De Ederveense dames waren goed gemutst Gezellig jaarfeest van CPB Jeugd in concilie „De knecht van Don Juan is iets unieks voor Veenendaal I GroteRidderhof-gezin' vierde eerste lustrum Een avondje schaterlachen Een hoedenshow om je pet voor af te nemen Amateurs showden modellen Muzikale komedie in de maak MARKTBERICHTEN Boerenkool Materiaal VOOR WINTER EN ZOMER TEGEN VORST EN ROEST! Ernst en luim verenigd in één stuk Meisje door auto gesehept Vrachtwagen ramt personenauto Op *t verkeerde pedaal getrapt het ftyrok&V mei oei h,, or-i- k verha\u,,/or- Fruitmand op lot 734 Wie mist konijn? DONDERDAG 17 NOVEMBER 1966 De heren van de jury waren keurig in het zwart gestoken en verleenden met deze uitmonstering een apart cachet aan de hoedenshow. I, DERVEENOngeveer zestig dames, verenigd in de ajd. Eder- veen van de Christelijke Platte- landsvrouwenhond, hebben gister avond bijna een uur lang onophou delijk en luidkeels gelachen tijdens de hoedenshow, die in het zaaltje achter de Ned. Herv. kerk werd ge organiseerd. Het begon al toen on ze fotograaf zich liet zien. Zijn ca mera werkte dusdanig op de lach spieren van de vrolijke dames, dat de hoedenshow in een schaterlach- show dreigde te veranderen. „Lieve help", werd er gegild, „nu komen we met die gekke hoeden op de foto...." Nadat het ergste tumult was verdwenen, kon de eigenlijke show beginnen. Toen de eerste da me-met-hoed voor de jury, vier in keurige zwarte kostuums gestoken heren, langs paradeerde, kregen we opnieuw het idee, dat het hier eer der de opname van een lachfoto be trof dan het showen van zelfge maakt (en soms heel originele) hoeden. Om eerlijk te zijn, er was ook wel aanleiding. De dames voerden de vreemdste creaties op hun hoofd ten tonele, want wat dacht u bijvoor beeld van een aantal boerenkoolbla deren, die tot een hoofddeksel wer den verwerkt, sierlijk gedecoreerd met spruitjes en knakworstjes? Toen dit oer-Hollandse model werd getoond, werden de trommelvliezen opnieuw op oorverdovende wijze op de proef gesteld. „Hoe kom je in vre desnaam op het idee", informeerde een van de dames tussen twee snik kende lachbuien door bij de boeren- kool-hoed-mevrouw, die prompt ant woordde: „Mijn man zei dat ie te veel boerenkool in de tuin had, ja, en toen heb ik er maar een hoed van gemaakt..." De dames hadden de show inge luid met het zingen van een luchtig lied, waarvan het refrein uit de welbekende klanken „falderie, falde- ra" bestond. Daarna braken span nende momenten aan, want een deel van de aanwezigen kampte zichtbaar met plankenkoorts. Geen wonder overigens, want om van huisvrouw naar „mannequin" over te stappen is geen kleinigheid. Er was zelfs een dame, die, toen ze aan de beurt was om haar hoed aan de jury te tonen, achter een aantal klapstoelen weg dook. Ze durfde niet. Tot grote vreugde van alle dames wist „lady-speaker", mevr. Smeenk de onderduikster te ontdekken Hoed op en showen, terugtrekken was er niet bij! De dames hadden materiaal van allerlei soort gebruikt om hoeden van te maken. Naast de genoemde boerenkool, waren er bladeren, kerst boomversierselen, eikels, knotten wol, sigaren, vaatkwasten, fazante- ADVERTENTlb Neem nü de anti-vries met dubbele functie: Esso Anti-Freeze Coo lant. Beschermt tegen vorst èn roestGa voor veilige koelsysteem service naar een Esso dealer! MET ESSO BENT U BETER UIT! veren en nog vele andere eigenaar dige voorwerpen. Een mevrouw had zelfs een complete kerstboomverlich ting op haar hoofd gemonteerd. Zij vormde dan ook het klapstuk van de show. Toen zij opkwam werden de lichten in de zaal gedoofd Het vele kleuren uitstralende hoofd van de „mannequin" kwam in het don ker bijzonder goed uit, al schreeuw den de dames al gauw „licht aan", want ze wilden ook de jruk (van crêpepapier) bekijken. Maar er waren nog meer bijzon dere hoeden. Een van de dames had een creatie van touw gemaakt en haar artistieke schepping werd met een klaterend applaus beloond. Terwijl de heren van de jury de hoed van alle kanten bekeken, riep de dame die hem op haar hoofd had: „Jullie zullen wel denken; hoe komt ze daar nu weer aan? Mijn man had nog een bos touw in de schuur liggen en dat heb ik maar gepikt.Dat kost me niks, dacht ik bij mezelf..." De Ederveense C.P.B. telt drieën zeventig leden. Presidente is mevr. J. W. Bos-Verwey. Zij zegt, terwijl ze de show geen moment uit het oog verliest: „Dit hoedenfestijn wordt georganiseerd ter gelegenheid van de jaarvergadering, die we van avond ook houden. Dit is wel de lol ligste avond, die we in de zes jaar dat de vereniging bestaat, hebben gehad. VEENENDAAL De achtjarige Els L. uit Veenendaal moest gisteren naar het Julianaziekenhuis worden overgebracht, nadat ze geschept was door een auto. De heer W. v. d. P. uit Veenendaal reed over de Hoofdstraat in de richting van de Kerkewijk. Ter hoogte van de markt stak het meisje vlak voor hem de weg over. De heer Van de P. kon haar niet meer ontwij ken. VEENENDAAL Op de Nieuwe- weg reed gistermiddag de heer J. E. uit Lunteren met een vrachtwagen. Toen hij uitweek voor een geparkeerd staande auto, kwam hij op de linker weghelft terecht. Van de tegenovergestelde richting na derde een personenauto. De twee wa gens raakten elkaar, waardoor de lin kerzijde van de personenauto zwaar be schadigd werd. VEENENDAAL Een bestuurder van een bestelauto, de heer B. G. uit Utrecht zag op de Industrielaan een grote steen liggen. Toen hij probeerde te remmen, moet hij, zoals hij later verklaarde, op de gaspedaal hebben ge trapt. Hij ramde een lichtmast en het hek van de Talmaschool. De schade zal met de PUEM en de school worden gere geld. Wat we anders" doen? Nou ja, we komen eens per maand bij elkaar, meestal om naar een lezing te luis teren. Vaak wordt er een huishoude lijk onderwerp besproken. Van alles eigenlijk..." Tenslotte laten we dè dame-met- de-boerenkoolhoed nog even aan het woord. „Schrijf maar eens een lekker stukkie in de krant", zegt ze reso luut, „dan maken we een beetje re clame." Haar buurvrouw begint met haar over een heel ander onderwerp, wijst op de boerenkoolhoed en vraagt: „Dat ding heb je zeker maar kort voor de show gemaakt, anders zou die gaan verleppen..." Het antwoord van de naar ons oordeel origineelste Ederveens hoe- den-prinses: „Ik heb hem gewoon in de ijskast gezet..." EDERVEEN De leden van de C.P.B. kwamen woensdagavond in het verenigingsgebouw van de Ned. Herv. kerk bijeen. De jaarverslagen kwamen het eerst aan de orde na de opening door de presidente, mevr. Bos. De se cretaresse, mevr. Van Hierden, bracht keurig het jaarverslag over de vele be zigheden van de vereniging van het af gelopen jaar, waarna de ex-penning meesteres, mevrouw Lagerweij het fi nancieel verslag naar voren bracht. Het bleek dat de kas geslonken was tot een saldo van circa f 40,-. Er werd dan ook besloten om een ziekenbusje met in gang van deze avond de ronde te laten doen om de zieken uit de eigen midde len iets aan te kunnen bieden dat an ders uit de verenigingskas werd be taald. Deze collecte bracht ongeveer f 20,- op. Mevr. Van der Ziel bracht een spel met prachtige tekeningen, gemaakt door de heer Vonk, die alle een achternaam voorstelden en die door de dames ge raden moesten worden. Twee dames brachten een voordracht over een para plu waarmee boodschappen gedaan kon den worden, hetgeen erg in de smaak viel. Mevr. Hendriks gaf vervolgens een heel leuk spreekwoordengedicht, waar na de pauze volgde. Daarna werd aan de hoedenshow be gonnen. Allereerst werden de juryleden aan het bestuur voorgesteld. Het waren de heren Lagerweij, Van Hierden, Hen driks en Smeenk, gekleed in zwarte jas met streepbroek, die vervolgens achter de tafel plaatsnamen. De dames kwa men een voor een met hun hoed binnen die dan meteen geshowd werd, waar over elders in dit nummer meer. Er bleken 41 dames te zijn met een speciale hoed, gemaakt voor deze show. De uitslag van de show was: 1. mevr. G. Bos; 2. mevr. v. d. Vendel; 3. mevr. Hevel. De juryleden werd een tonnetje si garetten aangeboden. Verder werd er door de dames een discussie gehouden in groepen over 34 diverse vragen die op schrift waren gesteld. Besloten werd om de Kerstavond op 22 december te houden. VEENENDAAL Ondanks het slechte weer was de met handwerken en tapijten gedecoreerde kantine van de Koninklijke Scheepjeswolfabrieken goed gevuld met belangstellende da mes, toen daar de jaarlijkse breimo- dellenshow gehouden werd. De show werd op bekwame en onderhoudende wijze geleid door mevrouw I. de Graaf -Mandersloot. De gebreide en gehaakte modellen werden getoond door een groot aantal mannequins, allen ama teurs, die uit het personeel van de Scheepjeswo 1 waren gekozen. Allen ver dienden een compliment voor de goe de wijze, waarop de modellen geshowd werden en voor de moed, die men op bracht om zich op de loopspriet te wa gen. De verrassing van de show was de collectie van de door Jean Louzac ont worpen en naar zijn aanwijzingen ge breide modellen, waarbij voor het eerst kennis gemaakt kon worden met de „blouzac", die omschreven kan worden als een verlengde pull over met onder aan een 1-recht, 1-averecht boord, die op mini-rok-hoogte valt. Onder de andere modellen was een prachtige avondjapon, waarin Gerda 'n goed figuur sloeg. Ook de speciale Bur- da-modellen vielen op door de zeer mo derne, jeugdige lijn. Verder waren er de gebruikelijke japonnen, pakjes, win tersportgarnituren, heren-pull-overs, kinderkleding grotendeels op eigen atelier ontworpen weer in zeer groten getale aanwezig. Ook werd er aandacht besteed aan eenvoudige modellen voor de grotere maten. Aan het eind van de show deelde me vrouw Jos Blom met kwistige hand ca deautjes uit volgens een systeem, dat groot succes had, maar zoals zij meedeelde niet door haar was uitge vonden. De cadeautjes bestonden hoe kan het haast anders uit pakketten wol met bijbehorende patronen en uit handwerkpakketten. Van de getoonde modellen zijn duidelijke brei- of haak- patronen verkrijgbaar. Steeds worden de modellen in verschillende maten be schreven, zodat er voor iedereen een ruime keus te maken is. B. In het kader van het Parochieconci lie dat deze weken in Veenendaal ge houden wordt, is gisteravond de ge- spreksavond voor de jongeren van 17 tot en met 19 jaar gehouden. Pater Van Kaathoven opende deze bijeen komst met een korte toepasselijke schriftlezing en gaf aan de ruim 30 aan wezigen de volgende punten ter overwe ging: De taak van de priester is uitnodi gen; wat maak ik als christen van mijn leven; ondanks vrijheid ben ik nu nog niet in staat om te beslissen; Christus kun je niet voorbijgaan; wij zijn Chris tus en door jezelf kun je Christus be wijzen; lees eens de bijbel; zeg over 5 jaar definitief ja of nee tegen je geloof. Na een verfrissing werd er in drie groepen gediscussieerd over diverse, door de pater opgegeven vragen en het volgende kwam naar voren: De grootste opgaaf van een christen is medemensen respecteren, de vraag „zou ik katholiek zijn of worden als ik nu niet katholiek was", vond men moei lijk te beantwoorden omdat je hier geen voorstelling van kunt maken; de her nieuwing van de doopbeloften op 12-ja- rige leeftijd vond men te vroeg, men was te jong; de manier van communi ceren was onbelangrijk, als men Chris tus wil ontvangen is dit van geen be lang. Uitvoerig werd gepraat over de Eucharestie-viering Weet je wat Christus met de mis be doelt? Neen, maar weten alle volwas senen dit wel?; een mooi gezongen mis is nog geen goede mis; beter een keer per maand vrijwillig dan iedere week verplicht naar de kerk; de communie en mis wordt als een geheel gezien. Over ieder onderwerp werd er door de pater en aanwezigen gepraat, waar bij door deze jonge mensen buitenge woon interêssante gezichtspunten naar voren werden gebracht. Het was een zeer boeiende avond. 1 VEENENDAAL In de kan tine van een der grote bedrijven in Veenendaal wordt iedere vrijdag avond hard gewerkt door een groep mensen, die samen iets unieks voor bereiden voor Veenendaal, maar eigenlijk ook voor Nederland. In voorbereiding is namelijk een zang spel, door de maker aangeduid als „een muzikale komedie", die het midden houdt tussen een musical en een operette. Met beide vertoont het punten van overeenkomst, met beide ook verschillen. Men heeft 'n musical wel eens de moderne voort zetting van de operette genoemd en als dat zo is, dan is deze muzikale komedie een koppeling, die beide Kunstuitingen tot 'n eenheid smeedt. Het grote verschil met beide is eigenlijk, dat wel het woord, maar niet de melodl gineel zijn. In een leuk den verschillende liederen aaneen geregen, liederendie zowel uit de operette-wereld komen, als uit de moderne muziek. De schrijver van het verhaal is de echtgenoot van de zang- en pianole rares Bep Visser-Hendriks, Chris Visser. Uitgaande van het gegeven „Don Juan" schreef hij een verhaal „De knecht van Don Juan". De tekst wordt regelmatig afgewisseld met zang, zowel solo- als koorzang. Grappige vondsten hier en daar „slap-stick-achtig" doorspekken het verhaal. Toch is ook de ernst aanwezig en dat geeft het stuk iets aantrekke- lijks. „Je neemt er iets van mee", noemt men dat. Het verhaal is eenvoudig. In het begin van het stuk sterft Don Juan. De eerste geliefde van hem wil zich wreken op haar mededingsters, waarvoor ze de knecht van Don Juan weet te bepraten de plaats van zijn meester in te nemen. De geliefden verschijnen een voor een op het toneel en bemerken niets van de verwisseling. Als aan het eind de eerste geliefde de ontknoping geeft, valt het tegen, want niemand voelt zich zoals de bedoeling van deze vrouw was onteerd. De knecht schijnt dezelfde gaven als zijn meester te hebben. Dit is het kort het verhaal. Op zich simpel, en dat is juist de kracht. De regie van het spel ligt in de handen van de schrijver. Hij doet dat op energieke wijze. Gedurende de gehele repetitieavond is hij ge concentreerd op wat er gebeurt. („Ik rook deze avonden veel te veel, door de zenuwen".) Met handgebaren duidt hij de spe lers hun plaats op het toneel aan, waarbij een vergelijking met een „batsman" op een vliegveld zich on willekeurig opdringt. Dan staat hij op, gaat naar een speler toe en zegt: „Niet zo lauw, nog eens". Als het weer niet naar zijn zin is, doet hij het voor, legt de juiste klank in de stem en dan gaat het. Ook hier is herhaling de moeder van de studie. Het gehele spel rust op hem en daarbij speelt hij zelf ook nog mee. „In mijn onervarenheid dacht ik, dat we het spel wel in november op konden voeren," vertelt Chris Visser, „maar we zijn nog lang niet klaar. De meesten van ons kunnen wel zin gen, maar hebben weinig toneelerva ring. We hopen nu begin februari ge reed te zijn. Tegen die tijd moet het er inzitten". Het eerste bedrijf geeft al een goede indruk van wat het worden gaat. De meeste spelers blij ken reeds goed rolvast. Het tweede bedrijf begint ook te komen, zodat zeker begin februari alles gereed kan zijn. Er wordt hard gewerkt om de mu zikale komedie „De knecht van Don Juan" begin februari te kunnen opvoe ren. Toch kan tijdens de repetities de boog niet altijd gespannen zijn. De medespelenden zijn allen leer lingen van Bep Visser. Eigenlijk zou men dus van een leerlingenuitvoe ring kunnen spreken, als dat woord niet zo'n slechte klank zou hebben. Het is dan ook niet een leerlingen uitvoering in de gewone zin van het woord. In de aanhef van dit artikel wordt gesproken over iets „unieks" en dat is geen overdrijving. Het blijft amateurwerk, maar dan van geschoolde amateurs. Allen hebben immers een geschoolde zangstem. Daar het stuk speciaal geschreven is, kon men met de rolverdeling uit gaan van de mogelijkheden en voor keuren van de medewerkers. Dit heeft het voordeel, dat niet een be paalde zanger voor een lied. maar dat een lied voor een zanger gezocht kon worden, zonder dat de eenheid in het spel verbroken wordt. Alle liefhebbers van zang en van toneel doen er goed aan de eerste zaterdagen in februari 1967 vast vrij te houden. In een tijd, waarin steeds het particulier initiatief als wense lijk wordt beschouwd, moet ook het particulier initiatief aandacht hebben. Dit is zo'n initiatief. Geheel uit eigen middelen van de heer en me vrouw Visser wordt alles bekostigd. Slechts een volle zaal zal hun de ge legenheid geven de kosten terug te krijgen, want winst zit er niet in. Zij, die klagen, dat er in Veenendaal te weinig gebeurt op cultureel ge bied zullen die avond cultuur voorge schoteld krijgen. Het zou dan ook jammer zijn, in dien deze eerste maal een tekort op leverde voor de organisatoren, want dan is het gelijk de laatste maal. De leefbaarheid als we dat mo dewoord mogen gebruiken van Veenendaal zou echter met slagen van deze opvoering gediend zijn. De spelers zullen ongetwijfeld hun best doen. VEENENDAAL Tijdens de ver koopdag in De Engelenburgh is er 'n verloting van een fruitmand gehouden. Het winnende lot draagt het nummer 734. In verband met de beperkte houd baarheid van het fruit wordt de win naar aangeraden zich zo spoedig mo gelijk in het bezit van de prijs te stel len. AMERONGEN Een feestelijk avondprogramma met het optreden van het Utrechtse gezelschap „Het Artiestenpalet" vormde dinsdagavond de finale van de eerste lustrumviering van het bejaardentehuis „De Ridderhof". Be woonsters en bewoners hadden toen al een hele feestdag achter de rug die voor een groot gedeelte werd bijgewoond door burgemeester O. R. van den Bosch en talrijke andere genodigden. Het feestprogramma werd ingezet met het hijsen van de nationale drie kleur gevolgd door een gezellige kof- fie-uurtje waarbij het burgemeesters echtpaar en verschillende predikanten niet op het appèl ontbraken. Ook het diner, waarbij alle bewoners van het te huis, het personeel en het bestuur aan zaten werd alle eer aangedaan. Vrijwel iedereen had 's avonds ge volg gegeven aan de uitnodiging om in de recreatiezaal het feestprogramma te komen bijwonen. De voorzitter, de eer Steffers, open de de avond en heette iedereen harte lijk welkom. In het bijzonder de bur gemeester met zijn echtgenote, de heer en mevrouw Magendans, de heer Bos- ma, vertegenwoordiger van de Neder landse Centrale voor Huisvesting van Bejaarden uit Den Haag en de medi sche adviseurs. De heer Steffers zei zeer voldaan te zijn over de gang van zaken in de af gelopen 5 jaar. Natuurlijk zijn er ook teleurstellingen en moeilijkheden ge weest, maar over het algemeen is het bestuur zeer tevreden. Hierna bracht hij naar voren dat er afscheid moest worden genomen van een bestuurslid en wel van de heer H. Blankestijn. Hij dankte de heer Blan- kestijn namens de bewoners voor al les wat hij voor hen gedaan heeft. Ook dankte hij namens het bestuur voor de bood de heer Blankestijn een enorme doos sigaren aan en mevrouw Blanke stijn bloemen. De heer Blankestijn dankte voor de woorden die de voorzitter had gespro ken. Hij zei zijn taak altijd te hebben gezien als een plicht tegenover de ge meenschap er trots te zijn dat hij een steentje heeft mogen bijdragen aan de oprichting van „de Ridderhof". Hij uitte de wens dat het bestuur nog ja ren op dezelfde voet door mag gaan. De heer Steffers had nog een plicht te vervullen. Er is reeds afscheid ge nomen van de heer Magendans als be stuurslid en hij heeft al een afscheids geschenk gehad. Toch wilde hij mevr. Magendans nog een bos bloemen aan bieden en de heer Magendans een vaas met een afbeelding van Amerongen. Na de pauze was de beurt aan „Het Artiestenpalet". Dit gezelschap is al meer opgetreden in „De Ridderhof". Dit optreden was toen zo in de smaak gevallen dat het weer uitgenodigd was. Het Artiestenpalet treedt vooral veel op voor bejaarden. De artiesten die deze avond optraden waren het accordeonduo „De Corella's", waar vooral de heren verrukt van waren, het zangkwartet „Los Andes" dat reeds enige malen voor radio en televisie is opgetreden, het mondorgelkwintet „De Borwini's", bekend van het tv-programma „Nieu we Oogst" en sneltekenaar Bram van de Wal, die veel succes oogstte met zijn rake schetsen. De leiding was in handen van de heer W. L. de Vos. Al met al was dit optreden een zeer geslaagde finale van de feestdag voor „De Ridderhof". VEENENDAAL 1— Gevonden: R. bruine glacé dameshandschoen; r. bruine lederen dameshandschoen; twee blauwe jongensjacken; handbeschermer voor rijwiel; aan komen lopen een bruine hond; een paar donkerbruine wanten; 3 paar nieuwe nylonkousen; rood geruit kindertasje inh. portemon nee, spiegeltje en een paar kammetjes; aan komen vliegen een kanarie; een doublé damespolshorloge met zwart le deren bandje; zw. damesschoen (lin ker); blauwe jongensregenjas; een zwarte mouwschort; zijden sjaal (ge blokt); bruine dameshandschoen (ny lon); een paar zwarte herenschoenen; zwarte dameshandschoen (rechts) met bont; jongensfiets; r. handschoen (rechts); contactsleuteltje; aan komen lopen een grijs met zwart poesje; zil veren halsketting; een paar bruine handschoenen (kunstleer); rode gebrei de handschoen; br. handschoen (lin ker); zwarte portemonee met geldsbe drag; een bankbiljet een bruine want, gevoerd (nylon); linker heren glacé handschoen gevoerdeen blauwe want; een bankbiljet; een gebreide wollen kinderwant; een kinderhand schoen (groen nylon); een zwarte fiets tas; blauw/geel geblokt kinderdeken tje; een lichtmetalen armband met naam „LENY". Verloren: rode suède portemonnee met knipsluiting, inh. p.l.m. f 30,en sleutels; een marokkaanse meisjesporte monnee (leder), inh. ongeveer f 700,-; dubbele halsketting van bruine kralen; bruine portefeuille, inh. bedrag aan geld foto's en kwitanties; een bruine lederen herenportemonnee, inh. foto's en voet- balkaart; een weekendtas, blauw met witte letters, inh. voetbaltenue; een gou den speld (slangmodel);; portemonnee, inh. ongeveer f 3,en foto's; weggelo pen een konijn; rechtergedeelte van brilmontuur bruingrote huissleutel L. grijze Nappa handschoen; een beige gebreide handschoen met leer aan pols (rechts); zwarte regenbroek; twee ben zinedoppen van een Solex; driewielig kinderfietsje wit met rood zadelt je; zwarte regenbroek met ritssluiting in de pijpen; rood Skai portemonnee inh. f 15 en bonnetjes van Slok; loonzakje t.n.v. H. v. Zanten, inh. f 550,een paar wollen wanten, Noors motief; weggelo pen een hond, kleur wit mte bruine vlekken; twee losse sleuteltjes (auto nr. 243); bruine portemonnee, inh. f 25, en 2 sleutelsjes; een bruin speelgoed beertje; een want, kleur grijs/wit en blauw; grijze damesportemonnee, inh. ongeveer f 7,zwemabonnement; een doos met rookworsten (12 stuks) merk „OLBA", vacutimverpakt; een gouden zegelring met blauwe vierkante steen; een bruine aktetas, inh. contributieboek- •••••••••••••••••••••••••A ADVERTENTIE (ING SIZE en f 15,in zakje; groene want met zwarte boo d; een paar Noorse wanten; weggevlogen 6 zangvogels, ringnummers 1710-34-65-, 1710-30-65-, 1710-10-65, 1710 83-66-, 1710-9-66 en 1710-60-66.; een paar blauwe wanten; een gladde gouden da mesarmband en een kinderbril met bruin montuur (één glas dichtgeplakt). SCHERPENZEEL 16 november. Eiermarkt: Aanvoer 900.000 stuks, prij zen henne-eieren f 17f 18.50 en kip pe-eieren f 19—f 20 per 100 stuk? Handel zeer vlug. Varkensmarkt: Aa voer 112 biggen, prijzen f 72f 80; zeugen, prijzen f 500f 550 per stt' Handel matig.

De Vallei | 1966 | | pagina 3