasse 47/1 in Apeldoorn in te schrijven. Biljartinsiders verwachten van deze Hagenaar veel in de toekomst. Hans Yultink is geen onbekende in Apeldoorn. Vorig jaar hebben de bil jartliefhebbers hem leren kennen als een sportieve en begaafde knaap. Twee jaar geleden greep de Aalte- naar de titel in het kader 47/1. Deze speler, wiens kwaliteiten in het band stoten nog meer tot zijn recht komen, verstaat ook in het kader zijn taak. Vultink kan ervoor zorgen, dat Wij nen en Scholte niet alleen elkaar in de gaten moeten houden. De accommodatiecommissie, met de heer G. Rijke aan het hoofd, gaat de kleine zaal van „Orpheus" geschikt maken voor dit grote evenement. De technische kant van dit toernooi is in handen van de ex-nationale kam pioen Cees van Oosterhout, die voor deze gelegenheid twee gloednieuwe Wilhelmina-biljarts meebrengt uit Amsterdam. Op technisch gebied krijgt Apeldoorn ook nog een primeur. Voor het eerst zullen in het nationaal kampioenschap 47/1 kunsthallen wor den gebruikt, die het grillige ivoor lij ken te verdringen. De biljartballen zijn van Frans fabrikaat en wegen 5 gram meer dan de ivoren ballen. Voor al dit laatste is voor de kadristen bij zonder aantrekkelijk. SCHERPENZEEL „In november 1965 kocht ik van een vriend, lid van de voetbalvereniging Patria uit Zeist, een lot. De loterij die door deze club was opgezet, leek my vry origineel. Eén lot kostte 25 gulden, een behoorlyk bedrag, maar het was verdeeld in tien coupons van elk f 2,50. Elke maand moest men zo'n bedrag voldoen. Nadat er gedurende tien maanden telkens een prijs van f 50,aan een gelukkige ten deel zou vallen, zou tegen het einde voor de hoofdprijzen getrokken worden. De hele opzet leek my wel wat en omdat Val- lievogels een bijzondere ledentoeloop kent, vooral van de jeugd, was er geld nodig. Niet alleen hier was geld voor nodig. Ook aan de twee terreinen moest het een en ander „geschaafd" worden. Daarom zyn wy met die loterij begon nen. Het was onze secretaris, de heer B. de Hooyer, die het meeste werk heeft opgeknapt. Ook oud-voorzitter G. van Rootselaar heeft zich ingespannen om het plan te doen slagen. Vele loten heeft hy aan de man gebracht". Dit zegt de heer Th. Zegers, sinds juni van dit jaar voorzitter van de voetbalclub Valleivo gels in Scherpenzeel. In juni 1965 kwam de heer Zegers naar Scherpenzeel, gaf zich als lid op by Valleivogels, werd na korte tijd jeugdleider en werd enkele maanden geleden tot voorzitter gekozen. Hy kwam met het idee van de lotery, de heer De Hooyer was de man die byna alles heeft uitgewerkt. WÈÈ ■S Henk Scholte: groot favoriet Hans Vultink: niet onderschatten Vele „Vogels" toonden zich bijzonder actief wat de verkoop van de loten aanging. In enkele weken tijds waren de 750 loten aan de man gebracht. Oud-voorzitter Rootselaar had hierin 'n groot aandeel. In Scherpenzeel zelf „verdwenen" ongeveer 300 loten. Maar ook buiten Scherpenzeel kochten men sen ze. Secretaris Hooyer verkocht er bijv. een aantal in Zeist. Voorzitter Ze gers, in het dagelijks leven werkzaam bij de technische dienst van dr. La- mers en dr. Indemans in 's-Hertogen- bosch, was degene, die ervoor zorgde, dat de blauwe loten ook in Arnhem en Nijmegen verdwenen. Zelfs in Den Hel der dingt men nu mee naar de Scher- penzeelse prijzen. Die prijzen zijn aan trekkelijk: de hoofdprijs is een perso nenwagen ter waarde van bijna 6000 gulden. De overige prijzen zijn een te levisie en een bromfiets. De trekking voor deze prijzen zal door notaris Hols- heimer op uiterlijk 1 augustus plaats hebben. Daarvóór zal elke maand één lot getrokken worden, waarvan de eigenaar zich f 50,- rijker mag noemen. De winst van de loterij zal, zoals reeds eerder vermeld, voor het terrein fonds en het jeugdwerk zijn. Geestdrif tig kan de heer Zegers daarover ver tellen. Vooral het huidige juniorenelf tal, vanaf de tijd dat het nog het wel penelftal was, heeft zijn belangstelling. ,Het is werkelijk een prachtig elftal. De jongens kunnen heel goed met el kaar opschieten. Natuurlijk, er is er DEN HAAG. Dynamo Minsk met aanvallers van naam als Eduard Malofeev en Leonard Adamov is dinsdagavond de drie-wedstrijden-tour nee in Nederland begonnen met een gelijk spel (1-1) tegen het Haagse ADO. Het in de Russische competitie met 30 punten uit evenveel wedstrijden ge- eindigde Dynamo Minsk was technisch superieur, maar liet zich lange perio den in de verdediging dringen door de veel enthousiaster spelende Hage naars. De eigen aanval van de Russen liep veelvuldig in de buitenspelval, ter wijl Malofeev enkele keren een tijd lang op halve kracht meehinkte, door dat hij geblesseerd was geraakt. ADO creëerde 'n groot veldoverwicht, maar kwam in de eerste helft niet tot sco ren, ondanks twee vrije trappen op de rand van het strafschopgebied. Na de rust met de amateur Wim Lalleman in plaats van Lex Schoenmaker werd de Haagse aanval gevaarlijker. Doelman Gloechotko verhinderde echter k la Yashin elke poging tot scoren. Een doelpunt viel aan de andere kant, toen in de 60e minuut ADO-doelman Thie de bal liet glippen en Noestijin in schoot (0-1). Het verhevigde offensief, dat ADO daarna ontketende, resulteer de In de gelijkmaker van Maassen na een combinatie tussen Jochems en Aarts. In de laatste minuten stopte Gloechotko nog schoten van Aarts, Houwaart en opnieuw Aarts. De ont moeting werd bijgewoond door 7000 toeschouwers. DEN HAAG Niet minder dan 1409 Nederlandse sportmensen zullen zondag a.s., 13 november, op het vliegveld Evere in Brussel deelnemen aan de „Cross van Le Soir", een evenement, dat zonder de z.g. „Cross der Azen" aan kracht heeft ingeboekt. Zaterdag avond of zondagmorgen om vijf uur starten bussen uit alle delen van ons land om toch maar op tijd, om 10.30 uur, in Brussel aanwezig te zijn. Er komen 934 senioren, 242 junioren en 233 scholieren uit Nederland aan de start. Onder hen bevinden zich wielrenners als Jan van der Horst en Henk Vogels, en schaatsenrijders als Jan Langendijk en Wim Voorting zij aan zij met be kende atleten als Rudy Mol, Joep Del- noye, No Opdenoordt, Willy Willems en Dick de Bruin. AMSTERDAM. Manager Bill Shankley van Liverpool hoopt zondag te Amsterdam de wedstrijd Ajax-Fey enoord te kunnen bijwonen, om Ajax in een topduel in actie te zien. Ajax is de tegenstander van Liverpool in de tweede ronde voor de Europa Cup voor landskampioenen. De Amsterdamse politie zal met een versterkte macht aanwezig zijn om vóór, tydens en na de wedstrijd alles in goede banen te leiden en eventuele ongeregeldheden te voorkomen. Een groot probleem is vooral de verkeers regeling, aangezien een deel van de Middenweg, waaraan het Ajax-ter- rein ligt, is open gebroken. ADVERTENTIE weieens één, die in een wedstrijd „zijn mond open doet". Als dat niet zo was, dan zou dat een nieuw wonder beteke nen. Juist de goede geest doet hen vol gens mij van toch wel sterke elftallen winnen. Voor hun „trainer-coach ei geestelijk verzorger" Cor van Manei doen ze alles. Zeg iets verkeerds van hem en je krijgt ze alle elf op je nek". De heer Zegers vervolgt: „In sep tember van dit jaar zijn de adspiran- ten, nu junioren, naar Mariënheide (Duitsland) geweest. Cor van Manen had de trip op touw gezet en deze werd uitgewerkt door Menno Ipren- burg, vroeger keeper van het eerste elftal. Het plan bestaat om volgend jaar een jeugdelftal van Mariënheide uit te nodigen. Ook daarvoor is dan weer geld nodig". Is er nog meer geld nodig? „Ja, de tekeningen voor de kleedkamers zijn klaar. Twee kleedkamers zijn reeds ge reed. Ze zijn van hout, want met het oog op het aanzicht van de bosrand, mag op onze velden geen stenen ge bouwtje of kantine verrijzen. Vroeger moest er ook een rieten dak zijn, maar dat is tegenwoordig niet meer nodig. Er zal een nieuwe kantine aan ge bouwd worden. Ook daarvoor zijn de tekeningen reeds klaar. Vermoedelijk zal ze gebouwd worden door eigen krachten". Maar er staat nog meer op het pro gramma. De heer De Koning: „Twee terreinen zullen bewerkt moeten wor den. Onder de velden ligt namelijk 'n oerbank en die willen wij met een spe ciale ploeg ondergronds los maken. Dat is van groot belang. Er mankeert nog wel eens het een en ander aan de afwatering". Veel activiteit bij Valleivogels dus... VEENENDAAL Maandagavond werd in Veenendaal en omgeving weer een aantal biljartwedstrijden voor het het district Veenendaal gehouden. BW 1 speelde in Heukelum tegen Pommerans 1, welke wedstrijd de Vee- nendalers met 2-5 verloren. Bij BW was het de heer YV. van Asselt, die voor de twee matclipunten zorgde. Van Pom merans waren het de heren H. van Steenis en VV. van Steenis, die ieder twee punten voor hun rekening namen. Het tweede team van BW speelde in Veenendaal tegen Hamsche Brug 1 uit Kerk-Avezaath. Deze ontmoeting werd door BW 2 met 5-2 gewonnen. Voor de punten zorgden M. van Leeu wen (2), J. van Hardeveld (2), terwijl een extra-matchpunt het totaal op 5 bracht. Van Hamsche Brug was het de heer H. van Hardeveld, die de tegen- punten op zich nam. Het derde team van BW speelde vo rige week tegen Kunstmin 2 in Leer dam. De Veenendalers wonnen met gro te cijfers. De zeven punten kwamen op rekening van Van Dijk, Van Asselt, en Van de Kaa, terwijl voor de twee tegen- punten van Kunstmin de heer Vink zor de. Het eerste team van Sportlust (Eist) speelde tegen LBV in Leersum. De wed strijd verloren de Elstenaren met 4-3. Voor de Elsterse punten zorgde de heer Kaspers met winst, terwijl een extra- matchpunt het totaal op 3 bracht. De EDE In de omgeving van Ede is weer de internationale Land Rover-ral ly gehouden. In totaal 52 ploegen na men hieraan deel, waarvan 48 Neder landse en vier buitenlandse te weten twee Engelse en twee Zwitserse. De winnende equipe was die van het vliegveld Schiphol; de heren L. H. Bos en M. H. J. Schot namen de eer ste prijs in ontvangst. Het was de tweede keer, dat ze de hoogste eer voor zich opeisten. De rally bestond uit twee ritten. Des morgens werd het startsein bij de Ka zernelaan gegeven, terwijl het par cours onder meer over de Twaalf Apos telen en langs de Mechelse Kuil voer de. 's Middags startte men bij De Lan- genberg. De route leidde toen over heidevelden en langs bijzonder moeilijk begaanbare paden. punten van Kunstmin de heer Vink zorg- Bouman en Gijsbertsen binnengehaald. De ontmoeting Kunstmin - Driehoek (Rhenen werd uitgesteld. Hedenavond zullen weer diverse wed strijden gespeeld worden. Het volledige programma van klasse C 3 luidt: Hamsche Brug 2 - Morgenster 1, Ex celsior 3 - De Zwaan, Rode Hert 1 - Kunstmin 3, BHS 1 - Centrum 1. Donderdag zal de competitie van de C 4 klasse, Poule 1, voortgezet worden. Het programma: Sportlust 2 - Duurste de 2; Excelsior 5 - Taveerne 1; SVMD 1 - Excelsior 4; Driehoek 3 - LBV 2; Morgenster 2 - Driehoek 2. RHENEN Dezer dagen speelde het eerste team van de Rhenense tafelten nisvereniging RTTV een competitie wedstrijd tegen Treffers uit Arnhem. De ontmoeting eindigde in een gelijk spel, nadat de Rhenenaren een 4-1 voorsprong hadden opgebouwd. Treffers kwam echter sterk opzetten en kon zelfs nog een voorsprong van 4-5 ne men. Door D. van Brenen kwam RTTV uiteindelijk toch nog tot een 5-5 gelijk spel. Gedetailleerde resultaten waren: éénmaal winst van Engelaar; driemaal verlies van Van de Brink en drie keer winst van D. van Brenen. Het dubbel spel werd door RTTV, te weten door Engelaar en Van Brenen, gewonnen. De stand in de eerste klasse B 1 is nu geworden: Tios 3-6, Treffers 3-3, RTTV I penzeel (SDV 2) voor de bondscompe- 3-3, Oldra 3-2, Velp 3-2. I titie in Ederveen speler ARNHEM Het team, dat zondag de West-Gelderse Kegelbond in de kampioenschappen van Nederland ver tegenwoordigde, kon het niet verder brengen dan een laatste plaats. In deze finale, gehouden in het Ke gelhuis aan de Wilstraat in Arnhem, waren de kampioenen van de zes dis tricten van Nederland van de partij. „Voor de leden van de verenigingen, aangesloten bij de WGKB, betekent de laatste plaats een aansporing om nog meer te oefenen op vlakke banen", al dus de competitieleider, de heer Wij- nands uit Rhenen. De uitslag was als volgt: 1. Val kenburg 2002 hout; 2. Delft 1976 hout; 3. Haarlem 1963 hout; 4. Eind hoven 1846 hout; 5. Noord-Nederland 1796 hout; 6. West-Gelderse Kegelbond 1762 hout. VEENENDAAL Maandagavond speelde VDC II in ,,'t Trefpunt" een competitiewedstrijd tegen Austerlitz I. Evenals vorig jaar bleken ook nu de Veenendalers wat sterker te dammen. Alleen de twee junioren verloren hun partij. VDC II won met 137. De volledige uitslag luidt: VDC II Austerlitz 11. A. KalterW. v. d. Broek 11; 2. J. H. de RoderD. v. d. Kuyl 20; 3. W. de KleuverT. Claver 20; 4. J. Th. TollenaarG. v. d. Haar 20; 5. N. ValkenburgG. v. d. Berg 02; 6. G. ValkenburgJ. Steenhuizen 02; 7. D. van LeeuwenJ. Dykhorst 1—1; 8. H. MeerveldP. Brinkhuis 11; 9. H. v. d. BovenkampB. van Ginkel 2—0; 10. H. Verhoef—D. J. Kroon 20. Vanavond speelt VDC I een uitwed strijd tegen de DoornLangenbroek- combinatie. EDERVEEN Maandagavond kon den de Ederveense dammers in het Groene Kruis-gebouw, aangezien er geen bondscompetitie gespeeld behoefde te worden, zich geheel en al aan de onder linge competitie wijden. Thans hebben de leden zich aangewend om het verloop van de wedstrijden te noteren, zodat het dan ook mogelijk is, om de party thuis nog eens over te doen. De uitslagen van deze avond waren: B. v. d. ZielG. Vlastuin 20; J. de KoningS. Vierwinden 02; G. v. d. Heerdt—E. Hendriks 2—0; G. J. Dikken- bergH. Huibers 20; T. Middelman A. Wegen 02; G. J. DikkenbergW. Veldhuizen 11; J. LagerweyB. Post 02; J. de KoningG. v. Heerdt 02; D. v. HeerdtJ. Slotboom 20; J. Slot boomJ. Huibers 02. Uit deze resultaten biykt, dat het nieuwe lid W. Veldhuizen een sterke wedstrijd kan spelen, want een remise tegen G. J. Dikkenberg, die in het eerste achttal speelt, is een goed resultaat. Volgende week maandag komt Seher- Het juniorenelftal van Valleivogels, staande voor de sporthal in Mariën heide. Ook deze jongens zullen profi teren van de opbrengst van de loterij. VEENENDAAL De DOVO-jeugd avond zal, in verband met de Dank stond voor het gewas, hedenavond niet doorgaan. Het cabaret-variété zal daarom vol gende week woensdag in gebouw Elthe- to gepresenteerd worden. DOORN Zaterdag zal door de mo tor- en autoclub 't Sticht te Doorn een middagoriëntatierit georganiseerd wor den. Deze rit is uitgezet door de heren Van Hall en Willers uit Odijk. Er zal gereden worden volgens het KNMV- reglement 1965. Inschrijving is mogelijk van 2 tot 3 uur in Café-restaurant „Flora" aan de Oude Rijksstraatweg te Doorn. ADVERTENTIE Heilzame, diepwerkende verzacht en verlicht aandoeningen van huid en spieren VEENENDAAL In de vijfde wed strijd van de tafeltenniscompetitie heeft SKF zijn eerste punt moeten afstaan aan 't Winstpunt. SKF startte met in valler Roks, die reeds meteen van Di- teweg verloor. In de twee volgende seta herstelde hij zich echter goed. Eimers, die nog ongeslagen was, moest op zijn beurt in Diteweg zijn meerdere erken nen. Binsbergen kon alleen van Schoon- derbeek winnen. Het dubbelspel ge speeld door Eimers en Roks, ging met 21-7 en 21-17 verloren. De ranglijst ziet er nu als volgt uit: SKF 5-9, 't Winst punt 5-7, RTC 2 5-7, Shot 5 4-3, Ritac 3 4-3, RTTV 8 4-0. AMSTERDAM, 8 nov. Londen 10.09J-10.10i; New York 3.61fJ-3.61Ji; Montreal 3.34g-3.341; Parys 73.11-73.16; Brussel 7.23I-7.24J; Frankfort 90.94J- 90.99J; Stockholm 69.92-69.97; Zürich 83.65-83.70; Milaan 57.89i-57.94J: Kopen hagen 52.34J-52.39J; Oslo 50.64-50.69; Wenen 13.99-14.00; Lissabon 12.60-12.61J ADVERTENTIE v.a. 'Ki'fA cn> do&t utv fafo&tude&uvi Imp.: Firma Dr. K. Heynderlckx-Hugo da Grootstraat 9-Dan Haag

De Vallei | 1966 | | pagina 9